KostaPinta

Sieviete (61)
iepazīties ar KostaPinta

39 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Teātris vai kolhozs?
Pārsvarā te nosit laiku un pazaudē dzīves mērķus, jo virtuālā pasaulē iesūc sevī un rada ilūziju, ka viss notiek.

Kāpēc cilvēki melo? Izliekas?
Vieni meli rada nākamos, ar tiem cilvēks sev uzliek neērtu rāmi, kura ietvaros jādzīvo. Vienkāršāk ir runāt patiesību, jo nav jāiespringst un jāatceras, kādas basņas, kuram stāstīji. Vairums paklūp makaronos, ko reiz izmētājuši

Sveiciens! Tāds novērojums- jo tumšāks un drūmāks laiks,
Ir tikai viens veids kā visu vērst labāku - sāc ar sevi un izbeidz slēpties aiz vārda MĒS, jo tas ir Tavs viedoklis un skatījums uz lietām.

Sēņu lasīšana Īrijā
Sieviete pameta stabilu darbu un aizskrēja lielo naudu sēņu fermā meklēt. Rezultāts pēc gada - ieguva smagu alerģiju, atgriezās, darba nav, nauda beigusies, iegūtā slimība jāārstē. Depresija un bēdu leja. Ne visi ir veiksmes stāsti un neveiksminieki parasti klusē.

Tēva akcepts dēla līgaviņas izvēlē?
Lai ir laiska, ka tik skaista, ka tik labi danco( citē mjuzikāli apgreidotu iepriekšējo paaudžu atziņu)

Cik nopietni vai nenopietni uztverat šeit esošos personāžus?
Nopietni uztveru tikai nenopietnos. Pārlieku nopietnos un savā nopietnībā sapinušos uztveru nenopietni. :))

Nabadzības psiholoģija?
Nedrīkst cilvēkam atņemt iespēju ciest un vaimanāt! Tā ir nopietna izvēle un vienlaicīgi iespēja ar savām vaimanām sodīt šo nepateicīgo Pasauli :))

...bez kaisles!
Cik daudz kroplīgu viedokļu - būtībā tiek slavinātas iluzoras, nepilnvērtīgas attiecības. Vai sieviete, kura attiecībās nevēlas sex, ir vesela un pilnvērtīga? Patiesībā nav.( nav domāti cilvēki pēc 100)

Materiālo zaudējumu piedzīšanas iespējas.
Sadales tīkli atbild par komunikācijām līdz kastei pie mājas sienas. Tālāk daudzdzīvokļu namu kāpņu telpās - apsaimniekotājs. Ja uz īso saiet dzīvoklī vai privātmājā - atbildīgs tikai un vienīgi paC īpašnieks.

Sieviete - mamma
Tādās attiecībās ir saimnieciska pāraprūpe un to izvēlas sieviete. Ir tādas skraidelētājas, bet seksa nav. Jo ar mātēm neguļ.....

...bez kaisles!
Vecumdienās nevajag tik daudz rīt, bet naudu investēt seksa rotaļlietās.

Dzīve pēc nāves
Vienīgais, ko mēs varam nodot tālāk, ir mūsu gēni. Viss pārējais ir diezgan nenozīmīgs - vairumam viņu dzīve ir nozīmīga tikai pašu acīs. Patiesībā - cilvēks atražo sev līdzīgos, ēd, kakā, guļ, ražo atkritumus, čakarē sev un citiem smadzenes vai pārsvarā kko bezjēdzīgu dara. Bet ambīcijas uz reinkarnāciju milzīgas. Cilvēciskās komēdijas dalībnieki regulāri sacer dažādas pasaciņas, lai celtu...

Kāpēc cilvēki citam nodara to ko pats sev negribētu?
Jurka, nevajag ilgstoši stāvēt zem logiem, no kuriem regulāri lido atkritumu maisiņi. Tad nebūs tik biežu nelaimīgu sakritību. :))

Dzīve pēc nāves
Nāves brīdī neparastas vīzijas un gaismas rodas no skābekļa trūkuma smadzenēs. (tā saka mediķi)

Kāpēc cilvēki citam nodara to ko pats sev negribētu?
Neviens nevienam neko nenodara, cilvēks sev izvēlas labāko, ko var, lai emocionāli, vai kā citādi sevi apmierinātu. Ja objekti, kas viņam ceļā patrāpijušies, izjūt ko citu, tā ir viņu pašu atbildība. Nevienu nevar piespiest justies nožēlojami, bet upura loma sniedz daudz priekšrocību. Būt par cietēju ir tik piedienīgi un, ko vien vērta skraidelēšana apkārt un sūdzēšanās. Iespēja saņemt tik...

Nepiedienīgs piedāvājums sievietei?
Galīgi garām. Smagā atilērija. Sievietēm tas jāsaka romantiskāk! Vai vēlies ar mani plūkt ziedus Alpu pļavās, dzert kafiju, melnu kā Āfrika, Elizejas laukos un saplūst pulsējošā ritmā Roterdamas parka strūklakā........utt. Lai gan risks sastapties ar merkantilu sociopāti, kura palikusi bez iztikas līdzekļiem, ir ļoti liels jebkurā gadījumā.

Kur jūsuprāt noslēpto meklēt?
Dakšas nelīdzēs. Kad sievišķis ietaurēsies, pat kaimiņi ar naudu atskries.

Cik ļoti patreizējās attiecības ietekmē iepriekšējās?
Pēc neveiksmīgām attiecībām nepieciešams vidēji pusotrs gads atejai, brūču laizīšanai un dvēselē cirsto brūču dziedināšanai. Vismaz tā apgalvo zinātnieki no Anglijas vai citiem krūmiem. Ja šis periods ieilgst līdz varbūtībai - līdz nāve šķirs - uzmanieties, Jūs vajā atriebīgs maņiaks vai psihiski slims cilvēks.

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Būtiskākais hobijs, kurā vēlmēm vajadzētu sakrist, ir gultas prieku baudīšana. Ja vērojama disonanse, nekas labs nākotnē nav paredzams...:))

Vai tiešām te ir arī tādas sievietes?
Kāpēc tik nosodoši? Varbūt šīs sievietes ir mūsu nākotne, jo pastāv iespēja ka viņām būs daudz bērnu - prezervatīvien nauda nepietiks vai pabalstu dēļ. Turīgās jau neies mocīties ar tādu problēmu - pupi nošļuks, ceļojumos būs grūti izbraukāt, interjerā neiederas, labāk suni paņems.

Skats uz attiecībām no psihooģiskās puses
Vairāk, vai mazāk sviesC, jo sievišķīgas un vīrišķīgas intereses ne vienmēr klājas. Nav obligāti jākļūst par futbola vai medību fani, vai arī jāmeklē veci - fitnesa cienītāju, lai veidotu veiksmīgas attiecības.

Cik svarīgi jums ir apreibt no kaut kā?
Cilvēki maksā lielu naudu(vai kā citādi), lai iegūtu sev nepieciešamās sajūtas un apmierinātu vēlmes. Svarīgi nepārkāpt sarkano līniju, kad vairs nekontrolē situāciju, jo esi kļuvis par baudu vergu.

Kāpēc ir cilvēki, kam ir tieksme kādu noniecināt?
Tas ir vienkāršakais veids kā savās acīs celt pašvērtību - pazeminot apkārtējiem, jo īpaši nav jāpiepūlas, lai ko sasniegtu. Pietiek ar pāris aizvainojošām frāzēm un jau esi zirgā. Tuvas attiecības ar tādiem cilvēkiem vienmēr atstās psihiskas traumas.

Vai ir tā ka meklē vienu, bet atrod kaut ko pavisam citu?
ieciklēšanos uz Lielo mīlu, kura pēc 5 minūtēm mūs gaida aiz nākamā stūra, ir tikai domāšanas kļūda. Aiz nākamā stūra mūs, labākajā gadījumā, gaida kaisle. Mīla atnāk ilgtermiņā - iepazīstot. Visbiežāk gan neatnāk, kad klikšķa skaņa apklususi un izrādās, ka seriāla varonis/varone nav gluži tas, ar ko spējam atrasties vienā telpā līdz "nāve šķirs"

Ko te vairāk dara,meklē vai pļekšķ?
Manuprāt vairumam vīriešu, kas šeit nodarbojas ar daiļtiršanu, viss jau ir. Oho publiskiverbālā telpa tik spalvu uzspodrināšanai un pašvērtības celšanai. Vīrietim(daudziem) jebkurā vecumā, jebkurā statusā ir svarīga apziņa, ka esi pieprasīts...:)))

Cik daudz liekulibas ir fraze "Es bez jutam nevaru"
Baluba - tās, kuras bez jūtām nevar, sēž oho un apdzied savas jūtīgās dvēseles daiļumu . Tās, kuras var, patlaban bauda sauli un malko kokteili siltā pludmalē. :))

Kādos mīļvārdiņos dāmas labāk nesaukt?
Atceros vienu laulībā vīlušos vīrieti, kas dzērumā savai sievai regulāri teica - glohņi urna. Pārsteidzoši, bet viņi joprojām ir kopā.

Cik daudz liekulibas ir fraze "Es bez jutam nevaru"
...es bez jūtām nevaru, nav liekulība, bet glītā iesaiņojumā ietērpta frāze - man uz Tevi nestāv(abiem dzimumiem).....

vēl neliels uzdevumiņš iztēles rosināšanai!
Trojas zirgs vairāk piedien Vidusjūras valstīm. Letiņi kāpj uz grābekļiem. :))

kā pateikt?
Principā, ja cilvēki nesaderīgi, nav ko traukus plēst. Draudzīgi jāatvadās un jādodas tālāk. Visādas cūcības, atriebības un piedirstas kurpes lai paliek primitīviem indivīdiem bez nākotnes.

Kādēļ vīrieši sievietes, bieži, uztver kā trofejas?
Par trofeju var uzskatīt medību rezultātā iegūtu objektu, kuru vēlas daudzi, bet dabū viens, neatkarīgi no dzimuma. :))

Varbūt viss ir daudz sarežģītāk, nekā mēs domājam un iztēlojamies??
Neko nesarežģī un filmas neskatās. Dabas ieliktā vairošanās programma produktīvajā periodā romantiski, vai bez liekām formalitātēm veicina jauko drāzšanās procesu abiem dzimumiem. Vēlāk sievietēm šis sporta veids ir tikai baudai.

Vai šeit ir palikuši vīrieši, kas tic attiecībām ar vienu sievieti?
Romeo un Džuljeta iemīlējās un nomira. Ja romantiskā nāve izpaliktu - visticamāk, pēc pāris gadiem abiem būtu venēriskās slimības un kaudze mīļāko....(ņemot vērā laikmeta tikumus un paradumus). Ja paskatās apkārt šodien - 1% laimīgi kopā vecumu sasniegušo ir :)))) (uzsver vārdu laimīgi)

kā čalim maigāk pateikt ka viņš man ir noriebies?
manuprāt, vārdi, ka viņš ir pelnījis ko labāku, varētu būt nodrāzts, tomēr samērā pieklājīgs variants.....

kur vaina negribēšanā?
Otra demences redz, savas nē (specifiska abu dzimumu vecuma pazīme) :))))

Kā pārvarēt dusmas un aizvainojumu?
Vendetta un ne mazāk. Instrukcijas var atrast internātā. Tādus goda un cieņas aizskārumus nomazgāt tikai ar asinīm.

Vai mākslīgais saprāts ir bīstamāks par atomkaru?
Cilvēks radās no pērtiķiem, kurus praktiski iznīcinājis un rada mākslīgo intelektu, kurš iznīcinās viņu. Spēles nākamais līmenis, nekas vairāk.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu