Letija

Sieviete (54)
iepazīties ar Letija

65 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Saucēja balss tuksnesī?
Ak šausmas, palasot te dažu vīriešu komentārus, viņu nīgrumu, pelēcību, tupēšanu uz savas sagrabinātās naudiņas un neskatīšanos nākotnē, pilnīgi skaidri var iztēloties, kādēļ viņi ar visu savu "pieprasītās un ejošās preces svaigumu (pēc pašas preces domām)" ir spiesti nīkt šeit (daži laikam gadiem!).

Saucēja balss tuksnesī?
12:21 Kurt69! Tieši tas, ka mirst ātrāk arī nozīmē, ka noveco ātrāk! Jautri lasīt, ar kādu infantīlu ietiepību vīrieši turas pie savas mūžīgās jaunības!

Pastāstiet,...nu tā pilnīgi godīgi: kāda iemesla pēc izvēlaties aktivitātes PA sadaļā SPAMs?
Paskatījos anketās: gadi- mierīgi var teikt-pusmūžs. Šitādu murgu! Bet, nu, katrs izklaidējas kā grib. Nebūtu reģistrējusies šajā portālā, pat savos gados vēl nezinātu, ka arī šādi daži ar baudu pavada dzīvi. Nekā personīga! (Ja gribas ar kaut kādu cieņu uztvert šeit esošos, tad atliek vien sadaļa-receptes!)

Nez kādiem tad "varoņiem" tās meičās te atbild 100%?!
Vispār patīkami ir, ja nav uzmācīga izjautāšana. Bet, nu, pārējais gan ir katra paša ziņā kā sevi reprezentē. Vislabāk bez klišejiskiem ieteikumiem.

Attiecību izjukšanas pirmie signāli un zīmes
Nu, jā, ar to "man kaut kā nejūk" drīzāk uzmanīgi nekā publiski.

Attiecību izjukšanas pirmie signāli un zīmes
Nevajadzētu piesaukt vienmēr to smagumu. Ja runa par sadzīves lietām, garām darba stundām ģimenes ligzdiņas iekārtošanā, nodarbības ar bērniem utt., tad piekrītu- darba diezgan daudz. Bet attiecībām jābūt VIEGLĀM! Tā, lai gribas un gribas būt kopā.

Kā tad ir ar to laimi uz svešām drupām?
Šeit katram ir sava pieredze un stāsts. Bet dzīvē taču mēs redzam, ka ir tādas attiecības, kuras var izjaukt un esmu pārliecināta, ka ir tādas, kuras neviena trešā persona neizjauks. Ir abi varianti!

Sākās!
Nē, nu, nav jau slikta tēma- varbūt vīrieši (viens no desmit, pieci no piecdesmit) sasparosies un uzrakstīs ko radošāku, nevis kā nopratināšanā- kas, kā, cik! Sasmējos par prasībām: -10; -15 un, lai ravē dārzu.

Ko domājat par partiju Attīstībai Par
Tāds negatīvisms! "Viss nozagts; ja varētu, tad šautu, nevis balsotu; atliek Latvijā izslēgt elektrību; dzīve ar katru gadu tumšāka" utt. Jums tiešām ir tik slikti? Arī nezinu par ko tieši balsot un patikt viņi man tur vairākums nepatīk. Vēl jādomā. Bet, šie apgalvojumi par to kādā bedrē viss ir, liek uzdot jautājumu- vai šeit sakoncentrējušies visu nelaimju piemeklētie un, vai tiešām Jums...

Daudz svīstu
Fascinē tie ar vēsu šampanieša glāzi sēžam pie ūdens un slavējam "īsto vasaru". Diezgan liels egoisms, ja ņem vērā, ka daudzi strādājošie ir spiesti nīkt karstās telpās vai pat ārā saulē. Kondicionieri ir reti kur, atvaļinājums beidzies- nu nav taču visiem visu vasaru brīvs! Tātad- ko cilvēks pats var iesākt pret īsto vasaru- nepažēlot kondicionierim (vismaz mājās), kas ir ilgtermiņa...

Kas ir labākais, ko Jūs esat savā dzīvē paveikuši un ar ko varat lepoties?
Domāju rakstīt vai nē. Bet nu lai ir- manējie lielie suņi arī ir no patversmes. Bezgalīga mīļuma iemiesojumi.

Pēc cepures
Vairāk par -skaists- patīk vīrišķīgs!

Bardaks galvā - bardaks izklāstā ?
Man patīk, ja uzraksta pareizi. Nezinu kā tur ar lielajiem māksliniekiem un citām personībām, bet izglītoti cilvēki parasti uzraksta pareizi gan gramatiski, gan domu izklāsta ziņā. Tie, kas konsekventi elementārus vārdus raksta nepareizi, parasti neizceļas arī ar paplašinātu pasaules redzējumu. Bet- šeit citās tēmās ir figurējis teiciens par podiņu un vāciņu, tad nu piekrītu, ka, ja abi neko...

Šī Jaukā siltā vasara...
Parūpējieties par dzīvniekiem! Manējie milzenīši (suņi) jau ir pamatīgi apvainojušies uz šito visu. Lai kaut kā viņiem atvieglotu dzīvi, vedu ik pa laikam iekšā pie kondicioniera.

Ģimene
Aizraušanās-jā, simpātijas-jā, mīlestība-arī, varbūt. Tas, protams, nav maz. Bet īsta, laimīga ģimene...? Tā, manuprāt, var būt tikai modelī: sieviete un vīrietis, un viņu kopējie bērni.

Rezervistu apmacibas.
Beidzot forši komentāri no vīriešu puses!

Kļūt no sliktākā par labāko, no labākā par sliktāko.
Loģiski domājot, kāpēc jākļūst par sliktāko?! Šo automātiski atmetam. Bet, kā kļūt labākam, tur simtiem versiju!

Apkure 60 kvadrātmetru dzīvoklim
Nojaucot veco varbūt vajadzētu skatīties jaunāku un modernāku siltumtehnikas risinājumu virzienā.

tā īstā, vienīgā
Nu tak pastāsti mums vienreiz, Labrador, kā ir tur-NE Latvijā!

tā īstā, vienīgā
Ģimeniskums lielākajā daļā gadījumu ir iedzimta īpašība. Man tā šķiet- pēc pieredzes un apkārt raugoties. Protams, ir arī izņēmumi. Bet kopskatu, kā lietas varētu virzīties, ar diezgan lielu precizitāti var gūt palūkojoties uz potenciālā partnera vecākiem. Tagad prātā "apskatot" paziņas un radus gūstu atkal tam apstiprinājumu. Un ģimenisks vīrietis nemēdz skraidīt turpu šurpu- tur ir krietni...

Sieviešu/ meiteņu standarti, melošana
Labrador, nedomāju gan, ka tādus tekstus varētu rakstīt meitenes ar augstu pašnovērtējumu! Ir diezgan ļoti jāneciena sevi, lai otram sarakstītu kaut ko tik atbaidošu. Un autoram ir stipri paveicies neiegrābjoties šādā "materiālā".

Vai labāk melot un izlikties?
Pilnīgi piekrītu valmierietim333. Apmēram tā arī gribēju rakstīt. Pēteris Kļava minēja, ka vīrieši ir vienkāršāki. Tas varbūt izskaidro to jūtīgumu. Protams, ka sievietes arī ir emocionālas, bet viņas pārfilozofēsies, izgrozīs lietas no visām pusēm, atradīs skaidrojumus un tādējādi stiprinās sevī lielāku emocionālu noturīgumu un izturību.

Vai Rīgā var uzlikt sodu īrniekam par savvaļas kaķu barošanu?
Lūk, minkas dara nopietnu darbu- cīnās ar grauzējiem. Kaut cilvēks to spētu novērtēt! Un ar savām cilvēciskajām spējām izdarītu savu darbu- pabarotu, parūpētos par cienījamu dzīvesvietu, bet, pirmkārt un galvenokārt, STERILIZĀCIJA.

Vai Rīgā var uzlikt sodu īrniekam par savvaļas kaķu barošanu?
Kā var būt aizliegta dzīvnieku barošana, vienalga mājā vai ārpus mājas?! Kaut kāds neloģisks jautājums. Jebkura palīdzība dzīvniekiem ir atbalstāma un stimulējama. Svarīgi būtu rūpēties par arvien jaunu kaķu mājiņu uzstādīšanu, kā arī gādīgie cilvēki varētu spert soli tālāk šos kaķīšus aizvedot uz sterilizāciju. Kaut kad, ja nemaldos, bija pašvaldības finansēta atbalsta programma šim pasākumam.

Dotu otro iespēju?
Noteikti nē! Priekš kam kaut kādu, kam "jāierauj"?!

Ragi😃
Ļoti labi! Kam lemts rāpot, tas nelidos (respektīvi- netiks pie foršas ģimenes dzīves)!

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Man šķiet, ka tā ir sievietes izvēle vai konkrētais vīrietis varētu būt labs bērnu tēvs.

Jaunās māmiņas pludmalē...
Ne mirkli nedrīkst mazus bērnus atstāt pie ūdens bez pieskatīšanas! Viss pārējais- pliki dupši, smiltis utt. ir sīkums.

Katrai savs "ietvars"...
Ja ar attiecībām būtu tik viegli kā ar kurpītēm... Zinu, zinu- ar kurpītēm arī dažreiz sarežģīti. Domāju, ka tas īstais, tas savs "ietvars" var būt tik viens dzīvē. Varbūt ir kādi izņēmuma gadījumi. Nezinu. Viss pārējais, kas ar mums notiek, tā ir dažādu interešu kopība, jā, arī simpātijas. Kāpēc ne?

Kàdi komentàri Jūs vairàk uzrunà?
Patīk spilgti un sulīgi komentāri un komentētāji, kas draudzējas ar gramatiku un pareizrakstību. Kļūdīties, protams, var ikviens, bet ir redzams vai tā neuzmanības kļūda, vai nemīļākais priekšmets skolā bijis latviešu valoda.

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
Edgaram 50 sarkanie īkšķīši no manis!

Par kuru partiju Jūs balsosiet vēlēšanās? Un kapēc?
Pagaidām zinu divas lietas: balsot iešu un nebalsošu par Saskaņu.

Tāda prastāka tēma - kāds auto būtu vairāk piemērots sievietei un kāds vīrietim?
Kaut kādas iebildes pret lielām, jaudīgām mašīnām varētu būt no dabas aizsardzības viedokļa, ko varbūt reti kurš iedomājas. Ja nebūtu šī aspekta, tad vienalga, lai katrs izvēlas, kas viņa dzīvi padara baudāmāku.

Dziesmu svētki
Fantastiska sajūta ir jau tā vien, ka nokļūsti tādu absolūti labvēlīgu, priecīgu un savstarpēji draudzīgu ļaužu masās. Grūti iedomāties, kur vēl varētu tik piepildītu svētku sajūtu gūt! Pa TV- operatoru darbu dažreiz varētu vēlēties labāku, bet ir tomēr plusi arī -sejas, emocijas, tuvplāni. Repertuārs nelikās garlaicīgs, netraucēja pat aukstums. Visiem milzīgs paldies par ieguldīto...

Vīrišķība
Varam zīmēt te nez kādas pasaku bildes, bet visas mēs novērtējam (nu, es tā domāju, ka lielākā daļa sieviešu) to, ka vīrietis ir spējīgs rūpēties par ģimeni un to arī dara un tas viņam patīk. Vasserman 12.23, galīgi neinteresē tādi, kas grib, var, prot nokaut kaut ko!

Tautas spēks?
Cerams, ka blakus aizsāktā tēma ļaus autorei iegrimt idilliskā balti rozīgā filozofijā un beidzot nomierināties.

Tautas spēks?
Un izcelt grautiņus kā kaut kādu protestu pieņemamu formu liekas, maigi izsakoties, diezgan atpalicīgi. Ja paskatās, kas ir šo grautiņu veicēji (jā, un arī mūsu slavenajā 13.janvārī), tad top skaidrs, ka nekāda tauta tā vis nav. Un esmu priecīga, ka līdz tam vēl mēs tikuši neesam. Man ļoti nepatīk šāda mūsu pašu neizsvērta un bieži vien uz argumentiem nebalstīta tautas un valsts noniecināšana...

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
Nedomāju, ka bērni izvērš kariņu pret jaunienācēju tikai joka pēc. Zem tā slēpjas sāpes. Un ne velti daži saka, ka nekad tā arī nav varējuši pieņemt šo apstākli. Tik vien kā sadzīvojuši vairāk vai mazāk. Visi vēlas dzīvot ģimenē ar īsto mammu un tēti.

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
Nu, sakiet vēl, ka šī tēma ir smieklīga! Nav smieklīgāka par tēmu dienu iepriekš, kur bija runa par jocīgajām iepazīšanās vēstulēm. Tās vismaz raksta pieauguši cilvēki atbilstoši savai audzinātības (neaudzinātības) pakāpei. Šeit bērniem ir reāla trauma ienākot ģimenē patēvam vai pamātei!

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Vīriešu netaktiskums, pie kam absolūti nepamatots, ir lieta, kas nošokēja, kad sāku lasīt PA. Un arī vēstules. Tikai par sevi ļoti nepārliecināti, dzīvē vīlušies un neizglītoti cilvēki var atļauties rakstīt tādas muļķības.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu