Caune

Sieviete (39)
iepazīties ar Caune

22 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Fermentētas melnās uguspuķes (Ivan čai) tējas pagatavošana
Esmu taisījusi ar malšanas metodi un ātro žāvēšanu cepeškrāsnī. Šogad nesanāca, jo kaut kas nepatika jau ātri bija skābuma smarža. Teiktu ka šogad jau par vēlu ugunspuķe pārzied un lapas paliek ļoti šķiedrainas.

Jūsu nika izcelsme
Saistīts ar mājdzīvnieku.

Cik sena jūsu PK ir senākā saņemtā vēstule, kas saglabāta?
Saglabājušās ļoti senas vēstules. Bija tādi laiki, kad aizbraucot uz slimnīcu karantīnas laikā varēja nodot vēstuli, paciņu māsiņai un jau uzrakstītu saņemt pretī.

Kā jūs domājat-pēc cik ilga laika ja ir būts attiecībās 8 gadus,var mesties jaunās?
Tas, ko vecāki par brīvu nav ielikuši šūpulī, būs jāapgūst dzīves laikā "pa dārgo". Bet reāli svinams fakts- atbrīvošnās no periodiskā bezdarbnieka ar tendenci uzspēlēt.

Briesmas ar tām sievietēm :D
Es šobrīd atrodos virtuvē. Varbūt gribētu būt viesistabā, bet tā apstākļi ir saslēgušies, ka pirms brokastīm un to laikā ir jābūt virtuvē. Bet man ir izvēles iespēja, kur skatīties. Varu skatīties ārā pa logu, bet varu lūkoties miskastē. Pieņemu, ja es regulāri atrodoties virtuvē mēģināšu izanalizēt miskastes saturu, ko un kāpēc tur katrs ir iemetis un aizmetis garām, man notiks neatgriezeniskas...

Karstās sms, foto un to jēga?
Interesantākais noteikti notiek tad, kad rodas abpusējs uztraukums, vai otra persona ir nonākusi uz to vietu, kur tika sūtīta un cik plašai auditorijai pa ceļam bildes tiks parādītas.

Kā labi nolīgojat?
Otro gadu Krastmalā. Izdejojos un izdziedājos. Secinājums, salīdzinot abus gadus- labāk iet vienai, kā uz mežu bez malkas.

pārliecība
Kas tieši ir domāts, ko tā auotraprāt nolemtā sieviete nekad nespēs sniegt?

Rēķins
Visas situācijas, no kurām tieku āra ar izdevumiem, uzskatu, ka esmu lēti tikusi cauri. Ja tieku uzaicināta un par to arī samaksāju, es sevi atbrīvoju no konkrētā vīrieša turpmākajām izpausmēm, jo, kā zināms, vispirms ir ziediņi, bet odziņas pēc tam.

Draudzenes.
Radus nevar izvēlēties, bet draugus var.

Kādēļ viņus izvēlas?
DanaL Pareto principu 80/20 neviens vēl nav atcēlis.

Kādēļ viņus izvēlas?
Ja sieviete nāk no destruktīvas ģimenes savu ģimeni viņa var izveidot tikai ar destruktīvu personu. Uzvedības modelis ir asinsritē un parasti vieglāk iet pa iemītām taciņām. Ļoti grūti tikt ārā no apburtā loka, kad nav ne jausmas kā dzīvot veselīgās attiecībās.

Visa dzive deelj statusa?
Katrs sakārto savu dzīvi un tad paskatās, vai atiks laika pa svešam maisieties un padomus dalīt.

Vērtības
Attieksme pret sevi, citiem, apkārtni. Zemē nomests vai kaķa kastītē iemests izsmēķis ir rīcība, kura liecina par attieksmi un inteliģenci. Man sanāca trīs vaļi - attieksme, rīcība, inteliģence. Pārējās vērtības ir atvasinātas.

Optimizaacija
Tieši tā arī notiek. Neērtos atlaiž, ērtie paliek. Paši labākie darbinieki ir tie, kuri baidās pazaudēt darbu un strādā, lai varētu savilkt kopā nesavelkamos galus.

Kā vajadzētu reaģēt uz tādu atzīšanos?
Džeka bijušajai ir paveicies dubultīgi. 1) tikusi vaļā no dīvainīša un 2) pirms dīvainīša meitene satikusies ar sakarīgiem vīriešiem. Gan jau draudzenei arī paveiksies kādā no šīm sadaļām, bet varbūt pat abās, ja ar pirmo nevilks garumā.

Vai visiem piemīt nosliece uz melošanu, izlikšanos?
Līdzko ir mijiedarbība ar citām personām, tā ir apzināta vai neapzināta melošana. Tas drīzāk ir saistīts ar individuālo apziņu, uztveri un informācijas plūsmu. Patiešām patiesi mēs esam tikai ar sevi- meditācijās kārtojot savu iekšējo puzli un pirms nāves atrodoties krēslas zonā.

Vai laimigi pari publice savas ikdienas gaitas interneta?
Citāts no FB- Ja grib pacelties jaunos augstumos, jāatlaiž sū, kuri velk uz leju.

Tukši solījumi - vīriešu mērķis?
Vismaz ir par ko runāt. Sākumā vīrieši izpaužas sasolot, tad sievietes var izpausties atmaskojot un piesaucot katru neizpildīto solījumu.

Kuriozi randiņos vai sarakstē
Ejot uz randiņu ar vīrieti pa ceļam vai gaidot, kad vīrietis randiņa nav klātesošs, ar mani ir mēģinājis iepazīties cits vīrietis un tā ir bijis vairākas reizes. Parasti uz ielas ar mani neviens nemēģina iepazīties. Vienreiz pati piegāju pie vīrieša un netīšām iepazinos. Norunātajā vietā vientuļi stāv sapucējies vīrietis ar ziediem. Līdzīgs bildē redzētajam ar kuru norunāts randiņš. Piegāju,...

Jutekliskums literatūrā, kino, mūzikā...
Dailes teātra izrāde M.Butterfly, kur Grūbes izpildījumā homoseksuāls vīrietis ārēji pasniegtā sievišķīgumā pārspēj sievietes. Filma "Meitene ar pērļu auskaru" kalpones saspēle ar mākslinieku.

AIDS
Neticu, ka viss pārējais bija ideāli.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu