OnslovaMaargrieta

Sieviete (49)
iepazīties ar OnslovaMaargrieta

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Es kad iegāju pie tā kabinetā tad tas sāka bļaut kākad es tam būtu visu dzīvi sačakrējusi .Bet neko tik gribēju pateikt kad vairsa nevajag ko tad .Nolamāja apsaukāja un tad teica kad ira kā viņa māte...

Lielākās vsa. kārnās sievietietes ?
Vai tad koprulenta sievietiete nava laimīgāka kā bija reiz bez vīrietiša kurš tad to tagat uztura jo naudas tam pietiek ?Kapēc vīriešiem nepatīk lielākas sievietietes ?Tās tak ira stabilātākas kā tās...

Krākšana traucē
Ko darīt kad krāksšana gulēt traucē citam .Varot degunā ko iebāzt tādu plastmsasiņu bet nezinu kur nopirkt . Varot iebakstīt vēl ,bet tad pamožās un neaizmig vairsa . Ko darīt lai tā nebūtu ?

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Kas ira sieviešķīga sieviete ?Vai tāda kad kura lūpas krāso ,un acis ietonnē ar ēnām lai redzēt var dvēseli vai tāda kura kad kleitiņās staigā vai ne biksēs un bez īsajiem matiem bet ar gariem...

13 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Man ira svarīga prazeirakstsība ļoti kākad var saprast kas tad ira par cilvēku pretī kas raksta .Ja pareizi rakstu pati tad ira arī citam tādam pašam jābūt .Jo nevarēs tad igdienā saprasties savādāki ja cits nepareizman rakstīs nepareizi .

Siltināta māja vēsam rudenim un sirsnīgām sarunām (savējiem)
Es ari esu redzējusi Tesas bildes kas tad ira pilns intrenets un fb vis kākad redzams ar kad visiem ira .Smuki mati un zeltītie gredzeni arī daudz ira .

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Jāson nelēju tam neko pie pirmā galda sēž telpā .

Veco beku pansionāts!!!1.2.3 palāta:)
Man spaini atveda ar cūcenēm un govju mīžām .Tās tad vaig vārīt pirms mērcēt ilgi vai ira vienalga ?

Krākšana traucē
Daudz ieteikumu ira .Paldies tiem kas tad adbildēja . Tagat palīdzēja apķeršana , tad krākšana pierimst vai pat apstājas . Lamnese kas tie par plāksteriem ?

Siltināta māja vēsam rudenim un sirsnīgām sarunām (savējiem)
Adceros kad Tesa kārās kaklā lapsas pietasītai miskastei .Sen bija tas .

Iesakiet labu, zinošu vetārstu kaķim !
Man vaig labu ekstrasencu kaķim . Ira zināms kāds kas kad darbojas ar viņiem ?

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Gulēt trūkst .Laikam nāk ziema jāsagatavojas ar siltiem zābakiem un biezu mēteli .

Kas ir meditācija?
Visslabāk meditējas darbā VC , tur tad salieku darbus darāmos un atrodu kļūdas kad sēžu uz riņķa .Un tas ira nopietni jo mobilizējas domas no ierobežotā laika jo rinda stāv ārā .

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Paklau tu Johaidī !Teu škiet kad sieviešķībā puķes zied bet es runāt nemāku ,tu tad abrobežots dikti esi ja domā ko nezini ar šauru redzējuma loku !Adslābsti un dzīvo brīvi.Es zinu ko runāju tici man !

Kā pareizi reāģet,jā attiecībās esot. Otrs sēž iepazīšanas portālos?
Te es ienācu ar rakstāmo uz dienasgrāmātām un tad vēl uz pa ,bet ne jau lai iepazīstinātos , to daru reālijā .Nevaiga jaukt visu kopā kākad citur kur nava tādu opciju kad dienasgrāmatas rakstīt un komentnēt citus par kaut ko . Kurus domāji saitus tad autors kad rakstīji sākumu ?

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Mēnesgaismā nu tapēc prasu kad vai lūpas tik krāsotas pietiek ?

Sieviešķīga sieviete kāda ?
Feld neznu kāds ira vīriešķīgs vīrietis , jo vīrietis ira vīrietis . Kutrs pareizi es visu sarakstīju ,kurtev liekas kad sacerējumi bija ?Esmu skolojusies un man ira vis kārtībā,Nevaiga mācīt kokad bet pateikt uz jautājumu adbildi ja zini .<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu