KiManO4

Sieviete (52)
iepazīties ar KiManO4

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Sekss un karma
Biju dzirdējusi viedokli, ka, ja bijuši gadījuma sakari, ka tādos gadījumos vīrietis pārņem svešās sievietes karmu, kamēr to atsrādā un otrādi - sieviete pārņem svešā vīrieša karmu, tikmēr, kamēr to...

Teātris vai kolhozs?
Uzskatīšu, ka teātris... Tāda neizdevusies pašdarbnieku grupa... Kam šis viss realitātei atņemtais laiks, kurā nav nekā īsta? Kādi ieguvumi Jums no šiem jautājumiem un atbildēm?

16 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Draugam nekad nav laika...
Es gan ieteiktu aizvērt acis, sakoncentrēt domu un domās raidīt spēcīgus spērienus pa pautiem. Darbojās! Pārbaudīts!!! gagaga

Draugam nekad nav laika...
Beizd vienreiz muldēt, Tessa!!! Var gan izmantot, ja vīrietis labi apzinās, ko dara un kāpēc, bet sieviete neapzinās!!! Tas vecis par gļēvu pateikt vienkārši, kas un kā! Kā tie maitas gabali var mierīgu sirdsapziņu gulēt, zinot, ka čakarē sievietēm dzīves! Man bija tā, ka es pēc viena tāda reāli ienīdu vīriešus kā dzimumu un ne tikai ienīdu domās, bet tam sekoja arī darbība - čakarēju katru,...

Draugam nekad nav laika...
Jebkuram normālam vīrietim dzīves laikā sen būtu jāzin, ka sievietes seksu uztver pavisam savādā, proti, intīma tuvība cieši saistīta ar garīgu un emocionālu atdošanos. Vot, nolādēti tie mērgļi tiem prastie jākļi, kas izmanto sievietes un situācijas! Nevainīgie, ibio!!!

Sekss un karma
Autore neko neparāda, ja nu vien to, ka praktizē meditācijas, bet... katrs jau "saredz" tikai tik to, ko spējīgs saskatīt, izejot no sava subjektīvā uztveres līmeņa. Diskusija ir neiespējama ar ļaudīm, kuri nevar pat tik daudz, kā uzjautāt, uz kādiem tad tādiem, no pašas vārdiem pārbaudītiem avotiem" balstos. Attiecīgi - diskusija izbeigta tā arī neuzsākusies. :)

Sekss un karma
Nepārbaudīsi, neuzzināsi, kā saka... Necerēju te tik stulbus ļaudis "satikt". Nekas, turpmāk zināšu, ka šajā pīļu dīķi nav jēgas rakstīt un pavisam nē - lasit.

Sekss un karma
studentka, nešaubos, Tu noteikti labāk zini par tarakāniem. Es vadījos no Genādija Gončarova, kuram Maskavā ir paša dibināta, sava skola (http://www.goncharov.ru). Tas cilvēks zin ko saka, atšķirībā no te komentējošiem.

Sekss un karma
Rakstiet savas tēmas. Ne Jūs ziniet, ko pie sevis biju domājusi, ne Jums, garamgājējiem jebko uzticēšu. Kas attiecas uz fiskajiem sekšiem - pa trasi!!!!!!!!!

Sekss un karma
Paldies, ernestīne, par izsmeļošo atbildi! Dubults paldies, ka nepierakstīji maniem tekstiem to, ka tur nebija! p.s. man vajadzēja šo to pārdomāt... Ne variāk. Jauku vakaru!

Sekss un karma
Un kā ar tādu lietu, kā vardarbība, kas i-netā pietiekami bieži izpaužas rupjā un vulgārā verbālā formā? Saprotu, ka tā ir zīme -STOP-, kas nav gluži ignorējama, bet, pie kuras cilvēkam jākļūst ļoti modram.

Sekss un karma
07:05 havjers, sorry, Jūsu koments nebūs par mani. Daudz laba var darīt tikai tādi ļaudis, kas ne mazāk laba saņem pretī. Jebkurā darbība ilgtermiņā ir tikai tādā gadījumā, ja ir mijiedarbība un kura ir atgriezeniskā saite.

Sekss un karma
"Ko sēsi, to pļausi" - tipiska, cilvēka parastā standartdomāšana. Un nē, ar Agnesēm te nav nekāda sakara. Ja runā par ezotēriku, tad atzīstu tikai Ekharta Tolles mācību, kura sevī ietver iešanu dziļumā, nevis ārišķībās un paviršās, neko nenozīmīgās interpretācijās.

Sekss un karma
Nodarbojos ar meditācijām un pašanalīzi. No pārbaudītiem avotiem par karmas veidiem ir zināms, ka tās ir četru veidu: 1. melna (ļauniem, patoloģiskiem cilvēkiem), 2. balts (ļoti gaišiem un tīriem cilvēkiem, kas darījuši un dara daudz laba), 3. melni-balta (sliktiem cilvēkiem, kas piedzimuši ļoti labvēlīgā vidē, jaukās ģimenēs) 4. balti-melna (jaukiem, tīrām dvēselītēm, kas piedzimušas ļoti...

Teātris vai kolhozs?
Tik daudz burtiņu... Un kā tad te var veidoties sarunas? Nē, vairāk izskatās pēc kolhoza. Atvainojiet, protams.

Kaisles paradokss
Patīkami, ka ir vīrieši, kuri spējīgi būt kritiski attiecībā VISPIRMS ar sevi. Šī īpašība ir cieņas vērta.

Mīlestība
2. etaps: kad jūs mīlat Mīlestība sākas, kad pāriet eiforija no pirmā etapa – iemīlēšanās. Jūs aizvien domājat par cilvēku, rūpējaties par viņu, visu laiku vēlaties būt kopā ar viņu. Taču jūtu intensitāte vairs nav tik spēcīga. Šīs psiholoģiskās un hormonālās pārmaiņas arī ir tās, kas cilvēkus biedē. Daudzi sāk šaubīties par savām jūtām. Viņi domā: vai esmu kopā ar pareizo cilvēku, vai šī ir...

Mīlestība
Saviem vārdiem nemācēšu tik labi, bet šis taksts atspoguļo manas domas: Mīlestība ir nevis tas, ko jūs atrodat, bet tas, ko jūs izvēlaties. Iemīlēties, mīlēt, mīlēt mūžīgi – tie ir atsevišķi stāvokļi, taču tie nav atdalāmi viens no otra. Katrs no šiem etapiem īstai mīlestībai ir nepieciešams. Ja atņemsim kādu no šiem posmiem šajā vienādojumā, tad rezultātā tā vairs nebūs mīlestība. Šeit arī...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu