dodekaedrs

Sieviete (30)
uzzināt vairāk par dodekaedrs

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sociopāti iepazīšanās portālos
No atsauksmēm interneta dzīlēs var secināt, ka sociopāts ir īpatnis, kuram patīk manipulēt ar cilvēkiem, kā arī shēmot dažādus sižetus, lai ļauni ieņirgtu par otru, sak’:”Redzi, kā es “iznesu...

30 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai tas ira seks ?
Droši vien kādam nespējniekam gala “pamērcēšana” ir augstākā pilotāža. Apsveicu! Jums ir bijis sekss!

Nolemtie vientulībai
Neviens nevienam nevar aizpildīt psiholoģiski izveidotu vienpatības būri. Mākslinieciskā būtība tiecas pēc ideālajām attiecībām, jo tikai tiecoties uz tām var radīt ko patiesi vērtīgu, bet ceļš uz šīm attiecībām bieži vien ir patiesi grubuļains un vētrains.

Nācija šokā!
Esmu pārliecināta, ka vēl neviens nav izbēdzis no tā, ko paredzējis liktens. Iepazīties var visur, pat bez konkrētas “medībās iešanas” taktikas. Kaut vai desu pērkot, pat veikalā pastāv iespēja iepazīties.

Nācija šokā!
Jānošaujas degradētu tēviņu dēļ??? Nu, nu... Uz pasaules ir vairāk nekā 7 miljardi iedzīvotāju. Nevar būt, ka vienīgā iespēja ir atsaldēts, neadekvāts tēvainis! Atreferējot mācītāja Krista Kalniņa sacīto:”Ja zini, ka Tava sūtība nav būt vientuļam, Tu noteikti nebūsi vientuļš!” Katram, kurš vēlas būt attiecībās, ir iespēja to realizēt, jo tāda/-s, kāda/-s Tu esi, noteikti esi kāda/-as gaumē .

Attiecību izjukšanas pirmie signāli un zīmes
Nu gan Deavids melš niekus! Nevajag Vīrieti jaukt ar puņķainu puišeli, kuram ir sveši jēdzieni “Pienākums” un “Atbildība”! Tad jau sanāk, ka bērni vīrietim vien parādītos ap gadiem 45...50...55...60..., kad pēkšņi ieskrietu galvā idea fix, ka nu tomēr gribas pēctecību, lai nav visu mūžu krāto jāatstāj pašvaldības un valdības īpašumā. Bet cik gan daudz ir sieviešu reproduktīvā vecumā,...

Sociopāti iepazīšanās portālos
“Forša” sajūta, kad iepazīsties, apmainies ar bildēm, vārdiem, dzīves redzējumu, sarakste izveidojas sakarīga, taču pēdējo ziņu neizdodas nosūtīt, jo cilvēks, kā smejies, ir dzēsis profilu. :D KĀ TAS VAR BŪT???

Ko sakat tauta, vai ir vērts iepazīties ar sievieti ,kurai ir jau divi bērni?
Un ko darīt ar vīriešiem, kuriem ir vairāk par diviem bērniem?! Miltos vai kombikormā?

Sociopāti iepazīšanās portālos
Goda vārds, man nav nekāda sakara ar smukajiem un Solvitas romāniem! :)

Kāpēc cilvēki attiecībās sāk melot viens otram?
Pavisam vienkārši - melojam, jo gribam būt labāki citu acīs (lai kas tas arī būtu).

Raustās mašīna + metāliskas skaņas
Bet varbūt vaina ir elektronikā?

Sākās!
Manas domas, pieļauju, nevienam nešķitīs interesantas, bet es uzskatu, ka nekad nevajag nolaist savu latiņu. Esmu eksperimentējusi ar domu, ka nu var uz visu pievērt acis, ka tik labs cilvēks, bet - NĒ! Nu nebūs! :D Varbūt palikšu viena, varbūt kaķi nograuzīs seju, ja pakritīšu, bet negribu sevi pazaudēt. Galu galā - attiecības nav labdarības iestāde . !

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
Var izjaukt tikai to, kas jau sākotnēji lipināts no puņķiem. Ja cilvēki ir kopā tikai izskata dēļ, tad laika zobs un gravitācija tā vai šā iedarbojas. Arī plastiskā operācija nav glābiņš izdegušām acīm.

Vai izmantojat sadaļu populārākie?
Fe! Kas der visam, neder nekam!

Ko mēs gūstam no naidīgiem komentāriem?
Viens vienīgs baudījums.

Vai jums telefonā ir otra SIM karte priekš iepazīšanās?
Pretīgs, sēcošs tembrs vai, piemēram, nevīrišķīgi augsta balss un dažādi runas defetki, protams, var nosit apetīti dāmai, kura alkst pēc vīrišķīgām niansēm tālruņa otrā galā, taču telefona nr. ir vērts dot tikai tad, ja ir izveidojusies neslikta komunikācija. Var palikt nelaimīgs no ne visai riktīga pielūdzēja, kuram gadījies iedot telefonu vai aptuvenās koordinātes.

Kas ir askēze?
Askēze ir jebkas, ko cilvēks savā dzīvē samazina līdz minimuma (vai pat zem minimuma) pakāpei. Elpas aizturēšana uz 2 minūtēm - plaušām lielisks dzīvības tilpums! Es neskatos televīziju un nelasu dzelteno presi. Neklačojos.

Šī Jaukā siltā vasara...
Nav slikti, ka silta vasara, bet kādi ir paņēmieni, lai varētu kaut cik sakarīgi pagulēt? :( Jau kuro nakti nevaru izgulēties.

Iemīlēšanās
Man iemīlēšanās nāca par labu figūrai, jo - 12kg. Šķita, ka varu pārtikt tikai no telefona zvaniem un skūpstiem.

Izmērs, intelekts, attiecības....
Ienāca prātā anekdote: Kungs:“Krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai sieviete māk vārīt zupu!” Dāma Nr.1:”Es māku vārīt zupu!” Dāma Nr.2:”Es arī māku vārīt zupu!” Kungs:”Nu ja reiz tādas tās lietas, tad rādiet krūtis!”

Vai esat piedzīvojuši brīnumu savā dzīvē?
Nezinu, vai gribu, lai atkārtojas, taču tas tik tiešām bija brīnums, ka neievērojot augstu apmali, braucot ar velosipēdu apmetu kūleni. Šim negadījumam bija vairāki liecinieki. Piezemējos uz žokļa, BET bez mazākās skrambiņas. Pašai bija sajūta, it kā laiks uz mirkli apstātos, un kāds aiz čupra piepaceltu.

Kupris uz kakla
Var pamēģināt pats sev katru dienu un ļoooti sirsnīgi pamasēt kumbra vietu.

Nostalģija...
Paldies! :) BEIDZOT viens cilvēks, kurš zina, kā pareizi rakstīt vārdu nostalģija!

Kādēļ zūd ticība mīlestībai?
Ir gana daudz pasaulē cilvēku, ar kuriem saskan funktieris un valoda pati raisās sarunās (katram savs, saprotams!). Es domāju, pats galvenais ir nenūģot un nenostādīt sevi pasaules nabas lomā, tad viss notiks pats no sevis! :)

kas ir krāpšana?
Krāpšana var būt gan fiziska, gan arī emocionāla (domāju par citu, savējais nesaista).

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Gribēt nav slikti, taču sevis pārvērtēšana ir slikta lieta. Kungi virs 50 (lielākoties) mēģina atrast jaunas sievietes, kuras spētu realizēt padzīvojušo vīru senlolotu sapni par jaunāko (pēdējo) dēlu vai meitu. Protams, nedrīkst aizmirst par kārumnieku alkām pēc vienkārši jaunas sievietes miesas, kad vēl vecuma plankumi nav pārklājuši nedz seju, nedz ķermeni. Zinu, ka mākslas un kultūras sfērā...

Ne jaunībā...
Mana ome (90 g.v.) regulāri iepazīstas parkā, kad turp devusies barot putnus. Viņa stāsta, ka solīdi vīrieši (večuki) nākot klāt, runājas, jautā visādus jautājumus. Viņai ir spēcīgs akcents, tāpēc viens no pirmajiem jautājumiem ir par viņas izcelsmi. :D Daži večuki gribot nākt līdzi un iepazīties ar feinās dāmas ģimeni, bet omei ir stingrs NĒ, jo viņas dzīvē ir vieta tikai vienam vīrietim...

Kā lai saņēmās?
Es saņēmos, aizgāju un gandrīz dabūju insultu, jo mans teorētiskais vienaudzis bija manāmi nosirmojis un novecojis. :)

Visa dzive deelj statusa?
Salīdzināt var visu, var arī salīdzināt Opel ar MB, bet minkalove* - jauns

Jautājums - varbūt skolotājām.
Problēma slēpjas apstāklī, ka skolas pietur visus puskokā lēcējus, lai nodrošinātu Šadurska piepildītās klases. Diemžēl. Starp šiem puskokā lēcējiem atrodas arī neglābjami idioti, kuriem ekstraordinārs sasniegums ir 5.kl. matemātikas uzdevumu atrisināšana. Gribētu zināt, kas notiks pēc dižās integrācijas realizācijas, kas paredz, ka visi mācās vienkopus, jo speciālās izglītības iestādes taču tiks...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu