Rondijs

Virietis (37)
iepazīties ar Rondijs

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai gūstat baudu no seksa?
Tikko lasīju rakstu, kāda ginekoloģe no savas 25 gadu ilgās darba pieredzes, atklāj ka 43% sieviešu piedzīvo grūtības gūt baudu seksā, kamēr 10 līdz 20% vispār nezinot, kas ir orgasms. Tagad vairs...

Ko jums nozīmē frāze "attiecības, tas ir darbs"?

165 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kurš ir tavs skaitlis?
Nesapratu ko dod šāda skaitļošana? Kā krustvārdu mīklas, laiku īsināt?

Kāda atšķirība sarunai vienai no otras? Kā katra no tām ietekmē attiecības?
Dīvaini ka to jautā ..tāds jaut. būtu Ok varbūt 18-25 gados..

Kritēriji, pēc kuriem vadās pusmūžā?
Vienalga jau kādā vecumā, bet otru cilvēku neizvēlas ar prātu, tas ir tiešākais ceļš uz nelaimīgām attiecībām.. bet no svara ir cits - divi galvenie kritēriji: lai ir pievilcīgs seksuālā ziņā (pretpoli, kur pa vidu dzirksteles šķīst) un otrs - lai maksimāli sakrīt dzīves skatījums.

Ja līdzīgais pievelk līdzīgo, vai dažas profesijas jau pašos pamatos ir arī diagnoze?
Labākie psihoterapeiti ko es zinu, paši ir gājuši caur "uguni un ūdeni", ir spējuši tikt galā ar sevi (izārstējušies), vienlaikus iemācoties šo tehnoloģiju un spēj palīdzēt citiem. Par citām profesijām nezinu.

Vai tad labs "kreisais" var nostiprināt laulību?
14:22 prātīgi vārdi. Āmen.

kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?
Ak Dievs! "kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?" Nu priekš kam to vajag... kāds paskaidro lūdzu? Kāds kuram labums vai ieguvums no tāda veida sakariem?

Vai attiecību partneris var būt stresa noņēmējs un kā jūs to saprotiet?
Domāju ka var, bet priekš kam to vajag? Ar laiku tas apniks jo kāpēc otram ir "jālāpa". Ne tam viņš/viņa ir paredzēts... Jānoņem ir stresa cēlonis.

saskarsmes robeža
Nu gan jautājums, tas taču ir pilnīgi individuāli un katram tuvāka būs cita pieeja..

Ko nozīmē "sakārtota dzīve"?
Izvērtē to protams tikai pats, un vienīgais kritērijs ir: cik apmierināts esi ar savu dzīvi patiesībā. Tas ir tas, kas paliek pāri pēc ilūziju un melu atmešanas. Bet ne visi to grib un spēj izdarīt, ilūzijā dzīvot un mānīt sevi ir daudz vieglāk.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Ak dies! Ja jau pašas remontus taisāt, iedziļinaties materiālos, tehnoloģijās.. zobratus tīrat.. varbūt arī vēl auto remontējat un kanalizāciju arī tīrat? Es tāds ļoti vecmodīgs, bet mans tas šķiet, kā lai tā maigāk pasaka.. nu, piem., kā jums patiktu ka vecis skuj kājas vai krāso blondus matus? Sorry, mazliet ne pa tēmu gan.

Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu pašnovērtējumu?
Pārfrāzējot jautājumu: "Kāpēc cilvēkiem neizdodas sakārtot savu mājokli?". Tak elementāri - tāpēc ka dara visu ko citu, izņemot kārtošanu! Kas dara, tam izdodas.

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Paša statusu nosaka psiholoģiskā veselība.. jo reālāk spēj skatītes uz sevi un dzīvi kopumā, jo cerības ir labākas.

Melot vai teikt patiesību?
Ja jau sāc atttiecības ar meliem, kas būs tālāk. Bezcerīgi...

Vai jums ir zināmi gadījumi?
Nav zināmi, nav redzēti, un pēc teorijas arī nav iespējami. Ko vēl vairāk vajag, lai apgāztu tavu hipotēzi?

Sveiciens! Tāds novērojums- jo tumšāks un drūmāks laiks,
Novembrī varbūt jā, bet decembris tomēr ir gaišs mēnesis.

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Ir tikai viens cilvēks, kuram nekad nevajag melot - tas esi tu pats.

Naudas nozīme attiecībās.
Nauda ir rezultāts, attiecības ir cēlonis. Ja attiecības strādā labi, nauda nav problēma. Ja tās nestrādā, sākas stīvēšanās. Tāda ir naudas nozīme attiecībās. Tas ko te sarakstīji ir vispār par kaut ko citu, par kaut kādām personīgajām problēmām..un iedomām?

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Palasīju. te viss vienā putrā sajaukts, neatšķiram vārdus, viss ir viens. Gan laime, gan prieks, gan labsajūta, gan gandarījums, bauda - viss vienā katlā. Tad kā jums šķiet, kāpēc ir vajadzīgi atsevišķi vārdi, ja viss ir viens?

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
adamsone, vai ne - un depresija arī tad pat :D

Adventes vainags
Jā, ir divas galējības, vieni kas nepēj labi justies kad nav savas lietas apkārt, sava māja, t.i. pastiprināti vajag drošības un stabilitātes sajūtu, jo tās nav iekšienē, tāpēc meklē to ārpusē. Un otri kuriem atkal ir vienalga kur atrasties jo mājas sajūtu nes sev līdzi, kur esmu, tur arī mājas :). Sorry, nedaudz offtopic.

Adventes vainags
Šogad nav, aktīvs bērns un degošas sveces ne visai labi iet kopā.

Maz seksa
Tas labi, bet kā redzams, tas nav pietiekami, ja tava neapmierinātība ir vēl papildus jāliek uz āru šeit oho (starp citu arī es tā daru, jo neesmu vēl spējis visu seksuālo enerģiju novirzīt ar sportu un, iet pa kreisi nav man tuvs veids kā risināt problēmu). Un vēl viena svarīga piebilde, daudzi maldīgi uzskata ka masturbēšana ir atrisinājums šādai lietai - bet tā ir kļūda. Masturbēšana tieši...

Maz seksa
Tātad, galvenais kritērijs, pec kā spriest vai lietas labā ir kas jādara ir, vai var tikai bruņoties ar pacietību, ir - cik lielas ciešanas tev tas sagādā. Ja ir sīkums, nekas, aizmirsti. Bet ja tas nomāc un rada seksuālu neapmierinātību, tad OBLIGĀTI jautājums jārisina, jo ilgstošā periodā tas noved pie smagas slimības (un tā nav ezotērika) un dārgas ārstēšanas. Iespējamie risinājumi? - 1)...

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Njaaa, nekad nedomāju ka tēmā par laimi dominēs zviedru galds! Cik tas cilvēks, kā būtne, tomēr spēj būt pieticīgs!

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Nesarežģīsim, viss ir vienkāršāk - cilvēkam laime ir būt NO-DE-RĪ-GAM.

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Mana ideālā diena būtu kad beidzot šeit parādītos kāda normāla tēma!

Maz seksa
DalaL, manuprāt labi noraksturoji situāciju! Bet tomēr, tavs skatījums kaut kā paredz ka attiecības ir tā kā vienpusējs pasākums kur vīrietis ir tas devējs un sieviete ir dieviete kurai pie kājām viss tiek nolikts. Bet attiecības taču ir abpusējs process.. jānotiek abpusejai apmaiņai, lai tas darbotos..

HIV
Nē, nē nepārprotiet, es negrasos nevienu atrunāt. Vienmēr jau ir un būs izpalīdzīgi un līdzjūtīgi cilvēki uz ko tas viss turās..

Ko var atrast šeit?
Kā jau raksta, atrast te var jebko, bet nedomāju ka ir saprātīgi šeit kaut ko meklēt... šī auditorija ir nenormāla. :)

HIV
Ārprāts, cik jūs lēti. Savas miesīgas asinis atdod pa sviestmaizi..

Maz seksa
Pēc rakstītā man tā kā izklausās, ka viņai varētu būt depresija. Man pašam ir bijusi agrāk, tāpēc tāda nojauta. Kurts69 ļoti precīzi apraksti situāciju, tam jābūt no pieredzes citādi to sāpi tik precīzi nenoformulētu. Žetons!

Maz seksa
Man situācija līdzīga, vairākus gadus centos labot sevi, mēģināt visu ko gultā, bet nekas nemainījās, kā gulēja kā beigta zivs gultā, tā guļ. Kamēr ar iepriekšējo draudzeni līdz orgasmam nonācām elementāri un viss bija ok. Pati saka ka jāiet pie seksologa bet tā arī aizgājusi nav, jo sekss kā tāds viņai neesot vajadzīgs, fiziski neprasoties, orgasmu vispār nekad neesot jutusi.. ja sākumā man bija...

Maz seksa
P.S. sievietes kas vaino vīriešus neprašanā utt. pašām ir seksuāla rakstura grūtības, pēc ofic. datiem no dažādiem avotiem problēmas ir 40% sieviešu, kas saistīts ar audzināšanu, arī kultūru, nespēju atvērties un uzticēties utt.

Maz seksa
Nē, diemžēl tas nav risinājums. Ilgstošā periodā uzkrāsies seksuāla neapmierinātība un iestāsies slimība.

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Mājās noteikti nē.

Ķīmija...
Ja tieši par "ķīmiju" tad internetā to sajust nevarēs gan. Bet tas ko var saprast, vai esat līdzīgi domājoši, līdzīgi uzskati, mērķi, plāni utt.. un tas ir arī ļoti svarīgi.

Ko jūs domājiet par parakstu vākšanu?
Šajā situācijā domāju ka nē, jāvirza ir svētkiem, jo tā stadija, kurā šobrīd esam spējīgi atklāt vēzi - viss jau ir stipri, stipri nokavēts.. līdzekļi ko tas prasa atkopties no tik ielaistas problēmas ir nesamērīgi. Pie tam, no pieredzes nezinu nevienu, kas būtu spējis izārstēties pilnībā.. Bet, kas nav mazsvarīgi, daļu līdzekļus tomēr no svētkiem noņemtu un novirzītu vēža agrīno stadiju...

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Taupīt uz ēdienu ir pilnīgs murgs. Zinu vairākas taupītājas, pērk zemas kvalitātes lētus produktus, bojā savu veselību, tad skrien uz atlaidēm kamēr degvielā notērē vairāk par ietaupīto, pie ēdieniem neliek garšvielas, dārgākas sastāvdaļas aizvieto ar surogātiem, krējuma vietā pieliek kefīru vai krējuma iztrādājumu, sviest vietā margarīnu, jo tā tak lētāk..nu jūs sapratāt.. ēšana kā viena no...

Vai gudrība ir garantija laimīgai dzīvei?
Domāju, ka gudrība galīgi nav gan garantija laimīgai dzīvei. Drīzāk pretēji - ´Горе от ума´. Bet, garantija laimīgai dzīvei ir būt godīgam pret sevi, uzņemties pašam atbildību par visu kas notiek tavā dzīvē. Gudrība un viedums atšķiras ar to, ka gudrība nozīmē daudz zināt, savukārt viedums - nozīmē - saprast. Sapratne stāv krietni...

kāpēc likt sveša cilvēka bildi savā profilā
Ārprāts, ne. Mānīšanās ir grēks, a davai būsim visi patiesi, vīrieši pret sievietēm un otrādi. Teiksim uzreiz visu atklāti - "velc nost bikses, gribu ar tevi seksu"<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu