Jurijs55

Virietis (56)
iepazīties ar Jurijs55

13 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

vesti.lv
Kas ir tādi vesti.lv - tikko pamanīju : Soross nopirka latviešus kā kadreiz aborigenus nopērka ar stikla būsiem un spogulīšiem, bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns prognozē kā drīz novīlušies...

Muzikālā dzirde un mūzikas komponēšana
Žēl ka man viņas nav, jā būtu, es rakstītu mūziku. Jūs, kam dzirde ir, rakstat ?

No Rīgas uz Jūrmalas slimnīcu Bulduros
Vai neiet no Rīgas kāds mikro autobūss lai tikt tieši pie slimnīcas ? Neko neasprtau kā staigā Jurmalas autobusi numuri 1 un 7 . No Lielupes dz. stacijas līdz Kuldīgas ielai atradu kustības...

Kur iegādāties diedzētus graudus?
Ir Rimi - rudzu, kviešu , auzu. Nav viņus Super Netto, nav Maximā. Kur vēl var atrast, drusku letāk nekā Rimi ? Zinu ka var pašam diedzēt, esot diezgan sarēžģīts process.

Kur pazuda latvijas centrālais depozitārijs?
Lursoftā vairs nav pat tāda tajā reģistros, kur uzzināt par savām kadreiz iegādātajām akcijām.

Ventspils naftas, un Latvijas balzama akcijas
Nekad neizņemtās, par tām var aizmīrst, vai kāda cerība tās pardod vēl ir ?

Virszemes televizijas bloks
Var kas Rīgā iedod palietot uz pārim dienām virszemes TV uztverēju -dekoderu, ar īsttabas antenu velams. Man tikai pārbaudīt kāds signāls rajonā.

Punkta rokas naudas liguma nav pirkuma līgumā
Juristi, vai ir saistošs pārdevējam punkts, pašrocīgi ierakstītajs pārdevēja rokai rokas naudas līgumā, bet kurš nebija iekļauts vēlāk pirkuma līgumā ? (aizmirsts cerībā uz pārdevēja godīgumu)

Multfilma (bērniem) Pastuška i Trubočist
Taisnība par vairākumu sievietes "romantismu", vai Andersena subjektīvais skarbums pret sievietēm ?

santehniķa darba uzcenojums
Cīk vidēji jūs ņēmat stundā par tādiem darbiem kā netiešā boilera nomaiņa (200 l., 5 izvadi), Watex udens mikstināšanas filtra pieslēgšana (4 izvadi) utt ?

veselīgs miegs
Kad atnāc miegs, tas ir, ko nozīmē "aizmigt", raugoties psiholoģiski ? (īsā teikumā četros vārdos)

nevar ienakt VID
Otru dienu nevar ienākt valsts ienēmumu dienesta mājas lapā, kas tur var būt ?

nav info par pirmskara 5-latniekiem
Izlaiduma gadi un monētu daudzums katrā tirāžā. Labi atceros ka vēl nesen ta info bija viegli pieejama 10 sekunžu meklēšanā, tagad pārmeklēju Googlu 10 minūtes - bez rezultāta - apkārt tikai monētu...

143 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Lūdzu iesakiet labu un uzticamu ceļojuma koferi.
Jocīgi - padomji laida "sputnikus" kosmosā, bet nespēja "piešpandoritj" ratiņus un ručku čemodanam lai sanāktu "ķoferis" :)

TV kabelis
Te štekera bilde būtu ļoti noderīga. Bet te nedot iespēju to pievienot jautājumam - skopības dēļ, bet nejauši rodas iegants lietotāju privātei sarakstei. Net xuda bez dobra, every cloud has a silver lining.

Hemoglobīns zems
Nepiekrītu DanaiL, veģetārieši kas tādi ir pēc principa, garā augstāki par mums. Nekādas Chrisam1986 nav taisnības, tā pirmai - Luusilai. Un dzelza var orgaismā būt virs jumta, a hemoglobins tik un tā zems.

Pēc kā izvēlas meitenes nopietnām attiecībām?
"Kādai jābūt sievietei lai izvēlētos nopietnas vai nenopietnas attiecības" Nopietnai, lai izvēlētos nopietnas attiecības Nenopietnai, lai izvēlētos nenopietnas attiecības

Ko lai pagatavo vakariņās?
19:02 nekas sevī ""vieglas" vakariņas - eze saņemusi 2 plusi no "´labvēlēm" : ēd miļa, ēd tikai ēd :(

Smird velasmasina...
Paskatieties izvadas šlangu - netīram ūdenim jatēk kanalizācijā pilnīghi brīvi. Jā tā nav, mašīnā paliek neizvadīts ūdens kas pēc dažām dienām var sākt smirdēt.

Smird velasmasina...
Cik tak elektrības jūs terējat lieki, tie, kam mašinas ar sausināšanu !

Valsts noslēpums
Traģedisks notikums pirms 18 gadiem. Vienviet pasaulē militārais noslēpums izrādījās tik liels, ka par to dzīvības 100 + jūrnieku bija nav žēl - atteicoties no cita "ienaidnieka" puses piedavātas palīdzības kurā tie nelaimīgie jaunie cilvēki būtu izglābti.

Naudas kokam balti lipīgi tīmekļi apkārt un birst lapas, ko darīt?
Buratinam tomēr izauga monētas nosietās brīnumu laukā ?!

vesti.lv
A lietuviešus, igauņus Soross nav "nopercis", tikai latvjus ?! Pie viņiem ir vesti.lt un vesti.ee ?

Valsts noslēpums
Tu dzīvo, telaini izteicoties, mājā no stikla ? Kur pat vannas istabas sienas ir caurspīdīgas. Un tas tikai par 1 pesonu. A ja grupā 100, 10000, 1000000 personu ? Viņiem ir savi interesi, kurus jāsarga.

Vai rutīna ir laba?
Emocionāli neitrāla paradība. Pati pa sevi rutina ir kārtība, stresa, uztraukuma neesamība. Mierīga, sakārtota dzīves un /vai darba gaita. Jāspej rutinu mainīt (krieviski - čeredovatj) ar kaut ko interesantu.

Kā viss notika?
Nav kam rezonēt, visas zināmas enerģijas - eļektriskā, magnetiskā, gravitācijas, kodoļa - ir taustamas un izmanotojamas, a tas kas nav (vai vēl nav zinams, taču NAV, pat masoniem nav, pat tiem kuri 33 pakāpē), to praktiski i izlietot nevar, tikai sedēt un fantazēt var, kā kadreiz tukši fantazēja par kaut ko "racionalists" Descart, kamēr Newtons enerģijas uz praktikas baudīja un aprakstīja to...

Muzikālā dzirde un mūzikas komponēšana
22:11 Es par melosu ! Mozartam, Mendeļsonam, Mahleram tas bija ļoti "līpigs un tradicionāls" un saprotams un . Un tas ir milzīgs darbs. Es nesaprotu "musdienīgu" "kaķa vilkšanu aiz āstes". Tas pats ar abstrākto mākslu. Kas neprot strādāt realistiski, tas dara kaut ko kaut kā "´mūsdienīgi". 21:55 Gribat teikt ka dažiem komponistiem nav mūzikālas dzirdes ? Nu, tie būs tiešam augšā...

Muzikālā dzirde un mūzikas komponēšana
21:13 Muzikālā dzirde ir vajadzīga,lai savienotu notis labā skaņojumā. Kas ir mūzika cits kā ne notis savienotās labā skaņojumā :) Tai i vajaga dzirde.

Muzikālā dzirde un mūzikas komponēšana
Kāpēc ? Tas no visām mākslām visvieglāka (nu, ja salidzināt ar tēlnieku, kuram priekšā milzīgs marmora gabals un nedrīkst izdarīt ne viena kļudaina sitiena) Vai nerodas velme sacerēt savu melodiju ?

No Rīgas uz Jūrmalas slimnīcu Bulduros
Agate9, "taxi no Zolitūdes līdz Jūrmalai 17 eur" - tas ir informācija "Nu jau, nu jau, ja vīrietis nevar atļauties........ nu tur nav ko diskutēt." - tas ir tā saucamais "žults". Ko, gulējāt slikti dēļ treknas vakariņas ? :)

Kā viss notika?
"sagrozīto vēsturi,aizliegtajām tehnoloģijām,pūļa kontroli un gaidāmo čipošanu" Tas viss tieši par staļina periodu , kuru slavini (pa vienam piemēram) : sagrozīto vēsturi (asiņainais Nikolajs II, boļševiki - baltie un pukainie) aizliegtajām tehnoloģijām (akademika Vavilova genu inženerija vs Lisenko murgiem) pūļa kontroli (NKVD,MGB, GULAG) gaidāmo čipošanu (Baltkrievijā zemniekim tika...

Kāpēc vajag bērnus?
Cilvēks turpinā dzīvot savos bērnos. Ja esi labs cilvēks, tad izaudzinot citu labu cilvēku padarīs pasauli par kripatiņu labāku. Tu esi, un ja pie tā esi kaut maz laimīga, tas saņemts pateicoties taviem priekštēčiem. Tā nav dāvana, bet parāds - esi viņu parādniece - a parādu jāatdod, ar to pašu.

Kā viss notika?
Labāk lai masoni būtu Maximu uzceluši kura sabruka. Tas ko "brīvie mūrnieku" uzcēluši, tas stāv simtiem un tukstošiem gadiem. Mums i savas tupības i kretinisma pietiek lai merdēt un kropļot viens otru, i masonus nevajaga.

Kā viss notika?
Par ko iet runa, kas noticis, varat lūdzu aprakstīt dažos vārdos galveno ?

jaukas attiecības ar 1 personu
22:02 neredzu sakari starp iepazīšanas saitēm un akadēmijām 20:00 Sūtīt (iepazīšanas saitā) 20 sievietēm komplimentus ? (vienu un to pašu, ja trūkst fantāzijas, vai 20 dažādas) Nelietība, kā "neko" pareizi pateica.

meklējam, gaidam, ceram- ko?? katrs kautko savu.
Sirmā māte 5-jā vietā ?! Dievs 1-jā ...tas var būt tikai ja ģimene bija ļoti religioza, taču tādā gadījumā vecāki nebūtu atstumti 5-jā vietā. Tad, Juris, piedod, bet tu liekuļo, vai... esi ļoti jauns, un tavi vecāki jauni un veseli.

Vai redzējāt "Ļeto"
Neinteresējos par Coju, bet atceros kā tolaik arā gandrīz katrā mājas sienā bija uzgleznots vārds KINO

jaukas attiecības ar 1 personu
jauka sarakste

Vai redzējāt "Ļeto"
Filma gan nav par automašīnām, par Coju. Skaužam Coja slāvai ? Tur kaut avārija bija notikusi, un vaininieks zināms un uzreiz sodīts, a tas kas Maximā Priedainē 2013 gadā noticis ar 54 upurēm, tā nav visatļautība ?

jaukas attiecības ar 1 personu
Ir sievietes kuras grib tikai sarakstīties. "Jaukas attiecības" sarakstē meklē. Vai tās nav attiecības vispār ? Un kāpec nav jaukas, runā iet taču par iepazīšanām. Pats tādu satiku, bija viņai vienmēr kaut kāds iemēsls lai netiktos klātienē.

jaukas attiecības ar 1 personu
12:03 Jā ar cilveku esi sarakstē - tad obligāti draugs ? Kā Facebookā, paskaties : kam 20,kam 100, kam 1000 "draugu"´ :) Laikam visi/ visas sarakstas ar daudzām citām personām, taču tikai ar vienu - protams iepazīšanas saitā saprašanā - laikam neviens/ neviena.

jaukas attiecības ar 1 personu
jaukās attiecības var būt i bez atzīšanas mīlēstībā, vai nē ?

jaukas attiecības ar 1 personu
sandra111 ir te vai godīgāka, vai labāk mani sapratusi ka runa neiet par kaut kādiem solījumiem, utt

Attiecības tālumā?
Nauda ir arī "mīlas" objekts

Attiecības tālumā?
09:17 Un ko - vienīgi tā dzīvokļīša dēļ tas pāris dzīvo šājā savstarpējā maucībā !? (neatvainojos par izteicienu) Sviņjeri, tīrā veidā - sviņjeri. Piedzīvotājas un sviņjeri te tiek aprakstīti.

Kur iegādāties diedzētus graudus?
21:18 laikam pa velti izmetam kartupeļu diegļus pavasarī, tos arī būtu labi apēst. Nopirku kviešu graudus vakar, vakarā uzliku mitrumā, pagaidam nekādu diegļu nav. Tas ir - asnu - mani graudi padaidam nenodzījuši nekādus asnus. Ceru ka visu daru pareizi.

Attiecības tālumā?
Nu ko, no Roberta1967 atbildes Chris1986 skaidrs : "jaukās attiecbas tālumā" jābūt ar regulāriem naudas pārskaitījumiem vienas puses otrajai, tēriņu segumam. Pareizi saprasts ?

Attiecības tālumā?
Es ar vinām spētu, vinas ar mani nespēj (negrib), laikam neuzvedos pietiekami "jauki". Var lūdzu noprecizēt ko pašai autorei nozīmē "jaukas attiecības" tālumā ?

Iekļūšana svešā datorā.
Taču jā, ar to musdienu wi fi un ar to vieglumu ar kādu dažadas ierices pieslēdzas, tu patiešam nezini vai pie tava rutera nepieslēdzas kads no kaimiņiem.

Scientoloģija
19:48 un neviens necensies ievilkt vēl 10 000 000 pasaules organizācijās, sabiedrībās, baznīcās, partijās, kompānijās, klubās, klānās - ko raizēties par vieniem scientoloģiem

Scientoloģija
19:28 Kurus paši scientologi i uzrakstījuši.

Iekļūšana svešā datorā.
Ielaušanas citu juridisku vai fizisku personu datu bāzēs. Ja Pentagonā, tad īlgus gadus nāksies, piespieda kārtā, padzīvot ASV, iespējams Tehasā, ja Krievu federacijas Ministerstva oborony - tad tālājos ziemeļos aiz polāra loka : uzzināsi kā izskatas pisec (ziemeļu lapsa).

Iekļūšana svešā datorā.
Iekļūšana svešā dušā ....grābstīšanās pa sievešu īpašumu... :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu