Zhenija

Sieviete (48)
iepazīties ar Zhenija

21 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas? Neatdodot pasi, datoru un pārējo?
Tikai ne uz policiju, pašu vainīgu pataisīs, pierakstīs papīru kalnus, visam vajadzēs pierādījumus nez kādā formā, kurus tāpat būs jāizmeklē un vecis var pateikt , ka neko nezin,viss ir viņa. Tikai ātrāk paņemt večus, samaksāt , aizbraukt un visu savāk, ja pretijas- paņemt pie dziesmas.

Prasības
EsparTevi.....tā Tu domā.Ne jau tikai biznesmeņi prot naudu pelnīt.Par to cenu gan piekrītu.

Prasības
Meklējamais vīrieša tēls- biznesa cilvēks, maģistratūra , augstākā izglītība, radošš, kulturāls, ar labām manierēm, ar savu vietu sabiedrībā, varbūt direktors , labi pelna, varbūt pat vairāk kā 2000E. Tak tādi te nav. Varbūt retumis iemaldās. Te vīriešu kontingens ir stupri zem šīm prasībām.

Mīlestība
Mīlestība laimīga ir paradīze, abpusēja, veiksmīga. Nelaimīga , neveiksmīga - elle.

Kāpēc sievietes bēg no foršiem vīriešiem?
Kaisle ir vajadzīga, lai nav kauns cilvēkos parādīties, lai var lepoties ar vīrieti, lai viņš nav egoists, slinks, lai kopā ir vieglāk , nevis grūtāk.

No kā jums sievietes ir tik ļoti bail?
Protams,ka vīrietim jāspēj nodrošināt ģimeni un arī to lai sieviete būtu paēdusi,apģērbta un darbos nebūtu pārgurusi.Riebjas tās runas par izmantošanu,uz kakla sēdēšanu u.tt. Tā var tikai runāt ņuņņas,plikadīdas,egoisti.

Vai ir vērts iepazīties ar kādu jefiņu kuram ir 2 vai vairāk bērnu?
Vai ir vērts?To pašai ir jāzin.Ko vēlies.Bērni var būt dažādos vecumos.Var būt bērni pieauguši,savā dzīvē,patstāvīgi,dzīvo ārzemēs un dzīvo ar distanci.Var būt spuraini pusaudži un izlutināta mīļā meitiņa,kurai tēvs atdod beidzamo centu,vai dēls,var būt bērni pie bijušās sievas un alimentu parādi vai arī alimentus maksā,strādā par vidēji pieticīgu algu un dzīvo no rokas mutē.Ja ir baisā mīla,tad...

Ir vēl arī tādi kā es?
Kas tas par trusi?Trusi ,ja tev būtu 54,bet tev ir tikai 34.Iespējams trūkst seksapīla un iekšējās harizmas.

Sievietes, jūs gribētu sev par vīru vīrieti, kuram patīk kauties ar citiem vīriešiem?
Ļoti patiktu.Un lai visus noliek pie vietas.Kārtībai ir jābūt,tāpat kā pareizai darba organizācijai.Kaušanās ne vienmēr var būt ar dūrēm,bet ar prātu.

Kā Jums ar pašvērtējumu?
Vakarā, vakarā dabūsi dupsītī no vīra, nemaz neņaudi te.

Kā Jums ar pašvērtējumu?
Deisai viss ceļas kas var pacelties un viņas vīram viss saceļas no tā ka precēta sieva gorās iepazīšanās portālā.

Kā Jums ar pašvērtējumu?
Ārējais izskats pašvērtējumu nemazina.

Vīrieši grib bezmaksas sexu, ko sievietes grib bez maksas?
Skatoties kādā situācijā. Palasot komentārus,,,te ir putra attiecību modeļos. Vīrietis var būt gadījuma, retu satikšanās reižu mīļākais, patstāvīgs mīļākais, mīļākais- draugs- dzīvesbiedrs, sens pielaulāts mīļākais vai tikko noprecēts. Tās vēlmes, samaksas, pa velti būs atšķirīgas . Uzdotais jautājums ir par gadījuma sakaru, iepazīstoties vai arī bieži mainot vīriešus. Tā var saprast.

Vīrietis bez ambīcijām- vai pietiekams iemesls šķirties?
Ja kopā dzīvo,tad viens ir ģimenes galva,kurš seko ,lai rēķini nomaksāti,lai kautkas ir ledusskapī.Ja sieviete ir šo lomu izvēlējusies,tad tā ir.Varbūt piegriezās šī loma.Cēloņu un seku likumsakarības,jeb-kā jūgsi ,tā brauksi.Domāju ar runāšanu,pārmācīšanu te nekas nemainīsies.Padomu neviens iedot nevar.Ne šis gadījums tas trakākais.Ir kuras dzīvo kopā ar traģiskākiem kadriem.Kādu nu kura vēlas...

Man radās doma!
13.18 tāds tādu pievelk.Mani te neviens nepievelk.

Man radās doma!
Kam tad to visu prezentēs?Tas ka te ir daudz kulturālas,inteliģentas,elegantas,skaistas sievietes ir fakts un pretī stāv alkaholiķi,pīpmaņi,neveiksminieki,rupji seksuāli nogribējušies tēviņi.

Man radās doma!
Doma laba,bet kāda jēga>?Dzīve ir tur arā.Te ir viens publiskais bordelis,M-māja.Ja to var kā sertificēta psihologa pakalpojumu ieviest-ok,varbūt aiziet,bet diezvai šie nabadziņi būs maksātaji par pakalpojumu.

Bēdīgs stāvoklis valstī!?
Un cik ir tādu,kuri neko nemaksā,jo sieviete nepieprasa tiesā?Ja iepriekš ir bijusi fiziska,psiholoģiskā vardarbība-duncis pie rīkles un nekādus alimentus negribēs.Tos mīkstos tik tirina.Pārējie maksā vai nemaksā.

Vai jūs tas ne šokē?
Neatbalstu multikulturālu sabiedrību.Visu ādas krāsu cilvēki ir cilvēki,ne viens sliktāks,ne otrs labāks,tikai katram vajag dzīvot savā zemē,kopt un sargāt savu zemi.

tā īstā, vienīgā
Muļķīgs jautājums. Ir dažādi cilvēki, dažādi gēni, likteņi un raksturi.Un nav tikai balts un melns uz pasaules, ir arī citas krāsas.Kapēc kādai jābūt tādai vsi šitādai? Nav tādu dzīves recepšu.

Cik interesanti esat sev un citiem?
Es cilvēkus nepievelku un nevēlos pievilkt. Ir darba kolēģi, paziņas un cilvēki uz ielas, bet lielas brāļošanās, draudzības, klačošanās man nevajag.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu