nazis

Virietis (58)
iepazīties ar nazis

176 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

tagadne- īstā vai cita...
Visa reālā pasaule mums apkārt ir tikai domu un iztēles auglis - ilūzija - smadzenēs (apziņā) izveidojies priekšstats. Turpat arī tādas kategorijas kā pagātne, tagadne, nākotne. Pamodīsies no sapņa un domāsi - bija īstenība vai nebija? Vai šis ir sapnis, vai tiešām īstenība, vai naktī guļot tas bija sapnis sapnī, vai sapnis īstenībā, vai īstenība sapnī? Kādreiz saņemsim visas atbildes.

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .
Vislabāk pelna tikai paši, paši labākie. Vienkārši labākie tikai saņem algu, tie, kas nav labākie, paliks par bezdarbniekiem pēc nākamās krīzes. Nav tādas "profesijas, darba orientācijas", kas garantētu lielu atalgojumu, tāpat nav tādas profesijas, kur nevarētu daudz nopelnīt.

Telefonsarunas
Es vispār telefonu neciešu, sarunas ir vienas mocības. Ja mūsu pasaulē bez telefona varētu iztikt, tad es nerunātu vispār. Runāt pa telefonu "attiecībās", tā vispār ir perversija manuprāt ...

Stārķis uz skursteņa
Stārķis būvēs ligzdu tajā vietā, lai arī cik reizes jauktu nost. Jāliek apkārt skurstenim "sēta", lai stārķim ir apgrūtinoši uz skursteņa nolaisties un pacelties, citādi nekā. Stārķi ligzdas būvē tikai atklātās vietās, viņš var nosēsties ligzdā tikai horizontālā lidojumā, tāpat izlidot no ligzdas tikai laižoties lejup. Ja būs šķēršļi VISOS virzienos skursteņa augstumā, mazliet augstāk, 2-3 metru...

Kāds jautāja tādu niansi, un analītiski iekrita prātā ļoti labs jautājums, vai labi ir būt labam??
"VAR izvēlēties un var sev noteikt!" Sev var noteikt, bet vai citi to tāpat sapratīs un atzīs par labu esam? Katram ir sava labā - ļaunā izpratne, un robeža starp labo un ļauno iet caur MŪSU pašu sirdi - katram savs.

Valodas īpatnības
Latviešu valodā , ja nemaldos, ir ap 40 izloksnēm, un man ir prieks viņas dzirdēt/redzēt/lasīt. Neviena no šīm izloksnēm nav nepareiza, un jauki, ka šīs dažādās izloksnes ir dzīvas. Mums nav jāraksta obligāti literārajā valodā, lai gan cenšos to darīt, tāpat reizēm pasprūk kāds vārds, teiciens, dīvains locījums.

Kāds jautāja tādu niansi, un analītiski iekrita prātā ļoti labs jautājums, vai labi ir būt labam??
Būt labam, sliktam? Nu, muļķības kaut kādas! Nevar cilvēks pieņemt apzinātu lēmumu - būšu labs - un konsekventi to vienmēr izpildīt. Tā ir rakstura iezīme, kura vainu ir, vai nav, tāpat kā godīgums, iejūtība, taktiskums un vēl daudz citu īpašību. Tāpēc nelauzi galvu un dzīvo savu dzīvi, kāda nu tā ir izdevusies, un mīli sevi.

Kā no linsēklām izdabūt gļotas?
Ja tās ir linsēklas, tad pietiek apliet ar verdošu ūdeni. Var mēģināt pavārīt. Ja nav gļotu, tad jādomā, vai tās ir linsēklas.

Drauga nedienas.
Notika tā, kā notika. Nav jēgas vairs spriest, kā būtu bijis pareizi. Nekad neviens nevar zināt, kā pats rīkotos vienā vai citā situācijā, īpaši jau vieglā reibumā.

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
21:35 Tiem, kas ietur diētu, nav citu domu, kā vien tikai par ēšanu. Diēta ir apmātība, un viņiem nekas cits vairs neeksistē, nekā cita prātā vairs nav.

Ko darīt, ja veikalā sastopi valsts vīru?
Latvija ir pārāk maza, lai ik pa laikam nesatiktu kādu valstsvīru, aktieri vai citādi populāru cilvēku. Būtu laiks pierast, un uzskatīt viņus par ikdienišķiem līdzcilvēkiem, kuru apkārt ir simtiem, un tā arī uzvesties. Vismaz viņi to tā vēlētos.

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
Ak, Piepe! Atvainojos jau iepriekš par savu uzbraucienu! Šeit Tu spēj sakarīgi un asi nolikt pie vietas jebkuru. Kāpēc tur, pie galda, nepateici, lai tās trīs resnās aizveras beidzot un nebojā gaisu. Jā! Tieši tā! Citādi šādiem cilvēkiem pieklājību iemācīt nav iespējams, un kādam tas ir jādara šādos gadījumos.

Vai būt labam vispār ir labi?
Skarlete 21:27 Veiksmes esamība ir tikai mūsu attieksme pret notiekošo. Iespējams, labiem cilvēkiem tiešām biežāk ŠĶIET, ka viņiem uzsmaida VEIKSME.

Netīra mēle
Jebkurš terapeits. Mēle norāda tikai uz veselības problēmām - tālāk vajadzīga izmeklēšana, lai noskaidrotu konkrēti.

Salausta sirds,kā ārstēt?
Asaras, dziesmas un alus ...

Cik viegli ir nekļūt par alkoholiķi?
Vīrietis daudz ātrāk nodzersies dzīvojot kopā ar sievu. Vienatnē dzīvojot viņam ir visas iespējas izvēlēties laika pavadīšanas veidu, atrast interesantas nodarbes, darbu, hobijus un vairs nav jārēķinās ar otra cilvēka domām un iebildumiem - tas ir par skaļu, tas par netīru, tas pārāk bērnišķīgi utt. - atliek vien iedzert. It sevišķi pēc 50, kad bērni jau izauguši un plika laulība kļuvusi...

Vai jūs gribētu redzēt kā kniebjas bijušā/ais?
Mēs visi esam jauni un skaisti, un mūsu kaulainās vai celulīta izbradātās pakaļas, nemaz nerunājot par noļukušajām miesām un nošļukušajām krūtīm, ir īstais materiāls interesantiem, aizraujošiem un kārdinošiem porno sižetiem, kurus varam dalīt visiem, kam vien būtu vēlēšanās skatīties. Tas, kas notiek divu cilvēku starpā, ir tikai šo divu cilvēku darīšana, un viņi viens otram tajā brīdī ir...

Kāpēc netur turbīna?
Turbīna parasti izbeidzas, kad viss cits ir piekvēpis. Ir jāpārskata visa izplūdes sistēma no cilindriem līdz pat izpūtēja galam. Turbīnas restaurēšana arī ir visai apšaubāms pasākums.

Mirgo kvelsveces un deg motora lampiņas VW Golf 2004
Tas ir sveiciens no Volkswagen Group, ka ir laiks mainīt mašīnu - šī ir nobraukta, viņai paredzētais resurss beidzies. Golf IV šādi uzvedas.

Kapec motorzāģis karst?
Motorzāģa karšanas galvenais iemesls ir neasa ķēde, vai arī neeļļo ķēdi (tad karsīs arī sliede). Tam visam papildus varētu būt nepareizs karburatora regulējums (L skrūvīte), vai arī svece ir vaļā. Tas viss pie nosacījuma, ja dzesēšanas ventilators un cilindra ribas nav aizaugušas ar visu ko.

Kapec sieviete piekrit labak analajam seksam, nekaa oralajam... velns nesaprotu...
Vajag mazāk eksperimentēt! Cik sapratu, no orālā atteicās, kad pamēģināja anālo - viņai patika labāk. Kāpēc gan izvēlēties to, kas mazāk patīkams?

Ko vēlas vīrietis?
Neviens no šiem piedāvātajiem variantiem. Vīrietis grib justies kā vīrietis, vīrietis grib būt noderīgs. Arī nopelnīt algu, būt materiāls un emocionāls balsts sievietei un bērniem, arī reizi pa reizei atvaļinājumu, bet ne tikai ...

Telefons leagoo power 2
ja pieslēgts caur USB, tad visticamākais, ka tas vads ir tikai lādēšanai, nevis datu apmaiņai. Windows 7 jebkurā gadījumā parādītu jautājumu - ko darīt ar šo ierīci?

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Tessa, bet parunāt ar dakteriem nekad nekaitē. Var būt pietiks ar trakumsērgas potēm, iesākumā.

Vai vasarā, ar atvērtiem logiem varētu būt ielidojis un nemanāmi iekodis trakumsērdzīgs sikspārnis?
Man šķiet tev ir izteikta Chiroptophobia - bailes no sikspārņiem, vai Cynophobia - bailes no suņiem vai trakumsērgas. Parunā ar savu ģimenes ārstu ... iesākumā. Sikspārņi var pārnēsāt trakumsērgu, bet vispirms tiem ir jāatrod infekcijas avots, bet tā kā viņi barojas gaisā ar kukaiņiem, tad ir ļoti maz iespēju, neiespējami - Latvijā trakumsērga nemaz nav tik izplatīta. Drīzāk būtu jābīstas no...

Tautas Demonstrācija?
AivarsN 18:19 Es uz šo procesu mēģinu skatīties saimnieciski - ko varētu labāk darīt šodien, tūdaļ, nevis ko vajadzēja darīt savādāk vakar vai pirms gada, vai pirms desmit gadiem. Nav man cita risinājuma, ko varētu piedāvāt. Būs tas OIK tādā vai citādā veidā, būs arī NĪN. Ja kādam vēlēšanas ir fiktīvs pasākums, kurā tauta neko ietekmēt nevar, tad ar šo tautas daļu "valdošā kliķe" var...

Tautas Demonstrācija?
Izskatās pēc diezgan pastulbas demonstrācijas. Mērķi - samazināt nodokļu slogu, palielināt ienākumus, atcelt OIK, vai pieprasīt Kariņa valdības demisiju utt. Kuru no šīm prasībām kaut viens cilvēks, kaut viena vara visā pasaulē var izpildīt? Tikpat labi varētu demonstrēt pret neapmierinošiem laika apstākļiem šajā pavasarī. Cilvēku stulbumam tiešām nav robežu??????

Ar bijušo vīru uz kino?
Tikai uz kino? Un nevis pavadīt nedēļas nogali kopā klusā lauku viesu namā, pat nerunājot par tālāku ceļojumu? Viņš grib vienkārši sakārtot jūsu attiecības, lai uz ielas satiekoties nav jādomā, kā uzvesties. Ja nepiekritīsi, tad tādi piedāvājumi būs vēl un vēl, un ja viņš gribētu Tevi atgūt, tad vismaz piekrautu tavu kāpņu telpu ar rozēm par pārsteigumu Tev un kaimiņiem (es tā darītu), nevis...

Mazda 323 1.7tdi isuzu motors auksts nelec
Kvēlsveču drošinātājs. Lampiņa degs, relejs strādās, bet kvēlsveces nesilda. Var būt arī relejs nodedzis. Vienalga pie meistariem jābrauc - drošinātāju nevar likt, kādu pagadās, vispirms tā atrašanās vieta mašīnā jāatrod, tas nav kopējā drošinātāju blokā. Tas pats ar releju.

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Randiņš māla maskā būs super!

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Var būt šajā pavasarī beidzot izdosies nekādas trakulības nesastrādāt. Sirsnīgās sarunas ar policiju un neapmierinātajiem kaimiņiem vairs neiepriecina, un fotoradaru piesūtītajās auto bildēs arī vairs nav nekā jauna. Vecums!

Mēs dzīvojam lai strādātu vai strādājam lai dzīvotu?
Tas laiks, kad būtu piekritis, ka cilvēks strādā, lai dzīvotu un tikai, ir sen pagājis. Pašlaik es strādāju tikai tāpēc, ka man tas patīk, un man patīk tas, ko es daru. Man ir pilnīgi vienalga, kad es par šo darbu saņemšu samaksu, pēc mēneša vai pēc gada, vai 10 gadiem, es zinu, ka man samaksās, bet tas nav galvenais. Normāls cilvēks nevar iztikt bez strādāšanas.

ko īsti vēlas sieviete ?
RSQuattro 08:43 Feldes uzskaitītās prasības ir ļoti brīnišķīgas, taču tāds īpašību kopums vienā cilvēkā nav iespējams. Nāksies no dažām prasībām atteikties ... no ļoti daudzām nāksies atteikties. Tas ir brīnišķīgs sapnis un gluži normāla sieviešu reakcija pret maniem komentāriem, kad es mēģināju no šī jaukā sapņa pamodināt. Bet tas taču bija tik skaisti! Diemžēl tā dzīve ir pelēka un krāsu ir...

ko īsti vēlas sieviete ?
Varat jau man braukt virsū, ka es tur neko neredzu un nekā nesaprotu, bet Feldes tekstā es redzu tikai kašķīgu veceni (atvainojos par izteicienu), kurai ES un MANAS vēlmes vienmēr un visur būs pirmajā vietā.

ko īsti vēlas sieviete ?
Felde 19:01 Izlasīju Tavu vēlmju sarakstu. Vai tāds vīrietis pat teorētiski varētu būt sastopams? Un, ja tāds patiešām kaut kur ir, vai Tu iederēsies viņa dzīves plānā - Ko Tu viņam vari dot, esi gatava dot, un kam viņam tāda problēma uz kakla ir vajadzīga?

ko īsti vēlas sieviete ?
Ko vēlas sieviete? Ko domā sieviete? Tie ir mūžsenie jautājumi, uz kuriem vīrieši mēģina rast atbildes. Bezcerīgi jautāt sievietēm. Viņām ir tikai viena atbilde uz to visu: "Sieviete nav jāsaprot, viņa jāmīl un jāpieņem tāda, kāda ir" Viss!

Vadītāji un padotie.
Tas tāpēc, ka par vadītājiem kļūst tikai tie, kas neder par padotajiem.

Kungi,kāda jūsu skatījumā ir seksīga un iekārojama sieviete?
Tāda, pie kuras gribas palīst zem segas, un nomest segu, nevis paskatoties velk pie ledusskapja atjaunot enerģiju.

Aizej, nobalso, ievēli un nekāda labuma?
Mums ir raksturīgs tāds provinciāls domāšanas veids. Tā kā esmu no laukiem, tad to redzu arī Saeimas vēlēšanās, kad ievēl deputātus no novadiem, tad iedomājas, ka viņi ir novada "sagādnieki" un vilks novadam labumus, jo kāpēc gan viņus ievēlējām, lai gan viņiem ir jādomā un jāstrādā visai Latvijai. Tāpat arī par Eiroparlamentu. Te nav jādomā, kurš no kandidātiem būtu labāks Eiroparlamentā...

Aizej, nobalso, ievēli un nekāda labuma?
Kurā sarakstā Tu biji, un kāpēc Tevi neievēlēja?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu