nazis

Virietis (58)
iepazīties ar nazis

126 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Gejs !!!!! taks pec bildes skaidrs ka pedarasts.
Heteroseksuālu pāru guļamistabās, man šķiet ir daudz vairāk perversiju, anālo seksu ieskaitot, un tas visiem ir pieņemami, normāli, pat patīkami. Kāpēc gan šos likteņa apdalītos par to pašu būtu jānicina?

Vai Jums tas nav apriebies ?
Nebūtu tādu piedāvājumu, Tu nesasniegtu orgasmu, ievietojot šādu tēmu.

Vai Jums tas nav apriebies ?
Uzliec tikumības jostu un staigā bez bažām.

Gejs !!!!! taks pec bildes skaidrs ka pedarasts.
Nu un?

Tikšanās online.
pirmās 9 minūtes var dot impulsu "JĀ" vai "NĒ". Pie katra jā, nākotnē neizveidosies attiecības, tāpat arī pie katra nē visas cerības vēl nav zaudētas. Ja tas vispār ir pētījums nevis izdomājums, tad cilvēki stāsta par vienu pozitīvo pieredzi, noklusējot (jo ir aizmirsuši) visus citus gadījumus, kad "JĀ" ir bijis, bet attiecības neizveidojās.

Iepazīšanās portālu krāpnieciska darbība
Mans viedoklis - nespļauj akā, no kuras pašam būs jādzer.

Ārstnieniecības augu receptes
Jā, edding, Tev pilnīga taisnība. Ir zināmi ārstniecības augi, kas palīdz saglabāt jaunību, un tie nav nekāds noslēpums, taču uzsvars ir uz vārdiem "palīdz" un "saglabāt". To, kas ir aizgājis, atpakaļ dabūt nevar, un ar brīnumzālītēm arī nepietiek, vēl jābūt veselīgam dzīvesveidam. Diemžēl to visi "mūžīgās jaunības" tirgotāji noklusē.

Vai nebutu jasak protesti pret veganiem un vegitariesiem;)?
Cilvēks ir Zemes parazīts, kas ēd visu un noēdīs visu. Lai arī kāda būtu mūsu pilsoniskā vai cilvēcīgā pozīcija, tā Zemi no cilvēka nepaglābs. Mēs varam atteikties ēst gaļu, lai planētai būtu vieglāk mūs uzturēt, pie tam atrodot visai apšaubāmus argumentus, ka tas nekādi nekaitēs mūsu veselībai, gluži pretēji, pat uzlabos pie zināmiem apstākļiem, bet tāpēc jau nebeigs urbt zemē caurumus, sūknēt...

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Kas īpašs Latvijas sievietēs būs grūti noformulēt un pa punktiem uzskaitīt. Kad kādu laiku esi padzīvojis citā valstī, un tad atbrauc mājās, tad pirmo nedēļu "acis žilbst" no latviešu sieviešu skaistuma. Pēc tam jau pierod. Latvijā ir pašas skaistākās sievietes.

Cietsirdība ? Labsirdība ?
Nojaušu, no kurienes radusies tēma. Tikai nevajag dramatizēt. Tas ceļš bija tāds pats, kā lielākā daļa Latvijas ceļu, un mašīna tur netika lauzta, tā jau tāda bija. Un stāsts nebūt nebija par rīcību, kā tādu. Doma bija pavisam cita - aizdomāties par iemesliem, kas mūs pamudina uz vienu vai citu rīcību? Nevienam neviens nekur nav tikai tāpat, nekādā gadījumā, tikai pierādītu vai parādītu savu...

Motorzāģis slāpst uzdodot gāzi
Kamēr auksts, tikmēr tas ir normāli. Ja slāpst siltam, tad jāregulē vislabāk pie meistara jebkurā servisā (nebūs dārgāk par 3 eiro). Var mēģināt pats pagriezt nedaudz L skrūvīti ārā (ne vairāk par pus apgriezienu), var būt palīdz.

Ambīcijas, kā ar tām?
Ambīcijas, izaugsme, karjera, mērķi. Sievietes šo iedomāto mērķu dēļ atsakās bērnus dzemdēt. Ne jau tāpēc, ka negribētu, ka grūti, ka nevar atļauties, ne tāpēc, ka sāpīgi. Nē! Tāpēc, ka apstāsies izaugsme, neturpināsies karjera, netiks sasniegti mērķi. Kam tas viss? Kas paliks no tā visa pēc dažiem desmitiem gadu? Cik ir to veiksmīgo sieviešu, un vīriešu arī, kas sasniegs tās visaugstākās...

Ambīcijas, kā ar tām?
Sievietēm, kuras "irvisusasniegušas", nes puķes pāra skaitlī. Sasniegt virsotnes, ai kurām ir nākamās, vēl augstākas! (C) Kalnā kāpt ir ļoti patīkami, no kalna - daudz grūtāk, taču, lai uzkāptu nākamajā virsotnē, vēl augstākā, ir jānolaižas atkal dziļā ielejā. Pasauc viņu, iedrošini, iekārdini, ja jau esi tajā augstākajā vai visaugstākajā virsotnē. Pēc tam varēsiet abi kopā šļūkt lejā.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Ja turpināšu lasīt šādas tēmas, laikam radikāli mainīsies viedoklis par sievietēm. Tā vien šķiet, ka sievietes ne par ko citu nedomā, tikai par sex, tas ir nepārtraukti galvā, un nekam citam tur vairs nav vietas. Tajā pat laikā viņas mēģina to noliegt, bet neizdodas, tas spraucas laukā pa "visām" spraugām, tas tiek saskatīts visur. Man žēl JŪSU! Es zinu, ir arī citas sievietes, kas par seksu...

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Šī sadaļa saucas Pieredzes apmaiņa. Šķiet, šeit komentējošajām sievietēm pilnīgi trūkst normālas ģimenes pieredzes. Ģimenē galvenais ir uzticība, un, ja jums tās trūkst, tad nekas tālāk nesanāks. Uzticību laikam iemācīties nevar. Un jūs vispār nesaprotat vīriešus. Vīrietis uz teātri iet skatīties tikai izrādi, un tajā brīdī viņam neinteresē, kas viņam sēž blakus. Ir jau arī vīrieši, kas uz...

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Sapratu! Ja kolēģe, tātad kopā strādājat, un tā jau ir nodevība pret sievu, par visu citu nerunājot.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
20:12 Dīvains domu gājiens. Ja kolēģei ir lieka biļete, viņa piedāvā, tad sievai obligāti atļauja jāprasa, ja es to izrādi ļoti labprāt noskatītos. Ja viens aiziešu uz kino (nekas īpašs) un man blakus abās pusēs sēdēs sievietes bez saviem vīriem? Savā greizsirdībā var nonākt līdz absurdam.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Nodevība būtu, ja sieva/vīrs pārnāktu mājās un teiktu, ka ir ar daba kolēģi pārgulējusi vienu reizi, un tagad grib šķirties, tāpēc man būs viņai uzturlīdzekļi jāmaksā - tā tāda maza juridiska nianse.

Par vīriešiem
Ne jau visiem patīk tās sieviešu anketas, kur precētas (vai attiecībās esošas) īpaši meklē precētus (vai attiecībās esošus) vīriešus, tādu te nav mazums. Man regulāri gadās tādās ieskatīties, un es nenosodu viņas. Pie viena var arī pameklēt kādu brīvu tādiem pat nolūkiem. Nevajag vispārināt un nosodīt, ja mūs tas neskar.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Muļķības.

Par sievietēm.
"Lielu retumu" šeit pietiek abās pusēs. Un pats lielākais retums ir uzrakstīta patiesība par to, ko tiešām vēlas.

Kas vainas datoram?
Pārkarst nabadziņš.

Citas Baltijas kompānijas iegāde
Vai tas ir pamatskolas uzdevums ekonomikas pamatos? Kāpēc obligāti būtu jāpērk igauņu uzņēmums? Dzīvē tās lietas notiek pavisam citādi - kāpēc neapsvērt domu par sava uzņēmuma pārdošanu igaunim, vai arī ar viņu nodibināt ciešu sadarbību, pašam pirkt vai igaunim pārdot frankšīzi un darboties ar vienu nosaukumu abās valstīs, vai arī sākt Igaunijā visu no jauna, neskatoties uz vietējo...

Vai kādu par to drīkst nosodīt vai ko pārmest?
Viss jau ir atkarīgs no uztveres. Ja konstruktīva kritika (patiesība) tiek uztverta kā pārmetums vai nosodījums, vai Feja_Feja gadījumā kā nopēlums un niecināšana (nicināšana), tad tā jau ir paša cilvēka problēma. Reti ir tie gadījumi, kad kāds speciāli cenšas otru pazemot, lai pats uz viņa fona izceltos.

Vai kādu par to drīkst nosodīt vai ko pārmest?
Nosodīt man neviens nav devis tiesības. Bet ļoti grūti noturēties, lai neuzrakstītu komentāros pirmo, kas iešāvies prātā. Tas pats varētu būt arī sarunā satiekoties.

Pietupieni
Ticīgi cilvēki lūdz Dievu. Vieni to dara dziļā ticībā uz Dieva žēlastību, un viņus Dieva palīdzība pavada ik solī; citi bailēs no elles mokām, un viņu dzīve pārtop par mūžīgu elli še pat zemes virsū. Tas pats ar veselību. Ja dzīvo pastāvīgās bailēs no slimībām, tad Tava dzīve būs viena vienīga nebeidzama slimība, un tikai nāve no tās atpestīs.

Šķiršanās iemesli.
19:11 Var būt tieši lietu izrunāšana, kas atklāj esošas problēmas par vienkāršām lietām. Prasme ieklausīties, vēlēšanās runāt par to ko domā ... un tad tiek saskatīta patiesība, un pieņemti izsvērti lēmumi.

Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?
Latvieši ir pārāk prātīgi un racionāli, pārāk bieži sev pat ikdienišķās situācijās uzdod jautājumu "kas būtu, ja būtu?". Arī izglītības līmenis ir augstāks, kā valstīs, kur protesti regulāri notiek, tātad ir arī saprašana, kā tās lietas var nokārtot. Protestējot neko panākt nevar. Ja gribi, ko mainīt, tad iesaisties politiskajās organizācijās, nevalstiskajās organizācijās, sludini savas idejas...

Kā izvēlamies/aties savus segvārdus OHO?
Tā ir iesauka, kura dzīvo jau vairāk kā 30 gadus.

Kā izvēlamies/aties savus segvārdus OHO?
Es sarakstē cenšos piebremzēt sevi, bet varu arī iedurt, un sāpēs ilgi.

Kārdinājums!?
19:43 Platoniska mīlestība arī nav bez iekāres. Bez iekāres būs tikai draudzība.

Kārdinājums!?
Šeit pietrūkst vienas būtiskas lietas. Iekāre>Kaislība>Mīlestība. Tas ir tas ceļš, kurš jānoiet katram, lai saprastu, kas ir mīlestība.

Eļļas noplūde gar sūkni
Nepārzinu to traktoru pilnībā, bet blīvei tur noteikti jābūt. Var būt tas ir tikai gumijas gredzens, bet noteikti jābūt. Es saprotu, ja tas sūknis ir pielikts, tad ir diezgan liela ķēpa tam traktoram, lai viņu atkal noņemtu, bet ir jāņem nost un jāskatās, jāmeklē konsultācija pie zinātājiem, bet eļļai tur nav jātek.

Iesakiet, kādu televizoru iegādāties
Ieej veikalā un paņem pirmo, kas iepatīkas pēc izskata un lieluma, un cenas. Viņi visi ir vienādi un lētāki par aifonu. Cik saprotu, Tev ir vienalga, tāpat kā man. Lai labi skatās!

Kāpēc vīrieši šeit ir tik pasīvi ?
Tu to spried pēc savas PK? Nevajag vispārināt. Ja paskatās, kas pašlaik ir online, tad ļoti daudzas sievietes lasa vēstules. Kas viņām raksta?

Dziesmu totalizators
Eirovīzijai pārstāju sekot, kad beidzot sapratu (man grūti pielec!), ka Eirovīzijā netiek rādīts labākais, kas katrā valstī ir radīts popmūzikā, bet tikai tas, kas paliek pāri.

Saules paneļi.
Es vasarā nodzīvoju vienu nedēļu dzīvojamajā konteinerā ezera krastā, un vienīgais elektrības avots bija saules panelis+akumulatori. Vasarā pilnībā pietiek, bet ziemā saules enerģijas Latvijā ir laikam 8 reizes mazāk (īsāka diena un mazāks staru krišanas leņķis) tāpēc bez pastāvīga pieslēguma tāpat neiztikt, vai arī jādarbina dīzelis vismaz dažas stundas dienā. Tāpēc nav jēgas. Zibens problēma...

Kādam ir jābūt džekam lai sieviete maksātu par seksu?
Tām, kas tāpat par brīvu nevar dabūt, tām vīrieši par seksu maksā. Pats iedevi prostitūtas aprakstu - ne sevišķi skaista, ne sevišķi formīga, arī ne sevišķi gudra, taču ar lielu uzdrošināšanos. Pārāk kautrīgās, kas bez seksa dzīvo, arī maksāt neuzdrošināsies, tā kā Tavam iecerētajam biznesam ir ļoti nopietni riski un nenormāla konkurence.

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
Tālāk ir iespējamas tikai cietuma uzraudzes un ieslodzītā attiecības, tikai ieslodzījuma termiņš nav noteikts, un viņš jebkurā brīdī var iziet brīvībā.

Vai ilgas sarunas pa telefonu ar bijušo mīļāko ir krāpšana?
Nav ko pārbaudīt vīra telefonu un noklausīties viņa sarunas. Mierīgāk gulēsi. Meklēsi vīra krāpšanu, atradīsi katrā solī. Pats galvenais attiecībās ir uzticība - Tu savējo esi zaudējusi, tāpēc nebrīnies ne par ko.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu