_Rainbow_

Virietis (32)
iepazīties ar _Rainbow_

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Manuprāt, šeit ir interesanta sadaļa "Vakara plāns", kas ļauj norādīt savus plānus, kā arī palīdz atrast cilvēkus, kas konkrētajā vakarā kaut ko ir ieplānojuši. Tikai žēl, ka ļoti maz cilvēku izmanto...

35 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nesaprotami elektriskās strāvas triecieni.
Neesi nomainījusi grīdas segumu uz t.s. linoleju (pareizāk sakot PVC materiāls, kas ir viens no sliktakajiem risinājumiem)?

MelnaA Sperma.. kas tas ir ???
Esmu redzējis. Vienreiz kaut ko tādu var apskatīties, bet otreiz neietu.

Kā lai tiek pie antibiotikām?
Kas tas par jautājumu? :D Aizej pie ārsta un viņš/-a tev iedos recepti, ja tam būs pamatojums!

Audi 80B3 1,8 benzīns
Starteris griež? Ja ne, tad āķis tukšs... :) Ja griež, tad var sākt ar degvielas filtra nomaiņu.

Vai neprecējusies skan labāk nekā šķīrusies?
Ja kāds ir jaunāks par 30 gadiem, tad tā var rakstīt! ;) Man liekas, ka nav nekāda vaina noradīt, ka esi šķīrusies, jo tas parāda, ka ir ļoti iespējams, ka zini ko un kā darīt/ nedarīt nākamajās attiecībās.

Krīt visbaltākie sniegi
Ieva Akurātere - manai tautai Igo - Alises iela

Parāds Ziemeļīrijas bankai
Kā iziet no situācijas? Samaksāt parādu! ;)

Ko Jūs domājat par šādu situāciju?
Vēl kāda svarīga lieta, kas varbūt ļaus aizdomāties - kāpēc vīrietis, kuram ir mašīna, nebrauc pie sievietes (kurai nav mašīnas) vai neaizbrauc viņai pretī?!

Ko Jūs domājat par šādu situāciju?
Tātad, netur solījumus un ir bezatbildīgs jau šādā vienkāršā situācijā, tad kas ir sagaidāms turpmāk?! Ja viņš pat neatvainojās un/ vai nejutās vainīgs, tad pasūti šo dažas mājas tālāk!

Slimības lapa regulāri
Kāpēc te daži muļķus tēlo? Piemēram, kad saslimsti ar kādu onkoloģisko saslimšanu vai lauz kaklu, tad sapratīsi, kas ir slimības lapa uz 6 mēnešiem! Ja par tēmu - ja autore saprot, ka čakarē savu darba devēju šādā veidā, tad jamaklē risinājums - aukle, vīrs paliek mājās (ja viņam ir 3x reizes lielāka alga, tad arī pabalsts būs pietiekami liels) vai arī jāiet prom no darba. Protams, ka darba...

cik maksā pasta izdevumi no amazon
Jā, var. :) Citi preces cenā iekļauj sūtīšanu.

Vai sieviete var vainot sevi par to ka vecis ir nelietis?
Grūti kaut ko atbildēt, kas būtu saistīts ar tēmu, ja tēmas autore nemāk pareizi salikt kopā burtus un pieturzīmes...

Vai vainot sevi pie taa, ka viirietis aiziet pie miilaakaas.
Tieši un skarbi - ja vien tu neesi alkoholiķe, narkomāne, fiziska vai emocionāla varmāka, cilvēks ar dzīļiem personības traucējumiem (vai kādu citu nopietnu garīgu slimību), tad tiešā veidā autore nav vainojama pie notikušā.

Neklausies uz maniem vārdiem, skaties uz maniem darbiem!
Vairākas vietās Bībelē ir minētas šīs lietas. Piemēram, Jāņa 1.vēstule, 18.pants: "Bērniņi, nemīlēsim vārdiem, nedz ar mēli, bet ar darbiem un ar patiesību!".

Ja veļas mašīna nesilda ūdeni, ko darīt?
Varētu būt pārdedzis sildelements.

Berna uzvediba
Nē, nav normāli! Bet ar to ir grūti cīnīties, īpaši, ja paši vecāki to ir piedzīvojuši savā bērnībā, un viņiem ir zems izglītības (izpratnes) līmenis. :(

Kāpēc pie stomatologiem nav kvotas?
Nu vispār zobu stāvokli ir atkarīgs arī no iedzimtības. Ir cilvēki, kuri mazgā rōtos un vakaros, bet vienalga veidojas caurumi ļoti ātri!

Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties meisterus?
Ātri, lēti, kvalitatīvi - izvēlies jebkurus divus! # Tikai pēc ieteikumiem. # Maksā par padarīto, ne par stundām vai dienām. # Maksā pa daļām. Priekšapmaksu par darbu neveic. Var runāt tā, ka nopērc par savu naudu materiālus kopā ar mesitariem pirms darbu veikšanas.

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Tevi atšuj tāpēc, ka esi sviestu sava profilā sarakstījis! Ko tas liecina par tavu saprātu, ja vienīgais, ko esi norādījis ir tava seksuālā [nepieredze]?! Un arī niks nekam neder...

Cilvēki, kuri neizraisa seksuālu interesi.
Variants A - ja neizraisa ne seksuālu, ne kādi citu interesi, tad padomā, kā veidot pievilcīgu personību jeb citiem vārdiem - kas ir tas, kas citiem liek domāt, ka esi kretīns, neveiksminieks u.tml. Variants B - izraisa citādu interesi (piemēram, kā potenciālu draugu) - tad ļoti iespējams, ka esi ārēji ne pārāk pievilcīgs... bet nekas traks, jo šo uzlabot ir daudz vieglāk kā A variantā. Brīnumu...

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Vai man vienīgajam liekas, ka ir interesanti satikties ar cilvēku kaut vai uz 30 minūtēm un parunāties, pat ja izrādītos, ka tas otrs neatbilst gandrīz nekādiem [taviem] standartiem? Bet to jau pirms tikšanās vajag pateikt - tiekamies uz 30 minūtēm, un ja viss ir labi, varam arī ilgāk, bet pirms tam nav nekādu garantiju!

Vai esat izmantojuši sadaļu "Vakara plāns"?
Papildinot jautājumu - vai esat gatavi tikties ar cilvēku, par kuru gandrīz nekas nav zināms? Jā? Nē? Kāpēc?

Jūs esat precēts, cik tas ir iespējams, ka jūs šķirtos citas sievietes dēļ?
Vienmēr varēs atrast kādu foršāku, bet tas nav iemesls, lai šķirtos! Šķiršanās iemesls - nevēlēšanās vai neprasme sakārtot attiecības laulības ietvaros, vai arī mīlestība nav bijusi laulības pamatā.

Ko izvēlēties Nikon vai Canon spoguleni
Canon, jo: 1) Latvijā to lieto visbiežāk (varēsi ar draugiem aizdot/ aizņemties tehniku; fotoplenēros no citiem izmēģināt ko jaunu); 2) serviss ir Latvijā (mazāk jāgaida, ja kaut kas notiek); 3) vieglāk būs nopirkt, piemēram, lietotus objektīvus. Ja lētums ir svarīgs, tad 5D II (lietots ap 550-650 eiro) vai 6D (lietots sākot no 650 eiro; jauns ap 1100). Tikai 5D II tagad būs grūti atrast...

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
Kas ir randiņš? A) satikšanās (utt.) ar cilvēku, kurš tev patīk/ mīli, piemēram, vīru; B) satikšanās ar cilvēku, kuru vēl dzīvē neesi satikusi? Ja A, tad tava situācija nav normāla - kāpēc nav vēlēšanās iet uz randiņu ar mīļoto cilvēku?! Un B... tas vispār nav randiņš! ;) Es to saucu par kopīgu tējas padzeršanu vai kaut kā līdzīgi. :)

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Hmmm... ja ir gats runāt, esmu ar mieru tikties. Ar jauniem cilvēkiem ir forši iepazīties un aprunāties. :)

"Samīļošanās vakars" par 5 eur - tik tālu nu esam nonākuši!
Ja vēlaties apskāvienus un ķermeņa kontaktu, ejiet mācīties dejot bačatu! Ļoti interesanta un tuva (ja ir tāda vēlme) deja! ;)

Kā man rìkoties?
Tikai, lūdzu, nekādā gadījumā neej atpakaļ pie viņa, jo neviens mīlošs cilvēks regulāri nedraud tam, kuru mīl!

Vai šeit ir arī galanti kungi, kas aicina uz operu, ne tikai uz pirti?
Esmu aicinājis uz teātri. Operā pārāk cieti krēsli. :D

Vai var dzīvot kopā veselus 15 gadus-nepiedodot un ar domu pamest?
Vīrietis ar augstiem morāles standartiem un vērtībām! Iespējams palika kopā ar sievu, jo bija sev apsolījis, ka viņu bērni nedzīvos šķirtā ģimenē!

Tuvojas Ziemassvētku balle.
Ne tikai pofig, ko citi padomās, bet domāju, ka lielākajai daļai pilnīgi pofig, ar ko tavs vīrs ierodas uz balli! ;) P.S. Ja tā tiešām bija viņā mīļākā, tad, kāpēc vēl neesi viņu patriekusi?

Mūsu ziemai, kādas riepas labāk ar radzēm vai bez?
Atkarīgs no tā, kur dzīvo. Ja Rīga, tad noteikti bez radzēm. Ar radzēm var pirkt, ja tavā maršrutā ir apledojuši (un ar sniegu sablietēti) un vairāk vai mazāk stāvi ceļi. Un tās ir pilnīgas muļķības, ka uz plika asfalta radzes nekam neder! Jo jaunākas riepas, jo labāk - gumija mīkstāka, līdz ar to labāk turēsies uz ceļa! Noteikti nepērc riepas, kas ir vecākas par 3-5 gadiem, un noskaidro, kā var...

Ar ko sākt sevis mīlēšanu? Vai spējat lūgt piedošanu?
Kurt69, tas ir labi, ka tu domā, ka pateikt savam bērnam "es tevi mīlu" ir vienkārši un dabiski, bet būtu pārsteigts, ja dzirdētu, cik daudz vecāku to nekad nav teikuši saviem bērniem! + ir gadījumi, kad ir zināmas novirzes cilvēka personībā, kas nosaka to, ka vecāks vienkārši nejūt mīlestību pret savu bērnu.

Ar ko sākt sevis mīlēšanu? Vai spējat lūgt piedošanu?
1) Piedošana nav iespējams dabūt no cilvēka, kurš vienkārši nevēlas piedot! Bet tavs uzdevums ir atvainoties un lūgt piedošanu! Tālākais nav atkarīgs no tevis. 2) Ir daudzi stāsti par to, ka brīdī, kad cilvēks izvēlas piedot pat ārkārtīgi sāpīgus pārdarījumus, viņos pašos ienāk miers. Jo nepiedošana ir kā inde, kas indē pašu cilvēku, lai gan pašam varētu likties, ka nepiedodot tu tam otram...

Pafantazēsim lietainā dienā? ;)
Labs jautājums! 1) Pateiktu mammai un omei paldies par manu audzināšanu, rūpēm un mīlestību! 2) Sazinātos ar tuvākajiem draugiem un nedaudz papļāpātu, un pateiktu, cik viņi ir forši! 3) Lielākā daļu laika pavadītu ar saviem bērniem! Neesmu vēl izdomājis, kā sagaidītu tieši to brīdi, kad meteorīts ietriektos zemē, bet domāju, ka tas būtu kādā plašākā lokā. :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu