Caune

Sieviete (40)
uzzināt vairāk par Caune

23 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Labāk tā, nekā nekā
II Pasaules kara laikā mana vecmamma tika par kalponi pie saimniekiem Sabiles vai Kabiles pusē. Saimnieki bijuši veci, vīrs sievai knapi līdz pleciem. Jaunībā esot ciemā vilkuši lozes, kurš ar kuru precēsies. Tā pēc lozes sakritis un abi sagājuši kopā. Labi saimnieki esot bijuši. Laikam jāspēlē ar tām kārtīm, kas ir rokās un jādzīvo šodien.

rasisti
Nepatika pret romiem (arī tad, kad viņi tēlo itāļus) būtu nacisms?

Kad gaidi kādu vienu un tikmēr garām iet citi...
Nav pareizas un nepareizas lietas. Ir tikai mana izpratne par to kā es vēlos nodzīvot savu brīnišķīgo dzīvi. Ja es vēlos, lai partneris man ikdienā nav blakus, tad jāmeklē kā minimums tālbraucējs, bet, ja vēlos kopīgas vakariņas un brokastis, tad kā minimums- kaimiņš. Esošajās attiecībās es nodefinētu mērķi un termiņu un apspriestos ar mīļoto. Varbūt cilvēkam citas vīzijas par dzīvi. Termiņš...

Mūžīgie meklētāji ?!
Neizbrīna. Gadiem ejot un dzīvojot īslaicīgās attiecībās ļoti mainās domāšana, vērtības. Uz ģimeniskām attiecībām orientēti vīrieši uzreiz un ļoti atšķiras no spriņģotājiem. Ar sievietēm noteikti tāpat. Bet viss labais un jaunais sākas ar kārtību personīgajos bēniņos.

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Veloļaudis ir brīnišķīgi cilvēki. Pati braucu un citiem iesaku. Kopīgiem izbraucieniem neiepazīstos. Tikai papēdoju pa PA.

Ja šeit uzdod diezgan atklātus jautājumus par mīlas rotaļām.
Attiecībās ir jārunā un par visu. Pirms, pēc. Jo vairāk "savs" cilvēks, jo vieglāk saprasties un veselīgāka komunikācija veidojas. Bet jāprot sava domu nodot partnerim saprotamā formātā.

Iznēsāt bērnu citiem
Nē, jo mani bērni dzīvo/s ar mani.

...kaislīgām ilgstošām attiecībām...
Viss paliek skaidrs par sevi un citiem, kad līdz kaulam ir saprotams mērķis, kāpēc atrodas šajā portālā, kāpēc ir sarakste ar konkrēto cilvēku. Bez filozofijas un liekām emocijām noskaidrojas otras puses mērķi, vīzijas, par, pret. Un pieņemas lēmums, vai ir vēlēšanās, vai nav vēlēšanās ar konkrēto indivīdu kaut ko veidot. Ar svešu cilvēku sīrups un mežģīnes vēstulēs ir lieka parādība. Labāk, lai...

Vārdi
Viss atkarīgs no tā, kādu labumu sev vēlas iegūt no šīs pieredzes. Ja gribas atriebties par netaisnīgo izturēšanos, jāatrod kāds miesnieks, kurš apskaidro iepriekšējam, kā ar sievietēm sarunājas. Ja vēlas vairs savā dzīvē ar līdzīgiem tip-āžiem nesasieties, tad tikai darbs ar sevi speciālistu uzraudzībā.

Draudzenes rūpes vai skaudība?
Traki. Man arī reiz bija draudzene, kura mēģināja manipulēt. Netīšām pagājušajā vasarā satiku, nebijām tikušās 15 gadus. Ļoti komfortabls laika sprīdis attiecībām. Uzticības aplī ir tie uz kuriem var paļauties.

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Pieredzi. Vismaz par to esmu saņēmusi rakstisku pateicību ar visu autogrāfu. Bērni palika ar mani, var pašrealizēties.

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Galvenais, pašai būt savā gaumē. Jādzīvo sev, savam priekam, jādara tas, kas patīk un dod enerģiju. Dzīšanās pēc svešām patikšanām vai būšana ērtai citiem tikai tērē un noplicina enerģiju.

Atriebības praktizētājiem
Ir viena recepte kā atriebties visiem un uzreiz. Saucas- personīgie sasniegumi. Tiesa, katram savs atvēziens. Bet, gavenais, neatliek laika koncentrēties uz citiem

Uz ko dāmas būtu gatavas dēļ savas lielās mūža mīlas?
Man gribētos domāt ka mūža mīlestība var gadīties uz sevi. Bat, ja paveicas tiktāl, ka ir atttiecības, kurās pieņem, atbalsta, sadzīvo un ir kopīgs nākotnes redzējums, tad, kaut vai uz Mēnesi var doties. Trakāk, ja neder turienes klimats, tad jāpārceļas atpakaļ uz Zemīti. Bet vienmēr jāizvēlas sev pieņemamākais variants. Par sevi, vistuvāko, jāpadomā vispirms. Kad pašam ir labi, tad arī apkārt ir...

Vai tu pārbaudi sava vīrieša telefonu.
Savu vīriešu sarakstēs neesmu šņakarējusi. Pieaugušajiem tas ir beigu sākums. Bet reiz dēls bija atstājis ieslēgtu datoru un izgājis ārā. Parasti izslēgtu, bet toreiz izlasīju čatu. Bija gan ieguvumi, gan zaudējumi. Uzzināju par kādu jaunu aizraušanos ar neatļautām vielām, kas palīdzēja momentāli viņu noņemt no šīs trases, bet viņš man vairs neuzticas un tagad visu noloko pat ejot uz WC....

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
Tāpēc ka kopā ir forši.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Sieviete un vīrietis var būt komanda attiecībās. Bet tāds nav autora uzstādījums veiksmīgām attiecībām. Ja ir vēlmīte veidot indīgas attiecības, tad nepieciešams atrast atbilstošu eksemplāru, un par visu audzināt. Divi soļi uz priekšu, viens atpakaļ, bet būs ko darīt.

Vai cilvēks var sevi radikāli izmainīt?
Var, tikai vajag krampi un mugurkaulu. Nevilkt sev pāri krustu, kad izdodas nostaigāt pa vecajām taciņām, bet ticēt sev, nešaubīties par nosprausto mērķi. Starp citu, "dzīves apstākļi" mīt tikai galvā, būtiskais - uz ko fokusējas uzmanība.

Ko uzvilkt,satiekot bijušo vìru?
Jāģērbjas atbilstoši pasākumam. Bijušajiem vieta pagātnē, ja vien nav iecerēta kopīga nākotne.

Vai veerts?
Uz otro kafiju vismaz sanāca ietaupīt, jo no attiecībām tik pat nekas nesanāktu. Attiecības būtu labi veidot ar cilvēku, kurš patīk, bet tēlot 4 h ka patīk tele- tad jābūt izcili izkoptai aktiermākslai.

"Dzintars" sejas krēmi
Ļoti individuāli. Ik pa laikam lietoju Kredo sēriju, īpaši ziemā patika. Tad pamēģināju Laura Mars sēriju no Dzintara un tiku pie alerģijas. Pēc auļošanās lietoju tikai Dzintara balzamu.

Sieviete ogogo
Patiesai, atklātai, dabiskai, sevi pazīstošai un zinošai, ko no dzīvītes vēlas.

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Ir dažādas situācijas. Dažādi bērni. Lai dzīvotu kopā, jāatrisina daudz jautājumi. Sevišķi, ja sievietei ir savi bērni. Dzīvesvietas platība, skolu maiņa, interešu izglītība, kā bērni uzvedīsies jaunajā situācijā. Dažkārt ir vajadzīgs ne tikai emocionālais, psiholoģiskais, bet arī finansiālais atbalsts. Izšķirošais ir kā uzvedas vīrietis, kāda ir attieksme, mērķi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu