dodekaedrs

Sieviete (29)
iepazīties ar dodekaedrs

23 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc daudzi Cien.Oho eksperti iesaka kādu pamest un citu sameklēt?
Grozies kā gribi, bet iepriekšējo attiecību modelis ir šāds: viens ir sadists, bet otrs (-a) - mazohiste! :)

Draugam nekad nav laika...
Pieļauju, ka arī Tu nesēdi mājās, rokas klēpī salikusi, bet gan strādā, Tev ir vaļasprieks un vēl daudzas darāmas lietas, un tomēr Tu atrodi laiku, lai viņu satiktu, jo šis cilvēks Tev ļoti patīk. Piedod, bet viņam NAV par Tevi tik jau nu liela interese. Tu neesi viņa prioritāte! Tas, kas starp jums ir, tās nav mīlestības attiecības, bet gan viņa iniciētas dzimumattiecības viņam ērtos laikos. :)

Draugam nekad nav laika...
Nevis draugs, bet izmantotājs! Wach auf! :)

Gribu nomainīt smaržas.
Kas nu kuram ir svarīgs... :) Smaržas ir manas pavadones dzīves dažādās situācijās!

Ciešs un gaida
Ciešs. :) Viss skaistākā. Viss jaukākā. Viss gudrākā. Aukstākais kalns. Tāpēc kad.

Gribu nomainīt smaržas.
Un tām, kurām patīk Chanel No.5, bet uz ādas pašām nepatīk, tad ir jauna versija - Chanel No.5 L’eau ! :) Klasika saglabājas, taču daudz maigāka!

Gribu nomainīt smaržas.
Ir vērts izmēģināt Chanel Gabrielle. Svaigs un tīrs aromāts. Ikdienai. Vēl ikdienai var paskatīties kaut ko no Hermes giardino (dārzs) sērijas smaržām. Diezgan unisex tipa smaržas. Varēs sajust gan ciedru, gan dārza zaļumus, piemēram, maigu pētersīli. :D Bet man patīk! Ja grib kaut ko siltu un piesātinātu (medus un pačūlijas nianses), tad YVES ROCHER “So elixir”. Vakara aromāts, lai gan...

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Mums skolā salidojums izmaksāja 15€ no personas, ja tika maksāts laicīgi, bet 20€ bija tiem, kas pasākuma dienā maksāja (cik atceros). Bija forši un pārdomāti! Uzstājās neoficiālajā daļā “Labvēlīgais tips”, bet svinīgā daļa notika Dailes teātrī. Ēdieni un dzērieni bija sagādāti. Ja nu kādam īpašas vēlmes, tad pats ar savu vodku varēja klaudzināt apkārt.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Pieļauju, ka telpu īre un vakara programma maksā tīri solīdi!

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Ja ir, kas labs sakāms, kāpēc ne? :)

Nereala iepazisanas procedura
Var jau arī koķetēt, bet būt mūžīgā bezmaksas matrača statusā - skumji.

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Vienmēr esmu zinājusi, ka ar galvu slimu cilvēku ir daudz, bet, ka tik daudz... joptv* Šī sadaļa, kā noprotu, ir pārvērtusies par seksuāli deģenerējušamies primātu izpausmes zonu.

Vai var uzbarot vīrieti?
Love him or leave him (mīli viņu vai pamet viņu).

Slimības lapa regulāri
Ja vajag, atradīs iemeslus VISAM. :) Man arī ļoti, ļoti nepatiktu darbinieks, kuram nepārtraukti dažādas likstas atgadās. Un cik ir vecs bērns? Ja 2gadi, vēl saprastu, bet 5gadnieku var ar aukles palīdzību izveseļot.

Kādas varētu būt ekstravagantas idejas seksa dažādošanai?
Aplec dzeltena suņa kostīmā. :)

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Attālos rados bija pāris, kurā vīrs bija par sievu 35 gadus vecāks. Solīdi cilvēki, ļoti dzīvespriecīgi! Piedalījāsregulāri saviesīgos pasākumos. Savecēšanu priekšlaicīgu nevarēja manīt. Nu jau abi taisaulē...

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Mākslinieks meklē mūzu, bet mūzas meklē izdzīvošanas iespējas. Bet kur ir teikts, ka jaunai sievietei drīkst patikt tikai vienaudži?

Bērns pēc 35 gadiem - par? pret?
Papildus risks ir tad, ja vecāki, oligofrēni būdami, pārmērīgi dzer un pa pāris paciņām cigarešu dienā pīpē nost, un vispārīgi nav ieinteresēti turēt rūpi. Lūk, tad gan tie ir papildus riski, bet 35 gadi jau nav pasaules gals un fertilitātes apokalipse! Sakarīgs vecums sakarīgiem cilvēkiem. Kam lemts, tas piedzims, kam nav lemts, i 18 gadīgai mātei nepiedzims.

Kas var notikt ar bruņurupucīti, kuru neviens negrib?
?! Kas tie par šizo murgiem?

Aizkunga dziedzeris.
Aizkunga dziedzeris. :) :) :)

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Ir gadījies izdzīvot un piedzīvot gan no “kārnā kaza, cērme, slieka”, gan “resnā govs, cūka” repertuāra. Teikšu tā - po.fig. Katrai precei savs pircējs. Galvenais - neņemt aubē apvainojumus, kā arī pašam nepalaist muti idiotu dēļ.

Vai var uzskatīt?
Interesanti gan, un kas tad ir tie darbi, kurus strādāt ir viena vienīga bauda un veiksme? Visam pamatā ir darbs, darba specifika, spējas strādāt konkrēto darbu un veikt konkrēto uzdevumu. Ja es kopš agras jaunības apzinos, ka neesmu rutīnas fiziska darba darītāja, tad maksimāli pielikšu pūles, lai varu strādāt ar zīmuli, nevis āmuru. Tas arī viss, ko var pateikt par “laimīgs”.

Nabokovs, Lolita... kādi iespaidi kad izlasīta grāmata?
Esmu izlasījusi gan grāmatu, gan redzējusi filmu. Lasīju it kā ar riebumu, bet atrauties no lasīšanas nevarēju. Patika, lai gan mazu bērnu mīļotājus ienīstu, jo pašai ir skaudrs stāsts no bērnības par ļoti draudzīgo kaimiņu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu