Laapsta_aciis

Sieviete (44)
uzzināt vairāk par Laapsta_aciis

24 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Starp citu, ja iemetīsiet Google vārdu OHO, tad atradīsiet, ka "OHO - mirklis atslodzei. Iepazīšanās, čats, dienasgrāmatas, anekdotes, joki, dzeja, speles." :) Un ne vārda par to, ka laimīgi precētajiem ieeja liegta un tikai iepazīšanās portāls vien. :) Jā, tā kā komentāru skaits te ierobežots, tad komentēju no sava rezerves profila. :)

Seksa nozīme svaigās attiecībās
Undiine, kas tavuprāt ir OHO, ja ne sociālais tīkls, kurā komunicēt? :D Un kāpēc es, tāda laimīgi ilggadīgi precēta te nevarētu dot padomus vientuļajiem un ilggadīgi vientuļajiem? Ja nu kādam spēju palīdzēt? :) Kāpēc jums ir tik šaura domāšana? :)

Kādus personas datus aizsargā regula starp pakalpojumu sniedzēju un klientu ?
Beidziet sarežģīt vienkāršu jautājumu. Pa manam te vienkārši kāds ir vēlējies uzlekt augstāk par savu dupsi. Kā jautā, tā parasti arī atbild - pēc būtības. Vēlētos redzēt abas vēstules - arī klienta, ne tikai atbildi no pakalpojuma sniedzēja (kas, kā saprotu, te topikā daļēji iekopēta). Mans ieteikums - nesarežģīt visu.

Sēņošanas tradīcijas.
dr_K, nu nezinu gan, vai ir jēga kaut jel ko 2 diennaktis vārīt iesnu dēļ. Ātrāk tās izdosies likvidēt, paskalojot degunu ar siltu sālsūdeni.

Sēņošanas tradīcijas.
mirga, jā, murķeļi ir jānovāra, vairākas reizes. Es par pamatu ņemu to recepti, kas ir fotoreceptes.lv, tur viss skaistui un labi aprakstīts. Protams, proporcijas un sastāvdaļas nesveru un nemēru, ņemu pēc savām izjūtām, bet pamatrecepti var skatīt tur.

START! Jūs neesat tik vērtīgas, kā jūs to iedomājaties.
Jap. Mēs neesam tik vērtīgas. Mēs esam daudz vērtīgākas. :)

Iekarot sievietes sirdi - tas nav nekas sarežģīts...
Neko nevar sievietē iekarot. Vai nu viņa atdod to sirdi pati, vai - guļai, Vasja, tālāk.

Ko tad īsti vajag
Katrs tajās anketās pamanīs to, ko grib pamanīt, arī tad, ja tā tur īsti nebūs. Uz seksu orientētie visur redzēs seksu, tas jau sen ir pierādījies. Ir tādi apsēstie un apsēstās, kurām visur sekss rādās pirmais un galvenais. Saprātīgi domājošie sapratīs, ka viss sākas ar iepazīšanos, kopīgu izklaidi, attiecībām un pēc tam jau dzīve rādīs, cik nopietnām attiecībām tur būs sanākt.

Vai sievietei ir vajadzīga tāda mīlestība?
Zin kā ir? Galvenais nav sekss. Galvenais ir - mīlestība. Tāpēc ir tā, ka ja tā seksuālā vilkme ar laiku izbalo un ierūsē, paliek mīlestība, ja vien, protams, viņa vispār ir. Un tā mīlestība ir kas augstāks par pliku seksi un mirkļa kniebienu, ko būtībā vari dabūt, kad vien vēlies.

Nolemtie vientulībai
Jā, piekrītu RR, tā vientulība jau ir pašā. Pasauli neizmainīsi, jāsāk ar sevi. :)

Ābolu deserts
Man garšo vienkāršs, bet veselīgs deserts. Saldskābus ābolus nomizo, izņem serdes, sagriež gabaliņos, liek katlā, pielej pāris ēdamkarotes ūdens un savāra, kamēr šķīst ārā, bet lai ir arī gabaliņi manāmi, pieliek kanēli pēc patikas un savas garšas (ja nepatīk, var nelikt, bet es lieku jūtami). Neko citu klāt nevajag, arī cukuru nē. Atdzesē masu un liek saldēdiena trauciņā, pa virsu uzber ar...

Reliģija ir vai nav tumsonība?
Vajag ticēt Dievam, ne baznīcai. Dievs ir viens, ticības dažādas. Un nav jau teikts, ka katram nevar būt sava paša ticība un Dieva izpratne. Nav jau obligāti kādā konfesijā jāsastāv, ja nav īsti pārliecības par to.

Noguris vecis..
Tas, ka naktīs mājās un uz tusiņiem nedodas, neko nenozīmē. Lielākā daļa šļūc pa kreisi tieši darba laikā vai tajos brīžos, kad vismazāk liekas, ka ir iespējams kaut kas. Bet nu jādomā, ka tas nav tavs gadījums. Vispirms jāpaskatās pašai, kas mājās notiek un kāds jums katram tas grafiks, kāds darbs vīram un kāpēc tik saguris visu laiku. Nākamais - nebāzies virsū, ja viņš negrib. Nezāģē un...

Ne viss ir zelts, kas spīd / vai uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem esat uzkāpuši atkārtoti?
Kas var būt mīļāks par labu, ierastu grābekli? :)))

Kas Jums dārgās galvā darās?
Vienkārši sieviete vēlas pateikt, ka otra izskats viņai nav svarīgs. Ja svars par mazu- var atbarot, ja par lielu - var palīdzēt nomest. Un nav ko histēriju taisīt. kas pašam galvā darās, ja domā tik greizi? :)

Pieklājība.
Par ko sāpe? Uzskati, ka tas jau ir zināms atlases kritērijs, pēc kura atsijāt "tualetes papīra nelietotājus ". :)

ko nozīmē - anonīms uzdod jautājumu
Man smiekli nāk par tiem "gudrajiem", kuri uz anonīma lietotāja uzdotu jautājumu raksta atbildi "Anonīmiem neatbildu", kas pēc paša fakta jau ir atbilde. :D Vispār ir interesanti tās atbildes palasīt anketās, es tā reizēm izklaidējos. Uzreiz var redzēt, kurš garlaicīgs, kurš iedomīgs, kurš stulbs, kurš interesants, kurš gudrs u.t.t.

ko nozīmē - anonīms uzdod jautājumu
Kāda starpība, anonīmi jautā vai atklāti? Atbildes vienalga ir interesanti palasīt. Nu ne visiem tās, protams, ir interesantas, bet arī tas daudz pastāsta par cilvēku - vai viņš spēj kaut ko interesantu atbildēt arī uz stulbu un /vai garlaicīgu jautājumu.

Baraviku saglabāšana
Var mēģināt aukstumā glabāt, bet ja būs kaut viens tārps, viņš tāpat ēdīs un augs. Ja ir uzpārdošanu domātas, tad nekā, bet ja ne, tad prātīgāk ir termiski apstrādāt, apcept, pasautēt. Starp citu, zinu vienu baraviku pārdevēju šmaukšanos - pirms pārdošanas kātu griezuma vietu ar nazi maigi pakasa, tā pielīdzinot un aizmaskējot tārpu grauztās vietas. Ja pārdevējs apgalvo, ka sēne nav tārpaina,...

Džons Boulbijs "Drošais pamats"
Vietnei ibook.lv nav ne vainas, pati to lietoju, lai pirktu un pārdotu grāmatas. Primāri skatos cenas, tad pārdevēju vērtējumus, palasu atsauksmes. Ja izdomāju pirkt, uzrakstu vēstuli, tad arī visu sarunājam - ko, par cik, kādā veidā (tiksimies aci pret aci vai ar kāda starpniecību, vai pa pastu/pakomātu sūtīsim).

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Tāpēc, ka tikai bēgot var panākt, ka skrien pakaļ. :)

Nav info par pirmskara 5-latniekiem
Tagad mans saprot, kāpēc vajag PA - lai būtu kā palīgrīks Google un to, ko kāds ar pudeļstiklu brillēm neredz, to ar pirkstu lai var pabakstīt.:))) Bet ja pacietīgi, tad - zem garā pārdevēju saraksta, pašā lapas apakšā ir gadi un tirāžas. :)

Nav info par pirmskara 5-latniekiem
Nezinu, kāpēc tev nav atrodams http://www.latc.lv/lv/latvijas-monetas-1922-1939/5-lati-19291932/ Tur ir gan tirāža, gan izlaišanas gadi.

Nez kādiem tad "varoņiem" tās meičās te atbild 100%?!
Es atbildu atkarībā no garastāvokļa. Ja ir garlaicīgi un neviens no pastāvīgajiem sarakstes draugiem neraksta, tad gadās, ka atbildu arī uz jebkuru vēstuli. Ja nav laika un sarakstē krājas daudz neatbildēto, tad šķiroju, kam atbildēt un kam nē. Ir tādi, kas te iet randomā ar copy-paste vēstulēm, tās pat vaļā neveru, deletēju uzreiz. Bet vispār jau mēdzu ieiet azartā un pavilkt uz garāku un...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu