Rondijs

Virietis (37)
iepazīties ar Rondijs

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā jūs iedalāt cilvēkus?
Ir daudz dažādi veidi kā iedalīt cilvēkus, lai kaut kā sakārtotu vai varbūt atvieglotu domāšanas procesu. Teorijā, domāt nozīmē dalīt daļās, kas savukārt paver iespēju izšķirt detaļas. Jo detalizētāk...

163 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Klausīt mammu vai neklausīt, kad ir jau 40+?
"ka gribētu mazu sunīti," laikam tiešām fantāzijas. Bet vismaz izklaidējoši :))

Visa dzive deelj statusa?
"tu man es tev..ko ieguushu?" domāju ka tas ir vīlušos pretējā dzimumā cilvēku piegājiens, tāda kā aizsardzība pret apdedzināšanos, hroniska neuzticēšanās.. neīstu attiecību pieredze, neprasme mīlēt. Dzīvnieku līmenis - ko es no otra varu paņemt. Bet līdz cilvēciskām attiecībām ir jāizaug. Ne jau pāris gados, drīzāk pāris simts gados, vairākās paaudzēs. Un arī saukties par cilvēku var tikai tāds,...

Par cik var pārdot lietotu smart TV?
Nu kam tādus vairs vajag, tie noveco tik pat ātri kā viedtālruņi.. vai pat ātrāk. Liec kaut pie sienas virtuvē.

Kāda ir seksa motivācija?
Kāda vēl motivācija, jautājums tik greizi uzstādīts :( Kāda motivācija tev ir ēst? Sekss ir viena no fizioloģiskām pamatvajadzībām pieaugušam, veselam cilvēkam, tu pats to nenosaki ar savu prātu, tas ir ielikts cilvēkā instinkts, un kas nepakļaujas tavai gribai. Jo ja tas pakļautos, cilvēki pēkšņi izdomātu ka seksu pārtrauks, cilvēce izmirtu. Tieši šī iemesla dēļ sekss nav pakļauts tavai gribai,...

Pasaulē 1544 šahmatu grosmeisteru, un tajā skaitā tikai 34 sievietes.
Jurij, nevar jau tā izraut no konteksta kaut kādu vienu jomu - šahu un secināt, ka vīrieši būtu pārāki par sievietēm, kopumā ņemot. Nezinu gan, vai tu uz to tēmēji? Bet es vairāk sliecos domāt, ka šahs nav gluži sieviešu intereses sfēra. Tā ir diezgan vīrišķīga spēle.

Pasaulē 1544 šahmatu grosmeisteru, un tajā skaitā tikai 34 sievietes.
"provokācija par sieviešu smadzeņu darbības limitiem" -nav nekādu limitu, smadzeņu potenciāls ir vienāds, tikai attīstības virzieni citi. Visbiežāk jau sievieti uzaudzina par sievieti, nespiež viņai ģeometriju, fiziku, loģisko domāšanu zubrīt. Bet ja ļoti grib, tad var - ir slavenas zinātnieces, fiziķes, biznesa lēdijas. Tas apmēram kā zivij mācīt lidot- muļķīga talanta šķērdēšana, vislabāk...

Nevar vai kas? Versijas?
feiks.

kā sieviete var iepriecināt vīrieti?
"smejas par viņa joku" ja priekšnieka - padotās attiecības, tad tas būtu vēl Ok. Bet ne jau savstarpējās tuvās attiecībās ienest tādu teātri.

Nevar vai kas? Versijas?
"it kā radās savst.simpātijas" - labs! :) "it kā." It kā būs sekss, it kā nebūs. It kā gribas it kā negribas. It kā satikāmiems, it kā nē...nevar saprast.

kā sieviete var iepriecināt vīrieti?
Vīrietis kā jau praktisks pēc dabas (vairumā gadījumu) novērtēs noderīgu dāvanu, tādu, ko vajadzēja, bet nebija sanācis pašam iegādāties.

Dzīve lauž stipros, vājos neaiztiek...
02:16 "Dažiem veicas vienā laidā" - tā nemēdz būt. Nav tādas nejaušas veiksmes, neeksistē. Viss kas notiek, ir likumsakarīgi. No malas vienmēr izskatās savādāk, šķiet ka kaut kas nav godīgi. Kamēr vien neiedziļinies lietas būtībā. Veiksmes pamatā ir smags darbs, neatlaidība. Parasti - paudžu paaudzēs, tas ko tu pat neredzi, nenojaut, tas paliek no ārienes noslēpts. Paskaties uz viņu vecākiem. Tas...

Līgava ar pūru
"ir vairāk nodrošinātas ar kustamo/nekustamo īpašumu, nekā vīrieši" tā ir gan, sieviete ir tuvāk zemei, tuvāk dabai, tuvāk materiālajām, taustāmām vērtībām. Kamēr vīrietim tas nav tik būtiski, viņam vairāk svarīga ir spēja, prasme šīs vērtības izcīnīt. Filozofijā saka ka sieviete ir zeme, savā ziņā viņa ir nekustīga, bet vīrieši tie, kas lidinās apkārt. Tam kas nekustās, un neiekaro, ir lielāka...

Līgava ar pūru
Kur pazuda tēma "Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām. Sapratu,ka ir laiks pienācis uzsākt ko jauku." pat nepaguvu palasīt. Kas te notiek par visatļautību? Nekā rupja tak tur nebija?

Kādu gandarījumu var gūt anonīmais nodirsējs?
Domāju ka tā atbrīvojas no seksuālās frustrācijas. Nedabū onka, pa brīvu neviena nedod, un naudas nav lai samaksātu. Uz to jau reaģēt nav jēgas, vai tev interesē viņa problēmās iedziļināties? Tak ne.

Dzīve lauž stipros, vājos neaiztiek...
Mjaa. Teicienam gan nepiekrītu, ne jau tam ir dzīve domāta, tās nav nekādas dzirnavas kurās maļ cilvēkus, bet gan vieta, kur tev tiek dota iespēja, izvēles brīvība kā to nodzīvot.

Kā vīrietis ieplāno sexiņu??
Vīrietim tak ir pilnīgi vienalga, kurā dienā seksu. "Kad gribēs seksu?" - nu jāsmejas :)) Kur ir redzēts kāds vīrietis, kam piedāvātu un viņš teiks nē. Piemēram, pajautā -gribi orālo? -Aj, nē, man galva sāp :D

Vai ir cerības iepazīties, ja sekss ir 17.vietā pēc svarīguma pakāpes?
uuuuh, nu gan iecirti :))))

Ar ko cienājat savus viesus?
Ja gribās lielāku jautrību, tad no rīta sataisi salātus ar majonēzi un izliec saulītē :)

Ar ko cienājat savus viesus?
No viesiem atkarīgs. Var pa kārtīgai glāzei krutkas.

Auto noņemšana no uzskaites
Numuri nav jāved, ja grib noņemt no uzskaites - visu izdarīt internetā.

Kas ir trakākais, ko vari izdarīt?
Uzticēties svešiem cilvēkiem (varu, bet nedaru:)

Liela atšķirība augumos
Lai var nēsāt uz rokām, jābūt vieglākai, bet labi arī ja gados nedaudz jaunāka un arī īsāka. Tas viss kopā dod savas priekšrocības. Gan ļauj labāk izskatīties pārim kopā, gan vīrietim justies džentilmenim palīdzot aizsniegt kaut ko, sievietei justies drošāk tādam aiz muguras, kā arī seksā dažādas pozas ir vieglāk, ja vari viņu pacelt un noturēt. Un arī ir lasīts, ka garš augums uzrāda pozitīvu...

Liela atšķirība augumos
Tas jau ļoti labi, galvenais lai nav otrādi -viņa 190 un viņš 160

Sievietes ko domajat par skvirtu?
Nu jau gan leģendas klīst, Šausmu stāsti par mistiskiem šķidrumiem :))

Auto noņemšana no uzskaites
Internetā to var izdarīt, e-csdd, būs jāsamaksā nenomaksāto ceļu nodokli + pakalpojuma maksa ap 4 eur laikam.

Nelietos bērna vārdu bērnu dārzā
"uz skapīša bija uzzīmēta lāpsta" priecājies ka nebija zābaks :)

Vai ir cerības iepazīties, ja sekss ir 17.vietā pēc svarīguma pakāpes?
Iepazīties domāju- nekādu problēmu. Kopdzīve ar vīrieti vienīgi nesanāks nekāda labā, ja sekss neinteresē. Tad varbūt meklē sev parneri - sievieti? Vismaz pamēģini, pirms teikt nē.

Vai meklēt?
Labāk jau dari kaut ko noderīgu.

Kā saglabāt ticību pēc daudziem "aplauzieniem"?
"ES personīgi šeit tikai pļāpājos, man dzīvē viss ir kārtībā" šitais gan labs teiciens. Te visi jau tā teiktu, bet reāli psihoterapeitam ar šo auditoriju darbs pietiktu vismaz desmit dzīvēm.

Kaa radaas feminisms.un kaapeec
"Kaa radaas feminisms.un kaapeec" - domāju ka dēļ aizvainotām sievietēm, lielā skaitā. Dēļ tā, ka viņām nav sanācis viss kā gribējās ar saviem vīriešiem. Bija pamats sākt kasīties un lekties, lai savu dusmu gāztu uz āru. Arī šodien nekas nav mainījies, feministe ir vienkārši dziļi aizvainota sieviete, nekas cits.

Ir spoki?
Tikai jūsu iedomās, realitātē gan neeksistē nekas tāds. Kā saka - bailēm lielas acis. Kad sāc baidīties, ne to vien saskatīsi, sadzirdēsi.

Vai ir reāli sākt baudīt dzīvi, ja esi aizmirsis kā tas ir?
"Ja piedāvā seksu, tad jau ātri sarēķini, cik tas paņems laika" tur gan taisnība. Vīrietim tādu domu točna nav. Bet tā, izklausās ka nav sabalansēts darbs ar atpūtu, neproti atpūsties. Darbam savs laiks, atpūtai savs. Par daudz uzņemies, varbūt.

Cik lieli avantūristi spējat būt ?
tas jau nav avantūrisms, bet gan naivums.. izmaksās visu un pretī neko neprasīs.. pasaku pasaulē dzīvojat, vai?

Kur tetovēšana nesāp?
Zem narkozes nevar?

Vai izglītība ir intelekts ?
Pakāpeniski vajag, tāpat kā ar sportu, necels jau uzreiz 100kg iesācējs, tāpēc jau ir bērnu dārzs, tad pamatskola, augstskola, slodzīte smadzenēm pamazām palielinās.

Kāpēc salīdzinoši jaunas sievietes izskatās pēc omēm?
16:48 "...ar sirdi nekonstatesi vai partneris mamutu nes" bet zini kā ir, citai tev gribas nest to mamutu, bet citai galīgi nē, tā kā nav tik vienkārši viss.. ja nesaskan sirds lietās, tad arī uz nekādu mamutu viņa nevar cerēt.

Kāpēc salīdzinoši jaunas sievietes izskatās pēc omēm?
"Nu, tads ir rezultats, kad attiecibas veidojot, doma tikai ar sirdi, nepieversot uzmanibu parejam" zini tā arī ir pareizi, jāklausa tikai sirdi, ar prātu to nevar, tas pārāk dumjš šajā ziņā un neko nejūt. Problēma citā - slikti klausās sirdī, neprot to darīt, šaubās, kaut ko piefantazē utt. bet vajag jau tikai klausīties. Reti kurš prot.

Kas ir trakākais, ko vari izdarīt?
Atvainojos jau iepriekš, bet trakot vecumā, kurā jau sen kā jābūt prātīgam, ir pilnīgs debīlisms. Atstāj to pusaudžiem un psihopātiem.

Slāņi
"vīrieši vēlas līdzvērtīgu partneri." jā, tā ir gan, ka līdzvērtīgu. Bet ne jau algas ziņā līdzvērtīgu. Priekš kam vīrietim vēl vienu tādu pašu kā viņš pats? Viņam vajag to, kas pašam pietrūkst. Vajag lai sieviete piesedz vīrieša vājās puses, lai viņa ir spēcīga tajās jomās kur viņš pats nav. Citādi tā savienība nestrādās, vīrietim būs jānoņemas ar lietām kur viņš nav spēcīgs, un sievietei arī....

Kā izbeigt stāvokli pusvesels-pusslims
Vispār jau mēdz būt, ka lai tiktu pie šādiem simptomiem, pietiek ar to, ka strādā nepatīkamu darbu. Vajag atrast un atrisināt savu galveno problēmu, pie šiem simptomiem 100% ir kāda joma dzīvē, kur kaut kas ir galīgās auzās. Ar to arī jāsāk. Ja pats nevar atrast, psihoterapeits palīdzēs. Un klāt vēl regulāra meditācija, tā ieslēgs tev atpakaļ saikni ar savu ķermeni.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu