Epifanija

Sieviete (47)
uzzināt vairāk par Epifanija

5 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Man pieder namiņš ar skatu uz kāpām, kurās sapņi dus. Tev esot kaste ar končām ko grauzt var, kad ir apkārt kluss. Nu tad mēs metamies kopā, jo mums jau sen vairs nav, ko pazaudēt! Nu tad mēs...

Vai jums patīk saņemt mīļas sms?
Vai jums patīk saņemt mīļas sms no mīļotās personas un ja jā, cik bieži vēlētos tās saņemt un kuros brīžos? Vai uztverat to nopietni vai arī uzskatāt, ka tās ir tādas mazas muļķības aizneko darīt?

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Ko vīrietis ar to saprot kas viņuprāt ir romantika kas viņam tā liktos sajusties vēlos sagādāt pārsteigumu idejas pieredze ieteikumi?

Atsalums attiecībās
Kā uz to reaģēt un vai tas ir neizbēgams posms katrās attiecības? Saprotu ka ir pienācis laiks atgūties no karsto jūtu uzplaukuma un kaisles uz ko mierīgāku tā teikt apsvērt visu un uzsākt jaunu...

286 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāda pieredze pieņemot dzemdības?
Elpo mierīgi!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Kuru tas interesē!? Piesakās!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
.. tāpat kā miršana, ar to arī jūs apsveicu!

Brīvā diskusija_2
Tās netikai oposums var būt, tas var būt jebkas, arī suns!

Brīvā diskusija_2
Varēja jau pielikt klāt sērkociņkastīti, lai saprastu pareizo izmēru, a to izskatās gigants, bet mēs jau zinām, kā beigās var izrādīties, kā anigdotē par kāmīti!

Brīvā diskusija_2
Vai tiešām maveronkulis ir pārgājis uz žurkām? ..vairs jau nav kur!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Skatos, ka mums vienīgiem ir bijusi pati burvīgākā nedēļas nogale, ar ko nepadalīšos!☺️

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Kā redzams te dažas tonizē sevi caur citu sieviešu aplikšanu, piesaucot kaut kādas tur menopauzes, kura droši vien jau pašu ir skārusi, jo savādāk tā vēl ir morzas ābece tām, kurām vēl viss priekšā.. nav brīnums, kādēļ pļava zied jau gadiem - aicinājumam!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Jūs jau tā kā pensionāres kaut kādas ar tām zāļu tējiņām nekā interesantāka nebija?

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Ir vēl viens labs variants - sēdēt putu vannā!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Es jau par to, ka tā varētu būt viena jauka nodarbe.. piču paču!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Kā cīnīties pret rudens depresiju, ir ieteikumi, pieredze, citi varianti? Varbūt vienkārši aiziet un nomazgāt tos traukus un uzrīkotu tam par godu ballīti.. un pēc tam atkal mazgāt traukus...

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Ja virtuvē no rīta atrodas izlietnē trauku kalns, var secināt, ka pie jums ir bijuši ciemiņi, labrīt - nebiju mājās, vai arī, ja pagultē skaisti novietots saldumu trauks(tukšs), es jūs apsveicu - jūs ir apciemojusi rudens depresija, galvenais, ka neesat vientuļš - esat kopā ar sevi un tā, nejaukt, nav vientulība!

Izvēlīga....?
Te visi uzskata, ka labāk vienam, tie kuri tā neuzskata, viņu vienkārši šeit nav..

Namiņš. Kaste. Vārdi...
O cik poētiski šim vīrietim ir dvēsele!

Pārdomas......
Vīrietim ir jābūt vismaz pieci gadi jaunākam par sievieti, ja sievietei interesē gultas prieki

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Ietekmē graujoši, ja neesmu izgulējusies un tieku pamodināta nelaikā, tas ir agri no rīta, esmu pilnīgi neomā, tas izpaužas kā bezspēks un nevēlēšanās neko darīt turpmāk, tādēļ mēdzu ļoti labi izgulēties, lai darba diena būtu produktīva, darba atsēdēšana nav manā stilā, esmu darba laiku pielāgojusi savām vajadzībām un mani tas pilnīgi apmierina

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Varētu jau šeit uzrakstīt pāris karstus teikumus, bet jums labāk gulēt mierīgi, kaut gan.. ne ne, labāk paklausīties uz nakti Shawn Mendes, Camila Cabello -Senorita- (lyric video) arlabunakti!

Brīvā diskusija_2
Brīvo diskusiju var atvērt vaļā caur pastkastīti...

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Palasot PA jāsecina, ka ļoti daudz cilvēku meklē savas "otrās pusītes", bet, ak vai, kā lai viņi satiekas, ja viens no otra jau nobīstas gaišā dienas laikā, kur nu vēl domāt par romantiskām vakariņām.. būtu man skaistumkopšanas salons es mēģinātu viņus vispirms sapost un uzfrišināt, lai atgūtu te daži, kaut nelielu līdzību cilvēkam..

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Sievietēm vajadzētu publiski izlikt sava drauga vārdu un bildi, lai redzētu, kurām ir viens un tas pats.😂nenosmieties! Vispār reāli izdarāma lieta, kaut vai tepat foto albumos..

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Kāpēc, kritiku kā tu izskaties pamanās izteikt sievietes ar liekiem kg, viņām tiešām ir viss skaidrs kā jāizskatās?! Lai man šoreiz piedot korpulentās madāmītes, bet es taču neeju jums klāt atgādinot ik reiz par liekajiem kg, pilnīgi vienalga, cik jums viņu tur ir! Un es kā gribu, tā izskatos!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Vispār šodien būtu forši, ja nebūtu tik karsti, iestājoties bik siltākam laikam apkure ir pilnīgi lieka, tagad varam logus vērt vaļā un gaidīt gājputnus atpakaļ!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Viena mana draudzene sarakstē piedzīvoja visas Greja nokrāsas, bez acu kontakta, lūk tas gan bija rakstnieks, tikai satikšanos vienmēr atlika uz kādu citu laiku, tā arī vēl nav tikušies!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Tādēļ jau iet uz pirmo randiņu tvert acu skatu, jo tas nemelo.. sarakste ir tikai sarakste!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Paldies un lai tā notiek, jo kopā jautrāk!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Stika Vispār es domāju, ka šeit sarunāšos pati ar sevi, bet brīnumainā kārtā atrodas arī, kas runā pretim un nezinu, kas viņus attur.. un tas ir jauki, ka var tā draudzīgi komunicēt, tas priecē!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Luusila Paldies par velējumu! Noteikti izdosies, jo neviens nav tik traks, lai to apņemtos izdarīt un arī neviens cits to neizdarīs, to jau sapratu, šo izaicinājumu pieņemot.. kā ir manā mājiņā, nav ne vainas vai ne?☺️

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Šodien nesanāca tā neparko nedomāt, šī diena pagāja iekavēto darbu veikšanai un jau redzu tuneļa galā gaismu, nevaru teikt, ka diena pagāja slaistoties, soli pa solītim tuvojos atkal vienai savai uzvarai.. esmu nospraudusi sev mērķi un nepadošos kamēr to sasniegšu!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Bet ja vēlies vari šeit arī uzrakstīt savas domas, vienalga par ko, šeit tevi sapratīs un prom nedzīs!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Lai attīrītu apkārtni, ir jāsāk ar sevi, šodien šī atziņa atkārtoti apciemoja mani un es nemaz par to nebiju apvainojusies... Draudzene tīrot savu māju, pat esot izmetusi visas savas rakstītās, laika gaitā, dienasgrāmatas, lai neviens tās neizlasītu un secinājām kopīgi, ka pie atziņām ir katram janonāk pašam savām, ne lasot, bet izdzīvojot, ko dzīve piedāvā... lieciet to aiz auss, cienītais...

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Jauku dienu meitenes! Pašpārliecinātība nerodas no tā, ka visu vienmēr dari pareizi, tā rodas no tā, kā nebaidies kļūdīties..

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Mēs esam tik dažādi, tomēr mēģinām atrast kopīgo un dažreiz tas izdodas! Pat ne dažreiz, vienmēr, kad sajūtām vēlmi, kādam piederēt!

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Dažreiz nākas aizdomāties, kādēļ cilvēki tik ļoti vairo apkārt slikto, kad tiem būtu jārada labais, vai tam ir par maz drosmes, nostājoties pretim vairākumam, vai trūkst sapratnes, iejūtīgums vienam pret otru vai arī grūti ir pieņemt citādo? Varbūt vienkārši nesaprot un nepieņem...

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Izrādās, ka mēs katrs runājam savā valodā un paužam pasaulei savu domu citādāk, tik retais uztver to pareizi un atbild, tas liek sajusties saprastam un nomierina, ja zini, ka kaut kur starp daudziem atrodas savējais un tad neesi vairs viens!

Brīvā diskusija_2
Izskatās, ka mavonkulim arī Ekvadorā ir nācies gulēt dīvānā vienam, jebšu šis vispār tur neguļ!?

Brīvā diskusija_2
Ar pāris vistu šķiņķīšiem dara tā: sabaksta tajos ķiplokus, pārkaisa ar sāli un pipariem, pievieno vēl vistas gaļai domātos indigrentus un to visu ar kailām rokām sajauc ar krievu sinepēm, atstāj uz kādu laiku tos atpūsties un tad cep uz pannas kriušķīgus, tikai nesadedzināt, sinepes dara savu.. olē, olē, olē, olē!

Siltināta māja vēsam rudenim un sirsnīgām sarunām (savējiem)
678

Siltināta māja vēsam rudenim un sirsnīgām sarunām (savējiem)
Izskatās, kā neieta pārsit jūsu vīrus, lai madāmas tiktu apmierinātas, nez uz ko tas?

Brīvā diskusija_2
Visi aizgājuši gulēt dīvānos pa vienam vai kopā?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu