vaitiesam

Virietis (46)
iepazīties ar vaitiesam

25 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Jautājums vīriešiem! Noraksturojiet sievieti pēc, kuras ilgojaties!
Spēcīga, lai kad esmu piedzersies, uzmet mani uz pleciem un nes mājas, bet arī mīla, lai atstiepjot mājas, nesamet man pa muli. Vel gribu, lai garšīgi gatavo jo milu labi paēst, spēle šahu, māk peldēt brasa...... Es pēc darba vēl padomāšu, kādu gribu, labi?

visi vieglie ceļi ved uz elli
Man dzives kvalitate no peldesanas alingi neaug, man piemetas iesnas, klepus ok temperatura, jaterejas medum, ingveram, tejai.

Ciešs un gaida
Muld! Parasti viņas šeit stāsta, ka saņemot pa simts vēstulēm, un uzreiz ar seksuāliem piedāvājumiem. Lūk es ja, sēžu, ēdu saldzuku, notrausu bēdu asaru, kas lēnam rit par manu vaigu, skatos ka aiz loga krīt mazas, slapjas sniega pārslas, padarot gan pelēcīgu aru, gan manus gaidīšanas mirkļus....., gaidu un ceru, ka saņemšu kādu vēstuli, bet nav, sēžu un domāju, ciest, vai tomēr aiziet uz...

Sekss un karma
Esmu padzīvojis jau kādu laiciņu šajā pasaulē, un nekādu karmu, un citas līdzīgas fignas neesmu sastapis, bet ja tomēr tāda ir, tad tas rādītājs nav kārtīgi pie tas piestrādājis.

Dāmas, vai tā skaitītos krāpšana?
Edding, tāpat ka pirkstu nospiedumi nemēdz būt līdzīgi, tā arī cibrikam(atkal palur uz tessu), katram sava individuāla pieeja.

Teātris vai kolhozs?
Paņem mietu, un ka te dažs labs min, sāk nosist laiku.

Dāmas, vai tā skaitītos krāpšana?
Es savu cibriku(ar samiegtam actelem paluruz tessu)tā uzreiz svešiem tantiem masēt neuzticētu. Sākuma garas parunas, teorijas apgūšana, praktiskas nodarbības uz kāda gurķa, vai tantas personalna dildo. Horoskopi, spravka no tantas psihiatra, zobārsta..... Ok tikai tad, un īsa laika pieskārieniem, pieskaras uz sekundi un vsjo, skatāmies, kādas emocijas, vai nav vēlēšanas noraut, iekost, vai ka...

Kā iepatikties sievietēm?
Ka tad bez emocijām! Tad ja var izgrebt no pagales vienu Buratīno, un sveicināt to, atnākot no darba. Atbildes nekādas, toties miers mājas.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Nu es tāpēc arī pelnu naudu, lai pecak varētu to tralji-valji notērēt.

Vai es saņemšu pensiju, kad būšu pensijas vecumā?
Tantas salasās dumjus komentārus, tad iziet seta, un stāsta tālāk.

Vai Jūs ticat, ka Jēzus bija reāla vēsturiska persona, nevis pasaku tēls?
Vakar feisbuka lasīju ka visi ļaudis cēlušies no turkiem. Bij prikolna lasīt komentārus, pārsvara stridejas turki, armēni, gruzīni, daži palestīnieši un evreji. Katrs gribēja būt tas dižas tautas pārstāvis, ka pat solījās viens otru izdrāzt, seviski mani, par maniem jautājumiem:)

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Nu labi, ja jau stāstam, tad atzīšos arī sava fetiša. Nevienam to nestāstīju, baidījos, ka pipli smiesies par mani, vājas ka savādāk domājošo, nometās ar fuj vārdiem, nevarēšu atrast darbu, zaudēšu draugus....... Patik smarža, kad tikko atver kafijas paciņu! Nu lūk atzinos, nenopeliet mani dikti, es tik vienkārši cilvēks ar savam vājībām. P.S. Ok koncinas ar baigi garšo!

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Interesanti, ka tas ir, puspedofils?

Vai var uzbarot vīrieti?
Muskuļu masu var uzaudzēt arī bez ķīmijas, tas tā, dažu komentējošie dundugu zināšanai.

Vai sieviete var vainot sevi par to ka vecis ir nelietis?
Ai, no ko jūs tantas tādas nesaprasas, tā nav zeķu izmetasana pa māju, bet gan sava veida onku fensujs, dizains mājas labiekārtošana, pluss izpalīdzēšana uzturot tantu forma, gimnastika, kur izkekset, kur parāpties apakša.

Vai var kaitināt tēmas vai sarunas par seksu, ja ilgi nav bijis seksa?
Kad seksa ir domats kur aizgāja tas parasti līdzcilvēkos mēs arī prasām pēcpusdienas vins iegāja sevi kāpēc leitenants es vakariņas bet glamurigi tas nav padoma! Šis komentārs tapa iespaidojoties no iepriekšējā komentāra:)

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Kada pieredze, vai seksa, vai gramatas izvele? Te lielai dalai tantu ir vel sliktaka pieredze neka jaunajam. Pavest vecaku ir daudz vieglak par jauno.

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
Es gan jutu baigo naidu, tik nevienam par to neljurinu, bet klusinam parduru, vinas velosipeda riepas.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
17-57 ja nebutu skaudiba, tad par to nemaz nerunatu, un paietu sai temai garam. Ko nozime jaunas tukspaures, nemacesana adit, atskirt senes meza, vai varit zapti? Nevajag jau krist galejibas, ka to dara autore.

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Traki vai, prieksniekam pa purnu, neko tadu neesmu teicis, tas tacu prieksnieks, es pie vina tik ar pakalju pa prieksu pienaku, nekada acu kontakta, skatiens nodurts zeme, runaju klusam, lai netraumetu bosa muzikalo dzirdi.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Tad jau labāk apbērt ar briljantiem jaunu, bet ne vecu tantu.

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Vai tad slikti atslābt no rutīnas, mājas darbiem...... Parasta pjanka man neieinteresētu, bet festini ar aktīvam nodarbēm ir jauki. Var iekabināt priekšniekam kāda sporta veida, un kādu laiku pakacinat viņu, atzīties ljubestiba bugalterei, padejot plikam uz galda, un kļūt par feisbuka zvaigzni, parunāt ar podu, un apsolīt viņam, ka nekad vairs, nekad nedzert....

Kredītkartes drošība internetā
Es interneta meklejumos esmu riktigs lasara. Butu forsi, ja kads man nosauktu vietni, kur atrastos audio gramata krievu valoda, "Kantrolj", un "Ledokol" Pateiciba, domasu par jums tik jaukas domas:)

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Ne, 20-30 gadigas negrib seksu, vinas pin bizes, aizpilda draugu klades, un dzied kori, un tik pec 30mit, vinam sak biskinj gribeties seksu.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Ka var zinat ko un kur stukeja, viktorianju epoha?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu