mikeliene

Sieviete (57)
iepazīties ar mikeliene

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Iesakiet lūdzu labu juristu mantojuma lietās..
Nomiris pieaugušu bernu tēvs,mantojumā māja. Otrā biijusī sieva viltojusi parakstus,ka berni atteikusies no mantojuma,visu grib savākt sev.. Bija ierosināta krimināllieta par dokumentu viltošanu,bet...

Ka attaisit radiatoru, lai varu iztirit?
Man nepielec,ka var dabut vala augsu radiatoriem,lai iztiritu ar puteklsuceju. Gan jau ir kads knifins..

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
Ienākot šeit Oho. ,bāžās virsū tā reklāma -Izvēlies militāro karjeru! Nu besī jau,neko nevar izlasīt,kā tikt vaļā? Spiežot to krustiņu labajā stūrī nelīdz..

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jāņi-ģimenes svētki vai kolektīvie?
Man gan gribētos palīgot kādā lauku mājā,pļavā..tur ir kaut kadas citas tā ka bērnibas,jaunības atmiņas,romantika..Tā kā man nav vairs palikuši neviena laukos dzīvojošo,ir labi arī savā mājā..atbrauc draugi,atnāk kaimiņi,dari ko gribi,uzliec Jāņu muzičku,varam dziedāt līdz,varam dancot...piekusi,ej gulēt,neesi ne no viena atkarīgs,viss uz vietas! Lai visiem jauka Līgosana !!

Skaudība
Skaudība manuprat ir tāda novirze galvā..un to vārdu lieto bieži vien nevietā,cilvēku kritizē-tev skauž,..Nu neskauž,ja cilvēks godīgi visu panacis ar savu galvu,darbu-priecājos līdz! Gimenē viss ok-jāpriecajas.. Un pati censos savus sapņus piepildīt,lēnām bet īstenojas..! Bet uz tiem kas sagadājusi sev bagatibu uz citu rēķina-skatos ar žēlumu,ka nevar pa naktīm mierīgi gulēt,ka reiz nenovaktes...

Vai veerts?
Nu tad jārunā randiņi parkā uz soliņa,viens otram paturēsit rociņu,sajutīsi vai ir vērts aicināt uz kafiju..Par tām nabaga sievietēm,kuras to vien kā gaida ka kāds izmaksās kafiju?! Tādu vēl neesmu sastapusi,drīzāk otrādi,ja būtu vērts,sieviete izmaksātu pati gan kafiju,gan ko vairāk..Bet,kad palasa šādus žīdulēnus,tad kādu laiku pāriet dūša iet uz randiņiem..Bet dzīve turpinās..

Sarkanie īkšķīši.
Man tie sarkanie īkšķiši diez ko nesatrauc,vienkāŗši cilveks piekrīt vai nepiekrīt cita viedoklim..Man gan vairāk izbŗīna par tiem ākstiem,kas liek 1,2 foto vertēšanā,vai šiem no tā vieglāk paliek ;))Reizēm labas bildes noliek kā te pēdējos spokus. Es šeit nerunaju par savējām,jo neesmu profesionāle,arī telefons ne no tiem labakajiem. Ka ari pats jau sevi nefočē,kādam citam tas jādara,tātad...

Suņa nāve
Riebekle-super uzrakstīji!! Pievienojos par fargo!! Manā dzīvē bijuši divi suņi,abi pa 13 gadiem nodzīvojuši.Ar kuriem gadiem kopā,visur! Tik daudz atmiņu jauku. Par abiem šad tad domāju. PIrmais, kollijs aizgāja..paņēmu pēc trīs nedēļām pitiņu.Tad jau citas darbošanās,domas jau par jauno draugu.. Nu pitiņš arī nav jau divi gadi,doma ir ņemt kādu maziņu,kā zvaninu mājās,lai var paņemt...

...pienakumu izpildijat?
Gribēju,bija 2 mēģinajumi kad it kā varēja citos iecirkņos,nu neņēma pretī,aparatūra nestrādā..nu tad neko,es nebrauksu cauri puslatvijai lai tiktu uz savu velēšanas vietu! Negodīgas vēlēšanas,cik tūkstoši dēļ tā tika uzmesti!

Dzīvokļa zema cena
Varbūt dzīvoklis ieķīlats(nevar vairs pavilkt),liels zemes nodoklis,dārgi komunalie,māja plānos ies uz kapitālo remontu..

Kas noticis ar Eirovīzijas konkursu ?
Visu neredzeju,finalā man klausāmas dziesmas bij kādas piecas. Un man vienalga šie zilie,zaļie vai rozā,labam izpildījumam tas netraucē..Un gaismas šovs bij superīgs.

Sveicieni visām māmiņām !
Jā,šogad stipri vairak sveicēju ka nekad,arī kapos. Aizbraucu uz 1.Meža kapiem pie savas mammītes,arī vīra māte turpat,nebija kur auto nolikt,visi lika kur zīme-nedrīkst,es arī noriskēju ;) Pilns ar tautu.

Par invaliditātes piešķiršanu
Jagaida tie 6 menesi,ja vairs nepieskirs 2.grupu,bet 3. tad gan obligati butu japarsudz.

Kiviča grāmata
Oi,ko nu tur skaust pie ta suleimana😆,cik vinam tas istas jau bijusas..man vins izraisa smaidu,jo izskatas ka pats pa dzivi nezin ko grib.Metajas tur,tad sur..

Ka attaisit radiatoru, lai varu iztirit?
Bilde tur tas mazais baltais plastmasa gabalins bidas uz vienu uz otru pusi,bet tad var dabut vala augsai tikai vienu pusi,normali klat tikt nevar..skruvju nav.

Palīdziet izvēlēties autoskolu jaunietei
Ja obligatas stundas nobrauktas,drosi var mainit,mekle tadu kas var ari parakstit un pielaist pie eksamena. Es izmeginaju 5 instruktorus,paliku pie viena miera mika,kas ideali visu paskaidroja,ari blondinem..;) Un iesaku,uz beigam meklet auto tadu ar kadu brauksi CSDD eksamena,vieglak bus ar figuram,jo katram auto savi parametri,gruti uz reiz ta piesauties. Mana gadijuma,nemu bembi,ja ar...

Kādu auto iesakāt sievietei?
Nesen iekapu sava bembi,nu pec opelisa jutos ka 20 gadus jaunaka. Ta nu sanaca,gribeju pirkt 4.audi ,bet kads cits pasteidzas..Pazinas piedavaja savejo,pameginaju.iepatikas!!! Tagad saprotu tos jaunos kuri grib patrakot uz celiem,ari man to loti gribetos,bet..nedrikst..bet autins iet viegli,daudz vietas salona un klase tada kuram detalu piedavajums liels un cenas aptuveni ka audim.

Interesants jautajums
Nu pirmkārt,lai butu labs sexs ir jābūt abpusējām simpātijām un tur jāsapas.. tad jauks romantisks vakars ar turpinajumu..Bet te vīrieši grib visu un uzreiz! Kur dzīvo,tūlit braucu un viss notiekās..Nu kāds tur sexs var sanākt,kā divi truši trešo taisa..fiksi,fiksi,bez jūtām?! Tiko ar tādu te iepazinos,sazvanījamies,it ka normali parunājamies,bet nākošā dienā raksta-mums nekas nevar sanākt,jo...

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
Mezmalim-FB manu profilu ar jau 3 x izdzēsa,tad viņiem mans vārds nepatīk,tad es it ka firma,tad feiks..;))) Nu atkal uzcepu 4. profilu,redzēs cik ilgi turēšos..Neerti tik no draugiem,radiem ej nu ieskaidro,ka neesi mazliet jocīga,kad kuro x aicinu atkal draugos.. Bet te Oho cik atceros,tik uzbāzīgu reklamu nebija un brauc virsū pa puslapu,nespej tik to krustiņu spiest..

Ka dabut nost to uzbāzīgo reklāmu?
Nu jā,šēit jau īstā vieta kur reklamēt,kur vairākums jau gados,varbūt domā ka sāks uz pavasari skriet,nodzīt liekos tauciņus..<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu