Garoznieks

Virietis (43)
uzzināt vairāk par Garoznieks

3 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

No kurienes rodas virtuves augļu mušiņas?
Man vienmēr ir bijis noslēpums - no kurienes un tik ātri rodas mazas mušiņas (apzīmēšu kā augļu mušiņas). Respektīvi, atstāju vīnogas uz galda, burtiski pēc trim dienām virtuvē jau lidinās augļu...

Zemestauki
Labrīt! Jāuzlabo veselība, imunitāti kopumā, varbūt kāds zin, kur var dabūt Zemestauku uzlējumu (ne aptiekas)?

Pensiju pārvaldnieks
Varbūt kāds finansu speciālists (arī ar gaišreģa spējām), ieteiks kur labāk un drošāk ir noguldīt 2. un 3. plāna pensijas. Uz doto momentu pensijas kapitāla līdzekļi automātiski aizgāja uz kaut kādu...

124 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kā karterī var iekļūt dīzeļdegviela?
Savādi. Esi pārliecināts, ka eļļas sistēmā tiek degviela? Mēdz būt, ka dzesēšanas šķidrums iekļūst caur blīvēm, bet nekādas spraugas nav degvielas iekļūšanai.

Ko Tev vajag?
Tev gaužām nepareizs viedoklis. Nopietnas attiecības, savstarpējas cieņas un mīlestības pilnas nevar veidoties ar vēsu amēbu ar kuces raksturu. Ja neatklājas, neuzticas, neatklāj savu "es", kopīgi ilgstoša ģimenes nākotne nav iespējama. Kad sastapsi īsto, ledus karaliene kritīs un dzims princese un tas ir pasakaini. Steidzies lēnām un bez stereotipu priekšstatiem.

Iesakiet "garšīgas" grāmatas!
Varu iedot palasīt vienu no mīļākajām grāmatām "Pagātnes tēls", Deivids Morels. Kad izlasīšu "Ģenerāļa meita", varēšu arī iedot. Mūsdienu triloģija "Bada spēles", pats brīnos, bet patika. Tur parādīta mūsu iespējamā nākotne.

Iesakiet "garšīgas" grāmatas!
Jā, krīzes momentā es tur griezos, nedaudz palika vieglāk :D. Reizi mēnesī ieskatos joprojām, reti, par cik daudz Mb tērējas telefonā. Neredzu neko nosodošu, tur meitenes arī foršas :)

Iesakiet "garšīgas" grāmatas!
Ar Tevi pat bail sacensties grāmatu jautājumos, esi izlasījusi tik daudz, cik mēs oho iemītnieki kopumā :D Cālis.lv nesen saskāros ar šo jautājumu, tur dikti un plaši izklāstīts ;)

Ak vīrieši ! Vai nav patiesi ! :)
Šķiet, ka Tev nebija veicies ar vīriešiem. Pēc vecuma, viss vēl priekšā. Ja nē, tad vari piedomāt kā viena te zemāk, par orientācijas maiņu, ja tik labi neiet gultas priekos kā gribētos.

Pazuda bezvadu internets
Paskaties taustiņus no pirmās rindas, tur jābūt Tev interesējošam taustiņam wifi Var būt — F8. Var cits. Visam jābūt čikiniekā.

Skaistam vīrietim.
Par cik visi godīgi atsakās, būs vien man par katru jāuzņemas smagā nasta. Tagad komandējumā esmu paēdis, tikšu atpakaļ, būšu izsalcis, ēdu daudz :D Labi paēdināsi, varbūt pat gatavs būšu precēt.

Kādēļ vīrieši pazūd neatvadījušies?
JurisK Tēmā "Liekais svars", 17:36 Tu izsakies, ka esi sieviete, savukārt šinī — ka vīrietis. Kas tad esi?!

Liekais svars !
Ja kā Tu saki besī sports, tad pievērsies vairāk seksa nodarbēm :) pasen praksē bija pārbaudīts. Ceru, ka neesi frigīda. Ja arī tas ir garām, tad pēc profesora Ņeumivakina metodes.

celšanas no rīta
nomalis57 Kaimiņos dzīvoja tāds frukts, nodarbojās ar narkotikām. Slikts variants.

Vai cien.Oho sievietes var uztaisīt minetu 1 randiņā?
Fiskar, lai nolietotais pats pacenšas ko darīt lietas labā, nevis sauksim par viņu. Citādi izskatās, ka grib bez piepūles visu dabūt, attiecīgi niks to arī norāda.

celšanas no rīta
Kad pārguļu, tad jūtos slikti — locekļi stīvi paliek. Ja nav sportiņa vai seksiņa, tad kirdik un āmen :))

Kādu novēlējumu Jūs izteiktu šodien šeit esošajiem, PA un DG rakstošajiem nākošajam gadam ?
Novēlu patīkamiem notikumiem bagātu Jauno gadu, lai katra diena ir skaistāka un interesantāka par iepriekšējo! Vairāk prieka, sirdsmiera, sapratnes un pacietības pret oHo biedriem :)

Kāpēc tādi dīvaiņi ?
Ja man netīk vieta, neuzturos tur; ja netīk cilvēks, cenšos nekomunicēt. Un vēl, vispārināt nevajag ;), tad ej uz operu un starpbrīdī tur meklē "savu dīvaini".

Kur var dabūt gludus oļus?
Ar meitu, priekš kompozīcijas, oļus lasījām jūras krastos. Ja arī tas ir par tālu, tad salavecim galu galā palūdz, 20 kg nav daudz. Paliks pāri, ziedo.

Kāds ir labs vīrs ?!
Ar tēzi piekrītu. Bet, kāds ir labs vīrs?!

Audi a6 avants 2002 2.5 turbo ieskrienas lidz 120km/h un tad viss, tik apgriezieni palielinas ar AT
xxx3x Ir tā gadījies uz diviem auto braucot. Tad iedegas chec engine un līdz 120 km/h labi ja 20 min jāspiež akselerators. Kaut kam citam jābūt. Bet neizslēdzu, ka kārbas defekts, par cik līdz galam autora problēma netika atainota.

Sapnis
Viss, ielidoji. Kaltē sausiņus, gludini rūtaino pidžamu un trenējies staigāt uz 4×4.

Mīlestības anatomija, 3. sējums
Anketā – vēlas iepazīties ar vīrieti, bet pameta sieviete! Kārtējais izvirtulis slēpjas aiz viltus profila?

Mīļākais
Kuriem ir līdzekļi, tie nesēž seksa meklējuma saitā. Tie, kuri ieiet tajā gribu saitā vai kā tur, nevar atļauties tik glaunu (!!!) dāmu kā tēmas iniciatore. Kas ir "elementāra lieta" – bez samaksas un ziediņa vēl dāvanu kādai... kura pieder vēl nez kam? Priecājies vēl par savu likmi 60 eiras un plosies tālāk.

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Eh, lai jau paliek. Zaķim dūša šad tad arī parādās :))

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Nē taču! Es taču muti brāķēju :)) Es vairāk kā tas ŠIKO no Grāfienes Monsoro. Kad nonāk līdz lietai, es kā zaķis, krūmos :))

Samaitātā
Hmm... būtu interesanti, tā pamatīgi, izanalizēt to "Samaitātā". Parasti uz vakaru ir tā luste.

Ko darit ar kaiminiem kas katru tavu kustibu fotografe un filme
Saeimā viens tāds āksts bija. Viņa pienākums ir atbildēt uz tavu jautājumu – painteresējies viņam, vai likuma ietvaros viņš pārējos turienes klaunus filmēja.

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Epifānij, ko Tu šovakar dari? :))

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Riebeklīt, labi labi...:) tad starpposmos lai paēdina. Ja vispār "dons kihots" vēl spēs un gribēs doties izjādē pēc piedzīvojumiem. Ja nē, tad pendeli un uz lauku bietes kaplēt :))

Ko darīt, ja vīrietis pēc orālā saņemšanas, ne uz ko citu neparakstās?
Varbūt iesākumā nenoved līdz kulminācijai ... paķircini, tad pamainās lomām... Dzelzceļa pārbrauktuve pamainīs agregātstāvokļus, līdz pēcāk arī dzimumakts turpināsies ilgāk (domāts, ka šķepnesējs būs norūdītāks un ilgspējīgāks). Jā, un vēl – ieklausies Valmierietī, neaizmirsti paēdināt, citādi atdeve nebūs gaidītā :D :D:D

Smags darbs.
Riebekle, man ir vajadzīgs tests. Pieņemsi uz konsultāciju? :)

Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto.
"Kaut kā ienāca prātā jautājums par foto" (c) Ienāks kaut kas cits prātā, atraksti!

Smags darbs.
Felde, paskaties no cita rakursa – cilvēks liels miesās, ar grūtībām veikt fiziskas aktivitātes, bet ļoti gribas seksu(arī fiziski jāpielūlas, pagrūti aktīvi jārēt :)). Nav obligāti visu burtiski jāuzņem. Tad tēmas iniciatore arī tādu gadījumu vēlējās iztirzāt, varbūt... varianti ir. Un nevajag pēc sevis spriest, ka arī pārējie varētu skraidīt pie citām pēc miesas baudām ;)

Kādas ir bāriņtiesas tiesības?
Tiesa ir notikusi, tiesas lēmums ir pieņemts ne par labu bioloģiskajam..., ieskaitot apelāciju, kasāciju. Bāriņtiesa neko izmainīt nevar. Kāda rutka pēc bāriņtiesai vēl vajadzētu iet pret bērna faktiskajiem vecākiem, likumiskajiem pārstāvjiem, vēl jo vairāk, ja nav sūdzību par bērna sliktiem uzturēšanās apstākļiem.

Smags darbs.
Dažam labam pie konkrētas situācijas, ar konkrētu cilvēku, sekss varētu izrādīties arī kā smags darbs. Domāju, ka vairums procentos, pat nepatīkams darbs. Un sievietēm tā nav?

Nobraazta plastmasa auto
Būtu par ko nervus bojāt! Atslābsti. Novērst var par nieka saujas monētām. Interesanti, ko Tu Francijā dziedātu, kad katru dienu Tavu "bitīti"(auto mīļvārdiņš) stumdītu no priekšas un pakaļas regulāri, lai noparkotos, vai izbrauktu.

Sievietes...
Pareizi, viduslaikos visas skaistās "raganas" uz sārta sadedzināja vai vēl par kādām tur "burvestībām" nogalēja. Labie gēni izzuda un palika, kas palika.

Ko nozīmē, ja vīrietis kā sava profila bildi ieliek foto, kur šis ir tikai apakšbiksiņās?
Cenšas parādīt, ka trūkst ko uz apenēm uzvilkt un ar laiku sagaida sev "mammīti".

Orģināls randiņš ziemā bez sniega?
Vai, piedod. Kamēr drukāju, Tu jau izteicies🙂 pirms manis.

Orģināls randiņš ziemā bez sniega?
Randiņš nav atkarīgs no gada mēnešiem un laika apstākļiem 😉 Kaut vai uz Akvaparku var aiziet, pašļūkt pa caurulēm un izpeldēt no siltās telpas uz āra baseinu😉

Radēvičas dopinga lieta
Tiešām žēl! Laba sportiste, ļoti labs cilvēks. Inetai iespējams ar kādu ļoti nepaveicās no viņas loka... Bet kas nedarās, viss ir uz labu.

23 gadi kopdzives, bet tagad saprotu nav mans.
mikeliene Nedzen te vilni uz Zivīm :) Pēc vienas dzīves situācijās? Beidz, tas nav nopietni, lai visus manus sugas brāļus noliktu melnus par melniem :) Fantazē labāk par gaili(nezinu vai ir tur kādā horoskopā), tas gan, pa labi un pa kreisi mētā spico "veci"! :D<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu