kucens

Virietis (40)
iepazīties ar kucens

8 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Ne tikai nevaja pasniegt reliģiskas mācības, bet pat nedrīkst tādas pasniegt. Ir tāds tups arguments, ka vēlāk lai pats izvēlās dzīves virzienu un kam ticēt, tādejadi nozogot veselā saprāta lielu daļu, jo tad, kad jaunā, mazā cilvēka prāts ir iečakarēts, tad arī izvēles pareizība un objektivitāte top stipri apšaubāma... Āmen!

Kā uzlabot nieru darbību un stāvokli?
Aizej pie ārsta, secini, kas par vainu un attiecīgi rīkojies. Protams, lielā mērā ar ārsta ieteikto.. 100% sieviete jautāja...

Gars,dvēsele,miesa
Drole nevar skaitļus izskaidrot... :D :D :D

Gars,dvēsele,miesa
Ir miesa. Pārējais ir iztēle un neapstiprināmas fantāzijas, līdz ar to - dzimumu un citu parametru interpretācija ir jebkura ziņā..

Vai var ķengāt mirušu cilvēku?
Ķengāt mirušu nav smuki no tāda aspekta, ka tas nevar vairs sevi aizstāvēt, līdz ar to ķengāšanā vai jebkura indivīda dzīves iztirzāšana pārvēršas par dažādu, arī nepierādāmu, nepārbaudāmu, līdz ar to - nenozīmigu vai maznozīmīgu viedokļu apmaiņu. Objektīvā un pieklājīgā aizgājēja dzives, daiļrades un citu veikuma apspriešanā gan neko sliktu neredzu. Tajā pat laikā - kāpēc gan nerunāt par kādu,...

Kas ir īsts draugs?
Īsts draugs teiks ne tikai to, ko gribi dzirdēt..

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Ja nav ne mazākās apjēgas par to, ko grib, tad arī nevar ne satikt, ne atrast kaut ko, ko it kā grib. Tas noteikti attiecas uz abām frontēm, bet noteikti vairāk uz sievietēm, kurās pašās nav ne kā īsta, ne dabiska, ne loģiska, bet meklē īstos vīriešus, kas tos noteikti sapratīs.. Lai tām veicas..

Vēlreiz par _īstajiem vīriešiem_
par Chrisu nav svarīgi, bet sievietēm - esi īsta sieviete un ar īstiem vīriešiem nebūs problēmu...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu