N4Y

Sieviete (37)
uzzināt vairāk par N4Y

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Plānot vai neplānot
Mana dzīve ir haoss , plāni mainās viens un divi , kur reizēm vnk jālaiž pa straumi , man tā šķiet . No malas man saka - drosmīgi lēmumi un armijas režīms minūtē minūtē 😀

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Kāda nozīme tam ko citi domā un saka par kāda cita ķermeni ? Galvenais - kā Tu pati pret to izturies un attiecies . Pozitīvismu vajag sevî saskatīt .

Vai atzīstat principu, ka "mērķis attaisno līdzekļus" ?
Tie , kas te unlike par meliem liek - pasaka vēl , ka nekad nemelo ??? 😀

Vai atzīstat principu, ka "mērķis attaisno līdzekļus" ?
Ne vienmēr mērķis attaisno līdzekļus . Reizēm jāpeld pa straumi kā beigtai zivij . Kas attiecas uz meliem ...nu kā var nemelot ???

Kāpēc vīriesiem bieži sastopamas seksuālas novirzes?
Kas tā par sievieti , kas nepievērš uzmanību detaļām ??? Grīdu var mazgāt ar jebkādu lupatu , bet vīrietim ... ehhh ... jābūt iekārojamam , koptam . Spēja par sevi parūpēties visās nozīmēs . Var mīlēt kādu , bet ne seksuāli iekārot . Tātad , mīlēt pēc kādu iezīmju kopumā , kas nav redzamas , jo vizuālais mainās vairāk vai mazāk. lai Gan tomēr , jāatzīst , līdzīgi ir arī ar iekāri, jo rada...

Jaunā latviešu filma Ar putām uz lūpām, kādas pārdomas?
Hopā, nedzirdēta filma . Būs jāiet palūkoties kas tur ir tāds , kas ir apspriešanas vērts .

lifts kā lamatas
Ja es redzētu blakus izsalkušu , es ar piedāvātu .... konchas 😀

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Viennozīmīgi ne ! Tā tik vēl trūka , lai kāds uzbāzties ar saviem pātariem. Tā ir ģimenes izvēle - vai viņi vēlas kādu ticību vai nevēlas .

Vai meklēt mīlāko iepazīšanas portamā ir labi?
....nav sieviešu , kas negrib ; ir vīrieši , kuri neprot iekāri raisīt 😀 Un ne jau nozīme precēts vai neprecēts ; jo īssavienojums arī var notikt precētajam vai precetajai , ka viss , nevar mīļākie būt un jametās kopā. Tā ka , viss atkarīgs kādam robežas noliekam un vai protam pie tām pieturēties .

Vai var uzskatīt?
Kāpēc uzreiz nav paveicies ? Drīzāk - katan būtu jādara tad , jās viņam padodas un ko patīk darīt , nevis jānāk uz darbu sakostiem zobiem un jākretinē uz nerviem citiem .

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Kāda nozīme apģērbam ???- vakar man bija viss melns , svārki līdz pat zemei , šodien sarkana kleita , bet rit plānoju saplēstas džinsus un kreklu vilkt . Pareizi saka - jānovērtē izturèšanās , neverbalais daudz ko pasaka .

_Mīlestība ir akla, iemīlēsi arī āzi!_
Labāk lai āzis nekā ēzelis .

Ja niez krūtis,vai tās aug?
Nu te ir izskaidrojums vienkāršs, bet vispirms jāzina - vai niez abas , vai arī tikai labā vai kreisā ?

Vai kāds Tavā ģimenē nodarbojas ar maģiju?
Gan maģiju , gan intuīciju . Pat gadu atpakaļ derības bijušas ar draugiem uz ceļu policiju - ja ķers , tad Sods būs man jāmaksā , ja noķers . Laikam bērnības trauma - vecāki deva mašīnu , taču tanī paša laika man teica - ja tevi noķers tavos 16 bez tiesībām , mēs tevi nezinām . Kaut kā ir veicies . Saku jau ka vienkārši paveicas. Bet ir jāmāk apstāties . Kā azartspēlēs . Savādāk var nojūgties un...

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Bērniņš pasē pats sevi nepieraksta - to var izdarīt amatpersonas ar bērna tēva piekrišanu ja vins ir ierakstīts bērniņa dzimšanas apliecībā . Tātad , ir vins atzinis esošo bērnu par savu . Nesaprotu , kam sievietei vīrieti kas Reiz atzinis savu bērnu , tagad to noliedz . Tā varētu arī atgadīties atkal , ja juns būtu bērns . Vienā dienā vins satiks citu un citai pateiks - viena dullā mani...

Vai pārlieku uzticēties, tas ir bīstami?
Es pat sev pilnībā neuzticos , kur nu vēl kādam citam 😀

Sejas plastika - atsauksmes
Ar tām smukumoperācijām mums tiešām ir labi , bet interesanti ir bijis tas , ka papīrus man deva parakstīt tad , kad es pēc iedotās tabletes pirms narkozes , neko Vairs nevarēju salasīt un automātā parakstījos .

Vai dzīves pieredze pataisa cilvēku prātīgāku un gudrāku?
Katrs pieļaujam muļķības jebkura vecumā šā vai tā . Ar vecumu gudrāki , pieredze ; tas vien palidz apiet šķēršļus un prasmīgāk melot , ja tas nepieciešams .

Vai ēšana ir viena no dzīves baudām?
Ja ēst ārpus mājas - tad Izvēlos ēdienu , kas garšo nevis cenu . Tieši si iemesla pēc, ir uz pirkstiem skaitāmas vietas , kur iegriežos . Bet labprāt ar mājās pagatavoju ēdienu no sākuma nekā pērku pusfabrikātus .

Pārcelšanās uz Vāciju.
Mazliet no zināma - ir LV uzņēmumi , kas darbojas arī ārpus mūsu valsts teritorijas . Mēģini iekārtoties tādā uzņēmumā ( zinu , ka darbiniekus meklē ) . Tālāka dzīvesvieta jau Tev būs nodrošināta . Nākamais solis atkarīgs no Tevis - esi jau valsti strādā , dzīvo ; papildus iepazīsti valsti , darba iespējas un arī kā tur ar dzīvesvietām ir .

Cik ļoti patreizējās attiecības ietekmē iepriekšējās?
Apaļa 0 . Nav ko pagātni vazat līdzi . Kas bijis , tad bijis - izdarīt savus secinājumus un dzīvot tālāk .

Kā saņemt no piedzītos uzturlīdzekļus
Tiesu izpildītājs pārskaita . Man tā bija .

Kur Preiļos var labi paēst?
Nevar . Es pat otrreiz tajā ciemā nepiestatu . Apstājos , lai ceļu pajautātu - bet hops ! Un vietējais jau iekšā mašīnā un nu stāstīs , kur vins jāved 😂

The role of women in my mind
Kailas sievietes nav tā sliktākā kaislība 😀

Baušļi.
Mani dievi ir vienradzis un meža gariņi. Pārkāpusi esmu visus baušļus un neko nenožēloju . Ja neko nenožēloju - tātad dzīvoju saskaņā ar savām sajūtām , iekšējo balsi . Tas ir pats galvenais - miers ar sevi . Atrast to svētlaimi sevī .

Kā cinaties ar depresņaku?
Pagāja divi gadi kopš atradu kādu , kurš nav ne kretīns , ne staigulis , ne un ne ... ir lielisks vīrietis , kuru es cienu . Pirms tam sanāca šķirties No vīrieša , pēc kura biju kā bez prāta . Pēc tam visi šķita veeee . Un tā divi gadi . Līdz tam daudz ko mainīju savā uztverē, sāku interesēties par dažādām lietām , arī uz vīriešiem savādāk skatījos un beigas izvēlējos pilnīgi savādāku nekā jebkad...

Kādas attiecības?
Pieaugušam vīrietim tā ka vajadzētu būt savai dzīvesvietai . Ja dzīvo vins kopā ar kādu sievieti - tad triec viņu pie velna ! Ne jau sievieti , bet vīrieti , jo 1- vai nu viņš pilnvērtīgi nespēj par sevi parūpēties vai 2- ja tā ir viņa sieviete un viņš vēlas šļūkt pa kreisi - nedod viņam to mačo sajūtu un patriec viņu ! Jebkura gadījumā - ja vīrietis Tev rada problēmas nekā prieku - tad kam Tev...

Palieli puķu podi kāpņu telpā!
Labāk lai puķes pa stūriem sēž nekā bomži. Tici man .

Jums arī zvana?
Tele2 klients . Ir zvanījuši . Sākuma izlikos ka neko nesapratu , beigās vairs necēlu.

Kā var nemocīt sirdsapziņa?
Bumbastik - ar vēlmi vien nepietiek , vajag arī spēju. Ir jābūt liekiem ienākumiem mīļākajai sievietei ( tā nosauksim ) , jābūt labai veselībai - Tev ; jābūt labai potencei .

Sievieshu smaids,kaa to tulkot?
Nekad ne smaidu svešiem lai iepazītos . Ja nu vienīgi pieklājības smaidiņu , ja nepieciešams . Bet citreiz - vienkārši ierēcu 😀

Seksuāla uzmākšanās
Ir bijis . Publiski pie tam . Atpakaļ ar dabūja publiski to , ko diez vai gribēja . 😀

Ar ko atšķiras vecpuisis no vecmeitas?
Abi vienādi - neciešami un jebkurā brieduma , pieauguša cilvēka vecumā . Tikpat neciešami mēdz būt cilvēki kuri ir attiecībās , tikai neizdevišās.

Ko te vairāk dara,meklē vai pļekšķ?
Esmu te nākusi pļerkšķēt , bet tāpat kāds šad tad saka - nu nevar būt , tiešām nevelies uz randiņu atnākt ? TĀ ka gājēji arī te dzan ir .

vēl neliels uzdevumiņš iztēles rosināšanai!
Uz desu cehu prom !

Skatos Svingerus. Kā to vispār var uzskatīt par filmu?
Biju jau uz kino uz šo filmu , pat sanāca divreiz iet .Patika. Kam nav humora - tam grūti dzīvojās . Nepatīk - neskatās , Taks ir iespēja pārslēgt kanālus . Tad ta nu bēda atradusies .

Lai cik ļoti atšķirtos mūsu spriedumi par dažādiem jautājumiem, brīžiem esam gatavi pat aizdegties,
Man patīk , ka esam atšķirīgi . Tas ir tas , kas padara citus interesantu vai pilnīgi neiederīgus manā pasaulē . Kas attiecas uz ticību - lai tic kam vēlas - kaut vai baltam vienradzim vai meža laumiņām . Tāpat saprotu gejus , leZbietes , veģetāriešus , galvenais , lai mani nejauc iekšā . Kas attiecas uz svaigedajiem - ja vien tas ir sveiki cepts steiks - labprāt piebiedrojos . 😀

Vai dāmas domā,ka tā patiešām ir?
Bet tas ja sieviete vienu dienu var likt vīrietim sajusties kā septītajās debesīs , bet citu dienu kā dziļākajā aizā - tas gan :)

Kāpēc ir tāda cilvēku izskata novērtēšana?
Izskats jau nav pats svarīgākais - Pietiekami , ka rūpējas par savu izskatu un veselību . Tas privātajā dzīvē, bet kad attiecas uz šejieni - tā kā tas ir uz pāris vēstulēm , tad svarīgākais ir , ka interesanta sarakste .

Vai pedantisms var kaitēt attiecībām?
Agrāk biju pedantiska ... labojos .... nu jau vairāki gadi netīru māju katru dienu . Kā smejos - nekas nenotiks , ja traukus nomazgāšu no rīta nevis pēc vakariņām . Kā tas ir otram cilvēkam ja viens no vieniem ir pedants ?- nav ne jausmas . Neuzdrošinājās kaut ko teikt 😂<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu