gribulitis36

Virietis (39)
iepazīties ar gribulitis36

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
Vai tad tā nav forša un patīkama lieta? Diemžēl dzīvē radies priekšstatas ka daudzas sievietes šo noliek pašā zemākā vietā. Un tad brīnās kāpēc vīrieši pamet jaukas ģimenes.

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
..jā..jā.. zināju ka sāksieš vīriešu apdiršana.. vīrietis nepraša, nezin un nemāk šo un to.. utt.. bet interesanti sanāk - kāpēc tad vienai sievietei tu esi ideāls... bet cita pat uzmet lūpu ka piemini seksa tēmu.. ja pat nevar aprunāties un uzzināt kas labāk patiktu, ko vēlētos.. par sevi varu teikt ka neesmu nepraša, nesmēķēju, nedzeru, varu kaut stundām dāvāt skūpstus, čubināties, šuri.....

Kāpēc ir sievietes kas seksu uztver kā lielāko dzīves apgrūtinājumu?
Piekrītu janka8 teiktajam.. vari izdarīties pēc vislabākajiem nolūkiem.. pat pats palikt nedabūjis.. bet vienalga nav labi..

Kas tā par divkosību?
Un vai tad tagad prezervatīvus neviens neizmanto? Vai caur tiem tad ar var ko saķert?

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Neizlasīju visu te rakstīto, bet nesaskatu ka tā ir baigā problēma +/- 10 gadi. Pie tam zinu reālu dzīves piemēru kur vīrietis ir 10 gadus jaunâks un tas pāris dzīvo kopā jau ļoti, ļoti ilgi..

Kā var apvienot nesavienojamo ?
Izlasīju vienu gudrību... kāda tad ir atšķirība.. vīrietis jūtas emocionāli tuvs sievietei ja ir regulārs sexis.. savukārt sievietei otrādi - jābūt spēcīgām emocijām iespaidiem un tikai tad iekāros vīrieti.. un šīs lietas tad ar ikdienas rutīnā sāk pieklibot un rezultātā ir tā kā ir.. rodas sajūtas par nesavienojamām lietām... :)

Vai tas ir normāli?
Sievai, kā parasti šādos gadījumos saka, pārgājušas jūtas pret tevi. Nemīl tevi un iespējams ir kāds ļubovņiks. A varbūt ar veselību kādas problēmas..<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu