nazis

Virietis (59)
iepazīties ar nazis

191 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Tessa. Neesi tik neticīga. Cilvēki nemaz tik gudri nav. Apmēram 80% aptiekās nopērkamo zāļu līdzekļu ir savā ziņā no dabas nākuši. Vispirms bija tējas, tad iemācījās izdabūt ārā no drogām aktīvās vielas, tad vēl iemācījās šīs vielas sintezēt, taču formulas ir tās pašas dabas dotās, tikai vairs pa pļavu nav jārāpo un var saražot tik, cik nevajag, pie viena arī tika nomainīti nosaukumi uz...

Namiņš. Kaste. Vārdi...
Dāmas aptrakušas. Nekādas zāļu tējas pret menopauzi nepalīdzēs, ķīmija arī. Tā "kaite" ir nedziedināma.

Asaru bioloģija
Man arī mazā upītē septembrī līdakas murdā salīda pilnas ar ikriem un pieņiem. Tāda laikam šā gada īpatnība. Iepriekš tā nekad nav bijis.

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Ir jāiemācās neapvainoties, ja kādam ir patika tāpat, bez iemesla sabrēkt uz Tevi. "Bleķa" ģīmi vajag uzlikt, un kad viņš beidzis lamāties, vēlreiz tik pat mierīgā balsī pajautāt to pašu jautājumu. Tu taču tāpēc pie viņa biji iegājusi, lai saņemtu sakarīgu atbildi (vai ko Tu tur gribēji).

Siltināta māja vēsam rudenim un sirsnīgām sarunām (savējiem)
Nē, es te vēl esmu jauns un zaļš, nav pat divi gadi. Klīstu pa koridoriem un skatos kas notiek ... un nesaprotu kāpēc :))

Siltināta māja vēsam rudenim un sirsnīgām sarunām (savējiem)
Paldies lubs un Silve! Beidzot šajā mājā kāda sakarīga saruna ir parādījusies. Lasu un baudu.

Vai tikai tukshie ziedi?
Dzimumkariņi sākušies! Traceram tomēr būs taisnība par sieviešu dabu :))

Nopirkt dīvānu
Īsti neizprotu, kā saprast vai dīvāns ir labs. Dīvānam ir jābūt funkcionālam, jāapmierina īpašnieka vajadzības. Tagad mēbeles maina biežāk kā mašīnas, un 5 gadus izturēs jebkurš dīvāns, lēts vai dārgs. Kvalitāte pat varētu būt vienādi nožēlojama, taču cena būs atkarīga no ražotāja-dizainera vārda.

Vai tikai tukshie ziedi?
Tessa. Tu ko, no roltona pārtiec? Lūk ko 21. gs dara ar sievietēm. Pat pašas makaronus vairs izvārīt neprot.

Vai tikai tukshie ziedi?
Tu esi nepareizā sadaļā savu piedāvājumu izteicis. Šeit, PA, ir tās tukšziedes, kas tēlo pseidofeminismu, un dara to gadiem. Ej uz IKācAr? un raksti vēstules ar savu tekstu. Ja gaidīsi, kad Tev rakstīs, tad tādas tukšziedes vien būs.

1.Ko ar viņu darīt? 2. Ar kādu vārdu viņš startē iedzīvotāju reģistrā?
Par ko satraukums, ja viss atklāti un patiesi uzrakstīts jau sākot ar pirmo teikumu? Radās šaubas par tiem 19cm?

Veco beku pansionāts!!!1.2.3 palāta:)
Govju mīžas es izmestu uzreiz - tās jāvāra vismaz divos ūdeņos - vāra vispirms 15-20 minūtes, ūdeni nolej un liek otreiz vārīties. Tad varbūt (uzsvars uz "varbūt") nesaindēsies, ja vien neesi no čigāniem, kas govju mīžas cep ugunskurā, un nekas. Mērcēt neko nav vajadzības. Cūcenes (krimildes) uzliek un vāra tāpat, kamēr nogrimst - tad vajag būt gatavām. Vispār sēnes mērcē lielā ūdens daudzumā...

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Vispār jau pastāv tāda sazvērestības teorija, ka daudzi cilvēki esot "marsieši", kam vajag 25 stundu diennakti. Katru dienu vienu stundu ilgāk gulēt un vakaros stundu vēlāk doties pie miera.

man telefons automatiski izsledzas,kas pa vainu.
Visticamāk Tavs telefons atsakās Tevi pieņemt par savu saimnieku. Mūsu gadžeti ir kļuvuši tik gudri un patstāvīgi, paši vislabāk zina, kas un kā viņiem jādara, un ļoti viņiem nepatīk, ja kāds sāk viņus komandēt :))) Pamēģini viņam pielabināties labi pabarojot (uzlādējot).

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Tas sadalījums pūcēs un cīruļos nav pilnīgs. Vēl ir arī citi bioritmi, nekas nav balts vai melns. Darba režīms drīzāk ir sabiedrībā pieņemts kompromiss starp dažādiem tipiem. To es saku kā "kaķis" pēc bioritma - vislabāk strādājas 10:00 - 16:00 un 20:00 - 2:00. Par laimi manam priekšniekam nav iebildumu, jo tas esmu es pats.

Piparkūku mājiņa.
Silve. Mīļotāji ir ne tikai vīrieši, noteikti arī sievietes, taču sievietēm būtu pienākums to procesu zināt un prast līdz visiem smalkumiem. Ja nu gluži tā nav,ja tādas pārliecības nav, tad pārdomās divreiz, vai ir vērts blamēties. Vīrietis var atļauties.

Piparkūku mājiņa.
Langstiņ ... Tu sāc ar gaļu. Ņem bisi vai tuteni, bet es iešu gulēt, kamēr vistas olas sadēs.

Kas notiek? Auto pielec, bet tajā pašā laikā noslāpst!!
Es sāktu meklēt vainu aizdedzes atslēgā.

Piparkūku mājiņa.
Tie, kas kūkas gatavo, paši nemaz tās tik ļoti neēd.

Brīvā diskusija_2
Pifa! Kad Tev kārtīgs kniebiens ir pēdējo reizi bijis? Ne jau tas ikdienišķi pierastais, bet kārtīgs, kad no rīta kājas kopā nevar sakļaut, taču vienalga smaidīt gribas. Ja Tu vispār saproti, par ko es runāju.

Brīvā diskusija_2
Kāda vēl cielaviņa!!!!!! Īsta pašcepta biskvīta lauku torte ar vārītā krēma garnējumu ar brūkleņu ievārījumu starp kārtām, kā pienākas, kā māte kādreiz mācīja - uz jaunas mājas iesvētībām jāiet ar kaut ko lielu un saldu, ar kaut ko priecīgu (dzirkstošu), ar kaut ko gaišu un ar kaut ko mīkstu (maigu, pūkainu), lai būtu tāda dzīve. Vēl bija šis un tas, bet to jau RRAGANA atnesa.

Brīvā diskusija_2
Maigās masāžas nelīdzēs! Ar koku pa muguru vai arī vietu , kur var gulēt skaļi krācot :))

Brīvā diskusija_2
/ievelkas noguris kā vakardiena/ Te jums torte paša cepta no 40 mājas olām, šampānietis no lielveikala "Mola", lustra no IKEA un dīvānspilvens no Jyska. Lai jums labi diskutējas jaunajā rezidencē un kaimiņi netraucē!

Neslēdzas salona ventilātors
Reizēm neslēdzas, ja slēdzas tad tikai uz max apgriezieniem - tur ir jāmaina viss ventilators - kolektors ir nodilis galīgi (visticamāk). Pēdējā cerība, ka nobeidzies tikai slēdzis.

T40 paaugstināts eļļas līmenis
1. Noskaidrot, vai tā ir degviela. Visizplatītākā problēma T-40 ir hidraulikas sūkņa blīvslēgs - hidraulikas eļļa tiek sadzīta motorā. Ja hidraulikas bākā līmenis nekrītas, tad var meklēt problēmu degvielas sūknī.

žultsakmens
Vispār jau akmeņi žultspūslī un nierēs ir normāla parādība 40+ vecumā. 1,8 cm ir par lielu, lai iestrēgtu žults vados, un par mazu, lai radītu problēmas, ja vien tas akmens nesadomā dalīties gabalos.

Smiekliigais optimisms
Iepazīties oHo nav problēmu, bet iepazīšanās negarantē visu vēlmju piepildījumu. Viss atkarīgs no ievadīto atlases kritēriju daudzuma un kvalitātes. Lai kaut ko atrastu, ir jāzina, ko meklē.

Ko tādā gadījumā varētu darīt vīrietis?
Gribēt nav kaitīgi. Kaitīgi ir regulāri nedabūt. Ir lietas, kas nebūs realizējamas šajā gadsimtā, un jāsamierinās.

adminni galvu saspiedussi?
Cilvēki negrib neko pozitīvu. "Dzīve nav rožu dārzs, bet gan ateja, kur cilvēki cīnās par vietām uz podiem" [A. Puriņs. Nevaicājiet man neko] Tā arī dzīvojam.

adminni galvu saspiedussi?
Tad jautājuma laikam nav bijis, ja tā tēma bija PA. Tādus novēlējumus labāk dienasgrāmatā rakstīt. Par burvīgo rītu piekrītu.

adminni galvu saspiedussi?
Sveikiņi! Var uzzināt arī sīkāk, par ko šis dvēseles kliedziens? Kādu brītiņu nebija laika sekot šejienes aktuālajiem notikumiem.

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Bērnus taču nedzemdē SEV vai tēvam. Bet ja sieviete grib dzemdēt bērnu, tad viņa dzemdēs. Katrā ziņā ir daudz labāk, ja tas bērns piedzimst no anonīma donora, nevis no zināma atpazīstama vīrieša. Tad nākotnē ir izslēgtas visas problēmas.

Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina?
Ja gribi braukt, kamēr zobsiksna noplīst, tad nav jāmeklē šrotā cits motors, tad ir jāmeklē placī cits autiņš un atkal var braukt, kamēr zobsiksna (vai jebkas cits) noplīst. Būs lētāk!

Vientuļā mamma pēc pašas gribas
Šī tendence tikai pieaugs. Bija tāds ģimenes modelis, kuru mēs saucam par matriarhātu - bērniem nav tēva. Ģimene sastāv tikai no mātēm, viņu meitām un dēliem, brāļiem, pusbrāļiem, brālēniem. Tēva loma tur nebija nozīmīga. latvijā tas ir sevišķi raksturīgi, jo pie šīm matriarhāta tradīcijām vēsturē ir atgriezušies vairākas reizes, atkal un atkal. Patriarhāts radās vēlāk līdz ar lauksaimniecības...

Kā nomainīt eļļu dzinējam
Ar eļļas izliešanu un ieliešanu vien nepietiks. Vēl arī filtrs ir jāmaina, jāzina, kur viņu meklēt, kāds viņš izskatās, un jāspēj arī atskrūvēt. Labāk tomēr meklēt autoservisu - būs ātrāk un drošāk, arī beigās lētāk.

Kādēļ blondīnes strādā policijā?
Kādu matu krāsu policijā izsniedza, tādā krāso.

Kādēļ blondīnes strādā policijā?
Blondīne, tumšmate, brunete ... Tie laiki ir pagājuši, kad sievietes varēja atšķirt pēc matu krāsas.

Palidziiba
Beidziet taču muldēt! Nav neglītu sieviešu, ir ... tikai akli vīrieši, kas viņu skaistumu nespēj saskatīt.

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
fargo 15:57 Viss pareizi, tikai man ir aizdomas, ka daudzi tava teksta zemtekstu nekad mūžā nesapratīs - noteikti paprasīs naudu.

Kā mēs ekonomējam savas finanses?
vilx 11:55 Vai būs pareizi sarēķināts? (c) "jāizvēlās izdevīgākie banku pakalpojumi, telefonu, interneta, Tv, elektrības pieslēgumi" Tur varētu ietaupīt trīsciparu summu gadā, nevis mēnesī. Man par šo grozu trīsciparu summu mēnesī nemaz nesanāk maksāt, lai arī ir pieslēgti daudz nevajadzīgi pakalpojumi. Un uz degvielas kartēm arī ietaupu ne vairāk par 10 eiro mēnesī<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu