Liepa53

Sieviete (55)
iepazīties ar Liepa53

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Tiem, kas dzīvo vieni, un jūtas vientuļi... Un ko darīt Ziemassvētkos?
Tieši Ziemassvētkos daudzi jūtas vientuļi, jo nav piepildīti sapņi par ģimeni. Varbūt var iesaistīties kādā draudzē. Zinu cilvēkus, kas pēc tuvinieku zaudējuma un citām likstām atrod sirdsmieru baznīcas dzīvē.

Attiecības.
Jā, piekrītu. Kad man ir labs noskaņojums, es dziedu, nevis zāģēju.

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Jau paši komentāri norāda, ka ir kas vienojošs vai atšķirīgs starp horoskopu zīmēm. Auni tiešām nav radniecīgi ar Jaunavu un Skorpionu. Vēl tāda piebilde, ka visiem pieejamie horoskopi tiek sastādīti pēc rīta stundā piedzimušo kartes. Un tas liek daudziem vilties.Esmu dzimusi no rīta un horoskopi dažkārt ir ļoti precīzi.

Dzimsanas dienas sveicieni!
Bija tik daudz drūmu, miglainu dienu. Otrdien staigāju pa Rīgas centru un domāju -nu nav svētku sajūtas. Šodien saulīte un viss iemirdzējies. To arī novēlu -Saules mūžu Latvijai! Un pašiem nebūt sērdienīšiem, bet riktīgiem savas zemes saimniekiem.

Vai suņa šķirne liecina par saimnieka status, saprātu vai ko citu?
Atcerējos Ā.Hitleru, kuram vairāk bija žēl savu suni, nekā mīļāko. Arī, izveidojot jaunas šķirnes, bieži atstāj tos kroplīgākos. Mans favorīts ir vācu aitu suns.

Mārtiņdiena vai tomēr Helovīni?
Helovīnus nesvinam, bet Mārtiņus arī tikai tā pa pusei. Bet doma ir celt galdā gaili. Līdz Mārtiņiem jāpadara visi dārza darbi un tad jau ziemai vārti vaļā.

Saknes! Lūk šāda tēma ienāca prātā!
Tēma pašā laikā. Latviešiem līdz Mārtiņiem ir Veļu laiks. Jaunībā jau daudz par saviem senčiem neaizdomājas. Tikai, kad aiziet vecāki, saproti, kad nav vairs kam pajautāt, kā bija.

PMS
Var uzēst tumšo šokolādi.

Tējas pagatavošana
Apliet.

Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā
00.43. Jā, grūtniecība ir labi zināma, bet ir tāda lieta kā ātrās dzemdības. Un sarežģījumus arī grūti paredzēt.

No Rīgas uz Jūrmalas slimnīcu Bulduros
Slimnīca atrodas tuvu Bulduru dz. Stacijai.

Kāpēc vajag bērnus?
Viens reāls arguments. Kas kops šos vientuļos bezbērnu pensionārus vecumdienās? Tak jau citu izaudzinātie bērni. Cik neesmu dzirdējusi -es jau bez bērniem, man pienākas aprūpe. Esmu par bezbērnu nodokli,jo jābūt solidaritātes principam.

Vakariņas četratā.
Savulaik komponists I.Kalniņš atzinās, ka skatās raidījumu Savai zemītei, kur var redzēt patiesus, neviltotus cilvēkus. Skatījos vakardienas viesus un padomāju, ka vienīgais izdevies kadrs bija uz kuģīša ar moto PĒDĒJĀS VAKARIŅAS.

5 minūšu slava
Ar laiku šie Latvijas šovi degradējas.Gan Lauku sēta, gan Saimnieks meklē sievu sākumā bija labi. Tagad man būtu bail šādus tipāžus iesaistīt savas saimniecības darbos.

Kā gūt pozitīvas emocijas ikdienā?
Atceries, kas Tev visvairāk ir iepriecinājis. Uz to arī tiecies!

Sēņošanas tradīcijas.
Agrāk lasīju ilgi vārāmās sēnes. Bet pēdējā laikā priekšroku dodu bekām un gailenēm. Ja ir salasīts vairumā, apcepu eļļā un lieku saldētavā. Ziemā taisu beku mērci. Garšo kā tikko lasītās.

Kā sauc un vai ēdamas šīs sēnes, internetā neatradu?
Tagad reklamē nest uz Dabas muzeju dažādas sēnes. Varbūt var tur arī noskaidrot.

Atsvaidzinatajs telpam.
Var stūros novietot traukus ar sāli vai etiķi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu