solvitas

Sieviete (37)
iepazīties ar solvitas

10 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Lasīju, ka Latvijā ēdienu izvēli nosakot akcijas. Nu jā, man arī ledusskapī ir akcijas produkti, grūti nepaņemt 2 par viena cenu. Vai jums šovakar vakariņās arī būs akcijas produkti?

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
Laikam jūlija beigās pēdējo reizi biju randiņā. Slikti tik ilgi neiet, es vairs nevaru saņemties aiziet uz randiņu. Tad vēl te palasu cik slikti vīrieši domā par sievietēm un pavisam negribas. Kā jūs...

Ko domājat par aizbraukšanu?
Lasīju apollo portālā, ka uz Latviju braukšot vaņģot sēņu lasītājus teju par 10 eur stundā, angļu valodu nevajagot tikai jābūt gatavam fiziski straldāt. Un tad komentāros var palasīties, ka medmāsas...

Iesakiet kur var skatīties nba spēles
Vēlējos no rīta paskatīties kā tad tas Porziņģis spēlē, bet google neatradu nevienu stream, kurš būtu pieejams bez reģistrēšanās vai konta veidošanas. Pat tie kuri sevi pozicionē kā free prasa...

Kāds tam ir iemesls?
Tikko saņēmu kārtējo uzbraucienu, ka manā vecumā jau gudrākai esot jābūt. Un tā nav pirmā reize, kad kāds šeit uzsver manu vecumu. Esot veca un uz ko es te vispār cerot kādas vairs nopietnas un...

Apzināti inficē ar HIV!
Lasu delfos, ka kāds itālis ielikts cietumā, par to ka apzināti inficējis 30 sievietes ar HIV. Un meklējis viņš viņas esot caur interneta iepazīšanās portāliem. Un kā pēc šā vispār var aiziet uz...

Nopietnas, stabilas attiecības ar savstarpēju cieņu un uzticību.
Kāpēc ir tik grūti saprast, ka tikai tādas attiecības interesē? Katru dienu kāds precētais draiskulis mēģina pārliecināt, ka tā ir nebijusi iespēja palakstoties ar viņu. Es to nevēlos! Priekš kam...

Vai tiešām te ir arī tādas sievietes?
Skatījos šovu "Caur ērkšķiem uz..." un atcerējos, ka pirms kāda laiciņa arī te oho aicināja pieteikties šovam dzīves grūtībās nonākušas sievietes. Jautājums - vai tiešām te var sastapt arī tādas...

Cik daudz ir saprāta robeža?
Pamanīje te pazīstami alkoholiķi. Sķiet es pat neatceros, kad viņš ir redzēts skaidrā, kaut mazliet, bet vienmēr ir iešvingojis. Šī iemesla dēļ pat no darba atlaists un sieva no viņa aizmuka, bet...

Piegāde no UK ar DHL cauri puseiropai
Pirms 10 dienām pasūtīju preces no UK ar DHL piegādi. Tagad paskatījos sekot savam sūtījumam un tur rādās, ka no sākuma viņi no Leeds uz Gatwick 3 dienas sūta, tad no Gatwick uz Brussels Belgium, no...

150 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Lieli akmeņi ceļa malā
Ar šitādiem tipiem tikai viņu pašu līdzekļiem var tikt galā! Piezvani čaļiem ar balto busiņu, kas piedāvā atkritumu izvešanu un samaksā kā par vienu maisu lai aizved. Ko tas kaimiņš sūdzēs? Ja jau viņa tur nav pat uz vietas. Ko viņš sauks policiju? Ne taču! Un akmeņa nebūs un visiem miers.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Ņem pēc draugu/radu/kolēgu ieteikumiem.

kā tikt pie sex ar vīrieti, kuram konkrētā sieviete neinteresē?
Nerons, nu tā nav taisnība! Man pašai ir bijis tā, ka sākumā man viņš galīgi nepatīk, bet es viņam ļoti patiku. Un viņš taču panāca savu un beigās es vēl raudāju, kad viņš aizgāja pie citas. Var jau teikt, ka atriebās man par to, ka viņam uzreiz pateicu, ka man viņš nepatīk. Beigās pat ļoti patika.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Pamēģināt atrast labāk apmaksātu darbu, tad visas lietas pašas no sevis sakārtosies. Jo materiāli nodrošināts vīrietis nekad apkārt nemētājas, allaž kāda viņu ievēros un novērtēs :)

Aizkunga dziedzeris.
Un ar to diagnozes noteikšanu bija smagi, jo omei arī analīzes bija ok un usg neko neuzrādīja. Bet viņa daudz naudas izmeta lai diagnozi noteiktu, jo pati samaksāja 300+ eur par datortomogrāfiju tam aizkuņģa dziedzerim, tad vēl uz maksas vizītēm pue gastroenterologa un dietologa gāja. Reāli ap 500 eur izdeva lai tikai pie diagnozes tiktu. Viņai gan ir izoperēts žultspūslis un kāds dakteris jau...

Aizkunga dziedzeris.
Manai omei tikko konstatēja pankreatītu. Labākās zāles esot bads! Viņa bija šokā, ka tā esot alkoholiķu vaina, jo viņa nedzer vispār. Bet īsumā ir tā, ka nedrīkst lietot alkoholu un taukus( nekādus). Iegooglē diētu pankreatīta gadījumā tur daudz ko nedrīkst. Un vispār labāk pusbadā nekā pārēsties un nekādus taukus& alkoholu! Kategoriski jāatsakās! Ome ēd bezē cepumus tos baltos olbaltuma. Tad...

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Rainbow, satikties uz 30 min, kaut 10 min ir interesanti tikai pašā meklējumu sākumā. Kad būsi saticies ar kādiem 10 cilvēkiem un iedevis viņiem kurvīšus, tad sapratīsi, ka tas nav nemaz viegli, forsi un patīkami. Cilvēki reaģē dažādi, ir tādi, kas uztver mierīgi, taču ir arī neadekvāti exemplāri, kas var bļaut, sist un apsauktāt atteikuma gadījumā. Un tad gribas ilgāk sarakstīties, lai tie...

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Es neizmantoju to sadaļu, ne tāpēc, ka man pašai būtu aizspriedumi, bet tāpēc, ka apmeklējot šo sadaļu sieviete sev uzliek viegli iegūstamas sievieties zīmogu. Vai arī domās, ka esi izmisumā un gatava uz visu un pēc tam neviens neko labāku arī nepiedāvās. Apmēram kā ar ielasmeitām, kāds uzkāps varbūt pat kebabu iedos, bet zīmogs būs uz mūžu.

Vai kāds jau ir bijis Dzintara mežaparkā?
Vasarā esmu bijusi. Nekā īpaša. Varbūt tagad lampiņas saliktas, bet diez vai ir vērts dēļ lampiņām uz Jūrmalu triekties.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Un ja kāds tādā tempā dzīvo jau " vismaz mēnešus četrus", tad tas tikai uz tā rēkina, ka viņam tāpat kā tev ur tikai 21 gads un organisms daudz ko var paciest ilgāk, bet domāju, ka pēc pusgada arī šo eksemplāru gaida Tvaika iela.

Kā pieradināt sevi gulēt 2-4h diennaktī?
Emmachota, tev ir psihoze, tāpēc tevi nepamet sajūta, ka kaut ko nokavēsi. Tas no nervkem, kuri ir pāruzbudināti no miega trūkuma, jo 5-6h ir katastrofāli maz. 2)3h ir taisnais ceļš uz psiheni tur tu dakterīšiem varēsi stāstīt, ka esi Einšteins!

Naudas nozīme attiecībās.
Neko, Strīķe nav smuka un ir pārāk godīga lai manipulētu ar varu un vīriešiem. Ne jau visas sievietes ir pietiekami advancētas. Arī starp sievietēm ir vājāki un spēcīgāki eksemplāri.

Naudas nozīme attiecībās.
Neko, bet tad sievietes pašas būs deputātes un varēs izvēlēties sev vīrieti kādu vien grib, nevis skraidīt pakaļ kādam taukmūlim un izdabāt viņam plusā vēl saņemot sabiedrības nosodījumu, ka deputātam uz kakla viņa esot uzsēdusies. Bet tā uzreiz cienījams cilvēks,tā sauktais tautas kalps un var sev pieņemt kāsus vien grib seksa vergus.

Naudas nozīme attiecībās.
selnija, bet ja tiek prasīta tāda vienlīdzība, tad vajadzētu garantēt arī 50% vietu saeimā sievietēm. Ja jau visu uz pusēm, tad visu! Un Arī Rīgā nekādu Ušakova/Amerika tandēmu, bet Amerika vietā Jutu Strīķi! Lai visur ir 50% sievietēm!

Naudas nozīme attiecībās.
Bez naudas šeit neviens nevienam nav vajadzīgs! Viss te grozās par un ap naudu.

Mekleju sievieti,kurai es varetu uzsesties uz kakla..
Diemžēl tā ir realitāte, jo tagad kopdzīve iespējama vien tad, ja vīrietis ir materiāli atkarīgs no sievietes. Tāpēc saeimā vajadzētu lemt par garantētām 50% vietām sievietēm. Beidzot ir jābeidz izlikties un vara jānodod sieviešu rokās, jo savādāk bekādas nākotnes nebūs. Vīrieši nevar un nespēj uzņemries atbildību, tāpēc ir jāļauj viņiem izpausties " kakla sēdētāju lomā"! Dosim viņiem to iespēju!

Kad bija pēdējā reize, ...
Es tikai rēķinus saņemu pa pastu :( Lai gan atsūta arī elektroniski. Pati ar roku pēdējo reizi rakstīju vēstuli vecmāmiņai, bet tas bija pirms kādiem 20 gadiem, kad viņa vēl bija dzīva. Tagad tikai sms rakstu tuvajiem svētkos vai arī apsveicu dzīvē, reāli ar reālu dāvaniņu.

Videejais seksa biezhums...
Ir atsevišķa seksa sadaļa! Pieriebies jau esi ar saviem seksa jautājumiem! Tad tev par maz, tad par daudz, tagad vēl vajag zināt cik citiem! Man vispār nav seksa tagad! Saprati!

Un pie kuras grupas piederi tu?
Es vairs neceru, jo mani ienākumi ir par mazu priekš Latvijas vīrieša prasībām, turklāt man ir arī dēls, kas automātiski nozīmē, ka es esot problēma nevis sieviete. Galvenais šeit ir cik tu pelni. Kā tirgū. Nezinu, domāju arī par braukšanu prom.

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Rondij, bet laime ir tad, kad ir tas prieks, gandarījums, bauda un labsajūta kopā :)

Kāpēc sievietes dod priekšroku pieredzējušiem vīriešiem?
Ar nevainīgu man nav pieredzes, bet novalkātu es arī negribētu. Drīzāk jau ir tā, ka tas vīrietis vienkārši ir pievilcīgs un apburošs un dēļ šīm īpašībām viņam veicas, nevis tāpēc, ka daudzas jau bijušas.

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Es arī esmu baudkāra! :) Jā iemīlēties arī būtu forši!

Attieksme pret...
Latviešiem tāda daba. Skat kā tēmas ajtorei uzbruka :))) Sak, a pati tāda, ko tev niks tāds utt. :D Diemžēl tāda mums ir liela daļa sabiedrības ļauna, skaudīga un nenovīdīga. Droši vien dēļ tā, ka dzīve slikta.

Kā veidot dialogu ar potenciāli negodīgu darba devēju
Priekš kam tev tas darbs? Brauc uzreiz uz Norvēģiju. Mans brālēns strādāja tirdzniecības biznesā 20 gadus un pēkšņi visu te pameta un aizbrauca uz Norvēģiju par namdari strādāt, lai gan par namdari ntos gadus nebija strādājis, tik vien bija kā sen iegūts diploms un kādu 2 gadu pieredze pēc diploma iegūšanas. Neinteresē viņiem esi vai neesi strādājusi, ja prasmes ir, tad tik dari!

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
:D Rondij, bet ēšana ir viena no vislielākajām baudām. Baudīt = būt laimīgam.

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Un vēl es gribētu uz vienu dienu būt Kristaps Porziņģis, kurš tajā dienā samestu 50 punktus un viss Gardens gavilētu. Gribētos sajust kā tas ir. Un tad es vēl vienu dienu gribētu būt Donalds Tramps un tvītot uz nebēdu.

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
HardSortDunk, visos kūrortos 5 zvaigžņu viesnīcās ir zviedru galds brokastīs, kurš lūzt un plīst no izvēles pārbagātības.

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Es pamostos greznā villā ar skatu uz okeānu, būtu silts un man blakus būtu mans mīļotais. Mēs mīlētos un tad ēstu brokastis gultā. Daudz augļu, dažādi sieri, vispār izvēle varētu būt kā 5 zvaigžņu viesnīcas zviedru galdā. Mazliet uzēstu un atkal mīlētos, tad pa vidam es pārskaitītu kādu miljonu eiro tētim sīkiem izdevumiem. Tad mēs varētu mazliet palidot ar lidmašīnu un apskatīt krāšņas ainavas....

Ko īsti vēlas sievietes?
HardSoftDunk es nesaprotu kāpēc tu esi šeit? No tevis teiktā ir skaidrs, ka tu ienīsti sievietes. Un ja jau tu viņas ienīsti riekš kam tad nākt iepazīšanās portālā? Vai arī mērķis ir atrast šeit kādu čomu, lai varētu raudāt draudzīgi viens otram uz pleca un zākāties par sievietēm pie šņabja pudeles.

Ķīmija...
To tikai dzīvē var saprast.

Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās?
Tu jau arī neesot zemessargs vari dabūt ieroča turēšanas atļauju, kaut vai kā mednieks, ja vien vari psihkomisiju iziet un narkologs atzīs, ka neesi alkoholiķis.

Vai apmeklējat nakts bārus-diskotēkas lai izklaidētos un varbūt iepazītos?
LaskovijMerzavec, es neesmu tusējusi pa klubiem. Nepatika agrāk un arī tagad nepatīk.

Vai apmeklējat nakts bārus-diskotēkas lai izklaidētos un varbūt iepazītos?
bumpastik, nu neesi naivs nekas nopietns NEVAR izveidoties nokniebjoties ar tusētāju no kluba. Tad jau labāk bez šādiem piedzīvojumiem un pa mierīgo no mājas dīvāniņa pakoķetēt ar kādu rāmu onkuli no oho.

Kas ir "lauķis"?
Igam, tā gan nav! Es labāk gribētu kādu krietnu un sirsnīgu lauku vīrieti. Tādu, kurš mīl dabu un dzīvniekus, kurš ir ģimenisks un labprāt pamāca ko bērniem saistībā ar amatniecību vai sporta spēlēm.

Vai apmeklējat nakts bārus-diskotēkas lai izklaidētos un varbūt iepazītos?
Nu džekiem vienam kniebienam tā ērti, bet sievietēm tur nav interesanti, jo tur tik tādi tusētāji sastopami.

Interesanti - normāla rīcība?
Tu pārāk lielu nozīmi piešķir virtuāliem tēliem. Tev vajag vairāk reālu kontaktu ar cilvēkiem, savādāk tu dzīvo, jūti un mīli virtuāli. Tā nav īstenība! Tās ir fantāzijas gluži kā lasīt lubu romānus, vai noskatīties filmu. Arī romānos un filmās beigas vienmēr ir skaidras. Aizej labāk šovakar uz reālu randiņu un šis virtuālais starpgadījums jau būs aizmirsts! ;)

Kā rīkoties ja nav vispār naudas?
Ā un vietējā sociālajā dienestā var vērsties, bet tur droši vien vajadzēs bezdarbnieku izziņas, vai izziņas, ka nav īpašumi un vēl lērums visa kā. Ā, baznīcās vēl var, visādi krišnaīti un adventisti. Ja kaut kas pārdodams ir, tad var ielikt ss.lv sludinājumi un pārdot kaut ko.

Kā rīkoties ja nav vispār naudas?
Nu aizņemies no kāda radinieka! Vai publicē savu bēdu facebook ar konta nr. un varbūt draugi saziedos pa euro tev pusdienām.

Jūs esat precēts, cik tas ir iespējams, ka jūs šķirtos citas sievietes dēļ?
av2, ha ha un domā, ka sievietēm to visu nevajag? Nekad jau nav tā, ka tikai viens tas sliktais. Parasti ir iemesli kāpēc sieviete negrib to mīļumu no tā vīrieša, visdrīzāk pāri nodarījis. Un arī sieviete var atrast citu, un ja ne Latvijā, tad ārpus LV robežām noteikti!

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
marmorakaraliene, jā dzirdēju, ka Rīgas ūdens rīdziniekiem celšot ūdens un kanalizācijas cenu, jo maz lietojot :) Cilvēki taupa, bet piegādātājs viņus par to soda ar cenas pacelšanu :) Skarbi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu