korneelija1958

Sieviete (61)
iepazīties ar korneelija1958

10 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kādu profesiju sievietes? :)
Dažreiz ja man jautā kāda mana profesija es esmu atbildējusi ,ka dzīvē tā ir sanācis labi kad ir darbs un alga par ko dzīvot.Tad saku ,ka strādāju fermā pie cūkām.Tad vīrieši uz reiz pazūd tā kā tāda profesija galīgi neder.

Vīrieši un skumjas?
quimera!Es domāju ,ka man vienīgajai tā iet un neprotu kā citi tik vienkārši galā ar visu tikt.Labi ,ka ir kāds vīrietis kuram arī nav piespied pogu un viss aizmirsts.Domāju ,ka vīriešiem arī tas ir smags periods -protams katram savādāk.

Mūžīgie meklētāji ?!
Nemāku spriest kā tām sievietēm ar meklēšanu, varu vienīgi spriest pēc sevis. Lielākā bēda manuprāt ir ,ka neprotam sarunāties un izstāstīt savas vajadzības.Esam ierāvušies sevī un vienīgais ko protam noskaidrot tās seksa vajadzības. Ir taču vēl bez seksa arī daudzas citas lietas kurām būtu vismaz daļēji jāsakrīt.Ar pliku seksu vien visu nesaturēs,gribēsies to ko paši nesaprotam ko meklējam.

Varbūt uzskata sevi par pārāk foršiem?
Bumpastik! Nestāsti nu ,ka nav foršu dāmu! Paskaties tā vērīgāk! Vai tad es neesmu forša dāma? Esmu apaļīga, smaidu kā saulīte, skaistu dvēseli un uz bagātajiem prinčiem neceru. Ir prinču te diezgan daudz ,bet kam man viņi! Neļauj taču viņi sevi pat pačamdīt un papētīt kāds izskatās īsts princis.Tad nu labāk paskatos kādā pasaku grāmatā un iztieku kā varu.Nu negrib neviens to apaļo un sirsnīgo...

Es te par profila bildēm...
Ja nav bildes var prasti izrunāties,neredz sievas un radi,neredz vīri,neredz darba kolēģi jo ko gan teiksi pēc tam, ka tik prasti grib iepazīties.Katram savs iemesls.Gribēšana ir ,bet bailes arī ir!

Grupveda seks
SKUTERS-man nav noteicošais tikai lielie galvenais lai prot spēlēt vijoli.Lielie ir vajadzīgi vīriešiem jo ar ko tad lielīsies ja nebūs liels.

Grupveda seks
Nez vai pats nekautrēsies un ja konstatēsi faktu ka esi apdalīts ar tiem izmēriem.Būs taču jārāda savas spējas un ne jau ar vienu vien.Domā ka visas klups tikai tev virsū un tu aiz laimes kusīsi.Būs tev jāstrādā ne pa jokam!Pats varbūt vēl kautrīgāks par tām sievietēm un tā arī paliks tev nepiepildīts sapnis.

Viltus profili.
Man nupat svētdien sāka rakstīt vīrietis kurš jau pirmajā vēstulē izrunājās prasti un es nolēmu atbildēt un skatīties kas būs tālāk.Tā kā man laika diezgan turpinājām sarakstīties kur sāka jau tālāk man teikt kas es par putnu savā ciemā.Tad vīrietis būdams dusmās pieļāva kļūdu un nu es sapratu kas tas par vīrieti.Tā bija sieviete kura ir mana bijušā tagadējā kuri tik laimīgi dzīvo.Nu nevar...

Vārdi
Vīrietis?Taču nē-glēvs,nekrietns radījums!Neklausies ne vienā viņa vārdā jo kurš gan viņam nabadziņam lika ar tādu sievieti likties gultā?Ak tā kamēr bija izdevīgi un labi tikmēr arī sieviete bija laba.Tagad taču jārāda ,ka ir karalis.Otru pazemo tikai tādi kuri paši ar zemu intelektu.

Ko darīt ja neesi neviena gaumē?
Nesatraucies atradīsies tas īstais kam patiksi.Jā daudziem varbūt nepatīc jo daļa vīriešu jau paši nezina ko vispār grib.Vīrieši ir izlutināti jo viņi ir mazākumā un var izvēlēties te vienu te otru un trešu.Jauniem vajag gados sievietes vecie atkal acis met uz jaunajām,bet jaunās dod kurvīšus un tad viņi lēkā un dusmojas.Gan viss nokārtosies ,bet ne jau uz reiz.Vajadzīga pacietība un sijāšana un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu