Pilskungs

Virietis (67)
uzzināt vairāk par Pilskungs

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?
Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
Šis vairāk ir juridiskas un saimnieciskas dabas jautājums, bet nu tomēr ... Vai kādam ir pieredze konkrēti ar SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" ? Par līgumsaistību nepildīšanu (maksas iekasēšanu par...

35 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kurš no abiem sliktumiem ir labāks?
Kāpēc tiek pieļauti tikai 2 varianti ? Un kāpēc jūtas un iekāre būtu tik nešķiramas ? Piemēram : 1. Iekāre ir, jūtu nav, šļūc pa kreisi (populārākais gadījums), 2. Iekāres nav, jūtas ir, nekur nešļūc (un ko nu ?)

Apvainojumi dēļ auguma un svara
Atkal lieka un gara runāšana. Neņemiet galvā. Piekrītu Gvenai.

Plānot vai neplānot
Visnotaļ vajadzīgs plāns ! Tikai nabadzībai nevajag plānu - tā bez jebkāda plāna ātri iespiežas visās spraugās starp debesīm un zemi. Uzmanieties !

Zafira 1,8 benzīns, eļļa tek uz svecēm.
Tomēr tā var arī nebūt. Vispirms skaidri jāzina, vai eļļa tek uz svecēm (neizklausās reāli - no kurienes tad viņa tek?), vai sveces tiek piesviestas (no apakšas) ar eļļu dēļ slikta degmaisījuma vai aizdedzes traucējumu dēļ. Vēl var būt, ka sakaltuši ir vārstu kātu blīvslēgi - tad karsta eļļa pēc braukšanas satek cilindros, un aukstu palaižot, ir baisi dūmu mutuļi. Pie šo blīvslēgu maiņas...

Kā uzzināt vai manai gimenei ir uzlikts lāsts?
Tas pats par sevi ir muļķības ! Nauda visiem ir par maz :) Varbūt tāpēc, ka par daudz elektronikas nopirkts. Vadieties pēc Skolniecins padoma ! Un vēl kas - peļņa ir starpība starp ienākumiem un izdevumiem. Tātad, lai būtu vairāk naudas, tad : 1.Jāpalielina ienākumi 2.Jāsamazina izdevumi (šis ir īstais līdzeklis) !

Vai politisko uzskatu nesakritība var sanaidot pat labus draugus?
Monitors> "Neko" par biznesu neteica, bet jautājums ir, par ko nobalsoja vecāki. Piemēram, ja par partiju, kas bija pret maksātnespējas likumu - bērnu uzņēmumam tas bija vismaz kāds glābiņš. Daudzu uzņēmumu likvidēšana ir saistīta ar likumu svārstībām. Banka Monitoram neko daudz nav iemācījusi.

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Izsaku stingru atbalstu Skolniecins ! Tādas "audzinātājas" vai nu pašas jāpāraudzina, vai jāatlaiž ! Pirmkārt - kur tad skatās bērnudārza vadītājs ? Vai viņš to vispār zina ?

Vai politisko uzskatu nesakritība var sanaidot pat labus draugus?
Jā, tā ir ! Lielā naidā var palikt ne tikai draugi, arī ģimenes locekļi - bērni savā starpā un ar vecākiem. Kā to atrisināt ? Domāju ka nevar un nekad nevarēs. Tas ir mīts, ka iespējams diskusiju ceļā panākt kompromisu, jo neviens no šādiem strīdniekiem ne par matu nepiekāpsies. Pats esmu piedzīvojis konfliktu ar reliģiozas apmātības pārņemtu ģimeni, un vienīgā iespēja bija aiziet. Pasaule...

Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas?
Tas ir pārkāpums, nepavisam tikai ētisks, bet stingri juridisks, iesaku celt trauksmi ! LR Satversme jau no 1922.gada nosaka, ka baznīca (reliģija) un skola ir nodalītas. Vajag griezties Izglītības ministrijā. Nepieciešamās zināšanas reliģiju vēsturē vajadzētu ietvert vēstures priekšmetā, sevišķi vidusskolā. Cilvēki reliģijai pievēršas savu smadzeņu dabiskā vājuma un stingras gribas trūkuma...

Likumība
Nav noteiktu pierādījumu, ka tā būtu. Veltīga runāšana. Bet ja kas, domāju, ka cēlonis tomēr slēpjas mātēs !

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Paula6> Traci celt nekad nevajag ! Tik pretrunīgu vēstījumu sen neesmu redzējis - ...arī vīrietis vispirms iepazīsies, bet ne uzbāzīsies ar saviem žestiem un mājieniem... nu tā varbūt Paula6 gribētu, taču žesti un mājieni ir pilnīgi neatņemama iepazīšanās sastāvdaļa, un pieredze rāda, ka sievietēm tas pat ļoti patīk! .. vai tad acu nav, ka neredz, kas tā par sievieti ir priekšā... kaut ko jau...

Sievietes apģērbs kā vēstījums?
Nevar saprast, ar ko šī tēma tik populāra ? Atgādina laušanos vaļējās durvīs ... Neatbalstu t.s. "pareizās sievietes" un kategoriskos (vecmeitu) viedokļus - jābūt, jāvar, jāspēj, nedrīkst, fui - kā tā var, u.tml. - tipiski totalitāras sabiedrības produkti.

Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?
Vulgāru vārdu savirknējumam nevar būt sakars ar jautājuma būtību.

Kāda sieva būtu labāka - Laimdota vai Spīdola ?
Vīrieši par šo tēmu ir diezgan lakoniski un vairāk sliecas uz Laimdotas pusi. Taču, kad ieradās sievietes, viedokļi kļūst arvien komplicētāki un garāki ! Un vairāk uz Spīdolas pusi. Var secināt: sievietes negrib sevi apgrūtināt ar stratēģisko domāšanu, un viņām diez ko nerūp tautas liktenis. Tā ka veči, saņemieties, jums tas būs jākompensē. Bez tam, arī Spīdola var parādīt radziņus, kas tiek...

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Vai vispār ir kāda problēma ? Kas grib ēd, negrib - neēd ! Taču apmaiņa ar recepšu variantiem ir atbalstāma lieta - jo ieguvēji ir visi.

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Mirga > Liekas, ka te lielākā daļa nav sapratuši pašas zupas būtību - ko tā satur. Tas ir tipisks vasaras ēdiens, kad tieši no dārza var ņemt kāpostus, burkānus, zirņus, kartupeļus, garšsaknes un - ko vēl ? Vāra jau kā veģetāro sakņu zupu, un pienu pielej klāt beigās. Pie siļķes var drusku krējuma.

Darzeņu pienu zupa ar silki?
Kurš tad te teica, ka siļķe būtu jāpeldina pienā ? Tā jau bija domāts, ka siļķi pie zupas pieēd klāt, ja grib, tad ar maizi. Kā visi kurzemnieki.

Vai var atņemt 1/2 no dzivokļa?
Pēc Civillikuma pret brāli var iesniegt regresa prasību, tas ir, par tās naudas atgriešanu, ko esi samaksājusi viņa vietā.

Kādai ir jābūt sievietei-azbesta vecenei vai maigam, jūtīgam taurenītim?
Par vecenēm sauc visas jau no 4.klases, vienalga, vai azbesta, vai maigs taurenītis. izmantotājas AV ir krietni vairāk nekā stipri taurenīši.

Vai var atņemt 1/2 no dzivokļa?
Viss jāskatās no likuma viedokļa - Civillikuma daļas: Mantu tiesības (dzīvoklis), Ģimenes tiesības (brālis) un Saistību tiesības (brāļa parāds). Tad vēl Civilprocesa likums u.c.. Viegli tas nav.

Vai māte var ierakstīt bērna dzimšanas apliecībā jebkuru vīrieti?
Tu un tas vīrietis esat ļoti nesakarīgi, neloģiski, un vismaz viens no jums melo, bet varbūt, ka abi. Piekrītu n4y un Liepa53 viedokļiem.

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Kotletes ir neaizmirstama un nenositama aktualitāte ! Fakts, ka Rīgā nav kur sakarīgi paēst, kā saka zefirinsh. Ārpus Rīgas vēl ir ciešami.

Dienas atziņa - kļūstot vecāks sāk domāt, ka vienam dzīvot ir labāk
Cik labi, ka nelaime (tracinātāja) nav mājās ! Tas jau nenozīmē, ka man nav savas intereses un nodarbošanās. Esmu pats savu lietu ministrs. Par naudas ietaupījumu nemaz nerunājot. Labs viedoklis Kvarts, Lefkoja un Turmas.

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
Ka vajag citu apsaimniekotāju vai dibināt biedrību, tāda doma arī mums jau bija. Bet tad rodas smagi jautājumi : 1. Kāds var ieteikt konkrētu apsaimniekotāju, kuram var uzticēties ? 2. Ja dibina biedrību - vai ir konkrēta pieredze ? Kā tas strādā ? Par tiesāšanos ar RNP - cik tas aptuveni var izmaksāt ? Un kā to uzsākt ?

Kā cīnīties ar apsaimniekotāja bezkaunību ?
Paldies par atsaucību ! Ka vajag citu apsaimniekotāju vai dibināt biedrību, tāda doma arī mums jau bija. Bet tad rodas smagi jautājumi : 1. Kāds var ieteikt konkrētu apsaimniekotāju, kuram var uzticēties ? 2. Biedrības virziens - vai ir konkrēta pieredze ? Kā tas strādā ? Par tiesāšanos ar RNP - cik tas aptuveni var izmaksāt ? Un kā to uzsākt ?

Kur plānojiet šo sestdien doties uz Zvejnieksvētkiem?
2018.gadā ļoti rekomendēju Pāvilostu, Lapmežciemu !

Sieviete - mamma
Gados vecākas sievietes, sevišķi sievasmātes (arī iespējamās), tantes, krustmātes, kaimiņienes un tml. jau vienmēr tādas ir. Ja tikai tas, tad izbaudi servisu ! Es arī jaunākas sievietes mēdzu saukt par "meitiņām". Un nekas - vienmēr priecīgas ! Bet Rodzerina variants tomēr ir kas pavisam cits, liekas, tas neattiecas uz šo tēmu, tā ir dziļi nopietna kaite (jūtu līdzi).

Ap ko griežas šī pasaule?
Fargo ir dziļas pretrunas - pareizi, ka ap smaguma centru, bet viņš ir viens, a kas kuram svarīgi, tas ir liels daudzums. Tā nemaz nevar būt ! Tātad vajadzīga zinātniska pieeja - nopietns uzstādījums, iztirzājums un reāls "Cuzammenfassungs" vai "Šlusgefolgerungs"! Un kas vispār ir - "kirdik" ? Varbūt "dirtik" ?

Ap ko griežas šī pasaule?
Zemeslode griežas ap Sauli, Mēness ap Zemi. Bet pasaule - tad jāprasa, kas ar to domāts (vajag pasaules definīciju) !

Vai dzīves pieredze pataisa cilvēku prātīgāku un gudrāku?
Pamatā atbalstu gandrīz visu augšminēto, piekrītu Danaja par to grandiozitāti, to varētu saukt arī par nepamatotu lieluma māniju. Ir jāmācās, bija man tāds gadījums - viens lielījās ar savu pieredzi (patiesībā ar darba stāžu vienā darba vietā - 30 gadi), bet gudrs cilvēks cilvēks viņam pateica - ko līdz tava pieredze, ja tev joprojām nav nekāda kvalifikācija - un te būs priekšroka dažiem...

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Prieks, ka kotletes un Sisija ir topā ! Ja te kāds ko nesaprot, tad Mela un Skarlete. Veselais saprāts pamazām uzvar !

Izvēlies - es vai tas ko Tu dari
Lai slava S & V, nost ar PV !

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Badromance> Ja pamanīji, šeit ir tēma "kotletes" , un no tevis pieminētām izvirtībām neviens paēst nevar ! Un kālab domā, ka te ir runa par randiņiem ? Sisija taču visu paskaidroja.

Vai šajos laikos vīrieša cilvēku cienāt ar kotletēm skaitās nepiedienīgi?
Neklausies tos tukšgalvjus - tikai muļķis var negribēt kotletes, Tu vari lepoties, ka Tev viņas ir ! Bez tam - tie smīkņātāji ir no tādiem, kādus aprakstījusi Riebekle ! Drīz jau nevienu normālu latviešu ēdāju nevarēs atrast... Neviens sen badu nav izjutis, tāpēc tā iet. Cep droši !

Kāpēc veči pat zolidā veumā baidās no kādas atbildibas?
Likumīgi un morāli atbildību no vīrieša varētu prasīt tikai tad, ja ir ar viņu kopīgi bērni. Bet ja kāda grib, lai, lai atbild par viņas agrāko pieaugušo bērnu neaudzinātību, neizglītotību, huligānismu un ēdināšanu, un vēl arī par mazbērnu uzturēšanu, maksājumu kārtošanu un arī parādu atdošanu, nu tad piedodiet ! Uz kāda pamata ? Un šeit (Oho)ir vērojams, ka daudzas kundzes ir iecerējušas tieši...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu