Kurts69

Virietis (44)
iepazīties ar Kurts69

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Uzslava seksa laikā
Nupat izlasīju, ka sievietēm vajagot savus seksa partnerus paslavēt. Ja to nedarīšot, tad pēc kāda laika viss palikšot slikti! kā domājiet, vajag slavēt vai nē?

Vakari kopā
Labrīt! Klāt ir piektdienas vakars un brīvdienas, tāpēc radās tēma - kā jūsuprāt būtu jāpavada vakari lai izveidotu vai stiprinātu attiecības ar otru cilvēku? Ir kāds jūsu "Ideālais" viena vakara vai...

Uzmākšanās darbavietā
Neslēpšu, ka tēma radās palasot rakstu Delfos. Saprotu ka tā ir problēma un man ir aizdomas ka bez vīriešu/kretīnu kategorijas, ir arī vīrieši kas grēko gluži neapzināti. Nevēlami jociņi, divdomības,...

189 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
av2, nu kā jau teicu - netaisos strīdēties. Esi gudrāks par autoražotāju, nu varu tikai apsveikt. Par kārbas filtru varu citēt tevi pašu - "Nevajag fantazēt"...

Kāpēc ir cilvēki, kuri domā par citiem tikai sliktu jau no pirmās reizes vien??!
Katrs izvēlas punktu no kura sākt. Kādam tā ir nulle, kādam skaitlis plusos, bet citam mīnusos. Cik dziļi mīnusos vai cik augstu plusos laikam jau ir atkarīgs no mūsu rakstura, pieredzes, otra cilvēka izskata, uzvedības utt. Mans variants ir plusos, bet ne pārlieku augstu. Parasti dodu cilvēkiem zināmu uzticības kredītu un tālāk jau kā sanāk.

Sievietes.
hormonu vētras, pavasaris un pielīšana. No visa pa druskai un sanāca tēma:D

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
av2, atkārtoju vēlreiz - autorizētajā servisā neviens kārbu neaiztiek, jo ražotājs to neparedz. Atvērsi lai nomainītu eļļu vai ko nu tur vēl izdomāsi, un jaunai mašīnai uz šo mezglu pakāsīsi garantiju. a garantija var būt arī pagarinātā, gadus piecus. Man bembim uz spidometra stingri pāri 200 000 un kārbai pirksts nav piedurts. Netek, nesulojas un nekas tur nav jāaiztiek. Ja eļļa iekšā ir...

Sarunas domās
ar sevi ir tās labākās sarunas. Mierīgas, bez konfliktiem:)

Apvainošanās
ir situācijas kad gribās apvainoties, un viss. Vispār tā ir normāla reakcija. ja cilvēks nekad neapvainojas, tad viņam ir psiholoģiskas problēmas.

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
langstinsh, nu es sevi neuzskatu par pasaules nabu un man ir pietiekami daudz par ko domāt un ko darīt, lai nesāktu apzināti radīt papildus problēmas. Bet katrs jau dara kā grib.

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
ak jel, lasu komentārus un brīnos. Mersim automātiem nekas nenotiek. Ja nav acīmredzamas problēmas pirkšanas brīdī, tad viss būs ok. var painteresēties servisos, kur veic kārbu remontus, kādu marku auto tur ir regulāri ciemiņi. par eļļas maiņu kārbā, ja nekas netek, tad ar maiņu nevajag nekur steigties. Par mersi neziņu, bet bembim ražotājs uzskata, ka kārbā eļļa NAV jāmaina! protams mūsu...

Ko darīt, ja veikalā sastopi valsts vīru?
vispār cenšos uz tiem nabadziņiem neblenzt. Viņi jau tā pilni ar kompleksiem un ietramdīti.

Kādu auto iesakāt sievietei?
BMW un AUDI abas automarkas manuprāt ir domātas enerģiskiem, dzīvespriecīgiem cilvēkiem. Skopuļi un apdomīgie izvēlas japāņus vai vw. Ja ir bērns, tad labāk četrdurvju versiju. Ja līdzi kādreiz jāpaņem bērnu rati vai ričuks, tad vajag universāli. Ja braukšana ir asinīs un pasākums sagādā baudu, tad es ņemtu BMW. Audi ir labs auto, bet nesniedz tādu kaifu kā bembis. Un ja izvēlas BMW, tad...

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
ja grib notievēt, tad vajag maz ēst. Tiešām maz, nevis mazāk kā iepriekš. Ja pēc notievēšanas grib saglabāt iegūto rezultātu, tad ir jābūt regulārām fiziskām aktivitātēm un jāizvairās no regulāras pierīšanās, jādomā ko un kad ēd. Regulārs, kvalitatīvs sports, kvalitatīvs ēdiens, kvalitatīvs alkohols un kvalitatīvas sievietes.

Drauga nedienas.
tāpēc nav ko pīties ar sievietēm. Un dzert vajag regulāri, nevis dažreiz gadā.

slāpst auto
iesaku sākt ar degvielas filtru. ja sen nav mainīts.

Salausta sirds,kā ārstēt?
Geisha, Nu draņķīga tev tā attiecību pieredze, bet visiem tā nav. Man šūt klāt sieviešu nīdēja birku vispār ir absurdi. Kas attiecās par to "Lunkano dabu", tad atļaušos nepiekrist. Te pilns Oho ar vientuļām sievietēm. Sakarīgu otro pusīti atrod tie, kas seko sev līdzi, ir ar sakarīgu raksturu un glīti, bet tie/tās lunkanie tā arī mētājas pa dzīvi no viena pie otra.

Problēma- bagāžnieks
vienkārši piiii. Ja nevar pateikt modeli, tad vispār nav par ko runāt. Konstruktīvie risinājumi var atšķirties ne tikai modeļiem, bet arī vienam modelim atkarībā no izlaiduma gada.

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
dzert vajag ar mēru, kontrolēti. Ja tā nemāk, tad nedzer vispār. Tiem, kas sākuši kost pēc 20 gadiem, ir mazāka iespēja nodzerties. Ta kā, jo vēlāk sāksiet, jo labāk.

Salausta sirds,kā ārstēt?
09:56 "Vajadzēja laicīgi bildināt savu sievietei tad arī nebūtu aizgājusi pie cita"!!!!!! Lūk šis ir diemžēl daudzām sievietēm raksturīgs domu gājiens! Bildināt, apprecēt un tad jau būs ar garantiju pierauts pie rokām. Cilvēks nav lieta, ko var savākt un nolikt plauktā.

Kapec sieviete piekrit labak analajam seksam, nekaa oralajam... velns nesaprotu...
nebūtu loģiski pajautāt konkrētajai sievietei? Jeb jautājums ir tāds dziļi teorētisks un tēmēts katrai šeit komentārus rakstošajai sievietei?

Vai jums ir sirdsapziņa, tieši jums? Un kā tā darbojas?
sirdsapziņa ir un darbojas intensīvi. Traucē, bet nav jau variantu - jāsadzīvo.

Drauga seksuālā pagātne
ja pēc stāstītā negribas tuvību ar to pusi, tad ir vērts kārtīgi padomāt pirms precēties. Varbūt tomēr labāk kāzas atlikt un kādu laiciņu vēl padzīvot kopā bez saistībām. Iespējams nāks gaismā vēl kas tev nepieņemams, bet varbūt sapratīsi ka pagātnei nav ietekmes uz jūsu nākotni. Visādi var būt. Un tikai nevajag visiem vīriešiem kārt klāt kaut kādas birkas. nebūt ne visi piekrīt vienas nakts...

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
vajag vaļasprieku. tad darbs ātrāk paies un dzīve būs piepildītāka.

Virietis sadavina davanas, iztaisa dzivokli remontu pe tam aprecas un tad parmainas sit sievu un parm
šo bezsakaru derētu izdzēst

Paskriesam tautieši !!!!! jebšu "Tiltu skrējiens´
Man pietiek ar šo - BIGBANK SKRIEN LATVIJA 2019, plus vēl pāris skrējieni

Vadītāji un padotie.
ne katrs grib un ir gatavs uzņemties atbildību. ne visiem ir pietiekamas zināšanas, bet tas gan nav šķērslis diez gan daudziem lohiem.

Paskriesam tautieši !!!!! jebšu "Tiltu skrējiens´
tagad tik daudz variantu kur skriet, ka visur gribēdams nepaspēsi.

Kas notiek ar laivošanu, lūrēšanu, Amatas upē ????
braukt var 100%. tagad jau visur var braukt. Jautājums tikai, kādas sajūtas izdosies saķert. Mani vairs uz kārtīgu laivošanu nevelk. varbūt pa Ogri no Ērgļiem vēl būtu gatavs nošļūkt, tā mierīgi dabu baudot, bet Amata gan - paldies nē. Kas pats nav ar straumi zem nokrituša koka iespiests, īsti nesapratīs kādi riski var būt šai pasākumā.

Kvantitāte
viss ir subjektīvi. Kāds mēģina piecas, sešas vai desmit reizes un tā arī netiek pie pilnvērtīgām attiecībām, bet citam paveicas ar pirmo vai otro mēģinājumu. Un nevienā no gadījumiem nebūs atrodama formula, kas garantēs pozitīvu iznākumu visiem.

Interesants jautajums
Prioritātes. Tā ir atbilde. Mainoties vecumam un atbilstoši situācijai tās mainās. Abiem dzimumiem. Kam seksa nav un nav arī kāda pamatīga vaļasprieka, tam to seksu arī izteiktāk vajag. protams sievietes tomēr ir vairāk orientētas uz stabilitāti un prognozējamību, tāpēc min tās nopietnās attiecības. Vīriešiem ir mazliet citādi, bet nu nevajag iedomāties, ka visi vīrieši kā aizver acis, tā sāk...

Dāmas,kāds ir jūsu skatījumā seksīgs kungs?
atļaušos piekrist SpoguliitisTM. Nauda ir vismaz 3/4 no tā, kas sieviešu acīs padara vīrieti par uzmanības vērtu. Ar naudu es domāju - dzīvesvieta, auto, labs darbs utt. Atlikušo 1/4 veido jau kāda personīgās īpatnības. Viss iepriekš minētais attiecas uz sievietēm nevis jaunkundzēm. Jaunkundzes vēl nav ieguvušas rūdījumu:)

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
burleska, es varbūt tā kritiski uzrakstiju, bet godīgi - bez nosodījuma. Man ļoti, ļoti vienalga:) Visu nosaka prioritātes.

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
palasot šādas tēmas rodas šaubas vai Latvijā maz ir atrodama sieviete, kas kaut ko dara bez auksta aprēķina un ir spējīga ierobežot savu egoismu. Sakarīgi vīrieši to jūt un turas pa gabalu, bet iekrīt tie, kuriem sēklinieki aizvietojuši smadzeņu puslodes. Un var atkal pukstēt par nekam nederīgajiem večiem...

Tēma par pieaugšanu
neko, es tomēr to pieaugšanu redzu mazliet savādāk un laikam palikšu pie tās atbildības. Atbildības par otru cilvēku, atbildības par saviem vārdiem un darbiem. harizmātisku autoritāti nē, bet personību gan. Mums diemžēl jaunatnei māca, ka viņi ir personības, bet diemžēl tie ir maldi. Individualitātes jā, bet par personību cilvēks manuprāt kļūst tieši reizē ar spēju uzņemties un panest atbildību....

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
tak izsauc meistaru lai izdara ko vajag, samaksā un miers! Būs daudz lētāk, kā kaut kādu impotentu haltūriķi barot!

Tēma par pieaugšanu
Bērns nekad nevar būt atbildīgs par kādu citu. Atbildība nav tas pats kas mirkliga pieskatīšana vai ēst pagatavošana. Un dažs labs pusaudzis ir vairāk pieaudzis par atsevišķiem 40 godīgajiem...

Sporta apģērbs.
Sportsshoes.com

Ūdens spainis
Man pirmā doma - būs trauma darbavietā..., pieaugušu cilvēku kompānija nez vai ko tādu varētu realizēt. Bet ja nu tomēr, tad mana pirmā reakcija būtu nograbt vainīgo un labāk priekš joka autora lai tas neizdotos. Pēc minūtēm 10 jau varētu pasmieties.

Tēma par pieaugšanu
Pieaudzis cilvēks ir tad, kad spēj uzņemties atbildību ņe tikai par sevi, bet arī par kādu citu.

Vai vīrietis jūtas laimīgs, ja viņam ir liekais svars?
manuprāt liekais svars cilvēkam neliedz justies laimīgam. Tas ir dzīvesveida un prioritāšu jautājums. Mani liekais svars traucētu, bet apzinos, ka ļoti daudziem liekie kilogrami nešķiet problēma. Katram savs.

Kāda ir oho vīriešu alga un cik viņš būtu spējīgs dot mīļotajai sievietei?
šodien kā reize iedomājos, ka Oho sievietes manuprāt dalās divās lielās grupās - tajās, kuras meklē vīru, un tajās kuras meklē "Slaucamo". Par cik sevi neredzu nevienā no šīm grupām, tad mana atrašanās šai portālā pamazām kļūst arvien retāka.

Sieviete
kas tik cilvēkam galvā nedarās...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu