Vilksatkal

Virietis (62)
iepazīties ar Vilksatkal

44 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko sēsi, to pļausi...
Man mazdēls aizgāja 1 klasē , un māk jau - bljad , pohuij , naxuij , v pizdu , idji naxuij !

Ko sēsi, to pļausi...
2019-11-09 22:15 Kosta Pinta >> skatoties kā tā bagātība ir iegūta , un pati jau arī laikam esi padomju atrauga , strādāji ēdnīcā un nesi mājās pilnas somas ar paiku ! :-))

Cik izmaksā uzturēt BMW e38 ? (1994-2001)
Re , kur super labs piedāvājums ! Mazs nobraukums par labu ciparu , atrodas tuvu ostai - Travemunde , var ar prāmi turp un atpakaļ , un auto ir Latvijā un brauc svilpodams !...

Cik izmaksā uzturēt BMW e38 ? (1994-2001)
Kurtslabs >> es Tev rekomendēju atkal ar kājām aiziet , tālu, tālu , pavisam tālu , tur kur ķeizars iet ar kājām !

Cik izmaksā uzturēt BMW e38 ? (1994-2001)
Kurts >>> Tu ko , 5 klase ir liela ? vai Tu maz saproti ko saki ? Man ar manu augumu un komplekciju , ( neskatīties profila datus ) tajā BMW 5 vispār nav vietas , 7 sērija vēl tā , mazliet vairāk , un X 5 tas pats , ne tur var normāli sēdēt, ne normāli pabraukt !! ar X 6 neesmu braucis . Ērtāks par BMW ir MB , S sērijā ir vietas un E arī var normāli iesēsties un pabraukt ! Vecajā VW ...

Ko mainītu savā dzīvē?
Būtu tad deputāts , aizsardzības ministrs … bļautu ka krievi nāk , ..varētu metāllūžņus iepirkt ar otkatiem !

Komplimenti dāmām par minetu !
Pieredzējušas ir tās , kuras vismaz 10 km pipeļu nosūkājušas ! un sievietes ir un uzvedas kā mazi bērni, - kas rokā , to uzreiz bāž mutē !

Komplimenti dāmām par minetu !
Ir gadījušās izcilas lietpratējas , līdz pēdējai pilītei , un visu norij , un prasa vēl , bet lielākā daļa pastalnieces neprot vai negrib vai kompleksi ir , vai tēlo godīgo mātes meitu , lai tiktu pie vīra , vai izliekas ka neprot , lai vairs neprasītu , tā kā tādām tur kompliments nepalīdzēs ! Kādreiz pat bija, ka braucot pa šoseju minets notika stundu no vietas , kamēr neiebrauc Rīgā ,...

Alerğijas
Juuuu, uz kaķiem , kaķu vecenēm !

Opelim ķibele..
Speshl for >>> Keel . Man neviens auto ilgāk par gadu , pusotru nav bijis , nu ļoti retas reizes kad kāds iestrēgst uz 2 gadiem vai mazliet, mazliet vairāk , tieši tāpat kā čigāns ….. :-)) Ir vairāki , VW , BMW , bet ne lielas govis , patīk , kur ir burti klāt - R , RS , S , M , V ….. un vispār gribu R 8 , bet tas ir sapnis !

Opelim ķibele..
Keel >>> .. kādreiz vairākus Opeļus iepirku , .. aizsmērēju caurumus ar plastilīnu un ātri pārdevu … bet toreiz mašīnas gāja uz urrā , bija pat ka Rumbulā , sestdienā 2 gb, varēja pārdot ! un tagad ar vācu benzīna auto , kam ir 170 lopi , un nav Opel , bet tēmēju uz 200 pāri lopiem , un nav liela govs , kuru grūti savākt uz 150 pa granteni vai ziemā ! Ja katru dienu būtu jābrauc...

Vai atbalstat veselības ministrijas ieceri par smēķējošām sievietēm?
Es tām smēķētājām iesaku sūkt cigāru , ... ar slapju galu !

Opelim ķibele..
Saule lec , varde lec , Opelis nelec ! :-))) Kāpēc Opelim aizm. logam vajag apsildi ? … kad ziemā stumj, tad lai rokas nesalst ! Kad Opelis brauc ātrāk nekā viņam rāda spidometrs ? -- tad kad viņu palaiž no Arata kalna virsotnes lejā ! ..nu un mazliet labāks par Žiguli tomēr ir !

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
Maza un smaga , un vēl var kaut kādas pretenzijas uzstādīt ? ! a varbūt patiešām ir vairākas pūra lādes ar dārglietām , un tad vēl īpašumi , zemes , meži …. hm , a nu davai vecā , koļījies kas Tev tur ir ? ! Varbūt atsūtīsi pāris tūkstošus ceļa naudai , lai var apciemot ?

Garantija- apmāns?
Man ir pāris Žiguļi un vēl daži braucamie , varu * pa lēto * pārdot , lai nav no autobusa loga uz visu jāskatās ! Ar garantiju ! Jo mehānika tomēr , garantija darbosies gandrīz vai visā Āzijā ! :-)))

Garantija- apmāns?
Hi, hiii , .. tā iet kad nepaņem spečuku līdz un nekonsultējas ! Nožņaudza dažus simtus , tagad maksāsi dažus tūkstošus . :-))

Vai tā ir provokācija vai kompromāts?
Apēd vai iebāz sev vienā vietā to džemperi ar visu to valodu , kura nav vajadzīga nekur citur , kā te , banānijā !

Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina?
Laikam jau runa iet par 2,5 l dīzeli , Audi , VW , jo tur ir dārga visa tā padarīšana ? Tagad tos A 6 ar 2,5 l dīzeļiem te un Eiropā met pakaļ , braucošu var pa 7-8-9 simti paņemt ! Auto jau labs , iet labi , ērts , ar ekstrām . Pērc maximāli lēti , brauc kamēr paliec uz ceļa , tad adod rezerves daļām un pērc nākošo lēto !

cenu starpība auto pārdošanai
Kura gada ir VW ? T 4 vai T 5 ? ss-ā tirgo T 4 līdz 6 štukām un daudz labu tādu nemaz nav , vidējā cena ir ap 3 , un ja T 5 , tad tiem labiem cena ir ap 5-6-7 tūkst. un tāpat arī viņi maksā citur , un viss atkarīgs cik ātri gribas notirgot , nu un pircēji un gribētāji uz tādiem ir .

cenu starpība auto pārdošanai
Busiņiem ir starpība arī , labs T 4 Caravella būs 3-4 reizes dārgāks par parastu kravas busu , tas ir arī uz citām markām atiecināms .

cenu starpība auto pārdošanai
Langstiņ 》》》 Nekaunībai te nav nekāda sakara ar cenas uzstādīšanu ! Drīzāk pie pirkšanas , tad ja esi nekaunīgāks cenas nositējs , tad varbūt tikai var izdoties, bet tie ir reti gadījumi . Te, kur viss sačakarēts , gan tirgus, gan cilvèku pirktspèja , ir ļoti grūti pārfof lietotu preci , jo tie kam ir nauda , tie iet uz saloniem pēc jauniem auto , un tie kam...

Kā nomainīt eļļu dzinējam
to Multi >> un veco eļļu elementāri turpat zālē vai uz asfalta noliet , vai ja sava māja , tad dārzā puķu dobē vai pie ābeles , būs labs mēslojums ! :-))

Vai Volvo XC60 ar D3 dzinēju, 100KW, 2WD, mehāniskā kārba ir labs auto ?
Auto ar automātisko kārbu -- invalīdu mašīnas ! auto tādiem kas neprot braukt , pārslēgt ātrumus , nespēj nospiest sajūga pedāli !

Auto izvēle, benzīns, 5000 - 6000 EUR
Krieviski ir -- vsjo cto koncajetsa na O , eto jest gavno !

Auto izvēle, benzīns, 5000 - 6000 EUR
Ja gribi pati sev radīt problēmas , tad tik pērc Reno, Pežo , Ford un brinumus kā Kia ! Tādiem auto jau izdzenot jaunus no autosalona , cena krītas par 1/3 ! un tavā gadījumā 5-6 tūkst. vērts Reno vai Ford pēc 3-4 gadiem labi ja maksās 2 tūkst. ! Un ja katru dienu tiek nobraukti ne mazāk par 100 km. , tad tomēr varbūt ir vērts skatīties dīzeli , bet atkal nevajag tos ar maziem motoriem --...

Novērojums
Naxren man koncerti, tejātris , es pats varu labi nospēlēt , it īpaši uz nerviem !

Taksometru mafija lidostā
Ir gan cilvēki , lidot un dzīvot viesnīcās ir par ko , bet te par taxi samaksāt taisa problēmas !

Kur Rīgas centrā lēta ēdnīca jeb bistro?
Pie siles , kopā ar cūkām , Vecrīgā, Jēkaba 22 , tikai diez vai tur tiksi iekšā !

Kur iepazīties puisim ar puisi?
8:53 .... 》》 noteikti nato armijā !

Dacia Duster
Noplēs visas firmas zīmes un logo , nebūs kauns braukt !

Vai tā ira vai nava bezkaunība?
Kad es pēc kārtīga rauta otrā dienā aizeju , tad tur stundu neviens nevar aiziet ! Kā pie tīģeriem krātiņā ! :-))

Vai jūs ņemtu kukuļus?
09:33 >> par politiķiem ! Politprostitūte , Kaimiņš , nu jau brauc ar lepnu BMW X 5 ! ... un kāds pie varas atnāca un tāds pats aizgāja no dzīves , viens piemērs ir - Josifs Ilarionovičš Staļins ! Viņš korupcijas, zagļu un buržuju apkarošanai lika papildus ierīkot daudz jaunas kapsētas !!!

Vai jūs ņemtu kukuļus?
Es noteikti jemtu , un paprasītu , -- ko tik maz, vai vairāk nebūs !

Izdzīvošana Latvijā
Te nu ir jāpiekrīt * kwintas * viedoklim ! :-))

Izdzīvošana Latvijā
Dzīve ir dārga un nežēlīga .... . izdzīvot protams ka var , ja nedzer un nepīpē un pie maukām neiet , bet rokas pamaina , bet vai tad tā ir dzīve !

Kas notiek Latvijā ?
Tas ir sapuvušais kapitālisms .. un visatļautība rietumu stilā . Nevar zināt jau arī visus par un pret , kā arī iemeslus, varbūt tika izpildīts pasūtījums , varbūt tā tur attālā nostūrī ir ikdiena , bet ja tas ir bez iemesla izdarīts , izklaidējoties , tad tikai jāiegādājas tumšo stobru un kad sanāk kopā tie sitēji , tad jānoliek uzreiz vairāki , tad uz gadiem būs miers !

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Man kad bija 22 gadi , tad biju gatavs katrā caurumā iebāzt , pohuj, vai 30 vai 40 gadīga , bet 40 gados jau 50 , 60 gadīgas skaitījās vecas celulītpakaļas un reti uz kuru stāvēja ! ;-))

Skrāpējumi uz mašīnas
Lielākā muļķība ir dzīvojot daudzdzīvokļu mājā, pirkt un turēt pie mājas jaunu, padārgu auto ! Nu bet ko darīt , ka babuļiem nav saprāta , tad jāsadzīvo ar daudzām buktēm un skrāpējieniem ! :-))

Vai valstī viss kārtībā?
AKM 47 arī tiks izdalīti , lai varētu argumentēti vest pārrunas ? Ja būs ar daudz munīciju piedevām , tad es piedalos !

Grupveda seks
Mazliet vajag iedzirdīt , tad jau aiziet ..<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu