Vilksatkal

Virietis (61)
iepazīties ar Vilksatkal

48 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Zobārstniecība
Kur tad te Rīgā ir tās demokrātiskās cenas , nu labi , vēl var būt pieRīgā, Rīgas rajons ??? Kādā latvijas nostūrī varbūt ka ir stipri lētāk, bet braukt 100 - 200 km , tērēt benzīnu , laiku un ietaupīt 10 eiro , arī nav prāta darbs .

Ko domājat par čipošanu?
Gan jau pienāks laiks,...laicīgi jāpisās prom tad būs …. tagad jau notiek totāla kontrole visur --- bankas kartes, atlaižu kartes , kameras visur , veikalos un uz ceļiem ….. visss rit pēc līkdeguņu plāna !

NĪN Rīgā.
Pidaru valdība noraidīja priekšlikumu , atcelt NĪN vienīgajam mājoklim ! Un glumajam , hitrožopajam , galvaspilsētas mērim, izteikts brīdinājums no prokurora, ka NĪN atlaides netiek piemērotas , ieviestas ! ...toties viena poga ar lampiņu uzstādita autobusu pieturā par 4 štukām !

Zobārstniecība
Te jau tas bizness , kurš zobārsts vairāk klientu appisīs un ātrāk paliks miljonārs ! Jābrauc uz citu valsti labot , un tur kur tevi par cilvēku uzskata, nevis pēc maka biezuma .

skaļa čāpstināšana, zupas strēbšana
Ohooo, un pēc sātīgas maltītes pēc tam tādas skaļas atraugas un pirdienu arī var palaist …..tā lai tie kas sēž pie blakus galdiem , lai atskatās un tad maina dislokācijas vietu !

Valdības veidošana
Lielo un diženo tautu tēvu vajag pamodināt, lai tīrīšanu te veic !

Valdības veidošana
Te pēc komentiem un plusiņiem var noprast , kad te arī daudz ir to liberastu-piderastu un jeņķu pakaļlaižas !

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Es te esmu viens no nedaudziem vecākajiem lietotājiem …… bija cits vārds man te , bet arī ar Vilks saistīts ….. pateicoties tiem pidariem - moderatoriem , vai viņām - kucēm , tiku daudz reizes gan bloķēts , gan izdzēsts ! Nu un babuļi jau protams te tika izņemti ….

Skaistam vīrietim.
Varētu jau pieteikties uz picu un visu ko , bet man ar 1 nekas nebūs , vajag vismaz 3-4 un pēc stumdas gribēsies atkārtot ..... mamzele vēl bankrotēs .

sieviete meklē sievieti
22:54 …. kādi komplimenti ?? …. adevu mašīņš servisā , nu tad uz mājām ar autobusu , iekāpju , skatos , visiem tur tādi ģīmji , it kā 3 pasaules karš būtu sācies !

sieviete meklē sievieti
Daudzu babuļu baigā sāpe , nav kas regulāri paņem priekšā un pakaļā !

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
Ir, ir , … tikai pēc 40-50 randiņiem , ar restorānu un tejātru apmeklējumiem ..

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Medicīna vairs nav pieejama, tapēc , --- iemet sīvo, ieliec stīvo un tik dzīvo !

Kas tās par bailēm?
Kā jau te viens teica , ka tā ir profesija - prostitute , vai vienkārši un īsi - mauka . kādreiz bija tā , ka pirms prom palaišanas no rīta noliki koku , tad vismaz zināji, ka esi šodien pirmais ! :-))

Dzīve ar spirāli Mirēna
Daudz ir bijuši tādi gadījumi ka paliek stāvoklī ar visu atsperi ! … un atkal būs par vienu vientuļo māti vairāk ..

Vai cien.Oho sievietes var uztaisīt minetu 1 randiņā?
Te jau gandrīz visas ir nespējīgas ! Vajag meklēt un griezties pēc palīdzības pēc izpalīdzīgām , saprotošām sievietēm, kuras ir no lielās un varenās kaimiņu zemes tautības ! Viena pat uz ielas taisīja minetu un nostājās pozā , lai tikai čalim labi būtu , žēl tikai ka menti iejaucās viņu darīšanās , … laikam jau tur pie mentu pults arī bija kāda no OHO nogribējušajām tantām , kurai palika žēl...

Vai tad šogad netiek celta minimālā alga?
AV 2 -- cik jābūt ? Kamēr te nenotiks kā Francijā ar dzeltenām vestēm , tikmēr te nexuja nebūs ! Tie pidari pie siles nav pierijušies un nezin ne mēru, ne baiļu sajūtu no tautas ! Ja katru nedēļu kādu novāktu , kā to kas brauca pa Aizsaules aleju , tad gan mainītos tā minimālā alga ! :-))

Vai tad šogad netiek celta minimālā alga?
Zagt vajag no darba visu, ko tik var pacelt, panest, lai piepelnītu pie algas klāt, ...var teikt arī - gopnjīt vai spizditj ! Ja viss ir nozagts , tad jāiet uz citu darbu , kur ir iespējas pizdjīt , un beigās kad te nav tādu darbu , kur var pizdjīt , tad jābrauc uz ārzemēm , un tagad visur jāpizdjī uzmanīgi , ar izdomu , ar prātu , jo daudz kur saliktas tās jobannajas video kameras ! Es...

Vai atbalstāt labdarību?
Pederastijā pidaru un zagļu pasākums ! Valdībai algas vajadzēja noteikt tikai no saziedotā ! !

Veselības aprūpe no 2019
Kvarts un līdzīgi > ; nevis šito ieviest , bet PSRS atjaunot !!! , kur medicīna bija par velti ! .. vai nu arī taisīt revolūciju , kā Francijā, lai ir atbilstošas algas visiem , pret augstām cenām !

Kāpēc tādi dīvaiņi ?
Valstele jau ir pilna ar problēmām ....ko var gribēt no vīriešiem !? Cik ilgi jau nav valdības ? Tauta balsoja par pārmaiņām , bet vecās partijas kā dēles piesūkušās ..... un vīrieši , ap 40 , tas vidējs vecums , liela daļa ir ārzemēs, liela daļa ir pie vietas , nu tad paliek atlikums , kas ir izbrāķēti vai tādi kas negrib precēties !

CE un D kategorija
Jā, būs DE kategorija , un varēsi Rīgas satiksmē uz visu ko braukt vai ar tūrisma autobusu vilkt nelielu piekabi , kur saliktas slēpes vai divriteņi ! Tikai te, pederastijā , tev varbūt vēl 10 kategorijas, tāpat normālu algu nemaksās un liks pašam autobusu remontēt un mazgāt ! :-))

Vīrieši un nauda....
Ja posta autorei pietrūkst naudas , pati vai tad nevar piestrādāt , piepelnīties ar visiem saviem cau-----m ? Visi jau nevar būt deputāti , biznesmeņi vai proktologi ...un algas parastiem vīriešiem te, pederastijā , nav dižas!

Lai Tev svētīgi mierīgs šis vakars!
Pesteļotājam arī nauda jāatpelna ar muldēšanu ! Kaut kā tas aunu bars jāgana ! :-))

Audi a6 avants 2002 2.5 turbo ieskrienas lidz 120km/h un tad viss, tik apgriezieni palielinas ar AT
Jārēķinās izlikt tūkstoti vai vairāk ! :-))

Saldus sapnīšus!
Labāk jau vēlēt mitrus !

Vai jaraksta paskaidrojums?
Sen atpakaļ , labajos , PSRS laikos , laikam bija jāraksta , un es pats arī vairākas reizes rakstīju , un tad bija komisija, izsauca , izskatīja sudzību , lasīja paskaidrojumu un tad pieņēma lēmumu , bet tad tas bija ļoti labi apmaksāts darbs , kur kuru katru neņēma , tas bija darbs uz taksi , kad pēc viņiem stacijā rindā stāvēja 50 līdz 100 cilvēku un rinda bija līdz 3-4 naktī un no Jūras...

Gaismas...
Vai Tu brauc pa naktīm tālus gabalus , 200 km un vairāk , un ar ātrumu 150 km/h ? ? ! ja tā ir , tad pieliec papildlukturus - prožektorus , bet pie šodienas atļautajiem ātrumiem un intensīvās satiksmes ( no personīgās pieredzes ) maz ir vietas , kur var ilgstoši braukt ar tālajām gaismām , jo ik pa brīdim kāds brauc pretīm . Rīga - Liepāja , vēla vakara stunda , šoseja pilna ar a/m šurpu ,...

Ko darīt sievai ja vīrs kļūst impotents?
to multi > ja esi pieradis par visu maksāt , tad tik uz priekšu un nespried par citiem ! Man kā šarovikam, tantas aiz mīlestības visu dara ! Na šaru i uksus sladkij !

Ko darīt sievai ja vīrs kļūst impotents?
Es arī palieku impotents , kad iedomājos ka par apmīztu caurumu jāmaksā viesnīca , ziedi , dāvanas ! Vēl varētu par labu minetu samaksāt līdz 5 eiro , bet par smagu darbu un vēl maksāt, tur tocno uzreiz palieku par impotentu !

Mīļākais
Viesnīca, ziedi , dāvanas , - tas ir apmēram uz 200 eiro , hm , tas ir par traku, stipri par daudz , par vecu apmīztu caurumu , un ja vēl neprot minetu vai visādas pozas ?! Nauda tad vējā ! Aizbrauc tepat uz kādu masāžas salonu vai kādu mauku māju un pa 50-100 eiro vari izvēlēties cik jaunu gribi un cik apaļu vai slaidu un viņa sūkās tik cik gribēsi ! :-))

Vai tad vispār vajag pārmaiņas?
….un te jau neviens nevilks dzeltenas vestes un te nebūs kā Francijā !

Vai tad vispār vajag pārmaiņas?
Labi izplānota izrāde priekš aunu bara kas skrēja vēlēt ! Ja kaut kas no vēlēšanām mainītos, tad vai parastai tautai ļautu tajās piedalīties !!! ? … ne pa velti esam jeņķu kolonija , jo ja tā nebūtu , tad Saskaņa tiktu valdībā , kurai bija visvairāk balsis !

Smags darbs.
Jā, ir , bet tas ir tad, kad pēc vismaz stundas tā smagā darba, pat kaimiņi iziet uz balkona uzpīpēt !

Aicinājums, nokopēts no facebook.
Un citiem atkal krievi aiz katra stūra rēgojas ! :-))

Aicinājums, nokopēts no facebook.
Mīzaļu tauta ! Daudziem jau ir labi , pietiek ka maksā minimālo , laimīgi ka to var nopelnīt ....un tad tādi kuriem bail iet, ka neizmet no laba darba , kur tūkstoti vai vairāk maksā , ja nu kāds ieraudzīs un nostučīs ...un tad tādi dirsēji kā - jānisb , pidarasti-liberasti !

Otrais Advents! Lai katram no mums svētībām bagāts katrs mirklis!!!
Tirgotāju svētki un vēl stulbiem baznīcniekiem !

Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī?
Tikai un vienīgi par SASKAŅU ! … un citiem to pašu iesaku .

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
Tagad jau pilns ar visādiem dīvaiņiem , surogātražojumiem , demokrātijas augļiem ! Krieviski ir tādi vārdi - on , ona i ono ...nu tad to 3 var uz tiem attiecināt ! Armijā tagad sen jau vairs neņem , krievu laikos vismaz paņēma armijā un tur jaunieti uztaisīja par vīrieti !

Ko nozīmē ja sieviete profila foto ieliek bildi ,kur rokā tur glāzi
Laikam tā bija : kogda baba pjana , togda pizda čužaja ! ...un vēl : pizda ne luža , ostanetsa i dlja muža !<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu