ocelots_parastais

Virietis (47)
iepazīties ar ocelots_parastais

104 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Divi plus viens ?
Un kāpēc man neviens neko tādu nepiedāvā?! Esmu nesmuks? Garlaicīgs? /Apvainojies uzmet lūpu./

Monogāmija domāta neglīteņiem
Viens ievērojams zaļzemnieks nekādi nevarēja iegaumēt, cik šim to sievu, cik šim to bērnu. Kā to veci sauca... nu, visi tak atceras, viņu vēl par prezi iecēla, četrus gadus tur māžojās un valstij kaunu darīja... Vēl viens diktam bagāts zaļzemnieku draugs nupat vecuma galā vēl kam tur bērnus sataisījis... Nacionāļi uz šitā fona nemaz neizceļas.

Iedzimtas slimības, kroplības!
solvitas, tev ir visas iespējas paņemt pištoli un atbrīvot pasauli no tā šizofrēniķa - šauj tik šo nost, padomā, cik daudz cilvēku ar šizofrēniķa depresīvo māmuļu priekšgalā būs tev pateicīgi! Tiesa, normālam cilvēkam ir grūti saskatīt sakaru starp glupās autores prātuļojumiem par iedzimtām kaitēm un taviem piemēriem ar šizofrēnijas slimieku un negadījumā cietušo Rolandu Ū. Vai tā šizofrēniķa un...

Iedzimtas slimības, kroplības!
Un tad vēl viena otra te tikli brīnās, ka dažas jautājumu autores komentētāji nosauc visādos neglaimojošos vārdos, no kuriem maigākais ir "dura". Šajā gadījumā īsti piemērots būtu apzīmējums "absolūti stulba draņķe". /Garāmejot tā piebilst./

Pretējā dzimuma draugi- mīļākie
Runa šeit nav par bijušo... runa ir par attiecību izmaiņām divu cilvēku starpā, kur pēkšņi šādu vai tādu iemselsu dēļ ir ienācis kāds cits (c) Autors -------------------------- Lasu, lasu, neko neaprotu. Kam tur no kā jāuzmanās tuvu draugu attiecībās? Pārvēršot šo verbālo pļurzu vienkāršos vārdos, tā laikam izklausītos šādi: Ko teiks mana sevai (draudzene), ja es PĒKŠŅI nodibināšu " tuvu...

Jūsu domas un reakcija pret uzbraucieniem publiskā telpā?
Tas ir zemapziņas līmenī. Suņu puikas mēdz draudzēties viens ar otru un arī ar suņu meitenēm. Bet ja satiekas divas suņu meitenes, tad ir rēkšana, kaukšana un spalvas plēšana. Daba, tā sacīt, ņem savu.

Kāpēc vīrieši melo par saviem gadiem?
Tāpēc, ka gan vīriešu, gan sieviešu prātos ir iesēdies negrozāms priekšstats par to, kā izskatās un uzvedas 20/30...60..80 gadus vecs cilvēks, gan vīrietis, gan sieviete. Ja kādam šķiet, ka viņš šim (pats savam) priekšstatam īsti neatbilst, tad viņš iztaisās jaunāks un gaida, ka citi domās tāpat.

Spēks vai prāts?
"Neraizējies par kaimiņiem. Tā ir viņu problēma, ja viņus apgrūtina vaidi un kliedzieni". Un arī tas nekas, ja kaimiņi no rīta misenē atradīs dažus cilvēka miesas fragmentus. Galvenais, ka sieviete būs izbaudījusi savu trakumu.

No cik gadiem jāizvēlas jaunāks partneris?
Ja šeit sievietei interesantur piedāvājumus raksta puika, kurš pēc vecuma varētu būt viņas dēls vai tuvu tam, tad nevajag sev glaimot un domāt, ka tas ir sievietes ahūnā seskapīla dēļ. Puikam vienkārši trūkst kaut kā būtiska (prāta, smukuma, naudas vai ka cita), lai tiktu klāt smukām sava vecuma meitenēm. Bet gribas tā, ka acīs cērt...

Tikko kā pašķirās un uzreiz lec iepazīties!
Ja tas foto vērtējumu kārotājs acumirklī pēc identitātes atklāšanas izdzēsās, tad nebija vis šķīries. Tā solvitas rādās esam tāda rūdīta būtne, bet pēkšņi nu tik naiva izrādās.

Spēks vai prāts?
Vot, vot, Neko, Čehovam ir stāsts "Vārgā būtne" . Ļoti pamācošs tiem, kuri prot lasīt.

Varbūt nemaz nevajadzēja iepazīties?
Sen tas bij, pie Gaujas ziedu laikā, pirmo reiz, kad teeeevi redzēju... Ak, kamdēl, kamdēļ mums lemts bij toreiz tikties, jo es teeevi aizmirst nespēeeejūuuu... /Atsperīgā ritmikā, maestro! Umpapa, umpapa.../

Uuuuuusas
Kaut kā nav novērots.

Attiecības tikai seksam
A nafig tādas attiecības vajadzīgas? Lai iedzītu sevi depresijā, domājot, ka nekam labākam kā drāzienam ar komunikāciju tu neesi derīgs?

Spēks vai prāts?
Mēģini šo apturēt ar domas spēku. Runā, ka reizēm izdodoties.

Vai sievietes profesija var mainīt vīrieša attieksmi?
Ja viņiem labi saskan un ir, par ko parunāt, tad amatiem nav nozīmes. Ļoti iespējams, ka tas vadītājs nav nekāds intelekta spīdeklis, kā tas bieži gadās.

Vai reliģija aptumšo prātus?
Jo reliġiozāka valsts, jo nabadzīgāka. Salīdziniet kaut tās pašas musulmaņu zemes, piemēram, Turciju un Pakistānu. Turcija ir sekulāra valsts, Pakistānā reliģija no valts nav atdalīta. Kur cilvēki dzīvo labāk? Pareizi. Vai Krievija, kura pozicionē sevi bezmaz kā pēdējo kristīgo vērtību glabātāju pasaulē. Kur cilvēki dzīvo labāk - Krievijā vai, teiksim, Vācijā, kur kristīgo vērtību jautājums...

Vai sievietei ap 45 Rīgā pieklājas staigāt ar kranci no patversmes?
Nu jau te izskatās pēc UDS saasinājuma. Tantei sagribējies izraisīt "vētrainu diskusiju" un tad nu nezina, ko sagudrot. Nemuldi! Kaķmīļi ir tā kā sekta, neviens kaķmīlis nekad nepārmetīs otram par bezsugas kaķi un no visas sirds jūsmos līdzi tā kaķa saimniekam.

Kas jādara,lai būtu otrais randiņš ?
Acīmredzot cilvēkiem ar tevi ir garlaicīgi. Būtu bijis interesnati, gan jau kāda parakstītos arī uz otru randiņu.

Vai sievietei ap 45 Rīgā pieklājas staigāt ar kranci no patversmes?
Ir nu gan te deformēts egocentrisms! Cilvēkiem nav nekā labāka, ko darīt, kā vien apspriest tavu suņa izvēli. Kā tad, ka tik ne tā! 99,99% cilvēku būs pilnīgi vienalga, kāds radījums tev karājas pavadas galā.

Kā Jūs domājiet?
Nu, un kā tu grasies likt lietā to, ko uzzināsi no atbildēm? Piieņemsim, pacienti nobalsos par partneri ar lielu piereedzi. Ko darīsi? Jautāsi katram kandidātam (nedomāju, ka tādu ir daudz), cik tantu viņa pa dzīvi bijis? Maz ticams, ka saņemsi godīgas atbildes, un liels sekspartneru skaits vēl nebūt negarantē meistarību. Tā kā jautājumam jēga ir tikai tik, cik publikai uzjautrināties.

Kā Jūs domājiet?
Jā, seksā mazpieredzējis onkuliņš 60+ būtu optimāls variants padzīvojušām oho meklētājām.

Sekssa jēlādas kažoki
Pirms kaut ko ļurināt, derētu noskaidrot, kas ir kas. Jēlāda, cienītā autore, ir svaigi nodīrāta, neapstrādāta dzīvnieka āda, un skūtas ādas salīdzinājums ar jēlādu ir... nu ja.

Kur tad ir tā robeža
Sula ir Furnitūras kārtējā reinkarnācija?

Kāpēc cilvēki pazūd sarakstes laikā?
Tāpēc, ka viņiem vairs nav intetesanti. Par ko vispār var ilgi sarnāties divi sveši cilvēki, ja viņi nav gluži Balzaks ņn Evelīna Hanska?

kāpēc bez bildes vai neatbilstoša vecuma
Ir humora izjūta un ir neērtība, lasot tizlības, kas kādam šķiet humora izjūtas auKstākā pElotāža. Tavs „humors” ir nožēlojams.

kāpēc bez bildes vai neatbilstoša vecuma
Kurš no ilgdzīvotājiem tad te atkal izpildās? Miedz acis, rāda mēli... Dura, vai? Starp citu, C_hloe derētu atcerēties, ka viskaitinošakais citos šķiet tas, kas visvairāk nepatīk pašam sevī.

Stāsts no dzīves.
Viss skandāls par to, ka draudzenineuzaicināja uz drauga bērnu dzimšanas dienu. Mde. Vai kādam te nav pārāk sakāpināta patmīlība kombinācijā ar smagiem kompleksiem?

Mūsdienu "čekisti" - mīts vai realitāte?
Bijušo čekistu nav. Vai nav vienalga, kā viņus tagad dēvē?

Vēlme tiešām diskutēt vai izrādīties?
Man tāds neliels jautājums garāmejot - kas cits ir „burtu tastūra”, ja ne taustiņi? Autorei sagribējās trakoti smalki izteikties, bet sanāca pļukš. Pērkona vietā, atvainojiet, pirdiens. Un cik tādu, atvainojiet, pāri pelēkajai masai stāvošu ohopirdoņu te nav redzēts pa šiem gadiem...

Medicīniskās palīdzības (ne)pieejamība
Nebēdā, nekāda plauškarsoņa tev nav, ja būtu, tad tu te nepļurinātu augām dienām. Torpēži nemirst. Viņi dzīvo ļoti ilgi un nevis ieiet, bet ierāpo kapā ar lielu stenēšanu un nīdēšanu.

Kurā partijā lai iestājas?
Smags UDS gadījums.

Kā to stadiju sauc, kad sāk priecāties par viens otra neveiksmēm?
Kāda "stadija", kā tu saki, varētu SĀKTIES tikai tad ja pirms tam būtu bijusi cita stadija, šajā gadījumā - prieks par otra panākumiem, turklāt patiess prieks. Taču mana, protams, ierobežotā dzīves pieredze stāsta, ka cilvēks, kurš spēj patiesi priecāties par cita neveiksmēm, nekādos apstākļos nav spējīgs patiesi priecāties par cita panākumiem (un šis "cits" nebūt nav viena un tā pati persona)....

Vai Latvijā eksistē kaut 1 godīgs politiķis?
Bet ja tu zini patiesību un daudzi citi zina patiesību, tad kas tev un tiem daudziem citiem traucē iet un to stāstīt to patiesību uz katra stūra? Pa punktiem norādot, ko katrs politiķis konkrēti ir samelojis, un šos melus atspēkojot.

Alkohola cena augs?
Solvitasa, lai kā man negribētos tevi sāpināt, jo īpaši tik grūtā dzīves brīdī kā lomkas, atklāšu lielu noslēpumu - tu te satiksmi nereguslēsi. Ja jautājumu uzdevi, tad rēķinies ar sekām - atbildes var tev nepatikt. Pielēca? Ja nē, pārlasi vēlreiz.

Alkohola cena augs?
Solvitasa, tev ir iestājies alkohola abstinences sindroms, tāpēc arī tā ārdies, tici manai veterinārpsihologa pieredzei! Cik ta ilgi neesi dzēruse? Teci nu, meit, uz bodi, kamēr vēl cenu zīmes nav nomainītas, un paņem kādu gardu dziru, citādi galīgi salieksies fiziski un nojūgises garīgi.

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Liga2 - tāpēc, ka, neslēdzot laulibu, tu likuma priekšā esi tikai piegulētaja un tavi bēŗni ir bastardi, kuru tēvavārds dzimšanas apliecībā atkarigs no kāda gribēšanas, negribēšans vai fantāzijām, nevis realitātes. Pārējais ir lirika par romantiskāko tematu pasaules vēsturē "nauda". Likumus vēl neviens nav atcēlis.

Kāpēc dāmas tā grib precēties?
Tu dzīvo kā divi/trīs/četri utt. balodīši savos slapjajos sapņos. Realitātē tev cieši pie sāna ir kašķīga vecene, kuras ietekmē tu pats strauji bābiskojies.

Saīsinājumi šajā portālā
Krievu valodas nepratējiem var rasties grūtības ar vietējā slenga saprašanu, jā.

Saīsinājumi šajā portālā
Un neaizmirsīsim tirliņus, kas arī ir sensens oho pienesums latviešu valodai.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu