korneelija1958

Sieviete (60)
iepazīties ar korneelija1958

15 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Rēķins
Ja jau ir vīrietis un pats uzaicina tad protams arī izmaksā.No sievietes puses arī vajadzētu prast uzvesties.Ja jau maksā vīrietis tas nenozīmē ,ka nu tik sūtīšu to dārgāko un paskatīšos kā tas nabadziņš tiks galā.Ir situācijas dažādas un arī cilvēki dažādi.

veidot attiecibas ja Tev ir pari 60
Visi vecumi ir labi ,lai sāktu attiecības tur nav nekā nosodoša.Tai vecmēbelei torpēdai gan tāda laba nodarbošanās-vieni vienīgi sapņi kur var justies varens.Mērķauditorija viņam neesot īstā,bet laikam jau pats tik vecs ,ka neatceras cik pašam gadu.Vajag jau kādu galma ākstu!

Jautājums sievietēm
Ja vīrietis atbilstu visām manām vajadzībām izņemot to vienu(tā viena jau ir ļoti svarīga),bet tad taču ir iespējams padomāt kā to problēmu risināt.Varbūt kopīgi var rast risinājumu ,bet to var tikai tādi kuri tiešām viens otram nav vienaldzīgi ,bet gan mīloši un saprotoši.Domāju lielu lomu spēlē pats vīrietis kā viņš izturas pret sievietēm un ko viņš prot.

Kāpēc bābieši no vīriešiem pieprasa kaut kādas jūtas?
Palietotais-saprotu jau ka nav palaimējies tādi bābieši vien patrāpījušies.Bābietis ir samērā mīļš sieviešu dzimtes radījums kurai ir tendence "mest aci"uz mužiku kārtas pārstāvjiem.Ir tāda pasuga kā odze.Tā kā nenovērtē tos bābiešus par zemu ,ka nenākas kniebties ar odzi!

Vai jūs vēl esiet spējīgi piedāvāt īstas un patiesas jūtas?
Tas ir vīrieša pats galvenais un vienīgais muskulis kura vajadzībām jāizdabā!Tā muskuļa labākā trenere ir sieviete!!!

Vai jūs vēl esiet spējīgi piedāvāt īstas un patiesas jūtas?
Ja jau vajag tikai noņemt spriedzi tad tiešām priekš kam tā sirds ir vajadzīga.Daudziem ar to arī pietiek.Tiem kuriem ir vairāk to zināšanu un ir izbaudīta tā vienreizīgā sajūta kad abi pieslēdz to sirdi-tādi cilvēki uz mazāku ko nepiekritīs.Domāju ka ir vēl daudzi tādi cilvēki kuri viens otram varētu sniegt savas jūtas,bet viņi stāv maliņā un smīkņā par te varonīgajiem kuriem sievietes ir tikai...

Vai tās tādas mūsdienīgas attiecības?
Labs piedāvājums!Kur tik apsviedīgu vīrieti kurš tik daudzas reizes mēnesī pieskries paspēlēties vēl atrast.Parasti jau cik te dzirdēts mēnesī reiz un tad ja mēness pareizajā fāzē .Ir taču pavasaris!!!

Cik bieži mūžā jums ir bijis tāds sekss, kas "norauj jumtu"?
Tāds ,ka jumtu norauj atgadās reti dzīvē un ne katram tas ir lemts piedzīvot jo tas var būt prātam neaptverami.Tur vajadzīga divu cilvēku liela saderība ,lai to varētu viens otram sniegt.Labs seks var būt bieži ,bet tas būs tikai labs.

Vai vīrietim, kam nestāv, vajadzētu
Ja jau tik tālu ,ka grib precēties tad jau abi ar to problēmu ir iepazinušies.Problēmas risināšanai ir simts un viens variants.Ja cilvēki ir viens otram īstie tad nefujināsies un neujināsies par variantiem kurus var pielietot seksā.Vajadzīgas mazliet zināšanas un sapratne.

Mistiskā piepūle attiecībās?
Vārdos jau izklausās skaisti ja būs īstais tad viss notiks pats no sevis,bet reāli tas ir tikai sākumā.Pamazām iestājas rutīna-viens un tas pats katru dienu.Grūtākais jau ir tas ,ka abiem jādomā par to ,lai tā rutīna visu nesabeidz.

Bezgrēka saldumi - laikam jau bezceris tādus atrast
Cīņu laikmets !Jācīnās pašam ar sevi nedrīkst ēst to tur- cukurs,nedrīkst ēst to tur- sāls un kur vēl tie tauki.Organisms taču prasa ,lai tas saprāta robežās būtu,bet mēs cīnāmies pretim un dodam organismam tik pat apšaubāmus produktus ko uzskatām par tik veselīgiem.Visa dzīve paiet stresā domājot un sveroties ,ka tik nav puskilograms pienācis klāt.Visiem arī neder viena recepte svara nomešanai...

Normālu vīriešu nav interneta!?
Ir te daži sakarīgi vīrieši, varu spriest tikai pēc diskusijām pieredzes aptaujā .Kurš skaitās interesants?Tas ir vīrietis kurā ar interesi var klausīties(tā nebūs makaronu kāršana),kurš prot uzklausīt un sadzirdēt sievieti ar kuru laiks paskrien nemanot.

Vai tie ir vīrieša vārda cienīgi?
Pirmajā randiņā jau nevajadzēja prasīt it kā to sīko darbiņu(vai tad nu tā dega),bet gan vienam ar otru iepazīties.Ja tie randiņi vēl pēc tam turpinātos tad varbūt pats vīrietis pieteiktos to izdarīt.Tagad sanāca ka grib pārbaudīt mēbeļu salicēja spējas,bet ne jau katram ir arī uz to ķēriens.

_Pēc ģīmja jau izskatās lecīga_
Protams ,ka pēc foto rodas pirmais iespaids par cilvēku.Paskatoties kādus tik foto sievietes liek ,lai piesaistītu vīriešu uzmanību reizēm goda vārds nāk smiekli.Protams to nevar teikt par daudzām sievietēm.Gluži vien pēc foto nevar vērtēt cilvēku,satiekoties un parunājoties tas priekštats bieži vien mainās.

Kāpēc lielākā daļa sievietes domā ja ir precējies tad meklē tikai izvirtības ??
Nevienam taču nav noslēpums ,ka sievietes te nemeklē pavārmākslas kursus un vīrieši meitenes ar kurām saulrietā pastaigāt gar jūru un baudīt tikai dabu.Katram no mums ir savas vajadzības kuras var nosaukt par labu seksu vai arī par izvirtību.Mums katram ir savs iemesls kāpēc esam izvēlējušies šādu ceļu savām vajadzībām.Atvainojos jau laicīgi tiem pareizajiem kuri šeit ir tikai izklaides un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu