VieglaViegla

Sieviete (41)
iepazīties ar VieglaViegla

10 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kāpēc vajag bērnus?
Visiem bernus noteikti nevajag. Valstiska limeni- bernus vajag, lai nakotne ir darbaspeks. Bet ja pasam savi berni riebtos, tad tapat nekadi stradataji neizaugs...

Briežutis un to kodumi
Tavegils

Zviedru gaļas bumbiņu bizness
Kāpēc te ir jāmaksā tapat, kā Zviedrijā, ja : 1. Te ir cita valsts 2. Te ir savādāka nodokļu sistēma 3. Te ir cita likumdošana?

Mājas žurkai atkal audzējs.
Ģenētiski tas ta ir, jo mājas zurkas cēlušās no laboratorijas žurkām. Neko nevar darīt. Nemokiet radību.

Par ko tad lielākais vairums taisās balsot.
Tā tiek vāktas neizlēmīgo un nespejogo izlemt balsis. Pavilkties baram līdzi... Pa lielam pat programmām nav nozīmes , jo visu noteiks ievēlēto proporcija, spēja izveidot normālu koalīciju. Un būtiski ir tikai cilvēki un viņu iespējas tikt ievēlētiem.

Kontaktlēcas un raudāšana
Jā, arī pirtī. Un tur eju regulāri. Bez lēcām uz lāvas netrāpītu.

Kontaktlēcas un raudāšana
Ar lēcām eju uz bērēm, kāzām un citiem godiem. Netraucē nedz peldēt, nedz kalnā kāpt.

Ir vēl arī tādi kā es?
Es sena, paskaidrojiet- tagad ir modē ar pirmo satikto būt kopā no pirmās dienas uz mūžu? A moš 3 gadi randiņu periods? Cvetočno-buketnijs periods kāpēc tik īss? Vairākas dienas- tas ir kaut kāds milzu laiks, ko mūsdienu vīrietis nespēj paciest? Jautājums- kur jāskrien? Kāpēc labāk riskēt sataisīt bērnus ar nepareizo, nekā veltīt laiku lielajai mīlai?

Vai tiešām trūkst darbinieku?
Man ir ļoti specifiska nozare, tāpēc salīdzināt nav gudri. Darbiniekam ir jādomā nevis par algu salīdzināšanu, bet savam prasmēm. Pierādi ka vari vairāk, tiec gala ar pamatpienakumiem, esi uzticams un bus algas pielikums.

Vai tiešām trūkst darbinieku?
Pirms prasīt algu, uzstāju! , ir jāsaprot ko TU kā darbinieks proti, vari sniegt uzņēmējam. Man tikko pieteicās sekretāre ar vidējā līmeņa vadītāja prasmēm. Jauki. Bet nevajag čīkstēt, ka negribu sekretāri algot par vadītāja algu. Man vajag sekretāri ar sekretāres prasmēm. Bet darba ņēmējs grib būt viltīgs - atbildību, kā sekretārei, algu kā vadītājam. 🤔<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu