KostaPinta

Sieviete (62)
iepazīties ar KostaPinta

10 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
Būtībā, nav svarīgi, kas, ko, kur, kādas bildes zog. Svarīgi ir tikai tas, kādā barā esi un kam šeit gaudo līdzi. Vari gan melot, gan, piemēram, nopludināt sensitīvus datus par medicīnisku diagnozi, gan apzināti maldināt cietušo un apmelot pārējos. Tas viss ir pupu mizas! Ja esi kāda grupējuma loceklis, tas skaitīsies normāli, pat apsveicami cīņā ar visiem, kas neizrāda pienācīgu cieņu kādam,...

Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī?
Protesta balsotāji apmaldījušies 16 priedēs(sarakstos) un nobalsojuši par maksātnespējas administratoru, kuru diriģē oligarhs. :))) Atkal nekā, baltā zirga Laimneša vietā atbrauca ar Krievijā ražotām detaļām piebāzts buldozers....

Latviešu sieviešu gara trulums
Kamēr veiksmes stāsti svin dzīvi, neveiksminieki, cietušie, konkurēt nespējīgie, izmisušie, uttt... pulcējas iepazīšanās portālos, lai konstatētu, ka vīnogas joprojām ir skābas.......)))

Kāpēc mēs tomēr zaudējām?
Kas domāts ar vārdu "mēs"´, ja tajā laikā Latvijas teritoriju apdzīvoja savstarpēji naidīgas ciltis - kurši, zemgaļi, latgaļi, lībieši, kuri viens otru laupīja un izkāva. Zemgaļi daudz tuvāki bija leišu žemaičiem. Kad juta, ka savu neatkarību zaudēs, nodedzināja pēdējās pilis un aizgāja uz Lietuvu. Dažos avotos minēti 100 000 cilvēku. Latgaļi tajā laikā bija pareizticīgās Krievijas...

Kā jums veicas ar bloga izveidi?
Vecas tantiņas blogo uz soliņa pie mājas, vidējā paaudze - kā sanāk, jaunatne - virtuālajā tīmeklī. Galvenais, lai ir ko teikt. :)))

Vai sievietēm nav pieņemams askētisks dzīvesveids?
Kas cilvēkam svarīgi - apmierināt savas vēlmes un gūt pozitīvas emocijas - pēc iespējas vairāk. Tāpēc ieteiktu sākt no nūjas otra gala. Ar uzkrājuma apmēru un sludinājumu oho par būtnes meklējumiem, ar kuru to kopīgi notriekt! :) (iesaka, sliktāk nebūs)

Kāpēc izvēlamies nepiemērotus partnerus?
Problēma nav partneros, bet lietu kārtībā. Vienmēr ir kāda primāra vēlme, kuru cenšamies apmierināt. Kad kārotais sasniegts, priekšplānā parādās jauna vissvarīgākā. Tāpēc tik daudz traģēdiju un ciešanu. Piemēram, kad materiālā virsotne sasniegta, sākas grūti izprotams aplauziens. Visbiežāk......... ķermenis brēc pēc kaut kā neķītra vai cēla, ko esošais partneris nespēj dot.

Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā
Nav nekā kaitinošāka par paziņām, kas izmisīgi vēlas nopelnīt, uzbāžoties ar savu, pārsvarā citiem nevajadzīgo, superprodukciju.Kad censonis sava potenciālo pircēju loku ir izsmēlis, darbs kompānijā beidzas. Bet līdzcilvēkiem atmiņas par uzbāzīgi merkantīlo uzvedību paliek!

Vai tiešām latvieši ir nojūgušies, ja balsos par Kaimina KPVLV
Viņu sarunās, kuras paši atzinuši par notikušām, vēlētāji, šķiet, nosaukti par idiņiem, kuriem vajag tikai šnabi un kotleti. Cik tādu ir procentuāli, varēs noskaidrot pēc vēlēšanu rezultātiem! )))

Vai aiz kpv. Lv un saskaņas partijām stāv Šlesers?
Histēriska zākāšanās un negatīvisms pagaidām ir vienīgais ar ko šī partija izceļas uz pārējo fona. Ne par vienu labo darbu nekas nav dzirdēts. Bet tiem, kuriem viss šķiet slikti, tā varētu būt pareizā izvēle, lai viss kļūtu vēl sliktāk!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu