nazis

Virietis (59)
iepazīties ar nazis

204 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Cik alchoholiskā destilāta var iegūt no 1 kg medus (aptuveni)?
Tā tas varētu būt. Medus draņķīgi rūgst un iznākums atkarīgs no glikozes daudzuma, fruktoze ar maizes raugu rūgšanai nepakļaujas. No medus raudzēt un destilēt ir tikai tad jēga, ja medus ir galīgi sabojāts un nekam citam nederīgs, un iznākums ir ļoti niecīgs salīdzinot ar cukuru.

Gultā ar diviem...
Divi vīrieši parasti ir sieviešu fantāzijas, jo ar vienu visbiežāk nepietiek. Ja vīrietis piedāvā, tad tikai lai sagādātu dāvanu Tev. Vīriešiem nepatīk redzēt citu veču plikos dibenus, tikai biseksuāļiem, bet tādu ir maz.

Romantiska nedēļas nogale mīļotajam
Elementāri vienkārši. Vienalga, kāds būtu Tavs iedomātais vakara plāns, kādā izdevīgā brīdī iebāz viņa kabatā savas biksītes, un būs viņam romantika uz visu atlikušo vakaru.

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Ja esi nonācis svešā kompānijā, tad ir labi, ja proti ar sevi iepazīstināt, un ir jāsāk stāstīt pirmajam, nevis jāgaida jautājumi, citādi tā arī viens paliksi malā stāvēdams. Tā prasme būtu jāapgūst. Tas pats arī šeit oHo - ja aizrakstīji vēstuli nezināmajam, tad būtu tikai pieklājīgi par sevi kaut ko pateikt vispirms, nevis uzreiz sākt ar jautājumu "seksu gribi?".

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Saskarsmes kultūra ir attiecīgās tautas/vietas kultūras sastāvdaļa, un tā ir jāpieņem/jāapgūst. Nekur nekam nav jāaug. Latgalē svešinieku uzrunās kā Latgalē pieņemts, Kurzemē savādāk, Rīgā vispār neuzrunās. Laukos sveicina un iztaujā katru svešinieku, kas viņš ir un kurp viņš dodas, varētu domāt pārāk uzbāzīga interese, taču tas viņa paša labā, lai neaizmaldās nepareizi. Pašam jāizaug līdz...

Līdzsvars
Labs un slikts ir tikai atsevišķa cilvēka interpretācija - vērtējums notikumiem, kuri paši par sevi nav nedz labi, nedz slikti. "Tiem, kas ļaunumu nepazīst, tas neko nespēj nodarīt" - grūti saprotami, bet patiesība.

Gribas kliegt...
"aizmirst neļaus un laikā atgriezties nevar" ... "nenovēršami pienācis moments, kad neko vairs ne izmainīt un kad izredzes saruk ar katru minūti un kad saproti, ka pārmetošas frāzes, nievājoši skatieni utt., būs tas ar ko nāksies samierināties" Šis ir tas brīdis, kad vairs nevar paslēpties, kad nav jēgas slēpties aiz meliem, tad mostas spēks un pārliecība. Ir jāiztaisno mugura, lepni...

Interese par citu cilvēku dzīvi
Ir cilvēku kategorija, kas tāda paliks vienmēr. No bērnības mums ir mācīts, ka jācīnās. Tad nu arī cīnās cilvji, aizmirsuši PAR ko cīnīties, cīnās pret visu, kā pašiem nav, meklē sū*** citu pakaļā un pasniedz to kā lielāko atradumu. Pēc tam sašutuši, ka nevienu tas neinteresē, jo ko gan citu tur varētu atrast un kam gan pašam to tur nav, rokas vēl dziļāk un nekaunīgāk. Kaut kādā veidā viņiem ir...

Kādu sievu jūs izvēlētos?
Nekad nebiju iedomājies, ka sievas izvēlē varētu organizēt kastingu. Paldies par ideju. Nākošreiz tā darīšu.

Jautājums precētajiem?
Šī ir bīstama tēma. Kādam vienmēr rodas vēlēšanās prihvatizēt iepazīšanās portālu, izbīdīt sevi, kā pašu pareizāko. Vispirms šķirot pēc ģimenes stāvokļa - ko šeit dara precētie -, tad pēc vecuma, tad tautība nepatiks utt. Katram ir iespēja izveidot savu iepazīšanās portālu, kur katrs būs vienīgais kandidāts, bet vai tur kāds iegriezīsies? Es esmu lasījis precēto sieviešu anketas - es viņām...

Pirku vienu, bet izrādījās cits stāds.
Paziņa iepirkās Holandes tulpju tirgū, pirka visādus sīpolus, visādas krāsas un formas. Atbrauca, izdalīja saviem paziņām, un visiem uzziedēja sarkanas, kā no 8.marta kartītes. Blēži visā pasaulē ir vienādi. Maxima tomēr nav īstā vieta, kur stādus pirkt. Labāk tomēr pie audzētājiem-tirgotājiem, kuriem rūp viņu reputācija.

Esmu saprotoša!
Saprotoša, ka vīrietis nav un nebūs ideāls, viņam arī var reizēm beigties nauda, spēks, varēšana, veselība, drosme, uzņēmība, arī labais garastāvoklis, pietrūkt laika un aizmirsties kāzu (citu jubileju) datumi.

Pēc cik ilga laika?
Atļaujiet pasmaidīt par tik "nopietnu" jautājumu. Varētu padomāt ka ir laika vai reižu limits. Esmu dzirdējis, ka vīriešiem spējas beidzoties. Kad tas notiks ar mani, ja notiks, tad pateikšu. Un seksam ar laulību ir visai maz kopīga. Ja tas vairs nav laulībā, tad ir ārlaulībā.

Vajag ideju, kā izlabot krāsošanas kļūdas.
Skopais maksā divreiz. NEKO NEDRĪKST KRĀSOT AR VECĀM KRĀSĀM !!!! Tas viss tagad ir jākasa nost .... vai jālīmē tapetes kvadrātiņos (tikai ar labu līmi).

atstarpes laminātam
Lamināts bīdās ar visiem skapjiem. Tāpēc arī zem lamināta ir obligāti jāliek mīkstais segums. Un bīdās ne tikai lamināts, arī istabu sienas nestāv uz vietas, māja nav tik nekustīga, kā varam iedomāties.

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Stiprais un prasmīgais vīrieša dzimuma pārstāvis ?!!!!! Kas tas tāds?

Paņemt dzīvi savās rokās
Visvairāk ežus sabrauc, mēģinot izvairīties no sabraukšanas - stūre pa labi vai kreisi, un labais vai kreisais rats ezim kļūst liktenīgs, jo viņš mašīnas priekšā apstājas un savelkas kamolā. Nevajag no ežiem uzpūst globālas problēmas - viņš ir barības ķēdes viens posms. Atbildību uzņemties nozīmē uzņemties risku. Jebkura atbildības uzņemšanās ir balansēšana uz likumības robežas. Izdosies - būs...

Iedot savu auto
Dvinsky pateica visu. Man regulāri brauc radi no ārzemēm un šī problēma nekad nav nodarbinājusi - noteikti iedodu, bet situācija katram ir cita. Tāpat arī rezerves varianti ir citi. Jautājums - ja nebrauktu radi, un tas autiņš izietu no ierindas, un būtu vajadzīgs ilgs remonts, ko tad darītu?

Bremžu sistēma un TA
Ja tik vien, un bremžu diski, bremžu kluči ir nopirkti, tad mehāniķim stundas laikā vajadzētu tikt galā. Ja vien neatklāsies vēl kaut kādas problēmas suportos utt.

Nopietni
riebekle. Ir arī "nenopietnas" attiecības. Tās var būt pat ļoti regulāras, bet bez tālejošiem plāniem, kurus pat ir aizliegts pieminēt. Un jau vakarā ir zināms - lai kā censtos, no rīta uz brokastīm neuzaicinās palikt.

Interesanti pavadīt laiku!
Nav problēmu interesanti pavadīt laiku ar sievieti (uzsvars uz "interesanti"). Un sekss no vienkāršas laika pavadīšanas ir viegli nošķirami. Skarlete, vīrietim ir sava fizioloģija, un kad pamani vīrieša erekciju, tad tas nebūt nenozīmē, ka ir sacēlies pret tevi. Erekcija rodas pati no sevis vidēji reizi stundā vismaz un arī bez sievietes klātbūtnes, bez jebkādām domām par seksu.

Nopietni
Nopietnās attiecībās sekss ir trešdienas vakaros (vai jebkurā citā nedēļas dienā pēc abpusējas vienošanās) stingri pēc grafika. Nenopietnās attiecībās tad, kad abi satiekas, jebkurā nedēļas dienā un jebkurā diennakts laikā, arī jebkurā piemērotā vietā (telpā vai brīvā dabā). :)))

Bailes uzsākt biznesu
"Mazais" bizness ir tikai nosaukums. Tas ir pilnvērtīgs bizness, ar dažādiem grāmatvedības statūtkapitāla atvieglojumiem. Bet tik un tā ir jābūt pilnvērtīgai grāmatvedībai (sev) un arī statūtkapitālam (rezervei), ja nu ... un protams idejai un plānam. Ja tas viss ir, tad bailes vairs nav tik briesmīgas. Diemžēl mums ir daudz pamācību, kā dibināt uzņēmumu, bet neviens nestāsta, kā un kad pareizi...

Aizdot savas mājas
Es nedomāju, ka tur pie vainas ir pāragri uznākušais vecums vai bezgalīgi izbeigusies jaunība. Savs dzīvoklis un guļamistaba tik svēta kļuvusi, ka paši tur vairs neuzdrošinās ar seksu nodarboties, kur nu vēl citiem ļaus. Arī tas nē! Vienkārši nav draugu un nav saprašanas, kas ir īsta draudzība, tāpēc šādu situāciju pat iedomāties nespēj, kur nu vēl iedziļināties problēmā. Ja to saprastu, tad...

Aizdot savas mājas
Visi tik svēti un godīgi palikuši, ka nelabi metās. Kādreiz pa trijiem kopmītnes istabiņu pratām sadalīt, un neviens nebija apbižojies, apvainots. Arī morāles nevienam netika lasītas, un nekādas auras nebija jākliedē. Kur tas viss jums ir palicis? Veci esat palikuši, nekad jauni nebijāt, tādi veci un gudri, prātīgi un tikumīgi jau piedzimāt? Laikam jau, atmiņā robi sāk parādīties!

Aizdot savas mājas
Piparkuka 13:05 Jā, ar Booking.com var rezervēt viesnīcu jebkurā pasaules pilsētā, arī Rīgā var rezervēt viesnīcu, tikai uzsvars uz "rezervēt", nevis tā uz sitiena - sveiki, es esmu jūsu tante. Viesnīcas nebūt nepriecājas par pārīšiem, kam sagribējies nogrūsties, un nemaz viņus negaida. Padomā taču par jautājuma būtību. Tādas vajadzības, kad jālūdz draugu mājoklis, nerodas plānveidīgi. Saplānot...

Slikti sapņi
Melnais balzams dziedē visas kaites, arī atbrīvo no sliktiem sapņiem. Visam sākums ir jāmeklē gremošanas problēmās.

Aizdot savas mājas
Varētu padomāt, ka te daudzi pa viesnīcām mētājušies, ka tik zinoši. Viesnīcas istabu paņemt ir tik vienkārši un ātri tikai romantiskajās filmās, un arī tās viesnīcas vienmēr ir turpat blakus. Dzīvē tas tik vienkārši nav. Nav tik viegli atrast arī viesnīcu tikai pārnakšņošanai (vienam). Diemžēl man ar šo urbāno realitāti ir nācies saskarties, un labi ka ir draugi, paziņas, radi Rīgā.

Aizdot savas mājas
Draugi/draudzenes tieši tāpēc ir draugi/draudzenes, lai atbalstītu viņus visās lietās, arī stulbākajās, un dažreiz arī dabūtu pa seju viņu vietā.

Cūku pupu čipši
Man šķiet, ka viņi tur, Jelgavas pusē, pieņem arī ekskursijas un parāda arī ražošanas procesu. Ja ir poņa, tad sapratīsi. Visu tāpat neviens nestāstīs. Pašam no saviem puniem jāmācās.

Kad sieviete uzraksta pirmā...
Tā kā es esmu kūtrs vēstuļu rakstītājs, tad man laikam biežāk sievietes ir rakstījušas pirmās, vismaz ;) atsūta. Neuzskatu to par ko ārkārtēju vai nepieklājīgu.

Neatliekamo darīšanu kantoris "Pisec".
Patīk/nepatīk vienmēr ir prāta jautājums, tikai aiz skaista izskata pamanīt stulbumu ir tikpat grūti, kā ne visai spīdošā izskatā gudru prātu.

Neatliekamo darīšanu kantoris "Pisec".
Šoreiz kā par brīnumu piekrītu Laskovijam. Jautājums vienkāršs - patīk viņš vai nepatīk, gribi viņu vai negribi. Un nav ko bremzēt, nākotni zīlēt.

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Cienījamie diskusijas dalībnieki! Jautājums pēc būtības ir ļoti vienkāršs - sievietei labākajos gados no debesīm iekritusi dāvana tieši klēpī, bet komentāri šeit ... Vai to drīkst? Kā tas izskatīsies? Ko ļaudis teiks? Vai man tas pienākas? Un vēl tālas nākotnes prognozes par iespējamām kopdzīves iespējām. Kam tad jūs dzīvojat - sev vai cilvēkiem apkārt? Kam vispār kāda daļa gar jūsu...

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Ja pavecākā vīrietī iemīlas jauna sieviete, tad viesiem šķiet pieņemami. Ja otrādi, tad ir grūti saprast. Laikam jau nekā nenormāla nav. Un nekas jau neilgst mūžīgi - (to gan laikam nevajadzēja pieminēt).

Mūžīgie meklētāji ?!
Meklē un meklēs! Nu nav tā vajadzība tik spiedīga, lai būtu par katru cenu jāatrod. Nav jau saplīsušas kurpes vai novalkāts krekls, kas ātri jauns jānopērk, ka tikai izmērs pas. Vai mašīna, ja tik ļoti gribas/vajag braukt, tad piemeklēs šo to derīgu no piedāvājuma. Katrs cilvēks ir tikai vienā eksemplārā un jāatrod tas piemērotākais, citādi pēc kāda laiciņa atradīsies vēl labāks, un ko ar...

dators izslegts - vads ieslēgts tiklā´; paterinjsh kWh ?
Neredzu īpašu jēgu Latvijas apstākļos baigi iespringt uz elektrības taupīšanu. Mums klimats ir pietiekoši vēss, tikai pāris silti mēneši vasarā, un katra ierīce patērēto enerģiju tāpat beigās pārvērš siltumā un apsilda telpu. Es arī energoekonomiskās spuldzes sen nelietoju, tikai kvēlspuldzes, jo kur gan vēl var iegādāties mazjaudas elektrisko sildītāju par 49 centiem, kas vienlaicīgi arī...

Vai ir vērts plānot atriebību,pat gadiem?
Par ko, kāpēc? Vai pāridarījums ir tik ļoti smags, lai mocītu vēl sevi vairākus gadus? Nospļauties!

Atsalums attiecībās
Pilnīgi pievienojos preilene 11:51 Tas ir jaukākais periods. Jaunībā tas var ilgt pat veselu gadu, kad ir nepārtraukta tieksme pēc tuvības. Pamīlējas vakaros neskaitāmas reizes, pamostas nakts vidū, lai pamīlētos, vēl noteikti reizi no rīta un arī dienas vidū atrod tam laiku. Pēc tam tas apsīkst un atrodas citas lietas ko kopīgi darīt, izveidojas pilnvērtīgas attiecības … vai arī pašķiras. Jo...

Atsalums attiecībās
Tas nav atsalums. Ir iestājusies rutīna. Cik tad tiem laimīgi un ilgi kopā dzīvojošajiem ir tie kaisles mirkļi - divas pusstundas nedēļā? Tā ir pati niecīgākā daļiņa no visa attiecību kopuma. Kā kārdinošs cukurots ķirsītis uz lielas rupjmaizes tortes. Ja ir vēlēšanās tikai pēc odziņas, bet tā rupjmaize neinteresē, tad atliek vien meklēt, kur tos ķiršus var atsevišķi dabūt.



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu