Sallija2

Sieviete (42)
iepazīties ar Sallija2

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai esat greizsirdīgi uz bijušā/-ās jauno sievu/ vīru?
Hosams Abu Meri esot atradis jaunu Lindu, bet vecā mētājoties ar dzēlīgiem komentāriem internetā. Lai jaunā Linda necerot, ka tas uz ilgu laiku būs un tā. Cilvēki komentāros saka, ka bijušās sievas...

VID vajadzēs jaunu vadītāju!
Kā tas mūs ietekmēs? Līdzjūtība I.Cīrules tuviniekiem. Likās jau, ka VID draudzīgāks kļuvis bija.

Zhenih ne nuzhen?
Situācija tāda, ka esmu uzsākusi randiņot ar vīrieti no Somijas. Kā jau randiņošanas procesā nekādi konkrētie plāni vēl nav, bet šodien uzradās viens vecs pielūdzējs, kurš vairākus mēnešus par sevi...

76 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Skaists vai atbaidošs
C_hloe, nu bet ja samaksā kaut kas taču ir jāraksta un acīmredzot veiksmīgi uzrakstīts, ja jau salona mērķauditorija Tu un es to izlasījām. Epifanija, visdrīzāk piedzims melnais, jo Rudīte gēni ir jājāki par melnajiem.

Skaists vai atbaidošs
C_hloe viss latviešu skaistums ir exportēts uz UK, tāpēc tur skaisti, bet mums nu tā. Nebija jau tik traki ar to skaistuma salona ballīti, vienīgi tas iedegums gan krita acīs, gandrīz par nēģerietēm kļuvušas. Un arī britu aristokrātijas rados tagad būs melnie, jo līgavai māte melnā. Domāju, ka līdz ar karalienes nāvi monarhija pienāks gals.

Vai var savākt no ielas kādu noklīdušu kungu vai dāmu un beidzot tikt pie attiecībām vai kaut vai s
Tas sekss tam kungam ar tām dāmām, kuras viņu atrada un savāca bija abām kopā vai pēc kārtas? Šis sižets jau vien norāda, ka tā ir kāda kunga seksuālā fantāzija. Vismaz man būtu nepieņemami un pretīgi dalīt vīrieti ar draudzeni pat nerunājot par to, ka tādu nelaimes čupiņu iekārot būtu neiespējami.

Vai varat kāds pastāstīt, kur un pie kā var nopirkt vidusskolas atestātu??
Var taču dzīvot arī ar pamatskolas izglītību, ja jau tā galva tik grūta.

Kāpēc nelaiž garām?
Es nezinu kāds ātrums ir tiem elektrovelo, bet man arī ir gadījies, ka onkulītis aizbrauc man ar tādu garām kā stāvošai. Viņi tur brauc un ātri arī pa grubuļaino posmu. Reizēm tur pat ar skūteriem brauc, tas gan ir kaitinoši.

Kāpēc nelaiž garām?
Te taču par manu iecienīto veloceliņu laikam runā. Brīvdienās tur vispār ir ārprāts. Mani vairāk kaitina, kad brauc kompānijas baros un nemaz nedomā, ka būtu jāpalaiž pretim braucošie. Tāpēc es tur zvaniņu darbinu kā tāds itāļu autobraucējs, lai tiktu garām. Kas attiecas uz tiem soliņiem, tad man šķiet, ka tos izveidojis un uztur viens aktīvs pensionārs. Laikam jau viņš arī tos atkritumus pie...

kĀ Pareizi atdauzīt Rīgā dzīvojošos indiešus?
Dauzīt nevajag! Vnk vajag ievērot piesardzību, neņemt darbā tādus, neizīrēt dzīvokli, izvairīties no vietām, kur viņi pulcējās. Es pat lielveikalā viņus satiekot neskatos viņiem virsū un eju ar līkumu viņiem.

Pieredzes uzkrāšana
Bumpastiks, par mani nebēdā! Es jau savu zelta gabaliņu esmu izrakusi :))) Un viņš uzskata, ka viņam ir ļoti paveicies ar mani :P

Pieredzes uzkrāšana
Autors ir tipisks latviešu īdētājs. Man arī viņš kādreiz rakstīja un stādijās priekšā kā grāvju racējs, kad es konkrēti pateicu, ka tādi neinteresē, tad kaut ko tur sāka taisnoties, ka viņam piederot tā grāvju rakšanas firma, it kā gribēja pierādīt, ka es esot zeltrace, lai gan es to nekad neesmu slēpusi :D Īsti nav skaidrs kāpēc būt par zeltraci ir slikti, bet par grāvju racēju cienījami?...

Skumji!
Es arī tādu nezināju, tagad apskatījos. Forša dziesma Čehijai! Žēl. https://m.youtube.com/watch?v=DLGfxc3eTNw

Kopēja cīņa pret
olita112, par ko to Rudzīti cienīt? Tie taču bija viņa vārdi, ka sievietes vajagot sist! Viņam pašam ir smagas psihiskas problēmas, kuras vajadzētu ārstēt.

Misis Latvija 2018
Torpedo, nez kāpēc uz sevi tu to neattiecini! Domā, kādu interesē, ka tu gribi paklausīgu, mīļu, nemerkantīlu vidusskolnieci ar zirgasti :D Lai kā tev tas nepatiktu, bet ir vīrieši, kuri labprāt ziedo Dievietēm arī 40+ vecumā. Jā un pat vēl mazliet jaunāks par tevi man tas ziedotājs :)))

Kopēja cīņa pret
Kāpēc ir jācīnās pret ko dabisku un gadu tūkstošos pārbaudītu? Kāpēc Dieviete sievietē ir izskaužama? Vai tas ir slikti, ka vīrietis ciena sievieti un dāvina tai uzmanību un rūpes? Man ir viens krievu draugs un viņš vienmēr saka, ka latviešu sievietes, tas tik esot materiāls! Gudras, skaistas, izdarīgas un spēcīgas, bet latviešu vīrieši viņam šķietot tādi nekādi. Laikam tāpēc nav brīnums, ka šāda...

Misis Latvija 2018
Nav godīgi! Es arī gribu paskatīties uz vīriešiem 26 -45 gadu vecumā, kuri peldbiksēs uz skatuves sevi atrāda.

Facebook pret Draugiem
Tāpēc, ka facebook nav statistikas. Es tur visu interesējošo varu apskatīt un apskatītais pēc tam neskries pakaļ ar jautājumiem kāpēc gan es uz viņu skatos? Un es nemaz vairs nevaru ieet draugos, jo savu paroli neatceros un lai pa jaunam reģistrētos kaut kādu ielūgumu vai ko tur vajadzēja un tad tur vēl visādas stulbas spēles piedāvā, tipa mana draudzene tāda un tāda esot vinējusi kādā tur spēlē...

Kā aizmirst cilvēku?
Tu nevari iegriezt pirkstā un brūci padarīt par nebijušu. Tā sāpēs kādu laiku un atgādinās par sevi līdz sadzīs. Tam vajadzīgs tikai laiks. Apbruņojies ar pacietību.

Vai esam labāki par tiem, ar kuriem pārguļam?
Drole, tu mūsu linku dieviete, pameklē linku par postu, ko pasaules ekoloģijai nodara kokvilnas ražošana :) Viszaļāk jau būtu dzīvot mežā zem eglītes un baroties no tur nomedītiem zaķiem, bet baidos, ka tu to nedari un arī piedalies rūpniecības uzvaras gājienā un piesārņo vidi.

Vai esam labāki par tiem, ar kuriem pārguļam?
Allionushka, man tie Gvenas seklie uzbraucienjociņi nekad nav likušies applausu vērti, bet tas jau viņai netraucē pulcēt atbalstītāju pulciņu šeit. Acīmredzot tāda nu ir tā vidējā oho lietotāja ---prasta un rupja kā Gvena.

Vai lietas (īpašums un priekšmeti), paturētas no iepriekšējām attiecībām, jums traucē dzīvot tālāk?
Mēs visu veco izpārdevām un sākām katrs jaunu dzīvi. Tajā laikā bija sajūta, ka viss jūk un brūk un no visa gribējās tikt vaļā. Sākumā, protams, ir grūti atrast jaunu vietu, iekārtoties, bet tagad es priecājos ka tā. Manuprāt cilvēki laika gaitā apaug ar milzumdaudz nevajadzīgām lietām un rodas sajūta, ka vietas kļūst par maz un tas ir arī viens no strīdu iemesliem. Un ir tikai svētīgi laiku pa...

Vai esam labāki par tiem, ar kuriem pārguļam?
Oi, nu gribot negribot jāsajūtas pārākai, ja jau cilvēki tik nabadzīgi, ka ar vecām apenēm grīdu mazgā un māja kredītā. Man ir speciāla mikrošķiedras grīdas lupata, kuru uzmauc uz tāda kustīga kāta un ļoti ērti visus stūrus un malas var izmazgāt un dzīvoklis īpašumā bez krdedītsaistībām.

Uz ko īsti te cer sievietēs ar 2 ,vai pat 3 bērniem ?!
Pomerance, mans draugs vēl ātāk par mani kļuva par tēvu un viņa dēls jau ir pilngadīgs un studē. Tā kā nevienam viņš nekur vairs nav jāved :)

Uz ko īsti te cer sievietēs ar 2 ,vai pat 3 bērniem ?!
Kurts69, ko nozīmē svešas dzīves lāpītājs? Ja vīrietis ir normāls, tad viņš pats grib iepatikties arī sev simpatizējošas sievietes bērniem. Domā ja mans draugs ved manu dēlu uz treniņu, tad viņš lāpa manu dzīvi? Ne tak, viņš izdara ko lietderīgu lai pēc tam varam kopā iziet un dod man laiku sataisīties. Man liekas, ka oho vīrieši ir tik infantīli, ka ja viņiem iedotu miskasti iznest uzreiz...

Uz ko īsti te cer sievietēs ar 2 ,vai pat 3 bērniem ?!
Žēlīgi džekam 34 gadi, bet bērnu joprojām nav. Es jau 29-os biju 2 bērnu mamma un tad man bija vīrs. Arī tagad es neesmu viena, man ir draugs no Somijas, kuram tas liekas tikai dabiski, ka sievietei 40+ gados ir bērni un viņš labi saprotas ar maniem bērniem. Samācīja manu puiku slēpot un arī par spēlītēm viņiem ir ko parunāt. Es gan ar viņu ne šeit, bet tinderī iepazinos.

Vai vispār ir jēga rakstīt skaistām meičām?
Red_heat kaut kur lasīju kaut kāda oho dinozaura atziņu, ka visvairāk tiekot atbildēts uz vēstuli - resna! Tikai šaubos vai tev patiktu tās atbildes, bet atbilžu būtu daudz.

Vai vispār ir jēga rakstīt skaistām meičām?
:D Torpedo, tagad skaidrs kāpēc smukās tiek uzskatītas par stulbām, jo neizvēlas tādus vērtīgus sugas exsemplārus kā Torpedo! :)))

Bet interesanti, kāda tēma oHo hroniskajiem lietotājiem liktos tā vērta, lai pozitīvi izteiktos?
Meklē tur sadaļu forumi un tur apakšsadaļu attiecības un psiholoģija.

Bet interesanti, kāda tēma oHo hroniskajiem lietotājiem liktos tā vērta, lai pozitīvi izteiktos?
Es tev ieteiktu portālu calis.lv tur tiešām ir jauki un atsaucīgi cilvēki. Nopietni!

Vai vispār ir jēga rakstīt skaistām meičām?
Īstenībā tas ir tikai stereotips, ka smukās ir iedomīgas un stulbas, bet nesmukās komunikablas un atsaucīgas. Nu kad man uz ielas nāk klāt un saka, ka es skaista vai piedāvājas kļūt par precinieku, tad es arī neko diži nekoķetēju, neatbildu un taisos tik ātrāk tikt prom. Bet tā pa dzīvi esmu pat ļoti komunikabla, reizēm pat gribētos runāt mazāk, bet grūti noturēties nepasakot savu viedokli.

Vai vispār ir jēga rakstīt skaistām meičām?
Galvenais neraksti tantēm 40+, ja tev anketā ierakstīts līdz 38. Principa pēc neatbildēs! Par sodu tev, ka tādus kritērijus izvirzījis.

Oriģinālākais 1. aprīļa joks?
Mani sajūsmināja Nauris Brikmanis šovā Izklausies redzēts. Principā man viņš patika jau no šova "Blonds un vēl blondāks" . Forši tomēr, ka arī mums ir vīrieši ar humora izjūtu.

Sekss starp jaunu puisi un vecāku sievieti.
Margriete, 10 gadus vecāks no 10 gadus vecāka atšķiras. Nu paņem kaut Aigaru Kalvīti, Raimondu Vējoni, Arti Pabriku viņi visi ir dzimuši vienā gadā ir latvieši un ir 10 gadus vecāki par mani. Bet viņu izredzes taču nav vienādas! Ja Artim Pabrikam vēl varētu būt diezgan liela piekrišana no sieviešu puses, tad Vējonim jau izredzes būtu vājākas, bet Kalvītis tikai uz naudu var spiest lai kādai...

Sekss starp jaunu puisi un vecāku sievieti.
Nu gaumes jautājuns, bet man Selma Haijeka (51) liekas seksīgāka par Aļonu Ostapenko (20).

Sekss starp jaunu puisi un vecāku sievieti.
Ljekainīti, dāmām ap 40 pār sexuālo gaumi prevalē emocionālā labsajūta. Nu neesam mēs dzīvnieki, kam siekala tek uz jaunu gaļas gabalu. Kā jau te minēja, tad protams, eksistē tādi jauni vīrieši, kuri var iekvēlināt arī par sevi vecāku dāmu iztēli un iekāri, bet tādu nav daudz. Un viņiem jāpiemīt inteliģencei un pavedināšanas mākslai, nu principā visam tam pašam, ko meklējam sava vecuma vai...

AIDS
Kāpēc viņš to nepateica jau sarakstē? Viņam taču bija nojauta, ka reakcija būs tieši tāda. Viņam ar to būtu jāsāk iepazīšanās, jo tas ir ļoti būtisks dzīvi ietekmējošs fakts. Viņam pašam arī būtu vieglāk, ja ietu uz randiņu ar sievieti, kura to zin un ir gatava sadzīvot ar to.

Sekss starp jaunu puisi un vecāku sievieti.
tikka, tas jau ne no gadiem atkarīgs, bet personības tipa. Ja tu randiņos par savu grāmatvedību gribi runāt, tad mani arī tas garlaikotu, nopietni! Bet vispār jau laikam man ir gerantofīlija, jo Simon Cowell (58) arī man patiktos. Foršs taču! Nu un, ka tik daudz gadu!

Sekss starp jaunu puisi un vecāku sievieti.
Oi nu es varētu iekārot gan Kyrie Irving (26), gan Brad Pitt(54) lai gan gadu starpība starp viņiem gandrīz 30 gadi, bet abos ir kaut kas piesaistošs. Viņi liekas tādi jauki abi.

Vai vīrietim, kam nestāv, vajadzētu
Ir dzirdēts, ka cilvēki laulībā dzīvojot gadiem iztiek bez seksa, pat ja skaitās praktiski veseli. Vakar svingeru filmu arī paskatījos, tur taču arī Andris( Jubalts) to savu skevu Baibu nemaz negribēja un nekāda seksa viņiem nebija, bet kā parādijās jaunības dienu mīla Ilzīte tā i paduses mazgāja, i zobus pucēja i mīlējās tā ka keramikas zakītis uz vecās sekcijas malas lēkāja. Tāpēc ar nemīlamu...

Vai vīrietim, kam nestāv, vajadzētu
Ta ta nu bēda. Ja tai jaunajai meitai tas vecais barons nemaz nepatika un tik dēļ naudas precējās, tad vēl laimīga bija, ka nestāv. Tās tak ir mokas ar nemīlamu mīlēties! Un ir gana daudz sieviešu, kas vispār jaunavību līdz kapa malai ir saglabājušas(mūķenes), tā kā sievietes no tā nemirst.

Vīriešiem - kādā pozā jums patīk vislabāk? Tikai bez laizīšanās.
Īstenībā lielākajai daļai cilvēku ir tikai kādas 3 vai 4 mīļākās pozas. Nu ko tu tur mega vari izdomāt? Tā pati misionāru, tad uz slinki uz sāniņa, ja aktīvāks noskaņojums, tad sunīšu un 69. Vēl jau viņi labprāt vispār neko nedarītu un sestdienas rītā 90% gribētu vnk gulēt uz muguras un lai sieviete jātnieces pozā visu izdara, a viņi tikai skatīsies kā krūtis cilājas ritmā.

Kāpēc intelektuāļu uzmanību piesaista lūzeri?
Nevis intelektuāļi, bet inteliģenti cilvēki ir vairāk tendēti uz pasaules glābšanu, tāpēc viņi grib palīdzēt tam neveiksminiekam, atbalstīt un neizstumt utt. Un labi, ka tā! Gan jau ar laiku arī Latvijā sabiedrība kļūs tolerantāka, līdzjūtīgāka un bez tendences pakāpties uz kāda cita.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu