hiacintee

Sieviete (54)
iepazīties ar hiacintee

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Centrālā procesora darbība
Mans opītis dators lēni strādā. Esot centrālā procesora darbībā lieli skaitļi. Skaidrs, ka jāmeklē būs jauns. Manas prasības laptopam līdz šim bija rakstāmmašīna, bet attālinātā darba režīma prognoze...

sony experia f3111 akumulators. modelis- savietojamība
Jāmaina baterija. Tieši tādu interneta palšumos vēl neizdevās atrast.,Vai ir savietojams ar kādu no experias citiem modeļiem?

Vai sony experia f3111 var ielikt sd karti?
Attālinātā darba kontekstā manam tel ir pilna iekšējā atmiņa. Vai var ielikt sd.? neredzu , kur ???? Telefons izmeta šādu paziņojumu? Lūdzu spečuki, nokomentējiet. Paldies!

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik svarīgs jums ir OHO?
es pievienojos Fargo grupai. bET pateicoties oho, esmu saņēmusi derigus padomus kompja dzelžiem. Tā kā viss ir relatīvs...................

kāpēc jūs neatbildētu uz viņa vēstuli ?
ou, bija tā man bolderājas busā vasarā, kad braucu uz jūru.... bet vēstuli ... nesaņēmu....

Centrālā procesora darbība
:))) mana darba sfēras ministre publiskajā telpā šausminājās , ka esmot izbrīnā, ka mums esmot tiiiik veca datortehnika. Tāds mans darba devējs..

Centrālā procesora darbība
nu man darbā ir ar lielo kasti , bet ekrānu uz galda, sasaistīts ar Rdomes attiecīgā depatamenta serveri. bet tas nu tur stāv un skumst, bet es no sava personīgā. Un tāpēc jau cepos, jo darba devējam par to būtu jādomā.

Centrālā procesora darbība
mans opītis ir asus x 201e

Matu maska
jēga ir tikai no vitamīniem

Kuram influencerim seko tu?
ha NEVIENAM.

Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina?
spasibo ģedu za pobedu- tas ir fakts, uz kā viņi būvē savu nacionālo identitāti. 9. maijs -bez komentāriem.

Vai sony experia f3111 var ielikt sd karti?
Spogulītim paldies, krievu valodu saprotu.

Vai sony experia f3111 var ielikt sd karti?
paldies! jā, pēc tam arī googlē meklēju. Paldies visiem,kas atsūtīja atbildi.

Resnules un sešpakas
Riebeklīt, super! Bet piemetīšu savu pārdomu pagalīti. 1.variants- fotošopētā identitāte. Cilvēciņš cenšas savu ārējo es uztjūnēt pēc kaut kādiem parametriem un domā, ka tad viņš būs "tirgus prece", patiks, būs attiecībās. Ietinamais papīrītis nofermēts. Bet kas notiek ar viņa personību, raksturu, vērtēibām- nav svarīgi. 2. variants- necieņa pret sievieti. Grūtniecība, dzemdības, hormonu...

STS izplatīšana
oi, lasu, lasu. vienīgais, kas man nāk prātā, ir te viens vīrieškārtas personāžs, kas lielās ar sava..... lielumu. vai tad nabadz;itei trāpījies šis???????????????? es neatceros niku, bet nu lielījās jau vareni.

Kurš dzimums vairāk pieķeras otram?
Nu arhetipiski parasti sievietēm šī opcija ir ieprogrammēta. Pieķeršanās kā viena no fāzēm attiecībās. Bet viss katram pa savam.

Kurš izvēlas - vīrieti sievieti vai sievete vīrieti?
napoleone ir visu izskaidrojusi. sieviete . dabā vīrišķie īpatņi spēkojas ar ragiem, balsi, izrāda sevi košās krāsās. sievišķie noskatās šajā izrādē un piekrīt tam,kam piekrīt. bildinājumā vīrietis jautā, sieviete atbild un ne otrādi. tiesa, tas nenozīmē, ka sieviete nevarētu kaut kādi ietekmēt, pamudināt, izrovocēt uz šo liktenīgo frāzi..... bet sieviete.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu