nazis

Virietis (58)
iepazīties ar nazis

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

No kādiem vīriem sievas bēg?
Pārfrāzējot V. Artava dzejoli No kādām sievām vīri bēg? Nu protams, ka no labām... gribētu pajautāt sievietēm, kurām viena vai vairākas šķiršanās aiz muguras, un tādu te nav mazums, kādi bija...

127 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Hemoglobīns zems
Ķirbju (galvenā sastāvdaļa), burkānu, sarkano biešu svaigi spiesta sula, pa lielai glāzei 2x dienā, garšai vēl pievieno ābolu sulu. Pēc divām nedēļām dakteri brīnīsies.

Pēkšņi neviena zibatmiņas karte ielikta datorā neatveras.
Ieliec citā portā. Varbūt tur vispār kontakta nav.

Nopietnas attiecības ar vecāku vīrieti
Vīrietis 40+ vēl dzīvo jaunībā. Viņš pat savu gadu skaitu precīzi neatceras, jo tik vecs nejūtas. Vērtību sistēma fundamentāli mainās pēc 55. Nav jādomā, kādas būs jūsu attiecības pēc 10 vai 20 gadiem. Jādzīvo ir šodien. Jūs varat kopā nodzīvot laimīgi 30 gadus, varat izšķirties pēc 3 mēnešiem. Ir bezjēdzīgi mēģināt izskaitļot nākotni.

atkal vilšanās
Mela 15:13 Mani neviens nekur nesūtīs! Pats zināšu, kur iet, kur nē. Ja kāds/kāda vēlas aprakstīt SAVU orgasmu, lai viņi to dara, man nekas nevar būt iebilstams. Ja kāds cits aprakstīs manu orgasmu, man būs ļoti nepatīkami, arī, ja mans vārds nebūs minēts. Personīgo saraksti, vienalga kāda tā būtu, ja vien ir mazākā cieņa pret citiem cilvēkiem, nevajadzētu, kā vecas izdilušas bumbierenes,...

atkal vilšanās
Mēs paši ar savu rīcību un uzvedību veidojam apstākļus savām veiksmēm vai neveiksmēm. Neatradīsies daudz saprātīgu vīriešu, kas izskatītu iespēju rakstīt sievietei, kura ir atļāvusies publiski atstāstīt savu intīmo saraksti. Kādi vīrieši viņai rakstīs, tādi viņi būs, pieņem vai klusē. Vīrieši arī šajā ziņā grēko.

atkal vilšanās
Ko nu kurš meklē, to arī atrod, tam arī pievērš uzmanību. Nav nekā jauna šajā pasaulē un arī citās. Melīgums ir cilvēka dabā.

Mundrums un spozme.
Es domāju, vismazāk nervozi ir laimīgi cilvēki. Parasti tie ir jautri, humora pilni un arī nedaudz apaļīgi.

Mundrums un spozme.
Nejūtu tiešu sakarību. Ja gadās būt pilsētā agri no rīta, tad varu noklausīties visādās valodās, ko par mani domā tie fiziski aktīvie skrējēji un riteņbraucēji, un skrituļotāji un vēl citi, kad es mierīgā gaitā eju pa parka celiņu. Izklausās, ka viņi ir daudz nervozāki par mani.

iepakojums, saturs un pasniegšana
Dinnija 13:32 Nepiekrītu, ka aizpildīta anketa atvieglotu "skaitļošanas" procesu. Tur būs vairāk kļūdu. Vai tiešām visu gribam ātri? Arī nopietnas attiecības ātri? Slinkums 100 vēstules uzrakstīt? Ātri var Maximu uzbūvēt.

iepakojums, saturs un pasniegšana
Es šeit neesmu nopietnos meklējumos, tāpēc mans viedoklis būs ļoti subjektīvs. Es īpaši neiedziļinos profilos, man pietiek ar pamatinformāciju, lai saprastu, kas ir kas, pārējam tāpat neticu, tas noskaidrosies tikai pēc tam. Bildes - portreti man ir vispār pats nesvarīgākais elements, labāk "afiša" - attēls, kas raksturo cilvēku vairāk par neizteiksmīgu seju. Paplašinātos profilus es vispār...

Vai ir kāda nopietna sieviete ,kas vēlas regulāras seksuālas attiecības?
Puisis izteica savu vēlēšanos. Saprotama vēlme, atbilstoša vecumam. Publikas kritika arī atbilstoša. Nu kā tā var! Tik atklāti par savām vēlmēm! Veči! Jūs nekad jauni neesat bijuši? Tādi veci un "gudri" jau piedzimāt?

Muzikālā dzirde un mūzikas komponēšana
andrisz 23:37 oho nav jāklusē, un nekādā gadījumā nevajag klusēt. Publika ir jāaudzina. Sabiedrība visur ir briesmīga.

Kāpēc vajag bērnus?
Ak vai! Ja Tev "apsverot visus par un pret, šobrīd šķiet, ka bērni ir ārkārtīgi grūts darbs, kas ne vienmēr atmaksājas" (C). Darbs vispār atmaksājas? Dzīve atmaksājas? Tev kāds ir solījis dividendes dzīves beigās? Kāda velna pēc vispār cilvēkam jādzīvo? Bērni vismaz dod minimālu dzīves jēgu. Kad sāk dzimt mazbērni, tad beidzot nāk saprašana, kāpēc Tu esi, kāpēc to darīji, un vēl atbildes uz...

Kā viss notika?
Varētu piedāvāt vēl desmitiem citu teoriju, kas apgāž šī "zinātnieka" uzskatus. ja fiziķis - optikas speciālists sāk runāt par pasaules iekārtojumu, arheoloģiju, politiku, un kas tik tur vēl nebija, tad ticība zūd. Pastāv zinātnisko pētījumu metodika, un tikai pēc tās pierādītas teorijas var uzskatīt par patiesību. Viņam tas ir zināms. Lai tikai rok tālāk.

Vai VW Bora 1,6 benzīnnieks varētu derēt motors no kāda VW Golf ?
Šajā gadījumā lētāka par nederīgu motoru būs konsultācija pie mehāniķiem, nevis oHo, kur neviens nedod nekādu garantiju. Pats domā mainīt motoru?

kvelsveces
Kvēlsveces ir jāpērk pēc mašīnas modeļa, dzinēja tipa. Jebkurā vietā, kur tās pārdod, pēc kataloga piemeklēs pareizās. Kvēlsvecēm ir dažādi garumi, diametri utt. Citu tur neieliksi. Ja vēlies ielikt sveci pašbūvētā ierīcē, tad ir divu veidu 12V vai 24V, atkarībā, kāds spriegums elektrosistēmā. Pārējais jāpiemeklē, kas der.

Kam vieglāk ir pārdzīvot šķiršanos - vīrietim vai sievietei?
Viegli nav nevienam. Arī tad, ja šķiršanās ilgi "briedusi". Visi cīnās ar šaubām, vai tā nav kļūda? vai pēc tam būs labāk? jo nekas vairs nebūs, kā līdz šim, un nebūs atgriežams.

Briežutis un to kodumi
Ja puni radušies, tad nekas vairs nepalīdz. Dažiem rodas (man arī), citiem nē. Pēc nedēļas, 10 dienām pāries, un viss.

No kādiem vīriem sievas bēg?
Prieks par kungu atsaucību, un paldies dāmām par uzdrošināšanos komentēt. Veči tā arī paliek neziņā, ko viņi tādu ir/nav izdarījuši un pie kā vainīgi.

No kādiem vīriem sievas bēg?
Komentārs no pasta, autors vēlas neatklāt vārdu: Ir veca zināma patiesība – sliktus vīrus prec tās, kurām ir izteikts mammas sindroms. Tās, kuras normālu ģimeni vēlas, prec apsviedīgos. Bet no labajiem aiz garlaicības laižās lapās.(C)

Kāds minimums cukura būtu jāliek klāt ābolu sulai, lai tās uzglabātu pasterizētas?
Pasterizētai ābolu sulu cukuru nevajag. Ir kārtīgi jānopasterizē (var uzvārīt) un glabāsies.

Vai daudziem skauž citu veiksme?
Skaudība nelielās devās (baltā skaudība) ir ļoti pozitīva emocija, kas liek cilvēkam darboties un iegūt vēlamo. Ja kaimiņam ir kauna skaista mašīna, es arī tādu gribu un domāju, kā tādu nopirkt, ja viņam ir jauns skaists dīvāns, tad es meklēju, kur tādu dabūt. Cita lieta, ja kaimiņam ir jauna, skaista sieva uz jaunā, skaistā dīvāna ...

Nav tā īstā un īstais. Ir tikai vajadzības.Nepastāv pasaulē divu vienādu cilvēku.
Ir ļoti liela vēlēšanās materializēt mīlestību - izmērīt, nosvērt, saskaitīt, salīdzināt, konvertēt citās viegli novērtējamās materiālās vērtībās. Neizdosies! Mīlestība katram ir citāda, un katru reizi savādāka, vienmēr fantastiski brīnišķīga. Sevi ir jāmīl sevis pēc, nevis, lai citi mani mīlētu, tāpat kā rokas jāmazgā, lai tās būtu tīras, nevis lai citi nepatikā nenovērstos. Citu mīlestību...

Cik nopietnas var būt attiecības,ja viens uzklausa nepamatotas baumas.?
Es laikam esmu no citas planētas nokritis. Kas tas par jautājumu: vai ir vērts turpināt attiecības? Ja tāds jautājums parādās, tad tur nav ko turpināt, nekādu attiecību nav, ir tikai aprēķins. Divu cilvēku attiecības nevar pārtraukt ar izsvērtu lēmumu, tās pārtrūkst vai turpinās, un nevar tur neviens neko padarīt, nevar cilvēkus izšķirt, nevar ar varu savest kopā. Tas notiek vai nenotiek. Te...

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
Es pārfrāzēšu jautājumu. Nevis, ko gribam, bet kādu gribam. Un atbildei pārkopēšu manu komentāru no nesenās tēmas par foršu meiteni. Viņa ir apmierināta ar savu svaru, nešausminās par savu izskatu, manikīru, pedikīru, frizūru, meikapu. Viņa nestreso par diētu, veselīgu uzturu, paranoiski nebīstas no alkohola, arī tad, ja pati to nelieto. Viņai vienmēr skapī atradīsies ko uzvilkt bez...

Vai tas darbojas? Pārbaudi!!
Te būtu jābūt ļoti uzmanīgam. Naudu par velti neviens nemaksā, un, ja vispirms ir jāreģistrējas, lai uzzinātu, kas tieši jādara, tad tas ir aizdomīgi. vai jūs pieņemtu darba piedāvājumu, nezinot, kas tas ir par darbu? Es no sava datora tur noteikti nereģistrētos.

Vai visi iemīlējušies vīrieši uzvedas vienādi?
amelija Var braukt ar ceļa rulli pāri tikko iestādītām puķu dobēm, bet ļoti maza varbūtība, ka tās pēc tam uzziedēs.

Ko lai dara?
Kad viņš nākamreiz atradīs nevainīgu iemeslu, lai ienāktu pie Tevis, Tu atrodi tikpat nevainīgu iemeslu, lai viņš pakavējas ilgāk - tas viņu vai nu iedrošinās vai arī atbaidīs. Tu taču pazīsti viņu, zini par viņa interesēm, viņa raksturu utt. Mēs varam tikai minēt.

Vabolites
Mans telefons arī palicis klusāks. Jāaiznes iztīrīt no vabolēm. Kurā tieši apkalpošanas centrā strādā jaunās darbinieces, kas prot atvērt vecos telefonus?

Vai visi iemīlējušies vīrieši uzvedas vienādi?
Jā Epifānija! Pirmajā brīdī viņš centīsies vispār neizrādīt, ka ir iemīlējies un tēlos vienaldzīgo, cik nu viņam tas aktiertalants ir un cik labi tas izdosies. Tai pašā laikā uzmanīgi vēros, iespējams gaidīs pašu piemērotāko brīdi, lai liktu par sevi manīt, un atkal vēros reakciju. Neviens nevēlas kļūdīties, visiem ir bail no atraidījuma.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Jā, Laimnese, Tev taisnība. Bet kāds bija jautājums? Kam vajag vairāk attiecības. Man vajag, Tev vajag, viņam/viņai vajag, mums vajag, jums vajag, viņiem/viņām vajag, visiem vajag, un pļerzakam arī vajag. Ja vajag, tad vairāk vajag tam, kam vajag un visvairāk vajag!

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Laimnese 15:19 Es domāju, man mēle nepagrieztos un pirksti neklausītu, lai uzrakstītu vai nosauktu sievietes tik necienīgos apzīmējumos, ne tikai sievietes, jebkuru. Es tomēr gribu vēl cienīt arī sevi. Geisha 14:37 Tev nešķiet, ka tūdaļ lauku sievas Tev uzbrauks ar jauniem pilnpiedziņas džipiem un sevišķi lieliem un jaudīgiem traktoriem? Prastas sievietes ir visur, laukos un pilsētās.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
1180000_ Paskaidrošu! Atsevišķai sieviešu grupai šeit - tā nav liela - uz pasaules pastāv tikai divu veidu vīrieši - pļerzaki un memļaki. Pļerzaku pazīmes tika dotas tēmas pieteikumā: plika pleska,tuksa kabata,nokaries veders un pustuksa mute. Memļaki ir visi pārējie.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Man žēl, bet sieviete, kas spēj uzrakstīt šādu tekstu, nevienam vīrietim, kas nepiekrīt "pļerzaka" nosaukumam, nebūs vajadzīga.

Rūdīti vecpuiši
Svarīga ir attieksme. Nedomāju, ka attiecības varētu veidot pēc plāna, un tas attiecas ne tikai uz vecpuišiem, uz jebkuru vīrieti. Ja ir šaubas un pārdomas, ir vai nav vērts tērēt laiku, tad noteikti nav jēgas vispār sapņot par attiecībām. Katrs cilvēks, ar kuru mēs satiekamies, mūs bagātina, un neviens nezina, ar kuru mums izdosies, ar kuru nē.

Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc vērtībām?
neko 21:05 Partijai ir ideoloģija vispirms, pēc tam tikai cilvēki, kas to pārstāv, skaidra vērtību sistēma, un tā nemainās uz katrām vēlēšanām, un prognozējama politika. Interešu grupām tas viss ir otrādi - vispirms cilvēki ar savām interesēm, kam tiek pakārtota vērtību sistēma, un attiecīgi veidota politika. Vienīgā partija, kurai ir partijas pazīmes, ir Zaļā partija, ja vien tā būtu kuplāk...

Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc vērtībām?
Es ieteiktu palasīt arī Latvijas avīzes, tad varbūt nāktu apskaidrība, ka šeit nav izvēle starp republikāņiem un demokrātiem, leiboristiem un konservatīvajiem utt. Mums ir 16 interešu grupas un nav nevienas partijas. Par to ir tā sāpe.

Nūjošanas nūju - kas jāņem vērā iegādājoties?
Ja entuziasms sāk noplakt, tad derēs jebkuras normālas, lietojamas nūjas pareizā garumā. Vai nav vienalga, kas kaktā būs iesliets. ja entuziasms atkal pieaugs, tad pats nopirks sev vislabākās nūjas, meklēs nodarbības ...

Suņu barībā hormoni?
Suns zina, kas viņam jāēd. Reizēm zāli ēd. Ja grib ēst ābolus, tad ābolus, bet ne jau neierobežotā daudzumā, iesākumā pa 1 šķēlītei. Āboli arī ir suņa dabiskā pārtika - pat vilki ēd ābolus. Sausā barība un tikai sausā nevar būt normāla suņa barība. Šie šķirnes suņi ir jābaro bieži un limitēti, citādi tie pārēdīsies, tad būs vemšana/caureja un viss pārējais.

Ceļojumu galamērķi
Epifanija 17:34 Diemžēl pats esmu piedalījies šīs skaistās zemes piesārņošanā. Tur ir daudz derīgo izrakteņu, tik pat daudz rūdu bagātināšanas rūpnīcu un nekādu attīrīšanas iekārtu, nekādu filtru, viss aiziet dabā ar ūdeņiem, ar putekļiem, ar dūmiem. Austrumsibīrijas anticiklons tam visam neļauj izplatīties pa pasauli, tas viss turpat sēžas zemē. Daba ir ļoti jūtīga, jo apakšā ir mūžīgais...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu