saulite34

Sieviete (54)
iepazīties ar saulite34

88 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ja nu atkal rudenī"uznāk kāda sērga"?
Ja cilvēks ir pieņēmis savu lēmumu,ka nevakcinēsies,tad nevajag šeit uzspiest citiem savu lēmumu un te visus apsaukāt par to,ka citiem ir savas domas šajā vakcīnu jautājumā ,jo arī VESELIE cilvēki mirst no ļaunām slimībām.

Ja nu atkal rudenī"uznāk kāda sērga"?
filmasmultenes,tad jau tu esi labā firmā iekārtojies,kur par darbiniekiem rūpējas,lai nesaslimtu.

Ja nu atkal rudenī"uznāk kāda sērga"?
filmasmultenes,vai tad tavs darbs tev atļāva sēdēt mājās ziemas laikā,tad jau esi ar kovidu izslimojis,ja tev ļāva sēdēt mājās un vēl naudu maksāja.

Ja nu atkal rudenī"uznāk kāda sērga"?
filmasmultenes ,nevajag uztvert visu personīgi,diez vai tavā pagastā tie pensionāri tik agri skraida no rītiem,lai tu viņus spētu ar kaut ko aplipināt,te ir tante masāžu lielībniece,kura katram klientam ar savu mugurkaulu klanās,lai vairāk naudas saraustu un noteikti ir aptiekas kliente un ir prasta tenku vācele ar švaku veselību.

Ja nu atkal rudenī"uznāk kāda sērga"?
Pasaku stāstnieki tāpat savu klientu priekšā klanās,lai tiktu pie naudas un šeit jau var lielīties,ka iztiek bez potēm ,bet reālā dzīvē ir aptieku klienti.

Toksiski - īstais vārds
Kas tev tur daudz ko strādāt ar sevi,atceries tos laikus,kad biji laimīga , dzīvespriecīga un ar pašapziņu un uz priekšu dzīvē un mazāk domā par slikto ,kas ir bijis tavā dzīvē un mācies no savām kļūdām.Veiksmi !

Toksiski - īstais vārds
Tas tavs vīrietis jau pāris mēnešus kā pazudis no tavas dzīves,un,ja pareizi saprotu,tad sen jau tevi aizmirsis,tikai tu vēl aizvien gremdējies savās mākslīgajās sāpēs,cik tu laba biji pret viņu un kā viņš to neprata novērtēt.Kāpēc vispār diezgan ilgi ir jāsatiekas ar cilvēku,kurš tevi pazemoja ,rupji izturējās pret tevi un tu viņam biji kājslauķa vietā,būtu ...

Toksiski - īstais vārds
Pāris mēnešus atpakaļ bija jau tēmas autores tēma par to briesmīgo nesaprotamo vīrieti,kurš pats ar tevi ir pārtraucis komunikāciju un tagad tas ir tas pats briesmīgais vīrietis,kurš atkal ir uzradies tavā dzīvē un atsācis tev darīt pāri,tad jau tev pašai patīk būt par vīrieša kājslauķi ,kur tevi pazemo ,apsaukā un tu vari publiski sevi pažēlot.

Kā reaģēt, ja uz ielas uzrunā vīrietis dēla gados ar aicinājumu uz kafejnīcu?
Ja cilvēkam ir dzīves pieredze,tad jau pēc vīrieša izskata dēla gados var pateikt ,kāpēc aicina uz kafejnīcu,intereses pēc vajadzēja aiziet uz to kafejnīcu un būtu uzzinājusi aicinājuma iemeslu.

Kas ir "krievu kultūra"?
interneta vergi ari nedod nekādu pienesumu sabiedrībai ,tikai nodarbojas ar cilvēku apmelošanu un tenku izplatīšanu,un es personīgi nepazīstu nevienu ,kurš pēc vakcīnām būtu kļuvis par invalīdu,kādi viņi bija pirms vakcīnām jauni un veselīgi cilvēki,tikpat jauni un veselīgi cilvēki viņi ir arī tagad.

Kas ir "krievu kultūra"?
lai ienāktu šeit un apsaukātu svešus cilvēkus, laiks atradās,bet uzrādīt reālus pierādījumus,tad gan vairs nav laika,vergs esi un vergs arī paliksi savā interneta zombokastē ar visiem saviem murgiem.

Kas ir "krievu kultūra"?
Vergs kurš ir atkarīgs no visādiem tik tok ,telegram un vēl visādām citām reklāmu platformām ,var pat šeit netērēt savu laiku te apsaukājot citus cilvēkus un stāstot savus murgojumus, būtu labāk vairāk strādājis ar tiem saviem ražojumiem,nevis murgojis šeit savus romānus un gaudojis,cik viss ir slikti.

Kas ir "krievu kultūra"?
Ja jau atkal tiek reklamēti visādi tik tok ,tad skaidrs ,ka visa informācija ir atkal iegūta no bērzu tāsīm.

Vai vecām grezelēm šeit vieta?
ar veciem grezeļiem arī nav vērts sarakstīties,jo tāpat skaidrs,ka vecs slims cilvēks uz kuru pat nav vērts apvainoties un gadiem te nīkuļo veci,slimi grezeļi .

Kas ir "krievu kultūra"?
Cilvēki ir vienmēr miruši un arī turpmāk mirs,un katram cilvēkam ir jārēķinās ar to ,ka viņš mirs un kāds tur sakars ar kaut kādam tabulām.

Vai cilvēks var uzlabot karmu?
Atliek cerēt un ticēt ,ka beidzot visus šitos pasaku stāstniekus arī utilizēs kopā ar tumsu.

Vai cilvēks var uzlabot karmu?
Ja tu pati esi sapratusi .kas tev nepatīk savā liktenī,tad maini savu domāšanu un uz priekšu sava likteņa vai karmas uzlabošanā.

Un atkal duudalinsh rakom nolikts
traceronkultiņ,tu tās savas gaudas varētu tam savam pavadonim rakstīt un kopīgi cīnīties pret visām netaisnībām,kas tevi pēdējā laikā ir piemeklējušas,vismaz muļķu partiju nodibiniet un ejiet valdībā strādāt,nevis visu laiku šeit ar savu pavadoni bāzies sievietēm virsū,un kā dabū atteikumu ,tā tūlīt tiek cepta tēma par ļaunajām sievietēm.

Ko jums nozīmē vārds mīlestība un vai tai būtu jābūt jūsu dzīvē?
priekš manis tu arī esi idiots,kurš aprej citus ,dzer kādas nervu zālītes, kamēr vēl neesi pavisam prātiņā sajucis un,kas man no tāda skaudīga svešu cilvēku aprējēja būtu ko mācīties,tu taču pats visu laiku ar savu kašķīgo raksturu lien te ar visiem kasīties un savu stulbumu pierādīt,man taču nav šeit vēl par kaut ko jājūtas vainīgai ,ja tu esi idiots un pats ...

Ko jums nozīmē vārds mīlestība un vai tai būtu jābūt jūsu dzīvē?
lauku onkultiņš beidzot sācis patiesību pats par sevi rakstīt.kāds viņš ir īstenībā,skaudīgs un gatavs visus pretīmnācējus apriet,kas nedomā kā viņš.

Ko jums nozīmē vārds mīlestība un vai tai būtu jābūt jūsu dzīvē?
ja dabas miles tantuks ar savu kranci patiešām būtu abi tās savas tukšās dvēselītes ar tiem brīnumiem aizpildījuši,tad taču nevajadzētu ar tiem vājajiem nerviem šeit riet uz visiem ,un nav sajūtams no tiem murgiem ,ka jūs mīlestība būtu izārstējusi un izglābusi.

Ko jums nozīmē vārds mīlestība un vai tai būtu jābūt jūsu dzīvē?
tad jau tos murgainos romānus raksta šeit tie,kuri no tām skolām izmesti par sliktu uzvedību un tagad citiem mēģina uzspiest savu bezjēdzīgo dzīvi .

Ko jums nozīmē vārds mīlestība un vai tai būtu jābūt jūsu dzīvē?
onkultiņi jau arī atkal zālītes aizmirsuši iedzert,pat tik tālu sajukuši,ka pat mīlestību gatavi reklamēt,tie,kas prot mīlēt ,tiem ir mīlestība un tiem ,kam nav mīlestības ,tiem ir atkal kārtējie murgainie romāni.

Kā bērni uztver pamāti?
Ja jau no tiem bērniem ir atteikusies viņu pašu īstā māte,kurai ir cits vīrs un citi bērni un savu mātes mīlestību pērk par naudu,tad kādu attieksmi var pieprasīt tāds vīrietis no citas sievietes saviem bērniem,jo īstā māte ar savu naudas maku vienmēr būs pa vidu.

Kas nogalina kaisli ilgstošās attiecībās un kā to atgūt?
Tajās ģimenēs,kur netiek nosista kaisle,vīrietim nav grūti rūpēties par savu bērnu,palīdzēt sievai sakopt māju,pagatavot ģimenei garšīgu maltīti un nevajag precēties ar vīrieti un laist pasaulē bērnu ,kurš neko citu neprot kā tikai zāģēt un pieprasīt.

Kā bērni uztver pamāti?
Ja arī te kāds pazīst tevi un tos bērnus ,tāpat neviens nespēs tev pareizo atbildi pateikt,tas jau vairāk atkarīgs no bērnu tēva un tevis pašas,lai bērni jūs labi uztvertu.

vai veciem pļerzakiem tur viss ir smuki?
Kaunēties šeit vajadzētu tiem onkultiņiem ,kuri vairs nav nevienai vajadzīgi un pirms onkultiņi šeit sāk ņirgāties par sievietēm ,pašiem vajag spogulī kārtīgi uz saviem dzimumorgāniem apskatīties un tad sievietei nevajadzēs likt tādu tēmu.

vai veciem pļerzakiem tur viss ir smuki?
jūlītes tantuks,kam man vecs savītis traceronkultiņš ar plānprātības slimību,sevi tu te reklamē kā dižu dziednieci,bet nespēj pat savu impotento vīru izārstēt,tāpēc tāda mūžīgi neapmierināta un kašķīga esi.

vai veciem pļerzakiem tur viss ir smuki?
jūlītes tantuks,gandrīz vai izklausās,ka traceronkultiņš ir tavs vīrs,tam arī no impotences nekas nav deformējies,abi divi kā manekeni neesiet nolietojušies un abi divi mūžīgi neapmierināti ar dzīvi.

vai veciem pļerzakiem tur viss ir smuki?
jūlītes tantuks jau smieklīga kļuvusi ar to sava impotentā vīra slavināšanu.

Kur vīriešu loģika?
Kāda jēga no to onkultiņu pārgudrībām ,ja viņiem vairs dzīve nesniedz roku,tik vien kā viņiem palicis šis portāls ,kur savu žulti izgāzt un iedomu pasaule.

Kur vīriešu loģika?
Priekš kam tu būtu vajadzīga brīvajam vīrietim ,kurš pieradis skraidīt no vienas sievietes pie citas,un,ko ar tevi darīs precētais vīrietis,kuram mājās ir pazemīgs kājslauķis sievas izskatā, kura ir laimīga,ka viņai ir tāds krāpnieks vīrs.

Pārmetums mēdijiem
dabas miles tantuka krancis arī ieradās savu parazīta stulbumu izrādīt un no tādiem krančiem,kuri tikai prot apriet svešus cilvēkus nav ko gaidīt,tādi te gadiem nīkuļo savu stulbumu izrādot un meklējot vainīgos visās savās nelaimēs.

Pārmetums mēdijiem
dabasmiles tantuk,tavs stulbums ir nepārspējams un neārstējams,un par kādu cieņu tu tajos savos murgu romānos vāvuļo un kurš tev liedz atrasties Kariņa vietā un sevi ar darbiem pierādīt,tikai nezin kāpēc visi tie ,kam ir slikta valdība paši neiet darīt ,lai kaut kas mainītos,toties kā kranči ienāk šeit svešus cilvēkus apsaukāt un naidu kurināt.paši slimi ...

Pārmetums mēdijiem
dabas mīles tantuka ņirgāšanās par svešiem cilvēkiem ,tās laikam ir tās rūpes par tautu,šo visu gadu garumā šitie slimie mīkstmieši nav bijuši spējīgi neko izmainīt šajā valsti ,tikai ar saviem dzērāju murgiem apriet citus cilvēkus ,kuriem neko nav devuši un arī nekad neko nedos.dabas mīles tantukam glāzīte būs pietrūkusi un tāpēc atkal lien savu kašķīgo ...

Pārmetums mēdijiem
Te visi interneta varoņi ,kas sevi uzskata par dižiem tautas aizstāvjiem dzīvo fantāzijas pasaulē.

Pārmetums mēdijiem
dabas mīles tantuk,tu varbūt ar steigu ej pie tiem saviem speciālistiem ,kamēr no saviem murgiem neesi vēl pavisam prātā sajucis,kaut gan tādām idiotam sajukšana prātā ir vislabākais risinājums.

Vai tu cieni sevi II?
smieklīgi tie murgaino romānu rakstnieki,ja jau neinteresētu ,ko citi par šiem rakstniekiem domā,tad tak neatsauktos kā tādi sētas kranči un necenstos šeit savu svētumu pierādīt.

Kādu padomu dotu?
taksistam klienti izbeigušies,kurus varēja jāt,tāpēc tā mūžīgā neapmierinātība,tikko šitiem mūžīgi neapmierinātajiem tiek piedāvāts iet valdībā strādāt ,tā vienīgais ,ko prot darīt ,tas ir sarkanais īķškis,tā ir vienīgā neapmierināto gudrība un varonība,jo vieglāk taču katru dienu internetā savu neapmierinātu izteikt nekā iet un realitātē kaut ko ...

Vai sievietei, kas pelna tuvu minimālajai , izvēlēsies vīrieti, kam arī ir tādi paši ienākumi?
Te arī neviens nav vainīgs,ka tev nemaksā to lielo algu no valsts budžeta,kur tu imitētu darbu un varētu iedzīvoties uz citu cilvēku un tautas kopējo resursu rēķina un varētu būt vistīrākais parazīts.Tāpat te neviens nav vainīgs,ka tu nespēj sakārtot savu dzīvi,esi ar kašķīgu raksturu ,nīsti sievietes un visa pasaule ir ļauna un nevienam neesi vajadzīgs.<< atpakaļ
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu