Aivariga

Sieviete (50)
iepazīties ar Aivariga

14 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Velo joslas riigaa
Velosipēdisti ir neredzami un apdraud satiksmi. Aizliegtu viņiem pilsētās pa brauktuvi uz tiltiem mīties un krustojumos tikai pa gājēju pārejām stumjot veļukus. Bieds sabiedrībai. Tad vēl mammas kuras minas pa priekšu, bet bērneļi vēl iepriekšējā krustojumā svārstās, nu tak stumjiet krustojumā tos veļukus reizē, visiem drošāk.

Mobings/bosings darbā?
Klasika valsts kantoros, tāpēc vienmēr aizdomīgi skatos uz vakancēm tajos, labas vietas brīvas nemēdz būt.

Konkurences ierobežojums (non solicitation)
Zinu ka ir čakars apdrošinātājiem mainot brokeru, bet parasti labs darbinieks tiek pārpirkts, firmas pašas vienojās.

Vai sievietes ir viegli krāpt un vai tiešām neko nejūt?
Jo ilgāk kopā un pati nekrāpj, neaizdomājas līdz tam, jo ikdiena rit savu gaitu... līdz brīdim kad viss ir pamanāms.

Nabadzība - sods par slinkumu?
Nabadzība- kad pietrūkst nauda vajadzībām un ar taupīšanu nepietiek. Vajadzības bieži uzspiež sabiedrība un valsts. Piem. pensionāriem glaudāmos telefonus, e-parakstus+ secīgi jāiegādājas datori un neta pakalpojumi. Arī augošos nodokļus un rēķinus, kuri ir neparedzami. Labi dzīvo pensionāri, kuriem nav bērnu, tiešām pašvaldības daudz apmaksā.

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
Mazas am īpašnieks un vienistabas dzīvokļa īpašnieks ir knauzeris pēc būtības, kurš nepieļauj domu, ka blakus varētu būt vēl kāds, kuram vajadzīga brīva telpa, vai ērti nolikt mantas.

Lauku labumu tirgošana covid laikā
Rīgas cilvēks grib piepelnīties ar to kas ir pašam vai lauku radi piedāvā izplatīt. Katrā daudzdzīvokļu mājā ir kāds piegādātājs. Bet burku labumi parasti ar uzviju ir katrai saimniecei. Rīvētas upenes un avenes šogad labi iet, tad vēl lociņi pa kilogramā (vitamīni).

Sieva nevēlas mazuļus
Izskatās ka solīja, jo ir ērti, bet bērnu labāk kā nav..... Pats pēc 5 gadiem raudāsi... Nebūsi jau pirmais izmantotais papiks. P. S. Parasts scenārijs: rūpīgs patīkams papiks, bērni, dzīvoklis kredītā, vardarbība ģimenē, tevi izmet no dzīvokļa, tuvošanās aizliegums, bet Tev paliek pienākums maksāt kredītu, uzturlīdzekļus un ar bērniem vari tikties bāriņtiesas psihologa klātbūtnē par 30 eirikiem...

Ko tik sieviete neizdarītu vīrieša dēļ?
Jebkurās attiecībās (draugi, ģimene) ar laiku vienmēr viena puse uzskatīs, ka par daudz dod un maz saņem, ja kopdzīvošana neapmierina. Tātad ir vērts pacensties, lai kopdzīvošana ir patīkama un ērta abiem 😊.... nevaram pielāgoties un nav citu pamatojumu_ nav vērts cepties un tērēt savu laiku, dzīve ir viena un pieaudzis cilvēks ir pašpietiekams. P. S. Man ome mācīja_ aizdod/dod cik nav...

Vai ir jeega!!?
No Tēva pienākumiem un alimentiem tiesa neatbrīvo, jo tiekot aizsargātas bērna intereses. Tāda nu ir tiesu prakse. Izlem uzreiz vai gribi audzināt un uzturēt svešu bērnu tuvākos 24 gadus.

Ko no tā kas gūļ plauktos veikalos pašreizejā trakumā nevar nopirkt, bet kas vissvairāk vajadzīgs ?
Man riebjas gudrinieki, kuri var sēdēt mājās netā un mēģināt atrast pēc inlustrējošā bilžuka vajadzīgo preci. Man reāli vajag tagad ziemas zābakus un gumijniekus pagalmam. Nesaprotu kā var nopirkt apavus bez mērīšanas, gudriniekus studijā.... Un vēl ziemā aizliegt iegādāties zābakus, bezkaunība.

Agrāk vai vēlāk....?
Jaunībā bieži darām kā vajag un sanāk, bet uz 50 jūtamies brīvi un darīt ko gribam. Kā viens gudrs onka teica_līdz 40 ģimene, bērni, mājas, bet pēc tam vari dzīvot sev, darīt kas patiesi patīk, dzīve ir viena. Tāpēc daudzi arī meklē sev ko jaunu, jo iepriekš sevi bremzējuši pienākumos, un jaunais uzrāviens atdzīvina. Tiešām, nomainot sēdošu darbu pret interesantu un kustīgu, pazūd muguras un...

Par bezdarbnieka pabalsta piešķiršanu pēc 3 mēnešu strādāšanas
Abpusēja vienošanās parasti tiek panākta ar šantāžas palīdzību no darba devēja puses, jo likumīga pamata atlaišanai nav. Vēl seko piebilde, ka darba ņēmējam tas ir izdevīgi, uzreiz var doties uz bezdarbniekiem. Klasika!

Brilles šoferiem
Brilles ar mīnusiem, tieši autovadītājiem.... Vienkārši super redzamība krēslā, visiem iesaku!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu