_Rainbow_

Virietis (32)
iepazīties ar _Rainbow_

32 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Plānot vai neplānot
Plānot noteikti nē, bet dzīvot šodien tā, lai vēlāk nav jānožēlo. Piemēram, cenšos maksimāli pavadīt laiku ar bērniem, jo nav zināms, ko atnesīs rītdiena.

Kāpēc vīriesiem bieži sastopamas seksuālas novirzes?
Gvena, lūdzu sniedz informācijas avotu par statistikas rādītājiem, kas parāda, ka vīriešiem ir biežāk sastopamas novirzes!?! Kas vispār ir "novirze"? Medicīniska diagnoze? Piemēram, tā varētu būt hiperseksualitāte!? Tā starp citu - zinu vismaz vienu sievieti, kurai ir vīrs, Latvijā kādi divi mīļākie un vēl internetā apmainās ar plikbildēm (maigi sakot) ar vīriešiem citās valstīs. Diezgan...

sekss ar bārdainu vīrieti
Man vairāk interesētu, kā ir ar bučošanos? :) Netraucē?

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Bērnudārzniekiem uzvedumā jātēlo kaut kādas raganas, kā arī dzied par kaut kādiem pagānu dieviem - Laimām, Ūsiņiem un sazin vēl ko... Kur lai iesniedzu sūdzību, jo nev nekādas starpības - Jēzus, Alāhs vai Laima!

Iesakiet kur var skatīties nba spēles
Uzraksti google "Reddit nba streams". Tur cilvēki norāda linkus, kur var skatīties spēles.

seksuālās aktivitātes atšķirība
Var redzēt, ka neesi precējues vai arī nekad neesi sapratis laulību būtību! Un lai tu nedaudz vairāk izglītotos - pastudē, kas ir tās lietas, kas nosaka, cik bieži konkrētais cilvēks "grib"!

Kur var iemācīties pirotehniķa amatu?
Kāpēc neesi draugos ar interneta meklētājiem? Noteikumi par pirotehniķa sertifikāta iegūšanas kārtību un valsts nodevas maksāšanas kārtību un apmēru: https://likumi.lv/doc.php?id=242900

Vai kāds Tavā ģimenē nodarbojas ar maģiju?
Ja ir kaut kas pārdabisks, nasaprotams, tad tur pamatā ir kādi spēki... ļaunie vai labie. Vismaz kristiestietībā ir skaidra nostāja pret buršanu, zīlēšanu, mirušo garu izsaukšanu, utt. Tici vai netici Dievam, bet ir jābūt ārkartīgi piesardzīgam pret šīm visam lietām, lai neiekuktos visnotaļ lietās problēmās. Tas pats attiecas par iešanu pie dziedniekiem.

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Ja tu draugam aizdod naudu, tad esi gatavs diviem variantiem: 1) pazaudēt naudu; 2) pazaudēt draugu (tas neizslēdz arī 1.variantu).

Vidusslānis
Viens no rādītājiem, šķiet, ir šāds - ja tec ir iespēja veidot iekrājumus, tad tu sevi vari pieskaitīt pie vidusslāņa (vai arī "augstākā" slāņa)! Vēl man patīk iedalījums, kur ņem vērā vecumu un izglītības līmeni. Tas ir diezgan saražģits iedalījums, bet, ja nav pabeigta vidusskola, tad jebkurā vecuma grupā (vienalga, vai tev ir 20 gadi vai 80) tu nebūsi pieskaitāms pie vidusslāņa.

Tematiskais randiņš!
1) Nokaut un pagatavot cūku. 2) Uzadīt zeķes - vislabāk darbojas tad, kad neviens to nemāk darīt! Katrs ada savu, un kurš ātrāk. 3) Pārgājiens, kuram sekotu nakts teltī (es par šo variantu). 4) Ūdens atrakciju parks vai amerikānu kalniņi. 5) Kopīgi kursi "Ievads masāžā". Saprotams, ka trenējas viens uz otru. Vai jebkuri citi kursi, kur jādarbojas kopā. 6)

Vai ēšana ir viena no dzīves baudām?
Par to "Uz to ēšanu jau visvairāk nauda tērējas" - jāpelna tā, lai tā nebūtu! ;) Jā, viena no baudām, bet, ja izsmalcināti un gardi ēdieni ir ikdiena vai tuvu tam, tad vairs nekādas baudas nav... :/

Kā nebūt par kalponi ?
Nav nekāda raķešu zinātne - nederi to, ko vīrietim pašam vajadzētu izdarīt. Pimēram, nevāc viņa netīrās drēbes; neesi tā, kas vienmēr taisa ēst un mazgā traukus vai mazgā un gludina viņa drēbes!

Kāpēc vīrieši stādoties priekšā uzrāda savu IQ?
Autorei ir sanācis diezgan gaumīgs joks! :

Pamācība attiecību veidošanā...vīriešiem...
Svarīgakais - kā izrādīt savu mīlestību tādā veidā, lai dāma to arī uztvertu kā mīlestību. Ir t.s. mīlestības valodas, par kurām katram būtu vērts palasīt.

Auto slikt pielec
Man šādi gadījumi ir bijuši saistīti ar gandrīz mirušu degvielas sūkni un dīzelim - kaut kādas problēmas ar sprauslām.

Vai aplieta zāļu tēja rīt ir lietojama?
Pag, kā tad autors parasti lieto zāļu tēju? Paliek zem mēles un zelē?

Par seksa biežumu attiecībās
Vajag atrast gudru veidu, kā nokļūt līdz kompromisam! P.S. Vīru vainot nevajadzētu, jo vēlme pēc biežām seksuālajām attiecībām var liecināt par hiperseksualitāti (kādreiz to sauca citā vārdā)...

Vai virtuālā mīlestība ir nodeviba?
Kāds ir teicis, ka, esot laulībā, cilvēki arī mēdz iemīlēties (t.i., kāda citā, kas nav laulātais draugs). Jautājums ir par to, kā reaģē tas cilvēks, kas iemīlas... Ja viņš/ viņa saprot, ka tās ir tikai jūtas, uz kurām nevajag attīstīt tālāko rīcību, tad viss ir kārtībā. Un otrādi - ja ir liela vēlme šo iemīlēšanos turpināt ar kaut ko nopietnāku, tad jājautā, kas laulībā nav kārtībā un kā var...

Vai dāmai ir jānopelna savs vīrietis?
Harmoniskās attiecībās nevienam nekas nav jānopelna, jo otra cilvēka labsajūta ir tava prioritāte! Ja runā par mazu daļu no visām attiecībām, t.i., fizisko tuvību, jeb precīzāk - ja attiecības sastāv tikai no tā, tad, iespējams, varētu sākt runāt par kaut kādu nopelnīšanu... bet tādas attiecības jau pašos pamatos ir greizas!

"Garšīgas" filmas
The Godfather (1.daļa vislabākā, bet ir vērts noskatīties visas 3); Shutter Island; The Glass Castle (man ļoti patika); WALL·E; Hacksaw Ridge.

Ir slapja grīda blakus sedetaja passat B5
Te jau nesen bija tāds jautājums: http://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1371478

...dāmas, vrb mums vienkārši pietrūkst izdomas? :))
Smieklīgs jautājums! :D Ja pieder kādas akmeņlauztuves, tad varētu būt jēga no tādiem vīriešiem, bet ja ne... :D

Kā atsākt treniņus saudzējot muguru?
Fizioterapeits + ārstnieciskā vingrošana (nav nemaz tik viegli kā izklausās)! ;)

Gumijas vizuļu līme
www.copeslietas.lv ? Vai arī šeit ir gudrāki cilvēki par tiem, kas tur ir sastopami?

Lielu laimestu summas ieskaitisana kontā
Vai autire vispār kāda loterijā ir piedalījusies vai no zila gaisa atnāca info uz e-pastu?

Īstam vīrietim jāpelna vairāk par sievieti?
Īstam vīrietim or jāmāk mīlēt savu sievu tā, kā viņa to saprot! :) Piemeram, būs sievietes, kuru mīlestību sajūtīs ar ausīm, bet cits gribēs redzēt praktiski izdarītus darbus.

Kurš no abiem sliktumiem ir labāks?
Autors vairs nav nekāds pusaudzis, kuram sen jau vajadzēja sarast vienu lietu - sieva/ draudzene, nav mašīna, kuru var nomainīt pie pirmajām problēmām! Ko nozīme - "jūtas ir sen pārgājušas"??? Ja mēs savu rīcību balstītu tikai jūtās, tad būtu lielas auzas! Un tādas jau ir daudzos gadījumos! Saņem sevi rokās un izdomā, kā atjaunot attiecības. Bet, ja nu tās ir bijušas attiecības, kuras vada jūtas,...

Pa kurieni tiek ūdens salonā--zem gumijas paklājiem Passat b5?:)
Salona gaisa filtrs ir pie vējstikla. Tā otra leita, kuru minēju - grīdā ir (nezinu, vai visām mašīnām) ir caurumi, kuri ir aiztaisīti ar tādiem kā aizbāzņiem, kas ir taisīti no gumijas (angliski - car floor drain hole plugs vai līdzīgi). Ja tie aizbāžņi kaut kādu iemeslu dēļ nav vietā, tas salonā var nākt mitrums.

Pa kurieni tiek ūdens salonā--zem gumijas paklājiem Passat b5?:)
Piekrītu hantis99 - ir iespējams, ka ir reāls caurums zem paklājiņiem. + man vienai mašīnai tecēja ūdens salonā, caur salona gaisa filtru.

Bērna uztverei šausminoši skati Zoo
Mani bērni būtu tikai priecīgi, ja būtu šāda iespēja redzēt, no kā pārtiek plēsējputni!

Vai neapdomīga,muļķīga frāze var visu sabojāt?
Tie, kuri mīlestību uztver ar ausīm (kuru primārā mīlestības valoda ir atzinīgi vārdi) arī pārāk sāpīgi uztver negatīvus vārdus! Arī iekšējā nedrošība var veicināt to, ka vārdi tiek uztverti ne tā, kā tie tiek pateikti.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu