Vilksatkal

Virietis (62)
iepazīties ar Vilksatkal

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Partneru skaits.
Toreiz tas neko nemaksāja , daudzas *deva * mīlestības vārdā ! .. :-)) Tagad jau tie gadi klāt , kad jaunās var dabūt tikai par naudu , bet uz vecajām nav vairs iekāriena , nu varbūt gadās daži izņēmumi un tās ap 40 , ir pārāk gudras atkal .

Partneru skaits.
Tas ka viena ir no rīta un vakarā cita , tas ir štrunts ,tā tikai, mazam asumam , bet kad ar divām, trim vienlaicīgi , ohooohooo, vot tas jau ir to vērts un ir ko atcerēties ! :-))

Mazais bizness
Katrs mēsls grib pelnīt neko nedarot ! O, nē , tomēr varēs kaut ko darīt , varēs sēdēt mašīnā un dročīt ! :-))

Facebook
Pašmāju bālēliņi - pedjiki vai šļuras jau tur sēž par tiem moderatoriem un profila dzēsājiem , un saņem vēl labu samaksu no mūsu nodokļu maksātāju naudas ! izpilda sorosa un citu jeņķu norādījumus un pavēles !

Facebook
Fackbukā viss tiek kontrolēts ! , un it īpaši ja ir krievu lapas ! Man tas fackbuks ir vajadzīgs, par cik tur ir daudz visādu tirgotāju grupas , un laiku pa laikam var visu ko pārdot ! Tas ss.lv tirgošanas portāls plēš 10 ādas ar drastiskiem noteikumiem , ne pa velti ss.com saimnieki ir miljonāri ! ! Un tad vēl ir jauns tirgošanās - ado.lv un vecais, pa velti , reklama.lv kur par...

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Viennozīmīgi deputāti un tad vēl dienas zagļi - kretīni , ... tā saka Pēterītis nākdams no skolas , : re kāds kruts džips tam kretīnam !

Sievietes.
Vai tikai latvijā ? Hi, hi ... pirmā vietā uz pasaules ir un būs tomēr krievietes , un viņām , tas ir krievietēm , gan jāceļ pieminekļus un jāslavē ! Un kādas viņas ir izpalīdzīgas , nekad neatteiks !!!

Atsauksmes par Volvo V70 2008.g.
Atkarīgs cik lieli ir vidēji ienākumi , ja 5-6 simti , tad var nepietikt V 70 apkopei un remontiem , ja stabili štuka un vairāk , tad vajadzētu pietikt ! Un auto iegāde ir loterija, kā palaimēsies atrast labu , ar reālu nobraukumu , kas ir bijis apkopēs un nav notriekts , lai uzreiz nav jātērējās ap tūkstoti !

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
Drīzāk jau laikam gribas sev problēmas nopirkt , jo visi Mercedes lielāko tiesu ir dīzeļi , automāti un ar lielu noskrējienu ! Ļoti jāmeklē lai ko labu atrastu un ilgi jāmeklē !

Kā Jūs domājat kad būs Apokalipse ?
Man arī gribētos sagaidīt , ja ne to klipsi , tad karu , nu un ja tie nebūs , tad vismaz Pleskavas desantnieku divīziju te Rīgā !

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Ieraksts 12:02 .....vai tas ir normāli , ka omei 4 dēli un viņai jāiet strādāt ?? ! Cik noprotu , tad ome ir pensijā un diez vai tas maitas gabals - darba devējs , viņai maksā kartīgu algu ? ! Uz tādiem pensionāriem, cilvēkiem nonākušiem krīzes situācijās, tie maukas , darba devēji , izbrauc pa gludo un uzvārās !

Drauga nedienas.
Viņam laikam viss nav kārtībā ! Es gan tādos gadījumos abas draudzenes paņemu priekšā un visur citur !!!

Auto- saplīsusi dzensiksna...
Derētu sākt ar to , kas par auto, gads , motors … Un nākošo auto izvēlēties ar ķēdes piedziņu , piem . kaut vai tas pats Opelis , dīzelis 2,0 vai 2,2 , auto pēc nosaukuma nekas nav , toties ir ķēde un 200 % ka nenozags ,... ķēde sāk grabēt , trokšņot , bet var braukt , ļoti, ļoti reti ir bijuši dzirdēti gadījumi, kad ķēde trūkst !

Riepas
Mainās daudz kas , ..un viena no tām izmaiņām ir kad riepa strādā vienā virzienā un tad tai liek strādāt pretēji , ātri sabojāsies metāla siets, slānis un riepa paliks kā ola vai desa pēc konfigurācijas .

Opel Vectra b caravan 2,2 tdi 92kw tukšgaitā spēcīga vibrācija.
Motoram, ātrumkastei atbalsta spilveni nosēdušies , no tā tad arī aiziet vibrācija uz virsbūvi , .. jāmaina vai varbūt var ko citu izdomāt , varbūt visādi varianti ....man tāds Opelis nav bijis , nezinu kā tur var ko uzlabot .<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu