Skarlete
Sieviete (55)uzzināt vairāk par Skarlete
103 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:
Vai peldsezonai gatavi? :)
Naff jau jāmēģina, lai zinātu, ka sviestā cept uz restēm nesanāks! :)
Vai peldsezonai gatavi? :)
GrilēC auGsts tas J-siers kļūst tā kā pazole./ ēduse nav, var iedomāties/:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Krč. /griež J-sieru salātos/ kuņģa darbības aktivizēšanai!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Kā vēl nav izdomājuši pārdot burciņās tos spīzdīgos Jāņtārpus?!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Nekur nav teikC, ka Jāņu dienu nevar gulēt! Līgo! Līgo!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Nu labrīt!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Es varētu aiziet! /skaita pieturas/ Tāda iesildošā pastaiga sanāktu.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Kāpēc nevarētu cilvēks pārsēsties? /nesaprot/ Pārsvarā visi ir auKstie perōni, gad.ja kājas ķērās.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Un bezmaksas kultūra, un sab.transports!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Ja gribās mierīgus svētkus, tad jābrauc šurp uz Rīgu! Tukšas ielas, tukši pagalmi, par veikaliem vēl nezinu.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Var arī šļūkt pa rasu!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Ap šo saulgriežu laiku savvaļas ūdens paliek īpaši enerģētisks! Lec tik iekšā!;)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Bet kur palikuši odi? :))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Lācis ir visēdājs...lai ēd zāli mežu norās! /noliek lāci pie vietas/:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
/izslej krūtažu un pastumj nost S_66 palīdzību/:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Lai gan Tračs sāka, ka tantes neviens nepirks, es labāk pārdodos, nekā piedalos LV mežu izciršanā! ;)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Sauc kā gribi, bet ja procesā iesaistītā nauda, tā ir pirkšana-pārdošana! :)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Kkas jau jāpārdod ir, lai tiktu pie pirkšanas...smadzenes, runas spējas, smukums vai spēks. Te vrb lielāka nozīme ir - kam pārdod?!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Krč.,sviests dzīvot saskaņā ar saviem ētikas principiem! Vo, ja jums būtu jādzīvo pēc maniem likumiem, tad būtu daudz mazāk nevajadzīgu krāmu uz pasaules.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Dharma?! Vai tā nav kāda drukas kļūda?:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
333
Vai peldsezonai gatavi? :)
Citos gados bija arī vienkāršotā alus brūvēšana ar rupjmaizes grauzdēšanu vai nopirkta iesala šķaidīšanu. Kā arī rabarberu kvasa trīs dienu raudzēšana.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Mans fāters - Jānis, Jāņa dēls un vienlaikus arī Jāņa (mana brāļa) tēvs, reiz to šovu, ko sauca par alus darīšanu, realizēja. Manuprāt viņiem tur nekas nesanāca. Otrs šovs sekoja Jāņos (Līgās) / norāda uz sevi/, to visu pārspriest un meklēt kļūdas.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Vēl Mārtiņi arī der, lai ozolu vaiņagu Jāņos galvā liktu.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Es, bez 2 l, nespēju papardes no pojenēm atšķirt!:))
Bet vsp tak tikai Jāņa tēvi alu brūvēja un Jāņa mātes sieru sēja krietnam līgotāju pulciņam. :)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Ja par tradīcijām, tad aliņam pēdējais laiks grauzdēt sadiedzētos miežus!:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Līgas....k-gi! Neaizmirstam, ka vispirms svinam Līgas!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Līgo naktī ir vienīgā iespēja pilsētā nokurināt krāmus. Tas būs jāizmanto.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Krč, nojuka klēpjdators, bet ar planšeti īpaši nepatīk netā sēdēt. Ir kkāds diskomforts. Vot i miers.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Jau pāris dienas ledusskapī dzesējas šampis...ko uzšaut, kad prorabi būs savu paveikuši un viena vecās koka mājas fasāde, vēsturiskā koka apbūves teritōrijā, būs uzprišināta.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Pie Onkām esmu novērojusi īpatnību, ka Onka grib, lai viņu sameklē...pēc zināmām pazīmēm, atrašanās vietas vai ieradumiem. Tas ir kkāds uzmanības trūkums vai kautrība?!:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Uz džeziņu mani uzaicināja dēliņš (36). Reformātu baznīcā, vokāls - Ieva Kerēvica. Es nemaz nezināju, ka viņš mīl džezu. Koncis patika, Ievilka, relaksēja. Nekas netraucēja...un tas ir labs rādītājs gan pie attiecībām, gan pie jaunām kurpēm, gan oho pasažieriem.:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Rītvakar esmu uzaicināta uz džeziņu Vecrīgā. Sola gāzienu, krusu.../nezin ko mugura vilkt/! :)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Varavīksni labak nepieminēt!:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Priekš stulbām intridziņām, kā FiFka to dara, žēl laika!:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Nu jau es arī tikai šova pēc vai arī lai paskatītos patiesībai acīs, te izpildos. Pofig:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Ķivere galvā ir tāpēc, jo publicēt bildi ir palikt sevi zem āmura!:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
...jo RUU skatas uz manu bildi un domā par FiFku?! :))
Es atklāju citu statistiku... daudzi svešinieki aplūko manu profilu tieši no Pieredzes apmaiņas. Tātad ir ielūrējuši teitan!:)
Vai peldsezonai gatavi? :)
Profilā ieliku vakardienas pašbildi. Kājas trīcēja, bet vajadzēja tak uzlīst.:))
Vai peldsezonai gatavi? :)
Var jau pēc degustēšanas izspļaut!:)))
<< atpakaļ
