Stika

Sieviete (38)
uzzināt vairāk par Stika

38 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Skorpions vīrietis
Labāk lai klusē nekā seksa laikā vairākkārtīgi apkakājas. =))) (kā nesen Seksa sadaljā 1 tēmā bija rakstīts)

Kāpēc tik daudzi ignorē veselīgu dzīvesveidu?
Daudzi ignorē, bet daudzi piekopj daudz veselīgāku dzīvesveidu kā manā bērnībā un jaunībā tas bija. Toreiz pīpēja daudz vairāk, nmazāk sportoja. Bet tagad no tiem vīriešiem, kurus pazīstu, gandrīz visi sporto. Manējais 2 reizes nedēļā trennējas basītī, ziemā slēpo, arī aiziet uz svaru zāli, bet vai tāpēc viņš retāk slimo? Nekā! Tagad arī mājās gulj slims ar vīrusu. Un vēl: Kurt - ja Tu liec...

Ko domā sieviete iepazīstoties?
Vot perspektīva viņu arī interesē! Caur to viņa Tev liek saprast, ka vinu sūdīgs sex neinteresē un lai Tu aizdomājies, vai vari turēt līdzi vinjas bijušjam.

Lomu spēles!?;P
Izvirtulis gumijas laivu vel stiept uz viesnīcu. (c) - Piepei cepums. ;)) Nu sanāca lomu spēles jeb dāma izlaida gaisu?? =))

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
A ko tik švaki, magnij? Varēja tak Tev kādu cūķi strikītī atvilkt -dzīvu vai nokautu - gaumes jautājums . =)

Vai jums ir svarīga jūsu virtuālā reputācija?
Mani šššausmīgi uztrauc, ko par manu reputāciju domā bumpastiks, vinja piepūšamā dāma, vinja māte, kas gulj aiz sienas un klausās vinju zeksi, kā arī ko domā vinja kaiminji par mani. =) Ak jā, un vēl vinja pastniece un sētnieks. Ti ljoti uztrauc, ka kopš tā laika kad oho parādījās bumpis, en negulju caurām naktīm un uztraucos, ko par mani padomās vinjš un visa vinja pieminētā kompānija. ĪSĀK...

Pirmais, otrais , trešaia randiņš...
Šajā tēmā var uzreiz ieraudzīt, ar kuriem dāmas var mēgjināt tikties, bet kuriem (piem.pirmajiem diviem) pendeli pa d... un pigu zem deguna. Vērtības atradušās. Jāsmejas.😀😝😎

Kā Jūs cīnāties ar prokrastināciju?
Cien. admin, lūdzu pievērsiet uzmanību, ka Jurijs_57 mani piemin un nozākā pēdējā laikā ikvienā tēmā, kā arī apmelo (kā šajā gadījumā). Un izdariet lūdzu attiecīgus secinājumus un rīcību... Starp citu, viņa rīcība ir pret PA lietošanas noteikumiem!

Kā Jūs cīnāties ar prokrastināciju?
Das.... kā gan es nodzīvoju bez "prokrastinācijas" jēdziena līdz šim laikam?? Nesaprotu! Tā es domāju, ka vnk novilcinu kaut ko, bet tagad izrādās - noprokastinēju =) (jeb NOPROKASTRĒJU?) =))) ŠAUSMAS, VIENVĀRDSAKOT, NEV JĒDZIENS. =)

Šķirstot anketas.....
Ja nu kāds te ir tizls, tad babenīt ar cepuma nosaukumu, tā esi TU - ar savu centneru, kā arī zirnekļtīkliem sen aizaugušo ... un tādām pašām smadzenēm. =)))

Šķirstot anketas.....
Lūse, tici, ka man pie kājas, kā viņa sirds pukst pret mani vai mēle. =)) Viens no oho lielākajiem "purva dīvainīšiem", kurš vaiga sviedros cenšas tēlot gudru, bet nesanāk. =)

Šķirstot anketas.....
Ar tādu pašu "ticamības" pakāpi es varētu pateikt, ka Piparkuka, Jurijs_57 un DanaL ir viena un tā pati persona, tikai atškjirībā no tās vienas ..... , esmu pie skaidra saprāta! =))

Šķirstot anketas.....
Varētu padomāt, ka tas ir kaut kas MEGA RETS vai 7.pasaules brīnums... Neko nedomāju - kas tur ko domāt!

Vai jūs šodien runājat ar tiem pašiem cilvēkiem ar kuriem vakardien?
Aizvakar sarunājos ar cilvēkiem, vakar ar dzīvniekiem, šodien sarunājos ar telefonstabu, bet ar ko rīt sarunāšos - hvz. =) (Kāds jaut., tāda atbilde...)

Cik svarīga jums sarakstē pareizrakstība ?
Galvenas, lai labi kniebjas (c) =))

Nu kur slēpjas tā probļema?
Bumpastik, tāda mīla Tev, bet kā es skatos- visu spamu lasi cauri. Un tas ir vīriškjīgi, ne? Zini ko, ir starpība, ko runā 1 pustraka babene spamā, kurai pašai čum un mudž ar nikiem, un ko runā normāli ļauži. Lūsi es uzskatu pie normāliem un punkC. /Un man vienalga, kāds Tev dzimums starp citu. /

Nu kur slēpjas tā probļema?
>19:06 Ups - labais, nu ne velti Luusila un vēl daži jau sen teica, ka bāba ir B. =(

Nu kur slēpjas tā probļema?
Nu palielījies ar savu dāmu 116.reizi - domā - kādam no tā silts vai auksts? Un pārējie visi, iznjemot tevi, te prjam bešā un guļ ar zobiem pret sienu... =) Aha, šas.

Krievu kadreiz ļoti populārā mīlas filmā Zimņaja višņā
Tu savas netīrās zekjes un trusikus esi izmazgājis, ka fantazē atkal kārtējo reizi par to, kas galīgi uz Tevi neattiecas? Ne tu students, ne tevi kāda apčubināt taisās.

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
> 19:27 Manam vecamtēvam ir 88 gadi, bet viņš ir daudz mūsdienūgākiem uzskatiem un saprātīgāk domājošs nekā šīs tēmas apsūnojuši bābiskais autors. Viennozīmīgi. =))

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
ŠAUSMĪGI gribētos uzzināt, kura ir tā "Skaistule" ar lieko svaru un kā tas iet kopā. =)) Jurka paliek par tirgus bābu. =))

Izvēlīga....?
Neatbalstu, ka dāmas 40-50g + tikai tāpēc, ka attiec.vecumgrupā mazāk vīriešu, noliks jebkādus savus principus un njems, kuru pagadās. Izvēlīgām saprāta robežās jābūt.

Vai tikai tukshie ziedi?
Oho 75% vīriešu ir sieviešu nīdēji un lūzerii. =) Starp pārējiem 25 proc apmēram 10 proc Alfonsi. Rēkjiniet, cik normālo... =)

Ko teiksiet?
Meklē sponsori, kas pabaros ar zupu un iedos pajumti. =(

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
Noliek, ja? Nu tad piecel un beidz vienreiz savu sviestu te brūvēt!😈😎

kāpēc laulības gredzentiņi nenesājat, dāmas ?
Man ir tik skaists gredz.no iepr. laulības - roku darbs, ar latviskiem ornamentiem, ka es vēl tagad to reizēm mēdzu uzvilkt - kā rotaslietu, būdama citās att-bās, un manam tagadējam nav nekādu iebildumu par to. Tēma - kārtējais bullšits.👎

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Toties tu man izklausies bezjēgā kategorisks. Un ja liekas, tad var sasisties.

Kā likt vīrietim atvainoties ?
Viena PA autore bija ieviesusi labu apzīmējumu: "pljerzaks", iesaku šo vārdu (ar atbilstošu galotni) attiecināt arī uz tām sieviešu dzimtes pārstāvēm, kuras sevi šādi pasniedz kā autore... =)) Bet galvenais, ka nav smieklīgi....pretēji tam, ko vinja domā... =((

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Mda... Piepei liela pieredze - visus novadus apjājusi pa perimetru.😀😍

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
😍 Piepe, un jābaro arī nav! Domā veltīgi Bumpim lateksa družka? Neies tak dalīties ar paiku jamais. Da i šmotkas nav jāpērk. Īsāk sakot, viss šokolādē ar tādu, un rublis ietaupīts. 😀

Potenciālais partneris virtuāli- vizuāls, iedomu tēls?
Redzi, Piepe, Bumpastiks dalās ar Tevi pēc savas personīgās pieredzes ar lateksa dāmu. Acimredzot, - laba manta. =))

Kas var nosist vēlmi kaut ko turpināt jau pie sarakstes?
"Jā gan". =) Pusplika resna veča karikatūra anketā aicina uz ljoooooti romantisku saraksti. =)) Un jo vairāk par savu dāmu stāsta, jo vairāk skaidrs, ka irš kā Zarinja govs. =))) Normāls vecis to nekladzinātu jau 100. reizi. Ne tev dāma, ne tu normāls.

Mērķi
Bērnus uzaudzināt par krietniem cilvēkiem, pēc tam kad būs - mazbērnus. Citu lielu mērkju nav, pārējais viss it kā ir. 👌

Sajūta
Šovasar bija situācija, ka mēs ar savu vīrieti sestdienā gājām uz mājām no pārtikas veikala. Pa priekšu streipuljoja stirpri iereibis, nošnjurkuša paskata vīrietis. Streipuļjoja kamēr pēkšnji nogāzās zemē un stipri atsita galvu pret trotuāru, kā rezultātā vinjam sāka asinjot galva. Ne mirkli nešaubījāmies un izsaucām ātros. Ātro palīdzību sagaidījām un tikai tad devāmies tālāk. Cietušo savāca un...

Vai tas palīdzētu aizmirst?
Ko lai saka? Dzert vajag mazāk!😀😎

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Vot i dzīvo kopā ar suni, kakji un savu piepūšamo dāmu un nesauc mani par salduminju!😀😁

Alga 1000 eiro uz rokas???!!!
Tevi es nenjemtu pat ja Tu pelnītu 5 štukas "uz rokas".😝

"Uz visu banku."
😀"Uz visu banku - 2" arī superīga filma. Turpinājums pirmajai.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu