Kurts69

Virietis (42)
iepazīties ar Kurts69

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Līdzsvars
Pēdējā laikā man radusies sajūta, ka viss apkārt notiekošais kādā nekrietni uzstājīgā veidā tiek atgriezts nulles punktā. Ja notiek kaut kas labs, tad sekos kādas nepatikšanas. Un otrādi. Bet varētu...

148 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik sver dažādu kategoriju un izmēru sieviešu krūtis?
pon4iks, ā, nu ja runa par pētījumu un statistiku, tad viss kārtībā! Skaidrībai jābūt:)

Cik sver dažādu kategoriju un izmēru sieviešu krūtis?
kas ir domāts ar kategorijām? Pat nemēģināšu uzminēt, kas darās cilvēka galvā lai rastos jautājums par sieviešu krūšu svaru sadaļā "Attiecības/psiholoģija"

Nevienas normālās sievietes onlainā. Nav no kā paņemt, nav no kā izvēlēties.
RRAGANA, sveiciens profesionālajos svētkos! Šovakar takš uz slotas kādu apli izšausi:)

Mīlestība vai nu ir, vai tās nav
Lūgums nejaukt mauku un prostitūtu. Otrā dod visiem, dara to profesionāli un atbilstoši cenrādim. Bet pirmā ir neprognozējama pašlabuma tīkotāja, kas sniedz bieži vien nekvalitatīvus pakalpojums par neadekvātu cenu.

Nevienas normālās sievietes onlainā. Nav no kā paņemt, nav no kā izvēlēties.
Nenormālās ir interesantākas. Vairāk enerģijas un jautrības. Un "Pagrimušās" vispār ir foršas:)

Vai atbalstat veselības ministrijas ieceri par smēķējošām sievietēm?
bet skriešana būtu tikai atbalstāma!

Vai atbalstat veselības ministrijas ieceri par smēķējošām sievietēm?
Dies, pas! Lai nu man piedod sievietes, bet liela daļa puslīdz pieņemami izskatās tikai apģērbtas. Un vēlams ziemas drēbēs.

Mīlestība vai nu ir, vai tās nav
Nu mīlestība jau ar nav nemainīgs lielums.Tā ir kā trauks kuru jāpiepilda. Laiks dzesē kaisli un ja vietā nenāk savstarpēja cieņa, uzticēšanās, draudzība un kopīgas intereses, tad visdrīzāk tukšumu piepilda vilšanās. Un viss beidzas.

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
Rebeka7, kā kapēc 69? Tas tak Jiņ un jan! A Tu ko biji domājusi? Gan jau kaut kādas riebīgas perversijas atkal izfantazēji:D

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
Rebeka7, vispār baigi garlaicīgas Tev tās sarakstes. "Mierīgi" runā par seksu..., riktīgi skumīgi izklausās. Bet par tām pieminētajām fantāzijām runājot, ko citu gan šeit būtu jāgaida? Meklē un grib to, kas acīmredzot pietrūkst. Un ar dižu oriģinalitāti neizceļas arī sievietes. Toties no Tevis teiktā var secināt, ka viss ko sievietei ir jāpaveic lai tiktu pie tāda kārtīga veča ir šad tad...

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
Kaskaade, esmu pieticīgs un laimīgs par to, kas nu ir..., kāds visiem pagriež dibenu un skatās uz jūru, bet cits laipni smaidot aizslēdz vai atslēdz durvis

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
Kaskaade, esmu durvju sargs

Vai jums nerodas aizdomas , ka kungi pēc 40 te ir pēc nervu sabrukuma .
varu teikt tikai vienu - Oho ir tāds veco ļaužu portāls. Tiem kam dzīve jau uz otro pusi. No tā arī loģiski izriet, ka gadās gan depresīvie, gan dzīves aizlauztie un uz visiem dusmīgie. Pusmūža krīžu skartie, šķirtie, pamestie un nesaprastie. Visi jautrā bariņā:D

Kā Jūs cīnāties ar prokrastināciju?
visam vajag īsto laiku un iedvesmu! Un kāpēc gan darīt to, ko var vēl kādu laiku nedarīt. Mēdzu atlikt darāmos darbus un šo atlikšanas mirkli izbaudu! Galu galā, vienmēr pastāv iespējas ka atmetīsi kedas un nebūs tas netīkamais darbs jādara, jeb kāds rūķis to izdarīs tavā vietā! jeb būs zemestrīce, orkāns vai citplanētiešu ierašanās!

Garantija- apmāns?
vācietis ir bailīgs. ja ir dokuments, kas paliecina šādas garantijas došanu, tad ir visas iespējas naudu atgūt. Pats esmu bijis situācijā, kad radās jautājumi par nopirktās mašīnas tehnisko stāvokli. par laimi problēma atklājās pietiekami ātri un atgriezos autosalonā tai pašā dienā. No sākuma mēģināja pasūtīt bekot, bet pēc policijas pieminēšanas ļoti ātri nonācām pie konstruktīvas sarunas....

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
"Nopietnas" attiecības...,skan tā nomācoši, garlaicīgi un bezcerīgi. Protams saukt var visādi. Manuprāt attiecībām jābūt piepildītām ar saturu un abiem tīkamām. Katram te sava formula, kura ja godīgi, tad piemērota ir tieši viņam. Kādam attiecības sākas ar kopā dzīvošanu, citam ar bērna piedzimšanu, bet kāds mēra ar laika nogriezni. Mēs esam dzīvi un katrs sev atvēlēto laiku ir tiesīgs dzīvot kā...

Šķirstot anketas.....
man vienalga. Statusam nav nozīmes. Tas tikai atspoguļo konkrētā brīža situāciju. Pēc mēneša jau var būt precēta vai ar draugu. Man drīzāk radītu jautājumu sieviete, kurai ir pāri par 30, bet nav ne bērnu, ne esošu vai bijušu nopietnu attiecību. Tas jau izskatās pēc problēmas.

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
lapsa, a kam Tev draugs bez seksa? Nu štrunts par kopdzīvi! Kopā sēņosiet, pārrunāsiet pēdējo izlasīto grāmatu un barosiet baložus?

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
ir bijis tā. kādus gadus trīs, četrus. vairs precīzi neatceros. Kad sanāca padzīvojām kādas dienas kopā, brīvdienās kopīga atpūta, bet dzīvojām atsevišķi. Nebija nekāda vaina. Tagad nezinu vai tā vairs gribētu. Laiks iet un sāk piezagties doma, ka jādzīvo tomēr par 100%. Bet tas atkal tāds gaumes un prioritāšu jautājums:)

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Nemīlu paviršību saskarsmē. Arī sarakstē. Neredzu iemeslu, kāpēc man būtu jāvelta laiks cilvēkam, kurš nespēj gramatiski pareizi uzrakstīt dažus teikumus. Nozīme ir it visam.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Chriss1986, es saku kā ir. PSRS laikā arī to laika grozīšanu pavilka zem tā, ka izdodas panākt lielāku energoefektivitāti. Tipa lielās rūpnīcas mazāk tērēja energoresursus. Protams oktobrī ir ātrāk tumsa un novembrī vispār būs visu dienu labākajā gadijumā krēsla, bet vidēji statistiski diennakts gaišā daļa ir posmā, kas vispārpieņemts kā darba dienai atvēlētais laiks..., +/- 8:00 - 18:00. Būtu...

Kā pareizi aizvainot sievieti.
cik var kasīties? Un kāda vella pēc te mēģināt kaut ko pierādīt?

Nauda?
Attiecību tirgū vairumā gadījumu sieviete ir piedāvājums, bet vīrietis pieprasījums. No tā izriet, ka vīrietis maksā. Ar naudu, mantu, smadzenēm vai nervu sistēmu. katrs atbilstoši savām iespējām.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
vispār jau viss ir daudz neinteresantāk. Darba cēlienu vai dienas aktīvo daļu ietekmē saules esamība pie debesīm. Strādāt pie dienas gaismas ir lētāk, ērtāk un drošāk. Tātad arī produktīvāk. Un tā mūsu dzīve pielāgojas saules kustībai debesīs. Un es noteikti labāk uzsāku dienu agri, kā vēlu.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Kaskaade, katram savs. Man nav laika ko tērēt tiekoties lai ieraudzītu fig zin ko, kas mani nesaista. Toties man ir paralēli darbam laiks aizrakstīt kādu vēstuli un saprast kas notiek otra cilvēka galvā. Ja galvā skaidas, tad man interese zūd. Ļoti vienkārši. Mēnesis vai nedēļas ir atkarīgs no sarakstes intensitātes. Te ir personāži, kas ienāk portālā pāris reizes nedēļā. Bet es pieļauju ka...

Vīrietim jāizvēlas sieviete, ko viņš spēj mīlēt, sievietei-vīrietis, ko viņa spēj cienīt.
Abpusēja mīlestība, kas sevī bez šaubām ietver cieņu. Tikai tā un nekā citādi.

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
ja steigas nav, ja sirdī miers, bet kaut kāda interese ir, tad var mierīgi kādu laiku pamuldēt virtuālajā vidē. Vairumā gadījumu var sev aiztaupīt tikšanos reālajā dzīvē un pakāstu brīvo laiku, kura jau tā mazliet pietrūkst.

Kā pareizi aizvainot sievieti.
kā no grāmatas:D "Debīliķi"..., reliģija, anālais sekss, precētie un vēl dažas tēmas te vienmēr pievelk garā vājos. Jo sevišķi, kad pilnmēness:)

Kā pareizi aizvainot sievieti.
tā slimīgā precēto vai citās attiecībās esošo lamāšana laikam jau rodas dēļ apziņas, ka tos nevar dabūt. Dusmas par savu bezspēcību, jo jāizvēlas no atlikušā.

Kas var nosist vēlmi kaut ko turpināt jau pie sarakstes?
man atsit vēlmi kaut ko uzsākt sievietes ar "ierāmētu" domāšanu. Tās kurām viss jau iepriekš ir salikts pa plauktiņiem, kurām nepiemīt domāšanas elastība un plašums. Ja īsāk, tad nemīlu stulbumu un aprobežotību.

Šoreiz stiprā dzimuma sakarā......
nezinu vai esmu sakarīgs, bet varu jau ne pirmo reizi atkārtot, ka esmu šeit tikai brīžos, kad garlaikojos.

Kāpēc to noliedz?
Tāda ir realitāte. Bērnu dzemdēšana un audzināšana ir tās jomas, kurās sievietes ir pārākas par vīriešiem. Sekss ir neatņemama šo jomu sastāvdaļa un sievietes visai bieži apzināti vai neapzināti, bet seksu izmanto kā instrumentu zināmu mērķu sasniegšanai. Materiālu vai emocionālu. Manuprāt tas ir sievietes pašapziņas jautājums.

Paliek skumji redzot šo statistiku
Tāpēc es ar seksu nodarbojos tikai iepriekš uzvelkot ķīmiskās aizsardzības tērpu un gāzmasku

Jautaajums vechiem
es laikam būtu par šādu variantu sašutis, ja vien tieši tas pats nestrādātu pretējā virzienā. Varētu padomāt, ka brīvam un sakarīgam vīrietim stabilu attiecību meklēšanas periodā būs tikai viena draudzene...:) Ir tikai loģiski, ka tie kam ir iespēja izvēlēties, izskata vairākus variantus.

Izklaide
Vajag sievietei sniegt pašu jaukāko - daudz, daudz naudas. un tad pašam pazust lai viņa var izklaidēties:)

Vai jūs pats esat sev problēma ceļā uz attiecībām ?!
Ak vai cik plaša tēma. Te jau seminārs jārīko, vismaz divu dienu. Man gan nav īsti skaidrs, kā var secināt ka cilvēkam nav attiecību gadiem, no tā ka viņš ilgstoši ir Oho? iespējams ka viņam to attiecību šai laika periodā ir bijis desmitiem. Jeb attiecības ir tikai tajos gadījumos, kad gadiem dzīvo kopā? Un no kurienes daļai sieviešu tā upura domāšana, ka viņas tiek "Palietotas" vai...

Precētas sievietes.
precētās ir vislabākās! Zina ko grib, ir pieredze, prasme un nav brīvas. Tātad - daudz plusi un maz riska:)

Vai tas palīdzētu aizmirst?
Blanche, kāds sakars ar apvainošanos? Es te reāli problēmu nesaskatu.

Vai tas palīdzētu aizmirst?
man jau šķiet ka te nav problēmas. Kaimiņiene neiedeva, sieva smuka. Viss rullē

Vai jūs ticat?
Nu nav tas tik vienkārši. Dzīvnieku valsts produkti ir nepieciešami tik daudzu rūpniecisko procesu nodrošināšanai, ka tos tā vai citādi būs jāaudzē un jānokauj. Un tātad vienmēr būs arī gaļa. kaut vai kā blakus produkts. Olas tad arī neēdīsim, zivis nē utt.? Nav jau vairs tie laiki, kad daba visu pati varēja noregulēt. Mežu ir palicis daudz mazāk. Ja plēsējus neatšaus, tad būs problēmas. Tā vai...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu