Lill_Mill

Sieviete (39)
iepazīties ar Lill_Mill

8 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Skaistam vīrietim.
Izmaksāju vakariņas, Baltezera picērijā 76, skaistam un inteliģentam vīrietim manā vecumā. Vai šeit tāds atradīsiea vai neatradīsies?

Ko vīriešiem dod pārākums?
Nav saprotams kāpēc attiecībā pret sievieti jājūt pārākums, ko tas dod. Piemēram, man ļoti nepatīk, ja vīrietis ir pārāks par mani. Patīk vienādi resursi.

Ego upurēšana
Vai šeit ir kāds vīrietis, kurš var un grib sava egoisma intereses upurēt attiecībās un negaida, lai tikai sieviete upurētos dēļ attiecībām?

Labs vīrietis
Priekš manis labs vīrietis būtu tāds, kurš justu manu noskaņojumu, smietos par maniem jokiem, varētu sarīkot prāta vētras jaunu biznesu izstrādei un ar viņu būtu iespējams kaislīgs sekss pēc...

Apsargi
Interesanti, cik šeit tusē vīrieši, kuri strādā par apsargiem. Un, cik es saprotu, tādi, kuru vienīgās prasmes dzīvē ir kādu bezpajumtnieku piekaut līdz nāvei. Es jau zināju, ka Latviešu vīriešu...

Kas tās par bailēm?
Kāpēc vīrieši tik ļoti baidās no tā, ka sieviete ilgstoši varētu būt attiecībās ar vairākiem vīriešiem? Kas tur slikts?

Mīļākais
Labu laiku plosos gan šeit, gan Tinderī, gan gribu.lv. Meklēju sev seksa brūtgānus, bet tā arī paliku bez seksa. Visiem večiem viena problēma- nav naudas viesnīcai, puķēm un dāvainai. Kuras ir tās...

Samaitātā
Kā jums patīk jaunā Račko grāmata Samaitātā?

31 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Traka vecene?! Draugus var iegūt jebkurā vecumā, pat 90mit gados un tas ir skaisti.

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
Pēc 3 gadiem šķiršanās mierīgi var. Pat tik kolosāli, ka nākamajam vīram būs jāsaka, ka tas otrās pakāpes brālēns, lai nezaudētu fantastiskas brīvdienas bez seksa.

Skaistam vīrietim.
Tieši dzērāji mani neinteresē. Cita lieta, ja šņabi pieteiktos braukt dzert mākslinieks Leonards Laganovskis, tad gan es būtu ar mieru.

Skaistam vīrietim.
Tā ir, kad paralēli skatās seriālus.

Skaistam vīrietim.
Man ir Basets, bet ziemas laikā ņemt suni pastaigā par sniegu- labāk nē.

Skaistam vīrietim.
Picērijā 76 ir garšīgi ēdieni. Ne tikai picas. Var novērot kolorītus kaimiņus, piemēram, slepkavu, kurš iznācis nesen no cietuma, vēl Klubā lielijās, ka kruts vecis, bet viņš ir vecs un nesmuks. Uz Rīgas centru es brīvdienās negribu braukt. Arī rīt vēl šis piedāvājums ir spēkā. Varbūt pirms 20mit gadiem ea varēju gribēt seksu pirmajā randiņā, tagad nē. Sarunāties šķier interesantāk.

Skaistam vīrietim.
Baltezerā nav MCdonalds. Ir tikai Apelsīnā Hesburgers. Bet tur es negribu ieturēties.

Istaba - gulta
Mierīgi, ja ir labs putekļsūcējs.

Ego upurēšana
Jā tās sievietes upures aizietu no tiem večiem, varu derēt, ka Latvijā kopsummā paliktu kādi 100 vīrieši ar draudzenēm, vairāk nesanāks. Pārējie ir mīkstie, kuri gaida "mammītes" ar kurām var seksot.

Istaba - gulta
Vajag pārvākties uz Lielu istabu.

Labs vīrietis
Nu dien, mani nav jāuztur un tāpēc nesaprotu kāpēc man būtu jāizdabā vīrietim, jāčubina viņa ego, ja viņš nečubina manu, jāsamierinās ar sliktu seksu, jo man tikai vienu reizi mūžā ir bijis labs seksa partneris ar 26cm, pārējie neiztur kritiku, bet arī ar labā seksa partneri nekas nesanāca, jo viņa pašapziņa nevarēja izturēt, ka manējā ir stiprāka par viņējo. Kāds no seksa ir labums, ja partneris...

Cik jāpelna sievietei?
Sievietei ir jāpelna tieši tik, lai brīvi varētu dzīvot bez vīrieša.

Labs vīrietis
Gudra sieviete ir sieviete, kas upurējas attiecībām un stulba, kas to negrib darīt?

Labs vīrietis
Man visi vīrieši šķiet neglīti un ja vēl viņi tirgojas ar to, ka negrib izdabāt- sviests.

Labs vīrietis
Es tieši nesen biju paņēmusi numuru Grand Hotel Poet. Ne spa, ne numuriņš nebija netīri.

Labs vīrietis
Es skaidri zinu, ko es gribu un ar mani nebūs jācackājās. Ja noskaņojums spēlēt traktoristi, tad būšu traktoriste.

Ko vīriešiem dod pārākums?
Es rēcu. Kāda sūda pēc sievietei būtu jābūt tādai un šitādai. Nekāda tāda pienākuma nav.

Jautājums dzīves viedajiem - kādas ir jūsu brīnumreceptes?
Vislabākā psihoterapija bez psihoterapijas ir Naudas pelnīšana. Pilnīgs kaifs.

Ko vīriešiem dod pārākums?
Es runājos ar vīriešiem, bet Nav. Vienīgais superīgais vīrietis ar kuru man bija satriecošas attiecības, emociju un prāta līmenī bija mans psihoterapeits. Viņš ir mans pamats attiecībān ar vīriešiem. Un, ārprāts, cik ātri tagad varu atkost vīriešu emocionālās un prāta kļūdas. Tīri teorētiski jau, kaut kur ir jābūt laimīgam un veselam, ne iekšēji mazvērtīgam vīrietim priekš manis. 100% viņa...

Kopdzīve, dzīve bez seksa.
Mierīgi. Bez seksa var kopā dzīvot. Forši.

Ko vīriešiem dod pārākums?
Bet, kas tad ir tas dominējošais vīrietis, kam tik ļoti jāpatīk sievietei. Es eju pirkt burberry kedas, bet viņš man- nepirksi, dārgi. Kaut gan tā būtu mana nauda. Kā vīrietis var labāk zināt par mani pašu kā man patiktu dzīvot un dominēt. Vai tas nav vnk vājuļu izdomājums- vīrietim jādominē. Tad jau nezinu kā viņam jādominē, lai sievietei tas varētu patikt. Cik tad vīrieši no vīriešim izgudro,...

Ko vīriešiem dod pārākums?
Gaterī esmu bijusi, mājas pamatus izraku ar lāpstu, tikai jumtu gan nešķūrēju, bail no augstuma.

Kas tās par bailēm?
Hm, gribēt būt vienai vienīgai, vislabākai utt. Nē, nav gribējies. Ir, protams, forši, ja tieši šodien vīrietis ir man patīkams, bet tā, lai es būtu pati, pati. Nē. Es pati sev varu uzturēt pašapziņu un, ja kādreiz vajag kruķi, piezvanu psihoterapeitam.

Kas tās par bailēm?
Tā arī netapa skaidrs, kas sievietei būtu darāms ar vienu vienīgu vīrieti? Nevienam vīrietim nav tādu kvalitāšu, lai kaut ko tādu loģiski gribētos. Ja daba nerada, jāpieņem situācija un jāpārskata morāles un ētikas uzstādījumi. Līdzvērtība attiecībās un, ja sieviete grib- trīs vīrus officiāli.

Kas tās par bailēm?
Kādi vēl tur veči vienīgie. Katrs komentētājs drośi zina par,.ko viņu varētu sieviete mīlēt, lai viņa gribētu būt viņa vienīgā. Aplùkojot bildes- ārprāts.

Mīļākais
RSQuattro Es tavējo arī neredzu- varbūt maksāt nav vērts :D :D

Mīļākais
RSQuattro Cik Tu esi smuks? Cik maksā ar tevi sekss ar sievietes orgasmu un cik bez. Un, ja nav sievietei orgasms visu summu atgriez atpakaļ, paturot sev 10 eiro taksìtim?

Mīļākais
Vilksatkal. Kādi vēl 200 eiro? Jucis? Viesnīca 250 eiro, puķes un 500 eiro jaunāk Luis Vuton kedām. Ā, pareizi, ja nopērk dīvānu, atkrīt viesnīca.

Mīļākais
Pierunājāt, tātad vīrietis jāaicina pie sevis. Bet dīvānu tad es viņam varu palūgt nopirkt, ja jau vieta mana?

Mīļākais
Biju domājusi, ka vīrietim būtu, kaut kas jāizdara, lai konkrēti tieši ar viņu seksu gribētos. Bez tā jau ir tikai plika teorija bez jebkāda reāla notikuma.

Mīļākais
Kur tad tas sekss tiem nabagiem ir- pagalmā kājās stāvot?<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu