Vilksatkal

Virietis (61)
iepazīties ar Vilksatkal

69 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Auto- saplīsusi dzensiksna...
Derētu sākt ar to , kas par auto, gads , motors … Un nākošo auto izvēlēties ar ķēdes piedziņu , piem . kaut vai tas pats Opelis , dīzelis 2,0 vai 2,2 , auto pēc nosaukuma nekas nav , toties ir ķēde un 200 % ka nenozags ,... ķēde sāk grabēt , trokšņot , bet var braukt , ļoti, ļoti reti ir bijuši dzirdēti gadījumi, kad ķēde trūkst !

Riepas
Mainās daudz kas , ..un viena no tām izmaiņām ir kad riepa strādā vienā virzienā un tad tai liek strādāt pretēji , ātri sabojāsies metāla siets, slānis un riepa paliks kā ola vai desa pēc konfigurācijas .

Opel Vectra b caravan 2,2 tdi 92kw tukšgaitā spēcīga vibrācija.
Motoram, ātrumkastei atbalsta spilveni nosēdušies , no tā tad arī aiziet vibrācija uz virsbūvi , .. jāmaina vai varbūt var ko citu izdomāt , varbūt visādi varianti ....man tāds Opelis nav bijis , nezinu kā tur var ko uzlabot .

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Sievietes jau arī neviena nesūdzas kad dod 2 vai trim , un arī uzreiz vienlaicīgi …. visas ir kaifā no tā ka visi caurumi aizpildīti !

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Tessa , ja kaimiņiene , tad tas ir tur pie leišu robežas ? Nu ja tur pelna štuku un brauc katru nedēļu uz Lietuvu pēc lētākas paikas un lētāka benzīna , tad jau var iztikt !

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
...jā, jā , štuka ir ļoti daudz ! :-)) … bet ārzemēs pelna 2 štukas , un par ko mēs esam sūdīgāki ? vai mēs neesam tur , tajā Jevrosojuzā jau kādus 15 vai 20 gadus ? ! ..un tā štuka ko viņa ( kaimiņiene ) nopelna, tas jau ir ar visām piemaksām , papildslodzēm un mājās vēl arī jāstrādā, jāgatavojas nākošai dienai … ir jau kas ar visu ir apmierināti , ir kam pietiek ar 4-5 simti …...

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Tēmas autore vai tik nav učene ? Vispār jau te daudz tādas ir un vai tad viņām visām ir pašcieņa , vai medicīnas darbiniekiem arī ir ? ... gadu gadiem , mēslu partijas mainās vietām valdībā un baro dumjo tautu ar solījumiem ! :-)) Citur Eiropā , učenēm un mediķiem ir vismaz 2 lielākas algas, ja ne 3 vai pat 4 reiz vairāk , bet te , mēslu valstelē dzīvo no solījumiem un ilūzijām , jeb...

Malta
Daudz tur latviešu dzīvo !

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Rīgā darbs ir , uz katra stūra , un aiz stūra vēl mētājās , TIKAI , visur parastos darbos vajag aunus ko cirpt par verga grašiem ! ...un kādreiz visur strādājot varēja kaut ko nozagt , ja ne otru algu , bet kaut klāt bija pie algas , bet tagad jau var zagt tikai pie siles esošie ! Krievu laikos varēju priekšniekam pa muti iedot , pasūtīt nahuij un pēc 2-3 dienām jaunā darbā strādāt , tagad...

Darba algas nenorādīšana sludinājumos.
Ir jānorāda sludinājumā obligāti darba samaksa , bet …. vai tad te šajā banānijā , sūdu valstelē , kāds ievēro likumus ? te pat tiesneši var braukt pie stūres dzērumā un viņiem redz esot imunitāte , viņi , tas ir tie mēsli , kam imunitāte , var visu ko atļauties !!!

Kā lai vīrietis saglabā pašcieņu?
Tā te notiek šajā sūdu valstelē - mēslu bedrē ! Opozīcijas partijas jau pāris reizes izteica priekšlikumu, ka vajag valstī celt minimālo algu , bet šī pidar-jeņķu valdība nobalsoja pret !!!

Dāvaniņas, dāvaniņas...)
Man kad pienāks 70 , vakaru pirtī ar vairākām jaunām draiskulēm !

Kā pasargāt automašīnas no nozagšanas?
1) Nevajag pirkt svaigus BMW , Audi 2) signalizācija + imobilaizers + slepenais slēdzis + kaut kāda mehāniskā slēdzene , pedālis - stūre Jaunus auto , bez papildus aizsardzības zog 1 - 2 minūšu laikā , vai pat ātrāk un ir gadījumi kad autoservisi ir doļā ar zagļiem ... pasaka kas ir vai nav a/m un palīdz ar atslēgām . Svaigs auto - vajag kasko , ja nevar kasko , tad jāpērk lētāks...

Vai Jums tas nav apriebies ?
Feja, feja , varbūt ka ir lezba ? !

Gejs !!!!! taks pec bildes skaidrs ka pedarasts.
Gejs bija kādreiz kaut kāds franču zinātnieks , tas ir uzvārds , vārds arī viņam bija , BET , tie kas sūdu stūmēji ir prasti pidari vai pederasti , kā tur pareizi , nezinu , … kādreiz viņus varēja brīvi pizdjīt , atštaukāt , bet tagad arī pidaru valdība aizstāv pidarus !

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
14:33 > viena padauza jau te ievilka musļimu , kuram vajag vairākas sievas . :-))

Erots 2019
Idiotam ir jābūt , lai par skatīšanos maksātu , tas kā kādreiz , kad parādījās pirmie video un daudzi skrēja par naudu skatīties porno , es tad pa starpu arī paspēju uzvārīties mazliet . Cita lieta , ja kopā ar ieejas biļeti būtu kāds pakalpojums , minets vai kādam zaķim spraudiens !

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Vēl piebilde .. mantkārīgas , rausējas, … it kā koka kastē dzīve turpināsies un tur nāks kāds jaunāks jāt par piķi ! :-))

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Kad noņem kg špahteles vai no rīta pamosties blakus , tad gribas skriet krosiņu .....atpakaļ neskatoties ! Krievijā laikam tos pētniekus neielaida , tapēc viņi par krievu sievietēm neko nezin !

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Saki paldies labāk , ka mīslis nepiedāvāja vispirms pakaļā izdupsēt un tad atsūkāt !

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Hi, hiiii, … tikai minets pirmajā randiņā , mašīnā vai tankštelles tualetē , un ja labi to pieprot, tad var runāt jau otro reizi ! : ))

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Veca , prasta bāba , ar apmīztu peteni , sacerējās uz augstas klases restorānu @ 5 * viesnīcas numuriņu ! :-)) bet šai piedāvāja tikai minetu mašīnā .

Vai var sievietei piedāvāt tikai minetu?
Man kādreiz bija daži tādi randiņi … bet es paskatījos un sapratu , ka tik daudz nevarēšu vodkas izdzert , lai pat pasūkāt dotu !

Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?
Geisha kaut ko pareizi uzrakstīja , visu te nosaka līkdeguņi no jeņķijas un Briseles ! Nav kas te, pederastijā rīkos un piedalīsies dzelteno vestu protestos , latvieši viena liela daļa ir mīzēji - mīzaļi , izdzimteņi , nodevēji , dirsā līdēji un glumie ! :-)) Liela daļa līda komjaunatnē , partijā , līda dirsā bijušai varai un tagad to veiksmīgi dara šai , pederastu varai ! ...liela daļa...

Kādam ir jābūt džekam lai sieviete maksātu par seksu?
Jābūt ar vismaz 25 cm un vairāk , ….. nu tāds kā ērzelim !

Ja nu cilvēks ir invalīds, ko tad?
Te pidar - mēslu , sūda valstelē , par parastiem cilvēkiem nedomā, kur nu vēl par invalīdiem !

Ko liksim Vējoņa vietā?
...gan jau atradīs kādu mačku vai gaili !

Ko liksim Vējoņa vietā?
NEKO ! Pievienoties Baltkrievijai , kur ir Batjka , kas ir kārtīgs vecis par prezidentu !

Vēlētos dzirdēt oriģinālus risinājumus nekustamā īpašuma pasasgāšanai no zagļiem.
Vai ir ko zagt ? Kaut kādas sūda sadzīves mantas jau vairs nezog , zog dārglietas , dargus auto, kur ir ātra nauda un auto jau gaida pasūtītājs . Ja kas tāds Tev ir, tad adresi te uzrakdti arī !

Indeksētā pensijas kapitāla gada summa samazinās.
Visi tie līmeņi un fondi un bankas, ir labi izplānota piramīda pastalniekiem !!! :-)) Maksā visi un daudz, bet saņem retais , kurš ilgāk izdzīvo !!! :-)) ...ne pa velti visas tās slimības mūs te piemeklē un visa pārtika ko tirgo veikalos ir saindēta !!!!!!!

Ventspils akvaparks?
Dažus gadus atpakaļ , man pazīstami , mani , tavi kolēģi , brauca uz PL, kaut kur aiz Augustovas uz augšu , precīzi nezinu kur, jāmeklē i-netā infa , .. vai tas ir Gižicko , vai Mikolajki , kaut kur virzienā uz Gdaņskas pusi . Cenas labas un pats zini kā var paēst PL .

Indeksētā pensijas kapitāla gada summa samazinās.
Kāda sūda pēc sadarboties un barot tās bankas ??! Tauta patiešām ir stulba, debīla un ar īsu atmiņu ,... cik nav uzmetienu bijis no bankām un visādiem fondiem , kur apakšā visi shēmotāji ir ar līkiem deguniem , bet tauta vienalga mācību nav guvusi --- Banka Baltija, Auseklītis, banka Olimpija, banka Parex , visādas piramīdas …………… vislabākā ir kapitāl banka - burkā un zemē vai zeķēs !!!

Zobārstniecība
Kur tad te Rīgā ir tās demokrātiskās cenas , nu labi , vēl var būt pieRīgā, Rīgas rajons ??? Kādā latvijas nostūrī varbūt ka ir stipri lētāk, bet braukt 100 - 200 km , tērēt benzīnu , laiku un ietaupīt 10 eiro , arī nav prāta darbs .

NĪN Rīgā.
Pidaru valdība noraidīja priekšlikumu , atcelt NĪN vienīgajam mājoklim ! Un glumajam , hitrožopajam , galvaspilsētas mērim, izteikts brīdinājums no prokurora, ka NĪN atlaides netiek piemērotas , ieviestas ! ...toties viena poga ar lampiņu uzstādita autobusu pieturā par 4 štukām !

Zobārstniecība
Te jau tas bizness , kurš zobārsts vairāk klientu appisīs un ātrāk paliks miljonārs ! Jābrauc uz citu valsti labot , un tur kur tevi par cilvēku uzskata, nevis pēc maka biezuma .

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
Ohooo, un pēc sātīgas maltītes pēc tam tādas skaļas atraugas un pirdienu arī var palaist …..tā lai tie kas sēž pie blakus galdiem , lai atskatās un tad maina dislokācijas vietu !

Valdības veidošana
Lielo un diženo tautu tēvu vajag pamodināt, lai tīrīšanu te veic !

Valdības veidošana
Te pēc komentiem un plusiņiem var noprast , kad te arī daudz ir to liberastu-piderastu un jeņķu pakaļlaižas !

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Es te esmu viens no nedaudziem vecākajiem lietotājiem …… bija cits vārds man te , bet arī ar Vilks saistīts ….. pateicoties tiem pidariem - moderatoriem , vai viņām - kucēm , tiku daudz reizes gan bloķēts , gan izdzēsts ! Nu un babuļi jau protams te tika izņemti ….

Skaistam vīrietim.
Varētu jau pieteikties uz picu un visu ko , bet man ar 1 nekas nebūs , vajag vismaz 3-4 un pēc stumdas gribēsies atkārtot ..... mamzele vēl bankrotēs .<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu