Liete

Sieviete (34)
iepazīties ar Liete

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Adventes vainags
Ko domājat par šādu dekoru? Vai jums tas jau rotā mājas? Ja jā-vai gatavojāt paši?

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Permanentais make up lūpām.
ok

Naudas nozīme attiecībās.
https://www.youtube.com/watch?v=6XwYFUmW7_M

Kāpēc Latvijas vīrieši ļauj sevi izlutināt?
Nu būtībā man arī patīk lutināt tos, kurus mīlu. Samīļoju kaķīti, kad viņš apvēmis beļģijā pirktu koridora grīdsegu dzīvoklī. Arī vīriešus, kas man bijuši, man patīk lutināt. pie tam-ļoti svarīgi-lutināt tāpēc, lai kopā izbaudītu mirkli, nevis tāpēc, lai uzvarētu konkurenti piedāvājot labākos noteikumus! Dievs nedod, mākslīgi izspiest no vietas mūža mīlestību...kopistiska kakla laušana gandrīz...

Kad bija pēdējā reize, ...
Ir patīkami izvēlēties, iegādāties, pagatavot (esmu apmācīta to pagatavošanā D:), patīkami saņemt, bet-atzīstieties godīgi-vai visas kartiņas, arī lētās, arī formālās ir patīkami arī glabāt? 19:57, vari ieviest pilnvaru kādai tuvai personai izņemt tavas ierakstītās vēstules.

Sievietes,kas dzivo vienas...
Būšana vienatnē nav nekas briesmīgs-tas ir zelta ir vidusceļš starp pabriesmīgobūšanu kopā ar neīsto cilvēku un laimīgo būšanu kopā ar īsto cilvēku.Var iztikt, sevišķi ja ir laba pretvientulības apdrošināšanas polise radu un mājdzīvnieku izskatā, kuru komandai vari jebkurā brīdī pievienoties. Tajā pašā laikā esmu atvērta piedāvājumiem un nedomāju kalkulēt, cik izdevīgas būs attiecības. Jo es...

Kāpēc sievietes dod priekšroku pieredzējušiem vīriešiem?
Kāds advokāta talants iet postā...

Adventes vainags
Aivar, zari ar čiekuriem nemēdz būt traucējoši:) Es pat vēl vairāk pateikšu-dabā tie ir ļooti grūti sasniedzami. Ja nu vienīgi jums tur galvaspilsētas tuvumā nav kādas modificētas egles:

Dāmas, vai jūs veidotu attiecības ar kādu nabadzīgu mākslinieku vai dzejnieku?
Divu klaunu Cirks.

Adventes vainags
Nu nezinu, man lietas ir tikai lietošanai un tām nepieķeros, pat ja tas ir NĪ. Zinu, ka par visu tā vai citādi jāmaksā. Bet ceru, ka tagad Minnijai ir apmierināta un var jauki izdekorēt mājiņu un uzņemt viesus!

Kā veidot dialogu ar potenciāli negodīgu darba devēju
Tāds ar tādu.

Adventes vainags
Es pagatavoju loku no egļu zara, piepinot klāt priežu zariņus un papildinot ar Jūrmalas gliemežvākiem Kāpēc nokavēts? Neesmu kristiete, patīk priežu smarža dzīvoklī!

Kas jūsu izpratnē ir laimīgs cilvēks?
Mīlēts un mīlošs cilvēks! Alternatīvi apdāvinātajiem lūdzu netulkot kā "seksuāli ļoti aktīvs cilvēks": Kaut gan, kas man par daļu Arī pašrealizācija dod nelielu pienesumu laimes sajūtā. Nevis piedzimšana par miljonāra bērnu ar topmodeļa dotībām, bet tas, kā tu izspēlē savas dzīves iedalītās kārtis...

Ko var atrast šeit?
Ja man būtu ģimene, es iepazīšanās saitā nesēdētu.

Ko var atrast šeit?
Ja baidies likt foķeni, tev jāmāk dejot, dzejot un parakstīties hieroglifā. Tad varianti būs. Vīriešu šeit ir vairāk, nekā vīriešu anketu.

Sēņu lasīšana Īrijā
Ir strādāts (nepilnu stundu). Aizbraucu ar savu auto un ne-tukšu bankas karti paskatīties, kas tas ir. Tā nav aršana. Tas nav bizness. Pat filigrāni veiklajiem tā nav paradīze, jo 1) konkurence 2) kolēģi atkritumi no visas pasaules, pilnībā ticu, ka šķībacainie var naktī aiziet nogriezt visas sēnes, savukārt leiši pievākt labākās dobes ar masu, bet poļi likumīgi iedalīt labākās plantācijas...

Cik nopietni vai nenopietni uztverat šeit esošos personāžus?
Rakstītam nevar ticēt!

Tēva akcepts dēla līgaviņas izvēlē?
Āfrikā, piemēram, jo resnāka, jo skaistāka-ir nauda batonam tātad. Autoram iesaku pamēģināt vjetnamieti, kāpēc ne. Nav izvēlīgas, 18-25 g vecās ar mieru draudzēties ar baltajiem večiem 50+.

Svešvalodu zināšanas ir ekvivalents darba iespējām jebkurā no ES valstīm.
Mūsdienās vairs nepietiek ar valodu zināšanām, jo 4 zina vai katrs (latvietis). Vajadzīgas excellentas valodu zināšanas.

Ko jūs domājiet par parakstu vākšanu?
Neesat pamanījuši, ka izdodas tieši tās tautas akcijas, kuras izdevīgas valdošai kliķei? Tādas kā-samesties 50 000 nabagiem, lai atkal kādu dvēseli izglābtu, nevis iziet ielās 50 000,lai sekojoši nokratītu no krēsla kārtējo korumpēto pakaļu.

Vai gudrība ir garantija laimīgai dzīvei?
Tas, kas neko nezina un zina, ka viņš neko nezina, zina daudz vairāk, nekā tas, kas neko nezina un nezina, ka viņš neko nezina

Kādi ir jūsu triki lai taupītu uz ēdienu?
Man labpatīk lietot nevis akcijas, bet sezonālos produktus. Vakariņoju ar rasolu, karbonādi, kartupeļiem mundierī (negaršo, nbet kādrei8z vajag, jo mizojot zūd minerālvielas) un jauktu augļu kompotu. P.S. "Laimai" forša akcija uz "Asortiem"´:) "Maksimas" pārtikas stendiem metu līkumu, pērku tīrīšanas un higiēnas preces. Vēl zeķes bezmaz uz svaru tur var pirkt, lēti.

Vai jūs gribētu zināt KAS sagaida jūs nākotnē?
Zinu, ka man būs viss, ko pati būšu izdarījusi un tikai. Plānot gan nepatīk!

Vai varētu sanākt kas nopietns ar precētu vīrieti?
Jocīgi, ka visskaļāk ķērc pret laimes celšanu uz cita nelaimes rēķina tās mačkas, kas pašas to izdarījušas.

Vai Tu attiecies pret otru tā kā gribētu lai attiecas pret Tevi?
Tu būsi pārsteigts(a), bumpastik, bet tiem, kuri krāpj savu partneri, visbiežāk ir vienalga, kā pēdējais atpūšās. Lai tikai nesāk kaitēt par daudz, tas viss.

Ko jums katram nozīmē apzīmējums - normāls?
Tāds, kas brīvs no interneta atkarības. Tāds, kas nav slinks un alkatīgs vienlaikus, tāpēc var atļauties būt brīvs patrnera izvēlē. Tāds, kurš nepārkāpj pda un citus likumus.

kāpēc likt sveša cilvēka bildi savā profilā
Amati, statusi, laulība ... tātad personas, kuras pārāk cēlas priekš oho zaņķa, tomēr tajā sēž, vienīgi bez bildes. Tā jūs varat sēdēt, līdz sakaltīsiet! Deju placī arī neviens neatsauktos personai ar zeķi galvā, kāpēc lai iepazīšanās portālā būtu citādi?

Kā smejies, pasacīt par to arodu.
Dzīvot kopā ar kādu, lai būtu, kas griestus nokrāso? Nākošais solis dzīvot kopā ar kādu, lai būtu nauda maizei.

Ko izvēlēties Nikon vai Canon spoguleni
Vnk pieraksti to sapni...Canon ir par 5 kap lētāka un izplatītāka

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Tops reāli ir izjokojis vecākus džentelmeņus. Mani piemēram, ar satiksmes autobusu aizveda līdz bibliotēkas durvīm un pagaidīja, neautorizēti izbraucot kilometru lielu līkumu /gaida, kādu kārti 16:49 pretspēlēs :))) Bet rindā vienmēr palaiduši, ja jāsteidzās. Žēl, ka kādai dāmītei tas dzīvē gadījies tik reti, ka laime jāapraksta internetā LOL

Kad jūs pēdējo reizi bijāt randiņā?
18. novembrī

Kā smejies, pasacīt par to arodu.
Kompensācijas piemērs-aktīva un apsviedīga kliba,apaļģīme+apollonisks tizls puisietis. Jaunībā. Dzīves otrajā pusē abi kļūst līdzīgi un grie´´ku dievs līdzīgs sapuvušam ābolam (cc sievu)

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
16:49; 17:37 Vectēvs zina, kur iepazīties! Ja jau tie kases rindā pārspļautu esošo, tad nebūtu vajadzība te žvadzēt.

Kā gūst pieredzi seksā?
aija un gints mauķelsoni visu izmēģina pie radiatoriem, un arī šo tēmu te iepostēja.

Studējošo kredīti
Varbūt pārraksti visu uz kādu tuvu labu asinsradinieku, labāk augšupejošo, un sāc privātpersonas bankrota procedūru. Vai pakonsultējies ar labu juristu, varbūt summa uzaugusi nelikumīgi. Tomēr aizņēmuma mērķis bija studenta patēriņa kredīts, nevis naftas platformas iegāde. Bet uz uk vari pabraukāt busiņā:

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Te nav runa par iepazīšanos ,bet tikai par cc "izmasēšanu, samīlēšanu, pabarošanu ar vakariņām un aizvešanu mājās." Veiksmi autoram un jauku dienu visiem!

Studējošo kredīti
varbūt ietilpsti kādā kategorijā, kurai nav jāatmaksā kredīts? (invaliditāte, ļoti pieprasīta ideālistiska profesija etc)

piedāvājums no kura grūti būtu atteikties...
Vai nu viņš ir jauns un skaists, vai brīvs, perspektīvs un ļoti motivēts...Tādos gadījumos dāmas gatavas uz daudz ko. Ja neietilpsti nevienā no abām kategorijām, tad ej pats personīgi un prasi izcenojumu. Netā droši vien tādas lietas nerakstīs.

Ko domājat par aizbraukšanu?
Savus panākumus vērtē pēc tā, par kādu cenu tie iegūti.

Kritiskais brīdis, pirms vēl nav par vēlu?
))Epifānij, kāda....(iemesla) dēļ tu nospriedi, ka 13:06 ir spējīga/s loģiski atbildēt Nav labi smieties par juceklīgu cilvēciņu

Kritiskais brīdis, pirms vēl nav par vēlu?
Pirmkārt, ne jau gluži katram tāda vēlēšanās rodās, bet vairāk gan tikai abu dzimumu maukām, kurām laulātais draugs/draudzene ir nevis sazin kāda lielā mīla,bet klients, kurš apmaiņā pret seksuāliem pakalpojumiem sniedz nodrošinātu dzīvi. Tāda viena klienta/vienas klientes prostitūcija. Brīvajā laikā alfonss/prostitūta sērfo netā, ķerot "sajūtas", bet ja paveicās, arī ko vairāk. Tā kā brīvā laika...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu