Letija

Sieviete (54)
iepazīties ar Letija

76 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Gejs !!!!! taks pec bildes skaidrs ka pedarasts.
Citāts un pēdiņas laikam InJanim ir sveši jēdzieni.

Vai nebutu jasak protesti pret veganiem un vegitariesiem;)?
Laba diena! Puiši, varbūt pievērsieties auto - moto tēmām, varbūt tur Jūs būsit kompetentāki! Bet, nu arī - varbūt....

Vai nebutu jasak protesti pret veganiem un vegitariesiem;)?
DanaL, pievienojot kartupeļiem gaļas mērci jau arī cilvēks nebūs nodrošināts ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem, gluži vienalga - vai viņš ir, vai nav veģetārietis. Tie paši veselīga uztura pamatprincipi attiecas kā uz vieniem, tā otriem. Šāda jauniešu izvēle ir ļoti simpātiska, un viņu kļūst aizvien vairāk. Tas iepriecina. Gan jau viņi paši gribēs dažādot savu uzturu un apgūs jaunas...

Vai nebutu jasak protesti pret veganiem un vegitariesiem;)?
Jā, un vēl ir interesanti, ka gaļēdāji spriež par NEgaļēdāju veselības, it kā, problēmām. Vai viņi ar tām ir iepazinušies? Vai ģimenes ārsti sniedz šādu informāciju, piem., par gaļēdāju kaimiņiem?! Vēl gaļēdāji saber kravu ar mīnusiņiem komentāram, kurā ir pozitīvi novērtēta citas komentētājas jaunā paaudze. Vai viņiem ir kāda aizdoma, ka šie jaunie cilvēki ir slikti? Man viņi šķiet patīkami -...

Vai nebutu jasak protesti pret veganiem un vegitariesiem;)?
DanaL! Forša Tev dēla draudzene un arī dēls, ka izvēlējies tādu draudzeni! Ja tie, kas uztraucas par veģetāriešu veselību, zinātu par saviem maldiem, tad vismaz kādreiz varētu pāriet arī pie konstruktīvākas diskusijas.

Kas ir tik iipashs Latvijas sievietees?
Daži vīrieši te apstrīd visu, ko var apstrīdēt - pat neapstrīdamas lietas! Ir taču visas iespējas (labs klimats, skaista daba un visskaistākās sievietes apkārt) saņemties un arī vīriešiem tikt kāda pagodinoša topa augšgalā!

Vinila tapetes vannas istabā.
Nesaprotu, galīgi kaut ko nesaprotu.... Flīžu izvēle veikalos ir fantastiski liela - tad kāpēc tās neuzklāt tur, kur tām ir vispiemērotākā vieta un nepieciešamība?! (Protams, ne visai telpai - līdz ar to var izpausties radoši arī citu materiālu pielietošanas jomā.)

Ambīcijas, kā ar tām?
Cik saldi apzināties, ka OHO stabilitātei briesmas nedraud - fetiši tie paši - salijušās kartona kastes - tas tā, lai kaut kas velk arī pie zemes un pretstatā - lidojums, ambīcijas, virsotnes..... Cik tēlaini un jauki Jūs esat savos sapņos! Mēs, bērnus audzinošās un izaudzinājušās, saņemsimies un varbūt spēsim pavērst skatus augšup un redzēt Jūsu brīnišķīgo lidojumu! Nu, vismaz to.

Nekauņa,skopulis vai pārlieku moderns mīslis?
Lasu visu šo kā bestselleru! Labi. Ļoti labi. "Mans izglītības līmenis nav apstājies pie iegūtajiem diplomiem" (c). 10:49. Ja tā, tad kaut kādu definīciju, skuter, varbūt var palūgt par tām sievietēm "fertālajā" 9:03 vecumā!? Gribas palasīt vēl kaut ko no Tavas interesantās pieredzes.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Tieši tāds gadījums. Bijām ar vīru teātrī un starpbrīdī satiekam mūsu ģimenes draugu - vīrieti (viņs ar sievu ir ģim.draugi) ar svešu sievieti. Parunājām dažus pieklājības vārdus, visi jutās neērti. Pēc tam zvana un saka, ka sieva netika (neatceros iemeslu), esot ļoti neērti juties, satiekot mūs. Ne par tādām situācijām runa, protams, ka var aiziet ar kolēģi, bet sieva bija par to informēta.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Tas ir kā - vīrs ar kolēģi uz teātri un pēc tam sievai jāmeklē kolēģis, ar kuru viņa varētu noskatīties izrādi? Un nazis 20:22 brīnās, vai tad vajag sievai kaut ko pajautāt, informēt.... Domāju, ka, lai nevajadzētu sievai atļauju prasīt, nazim vienkārši nemaz nevajag sievu. Priekš kam? Var taču ar kolēģēm - uz teātri un visu citu pārējo!

Vai jūs iesiet rīt uz mītiņu atbalstīt Ušakovu?
1) Tu dzīvo Rīgā, Chris? 2) Nedomāju, ka vārds "medijs" ir radies no vārda "mēdīties" [mēdīji (c)]. Varbūt lieto pagaidām "plašsaziņas līdzekļi", kamēr iemācīsies.

Vai jūs iesiet rīt uz mītiņu atbalstīt Ušakovu?
Jautājums taču nebija domāts nopietni ?!?! Parakņājies, Chris, savos apcirkņos pēc kāda labāka jautājuma piektdienas vakaram!

Attiecības ar narcisu?
Manuprāt, jēga par šo runāt ir vienīgi kontekstā - jaunās māmiņas, kādus Jūs izaudzināsiet savus bērnus?! Kam vajadzētu pievērst uzmanību, kam - nē? Pārējais jau ir paša indivīda kompetence. Viņa/s kļūdas, viņa/s dzīve. Nevienu pārmācīt nevar - kā jau rakstījāt - turēties no tāda pa gabalu.

Attiecības ar narcisu?
Man gribētos iebilst, ka pazīšanās sākumposmā jau būtu jājūt šāda cilvēka absolūts neempātiskums, nenonākot līdz kaut kādām vērā ņemamām attiecībām.

Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?
Nē, nu, "gudrinieki"! (Ostrovskim tāda luga "Arī gudrinieks pārskatās"). Bija vēlēšanas. Katrs varēja izteikt savu vēlmi. Vai kāds nevarēja? Kadu sasietu aizveda un lika nobalsot par kaut ko - ne to, ko gribēja? Cik tas ir smieklīgi - nesaprast, ka mainīties var tad, ja paši ir gatavi mainīties! Bet, te - vēlēšanas un neilgi pēc tam jau gribas paprotestēt. Tāda iespēja bija 6. oktobrī - ja nu...

Vai Latvijas valstī ir nepieciešamība reāli protestēt?
Nazis (10:19) pateica ļoti labi. Nenovēlu nevienam nolaisties līdz zemākajam līmenim - haotiskiem, necivilizētiem grautiņiem - tas nav nekas pagodinošs, starp citu! Labi, ka mūsu tauta nav pārbagāta ar tādiem eksemplāriem!

Kas ir milestiba?
Šausmīgi negribas to teikt, bet zināmā mērā Chris ir ģenerējis labu domu. Bet, jauka laika pavadīšana, kopīgas, interesantas sarunas un kāds vaļasprieks arī pēc 50.... Kādēļ ne?

Vai mēs esam uzticami viens otram?
Tessa, nu, kur Tu ņem šos visus pārspīlētos gadījumus? No dzīves? Nu, ja tā arī ir - tad spoguli jau nu tur vajadzētu saskatīt. Neviens normāls, pasvītroju - NORMĀLS cilvēks neiesaistīsies verdzībā ar dzērāju, staiguli un, ko tur vēl. Ja kāda pārpratuma pēc šīs drupačas ir gadījušās ceļā, tad nav problēmas izšķirties. Tur noteikti nav vajadzīgi gadi. Bet, ja nu otra puse ir tāda pati...

kāpēc brilles tik dargas?
Diemžēl tie var būt arī 200 -300 eur, ja grib labas brilles, kas arī skaisti izskatās. Jā, neadekvāta cena - kā daudz kam dzīvē. Patika 17:52 - uz masku balli bez tālākas pārģērbšanās (c). Tā arī ir. Labi izvēlētas brilles ir lielisks aksesuārs - iegādājoties tam vērts pievērst uzmanību!

Ja vīram ir mīļākā, vai vienmēr vainīga sieva?
Ja paskatās normālo pasauli, tad vīri nemaz tā nekrāpj. Tā ir īpaša kategorija, sastopama abos dzimumos. Zinu tikai vienu gadījumu, un krāpēja bija sieva. Tas nevilkās ilgi, vīrs uzzināja, izšķīrās. Visi pārējie pāri, un to ir daudz, praktiski nepazīstu neprecētos, dzīvo gadiem ilgi kopā, nav dzirdēts par kaut kādiem sānsoļiem. Un pazīstot šos cilvēkus, nevaru arī iedomāties, ka kāds būtu...

Saules paneļi.
Saules kolektors siltā ūdens nodrošināšanai vasaras periodā ir piemērots arī Latvijas laika apstākļiem.

Ja vīram ir mīļākā, vai vienmēr vainīga sieva?
Bet, ja sievai tā patīk - ka krāpj. Nevis vainīga, bet līdzdalīga. Ja krāpj, neviens ar varu kopā netur.

Kāpēc daudzi cilvēki aizsēžas "oho" gadiem?
Mans ceļš uz oHo nebija "caur iepazīšanos". Meklēju sev interesējošu jautājumu googlē un man "izmeta" šo portālu. Sekoja reģistrēšanās, jo ne visu var apskatīt bez tās (iepriekš nezināju par tā eksistenci). Nepilns gads ir paskrējis ātri. Sāku nebrīnīties par tiem, kas te ilgāk. Ir arī novērots paradokss - it kā virtuāla vide, bet, šķiet, ka cilvēku portretējums ir kolorītāks par reālajā dzīvē...

Zibens no skaidram debesim...
Novienkāršosim domu - visu pasauli neizmācīsi, resp., vīriešus, kas kaut ko grib sist! Sievietēm būtu jābūt vismaz tik gudrām (no tā, ko viņas izvēlas, ļoti lielā mērā atkarīga nākamās paaudzes psiholoģiskā noturība un adekvātums), lai neizvēlētos dzērājus un iedzērājus. Tas pirmkārt. Ļoti liela korelācija ir stap sitēju un dzērāju. Ja sitējs ir nedzērājs, tad viņa psiholoģiskais portrets,...

Zibens no skaidram debesim...
Ir sievietes, kuras bijušas vairāk kā vienu reizi precējušās, un neviens vīrs nav ne reizi iesitis un ir tādas, kuras ir tikušas sistas vairākās laulībās. Kā to izskaidrot? Gribat to, vai nē, bet jāsaka, ka pašas vainīgas - izvēlējušās varmākas. Un es neticu, ka tas nav jūtams jau iepriekš. Sievietes atbildība ir liela, it īpaši, kad ir bērni - šādas attiecības viņiem nav jāredz.

Zibens no skaidram debesim...
Man kaut kā liekas, ka tā fantastiski atraktīvā sieviete varētu būt reāli kaitinoša būtne. Tas, protams, nedod nekādas tiesības viņu sist. Ja tas noticis gadiem, tad tas ir viņas dzīves modelis, ko pati akceptējusi. Bet, kā vīrietis, kurš sitis sievietei, var pats sevi cienīt - nesaprotu.

Istaba - gulta
Man patīk šī doma - istaba kā gulta (un nevis kaut kas transformējams ikdienā). Pretējā gadījumā tas pārvērstos par mazu kambarīti, kuru ir bijusi doma pārvērst par istabu, taču neveiksmīgi (no izskata viedokļa, jo par mazu taču normālai istabai ar mēbelēm). Manuprāt, nepieciešams ir nelikt matraci blīvi uz grīdas seguma, bet nedaudz paaugstināti, kaut 5-10 cm, lai būtu gaisa cirkulācija.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
.................... .....dalīties laimē un nelaimē, bagātībā un nabadzībā, slimībā un veselībā.....

Ko vīriešiem dod pārākums?
Tā. Atvainojos par neprecizitāti savā mācāmajā gabalā 19:34! Otrajā frāzē garais "ā" - pildāt (un analoģiski 23:59 - pelnāt). Ir mums tā gramatika nedaudz sarežģīta. Viss. Klusēju (kādu laiku).

Ko vīriešiem dod pārākums?
Negribēju piesieties. Patiešām negribēju. Bet, veseli 3 (!) autori: bet nevariet (nevarAt) valdību izveidot, ārvalsts specpasūtījumu pildiet (pildAt), variet (varAt) uzskatīt!

Apsargi
Tēma laikam radusies no jaunākajām ziņām, ka lielveikala apsargi nospārdījuši līdz nāvei bezpajumtnieku, kurš gulējis (sildījies) tualetē. Informācijai, ja kāds nav lasījis. Jāatzīst, ka šis fakts nošokēja pamatīgi, lai arī pret bomžiem nekādu dziļo empātiju neizjūtu. Nekādas pretenzijas pret apsargiem sabiedriskajās vietās nav, bet ceru, ka konkrētās personas saņems attiecīgu sodu....

celšanas no rīta
Jurij, tātad diskriminācija notiek ne tikai no rīta, bet arī vakaros!

celšanas no rīta
Šķiet tomēr, ka vairākums cilvēku ir pūces. Bet, nu, kā gadījies, kā nē, cīruļi ir pamanījušies uzspiest savu dienas kārtību. Ko pūces var iesākt ? Pakaitināt cīruļus - patrokšņot vakaros?

Kā atbaidīt kaķi no mājas kāpņu telpas?
Un vēl. Ja saimnieks stulbs, nāksies vien kaimiņiem parūpēties un aizvest kaķi pie vetārsta sterilizēt, lai Jūsu kāpņu telpā nesarastos arvien jauni nabaga dzīvnieciņi. P.S. Starp citu, katra sevi cienoša cilvēka minimālais ieguldījums dzīvnieku aizsardzībā!!!

Kā atbaidīt kaķi no mājas kāpņu telpas?
Ak, Dievs! Nu, pabarojiet, padzirdiet, sakopiet aiz viņa un priecājieties, ka viņš izvēlējies Jūs! Nav taču nekāds dzērājbomzis!

Kādas personības kvalitātes,pieprasītas tagad sievietēm vīriešos?
Paldies par novērojumu, DanaL, nē, neesmu (es par sevi tik). Nu, Cinnijas tekstā, šķiet, ka trūkst pāris komatu (bet, kurš gan skaita!), tātad viņa arī laikam nav. Virtuālājā vidē vienīgais saziņas līdzeklis ir rakstītais vārds. Patīkami, ja tas uzrakstīts pareizi. Vēl labāk, ja nav viss vienā putrā, bet talkā tiek ņemtas pieturzīmes (tām paredzētajās vietās). Reālajā dzīvē viss ir savādāk-...

Kādas personības kvalitātes,pieprasītas tagad sievietēm vīriešos?
Ko Tu, cinnij, ļauj tak personības potenciālo kvalitāšu meklētājam vispirms izburties cauri vienkāršākam algoritmam - jau tā tas viņam varētu prasīt nevāju laika periodu!

Kādas personības kvalitātes,pieprasītas tagad sievietēm vīriešos?
Noteikti pieprasītas kvalitātes savas personības rakstiskai atspoguļošanai ir: komati (, izskatās tā) un domuzīmes (- izskatās tā), kas sabāzti vienalga kur, galvenais, ka IR!

Kāpēc dāmas te ir tik dīvainas?
18:21 Hmm.... Vīriešu tautība.... Kādā valodā, diez, šie runā?!<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu