Letija

Sieviete (54)
iepazīties ar Letija

48 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Viņas melo labāk - Martas un Marijas tēli
Neskatos (kādreiz pāris sēriju redzēts). Brīnos, ka vīriešiem tomēr interesē skatīties. Ir liela atšķirība, manuprāt, kā vērtē vīriešus- vienaudžus jaunībā un kā- pusmūžā. Pirmajā variantā visa dzīve un karjera vēl priekšā. Izvēlas cilvēku, nevis viņa finanses. Otrajā- arī cilvēku, bet tad par cilvēka kvalitātēm jau "runā" tas, ko viņs savā garajā dzīvē darījis, un vīriešiem darbs ieņem...

Ko piedava virietim sieviete ja ir ieintereseta?
Labrador, Tu šausmīgi pārspīlē. Ar kādām sievietēm esi ticies, ja dvēselē tik dziļas rētas palikušas?! Vīrieši LATVIJĀ ir ļoti forši- tāpat kā sievietes. Un viņu kopējie bērni parasti normālās ģimenēs rūp abām pusēm. Bioloģiskais svešķermenis (c)! Kā var tādu formulējumu izmurgot. Nezinu sievietes, kuras tā domātu un laikam ir ļoti jāpacenšas, lai tikai tādas "pragmatiskas egoistes, kurām...

Vai suņa šķirne liecina par saimnieka status, saprātu vai ko citu?
Riebekle! Super komentārs! Vēl tikai piebildīšu, ka, iegādājoties šķirnes suni, cilvēki neaizdomājas, ka tādā veidā viņi nu nekādi nepalīdz dzīvniekiem. Ir tik daudz nelaimē nonākušu suņu un kaķu (kuriem varētu palīdzēt), ka diezgan tuvredzīgi ir ar savu izvēli atbalstīt dzīvnieku pavairošanas biznesu!

Dīvāns kaķu draugiem
Noteiks kaķis, jo Tu dzīvo pie kaķa. Bet, vispār var labi sadzīvot, ja grib.

Ietikumi, uzlabojumi, ko Jūs gribētu redzēt tubesite?
Ieteikums iemācīties pareizi rakstīt. Iesākumā.

Kas LV tie ir par zvērīgiem likumiem par alimentu parāda piedziņu?
Tieši tas, ka vīrietis saviem bērniem dod visu nepieciešamo un vēl vairāk, plus savu klātbūtni audzināšanā, raksturo viņa vīrišķību, ne šāda gaušanās par naudas atlikumu! Vienkārši nožēlojams teksts autoram sanācis.

Jūtu vajadzību pēc palīdzības.
Nav uzticamu paziņu, pie kā vērsties (c). Nozīmīga jautājuma atrisināšanā (c) parasti vēršas pie savas ģimenes locekļiem, to arī iesaku.

Kāpēc vajag bērnus?
Muļķīgākais, ko radu tantes var apspriest ir otra cilvēka privātā dzīve (ja neviens šādu padomu nelūdz)- kāpēc nav tas, vai tas! Katrs pats izvēlas, kā dzīvot, un var būt dažādi iemesli, kādēļ kaut kas nav. Bet, ja dzīvē ir doti bērni- tā ir laime, rūpes un mīlestība.

Kā jūs rīkotos, ja ..?
Izvēlos palīdzēt dzīvniekiem. Vecākiem ar bērniem ir paredzēti dažādi sociālie dienesti, kur lūgt palīdzību. Tur tad arī palīdz šādām ģimenēm (no strādājošo nodokļiem!).

No kādiem vīriem sievas bēg?
15:42 No labajiem nelaižas lapās! Kas tā par viltus informāciju?!

Shiseido kotējas
Kuram vēl tas nav zināms? Labākā kosmētika ir tas, kā dzīvojam! Un tur, lūk, var ieguldīt naudu. Piem.,bioloģiskā pārtikā, sporta inventārā. Bet, var audzēt pats un sportot, vienkārši uzturoties svaigā gaisā.

Karstais ūdens.
Jā, langstiņam taisnība- saimnieks pats sev nebūsi nekad, ja dzīvosi daudzdzīvokļu mājā... Visas tās sapulces, daža laba neadekvātums un vēl, un vēl- negāciju papilnam.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Sanāca smiekli par mieru divi: ja sievietei nav ne izskata, ne mantas (c). Un tādu pērli raksta vīrietis cienījamos (vai tiešām cienījams?) gados...

Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc vērtībām?
12:30 Chris, Viestura Kairiša māte, šķiet, ka nav Astrīda Kairiša (no filmas "Ezera sonāte").

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Ikvienu cilvēku var ierobežot tik, cik viņš pats atļauj. (Kāpēc kāds jāierobežo?!)

Dūnu jaka
Es gan gribētu teikt- mākslīgs puskažociņs vai kažociņš!!!

Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc vērtībām?
Aivar N, pilnīgi pareizi dara tie, kas savu balsi neatdod sīkpartijām! (Un vēl arī neatdod Saskaņai, un vispār- nesēž mājās, bet aiziet nobalsot!) P.S. Vārds -politika-ietver sevī kompromisa mākslu, spēju par kaut ko vienoties, nevis veidot simtiem sīkpartiju, nekur tālāk ar savām idejām netiekot.

Vakariņas četratā.
Ketija, veģetāro ēdienu klātesamība uz viesību galda ir absolūti pašsaprotami.

Kāpēc tāda neziņa par vēlēšanām, ja cilvēki balso pēc vērtībām?
Es par- saglabāt dabas daudzveidību un mazināt dzīvnieku ciešanas (c). Saki, andrisz, kurai partijai varētu būt būtiska loma šajā jautājumā?

Vakariņas četratā.
Katrs var ēst vai neēst, ko grib, bet sabiedrībā pie galda skaļi to deklarēt ir nepieņemami. Var taču izvēlēties to, kas garšo, neapgrūtinot citus ar uzskaitījumu, ko tu neēd.

Ceļojumu galamērķi
Patīk ar mašīnu, uz pavisam tālām vietām - lidot. Bet noteikti ne ar tūristu grupu. Varbūt arī gribētos uz Baikālu, bet, nez vai, turp došos (jo Krievija). +12 grādi ūdens- normāli. Neesmu bijusi Austrālijā, bet... čūskas. Tiešām viens no galvenajiem iemesliem, kas attur, jo interesē ne jau lielpilsētas centrs, bet tieši daba.

Vai ticat mīlestībai?
Tinga, patīkams izskaidrojums! Paldies.

Vai ticat mīlestībai?
Putni un tarakāni. Vēl bija arī kaut kādi albatrosi. Varbūt kāds daiļo epitetu autors var paskaidrot: - kādas rakstura īpašības norāda uz tarakāniem, - kādas uz putniem, t. i., albatrosiem? Un vispār- vai kāds šeit ir tik nopelniem bagāts ornitologs, kurš var adekvāti spriest un salīdzināt kaut ko?!

Vai ticat mīlestībai?
Abpusēja mīlestība? Viņam 50 (vai vairāk), viņai 30 (vai mazāk). Daži vismaz kaut ko tādu cer- ir vismaz sapnis, ar kuru mūžu nodzīvot!

Laiks un attiecības
Var būt ilgi un skaisti. Kas ir skaistuma paildzinātājs? Ģimene, bērni. Tu priecājies par viņu sasniegumiem un esi laimīgs, redzi, ka Tavai laimei ir nākotne, tā neizgaist, bet turpinās. Lūk, pierādījums laimes ilglaicībai! Vai dzīve paiet ātri, ja esi laimīgs? Varbūt. Bet tā tad būs tik piepildīta, ka vienalga šķitīs, ka milzumdaudz kā ir bijis.

Kāda tad ir tā "foršā meitene"?
Cik smieklīgi esat ar savām kotletēm! Cik vecmodīgi! Nu, lai Jums veicas! Un lai jaunās neprot ar cept tās kotletes- ir daudz normālāki un veselīgāki ēdieni, par laimi, uz pasaules izdomāti. Tie, kas grib, lai sieviete turīga (13:53) - nu, cerams, ka neizdosies Jums savu neveiksmīgo un nabadzīgo dzīvi uzkraut uz satiktās simpātijas pleciem.

Saucēja balss tuksnesī?
Ak šausmas, palasot te dažu vīriešu komentārus, viņu nīgrumu, pelēcību, tupēšanu uz savas sagrabinātās naudiņas un neskatīšanos nākotnē, pilnīgi skaidri var iztēloties, kādēļ viņi ar visu savu "pieprasītās un ejošās preces svaigumu (pēc pašas preces domām)" ir spiesti nīkt šeit (daži laikam gadiem!).

Saucēja balss tuksnesī?
12:21 Kurt69! Tieši tas, ka mirst ātrāk arī nozīmē, ka noveco ātrāk! Jautri lasīt, ar kādu infantīlu ietiepību vīrieši turas pie savas mūžīgās jaunības!

Nez kādiem tad "varoņiem" tās meičās te atbild 100%?!
Vispār patīkami ir, ja nav uzmācīga izjautāšana. Bet, nu, pārējais gan ir katra paša ziņā kā sevi reprezentē. Vislabāk bez klišejiskiem ieteikumiem.

Attiecību izjukšanas pirmie signāli un zīmes
Nu, jā, ar to "man kaut kā nejūk" drīzāk uzmanīgi nekā publiski.

Attiecību izjukšanas pirmie signāli un zīmes
Nevajadzētu piesaukt vienmēr to smagumu. Ja runa par sadzīves lietām, garām darba stundām ģimenes ligzdiņas iekārtošanā, nodarbības ar bērniem utt., tad piekrītu- darba diezgan daudz. Bet attiecībām jābūt VIEGLĀM! Tā, lai gribas un gribas būt kopā.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
Šeit katram ir sava pieredze un stāsts. Bet dzīvē taču mēs redzam, ka ir tādas attiecības, kuras var izjaukt un esmu pārliecināta, ka ir tādas, kuras neviena trešā persona neizjauks. Ir abi varianti!

Ko domājat par partiju Attīstībai Par
Tāds negatīvisms! "Viss nozagts; ja varētu, tad šautu, nevis balsotu; atliek Latvijā izslēgt elektrību; dzīve ar katru gadu tumšāka" utt. Jums tiešām ir tik slikti? Arī nezinu par ko tieši balsot un patikt viņi man tur vairākums nepatīk. Vēl jādomā. Bet, šie apgalvojumi par to kādā bedrē viss ir, liek uzdot jautājumu- vai šeit sakoncentrējušies visu nelaimju piemeklētie un, vai tiešām Jums...

Daudz svīstu
Fascinē tie ar vēsu šampanieša glāzi sēžam pie ūdens un slavējam "īsto vasaru". Diezgan liels egoisms, ja ņem vērā, ka daudzi strādājošie ir spiesti nīkt karstās telpās vai pat ārā saulē. Kondicionieri ir reti kur, atvaļinājums beidzies- nu nav taču visiem visu vasaru brīvs! Tātad- ko cilvēks pats var iesākt pret īsto vasaru- nepažēlot kondicionierim (vismaz mājās), kas ir ilgtermiņa...

Kas ir labākais, ko Jūs esat savā dzīvē paveikuši un ar ko varat lepoties?
Domāju rakstīt vai nē. Bet nu lai ir- manējie lielie suņi arī ir no patversmes. Bezgalīga mīļuma iemiesojumi.

Pēc cepures
Vairāk par -skaists- patīk vīrišķīgs!

Bardaks galvā - bardaks izklāstā ?
Man patīk, ja uzraksta pareizi. Nezinu kā tur ar lielajiem māksliniekiem un citām personībām, bet izglītoti cilvēki parasti uzraksta pareizi gan gramatiski, gan domu izklāsta ziņā. Tie, kas konsekventi elementārus vārdus raksta nepareizi, parasti neizceļas arī ar paplašinātu pasaules redzējumu. Bet- šeit citās tēmās ir figurējis teiciens par podiņu un vāciņu, tad nu piekrītu, ka, ja abi neko...

Šī Jaukā siltā vasara...
Parūpējieties par dzīvniekiem! Manējie milzenīši (suņi) jau ir pamatīgi apvainojušies uz šito visu. Lai kaut kā viņiem atvieglotu dzīvi, vedu ik pa laikam iekšā pie kondicioniera.

Ģimene
Aizraušanās-jā, simpātijas-jā, mīlestība-arī, varbūt. Tas, protams, nav maz. Bet īsta, laimīga ģimene...? Tā, manuprāt, var būt tikai modelī: sieviete un vīrietis, un viņu kopējie bērni.

Rezervistu apmacibas.
Beidzot forši komentāri no vīriešu puses!



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu