Letija

Sieviete (55)
iepazīties ar Letija

72 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Novērojums
Uz teātri, koncertu vai izstādi man svarīgi iet ar cilvēku, kuram arī interesē šis pasākums. Nevis tikai līdzi atvilkts. Pāris reižu dzīvē esmu bijusi viena (uz teātri). Teikšu - galīgi nebija slikti, taču zinošs un ieinteresēts sarunu biedrs, ar kuru apspriest izrādi, tomēr ir zelta vērts. Mājupceļš diskutējot, kas kuram paticis, kas nē - super! Bet tā - ja otram neinteresē, tad noteikti labāk...

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Precīzi uzrakstīja burleska 13:02. Tagad, par laimi, ir savādāk un jāsaka, ka man apkārtējie un lielākā daļa zināmo jauniešu pēc augstskolas beigšanas ir spējuši sevi pierādīt un 1500 vai 2000 uz rokas viņiem ir. Ar to var dzīvot pietiekami labi. Ar celtniecību savādāk - varbūt ir vairāk, bet darbs reāli fiziski smags, diezgan sezonāls, bieži bez sociālajām garantijām. Skolotāji? Kuriem...

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
1000 uz rokas un stipri pāri tam nav nekāds brīnums - tā pelna meitenes un puiši, kuri ir pacentušies nenobumbulēt savu laiku, bet iegūt augstāko izglītību. Personības izaugsmei arī nav maza loma. Bet, nu ar precēšanos tur sakars vien tāds, ka saistošs un interesants būs gudrs cilvēks, ar mērķi dzīvē - un tādi parasti arī "nesēž" uz minimālās algas.

Labie tēvi?!
Jā, labi pateikts - ja izpratnes nav, no sevis neko izspiest nevar! To pašu varētu teikt par izglītību - ja tās nav,..........bērni saņem mazāk!

Attiecības ar saistībām
Saistības, saistības, saistības. Nestreso, ar Tavu domu gājienu nekādas attiecības ar saistībām nevarētu būt - aiz tā vienkāršā iemesla, ka diez vai kāda, ko nopietnu ar Tevi vēlēsies. Likumsakarīgi - viņai nekādu pienākumu šajā procesā nebūs!

Kādām vīrieša pasakām, ko viņš tev ir stāstījis tu esi noticējusi?
Vispār jau to var diezgan labi nojaust - ir pasaku stāstītājs, vai nav. Līdz ar to - kur problēma? Vienkārši ar tādu netikties (kur nu vēl precēties)! P.S. Autors despotisks, bet atkal..... laikam taču ir tādas aizmiglojušās jaunkundzes, kas uz tādu iekrīt.....nu, pašas vainīgas.

Normāli vīrieši!
"Normāls" skan tā ļoti viduvēji! Tikpat labi arī smēķējošie un TIKAI pa svētkiem dzerošie kādai (daudzām?) var šķist pavisam normāli.

Labāk tā, nekā nekā
Dienas citāts: māte nav sieviete. Diez, kā ir ar tēviem? Par jautājumu - gaidīšanas režīms ar nevēlamu, manuprāt, ir pilnīgi garām. Vai nevēlamais nav cilvēks, ja viņam pār plecu var tā vienkārši miegt ar aci nākamajam labākam variantam?

Kas ir tas, kas jums pietrūkst tagad dzīvē un ko jūs darāt, lai to iegūtu?
Viss ir, bet, ja runājam par to, kas veido dzīves pamatu - mīļajiem cilvēkiem, tad daļa no tiem ir aizgājuši un atpakaļ laiku nepagriezt. Visu pārējo var iegūt.

Melnais humors? :)
Vienalga, ka dāvina ziedus, vienalga, ka samuld visādas pasaciņas - kā var iedomāties dot naudu??? Vīrietim. Kaut kā nejūtu līdzi tām būtnēm, jo....lai taču dara ar savu naudu, ko grib un nesūdzas!

Vai jūs cienat Latvijas valdību?
Man gan liekas, ka ne tikai valdība ir izpelnījusies komentētājas (plkst. 9:41 un 12:56) necieņu. Otra šāda grupa varētu būt cilvēki ar kādu onkoloģisku saslimšanu, kuri konsekventi - vismaz divos komentāros - tiek neatgriezeniski apzīmogoti ar "vēžinieki"!

Vai jūs cienat Latvijas valdību?
Luusila, valdībai ar Tevis minētās slimības izārstēšanas neiespējamību maz sakara, zinātnei gan. Ja par jautājumu, tad - tas, kas ievēlēts, bija tautas lielākās daļas griba, un pareizi te rakstīja, ka viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs visi. Nav jau nekāda gudrība izgāzt savas negācijas, labāk pievērsties savai dzīvei, aizbraukt ceļojumā un, atbraucot, atkal un atkal saprast, cik mīļas ir mūsu...

Ledusskapis iet, saldētava nesaldē līdz galam, kāpēc?
14:20 Neviens remonts nevarētu maksāt tikai 35 eur!

Uzvards...
Arī esmu vecmodīga un šķiet labākais no labākajiem variantiem, ja ģimenēs ir savi - kopīgie bērni, nevis plus vēl sievas bērns un vīra bērns. Tas tā - jaunajām ģimenēm. Dzīves otrajā pusē liktens var ieviest negribētas korekcijas un tad jau, protams, kopā sagājušajiem ir katram savi pieauguši bērni un labi, ka tā.

Santehniķi un sekss ar vientuļām sievietēm
Tēmas pieteikuma virsraksts ir vienkārši fantastisks! Tādēļ, ka tik jauks un smieklīgs virsraksts, atcerējos te citā tēmā izteikto frāzi - punktainie ar punktainajiem un plankumainie ar plankumainajiem - kas man šoreiz liekas diezgan atbilstošs. Noteikti, ka arī santehniķiem ir sava niša un sava ieinteresētā auditorija!

Kā pārdzīvot šķiršanos, un nesajukt prātā?
Stiprināt sevi ar domu, ka dzīvē ir lielākas nelaimes. Un jā, ja tas nav pusaudžu vecums, kad vēl dzīvē maz, kas redzēts un viss liekas liela traģēdija, tad vēlākos gados būtu jāizvērtē likteņa sitieni un jāpriecājas, ka nav vēl sliktāk.

Iedot savu auto
Nezinu kam vajadzētu notikt, lai es sava atvaļinājuma pavadīšanai atļautos lūgt citu cilvēku auto. Tā nav nekāda ārkārtas situācija. Jā, protams, saviem vistuvākajiem, piem., bērniem dotu. Un normāli, ka viņi kaut ko tādu prasītu. Bet nu, visiem citiem jāsaprot, ka šādi lūgumi ir nekorekti.

Aizdot savas mājas
Nē, protams - man nav tik nabadzīgu draugu un arī tik jocīgu, nē. Mana māja nav iznomājama izklaides vieta!

Gadu starpība (liela gadu starpība)
Pēc daudzu komentāriem spriežot, liekas, ka eventuālais attiecību modelis ir tik ļoti pārpārēm iztēli raisošs, ka (vismaz man tā šķiet) nepamanīju, ka komentētāji aizdomātos par savu bērnu (jauniešu) sajūtām un, visticamāk, kaunu, uzzinot par savu vienaudzi kā māmiņas (vai tēta) "mīlestības" objektu.

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
22:48 Kā var vienā teikumā ietvert tik daudz muļķību: 1) dabūt veci savos valgos (aizvēsturisks formulējums!), 2) pudeli vecim uzliks (murgs kaut kāds), 3) glāzīti pielies (vēl lielāks murgs).

Kā sievietes ruagās uz to, ka dzīvesbiedram šad tad patik iedzert šņabīti vai aliņu?
Uz tādu nav vispār ko skatīties - viņš var staigāt mierīgi savā nodabā tālāk. Apbrīnojama dažkārt ir dažu sieviešu tolerance šajos jautājumos - vai TIKAI reizi nedēļā, vai TIKAI reizi mēnesī?! Tie, kuri nevar bez pudeles iztikt (pavisam iztikt), tak dzīvojiet ar savu pudeli, kur problēma!

Vai tas būs pieklājīgi?
Nazim laba doma par dūmu detektoru - spainis tad var pagaidīt. Bet nu, nevienam nav jāatrod šai neadekvātajai kundzītei kaut kāda cita vieta - viņas problēma, lai mācās sadzīvot un risināt, neuzbāžoties citiem.

Vai tas būs pieklājīgi?
Ļoti neciešu smēķējošus cilvēkus un atbalstītu ūdens spaini, ja vien šis gājiens nedraudētu ar kaut kādu atriebību. Protams, ka vispirms jārunā, bet rezultāta var nebūt abos gadījumos. Ir taču kārtības noteikumi, kuri liedz smēķēt koplietošanas telpās. Un pamatojoties uz tiem, kauja jāuzsāk - aizrādījumi, citu iedzīvotāju iesaistīšanās, gala beigās arī policija.

Dažādas profesijas, izglītība.
Ak, jā un, lai radītu bērnus, tiešām nav vajadzīga izglītība. Sabiedrības lielākais lāsts - radot arvien jaunus dzīves pabērnus, kuri radīs tādus pašus. Kas ir bērnunamu nelaimīgo bērnu vecāki? Vai tur daudz (vai vispār viens) atradīsies tāds, kurš nav bomzīgs, kuram ir laba izglītība?! Un, kas ir bēgļu armādas ar viņu daudzskaitlīgajām atvasēm? Ko viņi savā dzīvē ieguvuši, ar kādām prāta...

Dažādas profesijas, izglītība.
Pieminēt sensenos laikus, kad dzīvoja Kr.Barons, ir mazliet smieklīgi, nazi! Un frāze, ka, lai audzinātu bērnus izglītībai ir maza nozīme, darbojas tikai gadījumā, ja nav vēlmes izaudzināt mērķtiecīgus, zinātkārus un progresīvus savas dzimtas turpinātājus.

Dažādas profesijas, izglītība.
Pat agrā jaunībā saprecas tie, kas kopā studē augstskolā vai no dažādām augstskolām. Izglītība ir ļoti svarīga. Parasti tie, kas ir uz viena viļņa, ir arī līdzīgās domās par izglītību. Vēlākajos gados iepazīstoties, šī plaisa pasaules uztverē kļūst arvien grūtāk pārvarama. Un nevajag nemaz pārvarēt, jāmeklē vienkārši sev atbilstošs cilvēks.

Hobiji. Vai ziedot?
Atkal - otrai pusei jābūt gatavai respektēt VĪRA vaļaspriekus (c). Respektēt, jā, ja ir pieņemamas, piem., medības vispār kā tādas. Un tomēr - ja ir vienās brīvdienās medības un otrās brīvdienās makšķerēšana un tā visu laiku, tad, mīļie vīrieši, kādēļ Jums vajag ģimeni?!

Hobiji. Vai ziedot?
Šajā jautājumā domāju tāpat kā Kurts69. Jo, ja daudz laika velti hobijiem, varbūt nevajag būt attiecībās ar kādu, neveltot otram cilvēkam laiku. Tas taču loģiski, ka, ja ir kopīgas intereses, tad arī divu cilvēku savienība ir ciešāka un noturīgāka. Un pastāv taču iespēja, ka savstarpēji iepatīkas abu hobiji.

Vai dzīvnieku mīļi ir arī labāki cilvēki? Vai tiešām ir tik liela atšķirība?
Domāju jau , vai tad iztiksim bez Hitlera pieminēšanas?! Bet, interesanti - daudzi uzraksta pētījuma cienīgus apcerējumus, tā vietā, lai vienkārši saprastu to, ka nepieciešams ir palīdzēt dzīvnieciņam un mazam bērnam, glābt viņu dzīvību, ja viņi nonākuši tādā situācijā (kur parasti ir iesaistīti "mīļie" līdzcilvēki ar savu bezatbildīgumu un nežēlību). Nevis salīdzināt suņus un kaķus ar...

Vai dzīvnieku mīļi ir arī labāki cilvēki? Vai tiešām ir tik liela atšķirība?
18:05 Pirmā rindkopa par kastrēšanu un čipošanu- unikāls tumsonības šedevrs, kas skaidri parāda cilvēka - mežmaļa - absolūto negatavību kļūt par kāda jauka, mīļa četrkājainā drauga saimnieku!

Vai dzīvnieku mīļi ir arī labāki cilvēki? Vai tiešām ir tik liela atšķirība?
Sāksim ar to, ka dzīvnieks nevar pateikt, ja viņam sāp. Viņš nevar izstāstīt visas tās šausmas, ko viņš pārcieš bezatbildīgu un nicināmu divkājaino indivīdu dēļ. Kaut kādam bomzim vai mazturīgajam ir visas iespējas informēt par savu sociālo stāvokli. Jā, bērni ir neaizsargāti - tāpat kā dzīvnieki. Atšķirība starp cilvēkiem ir ļoti liela - ja nav empātijas, tad arī visā citā cilvēks ir...

kad nāks bruņinieks ..
Domājiet un domājiet. Varbūt pārmaiņas pēc - domājAt?

Ļaunums, labums, tolerance, neiecietība
Arī domāju par šo tēmu. Sākumā bija milzīgs izbrīns par visām lasītajām rupjībām. Dažu dāmu un pāris kungu starpā. Redzu, tā ir ikdiena. Kas būtu šīm personām satiekoties dzīvē? Kautiņš? Varbūt tā ir vienkārši virtuāla, neizdevusies spēlīte?! Bet, tad pastkaste varbūt būtu piemērotāka vieta, kur mētāties ar visu to?

Veiksmīgas iepazīšanās priekšnosacījumi
Pirms saullēkta? Pieļauju, ka vēl piedevām vasarā, ne ziemā. Varētu gadīties gan, ka nebūs daudz romantiķu šajā laikā.

Vai jūs izdzīvotu?
Paskatoties kā visa jaunatne tup telefonos, paliek viņu žēl. Nekas mainīties nevar, dzīve un progress rit uz priekšu. Pagātnē paliek gandrīz viss, kā dēļ bērnību var nosaukt par neaizmirstamu un jauku - pagalma draugi, kopīgas spēles un velopiedzīvojumi. Kustība. Tā visa vairs nav. Mūsu paaudzei jau nemaz var nejautāt - skaidrs, ka mēs iztiktu, un daudzi pat vēl laimīgāki kļūtu.

Parunājam par palīdzības došanu, ņemšanu, lūgšanu
Es ar vārdu palīdzība saprotu to palīdzību, kuru var sniegt nekad, nekad negaidot neko pretī. Un Tesai taisnība par patversmēm. Reāla palīdzība, lai glābtu dzīvību, piemēram. Kaut kādas attiecības - tu man, es tev - saucas vārdā "darījumi".

Kungi-godātie-
Patika Skutera atbilde. Žēl, ka sieva nav vairs tai sarakstā, bet nu dzīvē gadās arī izšķirties. Bet virziens pareizais - par saviem vistuvākajiem atdot visu!

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Vēl tik piebildīšu Sanijai013. Meklēt ūdens pienesējas vecumdienām, ja vīrietim jau skaistie 50, ir diezgan izgāzies pasākums, jo ūdeni pienes, ja kopā ir baudīti dzīves jaukumi (gan ar plus, gan mīnus zīmi) visas dzīves garumā, ne meklējoties steidzamības kārtā, kad beigu fāze klauvē jau pie durvīm.

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Chris, sieviete vienmēr būs vajadzīga, bet Tev palīdzēt var vienīgi savu ambīciju pārskatīšana un noglabāšana grūti pieejamā vietā.

Kas ir pats labākais, ko esi izdarījusi priekš sava vīrieša?
Ņemot vērā autora aroganto personību, šeit vienīgā (pareizā) atbilde varētu būt pretjautājums - ko, Tavuprāt, Tu pats esi sievietei sniedzis un vai vispār sniedzis???<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu