Garoznieks

Virietis (44)
uzzināt vairāk par Garoznieks

21 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā noturēt vīru?
Kāpēc vīrs tikai Tev vienai?! Kas, žēl padalīties ar labu cilvēku, lai ienes kādu saules stariņu citai meitenei?! :D Ne šajā taisnē tērē enerģiju, domas Tevi saēdīs un paliksi par ērcīgu babuli, kura jau būs maz pievilcīga.

Pikapi
Kad bija saskare ar Igaunijas autoskolu, tad vadītājs teica: Hilux ir viens mīnuss, augsts smaguma centrs, vieglāk apmest kūleni. Bet tas ir pie viņa braukšanas stila :d. Viņš pats arī lieto Hilux; yn jokoja, kad apniks, pārdos teroristiem, tur auto uz izķeršanu :d

Ja uz ietves uzbrauc virsū riteņbraucējs
Ir jauki, ja abi dalībnieki — gājējs un ričotājs uz vietas, cilvēcīgi, izrisina šo problēmu, kaut vai laipni palūdz piedošanu. Piekrītu, gadās, ka dzīvē var būt momenti, ka vajag uzšaut pa bieti sprukstiņam, kuram citādāk nepielec. Bet ne dusmas izgāzt.

Iesakiet lūdzu labu juristu mantojuma lietās..
Ja ir izdoma uz ko atsaukties, tad kvalificētu konsultāciju varētu saņemt pie vienas no labākajām pasniedzējām, profesores Ārijas Vittes. Vienmēr pretimnākoša un forša sieviete. Tālāk var jau ar juristu no sarunas iznākuma... Telefons bija pieejams internetā, vismaz gadu atpakaļ tā bija. Veiksmi!

Eļļa Passat B6 1.9 TDI
Vienīgi piebildīšu par piedevu eļļai, kā alternatīvu "Stop...."; vai nebūtu labāk šajā gadījumā Xado produkcija? Neskaties, ka Ukraiņu brends. Tiek ražots Beļģijā, ja nemaldos kā nano produkcija. Tādejādi varētu palielināt motora resursu un mazināt, zilo dūmu efektu. Eļļai arī nav ne vainas, pats lietoju vecam grabulim.

Anonimie jautajumi.
Lai vietne nezaudētu aktualitāti, šejienes uzraugi iesaistās aktivitātēs, tā arī "pacep" kādu tēmu. Kaitinoši ir tas, ka nedaudzie troļļi šeit spieto ar vairākiem segvārdiem, gvelž myļķības, rupjības, aizskar citus apmeklētājus. Pašam nebija vajadzības uzdoties anonīmi, kaut vai, ja arī gribētu uzdot pikantāku jautājumu, neuzskatu, ka vajadzētu spēlēt dubultmorāli yn uzvesties divkosīgi.

Partneru skaits.
Visam savs laiks – vienam mazāk, ātrāk, citam – otrādi.

Sapņu pilis
Netieksies augstāk, neizzināsi ko jaunu, tad dzīve paliks vienmuļa, neinteresanta. Tikpat nesaistošs vari palikt pats, ilgi neveidosies, neturpināsies labskanīgas attiecības. Sievietei vajadzīgas emocijas, vairāk pozitīvas, dzīves skaistumam un novērtēšanai – bikuci, arī ne tik. Piekrīti, nu cik ilgi pavilksi ar partneri, ja dien dienā būs viens un tas pats – aliņš, tv, saruna par laika...

Kādas ir prioritātes ?
Pamatā, lai ir skats vienā virzienā, kopsoļi vienā tempā, un sirdis viena otrai blakus un uz vienas nots.

Kas noticis ar Eirovīzijas konkursu ?
...drīz frāze — "es neskatījos eirovīziju", var kļūt arī kā lieta ar kuru lepoties, tā arī adekvātuma pazīme. Netērēju laiky politiskā balagāna sekošanai.

Pasaules čempionāts hoķī!
Krievija, Kanāda, Čehija.

Pļāvējs vai trimmeris, elektriskais vai akumulatora? Kas labāk, jaudīgāk?
Vismaz par trimmeri varu teikt — ja ņemsi no lētā gala, bez amortizācijas, rokas pēcāk vēl ilgi vibrē :) Ja līdzena pļaujamā virsma, ņemtu pļaujmašīnu, ja tikai grāvja nomali, tad trimmeri.

Facebook
Jāa... dzīve apstājusies :) Varbūt man uzņemt Tavas galvassāpes un vienreiz pieslēgties pie kāda soc. tīkla, lai varētu izprast paustās raizes? Dies, plusu vairāk kā mīnusu no tādām grāmatām?🤔 :)

Kā var apvienot nesavienojamo ?
Dažādi, jā! Bet pretpoli pievelkas un ilgu laiku var būt kopā. Protams, ar laiku magnētiskais lauks var zaudēt spēku, nekas nav mūžīgs. P.S. Ja mazāk laika veltīsi n-to niku maiņai un nopietnāk attieksies pret dzīvi, iespējams atradīsi atbildi uz jautājumu.

Kā nokļūt avīzē?
eeste, jau kuro reizi Tu min, ka Tevi tur desmitiem un desmitiem skatās. Kur tad pozē, ieskriešu arī apskatīt. Iespējams nedaudz jāpuezemē, lai zvaigžņu slimība neņem, tfu tfu; krek krek.

Kā nokļūt avīzē?
Izskrien kā "zemene" futbola čempionāta laikā. Tuvākais būs hokeja, Maijā, Slovēnija. Tiksi gan viņu presē, gan mūsu reitingus pacelsi.

VW Passat B6
Arī B6 labs auto. Nekādas izteiktas rūsēšanas nav, ja nav sista un slīcināta. Ja nebija taksistu lietošanā, un labi apkalpota, tad ņem droši. Passatam nav nekādas īpašas problēmas salīdzinot uz pārējo auto fona. Drošībai veic servisā pārbaudi un lai labi kalpo.

Sievietes.
Iespējams, Aivar. Nepilnīgi izteicos, ne tikai slaidākās, bet arī ļoti pievilcīgas. Viss, jāiet gulēt :D

Sievietes.
Tukuma džekiem nepievērsu uzmanību :D. Tik traki jau nav nepatika pret sievietēm, ka vajadzētu mainīt orientāciju. Bet vasarā, garāmbraucot, prieks pamielot acis uz skaistākām sievietēm, cits jau nekas neatliek :)

Iesakiet, lūdzu labu filmu 1-2,5 h onlainā šovakar
Ar Žanu Reno, "semeinoje ograbļenije". Atvainojos, neprotu pareizi iztulkot. Ja krievu oki, tad "Apelsīnu sula" 2010.g. Savdabīga un ļoti interesanta. Patīkamu skatīšanos!

Sievietes.
Par cik tēma nekonkrēta, tad atļaušos bilst sekojošo. Pēc divu dienu novērojumiem (intensīviem :D), Tukumā visslaidākās sievietes. Nu nekādīgi netrāpījās sievietes ar lieko svaru. Mistika! Škiet, ka ne velti saka: uz Tukumu pēc smukuma :)<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu