Letija

Sieviete (54)
iepazīties ar Letija

48 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Dotu otro iespēju?
Noteikti nē! Priekš kam kaut kādu, kam "jāierauj"?!

Ragi😃
Ļoti labi! Kam lemts rāpot, tas nelidos (respektīvi- netiks pie foršas ģimenes dzīves)!

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Man šķiet, ka tā ir sievietes izvēle vai konkrētais vīrietis varētu būt labs bērnu tēvs.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Ne mirkli nedrīkst mazus bērnus atstāt pie ūdens bez pieskatīšanas! Viss pārējais- pliki dupši, smiltis utt. ir sīkums.

Katrai savs "ietvars"...
Ja ar attiecībām būtu tik viegli kā ar kurpītēm... Zinu, zinu- ar kurpītēm arī dažreiz sarežģīti. Domāju, ka tas īstais, tas savs "ietvars" var būt tik viens dzīvē. Varbūt ir kādi izņēmuma gadījumi. Nezinu. Viss pārējais, kas ar mums notiek, tā ir dažādu interešu kopība, jā, arī simpātijas. Kāpēc ne?

Kàdi komentàri Jūs vairàk uzrunà?
Patīk spilgti un sulīgi komentāri un komentētāji, kas draudzējas ar gramatiku un pareizrakstību. Kļūdīties, protams, var ikviens, bet ir redzams vai tā neuzmanības kļūda, vai nemīļākais priekšmets skolā bijis latviešu valoda.

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
Edgaram 50 sarkanie īkšķīši no manis!

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
Pagaidām zinu divas lietas: balsot iešu un nebalsošu par Saskaņu.

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Kaut kādas iebildes pret lielām, jaudīgām mašīnām varētu būt no dabas aizsardzības viedokļa, ko varbūt reti kurš iedomājas. Ja nebūtu šī aspekta, tad vienalga, lai katrs izvēlas, kas viņa dzīvi padara baudāmāku.

Dziesmu svētki
Fantastiska sajūta ir jau tā vien, ka nokļūsti tādu absolūti labvēlīgu, priecīgu un savstarpēji draudzīgu ļaužu masās. Grūti iedomāties, kur vēl varētu tik piepildītu svētku sajūtu gūt! Pa TV- operatoru darbu dažreiz varētu vēlēties labāku, bet ir tomēr plusi arī -sejas, emocijas, tuvplāni. Repertuārs nelikās garlaicīgs, netraucēja pat aukstums. Visiem milzīgs paldies par ieguldīto...

Vīrišķība
Varam zīmēt te nez kādas pasaku bildes, bet visas mēs novērtējam (nu, es tā domāju, ka lielākā daļa sieviešu) to, ka vīrietis ir spējīgs rūpēties par ģimeni un to arī dara un tas viņam patīk. Vasserman 12.23, galīgi neinteresē tādi, kas grib, var, prot nokaut kaut ko!

Tautas spēks?
Cerams, ka blakus aizsāktā tēma ļaus autorei iegrimt idilliskā balti rozīgā filozofijā un beidzot nomierināties.

Tautas spēks?
Un izcelt grautiņus kā kaut kādu protestu pieņemamu formu liekas, maigi izsakoties, diezgan atpalicīgi. Ja paskatās, kas ir šo grautiņu veicēji (jā, un arī mūsu slavenajā 13.janvārī), tad top skaidrs, ka nekāda tauta tā vis nav. Un esmu priecīga, ka līdz tam vēl mēs tikuši neesam. Man ļoti nepatīk šāda mūsu pašu neizsvērta un bieži vien uz argumentiem nebalstīta tautas un valsts noniecināšana...

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
Nedomāju, ka bērni izvērš kariņu pret jaunienācēju tikai joka pēc. Zem tā slēpjas sāpes. Un ne velti daži saka, ka nekad tā arī nav varējuši pieņemt šo apstākli. Tik vien kā sadzīvojuši vairāk vai mazāk. Visi vēlas dzīvot ģimenē ar īsto mammu un tēti.

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
Nu, sakiet vēl, ka šī tēma ir smieklīga! Nav smieklīgāka par tēmu dienu iepriekš, kur bija runa par jocīgajām iepazīšanās vēstulēm. Tās vismaz raksta pieauguši cilvēki atbilstoši savai audzinātības (neaudzinātības) pakāpei. Šeit bērniem ir reāla trauma ienākot ģimenē patēvam vai pamātei!

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Vīriešu netaktiskums, pie kam absolūti nepamatots, ir lieta, kas nošokēja, kad sāku lasīt PA. Un arī vēstules. Tikai par sevi ļoti nepārliecināti, dzīvē vīlušies un neizglītoti cilvēki var atļauties rakstīt tādas muļķības.

Kā domājat?PA var traucēt vai palīdzēt iepazīties?
PA ir interesanta vieta, vienmēr ar smaidu lasu Labradora komentārus!

Kāpēc Maximā visi saldējumi ir tik negaršīgi?
Tāpēc, ka Maximā NAV jāiepērkas!

Vai Jums ir kāds vaļasprieks (hobijs)?
Ļoti patīk skujkoki. Tā kā ar patikšanu vien nepietiek, tad jāiegulda arī darbs, un tad tas viss pārvēršas par hobiju- patikšana un darbošanās.

Ko tu darīsi pēc 5 gadiem?
Vienu no labākajiem teicieniem šajā sakarā jau JOHAIDI21 pateica. Un tas tiešām darbojas.

Tātad vīrieši 40+
Edgar37, lai būtu pēcnācēji (saprotu, ka sāpe- ne velti izskan gandrīz katrā komentārā), arī vīrietis ir tas, kas rīkojas, ne tikai pīkst komentāros. Reizēm te liekas, ka oho ir tāds kā ģimenes mācību kursi- atbildības uzņemšanās, cik gados vēl vienam ir interesanti un, cik- nē, cik ljoti grūti būs pa māju pārvietoties, ja kāda "maisīsies pa kājām" utt. un tā joprojām. Un, uzminiet, kas ir...

Tātad vīrieši 40+
Fantastisks piemērs Laskovijam par jahtas pārdzīšanu. Neiedomājos par šādu gadījumu- nē, nu pārliecinoši. Jāpiekrīt. Jo bērnus, kas 47 gadīgam varētu būt apm. 25 gadīgi, tiešām nav prāta darbs atstāt vienus!

Tātad vīrieši 40+
Vai tiešām ar paaudzi, kas tagad 40+, ir kaut kas būtiski savādāk? Tie, kam 50+, lielākā daļa (principā visi mēs, kurus es zinu, tai skaitā, arī radi, kuri šajā vecuma grupā ietilpst) izveidojām ģimenes jau augstskolas laikā, t.i., ap 20 gadu vecumu un nedaudz pāri. Visi gribēja uzņemties pienākumus un tos arī vēl šodien, pēc 30 un vairāk gadiem, pilda. Tā, kā ir jocīgi runāt, ka vīrieši negrib...

Supernetto vietā būšot rimi
Solvitas, principā lēti un labi praksē parasti ir grūti savienojamas lietas!

Skroderdienas Silmačos 2018
Aktieru sastāvs, šķiet, labs. Rešetinam ir labi un ne tik labi (Vecgada koncerts) iestudējumi. Turklāt gaumes ir ļoti dažādas, grūti ieteikt vai neieteikt, pat, ja redzēts. Pati luga jau rada svētkiem atbilstošu noskaņu. Un vēl brīvdabas izrāde.

SOS trūkst rakstura,
Mana pieredze- netīkamākos darbus veikt kā pirmos. Pēc tam var darīt, kas tīk.

Supernetto vietā būšot rimi
Man šķiet, ka Supernetto tomēr neatbilst tādiem "patīkamas iepirkšanās" standartiem. Rimi šķiet daudz labāks. Kaut vai estētiskā līmenī ir svarīgi, kur pārtiku iepērkam (cik nu gadījies ieklīst Netto). Varbūt tie, kam pie mājas, piever acis un iepērkas. Varbūt arī tā darītu, bet nu, esmu"saudzēta", jo pa ceļam Rimi. P.S. Jā, un neesmu Maximā bijusi, kopš traģēdijas. Arī pirms nebija ļoti...

izvēles
Ja saviem vistuvākajiem cilvēkiem klājas labi! Vai var just prieku- garšu (kas arī mainās pa dzīves periodiem), ja nav iepriekšminētā nosacījuma?! Ja viss labi- tad ir tik daudz garšu!

Vīrieši, uzmanieties!
Neko! Kurš mums te gadsimts aiz loga? Ir taču tehnoloģijas arī mājsaimniecībā iesoļojušas! Gatavo tas, kuram PATĪK. Ja nepatīk nevienam- arī nav ne mazāko problēmu, vajag tik iziet ārpus mājas- pat interesantāk. Vai tiešām nevaram uz dzīvi plašāk paskatīties!

Vīrieši, uzmanieties!
Nevaru un nevaru saprast, kādēļ otrs cilvēks te tik bieži tiek pasniegts kā kalps, kas vārīs, ceps, tīrīs un berzīs, un no kura ir jābēg prom ar makšķeri rokās! Kāda skumja "pieredze"!!! Nu, nezinu nevienu šādu dzīvesstāstu savu radu un paziņu lokā!

Sievietes, uzmanieties!
Mani darītu uzmanīgu jau vien tas, ka vēlētos dzīvot uz mana rēķina (kaut daļēji). Uzskatu, ka cilvēkam var būt visādas problēmas un pārdzīvojumi- gan emocionāli, gan veselības, bet dzīvot uz sievietes rēķina, tai skaitā, izvēloties dzīvot viņas mājā, var nu ļoooti neveiksmīgi vīrieši un arī tikai tad, ja sieviete to PIEĻAUJ. Nerunāju šeit par ilgstoši kopā esošiem cilvēkiem, protams, ka var arī...

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
Kvart,- pirmais teikums ir arī mans iemīļotais teiciens, starp citu! Paldies burleskai un rainai1970 par viedokļiem. Ļoti piekrītu arī Piparkukas viedoklim. Tur jau tas skaistums- dalīties ar otru! Noteikti zinu, ir pieredze ļoti noturīgās un skaistās attiecībās!

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
9.50 un vēl līdzīgie komentāri! Tātad sanāk, ka satikties var divi cilvēki, kad abiem dzīvēs viss ir ideāli. Laimes sajūta, iekšēja harmonija utt. Bet tur jau ir visu iepazīšanās portālu "sāls", ka nav tā harmonija tik liela bez sev tuva otra cilvēka.

Indukcijas plīts... Droši kādam ir.. kādi plusi, mīnusi...?
Aizmirsu pateikt galveno- viss uzvārās ļoti ātri (salīdzinot ar gāzi un parasto elektrisko). Elektrības patēriņš nav testēts, bet neko pārāk augstu nejūtu, ja ņem vērā, ka plīts ir vairākus gadus. Automātiski izslēdzas, ja kaut kas uzlīst. Bet, nu īsumā, kā jau teicu, mīnusu manā izpratnē nav, plusu-daudz. Skaisti izskatās.

Indukcijas plīts... Droši kādam ir.. kādi plusi, mīnusi...?
Mīnusu nav. Nezinu neko par tādiem. Varbūt vienīgi kāds katls vai panna jānomaina, bet tas ir tikai pozitīvi- būs kas jauns!

Pedāļu gājiens
20.35 Jā, man arī dziļi riebjas viņu afišēšanās, bet neko tur nevar izdarīt. Nekļūsim jau vardarbīgi, pietiek negāciju arī bez tā visa. Par gājienu- diezgan normāli būtu, ja tādu neatļautu, bet, vēlreiz saku- šī tiešām nav pati lielākā nelaime pasaulē. Cik daudz vietās uz zemeslodes notiek reāla karadarbība! Lūk tā ir traģēdija.

Pedāļu gājiens
Ceru, ka viņu skaits ir "dabas noteikts", un šie gājieni un citas publiskās aktivitātes nav netradicionāļu "populācijas" pieauguma veicinošs faktors. Ir jāsadzīvo un nav, ko ar rupjībām mētāties viņu virzienā- tāds agresijas veids tikai pazemo pašu teicēju.

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
Mēs ar citātiņiem vienalga nepārspēsim džinsu tēmu!

Iekšējā laimes sajūta- kā to ietekmē cilvēki mums apkārt?
Ir labi, ja papildina viens otru, citādi var mūžīgi meklēt to otru, kas vienmēr laimīgs. Tādu cilvēku nemaz nav (bez problēmām) un, ja būtu, gan jau tik interesanti vairs nešķistu!

Saplēstie džinsi
Kādēļ autors cienījamos gados runā par jauniešu modi, ko viņš nesaprot?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu