ocelots_parastais

Virietis (48)
iepazīties ar ocelots_parastais

67 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Augstākās izglītības nozīme attiecībās un seksā.
Kāds var būt sekss, ja gultā jāņem līdzi svešvārdu un skaidrojošā vārdnīca gadījumam, ja pēc tam sagribētos parunāties?

Facebook pret Draugiem
Burleksa - paldies, KEP!

Facebook pret Draugiem
Par to, ka tevis meklētā informācija nav noslēpums, var spriest pēc reklāmām un ieteiktajiem rakstiem, ko piesūta google.

Iedomas un realitāte
Pāvs, cēli izplešot asti un grozoties, parādā skatītājiem ne tikai savu skaistumu, bet arī pliko pakļacaurumu.

Augstākās izglītības nozīme
Izskatās, ka pat IQ 154 nav garants tam, ka cilvēks saprot, ko viņam jautā, un sniedz sakarīgu atbildi uz [saprasto] jautājumu, nenovirzoties no tēmas. Ko tur vēl par izglītības grādiem runāt? Viens novērojums gan te ir saistībā ar izglītību. Proti, jo vairāk cilvēks skaļi uzsver to, cik viņš izglītots, jo skaidrāk redzami robi viņa izglītībā. Neprot izteikties, neprot rakstīt, nesaprot, ko...

Iedomas un realitāte
"homēriski smiekli - tas no dzeltenģīmja multenes?" Tu to nopietni?

Savs stils iepazīstoties
Ja tev rādās, ka tevi izseko, tad tas vēl nenozīmē, ka tevi neizseko. Tā kā baidies no ginta emm!

Iedomas un realitāte
Autorei derētu izmantot savas tiesības klusēt. Tā viņa noteikti izskatītos gudrāka.

Kā aizmirst cilvēku?
Sāc skaļi dziedāt. Pārkliegsi domas.

vai tas ir VTO?
Tantu ķildas te ir bijušas vienmēr, ne tikai pēdējā laikā.

Iedomas un realitāte
Un kur tad ir oho vaina, ka tev NEVIENS un NEKUR nav iepaticies?

Trampa pretinieki
Amerikāņu diplomātiska kultūra (kas šajā kontekstā, starp citu, ir neprecīzi lietots jēdziens) man ir pie vienas vietas. Tāpat viņu neķītrās anekdotes. Lai viņi peras pa savu valsti un ar savu prezidentu, kā pašiem tīk, ja jau izgudroja tik pārgudru vēlēšanu sistēmu, kur kandidāts, kurš dabū lielāku balsu skaitu, var arī neuzvarēt, kā tas bija Trampa gadījumā.

Mērvienību apzīmējumi
Kirī mērvienība ir nosaukta par godu pētnieku Kirī PĀRIM, nevis tikai Marijai

Sexuālā pašapziņa.
Studentka no Vasarssvētku sektas aizgājusi, tāpēc tagad sludina Oho.

Sexuālā pašapziņa.
Vai tradīcija prasa atbildēt uz katru jautājumu, pat visstulbāko?

Vasarsvetku draudze
Tāda opcija kā prasme gan skaisti runāt, gan tikpat skaisti izdarīt, laikam vispār nepastāv? Starp citu, man ir paziņas Norvēģijā, Vasarsvētku draudzes piederīgie. Nupat vairāki tās draudzes locekļi atgriezās no Malaizijas, kur mēnesi bija strādājuši, par saviem līdzekļiem atjaunojot vētras nopostītu skolu.

Vai jūs piekrītat šai Uģa Kuģa atziņai?
A priori nepiekrītu nekādai atziņai, kas nākusi no personas, kura izvēlējusies sevi saukt par Uģi Kuģi. Šāda persona ir idiote noklusējumā. Un kāpēc kādam būtu jālauza galva par idiotu atziņām?

Nesaprašana par rotaslietām
Man gan tā no malas vērojot izskatās, ka eddinga pati uzprasās, lai viņu tā kārtīgi izmobingo. Varbūt nomierināsies.

Simpātijas un antipātijas.
Lūk, 13:32 dzīvs piemērs tam, ko nupat teicu - bāba nav pateikusi nevienu vārdu par tēmu, toties no sirds paņerkstējusi par sliktajām lietotājām. Un es nebrīnītos, ja atklātos, ka viņa vēl rūpīgi skaita plusiņus pie sava izverduma.

Nesaprašana par rotaslietām
Arābs, vai tiešām tu lieto visas lietas, kas tev ir?

Simpātijas un antipātijas.
Lieku plusu, ja var redzēt, ka komentāra autors jēdz, par ko runā, ja komentārs ir praktiski noderīgs, ja komentētājs ar pašcieņu klāsta personīgo pieredzi, ja komentārs ir trāpīgi ironisks, uzjautrinošs. Bābām un bābiešiem, kuri PA izmanto personīgo rēķinu kārtošanai vai ņerkstēšanai par sliktajiem un sliktajām, lieku mīnusu, ja vispār pamanu.

Kāpēc daudzas sievietes nevar pieņemt vīrieša poligāmisko dabu?
Likumlauzējs pēc lauziena mēģinājuma būs norāvies ar slapju trauklupatu pa seju no kādas tirāniskas monogāmijas piekritējas, tāpēc tagad arī te tik žēli ņerkst.

AIDS
Torpedo, tu aizmirsi vienu sīku niansi. Atšķirībā no daudzām citām nopietnām slimībām aids is lipīgs. Tāpēc nevajag te liekulīgi vaimanāt par nabaga vīriešiem - aids slimniekiem, kuri kā tādas vecas tantes ir nosodīti dzīvot ar suni un kaķi.

Ko jūs domājiet par Transhumānisma partijām?
Man ir pamatotas aizdomas, ka Transhumānistu partijas Centrālkomiteja mitinās Tvaika ielā.

Nosaukt bērnu par Zose? Ir ok?
Kārtējais pastaliskā provinciālisma demonstrējums. Hi, hi, hi - kāds viņam/viņai tas vārds! Kā tā var?! Kā tā drīkst - nosaukt bērnu vārdā, par kuru man (!!! MAN) nāk smiekli?! Kas manī izraisa sašutumu! Ar ko man saistās negatīvas emocijas! ŠauMSas! Var tikai iedomāties, kādu jezgu pastalsabiedrībā saceltu futbolists Bastians Šveinšteigers, ja viņš būtu latvietis. Bastians CŪKKĀPĒJS!...

Suņa uzturēšanas izmaksas mēnesī
Suns, svars 12 kg. Barība Carnilove ~3 pakas x 7.50 eiro, šķidrums ausu tīrīšanai ~ 4 eiro (viena pudele par 7.60 eiro diviem mēnešiem), šampūns, šad tad kārumi, kopā sanāks ap 30 eiro, bet ar noteikumu, ka suns ir pilnīgi vesels. Ja sāk slimot, tad tur tik maku vaļā.

Abpusēja bauda.
Kādas tad ir tās saprāta robežas? Ja vecis tev kaut ko tādu ir pateicis, tad, ticamākais, viņš grasās apmiernāt tavas prasības pēc anāla/orāla seksa un par kvalitatīva seksa galveno pazīmi uzskata to, ka process notiek kaut kādā gultā, kur ir īpašs luksuss - uzklāti tīri palagi.

Latviešu bērnam jākļūst par krievu?
Ellocka, ja krievu vecāki ir pieteikuši savsu bērnus latviešu bērnudārzos un latviešu bērnudārzos tādēļ trūkst vietu, bet krievu bērnudārzos tās paliek pāri, tad tas nozīmē tikai nepareizu bērnudārzu sadalījumu. Te nu mēs atkal atgriežamies pie Ūdensgalvas domes - kā ir izveidojusies šāda situācija? Un es neredzu nevienu iemeslu tūdaliski līksmam aizkustinājumam "vai, kā tie mūsu krieviņi smuki...

Normālu vīriešu nav interneta!?
Kādi cilvēki iekšā (internetā), tādi arī ārā. Tieši tādi paši. Vienīgais, ka internets dod iespēju saprast, cik daudz dīvainīšu patiesībā ir visapkārt. Ikdienā mēs viņiem paejam garām, uzskatām par parastiem, garlaicīgiem cilvēkiem, bet internetā viņi pārvēršas par tarakānu apsēstiem monstriem, supervaroņiem, praviešem, filosofiem, viedajiem utt. Tā kā internetā var atrast to, ko grib. Problēma...

Varenības izrādīšana internetā!
Šādus tekstus - par varas demonstrēšanu un "citādi domājošo" apspiešanu - kā likums publicē personas, kuras nav spējušas sekmīgi aizstāvēt savu topsiku. Tā kā viņu teorijas/priekšstati/apgalvojumi/novērojami izrādījušies zaudētājos un saņēmuši iznīcinošu kritiku, ir jāmeklē kāds vainīgais. Un parasti tie ir cilvēki, kuriem tā valoda tāda piparotāka un acīs krītošāka. Patiesībā jau viņi, šie...

Viedie skaitītāji.
Ir viedais skaitītājs kopš pagājušā gada novembra. Pirms tam maksājām pēc patēriņa, nolasot un ievadot elektruma lapā skaitītāja rādījumus. Tagad nekas nav jānolasa un jāievada, rēķini pienākk tajā pašā epastā, maksa par elektrību vienmēr ir kādus 2 -3 eiro mazāka nekā iepriekš, lai gan nekas nav mainījies patēriņa patternā.

Divi plus viens ?
Un kāpēc man neviens neko tādu nepiedāvā?! Esmu nesmuks? Garlaicīgs? /Apvainojies uzmet lūpu./

Monogāmija domāta neglīteņiem
Viens ievērojams zaļzemnieks nekādi nevarēja iegaumēt, cik šim to sievu, cik šim to bērnu. Kā to veci sauca... nu, visi tak atceras, viņu vēl par prezi iecēla, četrus gadus tur māžojās un valstij kaunu darīja... Vēl viens diktam bagāts zaļzemnieku draugs nupat vecuma galā vēl kam tur bērnus sataisījis... Nacionāļi uz šitā fona nemaz neizceļas.

Iedzimtas slimības, kroplības!
solvitas, tev ir visas iespējas paņemt pištoli un atbrīvot pasauli no tā šizofrēniķa - šauj tik šo nost, padomā, cik daudz cilvēku ar šizofrēniķa depresīvo māmuļu priekšgalā būs tev pateicīgi! Tiesa, normālam cilvēkam ir grūti saskatīt sakaru starp glupās autores prātuļojumiem par iedzimtām kaitēm un taviem piemēriem ar šizofrēnijas slimieku un negadījumā cietušo Rolandu Ū. Vai tā šizofrēniķa un...

Iedzimtas slimības, kroplības!
Un tad vēl viena otra te tikli brīnās, ka dažas jautājumu autores komentētāji nosauc visādos neglaimojošos vārdos, no kuriem maigākais ir "dura". Šajā gadījumā īsti piemērots būtu apzīmējums "absolūti stulba draņķe". /Garāmejot tā piebilst./

Pretējā dzimuma draugi- mīļākie
Runa šeit nav par bijušo... runa ir par attiecību izmaiņām divu cilvēku starpā, kur pēkšņi šādu vai tādu iemselsu dēļ ir ienācis kāds cits (c) Autors -------------------------- Lasu, lasu, neko neaprotu. Kam tur no kā jāuzmanās tuvu draugu attiecībās? Pārvēršot šo verbālo pļurzu vienkāršos vārdos, tā laikam izklausītos šādi: Ko teiks mana sevai (draudzene), ja es PĒKŠŅI nodibināšu " tuvu...

Jūsu domas un reakcija pret uzbraucieniem publiskā telpā?
Tas ir zemapziņas līmenī. Suņu puikas mēdz draudzēties viens ar otru un arī ar suņu meitenēm. Bet ja satiekas divas suņu meitenes, tad ir rēkšana, kaukšana un spalvas plēšana. Daba, tā sacīt, ņem savu.

Kāpēc vīrieši melo par saviem gadiem?
Tāpēc, ka gan vīriešu, gan sieviešu prātos ir iesēdies negrozāms priekšstats par to, kā izskatās un uzvedas 20/30...60..80 gadus vecs cilvēks, gan vīrietis, gan sieviete. Ja kādam šķiet, ka viņš šim (pats savam) priekšstatam īsti neatbilst, tad viņš iztaisās jaunāks un gaida, ka citi domās tāpat.

Spēks vai prāts?
"Neraizējies par kaimiņiem. Tā ir viņu problēma, ja viņus apgrūtina vaidi un kliedzieni". Un arī tas nekas, ja kaimiņi no rīta misenē atradīs dažus cilvēka miesas fragmentus. Galvenais, ka sieviete būs izbaudījusi savu trakumu.

No cik gadiem jāizvēlas jaunāks partneris?
Ja šeit sievietei interesantur piedāvājumus raksta puika, kurš pēc vecuma varētu būt viņas dēls vai tuvu tam, tad nevajag sev glaimot un domāt, ka tas ir sievietes ahūnā seskapīla dēļ. Puikam vienkārši trūkst kaut kā būtiska (prāta, smukuma, naudas vai ka cita), lai tiktu klāt smukām sava vecuma meitenēm. Bet gribas tā, ka acīs cērt...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu