korneelija1958

Sieviete (59)
iepazīties ar korneelija1958

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ko jūs domājiet par šo atziņu?
Ja proti otram dot mīlestību tad saņemsi to pašu.Nevar taču būt tikai ņēmējs.Neko nevajag pierādīt ,bet uzvesties tā lai otrs jūt ka viņš ir mīlēts un vajadzīgs.

Cik ilgi var gaidīt un nezaudēt cerību?
Torpedo;esi gan tu dēliņ jocīgs,bet tev jau jaunam tas piedodams,ka vēl daudz ko nezini.Visos vecumos cilvēks ir cilvēks ar savu dzīves vajadzību.

Cik ilgi var gaidīt un nezaudēt cerību?
Iesākumā ir apņemšanās mainīt savu dzīvi un apzināties ko vēlies.Ja skaidri zini ko vēlies un kā vairs nevēlies tad sāc domāt kā to visu īstenot.Viss taču netiks uz paplātes pasniegts ienākot oho.Tad notiek iepazīšanās un ar atpazīšanu kas ir kas.Jābūt pacietībai un arī cerībai ,ka tomēr kādu dienu tas piepildīsies.Bez cerības jau nav ko sākt!

Nevaru bez tevis dzīvot
Ļurina šlāgerdziesmas,bet ir taču iespēja un var izslēgt!Kam jau nepatīk tas šlāgeris var taču klausīties operu.

visi vieglie ceļi ved uz elli
Nemāku teikt vai visi vieglie ceļi ved uz elli jo nekas nav dzīvē tik viegli nācis.To ka cilvēks ir slinks kaut ko darīt, lai justos labāk ir taisnība.Vieglāk taču ir sēdēt pie televizora vai datora siltumā un komfortā.Vajadzīgs gribasspēks kurš daudziem trūkst.

Teātris vai kolhozs?
Var jau saukt kā grib vai par teātri vai kolhozu.Ja jau mēs te apgrozāmies tad katram tomēr ir savs kas piesaista.Torpēdo raksta nosists laiks,bet pats taču arī apgrozās un nemaz tik reti.Tātad tomēr kaut kas tāds te ir kas piesaista.Daudzi ar gadiem šeit ienāk (neviens taču nespiež to darīt)un atrod sev vajadzīgo.Protams neviens te neizklāsies un visiem nestāstīs kas tas ir kas liek tajā kolhozā...

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Viens jau te tāds ir kas klejo ar tukšu putnu būrīti ,bet tas jau vairs nav pat fetišs,bet gan garīgi slims cilvēks.Paklausoties viņa runā tad bija jādzird visādas glupības.

Ezīc miglā
Nu izejas praktiski nekādas!Pag-viena vēl tomēr ir kuru varētu izmēģināt.Sāc mēģināt skaitīt no 100 atpakaļ un varbūt (dzīvē visādi brīnumi notiek)pēkšņi prāts apstājas pie tevis visneinteresantākā cipara.Ir kādreiz kad nokrīt plīvurs no acīm un ierauga visu pavisam citās krāsās.Mēģināts nav zaudēts!

Ko iesākt, ja vēstules atnāk vairāk kā var paspēt atbildēt?
Te nu bija domāju ,ka man vienīgai tādas problēmas,bet tomēr neesmu vienīgā!!!

negribu vairs dzīvot
Cilvēki kuri ir smagi slimi ķeras pie katra salmiņa un grib dzīvot.Dzīvē neiet viss pēc scenārija, ja nākas smagi vilties vai paklupt ir jāsaņem spēki un jāpieceļas.Nekur nav teikts ,ka visiem iet kā pa diedziņu.Katram ir savas melnās strīpas ,bet varbūt aiz tās mēs neredzam to balto-jātic ka ieraudzīsi.Nekas nav tik briesmīgs kā nedziedināma slimība,pārējais ir pupu mizas jo vēl ir kāda iespēja...

Kāpēc vēl joprojām esat šeit?
Kāpēc gan lai nebūtu?

_Kad es satikšu savu vīrieti_
Pojenes-puķes kuras patreiz ir modē un tie kuriem šie ziedi sagādā prieku pērk stādus par pieklājīgu naudiņu.Ja nu stādiņš ir mazliet novītis tas taču piederas pie lietas .Prasmīgs dārznieks lolos un saudzēs līdz atkal pojene atplauks skaistos ziedos.Tikai ne katrs var būt labs dārznieks kurš to prot.

...negribēšana mīlēties.....
Kur rodas tas slinkums?Slinkums rodas tad kad zini, ka atkal viens un tas pats līdz apnikumam,nesagādā nekādu baudu un patiku.Nav dēļ kā censties un tad ir vienalga ,ka tik liek mieru.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu