gnoms

Virietis (52)
iepazīties ar gnoms

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Tev pašam no sevis nebūtu kauns tā neko nedarīt?Varbūt atrastos cērpjama aitiņa ,kas klausītos tavā dzejā un novērtētu tavus mākslas darbus .Toties ja tiem nav lielākas vērtības ,tad nav ko sevi noslogot.

Par daudz eļļa motorā
Skatoties cik vecs autiņš.Eļļu gan ieteiktu nomainīt kopā ar eļļas filtru gan arī gaisa filtru.Dūmošanai vajadzētu pazust pēc lielāka nobraukuma, un var noteikt vai eļļa zūd vai nē.

Cik ļoti vīrietis,kurš ir ielikts rāmī,vispār ir vīrietis.?
Kāpēc kāds vispār jāliek kaut kādā rāmī?Tad jau labāk nopirkt sētas kranci un apkārt ierīkot radi sētu.

T-16 - kā var apskatīt sajūga disku neizjaucot motoru?
Disku bez jaukšanas ,motora noņemšanas ,neapskatīsiet. No pieredzes ieteiktu mainīt sajūga disku ,izspiedēj gultni un ķepiņas,protams ja gribat lietot tehniku pats.

Vai dzīves pieredze pataisa cilvēku prātīgāku un gudrāku?
Vecāks pirms ko darīs 100 un vienu reizi izvērtēs savas darbības un tikai ,tad pieņems lēmumu.Protams 20 gadnieks var savā steigā pareizu lēmumu pieņemt daudz ātrāk neizvērtējot tālāko.Rezultāts gan vieniem gan otriem uz grābekļa tāpat uzkāps agri vai vēlu.

Tematiskais randiņš!
Jo vairāk domāsi ko darīt ,jo sliktāk sanāks .Vajag atrauties pa pilnai programmai ,vienkārši ej un dari .

Kādam vīrietim būt stilīgi mūsdienu Latvijā? Ko sievietes sagaida no sava vīrieša?
Labais jautājums dāmu klubiņam,lai izsaka savus domu graudus .Vai vajadzētu kādu lielāku arēnu ,kur varētu pārmest kauliņus.MĒS PAŠLAIK PALASĪSIM DOMUGRAUDUS!!!

Baušļi.
Jā esmu.Dievs taču Ādamu un Ievu izdzina no paradīzes par grēkiem,un kur nu mēs varam palikt bez tiem.Nebūs grēku būs jālikvidē baznīcas un būs štatu samazināšana.Nē labāk grēkosim normas robežās ,jo šajā saulē tu dzīvo vienu dzīvi.Pēc tam lai, mūs soda tas kungs augšā.

Vai ēzelis var būt arī lauva?
Lauva gan var kļūt par ēzeli,jo kā gan savādāk uzskatīt to, kas nes un nes savam baram.Taču reiz pienāk brīdis, kad lauva saprot ka ir pārtapis par ēzeli.Lai pārtaptu atpakaļ ir vajadzīgs laiks un ēzeļa spīts.

Ko tu esi darījis, lai tevi kāds mīlētu?
Daudz jādara jāraksta dzejas rindas,jāpārvar attālums,jāklausās savā sirds balsī utt.Bet ir liels jautājums vai tas kam tu to dari atbildēs tev ar to pašu .

Malkas ūdens sildīsanas krāsniņas uzstādīšana virtuvē
1.vai tā ir privātmāja. 2.krāsniņas tips nosaukums.3. cik tālu atrodas dūmvads(skurstenis).no pieredzes jaunajām krāsniņām ir ļoti laba siltumatdeve un parasti jāņem vērā ka dūmgāzes ir aukstas,kas laika gaitā var radīt lielas problēmas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu