saulite34

Sieviete (50)
iepazīties ar saulite34

49 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Viņai ir jābūt labākai par tām pārējām, lai man draugu priekšā būtu ar ko lepoties.[c] Tikai ar mazvērtības kompleksiem sirgstošajiem vajag kāda priekšā izrādīties.

Kā pareizi salīdzināt savu draudzeni ar citām
Bet nedrīkst apstāties pie sasniegtā, īpaši ja citu vīriešu sievas ir sasniegušas ko vairāk.[c] Citu sieviešu vīri arī daudz ko vairāk ir sasnieguši par tevi,tā kā uz priekšu pēc sasniegumiem,bet tu esi viens no tiem ,kuram vienmēr ir slikti,un tāds sieviešu izmantotājs vēl mazāk dzīvo pats priekš sevis,jo visu laiku jāmeklē sapņu princese.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Aelita,tevi šeit personīgi neviens neaiztiekt,tā kā dusi saldi ar savu intelektu

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Aelita, tu vari droši braukt pie Aivara un dot komfortu katru dienu viņam,būsiet ļoti saderīgs pāris,varēsiet kopā fantazēt par labāku dzīvi.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Vairums vīriešu , baidoties atšķirties no pelēkās masas , cenšas sekot šiem stereotipiem - būtībā dzīvo , lai uz doto brīdi izpatiktu sievietēm.[c] Tad jau Aivars arī cep tos garos palagus,lai tikai izpatiktu sievietēm, ,kad Dievam apniks skatīties uz šo grēcīgo zemi,to vienkārši iznīcinās un jums lielajiem zemes aizstāvjiem pat atļauju neprasīs.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Sistēmai vajadzīgi nedomajosi dārzeņi , kuru vajadzības un intereses aprobežojas ar primitīviem instinktiem. [c] Un, tie domājošie dārzeņi neēd,neģērbjas,dzīvo mežā zem eglītes,visur skrien ar kājām un par naudu vispār nekad neko nav dzirdējuši un kad tie domājošie dārzeņi tiek pie varas,tad tūlīt pat izveido savu sistēmu.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Tavi murgaini palagi cilvēci no iznīcības tāpat neizglābs.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Internetā var vienā dienā pabūt vairākos semināros un informēt vairāk cilvēku,kā kādreiz daudzu gadu laikā.[c] Un,kas tad labs cilvēku dzīvēs no tavas patiesības ir izmainījies,pārstājuši ēst ,ģērbties un dzīties pēc pasaules mantas.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Kopā ar citiem cilvēkiem turpinu atmaskot un izjaukt parazītu mafijas plānus,aizstāvot dabu un cilvēciskās vērtības.[c] Tā atmaskošana un izjaukšana tikai notiekās sēžot visādos portālos un rakstot garus palagus un izsakot savu sašutumu.Uz citu neko vairāk tu vienkārši neesi spējīgs.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Burleska,man gan vairāk ir žēl tos mazos cilvēciņus,kas piedzimst negribēti un nemīlēti un spiesti visu atlikušo dzīvi cīnīties ar bērnībā iegūtajām traumām.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Ir tikai patiesība,kuru zināmas aprindas cenšas rūpīgi slēpt no cilvēkiem,aprokot to melu gūzmā,lai netraucēti valdītu pār visu pasauli,naivi iedomājušies,ka ir pārāki par Dievu un spēs iegūt nemirstību.[c] Un,ja pareizi saprotu,tad tev ar savu patiesību arī gribas valdīt pār visu pasauli,būt pārākam un gudrākam par Dievu un iegūt nemirstību.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Bet atzīšos, ka man ļoti žēl vīriešu un it īpaši sieviešu, kam nav bijis ģimenes un bērnu. Tas tomēr man šķiet ļoti būtiski jebkuram cilvēkam.[c] Pareizi dara tie cilvēki,kas neizjūtot vajadzību pēc bērniem un ģimenes,neiespaidojas no sabiedrības uzspiestajām normām un laimīgi dzīvo paši savu dzīvi.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Tu no sākuma ar savu smadzeņu okupantiem tiec galā ,un ,ja tu nejūties brīvs un laimīgs,tad pats vien esi vainīgs,un,ja tu ar saviem penteriem nelīstu visās tēmās,tad neviena sieviete tevi te neaizskartu.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Starp citu,tur tagad tieši tiek apspriesti jautājumi par mūsu valsts un visas civilizācijas okupācijas vēsturi un kā tai pretoties. Kas notiek ar mūsu valsti un kā to mainīt vēlamajā virzienā. [C] Tādu runātāju kā tu ir daudz,tikai ar tiem darbiem ir pašvaki.Mūsu valstī daudzi dzīvo fantāziju pasaulē,kur kāds atnāks un viņus darīs laimīgus.Tu no sākuma sevi izārstē no tās divkosības un tukšās...

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Tie,kuri agrāk,vai vēlāk ir pamodušies un sapratuši,kas ar šo pasauli patiesībā notiek,kardināli maina savu attieksmi un dzīves stilu. Dzīve iegūst noteiktus mērķus, kļūst daudzveidīga un aizraujoša. [c] Tagad nezin cik gadu sēdēšanu iepazīšanās portālā sauc par daudzveidīgu un aizraujošu dzīvi,un mērķis ir vēl nezin cik gadus atrasties šeit un čakarēt sievietēm smadzenes,ar savu iepazīties...

Iespēja būt vienam = dāvana.
Katrs pats izvēlas kā viņš dzīvos,un katram pašam jāatrod laiks,lai pabūtu pats ar sevi,un,ja ģimenē cilvēki prot sarunāties un ciena viens otru,tad arī atradīs laiku gan sev,gan arī otram cilvēkam.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Pat tās,kurām ir tikai dzīvoklītis un darbs,baidās to visu pazaudēt,jo cilvēkiem ir bail uzticēties.Pilsētniecēm bail no tumsas, kukaiņiem un no nomaļām vietām vispār[c] Nevajag jau tik slikti izteikties par cilvēkiem,sievietēm drīzāk ir bailes no tevis,jo tavās mājās būs tādi bezsmadzeņu roboti,kuriem būs jāizpilda tikai tavas prasības.

Varbut krievietes?
Tikai pareizo sameklē krievieti,lai nav atkal jānāk šeit žēloties,ka astoņas stundas strēba tavu kafiju ,acīs skatījās un pēc tam pateica,ka nederi.

Ko uzvilkt,satiekot bijušo vìru?
Ja jau tavs bijušais vīrs gadiem nav jūs zinājis,tad viņam būs pilnīgi vienalga,kas tev mugurā.Pajautā meitai,viņa tev vislabāk pratīs ieteikt.

Ko uzvilkt,satiekot bijušo vìru?
Jāģērbjas tādās drēbēs,lai tavam bērnam būtu prieks un lepnums par savu mammu.

Vai veerts?
Vai veerts rakstiit sievietei un aicinaat uz kafiju sievietei kura gadiem meklee to iisto?[c] Vai tad obligāti jāiet uz kafejnīcu,var taču satikšanos savādāk noorganizēt,sarakstē vajag noskaidrot kādas ir kopīgas intereses,ir daudz visādu bezmaksas pasākumu,kur var interesanti pavadīt laiku.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
man kā jaunietim nu tur galīgi nekādas motivācijas nava[c] Var jau cilvēks sevi uzskatīt par jaunieti,bet domāšana ir kā penzionāram,tik daudz mākslīgo problēmu,kuras pats nespēj atrisināt.

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Gudrs cilvēks jau sen šo jautājumu būtu ar draugu izrunājis.

Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot?
Kāpēc daudzi cilvēki baidās novecot? Te taču cilvēkus arī vērtē pēc foto,tāpēc arī dara visu iespējamo ,lai izskatītos jaunāki un skaistāki.

Kāpēc meklē kādu sarakstei?
Vai tad tēmas autoram nav vienalga,kas dāmu anketās rakstīts,būtu labāk vairāk par savu dāmu satraucies,lai dāmai nav jāsāk meklēt kāds sarakstes draugs.

Greizsirdība
Tā ka,turpiniet vien trenēt seksa tehniku ar ko pagadās.[c] Pats atrazdamies nezin cik gadus iepazīšanās portālā diez vai atsakās no seksa,,ja kāda griboša dāma piesakās un diez vai tajā mirklī viņu tad satrauc viņa paša izdomātās gudrības.

Izglītība
tak tagad, atkal un atkal saņemt vienvārda vēstules no cilvēkiem bez augstākās izglītības, nemaz nerunājot par pareizrakstību un interpunkciju, sapratu, ka šeit, šajā portālā laikam būs jāuzstāda augstāka latiņa.[c] Vienvārda vēstules raksta arī cilvēki ar augstāko izglītību.pats galvenais ,lai cilvēks prot īsi un skaidri izteikt savu domu.

Greizsirdība
Greizsirdība ir traucēklis seksa revolūcijai un maucības popularizēšanai. Tāpēc jau labu laiku to cenšas izskaust. Kad būs panākta tā sauktā brīvība attiecībās un vienaldzība par otra cilvēka uzvedību,tad arī zudīs jēga dibināt ģimenes[c] Kaut kādi neticas,ka greizsirdība spēj cilvēkus darīt laimīgus.

Vai jūs piekrītiet uzskatam?
ka vīrieši dzer, jo ir vīlušies dzīvē, slikti jūtās, un alkohols palīdz kaut uz brīdi aizmirsties un būt atkal priecīgiem. Domāju, ka vilšanās dzīvē ir cieši saistīta ar vilšanos savās sievietēs, kas nedarīja, kā viņi uzskatīja, ka viņām ir jādara[c] Daudziem vienkārši garšo alhokols,tāpēc arī dzer un savām dzeršanas problēmām cilvēks vienmēr atradīs ko vainot.

Kas vinji ir vecās mēbeles?
Man te radaas paardomu briidis.kaapeec cilveeki te seezh gadiem? [c] Cik tad gadus pats šeit jau sēdi,ja tik smalki zini,cik katrs te gadus sēž.

Sarkanie īkšķīši.
Sarkanie īkšķīši ir veids kā izpaužas nedabūjušu sieviešu agresija. Izturēsimies ar sapratni.😉[c] Ja jau te kāds ir izdomājis cilvēku izteikto viedokli vērtēt ar īkšķīšiem,tad arī drīkst to darīt,un kāds tur sakars ar dabūšanu vai nedabūšanu,tikpat labi var teikt,ka šo vārdu autoram arī no nedabūšanas visādas sazvērestības visur rādās,tā kā izturēsimies ar sapratni.

Augstākā gudrība
Pēc laimīga un brīva cilvēka gan neizklausies.

Augstākā gudrība
AivarsN,tu no sākuma pats kļūsti brīvs un laimīgs,tad nevajadzēs cept te tos garos murgojumus.

Teatris
Te jau arī ir opīši,kuriem mazbērni jāpieskata.

Augstākā gudrība
AivarsN,kā tad tas brīvais un laimīgais cilvēks drīkst dzīvot savu dzīvi?

Augstākā gudrība
Ja cilvēki būtu pietiekami izglītoti, viņiem pat prātā nenāktu nodarboties ar izvirtību un izlaidīgu dzīves veidu. Visiem būtu skaidri saprotami dzīves mērķi un uzdevumi[c] Daudziem nemaz neinteresē tādas lietas kā dzīves mērķi un uzdevumi,viņi vienkārši dzīvo un izmanto visas iespējas,ko dzīve piedāvā.

Augstākā gudrība
Pārējie neuzkrītoši tiek utilizēti ar pārtiku, medicīnu, nelabvēlīgiem dzīves apstākļiem,bet vairošanās ierobežota ar ģimeni graujošu,izvirtību sludinošu ideoloģiju.[c] Katrs jau pats var izvēlēties,kā viņam labāk patīk dzīvot,un tu gribi teikt,kad tos tavus parazītus iznīcinās, tad visiem būs veselība,visi dzīvos pilīs un nenodarbosies ar izvirtību.

Augstākā gudrība
Ja cilvēks darbojas sabiedrības labā,tad pašam no tā ir gandarījums. [c] Kādas tad tu sabiedrības labā darbojies?

Augstākā gudrība
AivarsN,vai tev patiešām nav kaut kas interesantāks ar ko šajā dzīvē nodarboties,izcīnīsi tu to savu patiesību,un,kas tavā dzīvē no tā visa mainīsies.

Cik ļoti jūs satrauc citu problēmas?
Bumpastiks,tu taču šeit tikai tāpēc liec savas tēmas,lai palielītos ar savu dzīvi,vai paraudātu,cik tev grūta dzīve,tāpat tev te neviens nespēs palīdzēt ne tavos priekos,ne tavās bēdās,pašam vien būs jārisina savas izdomātās problēmas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu