Letija

Sieviete (55)
iepazīties ar Letija

1 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Tāds virsraksts šodien ziņu portālā. Tur figurē arī aplaupīšanas, kas nebūtu nekāds brīnums, ja potenciālajam attiecību medniekam atliek vien jau pašā sarakstes sākumā izteikt maģiskos: - varbūt...

85 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Ko jūs domajat par cilvēka radītu globalo sasilšanu?
Fargo....nu, bet, protams.... Ko gan citu "gudru" varētu sagaidīt no tāda spriedelētāja.

Par precēšanos!
Draugs. Draudzene. Draugs. Draudzene. Nu, cik ilgi tā stādīt priekšā savu tuvāko cilvēku? Tiešām neapnīk? Tas, ka muļķīgi izklausās, protams, otršķirīgi, bet - vai vienkārši jau mēle nemežģās?!

Ko jūs domajat par cilvēka radītu globalo sasilšanu?
Man patīk Grēta Tūnberga! To gribēju pateikt. Daudzi komentāros ļoti gudri spriež, ka nav cilvēks ne pie kā vainīgs, bet paskatieties to, kā šis pats cilvēks visu visapkārt sev ir piedrazojis. Tās ir vienkārši ārprātīgas šausmas, un es neticu un nekad neticēšu, ka tas viss murgs neatstāj dabā savu nospiedumu! Lidmašīnu tūkstoši debesīs katru dienu! Pamperu kalni, jo jaunās māmiņas nemaz...

Vai mīlēt nekustamo īpašumu ir normāli?
Uz šito nevaru neatbildēt. Jā, var mīlēt. Un tas ir normāli!

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Paldies, ka padalījāties viedokļiem! Ar bailīgumu te maz sakara. Ar situācijas adekvātu novērtējumu gan.

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Par laimi, burleska, man šādas pieredzes nav, bet, ja vīrietis izrāda pastiprinātu interesi par sievietes naudu, tad tur atmaskojums varētu sekot diezgan drīz - un vēl situācijā, kad pats, droši vien, nekāds naskais naudas ieguldītājs nav bijis. Laikam šī kategorija ir visvieglāk atpazīstama.

"Norunā randiņu un noslepkavo"
Izabella, garantiju šajā dzīvē nedod nekas, protams, arī ne garas sarakstes. Tomēr, kādēļ tādam nopūlēties ar saraksti, ja pietiek ar vienu teikumu, un ir atsaucība?! Es vairāk domāju tieši to vieglprātību, kad dāmas ļauj ierasties savās mājās varbūt tikai nupat sastaptam cilvēkam. Mājās?!?! Tur tomēr cilvēkam ir jābūt iemantojušam kaut kādu uzticību.

Virtuves krāns ne tāds kā IKEA un DEPO...
Arī santehnika var būt dizainiska, protams, ne tikai funkcionāla. Nu, vīrieši! Kā nav nozīmes, Aivar, kā izskatās?! Apstaigājot visu šeit nosaukto, gan jau var atrast kaut ko labu, un tas nav lēti.

Šķēres attiecībās
Nevar saprast, kādās ģimenēs tādi spodri izaug. Vai vispār - ģimenēs?! Tik daudz stulbuma vienkopus....ka tak arī vienaudzēm nav vajadzīgs.

Salīdzinājums
Braukāt ir normāli. Nepiekrītu par sabiedrisko transportu. Tas noteikti nevarētu būt patīkami. Apsveicama ir ideja, ja meklē kaut ko sakarīgāku par daudzstāveni, ka tik tuvāk darbam. Un, ja svarīgs ir vietas skaistums - vienkārši super!

Vai vīrieša profesijai būtu kāda nozīme attiecībās?
Hmm... Nu, izdevās Tev jautājums pa vienkāršo! Kur paliek izglītība? Vai tad nebija tā, ka svarīgi, kas tam cilvēkam smadzenēs?! Ja vēlas, lai kaut kas sanāk ilgstošākam laika periodam. Starp citu, jaunībā vai tad šis nebij viens no galvenajiem kritērijiem?!

Ko domā vīrietis?
Te nu Foršākajam jāpiekrīt. Var jau kādreiz kaut ko darīt vienlaicīgi, būtībā ēst gatavošanā visu laiku kaut kas notiek vienlaicīgi, bet tā vienalga ir gatavošana, nevis gatavošana un adīšana. Par īsziņām mašīnā nemaz nerunājot - tā ir totāla uzmanības pārslēgšanās. Ciest nevaru tādu mētāšanos!

Otra pusīte
Dažos komentāros izskan sevi pārvērtējušu indivīdu aizskartais ego, neatstājot vietu savā dzīvē otram cilvēkam. Personības, kuras aizskart var ar vienu nevainīgu vārdiņu - pusīte.

Ātrumkārba "nobeidzās"
Es šeit negribu izteikties par ātrumkārbu remontu - no tā neko nesaprotu, bet gan par ieteikumu pirkt jaunu mašīnu. Jaunu - jā, bet, ja nav ieplānots pirkums no salona, tad pastāstiet, lūdzu, kāda iemesla pēc būtu jāpērk cita - līdzīga nolietojuma mašīna, kurai ir bijis nezināms īpašnieks, viens vai vairāki, kura ir nezin kā ekspluatēta un nezin kā remontēta, kuras salonā, galu galā, gadiem ir...

Otra pusīte
Skaidrs, ka bez mīļotā cilvēka var neizdoties ieraudzīt dzīves visskaistākās krāsas. Ja kāds saka, ka tā nav, tad vienkārši viņš vēl nav saticis mīļoto cilvēku. Pārējais (pusītes, piemēram) ir tikai terminoloģija.

Alternatīva vīrietim
Kaut kādam nekādam vīrietim alternatīva ir pilnīgi viss - teātri, daba, dzīvnieki, ceļojumi... Domāju, ka tā ir visās vecuma grupās. Lasot te dažu dīvaiņu murgus, atliek vien līdzjūtīgi tajā visā noskatīties - laimīgi viņi noteikti nav (un nebūs).

Oho kā Maxima
Vienalga ko, jebko, salīdzināt ar Maximu ir pilnīgi neadekvāts gājiens! Diemžēl neizbēgt nevienam, izejot ārpus sava īpašuma, reizi pa reizei "uzdurties" šim , nez no kurienes cēlušamies, diezgan pretīgajam veikala nosaukumam, nerunājot nemaz par saturu! Tas par veikaliem. Par Oho nekādas apceres neveikšu, tikvien kā to, ka noteikti daudziem cilvēkiem tas ir palīdzējis- sarakstē, pašizpausmē...

Guļbūves apkure
Autorei būs, ko darīt - izvēlēties, jo tiek ieteikts pilnīgi viss. Drusku nesaprotu, ko tur tincināt, kādas sienas, kāds jumts. Skaidrs taču, ka ar sveci nepiesildīs, un viss pārējais prasa resursus. No savas puses neiesaku nekādus pūšamos - ne kamīna caurules, ne siltumsūkni (tāpat jau atkrīt, ja nav elektrības). Nepatika man ne viens, ne otrs - bija abi. Romantikai kaut kas no Jotulām,...

Attiecības ar vairākiem/ām
Tinte pateica ļoooti labi!

bērnu jautājums
Man gribētos teikt - liec tai sievietei mieru! Viņai vēl ir iespēja izveidot sev īstu ģimeni, ne tādu - ar ne saviem bērniem. Nu, un vēl apstāklis, ka Tu tik muļķīgi runā - nevarētu viņa būt laimīga ar Tevi. Tā izskatās pēc Tava apraksta. Pievērsies saviem bērniem un nākamo sievu meklē vēlāk, kad visiem visi bērni būs jau lieli, un kopīgos nevēlēsies neviena no pusēm.

Urbānais onānisms
Kaligula. Kas nosaka to, ka vīrietis ir lūzeris?! Viņš pats! Par Končalovski. Kura normāla sieviete gribēs papucīti?! Nevajag vispārināt. Jaunībā briesmīgākais, kas var būt, ir vecs vīrietis pie sāniem. Nav tā, ka nospiedoša tendence jaunām meitenēm vai sievietēm ir gribēt sev vecos onkuļus. Kā ir ar vecajiem onkuļiem - tas jau jautājums Jūsu, vīriešu, lauciņā....

Urbānais onānisms
Jā, un interesantākais, ka tiem vīriešiem, kuri ir ilglaicīgi labās, saskanīgās attiecībās (ģimenē es domāju, protams), vispār nerodas šādas destruktīvas pārdomas - egoistiskas, pašlabuma meklētāja pārdomas. Viņi rūpējas par ģimeni, viņi saņem tādas pašas rūpes un mīlestību pretī. Viss ir savstarpēji saistīts. Tie, kas paši nezin, ko grib, tā arī pavada savu dzīvi. Bez gandarījuma.

Urbānais onānisms
Pilnīgi pareizi, ka nevajag "tērēt vakara laiku un naudu priekš sievietes"(c). Vajag to visu tērēt priekš ĢIMENES, ko vīrišķīgais un foršais vīrietis ir izveidojis! Tad nebūs vieta šādiem jautājumiem.

Sacēlies jautājums par tievēšanu
Zaļā tēja... The only way to lose weight from green tea is that you pick it yourself from the mountains ...izlasīju labu padomu pirms svētkiem!

Bebru medības
Nīdēt bebrus nelaikā vai neatļautām metodēm izklausās ļoti riebīgi (20:25). Bet ne jau tikai bebriem jāsarga sava ādiņa. Šodien kārtējo reizi radās pārdomas par medniekiem. Visu dienu mežā šauj. Gribētos pastaigāties pa mežu, varbūt ar suni. Un gribētos pajautāt šiem medības mīlošajiem - cik patīkama un relaksējoša pēc Jūsu domām varētu būt pastaiga normālam cilvēkam tādu šāvienu pavadībā?!

Kādam jau jaunajā gadā jāsāk...!!!
Atkal ornitoloģija! Kad uzsēžas uz viena teiciena, tad atkal iestrēgst skaņuplate.

un tomēr...
Nu ja, arī Vecgada vakarā, kad visi pārēdušies tusnī, spriež par to, cik slikta dzīve. Nē, nu nevarēšu šito saprast nekad, nekad! Piedodiet, par šo tematu jau riebjas kuro reizi runāt - ierakstos vien tādēļ, ka klusēt būtu nodevīgi, ja panesas atkal "nabagu" stāstiņi. Laimīgu visiem, kas prot novērtēt dzīvi!

Man nav žēl dalīt savu vīrieti ar Tevi!
Šāda teksta izteikšana liecina par stulbumu un pilnīgi greizu dzīves uztveri. Lai 2020. mazāk greizdomājošo "kurtuessiešu"!

Dzīves atbalsta punkts
Attiecības un ģimene ir atbalsta punkts. Noteikti. Vismaz man. Tie, kas vienmēr "paši", "paši", bieži vien ir diezgan nelaimīgi.

Ģimenes pieaugums.
16:59 Nu, slimāk ir cietsirdīgi izturēties pret dzīvību!

Kāpēc cilvēki nešķiras?
14:00 "Kārtīgam vīrietim ir gan sieva, gan mīļākā" (c). Man ir pamatotas aizdomas, ka Geisha nav redzējusi kārtīgu vīrieti!

Kāpēc cilvēki nešķiras?
CoCoSan, labs arguments. Bet, man ir intuīcija un daudzus pārus redzu ikdienā. Vienkārši jūtu, ka savstarpējā cieņa tur arī ir klātesoša, lai vai kā dzīvē klātos.

Kāpēc cilvēki nešķiras?
Nepazīstu nevienu tādu pāri. Laikam taču dzīvoju no meliem brīvā vidē! Tādi, kaadi šeit aprakstīti - nu, ko tur - tātad tās ir attiecības starp tiem diviem cilvēkiem un, lai dara, ko grib - šķiras, nešķiras, vienalga. Vienīgi katra paša ziņā ir satikties ar šādu, tādu, nekādu tipu, vai nē. Un, jo vairāk tādus ignorēs, jo mazāk pārpratumu būs. P.S.1. Plikam, nabagam, ar alimentiem un pat...

Sektas
Atņemu Mavam pīrādziņu. Nez, ja var attaisnot Ušakovu, tad tālāk vispār var nelasīt!

Sektas
Šeit vienlīdzības zīmi var vilkt ar tām apkrāptajām sievietēm, kuras savu naudu sūtījušas aizjūras prinčiem, nu - vai tepat vietējiem. Un nevarētu gan teikt, ka kāds ar varu kaut kur ievelk. Vienkārši - cilvēki nedomā līdzi savām darbībām. Jā, nu domāšanas kapacitāte gan arī var būt stipri atšķirīga. Vispār gribas iekliegties - kas tiem cilvēkiem tik katastrofāli trūkst, ja pieņem šādus...

Modernas (?) sievietes sapnis jeb vīrietis virtuvē
Tāds, kas nemāk neko pagatavot, nav gadījies. Domāju, ka tā mācēšana, vai vismaz apziņa, ka vīrietis virtuvē nav tikai pie galda sēdošais, nāk no ģimenes, kurā uzaudzis. Ja ģimenē tēvs ir bijis kā tāds nespējnieks, kuram viss ir jāsagatavo, jāuzservē, jāizdabā, tad, ko varēs labu gribēt no dēla - tikai kārtējo muldētāju par "kārtīgu saimnieci mājās"!

Vecmodīga domāšana,vai pārdomas-"nepiepildāmie sapņi´".
Nu, es meitai ierosinātu bēgt no šāda puiša neatskatoties. Prasību izvirzītājs. Neko labu tur neparedzu. Jā, un atkal par naudu - būtu vismaz oriģinālāks bijis, to nepieminot! Vispār neizbrīna itin nemaz, ka nevari iepazīties ar meiteni!

Kam būt, to neizbēgt
Cilvēks ir ļoti iedomīgs, ja viņš domā, ka visu var viņš pats. Piemēram, rītdiena var arī nepienākt. Un tu par to nekādi neesi noteicējs.

Kā jūs vērtētu?
Foto vērtēšanā mums patīk vērtēt, bet te pēkšņi - kādas man tiesības šo sievieti vērtēt (c). Kaut kā mazliet liekulīgi. Pirmkārt. Otrkārt - ja esi sabiedriskā vietā un vēl ar krietnu gadu nastu kaklā, tad proties sava vecuma. Nu, kaut kā tā. Treškārt - diskusijai nav veselīgi būt tikai vienos vārtos - jā, rokas, kājas pa gaisu, dejojam, jo paši sev liekamies burvīgi un sen jau esam to...

Kā jūs vērtētu?
Kā teica kādreiz, pirms 25-30 gadiem viena mana draudzene par sava pagasta kultūras nama ballēm - viss jau būtu normāli, bet nu tie vecie cilvēki (jādomā, ka ap 50) spaidās un grābstās, brr, šausmīgi. Laikam tā arī vērtētu, bet tie jaunie cilvēki tiešām tā vērtē. Kritiski (un pareizi dara).<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu