lefkoja

Sieviete (47)
iepazīties ar lefkoja

24 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Draugam nekad nav laika...
Ir nu gan vienvirziena domāšana visiem.Attiecību modeļi var būt dažādi.Kas vieniem slikti, citiem labi.Varbūt vīrietis nevēlas saistības, ģimenes dzīvi, varbūt ir kādi iemesli.Un ko tur ko brīnīties. Ja slikti, tad nav ko pīties ar tādu.

Vai jūs, kundzes un jaunkundzes, aizstāvētu savas tiesības tikt pavestai?
Debīlisms .

Vai var uzbarot vīrieti?
Sievietei 80kg. Ak un vai! Mamuts.Tauku muca. Izlaista miesa.

Kādu moto izvēlēsieties Jaunajam gadam?
Nezaudēt formu un saturu!

negribu vairs dzīvot
Menopauzes pazīmes

Ziemassvētku afekts
Kad uzsnieg sniegs, tad ir Ziemassvētki. Jaunais gads arī ir pienācis līdz ar Saulgriežiem.Ja dzīvo bara instingta ,pēc masu modes, likumiem, tikumiem, tad jau visādi var būt.

Kāpēc sievietes dod priekšroku pieredzējušiem vīriešiem?
Babņiki ir paši labākie.

Sievietes,kas dzivo vienas...
40gados sieviete vel ir jauna, jūra līdz ceļiem, kāda vel celuiiits, vai kā to sauc starp speķi kas iemeties.Viena, vientuļa var justies ar bagātu tēviņu kopā dzīvojot.Katram sava dzīve un pareizas receptes nav.

Naudas nozīme attiecībās.
Zelta vārdi autorei.Ja vīrietis pēc 45 ir ar iedzīvi, kas saiet pāris Maxsimas maisiņos, gaudulīgu dzīvesstāstu par grūtu bērnību, par to kā sievietes pāri nodarījušas, kā vēlas ģimenes dzīvi, kā strādās, pelnīs utt. , tad tā ir diagonoze- ....tālāk no tādas nelaimes.

Vai pārlieku uzticēties, tas ir bīstami?
Jāskatās ir darbos, nevis jāklausās vārdos.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Tinte- kukū. Kas tad meklēs kādu pa tādiem saitiem? Un tur vienu dienu var ievietot, otru dienu izņems, ja vainīgais ziņos administratoriem.y

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Kātad- ja sit pa vienu vaigu, pagriez otru. Tukši baznīcu pātari, nekas nav jāatstrādā, ja tā domās, tad tā arī būs.Neaicinu uz vardarbību.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
verso.... Muļķības, policijā pašas tiksiet atzītas par vainīgām. Visam vajag tiešus pierādījumus.Ja pat būsiet sarunas ierakstījušas un nofilmējušas, vajadzēs ekspertīzi, izmeklējumus vai nav safabricēts, izdomāts. Vainīgais var neatzīties un tēlot muļķi un kurš tad kā pierādīs vai tāds vispār ir pieskaitāms un vai nespēlējāt kopīgu teātri.Policijā to tik vien vajag lai viņiem būtu darbs, lai...

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Kā atpazīt?Viņi sūdzas kā viņiem sievietes dzīvē darījušas pāri, cik viņi bijuši labi, kā nav novērtēti, kā pamesti, krāpti , cik bijuši bagāti un cik tagad grūti, kā grib sev blakus mīlošu sievieti, cik viņi būs uzticīgi, saimnieciski, kā viņi atriebsies pāridarītājiem, cik viņiem ir bijusi grūta bērnība un vispār viņus neviens nesaprot.

Vai attiecības var būt kā sodība?
Kas ir sodība? Viss ir cilvēka galvā, bet ir kam viss ir kājstarpē, tas visam ir izskaidrojums.

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Var būt atšķirīgi viedokļi par šo tēmu. Uzskati dažādos vecumos var būt dažādi. Manuprāt jādzīvo ir saskaņā ar savu sirdsapziņu, nevis kā pasaule uzskata par pareizu, kā izskatās labi.Patīk cilvēkiem daudzko ielikt rāmjos un sludināt par labu un pareizu esam.Un tā nezcik dzīvo ,,pareizajās,, ģimenēs zobus sakoduši un vemdami , nosodīdami, aprunādami vientuļos nabadziņus- re kā neviena, neviens...

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Katram sava laimīgas dzīves formula.Vienam vajag baru apkārt, cits laimīgs jūtas viens.Protams lielākā daļā sabiedrības valda uzskata, ka cilvēks viens dzīvojot ir vientuļš,nelaimīgs vai ar nepilnībām, jo nevar dabūt kādu sev blakus. Sievietes vispār ir sliktās uzvedības vai pajocīgās vecmeitas.Laime katram var būt sava.

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Murgs. Par ko vispār ir runa?Kā grib, tā dzīvo, negrib- nedzīvo. Cik tā darba ar kādu dzīvot vai nedzīvot,skatoties cil ir izdevīgi, nelaimi mājā dabūt var ātri.Un kāda cena var būt tai ūdens glāzei ko kāds pienesīs vai pašai kādu būs jāaprūpē.Un kur tad mīla? Eh nav....

Baušļi.
Kārtīgam latvietim ir 11. bauslis- Tev nebūs.

Meliem tak īsas kājas.
Tiem ierakstītajiem cipariem un bildītēm ir maza jēga. Dzīvē bieži vien tas 30gadnieks ir vecis, bet 50gadnieks ir vēl jauns, tāpat fotografijā ir skaistulis, bet dzīvē no tāda zirgi baidās, bet kāds ar foto - nekāds, izrādās super cilvēks, vel jau pastāv cilvēkam harizma, iekšējais intelelekts un gaiša dvēsele, kas ir retums. Gaumes arī ir dažādas, tāpat kā mērķi.

Kāpēc nav neviena pamācība?
Jā,kapēc pieredzes apmaiņā nav skaidrības, konkretības? Lai raksta un ievieto cilvēki savu pieredzi par konkretu personu,lai ir skaidrība.Var ticēt vai neticēt tam, bet brīdināts būtu.

Vecpuiša gēns?
Lele. .piekrītu un to pašu varētu teikt par brīvajām sievietēm. Sabiedrības acīs cilvēki , kuri dzīvo vieni skaitās neveiksminieki, vientuļie nabadziņi. Lai tur vai elle kopdzīvē, bet ja ir ģimene, tad tā skaitās laba un pareiza dzīve.Protams ir viena daļa, kuri vaimanā ja ir vieni, tāpat kā citi vaimanā , ka dzīvo baiso ģimenes dzīvi.

Vecpuiša gēns?
Kapēc obligāti būtu jāveido attiecības? Tapēc ka tā pieņemts, tā ir pareizi, tapēc ka sabiedrības acīs bus pareizais tituls? Varbūt cilvēks tā labāk jūtas. Dzīvo mierā un harmonijā ar sevi. Vai tad kādam ko ļaunu dara?Katram savs gēns, arī uzspļaut ko kurš domā.

Saruna zem loga - man tik ļoti bail palikt vienai pašai...
Skatoties cik jauna sieviete, ko dara, ar ko nodarbojas, kāda izglītība, kur strādā.Es ieteiktu kautkur paceļot.Grūti ko ieteikt, jo laimes un dzīves piepildījuma izjūta katrai var būt citāda.Un ne jau vīrietis būs tas , kurš dzīvi stutēs, rēķinus nomaksās. Citi laiki, citi tikumi.Lai tādu atrastu, pašai jābūt ar pamatu zem kājām, ar veiksmīgi nospraustu karjeru, īpašumu, vietu sabiedrībā vai kā...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu