Johaidii

Virietis (47)
iepazīties ar Johaidii

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Svars nav norādīts. Kāpēc?
Vai tas pēc noklusējuma nozīmē, ka ir liekais svars? Pieļauju, ka katrs ar pāris kg nobīdi tomēr zin savu svaru :)

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dziednieki?
DanaL, kas bieži ir jau par vēlu un dziednieks spēj vien mazināt ciešanas. Reizēm der iebāzt pirkstu tajā caurumā, varbūt tur patiešām ir zobi :D

Mīts "vīrietis savā būtībā ir un paliek kā bērns"...
Autors runā par nospiedošo mazākumu, diemžēl. Vīrieši paliek bērni pat sirmā vecumā, mainās tikai rotaļlietu izmēri un cenas. Katru dienu redzu to darbā :D

Jūt vai nejūt, ka otram/ai ir kāda/s cita/s?
Mājās palicējs ir zaudētājs viennozīmīgi, jo kāds labvēlis obligāti nostučīs, īpaši, ja no maza miestiņa :D

Kas ir harizma?
Šķiet, ka autore dzied dziesmu Dzejnieka karnevāls*** Maskas vienmēr melo, bet tās ar apskaužamu regularitāti mēdz nokrist. Harizma nekrīt :)

Svars nav norādīts. Kāpēc?
Preilene, You made my day!!! :D :D :D Jautājums bija kontekstā ar to, ka šis portāls sevi pozicionē kā iepazīšanās portāls. Ja gribas paklačoties bezjēdzīgās sarakstēs, padarīt sevi par ņemamāku, tad tā arī derētu anketā ierakstīt, ka viss ko redzi un lasi, nav patiesība. :D Ja nu garu garās sarakstes noved līdz randiņam, tad ir oj oj oj.

Svars nav norādīts. Kāpēc?
Jason, es tikai pieļāvu un tā arī uzdevu jautājumu, tas, ja lasīt īsti neproti vai neuztver rakstīto :D

Ja sieviete ir stiprāka par vīrieti
Neilgi. Viss ir atkarīgs no vīrieša apziņas stāvokļa. Sieviete jau pēc noklusēja ir garīgi spēcīgāka par vīrieti. Jā jā, vīrieši, tā ir un tas ir jāpieņem vai savā saujā... jāpaklusē. Ja vīrietis ir ar tendenci augt, tad Sievietei ir paveicies. Novēlu katrai tādu, pēc spējām un saprašanas. :)

Ofigets???
Vēl ir vesela pat suga, kuri/as grib, ierasties uz jau uzrīkotām dzīrēm, pat nepieļaujot domu kaut ko no sevis pielikt. #Tikai kopā iegūtajam esot vērtība! Dāmītes pieprasa vīrieti, kuram viss ir, ja nu vienīgi, lai alimentu nebūtu :D Tas pats sakāms par vīreļiem. Kas ir IRL?

Ofigets???
Diemžēl tādu ir daudz. Man saprotams raksturojums tādiem būtu: pāraudzis Ego. Attiecināms uz abiem dzimumiem. Savu Ego cenšos turēt grožos :)

Negaršīgas piparkūkas
"nav ēšanai, bet pie sienas karināšanai domātas" vai dāvināšanai "jaukajiem kaimiņiem" un "draugiem" :D Var pieteikt, lai ēd uzmanīgi, pirmo reizi cepi, ļoti centies utt. Gan jau sapratīs un nauda nebūs vējā. Ja visi kaimiņi tiešām ir jauki, tad Tu kaut ko nezini vai nesaproti :D

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Ir tāda anekdote par izmēru virtuvā. Tā izskaidro, kāpēc sievietēm ir mazākas pēdas, nekā vīriešiem. Izrādās visa sāls ir tajā, lai sieviete var pieiet tuvāk plītij :D Ko rāda jūsu pieredze? Cilvēki ar mazākām pēdām ir labāki pavāri?

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Tas tikai tāpēc, ka tad vīrietis kļūst siev išķīgāks un tādējādi kļūst saprotamāks sievietes prātam. Par lutināšanas esamību arī nedrīkst aizmirst. Man patīk gatavot, bet nožēlojami reti :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu