SaulLi

Virietis (42)
uzzināt vairāk par SaulLi

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīrieša darbs
Dārgās sievietes! Vai jums ir svarīgi, ar ko ikdienā nodarbojas jūsu otra pusīte? Vai tam ir nozīme prestiža ziņā, kā vīrietis nopelna dienišķo maizi? Cik nozīmīgu lomu jūsu attiecībās spēlē šis...

Ko darīt, ja negribas iet mājās no darba?
Bet darbā arī negribas palikt!

Kas ir tikumīga sieviete?
Kāda PA komentētāja iespaidā, apspriedāmies ar kolēģiem par to, kas ir tikumīga sieviete. Lielākais vairums uzskatīja, ka sieviete, kas sekso tikai missionāru pozā. Kāds teica, ka nevainīga esot...

11 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vīrieša darbs
Nu nedomāju, ka Vaira necienīja un neciena savu vīru! Tas par to sievas augstāko līmeni. Atceros, lasīju interviju ar Kučinska sievu. Nu negribēja. Bet saprata un pieņēma. Tak patiesi mīloša sieviete atbalstīs savu vīrieti lai kāds slogs arī jānes! Vai arī tas ir sievietes egoisms uz neupurēšanos lielākas tautas daļas labuma dēļ?

It kā smuka,bet nepatīk??
Tādas švabras ir briesmas. Man ar te blakusnodaļā divas tādas. Tad nu abas savā starpā lecas, pārējie ar viņām tikpat kā nekomunicē, pat ne sveiki. Bet nu smukas sakrāsojušās un zeltos un karekļos, īsos bruņčos, bet tak kolektīvajās ballēs tā arī sēž vienas. Kurš ta grib tādas, kas vienmēr zobus atņirgušas rej.

Vīrieša darbs
Interesanti, ka visiem meliorators izsauc tik daudz diskusiju :) Bet sētnieks? Kā būtu būt sētnieka sievai? Katru rītu šķūrē sniegu plkst4 :) Lai dāmītēm būtu ērti iet uz darbu, trotuāri tīri.

Vīrieša darbs
Tas, ka vīrietim jābūt Vīrietim, ir skaidrs. Laikam neprecīzi noformulēju domu- Cik svarīgi jums ir, lai varētu lepoties citu acīs, savā sirdī, bērnu, vecāku priekšā ar to, ko dara jūsu mīļotais?! Piemēram-meliorators uzlabo mūsu vietējo zemīti, padara vieglāk apsaimniekojamas lielas platības par to saņemot pieklājīgu naudu. Ārsts palīdz saslimušajiem, dod savu artavu latviešu tautas veselības...

Badošanās un iziešana no tās
Vai esi tik dusmīga un nikna dēļ izsalkuma?

Cik jāpelna mēnesī, lai uzturētu sievieti?
Appreci normālu sievieti, kura strādā un atslogo viņas ikdienu ar mājsaimnieces algošanu, tik arī izmaksās-cik komunālie plus mājsaimnieces alga. Pārējo lai pati sevi uztur.

Vai jums arī šķiet, ka sievietei uzmanība ir jāizrāda katru dienu?!
Diezi vai tās ir attiecības, ja figurē vien kā virtuālas. Līdz ar to tur nav ko uzturēt, jo visticamāk ka tikai viens tās uzskata par attiecībām.

Badošanās un iziešana no tās
Iesaku sākt ar buljonu un nedaudz balto gaļu.

Kā agra/vēla celšanās ietekmē organismu ar citu bioritmu?
Man ir vienalga vai celties agri vai vēlu, es gribu celties tad, kad gribu celties. Respektīvi, tas atkarīgs cikos iets gulēt, līdz ar to svarīgs nogulēto stundu skaits, kas man ir apmēram 7-8 lai justos labi.

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Kur tur kāds humors? Nevienu vīrieti nekam nevar piespiest! Stika, izklausies bezjēgā augstprātīga.

Kāds alus (vīns, viskijs, konjaks utt.) tev garšo?
Dzeru tumšos alus. Un konjaku.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu