Sallija2

Sieviete (41)
iepazīties ar Sallija2

10 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

VID vajadzēs jaunu vadītāju!
Kā tas mūs ietekmēs? Līdzjūtība I.Cīrules tuviniekiem. Likās jau, ka VID draudzīgāks kļuvis bija.

Zhenih ne nuzhen?
Situācija tāda, ka esmu uzsākusi randiņot ar vīrieti no Somijas. Kā jau randiņošanas procesā nekādi konkrētie plāni vēl nav, bet šodien uzradās viens vecs pielūdzējs, kurš vairākus mēnešus par sevi...

Vai neprecējusies skan labāk nekā šķīrusies?
Tas vārdiņš šķīrusies pievelk tik daudz negāciju. Uzreiz jautā, kas tad tev vainas bija, ka tā? Un kaut kas jau tev tur nav, ja jau tā! Padomāju, varbūt nomainīt uz neprecējusies, jo faktiski es taču...

Vai jūs zinājāt, ka Romeo un Džuljetas stāsts nav patiesība?
Īstenībā tie esot bijuši divi zēni, kas viens otru tā mīlējuši.

Kas notiek? Nāk Ziemassvētki, bet visas tēmas par naudu!
Pa lielam taču, ja tev jumtam virs galvas, siltumam, pārtikai un elektrībai sanāk, tad tālāk jau nevajadzētu būt tik lielam stresam par to naudu. Vai tiešām tik daudziem cilvēkiem nav apmierināts pat...

Vai jums ir plāns?
Manai dzīvei pietrūkstot plāna, disciplīnas un robežu. Nu tā to manu dzīvi nokomentēja viens gudrs cilvēks. Aaaaa, bet tas izklausās pēr verdzības plānot, disciplinētis un ierobežoties. Baigi smagi...

Naudas nozīme attiecībās.
Arvien biežāk nākas dzirdēt, ka vīrieši Latvijā gribot materiāli pastāvīgas,sievietes, kas varētu maksāt arī par viņiem. Bet vai viņi maz nojauš šī modeļa blaknes? Nu ja es esmu tā bagātā tante, tad...

Vai proporcijas ir mainijušās?
Kaut kā pēdējā laikā Rīgā ir tik daudz smuku čaļu. Visi tādi trenēti ar bārdiņām un kopti. Pilnīgi prieks skatīties. Bet smuku sieviešu nemaz nav tik daudz. Visas laikam izprecinātas ārzemniekiem....

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Kāda būtu jūsu diena laimīgā cilvēka statusā. Kas jums būtu, ko jūs darītu ar to laimi? Var arī minēt konkrētus cilvēkus, kuri jums šķiet laimīgi un kuru vietā jūs gribētu būt.

Vai es varu aizliegt mani pievienot draugiem?
Kād ienāku oho, tad parādās saraksts, ka sekojoši lietotāji mani esot pievienojuši savām piezīmju grāmatiņām. Un cik saprotu, tad tādi cilvēki, kas mani tur ievietojuši, regulāri saņem paziņojumus...

247 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Varenības izrādīšana internetā!
Oi ,pilsoņu karš oho sācies! :) Nu solvita vismaz nav niecība, tāpēc viņai arī tā uzklūp. Tikai par niecībām neviens nerunā. Bet visā visumā šo vajag lasīt kā delfu komentārus un vēlams komentēt bez sejas, tad arī kritiku būs vieglāk pieņemt un nesaņemsi personīgus apvainojumus.

Jūsu domas un reakcija pret uzbraucieniem publiskā telpā?
Oi, kas te par kaislībām! Tas tik nozīmē to Epifānij, ka esi pamanīta un neesi nekāda amēba bez viedokļa. Priecājies, ka tevi skauž un aprunā, tātad esi dzīva un konkurētspejīga. Tikai par niecībām neviens nerunā un nepamana tos.

Spēks vai prāts?
Av2, nesen skatījos "Rampas ugunīs" interviju ar Leiškalnu pāri, kuri ir kopā jau 42 gadus. Viņiem ir 4 bērni, laikam 6 mazbērni. Bet tas Kārlis arī mēdzot sievu nokaitināt līdz tam, ka viņa viņam met ar traukiem. Vienreiz pat kūrortā apsardze pamukusi, kad sieva uz Kārļa pusi lidinot sadauzījusi cik tur tās glāzes un šķīvjus. Bet tā visā visumā ļoti draudzīgi dzīvo :)))

Uuuuuusas
Apmatojums tagad ir modes tendence. Vīrieši lepojas ar ūsām, bārdām, krūšu apmatojumu un spalvainām kājām.

Spēks vai prāts?
Ja jau pirms tam esi bijis tik stulbs, ka tā esi nokaitinājis sievieti, ka viņa gatava tevi nosist, tad atliek tikai mukt!

Attiecības tikai seksam
Baigais trends oho parādījies - līdzvērtīga sociālā stāvokļa partneris :D Tipa ja esi pārdevēja, tad tikai ar pārdevējiem vari seksot, jo ar miljonāru vai deputātu jau tev nebūs par ko runāt! Slimnieki! Ar tām seksa attiecībām ir tā, ka tās aizvaino ego un tad sākas otra partnera mocīšana lai paskatītos cik svarīga es viņam esmu. Es sāku apvainoties par visādiem niekiem un tad viņš zvanijās un...

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
Oi Torpēdi! Es pat Tavu seju neredzot zinu, ka Tev jāmet līkums. : D Lecīgjms ir sīkums salīdzinājumā ar Torpēdīša pastāvīgo žēlošanos un zākāšanos.

Randiņš-NErandiņš.
Izklausās, ka škrobe vairāk dēļ tā, ka kino seanss nesanāca. Tāpēc nevajg tēlot pieticīgo un izdabāt vīriešiem prasības nolaižot līdz minimumam. Vajag prasībās uzreiz ielādēt ienākumus vismaz 1200 eur/ mēn ( labāk jau virs 2000 eur) , tad nebūs jāklausās visādu neveiksminieku smilkstēšana un kino seansi neizpaliks arī ja nebūs savstarpēju simpātiju.

Iepirkšanās ārzemju interneta veikalos - kā to dara?
Man tas paypal nepatīk, iepērkos tādos veikalos, kur to neprasa. Tagad daudz ko var nopirkt vietējos internetveikalos 220.lv, 1a.lv tur var izvēlēties apmaksu uz vietas preci saņemot un principā riska nekāda arī 14 dienu atgriešana bez problēmām. Arī ar amazon.com problēmas nav, besī tikai tas, ja gribi vairākas lietas nopirkt, tad citreiz sanāk tie pakošanas un piegādes izdevumi lielāki par...

Kur ir kaifs?
Kamēr tu tur cietīsies un mocīsies Torpēdi, tikmēr re kur Ungāru premjers sašutis, ka Eiropa sabrukšot zem imigrantu sloga. Tā jau onkulis kapa malā stāv, bet nē vēl esot jācieš un jāmokās, jo tikai tā varot tikt pie īstās ekstāzes. Tikpat labi var jautāt kur kaifs ciesties, mocīties un gadiem PA lasīt morāli citiem?

Mīlestības drusciņa.
Bumpi, tā arī ir, ka tā mīla vispārākajā pakāpē ir tikai apmēram uz 2 gadiem, pēc tam jūtu intensitāte mazinās. Nu līdzīgi kā ar ekonomiskajiem cikliem, kur izaugsmei neizbēgami seko kritums un tā atkal viss no gala kā pa viļņiem. Acīmredzot Tavs draugs tagad ir viļņa apakšā, bet Tu uz viļņa.

Vai nevajadzētu 1. vēstulē?
Oi Torpedo!!! :D Kur tad tik zemu latiņu esi nolaidis? Iesi ar šķirteni iepazīties? Kā tad ar Tavu sapni par vidusskolnieci ar zirgasti??? Sajuti nāves smaku guļot slimības gultā bez zālītēm?

Mīlestības drusciņa.
Tāpēc Bumpastik Tev jau laicīgi ir jāmūk no savas dāmas, jo tad viņa vēl pēc 10 gadiem labi domās par Tevi un varbūt pat mīlēs pa īstam, bet ja dzīvosiet kopā, tad visticamāk pēc 10 gadiem būs tikai mazdrusciņ. Man ar bijušo vīru vispār nekā vairs nav, bet atraidītie pielūdzēji katros svētkos atceras vēl pēc 15-20 gadiem.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Fargo, prestiži :D Varbūt tiem Rubļovkas bomžiem no Nasha Rasha arī likās, ka tie no miskastes izvilktie kažoki ir prestiži, bet neviens izglītots cilvēks sen jau vairs nenēsā kažokādas. Tikai tādai Kremļa pakaļskrējējai Ingūnai Sudrabai allaž tas kažoks ir bijis mīļš.

VID vajadzēs jaunu vadītāju!
Kurmis, bet no vadītāja, tāpat kā ministra arī daudz kas ir atkarīgs. Citi kā nākuši tā aiziet un neviens nepamana, bet citi veic reformas, prasa, pieprasa un cīnās. Mazliet jau arī Cīrule cīnijās, viņa tomēr nevēlējās iekasēt pēdējo centu no maznodrošinātajiem un aicināja rast risinājumus šajā jautājumā.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Drole, nu bet tak lieto aitas vilnas izstrādājumus. Aita nemirst no vilnas apcirpšanas! Būs silti eko un mazām radībām nebūs asinis jālej!

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Līdz kādam absurdam cilvēks var aizdomāties lai attaisnotu savu ģērbšanos līķādās!!! Etiķete esot! :D Kažokzvērus nelieto pārtikā, viņiem vēl maziem esot nomauc ādu tik tāpēc lai kādai muļķei būtu mīkstāka tā spalva kažokam. Uz teātri mierīgi var iet džinsos. Teātrī mums tagad tādas lietas uz skatuves rāda, ka džinsi tur nevienu nesatrauc. Jaunā Rīgas teātra izrādē Cerību ezers aizsalis arī čurā...

Vai vīriešiem ir vajadzīgi komplimenti?
Es vispār esmu mīļumiņš dzīvē, bet te ienāku nolaist tvaiku. Var padiskutēt, paust savu viedokli utt. Dzīvē tomēr ir bremzes, jo tur nebūs tā, ka aizver portālu un aizmirsti.

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Tā kā Kruela no 101 dalmācieša, kura gribēja sev kažoku no tiem kucēniem uzšūt! Fui!

Kāpēc tik daudz kažoku valkātāju?
Man būtu kauns ar kažoku staigāt. Siltumam taču pilnīgi pietiek ar aitas vilnu, kuru iegūst nekaitējot aitai. Manuprāt kažoks ir vecmodīga bezgaumība.

Vai būtu korekti atņemt precētam vīrietim iecerēto sievieti-mīļāko?...
Diez vai tas būs tik vienkārši! Gan jau tur ir iemesls kāpēc viņš viņu platoniski mīl 10 gadus un pateicoties tam, ka ir sieva seksuālo vajadzību apmierināšanai, tas nemaz nav bijis mokoši. Domāju, ka platoniskās mīlas pozīcijas seksojot netiks apdraudētas. Tu tur drīzāk uz krāptās sievas pozīciju tēmē.

Zhenih ne nuzhen?
Nebija jau tā, ka viņš toreiz tā vnk pazuda. Mēs sastrīdējāmies un viņš kādu brīdi ceļoja pa Peru un nemaz nebija Latvijā. Gredzena gan nebija un piedāvājums tika izteikts telefoniski.

Kā atrast TĀDU sievieti?
Kas tad Mančestra par attālumu vairs mūsdienās? Man viens radinieks organizē biznesu starp uk-lv un viņš gandīz katru otro nedēļu ir Rīgā. Piemēram es nupat atgriezos no Helsinkiem :) uz randiņu aizlidoju. Man no Imantas aizlidot līdz Helsinkiem ir ārāk nekā ar auto aizbraukt līdz Ventspilij, Liepājai, kaut vai Jēkabpilij.

Kāpēc daži cilvēki tik strauji noveco?
Paskatoties savu paziņu facebook profilus šķiet, ka visi tik jaunāki un skaistāki kļūst. Tā žilbina, ka pēc tam dzīvē satiekot patiesi var vilties un nodomāt, ka strauji novecojis! :) Te viens vīrietis arī foto vērtēšanas sadaļā 10 gadus vecu bildi ielicis! Pats jau nenoliedz, ka bilde veca, bet kāda jēga likt vecu bildi ja tagad ir konkrēts onkulītis. Es viņu dzīvē zinu.

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
Torpedo, tas ir tas soms, kurš piektdien eurojackopā vinnēja 90 miljonus eur :)))

Vai svinēsiet trešdienu-Valentīndienu?
Parasti es nesvinu kopš esmu šķīrusies, bet tagad svinēšu. Iepazinos tinderī ar vīrieti no Somijas un viņš tieši uz Valentīndienu lido uz Rīgu. Es viņam apsolīju pastaigu pa Vecrīgu, aiziesim paslidot. Ceru, ka būs jauki!

Nekustamā īpašuma tirdzniecība.
Kad tu to mantojumu saņēmi? Ja tikko noformēji uz sevi un uzreiz pārdod, tad gan var sanākt maksāt 20% kapitāla pieauguma nodokli! Un tev tas visai liels būs jo to nodokli ņem no starpības starp iegādes vērtību un pārdošanas vērtību un atskaita vēl ieguldījums, bet ja iegāde ir mantojums, tad var sanākt no visas summas 20% valstij maksāt. Ja tas ir dzīvoklis tad varbūt viņu izīrēt, pašam tur...

Nekustamā īpašuma tirdzniecība.
Tak nē! Ja cilvēka pārdod savu vienīgo īpašumu, kurš ir bijis viņa īpašumā vismaz 5 gadus un vismaz vienu gadu bijusi tur deklarētā dzīvesvieta, tad nav nekādi 20% jāmaksā. Bet 2% ir jāmaksā nevis pārdevējam, bet pircējam rwģistrējot zemesgrāmatā īpašumu. Pārdevējam vienīgi nekustamā īpašuma nodoklis ir jāsamaksā par visu gadu, tādā ziņā rudenī izdevīgāk pārdot, jo tagad būs jānomaksā uz priekšu...

Regulāri un čakli iztukšo olas
Tas ir vīrietis-lops! Vienkāršs un paredzams. Atceros bērnībā vasaras pavadīju pie vecmāmiņas un viņai arī bija lopi, divas govis. Katru dienu 2x dienā vajadzēja slaukt. Un tad vest uz ganībām un piesiet pie ķēdes, pusdienlaikā mans pienākums bijā iet pārsiet govis, jo viņas bija visu zāli jau noēdušas ķēdes apkārtnē. Un tā katru dienu. Tāpat ar vīrieti-lopu, 2x dienā vajag atslaukt un tad...

Teksta redaktors
Valodu uzliec latviešu. Uz tā garā taustiņa ir rakstīts kāda valoda un ir < un > bultiņas pēc kurām var pāršķirt citu valodu. Jāpatur un jāpavelk.

Teksta redaktors
Tas nav te, tas Tavā telefonā! Noņem savā telefonā to teksta koriģēšanu!

Upeņu krūmi
Pat labāk pavasarī! Depo ir labi stādi. Un upenes jau aug kā nezāles, var gan saulē, gan ēnā. Galvenais apkārt kaut ko apliec lai pats nejauši nenopļauj tos stādus.

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Nu piemēram es, esmu kautīga. Vakar arī vienam vīrietim, kam bija izlādējies telefons, izpalīdzēju uz ielas, kad bija atdevis telefonu tā saka, ka esot ļoti skaista sieviete, viņš to konkrēti sakot :D ....nu es tādās situācijās mulstu, pasmaidu un ātrāk tinos prom. Man uz ielas šādi bieži piesienas, biežāk gan nākas dzirdēt kriviski - kakaja že vi krasivaja! Un es nezinu kā uz to reaģēt. Ja...

Kā lai atbrīvojas no bailēm paprasīt naudu (par savu darbu, īpašumu)?
Nu vēl ,ja jau aizraujies ar labdarību, vari iedomāties ka tu to naudu ne sev prasi, bet it kā tiem slimajiem vārgajiem bērniņiem. Saprāta robežās jau var arī nolaist cenu un tad saki, ka vairāk gan nevari. Neklausies ka tev te stāsta, ka tikai haizivis izdzīvo. Var arī labi pelnīt kad apmierinātas abas puses gan pircējam mazliet nākts pretī, gan pārdevējs savu dabujis. Piemēram man ar jauno...

Kā lai atbrīvojas no bailēm paprasīt naudu (par savu darbu, īpašumu)?
Un vēl var rakstiski komunicēt, raksti sms vai epastā to cenu. Nezinu kāda tev darba specifika, bet nekustamajos īpašumos bieži par cenu rakstiski vienojas, jo tirgoties kā tādā arābu tirgū ne kuram katram ir pa spēkam.

Kā lai atbrīvojas no bailēm paprasīt naudu (par savu darbu, īpašumu)?
Vēl vari deliģēt kādu citu tavā vietā naudu prasīt!

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
Katru dienu Latviju pamet 55 cilvēki. Te drīz ne tikai precēties gribošo nebūs, bet arī maizi nebūs kam pārdot!

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
Vairāk patīkamu braucienu - tādu saukli reklamē Rīgas satiksme un aicina ziņot transportlīdzekļa vadītājam par dzeršanu, kaušanos, pārmērīgu trokšņošanu vai smirdēšanu un vadītājs tādus tad izlikšot ārā. Droši vien kafejnīcas vadība arī tantuku izliktu ārā, ja saņemtu sūdzību.

Bez jebkāda vairāk vai mazāk slēpta vai atklāta motīva
Jeannette, arī reālajā dzīvē tas kāda tu esi un kā tevi uztver apkārtējie ir atšķirīgi lielumi. Pastudē PR.

PVC pakešu logu rāmju lentu notīrīšana
Tās lentas jau droši vien no ārpuses. Par šo ir dzirdēts, ka pēc tam nost nevar dabūt, ja uzreiz nenoplēš. Ja nu tiešām vnk mērcēt un kasīt nost, bet skats var palikt tāpat nepievilcīgs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu