_Rainbow_

Virietis (32)
iepazīties ar _Rainbow_

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Manuprāt, šeit ir interesanta sadaļa "Vakara plāns", kas ļauj norādīt savus plānus, kā arī palīdz atrast cilvēkus, kas konkrētajā vakarā kaut ko ir ieplānojuši. Tikai žēl, ka ļoti maz cilvēku izmanto...

56 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Slimības lapa regulāri
Kāpēc te daži muļķus tēlo? Piemēram, kad saslimsti ar kādu onkoloģisko saslimšanu vai lauz kaklu, tad sapratīsi, kas ir slimības lapa uz 6 mēnešiem! Ja par tēmu - ja autore saprot, ka čakarē savu darba devēju šādā veidā, tad jamaklē risinājums - aukle, vīrs paliek mājās (ja viņam ir 3x reizes lielāka alga, tad arī pabalsts būs pietiekami liels) vai arī jāiet prom no darba. Protams, ka darba...

cik maksā pasta izdevumi no amazon
Jā, var. :) Citi preces cenā iekļauj sūtīšanu.

Vai sieviete var vainot sevi par to ka vecis ir nelietis?
Grūti kaut ko atbildēt, kas būtu saistīts ar tēmu, ja tēmas autore nemāk pareizi salikt kopā burtus un pieturzīmes...

Vai vainot sevi pie taa, ka viirietis aiziet pie miilaakaas.
Tieši un skarbi - ja vien tu neesi alkoholiķe, narkomāne, fiziska vai emocionāla varmāka, cilvēks ar dzīļiem personības traucējumiem (vai kādu citu nopietnu garīgu slimību), tad tiešā veidā autore nav vainojama pie notikušā.

Neklausies uz maniem vārdiem, skaties uz maniem darbiem!
Vairākas vietās Bībelē ir minētas šīs lietas. Piemēram, Jāņa 1.vēstule, 18.pants: "Bērniņi, nemīlēsim vārdiem, nedz ar mēli, bet ar darbiem un ar patiesību!".

Ja veļas mašīna nesilda ūdeni, ko darīt?
Varētu būt pārdedzis sildelements.

Berna uzvediba
Nē, nav normāli! Bet ar to ir grūti cīnīties, īpaši, ja paši vecāki to ir piedzīvojuši savā bērnībā, un viņiem ir zems izglītības (izpratnes) līmenis. :(

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Nu vispār zobu stāvokli ir atkarīgs arī no iedzimtības. Ir cilvēki, kuri mazgā rōtos un vakaros, bet vienalga veidojas caurumi ļoti ātri!

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Ātri, lēti, kvalitatīvi - izvēlies jebkurus divus! # Tikai pēc ieteikumiem. # Maksā par padarīto, ne par stundām vai dienām. # Maksā pa daļām. Priekšapmaksu par darbu neveic. Var runāt tā, ka nopērc par savu naudu materiālus kopā ar mesitariem pirms darbu veikšanas.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Tevi atšuj tāpēc, ka esi sviestu sava profilā sarakstījis! Ko tas liecina par tavu saprātu, ja vienīgais, ko esi norādījis ir tava seksuālā [nepieredze]?! Un arī niks nekam neder...

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Variants A - ja neizraisa ne seksuālu, ne kādi citu interesi, tad padomā, kā veidot pievilcīgu personību jeb citiem vārdiem - kas ir tas, kas citiem liek domāt, ka esi kretīns, neveiksminieks u.tml. Variants B - izraisa citādu interesi (piemēram, kā potenciālu draugu) - tad ļoti iespējams, ka esi ārēji ne pārāk pievilcīgs... bet nekas traks, jo šo uzlabot ir daudz vieglāk kā A variantā. Brīnumu...

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Vai man vienīgajam liekas, ka ir interesanti satikties ar cilvēku kaut vai uz 30 minūtēm un parunāties, pat ja izrādītos, ka tas otrs neatbilst gandrīz nekādiem [taviem] standartiem? Bet to jau pirms tikšanās vajag pateikt - tiekamies uz 30 minūtēm, un ja viss ir labi, varam arī ilgāk, bet pirms tam nav nekādu garantiju!

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Papildinot jautājumu - vai esat gatavi tikties ar cilvēku, par kuru gandrīz nekas nav zināms? Jā? Nē? Kāpēc?

Mana alga 1250 uz rokas
Nē, jo: 1) lai būtu "sugar daddy", alga ir par mazu; 2) visas normālās sievietes, izlasot tavu jautājumu, turēsies pa gabalu.

Jūs esat precēts, cik tas ir iespējams, ka jūs šķirtos citas sievietes dēļ?
Vienmēr varēs atrast kādu foršāku, bet tas nav iemesls, lai šķirtos! Šķiršanās iemesls - nevēlēšanās vai neprasme sakārtot attiecības laulības ietvaros, vai arī mīlestība nav bijusi laulības pamatā.

Ko izvēlēties Nikon vai Canon spoguleni
Canon, jo: 1) Latvijā to lieto visbiežāk (varēsi ar draugiem aizdot/ aizņemties tehniku; fotoplenēros no citiem izmēģināt ko jaunu); 2) serviss ir Latvijā (mazāk jāgaida, ja kaut kas notiek); 3) vieglāk būs nopirkt, piemēram, lietotus objektīvus. Ja lētums ir svarīgs, tad 5D II (lietots ap 550-650 eiro) vai 6D (lietots sākot no 650 eiro; jauns ap 1100). Tikai 5D II tagad būs grūti atrast...

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
Kas ir randiņš? A) satikšanās (utt.) ar cilvēku, kurš tev patīk/ mīli, piemēram, vīru; B) satikšanās ar cilvēku, kuru vēl dzīvē neesi satikusi? Ja A, tad tava situācija nav normāla - kāpēc nav vēlēšanās iet uz randiņu ar mīļoto cilvēku?! Un B... tas vispār nav randiņš! ;) Es to saucu par kopīgu tējas padzeršanu vai kaut kā līdzīgi. :)

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Hmmm... ja ir gats runāt, esmu ar mieru tikties. Ar jauniem cilvēkiem ir forši iepazīties un aprunāties. :)

"Samīļošanās vakars" par 5 eur - tik tālu nu esam nonākuši!
Ja vēlaties apskāvienus un ķermeņa kontaktu, ejiet mācīties dejot bačatu! Ļoti interesanta un tuva (ja ir tāda vēlme) deja! ;)

Kā man rìkoties?
Tikai, lūdzu, nekādā gadījumā neej atpakaļ pie viņa, jo neviens mīlošs cilvēks regulāri nedraud tam, kuru mīl!

Vai šeit ir arī galanti kungi, kas aicina uz operu, ne tikai uz pirti?
Esmu aicinājis uz teātri. Operā pārāk cieti krēsli. :D

Vai var dzīvot kopā veselus 15 gadus-nepiedodot un ar domu pamest?
Vīrietis ar augstiem morāles standartiem un vērtībām! Iespējams palika kopā ar sievu, jo bija sev apsolījis, ka viņu bērni nedzīvos šķirtā ģimenē!

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Ne tikai pofig, ko citi padomās, bet domāju, ka lielākajai daļai pilnīgi pofig, ar ko tavs vīrs ierodas uz balli! ;) P.S. Ja tā tiešām bija viņā mīļākā, tad, kāpēc vēl neesi viņu patriekusi?

Mūsu ziemai, kādas riepas labāk ar radzēm vai bez?
Atkarīgs no tā, kur dzīvo. Ja Rīga, tad noteikti bez radzēm. Ar radzēm var pirkt, ja tavā maršrutā ir apledojuši (un ar sniegu sablietēti) un vairāk vai mazāk stāvi ceļi. Un tās ir pilnīgas muļķības, ka uz plika asfalta radzes nekam neder! Jo jaunākas riepas, jo labāk - gumija mīkstāka, līdz ar to labāk turēsies uz ceļa! Noteikti nepērc riepas, kas ir vecākas par 3-5 gadiem, un noskaidro, kā var...

Ar ko sākt sevis mīlēšanu? Vai spējat lūgt piedošanu?
Kurt69, tas ir labi, ka tu domā, ka pateikt savam bērnam "es tevi mīlu" ir vienkārši un dabiski, bet būtu pārsteigts, ja dzirdētu, cik daudz vecāku to nekad nav teikuši saviem bērniem! + ir gadījumi, kad ir zināmas novirzes cilvēka personībā, kas nosaka to, ka vecāks vienkārši nejūt mīlestību pret savu bērnu.

Ar ko sākt sevis mīlēšanu? Vai spējat lūgt piedošanu?
1) Piedošana nav iespējams dabūt no cilvēka, kurš vienkārši nevēlas piedot! Bet tavs uzdevums ir atvainoties un lūgt piedošanu! Tālākais nav atkarīgs no tevis. 2) Ir daudzi stāsti par to, ka brīdī, kad cilvēks izvēlas piedot pat ārkārtīgi sāpīgus pārdarījumus, viņos pašos ienāk miers. Jo nepiedošana ir kā inde, kas indē pašu cilvēku, lai gan pašam varētu likties, ka nepiedodot tu tam otram...

Pafantazēsim lietainā dienā? ;)
Labs jautājums! 1) Pateiktu mammai un omei paldies par manu audzināšanu, rūpēm un mīlestību! 2) Sazinātos ar tuvākajiem draugiem un nedaudz papļāpātu, un pateiktu, cik viņi ir forši! 3) Lielākā daļu laika pavadītu ar saviem bērniem! Neesmu vēl izdomājis, kā sagaidītu tieši to brīdi, kad meteorīts ietriektos zemē, bet domāju, ka tas būtu kādā plašākā lokā. :)

Kādas izredzes te LV ir diviem jauniešiem izveidot stabilu ģimeni?
Neredzu nekādu problēmu, ja vien abi ir izvēlejušies mācīties augstskolā vai arī ir labi speciālisti kādā praktiskas ievirzes jomā, piemēram, automehāniķi. Bakaulara laikā varētu būt nedaudz grūtāk, bet pec tam nevajadzētu būt problēmam. Jā, dzīvokli uzreiz kredītā nevarētu paņemt, bet kas par to? Ap 30 gadiem to varēs izdarīt!

Briesmīgs raksturs
Kāpēc tiek izcelts tieši raksturs, bet ne kāda cita daļa no tā, kas veido personību? Vai virsa personība kopumā?

Bildes parsutisana uz datoru
Viena vienkārša lieta - ja telefons nav atbloķēts, tad nav iespējams piekļūt failiem, kas ir telefonā.

Plānot vai neplānot
Plānot noteikti nē, bet dzīvot šodien tā, lai vēlāk nav jānožēlo. Piemēram, cenšos maksimāli pavadīt laiku ar bērniem, jo nav zināms, ko atnesīs rītdiena.

Kāpēc vīriesiem bieži sastopamas seksuālas novirzes?
Gvena, lūdzu sniedz informācijas avotu par statistikas rādītājiem, kas parāda, ka vīriešiem ir biežāk sastopamas novirzes!?! Kas vispār ir "novirze"? Medicīniska diagnoze? Piemēram, tā varētu būt hiperseksualitāte!? Tā starp citu - zinu vismaz vienu sievieti, kurai ir vīrs, Latvijā kādi divi mīļākie un vēl internetā apmainās ar plikbildēm (maigi sakot) ar vīriešiem citās valstīs. Diezgan...

sekss ar bārdainu vīrieti
Man vairāk interesētu, kā ir ar bučošanos? :) Netraucē?

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Bērnudārzniekiem uzvedumā jātēlo kaut kādas raganas, kā arī dzied par kaut kādiem pagānu dieviem - Laimām, Ūsiņiem un sazin vēl ko... Kur lai iesniedzu sūdzību, jo nev nekādas starpības - Jēzus, Alāhs vai Laima!

Iesakiet kur var skatīties nba spēles
Uzraksti google "Reddit nba streams". Tur cilvēki norāda linkus, kur var skatīties spēles.

seksuālās aktivitātes atšķirība
Var redzēt, ka neesi precējues vai arī nekad neesi sapratis laulību būtību! Un lai tu nedaudz vairāk izglītotos - pastudē, kas ir tās lietas, kas nosaka, cik bieži konkrētais cilvēks "grib"!

Kur var iemācīties pirotehniķa amatu?
Kāpēc neesi draugos ar interneta meklētājiem? Noteikumi par pirotehniķa sertifikāta iegūšanas kārtību un valsts nodevas maksāšanas kārtību un apmēru: https://likumi.lv/doc.php?id=242900

Kā atpazīt Krāpniekus, Blēžus? Kuri iegūst Tavu uzticību...iežēlina. Jo tēvs slims, māte slima...
Ja tu draugam aizdod naudu, tad esi gatavs diviem variantiem: 1) pazaudēt naudu; 2) pazaudēt draugu (tas neizslēdz arī 1.variantu).

Vidusslānis
Viens no rādītājiem, šķiet, ir šāds - ja tec ir iespēja veidot iekrājumus, tad tu sevi vari pieskaitīt pie vidusslāņa (vai arī "augstākā" slāņa)! Vēl man patīk iedalījums, kur ņem vērā vecumu un izglītības līmeni. Tas ir diezgan saražģits iedalījums, bet, ja nav pabeigta vidusskola, tad jebkurā vecuma grupā (vienalga, vai tev ir 20 gadi vai 80) tu nebūsi pieskaitāms pie vidusslāņa.

Tematiskais randiņš!
1) Nokaut un pagatavot cūku. 2) Uzadīt zeķes - vislabāk darbojas tad, kad neviens to nemāk darīt! Katrs ada savu, un kurš ātrāk. 3) Pārgājiens, kuram sekotu nakts teltī (es par šo variantu). 4) Ūdens atrakciju parks vai amerikānu kalniņi. 5) Kopīgi kursi "Ievads masāžā". Saprotams, ka trenējas viens uz otru. Vai jebkuri citi kursi, kur jādarbojas kopā. 6)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu