nazis

Virietis (59)
iepazīties ar nazis

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
Vai tiešām jūs ticat, ka pasaulē pastāv slepenas organizācijas, ietekmīgu cilvēku grupas, kas kontrolē lielāku un mazāku valstu valdības, organizē karus, pārdala pasaules resursus, kontrolē naudas...

149 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Repatriācijas reisi.
Repatriācijas reisus organizē Latvijas Ārlietu ministrija un attiecīgi arī izmanto nacionālās lidsabiedrības lidmašīnas (airBaltic). Arī biļetes var iegādāties uz šiem reisiem tikai caur Latvijas Ārlietu ministrijas konsulāro dienestu. Nemeklēs viņi lētāko, bet tuvāko.

Patentēju ideju ! :)
Patentu tiesības attiecas tikai uz izstrādājumiem vai detaļām, kas gatavotas un paredzētas pārdošanai. Ja šeit patentējamā detaļa ir vieglās automašīnas piekabes āķa lodveida šarnīrs, tad tādi jau 1991. gadā (iespējams pat agrāk) nāca traktora T-25 hidrauliskās uzkares jūgstieņa komplektācijā. Tos varēja pielikt jebkura traktora jūgstienim. Praktiski tas bija pirmais, ko jaunam traktoram noņēma...

Vai sekss kādam arī interesē?
Nekas nav mainījies. Tie, kam sekss bija arī pirms tam, tiem ir arī tagad, bet tiem, kas tikai par to sapņoja, sapņo un sapņos arī turpmāk. Nav nekādu objektīvu iemeslu, lai sekss nebūtu - pa diviem pulcēties drīkst. Visādas izvirtības gan tagad tikai mājsaimniecības ietvaros.

Darbs mājās. Kādi likumi?
Ar Covid var saslimt jebkurš - inkubācijas periods var būt 14 dienas un arī ilgāks, neviens nevar garantēt, ka nebija inficējies jau pirms uzsāka darbu mājās, bez tam pat dzīvojot lauku viensētā ir kontakts ar ārpasauli un no turienes piegādātām lietām.

Vai nezudīs iekrājumi?
vilx: Un kur izdevīgums? Naudas tik un tā nebūs, tikai bankas "paēdušas" jebkurā gadījumā.

Vai ticat, ka esat nemirstīgs ....
Gribētu ticēt, bet šaubos ...

Narcises dārzā kā saules lepni zied un draiskās vizbulītes ir izraibinājušas zālienu..
Nevajag vairs ne vizbulītes, ne narcises, pat SPAMā neviens nevēlas nevienu muļķību ierakstīt. Kas notiek ar pasauli? Slima?

Kad beigsies panika par covidu, tad arī vīruss pazudīs?
Pats stulbākais, ko šajā brīdī var darīt, ir meklēt vainīgos - ko kāds kādā brīdī ir vai nav darījis, izdarījis, vai nedarījis. Ir jāatbild tikai uz vienu jautājumu - ko varam izdarīt, un kas jādara šodien.

Pavest un pamest
Jāvelk ārā no plaukta vecā labā J. Zālīša grāmata "Mīlestības vārdā", kur tas viss aprakstīts kas, kā un kāpēc, arī kāpēc vīrietim pēc seksa sieviete kļūst neinteresanta, un kā to labot.

Sinonīmi un izteiksmes līdzekļi
Latvieši nekad nesauc - nepiesauc nelaimi patiesajā vārdā. Tas jau ir zemapziņā. Tāpēc tādi sinonīmi rodas. Arī plēsīgiem meža dzīvniekiem, kas uzbrūk mājlopiem, arī ir šifrēti nosaukumi - lapsu sauc par rudo, vilku par pelēci un vēl citus piemērus var pameklēt.

Ārstu viedokļi
Jā, ir bijis gadījums, pirms gadiem 10, kad man dibenā (iekšpusē) bija iemetusies kaut kāda traucējoša, sāpīga pumpa. Viens proktologs apgalvoja, ka tā steidzīgi ir jāizoperē, un par 400 Ls to ir gatavs pēc trim dienām izdarīt. Bet otrs tikai izrakstīja smēri, jo man ir herpe (aukstumpumpa) iemetusies, un nedēļas laikā pārplīsīs, pēc tam pāries. Taisnība bija otrajam.

Shaadu veestuli saneemu no viiriesha,kursh sevi uzskata par loti gudru,juusu domas?
Nav tas cilvēks latvietis. Viņa teksti ir tulkoti no krievu valodas, un sakarīgi iztulkot neprot vārdu - чернь - nevar to tulkot kā melnie, un latviski tāda vārda vispār nav.

Shaadu veestuli saneemu no viiriesha,kursh sevi uzskata par loti gudru,juusu domas?
elis25 20:20 JAROSTJ BLOGORODNAJA - cēlais niknums. Tas vārdu savienojums ir no patriotiskākās kara laika dziesmas: пусть ярость благородная вскипает как...

Mīļākās status
Maukas goda nosaukums netiek dots bez izciliem nopelniem. Tu nebūsi mauka. Agrāk latviešu valodā lietoja tādu vārdu kā LAIDNE, tagad tikai atvasinājumus - palaidne, palaidnīga, izlaidīga, pielaidīga - izvēlies no šiem kādu :D Tagad nopietni: pajautā sev, vai Tu aiz gara laika būtu ar mieru sev par prieku ar to veci pārgulēt? Ja nē, tad tas bizness (pizdness) ilgi neturpināsies.

Žults un naids komentāros.
Visā šajā murgā klausoties un skatoties gribētu satikt kādu saslimušo akūtā stadijā, infekciozu, lai viņš man iedod kārtīgu buču - tādu, ar garantiju. Labāk šausmīgas beigas, nekā bezgalīgas šausmas. Pašizolētos, izslimotu un pēc laika varētu lepni uzlikt uzrakstu "Covid-19 free and protected" uz krūtīm ... vai arī uz kapa. Cerēt, ka kaut kad tūdaļ būs kaut kāda vakcīna, kaut kādas zāles ... nu...

Žults un naids komentāros.
Vīruss Covid-19 ir jau inficējis lielāko daļu no publikas. Tas nav iekļuvis organismā, tas ir iezīdies smadzenēs un tās slimības izpausme ir cilvēcības zudums. Var jau būt, ka tās tur nekad nav bijis, bet norakstīsim uz vīrusa rēķina šoreiz.

Ledusskapis pārstājis strādāt pēc ilgas stāvēšanas atslēgts
Iesper viņam! Reizēm palīdz. Sliktāk nebūs.

Vai beidzot ir pienācis laiks Universālam Pamatienākumam (UBI)?
Par komunismu sasapņojušies? Nebūs nekāda komunisma. Universālais pamatienākums nodrošina tikai minimālo pamatvajadzību apmierināšanu. Ar to var izdzīvot, bet ar to nevar normāli dzīvot. Pārējais jāpiepelna tik un tā. Faktiski tas jau pastāv kā maznodrošināto pabalsts, tikai tad tas nebūs jāprasa un jāpierāda šis statuss (nabadzības apliecība), to izmaksās visiem automātiski bez jebkādas...

Vai beidzot ir pienācis laiks Universālam Pamatienākumam (UBI)?
Skatoties, kas tagad notiek un kāda attieksme ir pret no ārzemēm atbraukušajiem tautiešiem, es teiktu, ka Latvijā sabiedrība nav gatava - "эти мудаки не проголосует" (Gorbačovs par PSRS augstāko padomi, kad bija jālemj par Baltijas neatkarību). Ir jāizaug veselai...

Cik cm normāls
DASTMĒRS ir viens no maniem darba instrumentiem, un ar to mēra koka (baļķa) resnumu. Garumu izmērīt ar to būs grūti - tad ir jānocērt un jāuzliek uz galda :D

Cik cm normāls
Man vēl neviena ar lineālu nav mērījusi. Tur laikam ir cits mērinstruments un cita mērvienību skala.

Taisnīgi un vienlīdzīgi
Nezinu, ko kur sūta, bet ja vajag, tad sūtīs. Celtniekus arī sūta no viena Latvijas gala uz citu, un neviens nav tāpēc sašutis.

Paspēlēsim spēli ?
Normāliem cilvēkiem (manā izpratnē) tā nav spēle, tas ir dzīvesveids.

Vēlreiz par šīberi
Par ko problēma. Šīberi ielikt nav problēma, tas projektu īpaši nesadārdzinās, nekādu vilkmi nesamazinās. Vienīgi jāatceras, ja viņa izrādās lieka, ka nelietota šībere pēc kāda laika vairs nebūs izkustināma.

Vai nav par traku?
Tualetes papīrs ir svarīgāks - avīžu tik pat kā nav, un tās pašas ir dārgas. Tualetes papīru var izmantot arī kabatlakatiņu vietā iesnu laikā, un vēl ...

Vai nav par traku?
Es nesaprotu, ko visi ar tiem griķiem trako? Vēl saprastu, ja auzu pārslas vai sausās brokastis, makaroni, citi putraimi. Kāpēc tieši griķi?

Kā apturēt koronvīrusa izplatību
vilks28: Es pat esmu pilnīgi pārliecināts, ka es viņu noraušu agrāk vai vēlāk. Vai es saslimšu vai nesaslimšu, tas jau būs atkarīgs no citiem nekontrolējamiem apstākļiem.

Kurš labāk...
Mopsis klēpī jebkuru sievieti padara skaistāku. Vai tas ir aktuāli jūsu ģimenē? Cita pielietojuma mopsim nav.

Kā apturēt koronvīrusa izplatību
Viss jau ir izdarīts. Valdību dara visu pareizi, jo nevar taču tautai stāstīt, ka esam pilnīgā pakaļā. Faktiski neko izdarīt nevar. Tagad slēgs robežu, bet cik ilgi? Latvija ir integrēta Eiropā, un Eiropā vīruss jau cirkulē sabiedrībā nevis kā pie mums, kur ir pagaidām tikai izsekojami atsevišķi gadījumi. Ilgi nevarēs turēt robežu slēgtu, un tas vīruss atkal un atkal tiks ievests, un tā būs...

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
To vilx. Es pieņemu kritiku. Es pats esmu pēc vecuma esmu jau riska grupā. Mēs visi mirsim, tikai nezinām kad, un no kā. Panika nekad nav pats labākais padomdevējs.

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
hjuumans: patreiz tiek celta panika gandrīz par neko. No Covid-19 mirst tikai veci un hroniski slimojoši cilvēki. Žēl protams, varēja dzīvot. Vairākums pārslimo vieglā formā. Un arī mirstība ... pasaulē katru minūti iet bojā 250 cilvēku auto avārijās.

Vai jūs ticat sazvērestības teorijām?
Man šķiet ir tikai kādam vēlēšanās, lai mēs ticētu, ka ir, un aiz tā paslēptu visus savus muļķīgos lēmumus un paslēptu savu stulbumu.

Naftas cena un degvielas cenas
Cilvēkiem ļoti patīk visādas sazvērestības teorijas, ka mūs kāds šmauc un visu laiku krāpj. Es pats esmu ražotājs un es zinu kā veidojas cenas. Tā figņa, ko es pārdodu par 200 eiro tonnā, veikalā maksā 2 eiro kilogramā, 10 reizes dārgāk, tikai glīti safasēta, skaistā iepakojumā un ērti lietojama, un neviens šajā ķēdē īpaši uzvārījies nav. Un tur nav lieku starpnieku. Ja es pats fasētu un...

Naftas cena un degvielas cenas
Kamēr no tās naftas vēl degvielu sataisīs, cenas būs atkal normalizējušās. Un mūsu tirgoņi degvielu ņem no Mažeiķiem - kāda cena tur ir, par tādu arī pērk. Ja naftas cenas būs zemas vismaz pusgadu, tad varam cerēt.

Naudas daudzums
Nauda patīk visiem, taču tikai neliela grupa “izredzēto” 5% pārvalda 90% pasaules naudas. Medus arī pamatā garšo viesiem, tomēr tikai neliela daļa cilvēku darbojas biškopībā. Tie ir cilvēki, kas pārzina bišu dzīves likumus. Bites ir interesants kukainis – viņu nevar pakļaut, viņam nevar pavēlēt, viņš ir pašpietiekams, un biškopība nav bišu kopšana. Tā ir kopība, kopā būšana, partnerība, un šo...

Naudas daudzums
Nauda ir ilūzija. Tas ir uzticības raksturlielums. Naudai nav tādu mērvienību kā daudz, maz, pietiekoši. Naudai vienmēr ir konkrēta summa ar divām zīmēm aiz komata.

Humora izjūta
Ne visi ir pelnījuši, lai es viņu priekšā mēģinātu klaunu tēlot.

Gripa padomju laikos
Gripas vakcīna ir ļoti kompleksa padarīšana, un ne visos gadījumos arī tā nostrādā. Tā prognozēšana ir gripas īpašību paredzēšana, stipri vulgarizējot - gripa leks augstāk vai skries ātrāk par iepriekšējo, un tad kādas sastāvdaļas būtu vakcīnā jāieliek. Vīrusu vienalga uzveic (ierobežo) cilvēka imūnsistēma un nevis vakcīna. Ar vakcīnu tikai ierosina imūnsistēmas aktivitāti vienā vai citā...

Gripa padomju laikos
Nekur gripa ne no kurienes nenāk. Gripa pa vasaru dzīvo katram cilvēkam deguna dobumos, un pa ziemu arī. Kad sākas saaukstēšanās laiks, tad mēs sākam ar tiem vīrusiem savstarpēji apmainīties. Savējos imūnsistēma pazīst, bet tiklīdz noķer svešo, kas citā organismā pa vasaru ir pamatīgi izmainījies, tā sākas slimība un epidēmija.

Atzīstas nu!
Sapostījis un sagrāvis? Skarbi teikts. Tikai par maz stutējis un nepietiekoši mēģinājis saglābt brūkošo.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu