dodekaedrs

Sieviete (30)
iepazīties ar dodekaedrs

72 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

No cik gadiem jāizvēlas jaunāks partneris?
Skaties vai neskaties, cik motors vilks, tik ilgi dzīvosim! Mana vecmamma ir (bija) vecāka par vectēvu gandrīz 10 gadus. Šogad 12 gadi, kā vectēvs aizsaulē, bet vecmamma vēl plāno dejot manās kāzās. :D

Vai
Man reiz feisbukā viens atsaldētais uzrakstīja konkrētu draudu vēstuli (biju izteikusi viedokli zem video sižeta par ātruma pārsniegšanu uz Jelgavas šosejas). Nosūtīju pa taisno VP uz publisko profilu. Nākamajā dienā šie man atbildēja, lai es padomājot, vai izteiktie draudi patiesi apdraud mani un bla bla. Sapratu, ka Valsts Policija nav ieinteresēta...

Vai
Ok, paldies!

Vai
Vēstule*

Vai
Kaut kāds “Saulstarins90”. Sākotnēji nolaida “matu”, ka man bildes nav, tad sekoja vēstulle:“Es tevi nogalināšu”.

Vai
Mans jautājums būtu bijis šāds: “Vai ir iespēja administrācijai ziņot par neadekvātu cilvēku iekš oho.lv (?!), kurš izsaka reālus draudus dzīvībai? Man šodien, kā no zila gaisa, sāka viens jukušais solīt nogalināt.”

Vai
Vai :D

Vai
Lūdzu, izdzēsiet šo “jautājumu”! Telefons izslīdēja no pirkstiem, “tēma” palika!

Primara velesanas
Varu atbildēt tikai par sevi. Man viss, ko 21.gs. var dot, ir dots - izglītība, karjera, neslikts finansiālais stāvoklis, ceļojumi, taču ir jēdziens “sievietes laime”, kuru, sasodīts, nekādīgi nevaru realizēt, jo ir kaut kāds kosjak na kosjake - i melo, i pašai nepatīk, i es pati nepatīku.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Ja pusaudžu vecums ieildzis, tad gan, bet citādāk - domāju, ka ne.

Kā apturēt MR ?
Akmens laikmeta jautājums. Pie ārsta, fiksi!

Ko nozīmē vārds BUKELIS
BuĶelis ir auns !

Prasības anketās
Ja saruna interesanta, tad var būt interesants sarunas turpinājums... Tā mēdz notikt. Ir taču tādas sievietes, kurām patīk īpaši kārni vīrieši. Viena paziņa - pati diezgan gara auguma un svarā, kā šķiet, savi 150kg (faktiski Vilendorfas Venera), bet apprecējās ar vīrieti, kas 1/3 no viņas. 😂 Ļoti laimīgi abi un sadūdojuši 3 bērnus. Katram sava laime!

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Torpedo! Draudzene ir foršs apzīmējums, kad esi naivs skuķis, bet ir viens brīdis, kad šis nosaukums neatspoguļo to, ko reāli īsteno kopīgajā ar “draugu” dzīvē - celies un mosties kopā, pavadi uz darbu, gludini kreklus un vāri ķīseli. Vārdu sakot - es Tev nepiekrītu. Var jau, protams, tā nedarīt, bet kāpēc darīt ja Tev negatantē pat juridisku ģimenes ststusu?

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Ar laulību cilvēks apsola otram, Dievam (ja labpatīk reliģiozais pieskāriens), līdzcilvēkiem (cik daudziem tas tā izdodas - cits stāsts) būt uzticīgs, mīlēt un gādāt par otru cilvēku. Vīrs vai sieva tomēr izklausās labāk, nekā piegulētājs vai piegulētāja. Desmit gadus dzīvo kopā, bet sieviete izpelnījusies vien “mana draudzene” vai “mana bērna māte” statusu. Pazemojoši. Ģimene - viens jumts...

Tavs dvēseles radinieks...
“Tavs acu mirdzums - manas redzes vājums. Tavs plecs ir manas rokas turpinājums.” /Knuts Skujenieks/

Ar ko atšķiras cīsiņš no sardeles?
😂 18 cm vs 4 cm. Var joka pēc i vienu, i otru noprovēt.

Dēļ kā visbiežāk pajūk attiecības?
Atskārsme, ka vairs nevēlies pieslīpēties otram.

Cits vārds un uzvārds
Mirta Saknīte

Sekss
Es, piemēram, tikko iztīrīju vannasistabu. Ne vainas, vai ziniet!

Vai citas sievietes tā varētu rūpēties par savām draudzenēm?
Ardievu, gaišais prāts!

Kādu cilvēku būtu grūti pamest?
Grūti pamest savu cilvēku, ja patiesi SAVS cilvēks. Un vai vajag? Mirkļa iegriba (vājības brīži) vai otra nenovērtēšana var pārvērsties traģēdijā. P.S. Attiecības nu gan nav tā lieta, kas jāpārvērš bāreņu patversmē - ja nu žēlums un pieradums (nav, kas paglauda, tad labāk tā, nekā nekā) ņem virsroku pārāk absurdās situācijās.

Pēc kuras tikšanās reizes jāuzstāda sievietei ultimāts?
Is this the real life? Is this just fantasy?

Labs krēms?
Iesaku kosmētiku no Beaute Pacifique. Šie krēmi man nekož...

Kas jūs šeit saista šajā vietā?
Par ikdienā man pievērsto uzmanību nesūdzos. :) Ne nu katru dienu, bet kādas pāris reizes nedēļā kāds/-a izsaka komplimentus gan par manu smaidu, gan acīm, matiem. Vai tas atvieglo attiecību statusa jutājumu?! Nē! Te vismaz var 80% iepazīt, kas lācītim vēdera.

Kā lai atbrīvojas no bailēm paprasīt naudu (par savu darbu, īpašumu)?
Iesaku painteresēties par Stokholmas sindromu.

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
Precēties, pieļauju, nav aktuāli, ja jau reiz esi bijis precējies, bet smagi vīlies laulības institūcijā, vairāk bērnus nevēlies, vecums neaktuāls laulībām, bet pārējos gadījumos - viena ģimene/viens jumts virs galvas/viens uzvārds . Es gan gribu precēties! (:

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
“Negaidiet no ābeles čiekurus un no egles ābolus”.

Vai Latvijā Es vienīgā gribu arī aprecēties? Interesanti kāpēc
Neesmu pati godīgākā baznīcā gājēja, taču iepatikās vārdi, kurus teica mācītājs Krists Kalniņš: “Ja Tu zini, ka patiesi neesi radīts vientulībai, tad Tu noteikti nepaliksi viens!” :) Pārfrāzējot - Nē, Tu noteikti neesi vienīgā, kura vēlas apprecēties! Kad būs, tad būs! Vai nu gaidi, vai rīkojies!

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
Piekrītu siikaa16 viedoklim! Tas ir dzīvesveids un NIHILISMS. Man labi, par citiem - piekāš.

Ko darīt ar smirdīgiem cilvēkiem?
Jauns un vecs cilvēks ož tāpēc ka (var izvēlēties no vairākiem variantiem): a) taupa naudu uz ūdens rēķina; b) uzskata, ka maz svīst, tāpēc nav jēgas mainīt regulāri drēbes (vazājas apkārt vienā kamzolī); c) uzskata, ka apakšgalu pēc nokārtošanās apslauka tik izcili tīru, ka nav nepieciešams katru dienu (ok, ik pārdienas) nomainīt apakšveļu, par ikdienas dušu nemaz nav vērts runāt; d) nav no...

Labāk ēst desertu bariņā, nekā grauzt rupjmaizi vienatnē..?!
Kāda ir mēraukla jēdzieniem “skaista” un “laba gultā”? Vai tiek izsniegts sertifikāts? :D

Esam divi
Vienalga nav saprotams ģimenes/attiecību modelis, kur bērnu tīšuprāt ieved viena vecāka ģimenē. Es saprotu, ka var sanākt greizi, var pēkšņi palikt viens ar bērnu uz rokas, bet konkrēti adoptēt, kad esi viens, un bērnam nedot pilnvērtīgu ģimeni, kas sastāv no abiem vecākiem...tā jau ir egoisma paraugstunda. Tikai un vienīgi mans viedoklis, jo šis tomēr ir forumā publicēts jautājums.

Esam divi
Vai tad bioloģiskā mamma ir mirusi/netur rūpi par bērnu? Tādu lietu kā “jaunā mamma” nav. Turklāt nav teikts, vai jaunā sieviete grib, lai viņu svešs bērns par mammu sauktu. Seši gadi nav 2 gadi. Tur jau ir prātiņš un doma, tāpēc bērnam pašam var sagādāt neērtības vārds “mamma”, ja vien attiecības pilnveidosies un būs abpusēja sapratne. Bet ja tā ir tēva jaunā aizraušanās, tad kāda, hren,...

Gaišā piemiņā.
In Loving Memory

Vēstules par laiku....
Tas tak nesavtīgu mērķu labad, lai Jūs pusprofesionāli sasildītu.

Ko jūs domājiet par šo atziņu?
Šī atziņa/novērojums darbojas vien tikai tad, ja esi ļoti, ļoti turīgs vīrietis un Tava maka biezums Tev iet pa priekšu. Tad gan jaukas dzīves tīkotājas var notēlot mīlestību (žēl...). Plebejiem nav par ko satraukties, chill! :)

Dažādi tipi un uzvedības veidi
2.! Par seksu nav jārunā, ar to ir jānodarbojas!

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Un vispār, citēšu savu omci:”Ja preci jaunu, tad skaistu, bet ja vecu, tad bagātu”. Jaunībā var “pa prikolu” savārīt daudz ziepju, bet, kad mīzali no galvas dabūti ārā, tad nākas pieslēgt prātiņu.

Kāpēc sievietēm interesē nauda ?
Kaut kur lasīju, ka attiecībām ir lielākas cerības uz izdošanos, ja partneriem ir līdzīgas trīs lietas: līdzvērtīgas pozīcijas sociālajā slānī, līdzīgs finansiālais stāvoklis un, protams, attieksme pret izglītību.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu