Hbbs

Virietis (43)
iepazīties ar Hbbs

4 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Pankūku novietošana uz šķīvja
Kā pareizi pēc pankūku cepšanas tās novietot uz šķīvja? Ar to pusi, kura beidzamā bija uz pannas vai otrādi?

Iedalījums
Zeltracītes ( svarīga nauda) Iedomīgas kuces ( vienkārši pēc definīcijas) Stulbas kazas ( nejēgas) Normālas sievietes- var teikt pat, cilvēki ( nav daudz) Pārizglītoti skuķēni ( izglītība...

BMW motociklu pieredze
Kādam ir pieredze, lai salīdzinātu BMW K1200 GT un BMW R1200RT griezes momentu? Pirmais ir 4 cilindri rindā, otrs- opozīts.

Dāvana kāzām Vācijā
Kādas idejas dāvanai kāzām Vācijā ? Precas vācieši, seni, labi paziņas.

77 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā saprast izteicienu?
AivarsN, vēl viens ar sajātu prātu. Protams, ar darbu pie NAUDAS tikt nevar, ja ar jēdzienu ´´nauda´´ saprot rīku, ar ko baudīt dzīvi. Taču, ne nu tikai ´´nozagt,izkrāpt,vai kā savādāk atņemt to citiem´´, kā tu tur īdi, var nopelnīt naudu. Ir pietiekami daudz normālu veidu, kā nopelnīt. Bet tava līmeņa sapratne to neļauj izprast. Attīsties.

Kur var iepazities ja man pari 50?
Padomijas domāšana sit cauri arī šajā ziņā...tie, kam pāri 50...:D

un kas ir varda briviba?
Klau, džozefinpaup, zināji, ka arī bez interneta ir dzīve un daudz interesantāka? Atkarīgie jefiņi...

un kas ir varda briviba?
Sūdzi tiesā. Vai sāc raudāt. Le pipec, izdzēsa bērnam saraksti :D:D

Vai dāļāt padomus ir prātīgi?
Par attiecībām prasīt padomu ir dumji, vēl jo vairāk internetā muklājā.

Vai globalizāciju var un vajag apturēt? Vai kļūsiet banonīti?
coldlans- jā, suns tam noder krietni labāk par klasiskajām ohujistēm noteikti. Ir uzticams draugs un labs sarunu biedrs. Bez slimām ambīcijām :D Es arī apdomāšu šo opciju.

Vai negribēt seksu bez jūtām ir vecmodīgi?
Droši vien vienkārši sagribējās palielīties- mani grib :D

Kā vīrieša dzīves uztveri var izmainīt sieviete!?
Epifānija- kurā vietā 300 apģērbam ir izšķērdība?? Neesi pamēģinājusi sev ko labu iegādāties kādreiz? Te nav runa par uzpūsto cenu bet gan par kvalitatīviem izstrādājumiem, kuri maksā, jo ir tā vērti.

Kā vīrieša dzīves uztveri var izmainīt sieviete!?
Viss ir prātā. Cik pats atļausies, cik spēsi atvērt savu redzes un domāšanas leņķi, tā arī dzīvosi. Esi brīvs it visā, jo brīvāks būsi, jo augstāk lidosi. PS. Edgaram- 300 eur apģērbam Tev šķiet kas ūberkruts??

Vai globalizāciju var un vajag apturēt? Vai kļūsiet banonīti?
coldland- ja Tu šitā blandies pa pasauli , strādādams jebkur, kas būs ar suni, kuru pirksi?? Šss nosprāgs neēdis..

Kvēpu filtra izgriešana Toyota Avensis
Šitiem izgriezējiem pašiem vajag kaut ko izgriezt, lai nevairojas. Pēc tam brauc smirdēdami un citiem jāož viņa kvēpi. Ja nevari atļauties uzturēt auto, pērc velosipēdu un minies.

Ergonomisks matracis sunim
collands- Tu pajautā tam suņukam, vai viņš grib matraci vai bedri rakt. Mans suns izrok bedri un guļ tajā pārlaimīgs, jo ziemā būdā ielikto silto sedziņu izmeta ārā un gulēja sniegā :D Bet nu man jau ir atsevišķs gadījums drošivien, jo man ir suns vulgaris ( vilka un haskija krustojums) nevis dibenbučojamais vannā liekamais suņa izstrādājums .

Vai kāds var ieteikt labu un kvalitatīvu servisu viedtālrunim Samsung modeļiem?
Mazāk vajag lasīt internetā atsauksmju lapeles. Aizej, kur ieteica , pārliecinies pati. Ja jau reiz tas verķis tikpat ir nosprādzis, sliktāk tikpat nebūs.

Ergonomisks matracis sunim
Ergonomiskais matracis sunim... 😂😂😂😂 Cilvēki arī pārkarsuši šajā vasarā... ieej aukstā dušā! Bet galvu, galvu zem ūdens paturi obligàti ! 😂

Zeme vienam īpašniekam, bet māja citam
Klasiskais klasiskā “latvieša” stulbums- jāt citam prātu un kaut ko censties pierādīt nevis normāli atrisināt situāciju un dzīvot mierīgi. Bet nevar, jāiestājas pozā un jāparāda vara 😂

Bojāta gāzes ūdens sildītāja kontrole, amerikāņu
Aptuveni no tās pašas sērijas, kā zvanīt ārstam un stāstīt, ka tur iekšā kaut kas sāp un kā to izārstēt. Sauc meistaru.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Ja vīrietim ir uzturlīdzekļu parāds par bērniem, tad viņš nav vīrietis bet gan lempis. Tāpat ir ar tiem, kuriem katrā stūrī ir tiesu izpildītāja pavēstes.

Rekuperātors...? Vai Jums kādam tāds ir mājās uzstādīts...? Kadas atsauksmes..?
anis ienāca un pateica, ka visi ir muļķi, tikai viņš ir atklājis , kā visu pa lēto un labāk uztaisīt :D:D Šo cilvēciņu viedoklis ir tāds, ka bembis vai kaut jauns pežo ir izrādīšanās. anis ieliks žigulī kondiķi pats un neies citus barot un būs tikpat labs braucamais. Kaut kā tā.

Rekuperātors...? Vai Jums kādam tāds ir mājās uzstādīts...? Kadas atsauksmes..?
edding- nu nevar tā, kāpēc tad cilvēks jaunus logus lika? :D Ciet jātur.

Rekuperātors...? Vai Jums kādam tāds ir mājās uzstādīts...? Kadas atsauksmes..?
JurisK- izlasi visu to diskusiju. Cilvēks KAUT KO nopērk, KAUT KĀ uzstāda un slēdziens gatavs :D Ventilācijai ir tik daudz nianšu, lai tā pareizi funkcionētu. Pie tam, kurš Tev teica, ka VISAM jābūt izdevīgi un ka dzīve būs vienkārša??

Rekuperātors...? Vai Jums kādam tāds ir mājās uzstādīts...? Kadas atsauksmes..?
Ja ja, pats var rekuperācijas sistēmu uztaisīt :D Un zobus labot...un sirdi operēt un maizi cept un makaronus taisīt...var jau. Rudenī taps nams un tajā būs sistēma. Ir paziņam un lieta laba. Putekļu arī istabās mazāk krietni un gaiss svaigs visu laiku. Ir taču risinājumi arī jau gatavam objektam, ieliek sienā ar izeju uz āru.

Ka nomainit sajugu Mazda xedos 6
Šis cilvēks droši vien zobus arī pats labo :D Ja jau uzdod tādu jautājumu, tad sajūgu pats nemaina...

Vai jūs apvainotos, ja jūs nosauktu par skaistuli?
Normāla reakcija uz sarkasmu.

Vai Latvijaa drīkst braukāt ar arvalstu nummura ziimeem?
Jā, tas nu gan man vareni skauž, ka es nevaru samest čemītī lupatas un notīties laimes meklējumos Vācijas vai citā virzienā... Nez kas ir jālieto, ja ko tādu var izdomāt, ka man skauž klaiņošana pa pasauli. Jā, es arī šad tad esmu citās zemēs, uz Vāciju jūlijā došos, ielūgums uz kāzām stāv plauktā. Precas mani vācu draugi... Šad tad esmu UK darba lietas kārtojot, esmu redzējis to kontingentu...

Vai Latvijaa drīkst braukāt ar arvalstu nummura ziimeem?
Es tik nesaprotu, ko jūs te uzturaties? Vai tad tajās laimes zemēs visa kā nav gana? Nav oho.de vai oho. ie , kur laimi baudīt? Geiša- kas par murgiem, 10 eur dienā? Aprobežotība sit augstu vilni... klaidoņu suga un klaidoņu radītāji, bērni arī nemaksà un deklarējas citur 😂 Ko jūs katrs ( LV nolicēji) esat darījuši, lai tie LV ceļi kļūtu labāki? Nu, izņemot īdēšanu internetā...

Vai Latvijaa drīkst braukāt ar arvalstu nummura ziimeem?
Tu ievēro LV likumus un maksā par to, ko lieto. ZB šitie tirliņi, citiem uz kakla sēdētāji. Vazājas pa pasauli, meklē treknāko desu, bet par to maksāt nevēlas. Vienam DE tiesības nolikt par dārgu, citam na haļavu vizināties utt..

Nolikt CE kategoriju Latvijā dzīvojot Vācijā
Edg- dārgi taču, nelasīji? Pie tam šis klaidonis pat kritizē DE likumus, apgalvojot, ka tās liekas prasības :D LV viņiem slikti, arī DE nav labi :D:D Nožēlojamie klaidoņi. Nekas savādāks par tiem, kuri laivās no Āfrikas pārpludina Itāliju.

Nolikt CE kategoriju Latvijā dzīvojot Vācijā
Ja jau tu esi klaidonis un saldās dzīves meklētājs un atrodies Vācijā, ko šnurkalējies atpakaļ un nevari samaksāt visu atbilstoši Vācijas cenām? :D:D Ak šie letraki-laimes meklētāji un pie sveša katla gatavo putru strēbt gribētāji... Taču maksāt par kaut ko atbilstoši tam līmenim, kur esi aizklīdis, negribi :D:D

Elektriskais caurteces ūdens sildītajs dušai..
Kāds tur carteces sildītājs ar 16A ievaddrošekli? :LD Ja kāds saka, ka sitīs pa nagiem, tad viņš ir mudaks.

Normālība
Tā jau ir, ja esi nenormāla, jāuzdod šādi jautājumi :D Un kas tas par uzstādījumu-1200 eur zeltracīte :D Pacel latiņu, tāda švaka zeltracīte no tevis izspiedusies :D

Sievišķība
edding- precētie, kuri piedāvā karstās tikšanās, ir vārgi un vāji vīrieši. Slapstekļi.

Sievišķība
valmierietis333- spēcīgam vīrietim nav obligāti vāja un aizsargājama sieviete nepieciešama. Ja pats esi vājš, tad droši vien baidies no spēcīgas sievietes sev blakus. Normālam, pašpietiekamam vīrietim der jebkura Normāla sieviete. Vārga, spēcīga ...nav būtiski. Tālāk jau runa par zeltracītēm un durām pēc noklusējuma...kur darbojas īpašie nosacījumi.

Iedalījums
Tessa- kāds sakars kompleksiem ar to, ka man pietiek? Es labi apzinos savu līmeni, ko varu atļauties un jūtos tajā ļoti komfortabli. Tāpēc es saku- man pietiek. Mani absolūti nesatrauc kaimiņa lielāka māja vai dārgāks auto. Kāds tam sakars ar kompleksiem ? 😂

Iedalījums
Oi, svarīgu kategoriju piemirsu... Krāpnieces, kuras krāpj vīrus.

Iedalījums
Pie tam, es jau sākotnēji uzsvēru- šī portāla personāžu iedalījums manā ieskatā. Tāpat kā ar saab brauc liels dīvaiņu procents, šeit koncentrējas interesants iepazīties negribētāju kontingents. Tā kaut kā.

Iedalījums
janka, savus ieteikumus pietaupi savam dēlam, ja tev tāds ir, pieaugšanas ekspert...

Iedalījums
Tessa- kāda starpība, cik es pelnu?? Svarīgi, ka man pietiek. Un, ja sieviete ir gudra, satiekoties sapratīs, kādā līmenī dzīvoju un cik ir tas- pietiek. Kur dzīvoju, ar ko braucu, kā ceļoju. Un arī viss pārējais viņai būs skaidrs. Nevis pat nesatiekot, pēc īsas sarakstes- cik tu pelni... WTF? Tas par naudu. Par izglītību līdzīgi. Diploms neko nenozīmē.

Iedalījums
Solvitas, man nav bijušas divas sievas, tā kā- pļurkt 😂 Oi, kā vienai otrai aizķēris, yessss 😂😂 Kā saka latvju grāvjrači- taisnība kož acī 🤪😋

Iedalījums
Tessa, zini, ir jau par ko... Pie tam tas ir tas, ko es domāju. Un, ja sieviete paprasa, cik man naudas un tas ir noteicošais faktors, tad viņa IR mauka.

Iedalījums
Pi tam- foršās ir kategorijā normālas. Un iedalījums ir par šo vietni, uzturoties noteiktu laika sprīdi, rodas viedoklis.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu