minkalove

Sieviete (36)
iepazīties ar minkalove

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Visas sakarīgās ir pie vietas....
Visas sakarīgās ir pie vietas un nākas strādāt ar palikušo kontingentu ! Tā par oho sievietēm izsakas viens no šī portāla kurš sev meklē sievieti ! Sievietes ,meitenes vai Jūs vēlaties sev...

Ķīmija ?!
Ķīmija....ķīmija....vai tiešām tā var apzīmēt mīlestību ?! Balstīt attiecības uz ko ēterisku un nenosakāmu .

KO jūs pirmajā randiņā vērtējat ?
Ko jūs pirmajā randiņā vērtējat otrā ? Un kas nosaka vai būs arī otrais randiņš ? Un vispār vēlme veidot ar to otru stabilas,nopietnas attiecības ?

103 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vecie onkuļi...
vīrieši 40+ .Cer, ka būs pietiekoši duma lai piekristu saistīt nākotni ar viņu.Pēc pāris gadiem jau dzīvot ar pensionāru... Bet ja nopietni tie vienkārši ir vīrieši kuri nespēj uz sevi paskatīties reāli. Un dzīvo ilūzijās. Gudra sieviete skatās perspektīvā un domā arī par nākotni.

Katrai savs "ietvars"...
jābūt tai intelektu saķerei - līdzībai. Tāpēc jau arī ir tas vētīšanas process. Meklē to savējo.

Vai jums patīk paresni vīrieši?
Man nepatīk vīrieši grūtnieces- jebkurā grūtniecības mēnesī ! :)))

Jūsu nika izcelsme
Nedomāju ilgi te uzkavēties un niku tāpēc izdomāju tādu nenopietnu , saldu un bārbijrōzā. Murrrrrr.... :)

Pavirshums
Apskatot viņa anketu ir skaidrs kāpēc neatbild ! Jābrīnās būtu par to, ka vispār kāda reaģē.

Pavirshums
pavadonis 1971 pirms tam bija niks batsikafs !

Kā jūs domājat-pēc cik ilga laika ja ir būts attiecībās 8 gadus,var mesties jaunās?
Tā ir kā edgars saka jāskatās uz vīrieša darbiem , rīcību. Tieši tie parāda viņa patieso attieksmi pret tevi. Esi gudra izvēloties nākamo ar kuru būsi kopā.

Es nekad nekluudos.
es ar tādu negribētu būt attiecībās...nekādās. To sauc par paštaisnību. Muļķa pazīme ! Ja viņa ir precējusies tad vīrs ir nelaimīgs. :)

Kāpēc lielākā daļa vīriešu pēc kāda laika kļūst garlaicīgi?
Precīzi janka42 saka. Tā ir ja viss rotē tikai ap jums abiem. Ne uz ko netiecas,nedarbojas. Tad arī panīkums. Vienam ar otru kļūst garlaicīgi. Un domāt ka 100% visulaiku būs tas sākotnējais salūts arī ir iluzori. Un attiecībās jāieguldas ir abiem.

Jūs sakat, ka sakarigās pie vietas?
Viņam viņa laulība ir pie vienas vietas...

Sievišķība
-Vēlos mierīgu sievieti ,ar kuru brīvā laikā var mīcīt plastilīnu un smieties par stulbiem jokiem - nevis vienam otram bezgalīgi ko pierādot - tā vairs nav dzīve! Šedevrs...valmierieti es labprāt to gribētu izmēģināt ! :)

Vīrišķība
Vīrišķīgs vīrietis ir gudrs ar nopietnu attieksmi pret dzīvi un atbildības sajūtu. Mērķtiecīgs. Domā un dara , plāno ģimeni un jau pirms tās sasniedz pietiekami augstu labklājības līmeni lai sievai un nākamiem bērniem nebūtu jādzīvo nabadzībā. Viņam ir stiprs raksturs .

Sievišķība
Felde ļoti precīzi pateica ! Tāds ir arī mans vērojums dzīvē. Un Latvijā diemžēl tie vājie ,pasīvie slinkie "vīrieši" ir vairākumā. To var redzēt pēc tā kādas sievietes latv. ir pieprasītas - tās "stiprās" sievietes. Kuras būtībā ir veči. Bet nu kādam jau ģimenē ir jābūt vīrietim. :))))

Sievišķība
Gari blondi mati un lielas krūtis . Klasika ! :) Un lai nav pārgudra " ģimenes galva" .

Kad sievietes beidzot sapratīšot, ka neko vairāk arī nevajag kā blonds matus un lielas krūtis.
Šoreiz piekrītu"drošajam plecam" .PRECĪZI pateikts. Es arī to dzīvē esmu ievērojusi. Viņas ļooooti gudri runā, un cenšas sevi un to vīrieti pārliecināt , ka viņa ir pareizā izvēle. Tikmēr vīrietis baidās (vājākie un ietekmētie) atzīt , ka vēlas to skaisto bez inteliģentām ,pārgudrām runām .

Kad sievietes beidzot sapratīšot, ka neko vairāk arī nevajag kā blonds matus un lielas krūtis.
Tēmas virsraksts atklāj vīriešU sapni - ko viņI vēlas sev blakus ! Tā tas ir . pārsteidz sievietes kuras nevēlas to redzēt un saprast. Un cepās par kaut kādiem raksturiem, dvēselēm un pavārmākslām.

Ko Tu dari brīvdienās?
Bet priekš diviem vien bija laiks, kad bērns guļ. Nevajag taisīt problēmas, kur to pavisam nav.!!! :))))....comon....tas tak NAV normāli....!!! Ārprāc.

Ko Tu dari brīvdienās?
Elementāri - es vienkārši nesatiekos ar vīriešiem kuriem ir mazi bērni ! Pāri 40 un zem parasti jau bērni ir pieauguši un viņiem jau sava dzīve .

Jaunā sirdsāķa atvase/s.
Bērniem nekad nepatīk tēva vai mātes jaunais draugs. Bērni vienmēr jaunajās attiecībās rada problēmas un traucē. Tāpēc vislabāk ja otrai pusei bērni jau ir pieauguši un savā dzīvē !

Vai musdien viriški un sievišķi vispar zin a kas i ritīga mīlestība?
Šeit lasot vīriešu viedokli redzams , ka nav tās mīlestības spējas tikai sekss..sekss...sekss. Ir sievietes un vīrieši kuri spēj mīlēt . tie vīrieši nav oho. Varbūt daži , bet vairums tālāk par savu krāniņu neredz un nav atīstījušies.

Kam dodtu priekšroku?
labi ka vēl nav minējis variantu..... ELEKTROŠOKAM...:))))

Ilgspēlējosās plates
Domāju, ka tie kas te sēž gadiem nemaz reāli nevēlas attiecības veidot. Tikai izklaidējas. Un arī , ja apgalvo pretējo tad ir vērts aizdomāties ko viņš meklē....gadiem. Man personīgi ticība tādiem nav.

Baigie tie vīrieši
Smieklīgākais un dumākais viedoklis, ka viņas pašas vainīgas , ka tie tekuļi skraida apkārt. Tik aprobežots viedoklis . Vīrieši m....kas vienmēr atradīs iemeslu, attaisnojumu sev lai krāptu. Šīs pieminētās sievietes vnk izvēlējās sev tādu vīriešu tipu-tekulis.

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Ievinjata tēma ir lieliska !!! Izlasīju komentārus ārkārtīgi izsmējos...:))))

Jocīgākās iepazīšanās vēstules kādas esat saņēmuši/-as?
Mans vērojums oho ir pilns ar idiotiem un muļķiem. Atvainojiet par skarbumu... Un vēl vīrieši ar psihotraumām kaut kādi jocīgie. Tev Ieviņjata atrakstīja viens no oho muļķiem. :) Ir arī normāli , bet tie diemžēl ir mazākumā.

Iedalījums
Janka42 gudrs vīrietis ! Precīzi pateica , bet diemžēl muļķus ir velti mācīt viņi to nesaprot, nenovērtē.

Iedalījums
HBBs skaidrs, ka sievietēm viņš nepatīk. Tāpēc jau šis tik žultains . Iedomīgās k. ir tās kuras viņam atsaka. :))) Naudas viņam nav tāpēc ienīst tās kuras vēlas vīrieti kurš māk nopelnīt. Izglītības augstākās noteikti arī nē- savādāk nebūtu riebums pret izglītotām sievietēm. Īsumā ..... viņa apraksts par viņu pašu pasaka daudz vairāk kā par sievietēm !!! :)))

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Visi grib 20 - 25 g.vecas !!! Tikai ir kas to atklāti pasaka un ir tie , kas apzinās ka nedabūs tādu un meklē ko vecāku. Tā ir realitāte. Es jau skaitos veca tante. ;(

Kādēļ zūd ticība mīlestībai?
Tā ir vilšanās un ticības trūkums , ka var būt savādāk. Jūtu dzīve neveiksmes gadījumā ir sāpīga. Un ja tā neizdodas vairākas reizes ...tad asociējas ar sāpēm, ciešanām,vilšanos,atstumšanu. Un kurš gan to vēlas ! Vai arī noticēšana mītam par vienu " īsto " kurš kaut kur klīst un tev tikai viņš ir jāatrod un būs ideālas attiecības.

Izaicinājums viedokļu paudējiem
Pavadonis 1971 ....precīzi !!! :)))))

Izaicinājums viedokļu paudējiem
JOHAIDĪ atklājas kā kašķīgs, vecs kritisks pensionārs. Mīļākā nodarbe koriģēt ,kritizēt citus. Pierādīt ka viņi slīdzinājumā ar viņu ir 0. Pats sevi uzskata par intelekta gigantu. :))) Visticamāk visu mūžu būs viens, jo neviena kaut cik inteliģenta sieviete nevēlēsies ar tādu būt kopā. Randiņam noteikti sagatavots tests iQ pārbaudei. Un gramatikas , pareizrakstības tests. Brrrrr....Ļoti...

Kas jūsuprāt ir noteicošais, lai jūs uzsāktu nopietnas attiecības?
Jābūt 2 kuri tās vēlas. Tad arī sanāks.

Kas jūsuprāt ir noteicošais, lai jūs uzsāktu nopietnas attiecības?
JOHAIDI21 šizofrēniski komenti PA ir ikdiena. Vai norma...:))))

Tātad vīrieši 40+
Viņi vēlas ! ;) Un tādi ir arī šajā portālā. Tikai viņi netup PA un nedzen sviestu , bet reāli raksta interesējošām un iepazīstas ! Tā lūk !

Tātad vīrieši 40+
Piekrītu stikai. Paskatoties 30 desmitnieku anketas daudzi pieļauj ka sieviete ir nedaudz virs 40. un 4,5 gadi nav jūtami. Īpaši ja sieviete par sevi rūpējas .Tā es arī domāju ka labāk 37 uz augšu. nekā 40+.

pārliecība
SIEviete vēlas pilnīgi normālas lietas. Problēma ir pašā jautātājā , ja viņam tas liekas kas nepieņemams. Kas tur vispār nav skaidrs ???? ko tās pašas nekad nespēs sniegt...tāds sviests. Karlasonam jāsakārto galva.

Kā atpazīt labu mīlnieku?
LABS ir tāds kurš ne tikai ir labs seksā bet arī sirdij un dvēselei prot sagādāt prieku ! Uz šo var teikt āmen ! Jo seks jau sākas galvā . Tas viss ir kopā ! Ja vīrietis ir "tukšs" ,garlaicīgs, aprobežots un nemīloš tad nekādas tehnikas ne prasmes nelīdzēs.

Kā atpazīt labu mīlnieku?
Pamatā vai viņš ir egocentrisks vai nav. Egocentriķi ir pārņemti ar sevi un sevis apmierināšanu. Gultā tas pats domās pārsvarā vai tikai par sevi.

Cik drīz vīrietim sāk rūpēt sieviete?
Rūp tad , ja viņam tā sieviete ko nozīmē. Mīlestība rūpējas !

Censties pārlekt savai pakaļai - ko domājat? Vai vērts?
ja cilvēks tā dzīvo , tad viņš dzīvo citiem. pilnīgi atkarīgs no to vērtējuma. Tas arī nosaka ko viņš pats par sevi domā. Tā ir traģika !!! Arī verdzība . Jo Tavu rīcību ,dzīvi vada citu viedokļi. Par brendiem tā ir slimība.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu