saulite34

Sieviete (50)
iepazīties ar saulite34

174 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas patiesībā bija Jēzus Kristus?
Vai atbalstīt ļaunumu un nonākt ellē,vai turpināt garīgo evolūciju,dzīvojot mīlestībā un mūsu Dieva un viņa dēla Jēzus vadībā un aizsardzībā.[c] Ja jau tu pats dzīvotu Dieva mīlestībā,tad tev tik lielas problēmas ar sievietēm arī nebūtu,tie ,kam neveicas privātajā dzīvē, parasti sāk nodarboties ar sludināšanu.

Vāja vai stipra?
Kāpēc vispār vīrietim sievieti vajag, ja ir cope, drope,kāršu spēle... nu un citas izklaides un nav neviena , kas čakarētu smadzenes....[c] un,ko tik gudrs vīrietis šeit dara,meklē draugus priekš copes,dropes,kāršu spēles,vai meklē kādu sievieti,kas smadzenes čakarētu.

Dzīve un internets.
jāieslēdz loģiskā domāšana un ļoti daudz jāmācās.[c] Tie,kas tagad dzīvo ar ieslēgtu loģisko domāšanu un ļoti daudz mācās,dzīvo labi un negaida ,kad kāds viņus darīs laimīgus.

Dzīve un internets.
Taču viņam izdevās savu misiju paveikt un atmodu vairs nevar apturēt.[c] Kāda tad mums tā nākotnes atmoda tiek paredzēta.

Vāja vai stipra?
Jebkurai sievietei savas dzīves laikā ir jābūt gan stiprai,gan vājai un no pašas sievietes ir atkarīgs,kādu vīrieti viņa sev izvēlēsies blakus.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Uzjautāju jebkurai sievietei jautājumu, vai nevēlas dzīvot laukos? Atbilde jau kā tāda atnāk skaidri saprotoša - nē. [c] Ja vēlas saņemt pozitīvu atbildi,tad vīrietim ir jābūt gatavam arī savā dzīvē kaut ko mainīt,savādāk izklausās,ka dažam labam blakus ir nevis vajadzīga sieviete,bet derēs tikai kāds bez smadzeņu robots,kurš drīkstēs tikai kustēties pēc saimnieka komandām.

Dzīve un internets.
ja ir interese,tad tiecies pie kafijas krūzītes,aprunājies un ja ir interese,tad ej tālāk,ja nav,tad katrs iet savu ceļu,[c] Te jau pirmajā satikšanās reizē vīriešus interesē tikai sekss,tad nav ko brīnīties,ka sievietes neliek savus foto un tādas sarunas pie kafijas krūzītes no vīriešu puses nemaz netiek piedāvātas.

...karavāna brauc tālāk! :)
Pagrīdē nosēdējusies,vārdu nomainījusi,viņai tagad atkal sākusies grūta dzīve,mākslīgais instruments jāsargā,pat pasaciņas nav bijis laika rakstīt.

...karavāna brauc tālāk! :)
Stika,vai tad tu neatpazini,šitā taču ir tā pati nabadzīte,kurai tas mākslīgais instruments starp kājām.

...karavāna brauc tālāk! :)
Tā kājstarpe jau tev niez,un uz šejieni esi atskrējusi pēc savas lielās sūdu čupas,ko sen neesi uz galvas dabūjusi un ,tavas lielās draudzenes var būt tikai lapsa ar piepi.

...karavāna brauc tālāk! :)
MrProvocateur ,tu kā mākslīgais vīrietis vari vienīgais pati par savu māti smieties,ka viņa tevi tādu nelaimīgu ir palaidusi šajā pasaulē.tu jau svēti zvērēji,ka lapsai pakaļā nelīdīsi,nepagāja ne mirklis un esi klāt.

...karavāna brauc tālāk! :)
MrProvocateur ,mākslīgo vīrieti atkal tēlosi

Zibens no skaidram debesim...
Man ir reals ssoks,kaa to var nomasket? Kaa var but divi balodisi-gadu garuma? Cik dzili sevii tas viss janesa,lai taa izliktos?! Ka jau teicu,pagale viena nedeg,par to esmu parliecinata,viss,kas mani izbrina-taa maska! Viniem ir vairak ka 25gadu kopdzive,un jau pirmaja gada vins esot vinai iesitis.... Mani izbrina ta bezdarbiba un maska! Jo vairak,ka pasai tads vecums,un nekad,neviens nav...

...karavāna brauc tālāk! :)
Fantastic,šodien tavā būdiņā patīkams miers.

...karavāna brauc tālāk! :)
vīrietis ir tas ,kam ar galvu viss ir kārtībā ,,bet tu tā kā tāda tirgus vecene skraidi gvelzdams kaut kādas trulības

...karavāna brauc tālāk! :)
lupatu pēteri,labāk par savas kuces vāveri satraucies,lai kāds kaimiņs neuzkāpj,saprotu,ka zem vārda Ceriņu Pēteris arī ir sieviete,kas tēlo vīrieti,

...karavāna brauc tālāk! :)
piepe,nenervozē pati,savādāk lapsas stabuli nesadzirdēsi

...karavāna brauc tālāk! :)
lupatu pēteri,tāds kā tu jau sen esi pārvērties par bābu,un tava glaunā sieva arī ir ar saspiestu galvu ,ja ir precējusies ar tādu idiotu.

...karavāna brauc tālāk! :)
lupatu pēteris pats te rakstīja,ka sieva viņam esot kuce,pat stāstīja kādus pamperus mainot,pat veselu stāstu bija aprakstījis,kā viņa kuce uzvedas ,kad gribēšana uznākot.

...karavāna brauc tālāk! :)
veca piepe,kura vieta tev sāp,nepieņem tevi pakaļlaižu brigādē,lupatu pēteris līzdams lapsas pakaļā jau par bābu ir pārvērties.tessa ar lusilu arī klāt,lai neviens tuvāk neielīstu lapsas pakaļā.

...karavāna brauc tālāk! :)
lupatu pēteri,vienīgais kam tu esi vajadzīgs,tās ir kuces,pār kurām bataljoni pāri gājuši,tās jūsmo par tādiem veciem onkuliņiem,it sevišķi ,ja uz zagsu vēl var aizvilkt.

...karavāna brauc tālāk! :)
veca piepe,,ja tev nav ko darīt,vari lapsas pakalļaižu brigādē pieteikties,tur liels konkurss,lapsa jau pat riebekli gatava pieņemt,ātri arī ganjaubei tiks ielūgums sūtīts.

...karavāna brauc tālāk! :)
lupatu pēteri ,tev tie ragi galīgi prātiņu satraumējuši,es ar tādiem muļķiem kā tu vispār nekrāmejos un ,lai es vēl nolaistos līdz trulās lapsas līmenim un rakstītu uz pastkastēm,bloķētājs.

...karavāna brauc tālāk! :)
Ceriņu pēteri,ej labāk mājās savai kucei pamperus apmaini,un mani savā piezīmju grāmatiņā atzīmēt nevajag,man tādi lupatas kā tu riebjas.

Slazdi melim.
Kā likt prasmīgam melim pašam atzīties melos, kuros viņš vaino otru, bet pats tos piekopj jau gadiem?[c] Pašai jāiemācās prasmīgi melot un varēsiet savā starpā rīkot sacensības melos.

...karavāna brauc tālāk! :)
piepe ,tu uzdevi man jautājumu,es tev atbildēju,lapsa rakstot man pierādīja,kāda viņa ir īstenībā,un par tādām,kā viņa jūsmo tikai viņas pakaļlaižas un lai lapsa šeit iekopē savus trulos tekstus ,ko viņa man rakstīja,bet mani tas vairs nesatrauc,jo es zinu,kas nākotnē gaida lapsu ,un laba tur nekā nav.,bet tu piepe droši lēkā zem lapsas stabules.

...karavāna brauc tālāk! :)
klau.. mosh tu gleznot maaki? ziidu proti apgleznot? izshuut mezgjiines? makramee puzles? digitaalo grafiku? lapsa,un kāda jēga tev no tā visa,garīgā nabadzība tev tāpat ir palikusi,un ,ja tu te nodarbojies ar kopēšanu,tad kopē visu,ko tu man rakstīji ,nevis kopē to, kas tev patīk.

...karavāna brauc tālāk! :)
lapsa,pēc tevis trako māja raud un tu tur arī nokļūsi tuvākajā laikā un varēsi truli smīkņāt,tu bez savām pakaļlaižām vispār neesi derīga nekam.

...karavāna brauc tālāk! :)
veca piepe,man ir viens vārds,nav dienasgrāmatas un es kārtīgi iesmeju par melīgo lapsu,kura man vakar pirmā sāka rakstīt trulas vēstules,vismaz tantulis dabūja žulti izgāzt,tik ar to apakšā gulēšanu lapsai nav kam,tāpēc man visu vakaru viņas vēmekļus vajadzēja lasīt,jo viņas pakaļlaižai tessai uz rakstīju,ka tikai ar prātiņu apdalītie iesaka citiem nošauties,bet man bija vajadzējis visu to godu...

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Ja viens kaut ko nevar piedot un viņā virmo naids,tad nav vērts censties[c] Satiecies ar to cilvēku un izrunājieties,tad jau uzzināsi,vai varat vēl būt draugi.

...karavāna brauc tālāk! :)
lapsa,tu pati sen nevienam apakšā neesi gulējusi,par to tikai runā,ceriņu pēteris būtu tev izlīdzējis,,vai tu vēl kuces līmeni neesi sasniegusi,jo tam tikai kuces der.

...karavāna brauc tālāk! :)
ceriņu pēteri ,tad tā tava jaunā sieviņa ir kuce,nu tik publiski jau nevajag iznest savas privātās dzīves nebūšanas,kas tu par vīrieti ,lupata,nav ,ko brīnīties,ka viņa tev ragus liek.

...karavāna brauc tālāk! :)
Fantastic,nu tik smalkas dāmas jau var arī eglītē pakarāties,lai galvas pavēdina,šitādus murgus rakstīt.

...karavāna brauc tālāk! :)
Fantastic,tev savā eglītē vajag iekarināt tessu, lusilu ,lapsu,lai savas piskas un smadzenes izvēdina un tava suška atradās,arī kā lapsa atskrēja uz manu pastkastīti izvemties,es jau suškai silti ieteicu,lai metās bariņā,būs vesels sušku koris,ceriņu pēteris ar visiem pamperiem arī gatavs tavā eglītē karāties,

...karavāna brauc tālāk! :)
tessa,lusila,lapsa,jums patiešām ir trulas dzīvītes,cauru dienu šeit esat nosēdējušas lielīdamās ar savām tečkām dzoniem un tagad jau par siskampiskam esat pārvērtušās.

...karavāna brauc tālāk! :)
Lusila,ja tevi vīrs nespēj apmierināt,tad droši meklē mīļāko,gan jau derēsi te kādam, tu taču te tāpēc jau caurām dienām atrodies,lai savu netiklību slavinātu,Džoni jau pazīsti,re ceriņu pēteris ar visiem ragiem gatavs tev pakalpot,uzmauciet uz galvas pamperus un grēkojiet veseli.

...karavāna brauc tālāk! :)
ceriņu pēteri,labāk pats sevi paosti,lai jaunā sieviņa no tavas vecuma smakas neizvemjas un savus ragus nes cēli,veciem vīriem piestāv ragi.

...karavāna brauc tālāk! :)
Lusila ,tu taču pati esi tā,kas ar savu tečku skraida Džoni meklēdama,kāds man ar to sakars,un ,ja nespēj to visu sagremot,nošaujies.

...karavāna brauc tālāk! :)
Ceriņu pēteri Simple Solution kuču autiņbiksītes. Kucēm meklēšanās laikā, ceļošanas laikā, nesaturēšana, urinēšana pie satraukuma. Aizsardzība pret noplūdi, elpojošs ārējais slānis, regulējamas saspraudes, pieguļošas. Tās tu iedot tai savai jaunajai sieviņai,kad viņai gribamais uznāk , un pats sev uzmauc galvā,lai tev tie lielie ragi nespiestu uz smadzeni.

...karavāna brauc tālāk! :)
Lusila,tev tā tečka pavisam stulbu pataisījusi,skaties tik ,ka pašai krabis nepiemetas un pati te tekalē kā nedabūjusi kuce.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu