KostaPinta

Sieviete (62)
iepazīties ar KostaPinta

6 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā
Nav nekā kaitinošāka par paziņām, kas izmisīgi vēlas nopelnīt, uzbāžoties ar savu, pārsvarā citiem nevajadzīgo, superprodukciju.Kad censonis sava potenciālo pircēju loku ir izsmēlis, darbs kompānijā beidzas. Bet līdzcilvēkiem atmiņas par uzbāzīgi merkantīlo uzvedību paliek!

Vai tiešām latvieši ir nojūgušies, ja balsos par Kaimina KPVLV
Viņu sarunās, kuras paši atzinuši par notikušām, vēlētāji, šķiet, nosaukti par idiņiem, kuriem vajag tikai šnabi un kotleti. Cik tādu ir procentuāli, varēs noskaidrot pēc vēlēšanu rezultātiem! )))

Vai aiz kpv. Lv un saskaņas partijām stāv Šlesers?
Histēriska zākāšanās un negatīvisms pagaidām ir vienīgais ar ko šī partija izceļas uz pārējo fona. Ne par vienu labo darbu nekas nav dzirdēts. Bet tiem, kuriem viss šķiet slikti, tā varētu būt pareizā izvēle, lai viss kļūtu vēl sliktāk!

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Kam sanāk, tas dara, kam nē- tas māca (oho reāls piemērs) ))))

Vai jūs apvainotos, ja jūs nosauktu par skaistuli?
Mazohistam šāds kompliments var radīt iespaidu par emocionālu nesaderību. Iesaku aizsūtīt kaut ko par atejas bedri vai salīdzinājumu ar šausmu filmu izcilākajiem eksemplāriem!

Iemesli vīriešu palietotajam izskatam?
Aiz katra vīrieša stāv sieviete, viņa māte, kas bērnībā ielikusi pamatu izpratnei par dzīvi. Neaudzināja tak svešiem sievišķiem lietošanai!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu