Lapsa18

Sieviete (60)
uzzināt vairāk par Lapsa18

18 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kas ir harizma?
Harisma-tas ir valdzinàjums.

Kas ir PLIKADĪDA?
Dažreiz sarunvalodà sievieti,meiteni nosauc par plikadīdu,ja tà ir saģērbusies tà,ka praktiski viss redzams,ko varbūt ikdienà nevajadzētu visiem redzēt.

Otra pusīte
Lai atdzītu,ka viņš ir otrá pusīte,ir jábūt jūtàm,kuras saucas-Mīlestība.Kamēr tá nav,neviens negribès sevi nodēvèt par pusīti.Eņģelis ar vienu spàrnu-tas nav vàrdu salikums,šo izteicienu saprot tikai tas,kurš to otro pusīti ir pazaudejis un viņa pasaule ir zaudējusi to kràsu gammu,kura mums asociējas ar vàrdu-Eņģelis.Nevienam nenovèlu...

Dāmas,vai jums pietiktu tikai ar skaistu dvēseli un minimālo algu?
Nauda..nauda...nauda... Latviešu lieláká daļa nabadzīgi,jūs tak te visi neesat deputàti,kur cerat uz lielo rubli.Visi var nopelnīt mašīnai un sestdienás kopá kaut kur aizbraukt. Tás gaudalas kļūst smieklīgas!.

Kam būt, to neizbēgt
Katram ir savs dievs,dažam tas ir baznīcas veidols,dažam gaisma,dažam -ideja. Es ceru,ka mana dvēsele dzīvos....

Kam būt, to neizbēgt
Nu padomju lozungs-katrs ir savas laimes kalējs ne vienmēr darbojas..Es àtràk teiktu,ja izvēle ir izdarīta ,tá noteikti veidos Likteni.

Tiem, kam 50 un vairāk
Labvakar visiem!Trağiska iemesla dēļ krasi mainīju savu dzīvi.Visu pametu un aizbraucu prom.Kļuvu pašnodarbinàtà,brīvs darba režīms.Esmu realizèjusies,kà speciàliste,màte,ome......bet reàlajà dzīvè nav tik skaisti,kà jūs te rakstàt. Pēc 50.....neticu,ka var tik viegli ko uzsàkt un pierast pie jaunas vides.Man īsti tas...

Kā jūs vērtētu?
Mēs ar vīru ballītēs vienmèr lecám uz nebēdu,sákumà radiņi uz mums skatījàs un smèjás,bet pèc tam jau mūs gaidīja un teica:Jūs tádi forši,jums vienalga,ko citi domá! Kurš var,lai jautrojas,jo......dzīve nav mūžīga.

It kā smuka,bet nepatīk??
Es par to mirdzumu acīs,arī tad,kad mani neviens nenovērtē ar savu skatu

Badošanās un iziešana no tās
Esmu lasījusi par àrstniecisko diētu ar ūdeni uz 40 dienám,pēc tam viscietsirdīgáká dièta.Tur zaudē 40 kg.

Raidījums province.
Skatos dažreiz,bet tikai to pilsētu ikdienu,kuru cilvēkus pazīstu,jo tad man ir interesanti.

Vai tie kas iepazīties nevēlās varētu būt interesantāki kā tie kas vēlās?
Šis jautájums skar arī mani.Es pat nezinu īsti atbildi.Varbūt sàkumà gribēju atrast draugu savá vecumá,tas neizdevàs,tagad nàku šeit atpūsties,kàdreiz šo to uzrakstu.Es cenšos neviena vietu šeit neaizņemt!

Ko mainītu savā dzīvē?
Es gribētu,lai būtu iespējams mainīt dažus notikumus ,dienas,bet eksámenu un maģistratūras laikà negribu vēlreiz atgriezties.

Vai jūs paši ar sevi gribētu iepazīties, ja pēkšņi nokļūtu monitora otrā pusē?
Nekad.

Veļu laika doma
Tēma ļoti smaga,it īpàši ja bērns gaidīts un notiek spontànais aborts..Mans nedzimušais bērns mani izglàba no ļoti grūtas dzīves,jo vēlàk atklájás,ka bērns būtu piedzimis slims.Ilgus gadus es nespēju meitai pateikt,ka viņai būtu màsa. Kad mazàs sirds apstàjàs,mana sirds salūza tūkstoš gabaliņos....Fargo pareizi atzīmèja,ka gadiem ejot ...

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Kurt69.Neesmu pret seksu,bet ir dažàdas attiecību shēmas.Katrs izvēlas pēc saviem uzskatiem.Es neesmu pret kopdzīvošanu,bet ....vai to vajag?

Nopietnas attiecības bez kopdzīves.
Te pàrsvarà izsakàs pajauni cilvēki,esmu padzīvojuša cilvēka statusà un nevaru sameklēt draugu,jo uzreiz pasaku,ka kopdzīvi kopà neplànoju.Manī izbrīnu radīja fakts,ka ne mani uztrauc,bet vīrieti šàds traktējums.Nàkamais solis-piedàvàt seksu,ja jau negrib kopdzīvi.Mani apmierina modelis,ka katrs paliek savà dzīvoklī.

Kāpēc dāmas viena otru "noliek"??
ar smaidu: esmu ,laikam ,šeit ieredzēta ,bet ,laikam ,veca,nejūtu nekādu apcelšanu.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu