Kurts69

Virietis (44)
iepazīties ar Kurts69

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Uzslava seksa laikā
Nupat izlasīju, ka sievietēm vajagot savus seksa partnerus paslavēt. Ja to nedarīšot, tad pēc kāda laika viss palikšot slikti! kā domājiet, vajag slavēt vai nē?

86 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kāpēc viņš tev ir vajadzīgs.
man jau gribētos domāt, ka kopā būšanu nosaka kas dziļāks par vajadzību. bet jautājums tika uzdots sievietēm un mans subjektīvais vīrieša viedoklis te tik pat nav iederīgs. iespamoju

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
"Nebrīvē esoši":D ak nabadziņi:)

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
ja ļoti simpātiska, tad var arī nebūt brīva:D

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
pret dēkām tiešām nekas nav iebilstams. Tik vien piebilde, ka nevajag no tā taisīt ko maģisku:)

Intīmas attiecības, likteņa vai pašu ziņā?
kad pašam ir atbilstošs noskaņojums, tad arī svešie cilvēki pēkšņi kļūst teju vai radniecīgi. Daļai cilvēku tā notiek pēc diez gan ievērojama daudzuma izdzerta alkohola:D Katrs no mums ir savādāks. Kādam āda biezāka, bet citam plānāka. viens iemīlas katru otro nedēļu un gatavs pēc pāris randiņiem skriet uz pasaules malu, bet citam lai sāktu otram atvērties vajag mēnešus. Protams ir skaisti...

Laimēt miljonu
aizdomājos. Tēma "darbs,bizness". Nez piedalīšanās loterijās var kļūt par darbu, jeb biznesu? Laikam sākumā vaļasprieks, bet varbūt to tiešām var pārvērst par biznesu. Ja kādam izdosies par pelnošu biznesu, tad arī būs tas miljons. Vai desmit, jeb vairāk:)

Iespēja būt vienam = dāvana.
paldies par "Zaķīt"..., tas bija mīļi:D Katram jau sava pieredze. Ne mirkli nešaubos, ka Tava izaugsme un sevis iepazīšana ir nebeidzams un patīkamiem pārsteigumiem piepildīts process, kas nes daudz pozitīvā. Es redz te tā klusiņām savā nodabā velku un nemaz ar sevi vairs neiepazīstos. Dzīvoju sev blakus, tā mierpilni. Kā labi kaimiņi.

Iespēja būt vienam = dāvana.
"Kurt, nav runa par vientulību, bet gan par palikšanu bez partnera un šī posma izmantošanu, lai iepazītu labāk sevi." - khm, tad runa ir par attiecību pauzi nevis vientulību? Nu ok, tad nepareizi sapratu. kas attiecas uz sevis iepazīšanu, tad vismaz man tas process jau sen beidzies. Te es nerunāju par kādiem "Pierādīt sev" gadījumiem, bet par paškritikā un objektīvos secinājumos balstītas...

Ja negribas stradat.....
nestrādāt ir dabiski. darbs pieļaujams ir tikai kā garlaicības kliedētājs. Visos citos gadījumos tas ir kaitīgs.

Iespēja būt vienam = dāvana.
Neredzu jēgu no attiecībām, kurās vēlētos vientulību un vispār jau arī esot kopā ar kādu ir iespējami vientulības brīži. Ir milzīga atšķirība, vai vientulība ir paša izvēle, jeb likteņa pirksts. Otrajā gadījumā tā ir visai smaga.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
gudram, inteliģentam vīrietim blakus gribēsies gudru, inteliģentu sievieti. tas pirmkārt. Sekss, mājas darbu veikšana, bērnu audzināšana utt jau ir pakārtoti jautājumi.

Cik ļoti ir atkarīgs dāmas kopējais noskaņojums no laba drāziena?
esmu ievērojis, ka ja sievietei pajautāsi vai seksa trūkums ietekmē viņas garastāvokli, tad atbildēs ka nē, nekādā gadījumā. bet par kašķīgu kolēģīti visai droši sekos secinājums, ka tā sen nav dabūjusi...

Varbut krievietes?
mūsdienās arvien vairāk sak pazust tā robeža starp latviešiem un krieviem. Protams ir galējības treniņtērpos ar uzrakstu Россия utt, bet liela daļa krievvalodīgo ir daļēji pārņēmusi latviešu mentalitāti un caur jauktajām ģimenēm arī izskatu. Arvien biežāk ir grūti noteikt tautību pēc izskata. Krievietes manuprāt ir pamanāmākas. Biežāk balansē uz bezgaumības...

Vai citiem vīriešiem arī ir šī nevaldāmā vēlme?
nevaldāma vēlme nav.

Vērtīgs vīrietis
domāju ka cik sieviešu, tik variantu. Kaut zināmas "Bāzes" vērtības jau varētu sakrist.

Kas te daraams preceetaam???
tikai viens jautājums - mēs komunicējam, runājam, sarakstāmies ar laulības apliecībām, dzimšanas apliecībām vai pasēm? Ja nu atbilde ir - ar cilvēku, tad laikam viņa ģimenes stāvoklis man ir vienaldzīgs. Vienkārši nevajag uz visu skatīties caur prezervatīvu un katrs vārds nav laulības pārkāpums.

Vai veerts?
ja patīk, ja vēlies iepazīties, ja esi gatavs iet tālāk par saraksti, tad jau jebkurā gadījumā ir vērts aizrakstīt.

Cik dienas jāgaida līdz uznāk sētie gurķi uz lauka?
uznāk un pāriet. Visilgāk nāk mazsālītie

Sieviete ogogo
lai būtu vēlme iepazīties sievietei ir jābūt interesantai. Lai gribētos aprunāties. No savas puses piebildīšu, ka vēlme iepazīties un pārgulēt nav sinonīmi.

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
slinkums lasīt atsauksmes, bet kāpēc gan lai tās nebūtu "Jūsmīgas"? Cilvēki dažādi, prasības un vēlmes atšķirīgas. Tas ka man garlaicīgi, nenozīmē, ka kādam vai kādai nevarētu būt aizraujoši.

Negaidīts piedāvājums!
kuru sievieti te vispār interesē sekss?:D Autore uzbūrusi tik neticamu ainu, ka pat nav ko atbildēt

Dzīves plāni
nemīlu cilvēkus, kuri dzīvo stingri pēc plāna. nemīlu kategoriskumu nevienā dzīves jomā. Tās ir robežas, sienas vai rāmji. saukt var kā grib. Un manuprāt tas padara cilvēkus kaut kādā mērā aprobežotus.

Vai dāmas domā, ka var dabūt gultā gandrīz jebkuru kungu?
te manuprāt ir pavisam cita "Fiška".Manuprāt padaudz sieviešu uzskata, ka vīrieši ir gatavi gulēt gandrīz ar jebkuru. Tas rada uzticēšanās trūkumu un čakarē attiecības. gan jau ir tādas, kuras domā, ka var pavest visus vīriešus, un kas gan liedz viņām pafantazēt?:)

Romantikji un vienkarshi tadi,kas pie pirmas izdevibas nekraps....
mīlestība piepilda esību ar saturu un jēgu. ja tās nav, tad tikai eksistējam.

Kā atriebties ienaidniecei-kūdītājai?
tā jau kļūst par prostitūtām - guļ ar visu ieriebušo draudzeņu džekiem...

Ko darat ar pagātnes pieredzi ?
pieredze, tai skaitā attiecību, padara mūs tādus, kādi esam konkrētajā brīdī. Neskatos atpakaļ, nesalīdzinu un neanalizēju. Pietiek ka ar to nodarbojas mana zemapziņa.

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
av2, nu kā jau teicu - netaisos strīdēties. Esi gudrāks par autoražotāju, nu varu tikai apsveikt. Par kārbas filtru varu citēt tevi pašu - "Nevajag fantazēt"...

Kāpēc ir cilvēki, kuri domā par citiem tikai sliktu jau no pirmās reizes vien??!
Katrs izvēlas punktu no kura sākt. Kādam tā ir nulle, kādam skaitlis plusos, bet citam mīnusos. Cik dziļi mīnusos vai cik augstu plusos laikam jau ir atkarīgs no mūsu rakstura, pieredzes, otra cilvēka izskata, uzvedības utt. Mans variants ir plusos, bet ne pārlieku augstu. Parasti dodu cilvēkiem zināmu uzticības kredītu un tālāk jau kā sanāk.

Sievietes.
hormonu vētras, pavasaris un pielīšana. No visa pa druskai un sanāca tēma:D

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
av2, atkārtoju vēlreiz - autorizētajā servisā neviens kārbu neaiztiek, jo ražotājs to neparedz. Atvērsi lai nomainītu eļļu vai ko nu tur vēl izdomāsi, un jaunai mašīnai uz šo mezglu pakāsīsi garantiju. a garantija var būt arī pagarinātā, gadus piecus. Man bembim uz spidometra stingri pāri 200 000 un kārbai pirksts nav piedurts. Netek, nesulojas un nekas tur nav jāaiztiek. Ja eļļa iekšā ir...

Sarunas domās
ar sevi ir tās labākās sarunas. Mierīgas, bez konfliktiem:)

Apvainošanās
ir situācijas kad gribās apvainoties, un viss. Vispār tā ir normāla reakcija. ja cilvēks nekad neapvainojas, tad viņam ir psiholoģiskas problēmas.

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
langstinsh, nu es sevi neuzskatu par pasaules nabu un man ir pietiekami daudz par ko domāt un ko darīt, lai nesāktu apzināti radīt papildus problēmas. Bet katrs jau dara kā grib.

maksimalais nobraukums automatiskai karbai
ak jel, lasu komentārus un brīnos. Mersim automātiem nekas nenotiek. Ja nav acīmredzamas problēmas pirkšanas brīdī, tad viss būs ok. var painteresēties servisos, kur veic kārbu remontus, kādu marku auto tur ir regulāri ciemiņi. par eļļas maiņu kārbā, ja nekas netek, tad ar maiņu nevajag nekur steigties. Par mersi neziņu, bet bembim ražotājs uzskata, ka kārbā eļļa NAV jāmaina! protams mūsu...

Ko darīt, ja veikalā sastopi valsts vīru?
vispār cenšos uz tiem nabadziņiem neblenzt. Viņi jau tā pilni ar kompleksiem un ietramdīti.

Kādu auto iesakāt sievietei?
BMW un AUDI abas automarkas manuprāt ir domātas enerģiskiem, dzīvespriecīgiem cilvēkiem. Skopuļi un apdomīgie izvēlas japāņus vai vw. Ja ir bērns, tad labāk četrdurvju versiju. Ja līdzi kādreiz jāpaņem bērnu rati vai ričuks, tad vajag universāli. Ja braukšana ir asinīs un pasākums sagādā baudu, tad es ņemtu BMW. Audi ir labs auto, bet nesniedz tādu kaifu kā bembis. Un ja izvēlas BMW, tad...

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
ja grib notievēt, tad vajag maz ēst. Tiešām maz, nevis mazāk kā iepriekš. Ja pēc notievēšanas grib saglabāt iegūto rezultātu, tad ir jābūt regulārām fiziskām aktivitātēm un jāizvairās no regulāras pierīšanās, jādomā ko un kad ēd. Regulārs, kvalitatīvs sports, kvalitatīvs ēdiens, kvalitatīvs alkohols un kvalitatīvas sievietes.

Drauga nedienas.
tāpēc nav ko pīties ar sievietēm. Un dzert vajag regulāri, nevis dažreiz gadā.

slāpst auto
iesaku sākt ar degvielas filtru. ja sen nav mainīts.

Salausta sirds,kā ārstēt?
Geisha, Nu draņķīga tev tā attiecību pieredze, bet visiem tā nav. Man šūt klāt sieviešu nīdēja birku vispār ir absurdi. Kas attiecās par to "Lunkano dabu", tad atļaušos nepiekrist. Te pilns Oho ar vientuļām sievietēm. Sakarīgu otro pusīti atrod tie, kas seko sev līdzi, ir ar sakarīgu raksturu un glīti, bet tie/tās lunkanie tā arī mētājas pa dzīvi no viena pie otra.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu