Aukstums

Sieviete (41)
iepazīties ar Aukstums

206 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Nerealniks
Vai....žēl man palika...autoru...ļoti žēl...es esmu smuka,ļoti pat..un napaljons negaršo, opels neinteresē,jo pašai savs ,mīļš autiņš..kā neiet....eh.

Par alimentu (uzturlīdzekļu) pārskaitīšanu.
Pēc likuma jāmaksā likumā noteiktais minimums. Kurš tādu prasības pieteikumu sastādīja???IZLASI KĀRTĪGI SPRIEDUMU, un fiksi sniedz īstu, juridiski pareizi sastādītu pieteukumu.www.tiesas.lv ir paraugi.

Draugam nekad nav laika...
Viebs mēnesis jauvēl gluži rādītājs nav. Tekstā lasīju, sapratu, ka Tu brauc pie viņa...vai esi aicinājusi viņu pie sevis? Pamēģini vienreiz neaizbraukt, uzaicini pie sevis. Pēc reakcijas/ darbībām izdari secinājumus.

Ciešs un gaida
Nu, ja viņa tik ļoti cieš, tātad tas viņai sagādā baudu....

Sekss un karma
"Ko sēsi, to pļausi" - tipiska, cilvēka parastā standartdomāšana....KAS PAR SVIESTU...ko sēsi, to pļausi, nozīmē cēloņu/seku likumsakarību, jeb loģiski un reāli domājošie, izvēloties cēloņus , apmēram jau var paredzēt sekas.

Atlūgums
pēc likuma pienākas, tas, ko uzrakstīsi par iemeslu atlūgumā, saskaņā ar Darba likumu... palasi arī par atlaišanas kompensācijām...

pluss,mīnuss 10
cik,man zināms, tad seksā apmierinājumu nosaka saderība, nevis cipars pasē... bet varbūt, ka maldos.

Kādēļ gribulis pastāv?
ja partnere arī kā zaķene jūtās, tad problēmām nevajadzētu būt.. cik zinu,tad tas ir patīkams process, pie nosacījuma, ja pareizi to dara. A ja trusenes nav, tad jāmīca vīnogas(*lasi-skaldīt malku, iziet spēka trases, jeb ko citu, kurā tiek izlādēta liekā, neiztērētā enerģija).

Kādēļ gribulis pastāv?
kāpēc?

Kā cīnīties godīgiem, kārtīgiem kungiem ar nekaunīgām un uzbāzīgām "dāmām"?
jāiemācās tikumība, nebūs jācīnās nekad ne ar vienu.

Kadēļ cilvēkos ir tik daudz žults un ļaunuma?
bērnībā nav mīlēti tā pa īstam.

Dzīvoklis šķiršanās gadījumā
nevar, viss , kas iegādāts pirms laulības, aŗī ja kredītā, ir tavs un tikai tavs... ir iegādes datums, laulību datums, kas arī ir PIERĀDĪJUMS. VISS... a kopdzīvē visi maksājumi kopējā saimniecībā ir uz pusēm..ja cilvēks labprātīgi maksā tavu kredītu, tas nenozīmē, ka uz mantu viņam ir kādas tiesības... Bet, ka tu tik ātri pēc laulībām domā par laulību šķiršanu, tad kaut kas neklopē...:D :D,...

Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto?
kāda ir motivācija? Naudu nav kur likt? Teorija aizmirsīsies , ja ikdienā nepielietosi to praksē... reāli būsi bīstams autovadītājs, jo nezināsi kā konkrētā situācijā uzvesties uz ceļa... bet tava dzīve, dari kā gribi..

Mīlestība
ja izjūti kaut ko pret saviem bērniem, pret vecākiem, it sevišķi māti, tad nojaut, kas tas ir.

Kāpēc mūsdienās precēties?
kvalitatatīvais ieguvums- tiesiska (likumiska) aizsardzība. Tie, kuri ir saskārušies ar to, sapratīs, par ko rakstu... P.s. dīvaini lasīt šādu jautājumu regulāri, no pieaugušiem cilvēkiem.

Kā tas ir?
a ja ļoti patīk , tad nav nekādu problēmu...

vai mūsdienās sievietes baidās uzrunāt vīriešus?
Liela daļa veči brēc, ka šeit ir prece, lete, gaļa.. sievietei sevi jaŗeklamē tā un šitā, bildes tā un šitā, NU tad autor,teikšu Tev tā... izreklamē sevi kā PRECI, gan atradīsies PIrcēja...

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
zinu dzīvē vīrieti, kurš gribēja, lai čurā.....

Nereala iepazisanas procedura
Tiešām 46 gadi????? Reāli sasmējos... Tev tak ar pašam drīz 50...un, cik zinu, 50 vēl dzīve nebeidzas...bet sāpe smieklīga, sieviete ,pēc tavas izstalkotās ip adreses kautkur nokniebjās, bet tas neesi tu...aiaiaiii...tāpēc sāp, ja???

Vai var uzbarot vīrieti?
kārtējais sieviešu niķis kādu pārtaisīt? Bez pārtaisīšanas nekādīgi? :D :D :D

Vai ātro kredītu aizdevējiem ir izdevīgs miris klients?
Ātro kredītdevēju kapitāls ir naudas atmazgāšana. Un , dodot kredītu šaubīgai( gados vecai) personai, ir aprēķināti zaudējumi, kuri uz lētticīgo ņēmēju/ atdevèju fona ,ir nemanāmi.

Slimības lapa regulāri
es autores vietā padomātu par apstākli, ka prombūšanas laikā, tavi pienākumi jāpilda kādam citam, papildus savai jau esošajai slodzei... padomā, kā tu justos? Un , slimības norāda uz kādiem cēloņiem, atrodi cēloni, nevis , nepārtraukti ārstē sekas, kas 100% ir aplami.

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
senos laikos strādāju lielā uzņēmumā, kur tik tiešām bija pilnīgi visi saieti jāapmeklē.Pats šefs pārbaudīja, kas nav ieradies, un tad bija lēna , mokoša, mobinga izskatā , atvadīšanās no darba. Es tiku iepriekš brīdināta, ... bet no otras puses, šie saieti tika organizēti grandiozi, cepuri nost... un ar otrām pusēm., arī prēmijas ZS bija..

Kādas varētu būt ekstravagantas idejas seksa dažādošanai?
Drausmīgi, ka šādus jautājumus var uzdot " vīrietis" gados...bet ja padomā no otras puses- viss, kas notiek impulsīvi , pie nosacījuma, ka abi viens otru iekāro vienādi karstasinīgi, jau ir pietiekami Ekstravaganti un rutīna nemēdz būt...šeit, es secinu, ka " dāma" nemaz to autoru tā neiekāro, ka nabadziņam ik pa laikam kautkas jādomā...traki, traki....

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
Nekad nevienu neesmu ienīdusi..pat nespèju iedomāties ienīst kādu, vēlpietam, ja mīlu, mīlēju..bija dusmas, izbija..var iestāties absolūta vienaldzība...kam jānotiek, lai ienístu, bojàtu savas nervu šūnas???????????

Par vienošanos ievērošanu darba attiecībās un biznesā
bez plikas likumu zināšanas, ja taisies ko apiet, der palasīt tiesu praksi un tiesu interpretējumu tajā jautājumā ko esi nolēmis neievērot.

Sapnju Viirietis
ja jau mēs viens otru esam izvēlējušies, tad paliek pilnīgi vienlaga, kurā sturī zeķes mētājas...

Pieskārieni
pieskāriens ir tas indikastors, kurš noteiks: patīk man šis pieskāriens, vai palika pretīgi....

Kā iepatikties sievietēm?
es laikam esmu par vecu.... man no vīrieša vajadzīgs ir miers, tas miers, kurš kā neredzams spilventiņš gaida un vajadzīgajā brīdī savāc manus emocionālos izvirdumus...

Kā jums veicas ar iepazīšanos?
jā, spēju.

Sveiki ! Sakiet cilvēki.
ja esi gatavs zaudēt vai ieraudzīt, ko nevēlies./ brauc. Vismaz , varbūt, iegūsi skaidrību. Nekas tā pat vien nenotiek.

negribu vairs dzīvot
dēlam jāatstrādā sava karma, Tev jādzīvo savējā dzīve...ja dzīve, ar it kā pilnvērtīgo ģimeni, šķiet bezjēdzīga, ja mazbērniem jāuzaug bez omes pasakām un omes lutināšanas... tad uz priekšu... cik zinu, tad pašnāvniekus neviens nekad nav varējis atturēt...

Iepriekšējā darba uzteikuma iemesls
jābūt diplomātam un smuki jāizlavierē... un par iepriekšējiem darbiem kā par miroņiem- vainu labu, vai ne ko.. jaunais darba devējs ar sesto maņu jutīs, ja gribi ko sliktu teikt... nevajag..tā ir tikai tava personīgā pieredze.

Sarežģīta būtne neko negaida Ziemassvētkos :(
njaa....diez, kas nav... autoram... ja sieviete patīk- izdomā kā iepriecināt... vismaz sasmīdināt māki?

Ziemassvētku afekts
viss ir smadzenēs...kam komercija,kam vnk g;imenes kopā bušana, kam klusēšanas laiks...paša indivīda atbildība, ko izvēlēties darīt...

Vai ļoti labs, fantastisks, neaizmirstams sekss var būt dāmai kā dāvana svētkos?
Man no sirds žēl to sievieti, kurai sekss jāsaņem kā Dāvana...

seksa partneris, draugs un mīļotais cilvēks
Mans vīrs apvienoja visu virsrakstā minēto seví,..tātad tas ir iespējams un manai dzīves uztverei visvēlamākais variants.

Mazvērtības komplekss, vai?
Vai autoram tas kautkā traucè dzīvot savu dzīvi?????

Vai attiecību partneris var būt stresa noņēmējs un kā jūs to saprotiet?
Saprotu vistiešākajā veidā. Atnāku mājās tāda visa stresaina un partneris vnk ņem un izmasē...viss, stress ir pazudis.

Banānijas korumpētie ierēdņi
Kāds sakars Rīgai ar mazpilsētu? Likums visur vienads Latvijā. Spriedumi vienmēr ir pārsūdzami, tālāk, var ..bet ja ar kaimiņiem kompromiss panākts netiek, tad ir variants mainīt dzīvesvietu. Neviens pensionēts policusts nav pasaules naba.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu