vaitiesam

Virietis (47)
iepazīties ar vaitiesam

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pēdējā vēlēšanās
Pasēdēt un parunāt ar savam meitām, samīļot tas pēdējo reizi. Ah, un lielu glāzi viskara, lai būtu drosme bez lūgšanas, kašķēšanās likties uz esafota.

Nevaru bez tevis dzīvot
Kā tā! Ja onka visādi citādi super, bet šim tāds neliels fetišs uz ....toreiz vasara zem ābeles, un lietu zemenes....ausi pielicis pie radzjuka, un vēl dzied līdzi, tad ko vsjo, nekad nekad?

Nevaru bez tevis dzīvot
Muļķības par to nestavesanu. Kad man nestāvēs es nemocīšos, nesligsu dziļas sērās, klausoties dumjus šlāgerus, bet gan baudīsu dzīvi. Man nevajadzēs vairs iztaisnot muguru, ievilkt vēderu, sasprindzināt mūsīsus, kad garām ies kāds tants. Viņas man nevarēs draudēt ar nakti bez seksa, kad es ar onkam, kaut kur jūras fjordos, kersu skumbrijas un laksu viskariti. Varēšu izmētāt zeķes, uzšaut tantam...

Smaidi-svetdienas riitaa!
A es neticu, ka onka lielijas, ka spej tantam sniegt 50 orgasmus pa vienu nakti!Ja cilveks nolemj pazimeties, ka beidzot bijis randina, tad dari to ticigi, bet ne kartejas pasakas par briesmigajiem onkam.

Smaidi-svetdienas riitaa!
Pārtiekot no konteineru satura grūti uzņemt 129,9kg Jokot ir jāmāk, jo nevieta, nelaikā pateikts joks izklausās stulbi.

Meitenes, kurš - Briedis vai Usiks? :)
Usiks naskāks.

Nameja gredzens..?!
Citātus kādai vajag, ha ha, iedomājos ka onkas ar zobeniem, viens otram gudrības citē, poēziju deklamē.

Parāds Ziemeļīrijas bankai
Nesaprotu cilvēkus, kas dēļ mazas naudas summas ir gatavi aizslēgt durvis.

Robinsons kruzo
Ne nu protams ka labāk ka bazix, savas vārgas rociņas pataupīt, lai varētu paraustīt, skatoties otra onkas acis. Es savu enerģiju taisos tērēt tik uz tantuku, a tā, sauļoties, skatoties uz okeānu, tā skaties gads arī paies. Interesanti, ka tas ir, enerģija aiziet no domāšanas?

Robinsons kruzo
Ka tad, gads nav ilgs laiks! Es filmu "Kuprainais kalns" redzēju, tāpēc tikai tantu.

Robinsons kruzo
Ja onka izvelas onku, tad tas nozime, ka rokas vinam aug no pakalas.

Tuvojošās krīzes un nekustamā īpašuma cenas
Uzrakstiet man lūdzu moputo tubumbas adresiti. Taisos ar viņu sazinaties, un nopirkt kādu akciju.

Robinsons kruzo
Tantu, bet tik tādu, kas spēj uzrāpties palma pēc kokosiem, un njurkot okeāna.

Piedodiet par zemākminēto leksiku, bet...
Oi pardon,komentārs 9:20

Piedodiet par zemākminēto leksiku, bet...
Vai tanta 00-09, nevarētu sniegt informāciju, kur onkas oho meras ar locekļa lielumu, neskaitot tas tēmas, kas ir troļļu radītas, lai pakacinatu tautu. Es piemēram varētu sameklēt ļoti daudz komentārus, kur tieši tantas, izsakās nievājoši par onku locekļiem.

Jautājums vīriešiem! Noraksturojiet sievieti pēc, kuras ilgojaties!
Nesapratu, kāpēc peldošais suns iesāk komentāru ar to, ka pašlaik atrodas Kanādā, un ar labu algu, zimulejas? Mol skatieties Latvijas tantas, kādu strādīgu pionerku, komsomolku esat zaudējušas.

Jautājums vīriešiem! Noraksturojiet sievieti pēc, kuras ilgojaties!
Spēcīga, lai kad esmu piedzersies, uzmet mani uz pleciem un nes mājas, bet arī mīla, lai atstiepjot mājas, nesamet man pa muli. Vel gribu, lai garšīgi gatavo jo milu labi paēst, spēle šahu, māk peldēt brasa...... Es pēc darba vēl padomāšu, kādu gribu, labi?

visi vieglie ceļi ved uz elli
Man dzives kvalitate no peldesanas alingi neaug, man piemetas iesnas, klepus ok temperatura, jaterejas medum, ingveram, tejai.

Ciešs un gaida
Muld! Parasti viņas šeit stāsta, ka saņemot pa simts vēstulēm, un uzreiz ar seksuāliem piedāvājumiem. Lūk es ja, sēžu, ēdu saldzuku, notrausu bēdu asaru, kas lēnam rit par manu vaigu, skatos ka aiz loga krīt mazas, slapjas sniega pārslas, padarot gan pelēcīgu aru, gan manus gaidīšanas mirkļus....., gaidu un ceru, ka saņemšu kādu vēstuli, bet nav, sēžu un domāju, ciest, vai tomēr aiziet uz...

Sekss un karma
Esmu padzīvojis jau kādu laiciņu šajā pasaulē, un nekādu karmu, un citas līdzīgas fignas neesmu sastapis, bet ja tomēr tāda ir, tad tas rādītājs nav kārtīgi pie tas piestrādājis.

Dāmas, vai tā skaitītos krāpšana?
Edding, tāpat ka pirkstu nospiedumi nemēdz būt līdzīgi, tā arī cibrikam(atkal palur uz tessu), katram sava individuāla pieeja.

Teātris vai kolhozs?
Paņem mietu, un ka te dažs labs min, sāk nosist laiku.

Dāmas, vai tā skaitītos krāpšana?
Es savu cibriku(ar samiegtam actelem paluruz tessu)tā uzreiz svešiem tantiem masēt neuzticētu. Sākuma garas parunas, teorijas apgūšana, praktiskas nodarbības uz kāda gurķa, vai tantas personalna dildo. Horoskopi, spravka no tantas psihiatra, zobārsta..... Ok tikai tad, un īsa laika pieskārieniem, pieskaras uz sekundi un vsjo, skatāmies, kādas emocijas, vai nav vēlēšanas noraut, iekost, vai ka...

Kā iepatikties sievietēm?
Ka tad bez emocijām! Tad ja var izgrebt no pagales vienu Buratīno, un sveicināt to, atnākot no darba. Atbildes nekādas, toties miers mājas.

Prasīt 25 eur. par ieeju skolas salidojumā ir ētiski?
Nu es tāpēc arī pelnu naudu, lai pecak varētu to tralji-valji notērēt.

Vai es saņemšu pensiju, kad būšu pensijas vecumā?
Tantas salasās dumjus komentārus, tad iziet seta, un stāsta tālāk.

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Nu labi, ja jau stāstam, tad atzīšos arī sava fetiša. Nevienam to nestāstīju, baidījos, ka pipli smiesies par mani, vājas ka savādāk domājošo, nometās ar fuj vārdiem, nevarēšu atrast darbu, zaudēšu draugus....... Patik smarža, kad tikko atver kafijas paciņu! Nu lūk atzinos, nenopeliet mani dikti, es tik vienkārši cilvēks ar savam vājībām. P.S. Ok koncinas ar baigi garšo!

Fetišs un vīriešu trakākās fantāzijas
Interesanti, ka tas ir, puspedofils?

Vai var uzbarot vīrieti?
Muskuļu masu var uzaudzēt arī bez ķīmijas, tas tā, dažu komentējošie dundugu zināšanai.

Vai sieviete var vainot sevi par to ka vecis ir nelietis?
Ai, no ko jūs tantas tādas nesaprasas, tā nav zeķu izmetasana pa māju, bet gan sava veida onku fensujs, dizains mājas labiekārtošana, pluss izpalīdzēšana uzturot tantu forma, gimnastika, kur izkekset, kur parāpties apakša.

Vai var kaitināt tēmas vai sarunas par seksu, ja ilgi nav bijis seksa?
Kad seksa ir domats kur aizgāja tas parasti līdzcilvēkos mēs arī prasām pēcpusdienas vins iegāja sevi kāpēc leitenants es vakariņas bet glamurigi tas nav padoma! Šis komentārs tapa iespaidojoties no iepriekšējā komentāra:)

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Kada pieredze, vai seksa, vai gramatas izvele? Te lielai dalai tantu ir vel sliktaka pieredze neka jaunajam. Pavest vecaku ir daudz vieglak par jauno.

Vai naids,kas rodas no mīlestības var ilgt visu mūžu?
Es gan jutu baigo naidu, tik nevienam par to neljurinu, bet klusinam parduru, vinas velosipeda riepas.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
17-57 ja nebutu skaudiba, tad par to nemaz nerunatu, un paietu sai temai garam. Ko nozime jaunas tukspaures, nemacesana adit, atskirt senes meza, vai varit zapti? Nevajag jau krist galejibas, ka to dara autore.

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Traki vai, prieksniekam pa purnu, neko tadu neesmu teicis, tas tacu prieksnieks, es pie vina tik ar pakalju pa prieksu pienaku, nekada acu kontakta, skatiens nodurts zeme, runaju klusam, lai netraumetu bosa muzikalo dzirdi.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Tad jau labāk apbērt ar briljantiem jaunu, bet ne vecu tantu.

Vai jāapmeklē darba pasākumi?
Vai tad slikti atslābt no rutīnas, mājas darbiem...... Parasta pjanka man neieinteresētu, bet festini ar aktīvam nodarbēm ir jauki. Var iekabināt priekšniekam kāda sporta veida, un kādu laiku pakacinat viņu, atzīties ljubestiba bugalterei, padejot plikam uz galda, un kļūt par feisbuka zvaigzni, parunāt ar podu, un apsolīt viņam, ka nekad vairs, nekad nedzert....

Kredītkartes drošība internetā
Es interneta meklejumos esmu riktigs lasara. Butu forsi, ja kads man nosauktu vietni, kur atrastos audio gramata krievu valoda, "Kantrolj", un "Ledokol" Pateiciba, domasu par jums tik jaukas domas:)

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Ne, 20-30 gadigas negrib seksu, vinas pin bizes, aizpilda draugu klades, un dzied kori, un tik pec 30mit, vinam sak biskinj gribeties seksu.

Ko jaunas meitenes meklē onkuļos? Iedvesmojoties no iepriekšējās tēmas
Ka var zinat ko un kur stukeja, viktorianju epoha?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu