saulite34

Sieviete (50)
iepazīties ar saulite34

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Maksa par satikšanos
Te iepriekšējā tēmā daudzas apvainojās,ka tika nosauktas par stulbām,un,ja šī sieviete būtu gudra,tad sev vismaz sameklētu vīrieti,kam naudas maks biezāks,lai vismaz pārdodoties tā sāpe nebūtu tik liela un ,ja vēlas tikt no parādiem ārā,tad sava domāšana jāmaina ,lai spētu pati sevi materiāli uzturēt.

Kapec sievietes ir tik stulbas?
Geiša,ja jau tavā dzīvē pašlaik viss būtu tik ideāls,kā tu te apraksti,tad šajā portālā tev pat laika nebūtu kad atrasties,savādāk izklausies pēc tādas tukšas lielībnieces,un ja jau Latvijā šeit tavā dzīvē viss bija tik ideāls,ko braukt dzīvot uz svešu zemi.

Smukums/nesmukums un gudrība.
Un,par kādu smukumu tiek runāts,dabisko vai mākslīgo?

Kā atteikt sievietei
Kā piedāvāt viņai draudzību ?[c] Un,kādu draudzību tu vari viņai piedāvāt?

Saprotoša sieviete.
To jau tikai paši vīrieši zina,kas priekš viņiem ir saprotoša sieviete.

Kāpēc cilvēki kurus pieķer melos pārstāj komunicēties?
Ja ir zināms,ka visi bez izņēmuma melo,priekš kam par to melošanu jāsatraucas ,katram sava taisnība,ir tāds cilvēks pieņemams ,sarunājies,nav pieņemams,staigā tālāk meklēdama godīgos.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Tev vismaz godīgi vīrietis visu uzrakstīja,un kurš tev pašai liedza noorganizēt janvāra dienas pastaigu,lai satiktos un iepazītos.

Absurds, kā tas var būt?!:)
Ja tā simpātiskā meitene patiešām vēlas sev blakus labu vīrieti,tad lai pamaina savu domāšanu.

Kāpēc nesanāk izveidot ilgstošas mīlošas attiecības?
un joprojām nekas noturīgs un sirdij tuvs nav atrasts.[c] Daudzi jau sen te neko nemeklē sirdij tuvu un noturīgu,tāpēc,ka labi jūtas vieni.

Par sievietēm.
Tad jautājums,pirms raksti anketā ko vēlies,varbūt kaut nedaudz padomā,ko tu darīsi,ja tieši to arī dabūsi...???[c] Vīriešiem pašiem pirms kaut ko raksta anketā ,vajadzētu domāt iemācīties,te tādu vīriešu,kas ir gatavi gulēt teltīs,staigāt 2o km ar kājām ,ir liels retums.

Un tā arī aizbrauks tas pēdējais tramvajs..
Bumpastiks,tavs pēdējais tramvajs,kas tevi aizvedīs mūžībā,tev noteikti nepabrauks garām,tā kā dzīvo pats savu dzīvi,mīli savu dāmu un viņas draudzenes un mazāk satraucies par citiem.

Kas ir milestiba?
sallija53,vienīgais,kam var ticēt,tie ir cilvēka darbi,daudziem vienkārši patīk vārds mīlestība un to cenšas pielietot visos gadījumos.

Kas ir milestiba?
Es ar vardu milestiba saprotu ciena, uzticesanas, godigums pret to otro cilveku!!!! Tad tev tikai atliek meklēt tādu pašu cienījamu ,godīgu un uzticīgu cilvēku,kurš tevi mīlēs.

Ja nu cilvēks ir invalīds, ko tad?
trolli, tu jau nu butu pedejais cilveks uz shis saules, kuram es kko pieradiitu :DD[c] Tev trollenei varbūt pašai būtu pēdejais laiks griezties pie kāda daktera,kamēr tā žults tevi nav piebeigusi,tavi pierādījumi ir šeit lasāmi,kur tu caurām dienām savu žulti izgāz uz svešiem cilvēkiem,kuri pat tevi neaiztiek un pat tavu viedokli neprasa.

Ja nu cilvēks ir invalīds, ko tad?
nu, ja tu neproti sakartot, tad macies :)) a to, ka tu nevienam neesi vajadziiga, nu ko. neviens cits pie ta nav vainiigs, tikai pate. un,kam tu esi vajadzīga,caurām dienām šeit savu žulti izgāz,un,ja tev pašai būtu tik ļoti sakārtota dzīve,tev vispār šejienes cilvēki neinteresētu un viņu netīro veļu nebūtu laiks mazgāt.

Ja nu cilvēks ir invalīds, ko tad?
ta arii nepastastiija, kas par lirtu un ko prot. ienaca paniidet un izlikt negacijas. nu ij kam tu tads busi vajadziigs? /retorisks jautajums/[c] Un,kas tad cilvēka dzīvē uz labo pusi izmainīsies,te jau tāpat pietiekoši ir daudz negāciju no veseliem cilvēkiem,kuri arī nevienam nav vajadzīgi un paši neprot sakārtot savas dzīves.

Ko varam sastapt...šeit!??
Geiša,ja jau tas runcis ir tāds saturīgs,ko tad pati neesi ar viņu kopā.

Vāja vai stipra?
Kāpēc vispār vīrietim sievieti vajag, ja ir cope, drope,kāršu spēle... nu un citas izklaides un nav neviena , kas čakarētu smadzenes....[c] un,ko tik gudrs vīrietis šeit dara,meklē draugus priekš copes,dropes,kāršu spēles,vai meklē kādu sievieti,kas smadzenes čakarētu.

Dzīve un internets.
jāieslēdz loģiskā domāšana un ļoti daudz jāmācās.[c] Tie,kas tagad dzīvo ar ieslēgtu loģisko domāšanu un ļoti daudz mācās,dzīvo labi un negaida ,kad kāds viņus darīs laimīgus.

Dzīve un internets.
Taču viņam izdevās savu misiju paveikt un atmodu vairs nevar apturēt.[c] Kāda tad mums tā nākotnes atmoda tiek paredzēta.

Vāja vai stipra?
Jebkurai sievietei savas dzīves laikā ir jābūt gan stiprai,gan vājai un no pašas sievietes ir atkarīgs,kādu vīrieti viņa sev izvēlēsies blakus.

Kāpēc sievietes nevēlas dzīvot laukos?
Uzjautāju jebkurai sievietei jautājumu, vai nevēlas dzīvot laukos? Atbilde jau kā tāda atnāk skaidri saprotoša - nē. [c] Ja vēlas saņemt pozitīvu atbildi,tad vīrietim ir jābūt gatavam arī savā dzīvē kaut ko mainīt,savādāk izklausās,ka dažam labam blakus ir nevis vajadzīga sieviete,bet derēs tikai kāds bez smadzeņu robots,kurš drīkstēs tikai kustēties pēc saimnieka komandām.

Dzīve un internets.
ja ir interese,tad tiecies pie kafijas krūzītes,aprunājies un ja ir interese,tad ej tālāk,ja nav,tad katrs iet savu ceļu,[c] Te jau pirmajā satikšanās reizē vīriešus interesē tikai sekss,tad nav ko brīnīties,ka sievietes neliek savus foto un tādas sarunas pie kafijas krūzītes no vīriešu puses nemaz netiek piedāvātas.

Zibens no skaidram debesim...
Man ir reals ssoks,kaa to var nomasket? Kaa var but divi balodisi-gadu garuma? Cik dzili sevii tas viss janesa,lai taa izliktos?! Ka jau teicu,pagale viena nedeg,par to esmu parliecinata,viss,kas mani izbrina-taa maska! Viniem ir vairak ka 25gadu kopdzive,un jau pirmaja gada vins esot vinai iesitis.... Mani izbrina ta bezdarbiba un maska! Jo vairak,ka pasai tads vecums,un nekad,neviens nav...

Slazdi melim.
Kā likt prasmīgam melim pašam atzīties melos, kuros viņš vaino otru, bet pats tos piekopj jau gadiem?[c] Pašai jāiemācās prasmīgi melot un varēsiet savā starpā rīkot sacensības melos.

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Ja viens kaut ko nevar piedot un viņā virmo naids,tad nav vērts censties[c] Satiecies ar to cilvēku un izrunājieties,tad jau uzzināsi,vai varat vēl būt draugi.

Ego upurēšana
Kāpēc vispār kādam vajag upurēties,ja cilvēki saprot viens otru un ir kopīgas intereses,tad viss var notikt bez liekas upurēšanās.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Tessa,tēmas autore jau tev sīki izskaidroja,ko viņa ar to vārdu sekss domāja,un,kas tu būtu tāda par pasaules nabu,kura drīkst ieteikt cilvēkam nošauties.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Kas tur ko brīnīties,ka ārsti nevarēja noteikt diagnozi,ja vīrieti pamet jau trešā sieva,tad tur nav ko brīnīties,ka viņš paliek slims,un pret tādām diagnozēm ārstiem zāļu vēl nav,ja nu veselu kaudzi nervu zāļu var izrakstīt,kuras var arī nelīdzēt,un tad ,kad cilvēks iemācās domāt,tad arī slimības palēnām atkāpjas.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Es neesmu ne ārsts,ne dziednieks,tāpēc pietiek jau ar to,ka varu sevu un savu tuvinieku veselību nosargāt.[c[ Un,kā tad tu zini ieteikt apkārtējiem,ka tieši tas ir jālieto,un pats ar labu veselību arī nevari lielīties.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Tessa,man prieks,ka tev seksa ir pietiekošā vairumā un tagad vienīgā tava problēma ir šeit parādīt,kāda ir tēmas autore.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
AivarsN,cik tad tu esi ar savu gudrību jau izārstējis cilvēkus no vēža?

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
virietis1973,tu labāk no sākuma pats iegādājies vibratoru un sev smadzenes attīri,un,kam man vajadzīgs tāds vīrietis,kurš nezin vai ir brīvs vai precējies ,kniedētājs atradies.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
labak noshaujies. pasaule neraudaas.[c] Tad jau te daudziem būtu jānošaujas un arī var teikt ,pasaule neraudās pēc viņiem.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
ļoti izsmeļoši par vēzi un tā ārstēšanu izskaidro profesors Ņeumivakins.[c] Un,ko tad tik izsmeļošu viņš iesaka,lietot ūdeņraža pārskābi,kuras saucās brīnumzāles.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
sarma5011,tevi nosodīt šeit nevienam nav tādu tiesību,jo tā ir tava dzīve un tev pašai labāk zināms,kas tev ir vajadzīgs un ,ja cilvēki iemācītos reāli skatīties uz daudzām problēmām un laicīgi tās risināt,pasargātu sevi no daudzām slimībām.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
virietis1973un,ko tad pats šeit dari,meklē ko izkniedēt,un kā tu zini,ka tām sievietēm vīri neguļ slimi mājās,kamēr abi kniedējaties,un nemaz nebrīnīšos,ka pašam sieva ir mājās nesaprasta un nemīlēta,kamēr tu te nodarbojies ar citu nosodīšanu..

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Vēmiens nāk ko raksta te viena otra lakstīgala,ja pašas sprāgtu nost un vīrs kniedētu citu diez kā pašas justos.Noperc vibratoru un dod vaļā.[c] Te pietiekošā vairumā ir vīriešu,kuriem ir tādas situācijas un bez nekādas sirdsapziņas pārmetumiem šie kniedē citas.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Na saukta,ne lūgta -atnāca onkoloģiska saslimšana,,vīrs sen jau vairs nevar,bet grib,lai apmīļoju.-attiecībā pret mani-viņš ir vienkārši par slinku,...ir taču arī citi veidi,kā sniegt baudu --līdz ar to bez seksa gadiem ilgi dzīvoju arī es“[c] Kāpēc tēmas autorei būtu jāmokās ar kaut kādu dedzinošu sirdsapziņu,un,ja vīram patiešām sieva būtu bijusi ļoti svarīga,tad tēmas autorei tāda problēma...

Cik jāpelna sievietei?
Tēmas autora gadījumā ir pilnīgi vienalga ,cik sieviete pelna,tāpat viņam visas ir sliktas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu