Gints_Maukelsons

Virietis (41)
iepazīties ar Gints_Maukelsons

108 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Latvija - Rumbula
Pašam nav pieredzes ar Rumbulas meičām, taču esmu pārliecināts, ka tas nav labākais variants. Kaut vai tepat oho ir vīrieši, kuri būs gatavai maksāt 5-10 eur par labu preci.

Kā atpazīt labu mīlnieku?
Redzēju, ka pie pazīmēm pieminēts deguns un matu trūkums. Iespējams, ka esmu izņēmums, bet man ir liels deguns, maz matu, taču metamais nav tas pats dižākais. Bet vispār jau ir jābut kaut kam vairāk par lielu pippeli un plašu tehnisko arsenālu - kaut kādai savstarpējai ķīmijai. Vīrietis A dāmu B var drātēt visu nakti visādās pozās un dažādos caurumiņos, bet viņa neko nejutīs, savukārt dāma C...

pārliecība
Vairākas reizes pārlasīju tēmā minēto anketu. Saskatu divus punktus, kuros var būt interpetācija. "Man patīk būt vienīgajai". Ar šo oho ir lielas problēmas. Kā gan var būt vienīgais vai vienīgais, ja sarakstās ar desmitiem un katru nedēļu iet uz vairākiem randiņiem, katru reizi ar citu. "Un arī emocionāli brīvam". Manuprāt, anketas autore ar to ir domājusi potenciālā partnera jūtas (slēptas...

Gaidot kaimiņu pie cietuma
Es arī pat vēl pavisam nesen domāju līdzīgi kā studentka (8:30). Bet esmu sapratis, ka tas (ka daļa dažādu iemeslu dēļ izvairās no nodokļu maksāšanas pilnā apmērā) nav galvenais cēlonis situācijai valstī. Taču nevaru arī teikt, ka tās būtu sekas. Patiesības gan nav kaut kur pa vidu, tomēr vairāk bumba ir korumpētās valdības/pasaules kārtības laukuma pusē. Arī ar šobrīd valsts iekasēto naudu būtu...

Gaidot kaimiņu pie cietuma
Skatos, ka man nu jau piedēvē ne tikai mavkošanos un oho tantu nīšanu, bet arī korupciju! OK, pirmo nevēlos cilāt, bet par pārējiem diviem punktiem - kategorisks nē!

Gaidot kaimiņu pie cietuma
Domāju, ka nav. Augstākajos amatos tiek tikai savi cilvēki. Un šis tīmeklis stiepjas tālu ārpus Latvijas robežām, tas ir globāls. Var likties, ka JKP nu tik nāks un darīs. Bet es jau šobrīd redzu, ka viņi izvēlas, kurus jautājumus aktualizēt, bet citas acīmredzami tikpat korumpētas sfēras savās runās nepiemin.

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Visi tā aizrāvušies ar zākāšanos, ka ir palaiduši garām langstinsh komentāru plkst. 13:51. Pamācīsimies pozitīvo! Īstā dzīve ir tur ārā. Bet Jums, Gunitaa, paldies par komentāru (13:32). Ļoti precīzi pateicāt par tarakāniem. Jo tur tiešām ir jābūt pilnai galvai ar tarakāniem, lai mēģinātu diskutēt ar paštaisnām, egoistiskām un neadekvētam tantēm! Labrador (19:19), kuri tad ir tie vīrieši,...

Mīļākās lomai vislabākā esot precēta sieviete, vai jums ar tā liekas?:)
peonija85 (19:39), uzmanīgāk ar izteicieniem! Te taču daudz precētu dāmu. Un tagad viņas ir spiestas iegrimt pārdomās - kurš no jūsu diviem minētajiem apzīmējumiem ir viņām piemērotāks.

Cik daudzi TE centīsies uz Līgo nakti dabūt kādu" papardes ziedu"?
Mana atbilde uz tēmas autora jautājumu ir - nē, TE nemeklēšu. Jo man ir Aija. Ja par apvītušajām puķītēm. Labradora ieraksts (19:30) liecina, ka apvītušas puķītes(Luksemburgas onkulis) nevajag novērtēt par zemu! Arī tādas noplūc un ne tikai Līgo naktī. No visas sirds novēlu oho kolēģiem, lai vismaz uz Līgo nakti te izveidojas daudz jauku pāru!

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Gunitaa (11:29) - šoreiz piekrītu jūsu komentāram. Un augstu novērtēju jūsu paškritiku, ka atzīstat, ka pati un Jums līdzīgās jau sen esat izsaiņotas. Un vissmieklīgakās ir epizodes, kad jūs te viena otru sākat publiski gānīt. Stika (11:15) - mēs taču pie vienas citas tēmas izdiskutējām, ka neesmu Jums rakstījis. Kāpēc turpināt sevi mierināt ar šo argumentu? Cenšaties mani nomelnot, lai...

Piedot vai nepiedot? Aizmirst, protams, nevar ...
Jadore plkst. 21:36 rakstīja: "Tava piedošana/nepiedošana grauž Tevi, to puisi tā neaizskar." Atstāj to notikumu pagātnē.

Vajag steidzami izprecināt kaimiņu, bet ir problēma..
Saprotu tavu kaimiņu - Jāņos nokniebties grib par "трезвенники и язвенники"! Lai izdodas!

Supernetto vietā būšot rimi
Tessa, īsti nesapratu jūsu komentāra zemtekstu. Es taču pats arī atrodos te, oho, tā ka tas attiecas arī uz mani, ne tikai uz Jums un citiem. Es labprāt atzītos, ka arī pats mēdzu iepirkties Supernetto, bet bail, ka potenciālās līgavas padomās, ka esmu mazturīgs un ka man vairs nestāv. Ak jā, ja kāda vēlas uzrakstīt, ka to tāpat jau sen ir padomājušas, tad tas nav nepieciešams, jo pa tukšo...

SOS trūkst rakstura,
peonija85, vai ar lietišķo korespondenci Jūs domājat oho PA sadaļu?

kas ir krāpšana?
Jadore (13:07), jūsu komentārs man atstāj cerības, ka kaut kur tomēr ir arī godīgas un uzticamas sievietes! Paldies! Citādi, uzturoties te, jau biju sācis zaudēt ticību tīrām un skaistām attiecībām. Stinky (14:00), varbūt kļūdos, bet man šķiet, ka jūsu komentārs bija tēmēts man. Atzīšos, ka tiešām neatceros, vai kaut kad esmu Jums rakstījis vai neesmu (ticamāk jau, ka nē, jo galīgi neesat mans...

Supernetto vietā būšot rimi
Hmmmm, kungs plkst. 14:21 raksta - lai būtu kur realizēt nelikvīdus,pārpalikumus un citu drazu. Bet tas taču ir precīzi arī attiecībā uz oho!!!

kas ir krāpšana?
solvitas, es izvēlēšos citu variantu - nebūt kopā ar tā saucamo "uzmanības mauku", kurai tīk domāt par citiem. Katram savs.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Stinky, vai jūsu tēvam viss kārtībā ar prostatu? Kā mātei ar urīna nesaturēšanu? Un pati arī jau esat tajā vecumā, kad sievietēm sākas problēmas ar urīna nesaturēšanu. Brīnos, kā personāžs Stinky vēl nav nobloķēts, jo līdzīgi aizvainojoši teksti parādās regulāri. Gvenas tant, piedodiet, bet šobrīd nevēlos komentēt jūsu tekstus. Tas ir tāpat kā skriet ar pieri sienā.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Hm, bet vai tiešām varētu būt, ka tēls Gvena ir reāls tantuks? Nu neticu, ka kāda tante varētu būt tik naidīga pret vīriešiem, it īpaši jau vecumā, kad vienīgā interese par vīriešiem var būt kopīga krustvārdu mīklu minēšana un seriālu skatīšanās. Un tā prastā un rupjā valodiņa. Manuprāt, ir 90% varbūtība, ka Gvena ir trollis!

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
C_hloe (10:34) - kāpēc neiespējamo? Protams, piekrītu, ka vecišķam, korpulentam un padumjam pļerzakam iespējamība tikt pie jaunākas dāmas ir niecīga, taču koptam un iznesīgam kungam varianti ir labi. Un tas pats ar sievietēm. Piemēram, Jūs C_hloe, lai gan krietni tantuka gados, bet tomēr varat būt iekārojama no vienaudžu puses un varat ieinteresēt pat jaunākus vīriešus.

kas ir krāpšana?
solvitas, kā jau rakstīju, katram tā robeža ir individuāla. Ok, par Jums sapratu - kad Jums uzrodas vīrietis, tad, neraugoties uz kopābūšanu, abi turpināt dročīt.

Kāpec veci pļerzaki grib jaunus skaistus meitiesus?
Ak, šausmas, kāda nepieklājīga vīriešu nīdēja!!! Gvenas tant, bet Jūs taču pati esat tāda! Anketā norādīts, ka vēlaties iepazīties ar kungu no 50 līdz 65 gadiem, lai gan pašai 62 un pārējie norādītie parametri, kā nu lai pasaka pieklājīgāk, jaunu un smuku piecdesmitgadnieku noteikti neiekvēlinās. Nu jā, nezinu, kādi ir jūsu finanšu argumenti. Iespējams, ka bagātīgs pūrs ir tas, kas ļauj Jums...

Krāpšana afekta stāvoklī...
Dāmas, ceru, ka piefiksējāt liberālo kungu, ar kuru attiecības varēsiet i minetu taisīt citam, i naudu pieņemt, i citādi izpildīties. Tādi zelta gabaliņi ir patiešām maz, tā ka nevilcinieties!

Krāpšana afekta stāvoklī...
minkalove (6:23 un 6:41), nebiju domājis, ka no Jums kā materiālistes var sagaidīt arī kādu sakarīgu ierakstu. Bet šoreiz pilnībā piekrītu Jums! Labi teikts.

kas ir krāpšana?
Katrai "uzskatāmai vienībai" tas ir individuāli. Un viss ir kārtībā, ja abiem iesaistītajiem robežas sakrīt. Tad var, kā te daži rakstīja, ir sūkāt i dot sūkāt, ņemties apkārt, uzvelkoties gumiju u.tt. Mana robeža gan ir otrā galā - krāpšana sākas, kā rakstīja Epifānija, domu līmenī.

Iedomas un realitāte
Hloja, par laimi neesmu ticis ar večiem. Man pietiek ar dāmu spēlītēm. Mjā, atlikums tiešām ir redzams... :( :( :(

Brīvkrāns
Mazā nāriņa, iespējams, ka Draboss ar šo tēmu attiecīgajā sadaļā vēlējās dot mājienu, ka oho.lv ir daudz izkaltušu mazdārziņu, taču par laimi ir arī daudz krānu, kuri būtu gatavi tos mazdārziņus veldzēt.

Iedomas un realitāte
Intereses pēc šad un tad esmu papētījis vīriešu anketas (tikai te, iekš oho). Un mans secinājums - vismaz tās, kuras man sanāca apksatīt (20+), ar pāris izņēmumiem bija sakarīgas. Nebija banālu tekstiņu par enģelīšiem un spārnu pusītēm, bija gramatiski pareizi teikumi u.tml. OK, vizuālo es nepētīju, bet nemanīju, ka kāds būtu melojis vecumu vai svaru. Savukārt dāmām gandrīz katra otrā anketa...

(k)apeņu stāstiņi
riebekle, kāpēc kautrējaties par savām kuplajām krūtīm? Galvenais, lai Jūs pat justos ērti, ko padomās citi, tam nav nozīmes. Drošības pēc gan varat aplikt ciešāku bikšu jostu, lai krūtis nepasprūk ārā zem blūzītes malas.

Vai var dzīvot ar nemīlamu vai tādu kas tevi nemīl?
Labāk ir tad, kad mīl abi. Nezinu par citiem, bet man kotletes un minets no gultasbiedrenes puses nespētu kompensēt (viņas) jūtu trūkumu. Šobrīd viennozīmīgi nemaz neielaistos tādās attiecībās. Vecim-izmantotājam gan varbūt ir pie pakaļas, vai dāma mīl viņu vai nemīl.

Vai no tā atkarīgs dzīves ilgums?
Fakti liecina, ka tā varētu būt patiesība, jo esmu te, oho.lv manījis vismaz divas 87 gadus vecas tantes. Ak jā, viena no viņām ir tēmas autore! Klau, bet vispār ir baigie sūdi!!!! Oho vientuļie tantuki dzīvos līdz simtam, bet vientuļie onkas...!!! Ko nu lai iesāk?!

Draudzenes.
Roberta, ieteiktu Jums pusgadsimta vecumā beidzot nejaukties citu dzīvēs un netērēt savu enerģiju un emocijas lietām, gar kurām Jums nav nekādas daļas!

izvēles
Hloja, atzīstieties, kurā veikalā mēdzat iepirkties! Es te aizsapņojos, ka varbūt varu būt tas veiksminieks, kuram Jūs izsakāt Torpedo komentārā minēto piedāvājumu...!

izvēles
23:38 Stinky: Esat mēģinājusi sev izlaizīt kažociņu un secinājāt, ka pietrūkst lokanības? Tāds iespaids radās pēc jūsu viszinošā komentāra par ribu izņemšanu.

izvēles
Īsti nesapratu, ko Hloja vēlas uzzināt. No kā mēs atsakāmies, lai iegūtu kaut ko citu? Vai arī tikai par dzīves garšu? Ņemot vērā, ka lielākajai daļai cilvēku resursi (finanses, laiks) ir ierobežoti, tad atteikšanās no kaut kā, lai iegūtu kaut ko citu notiek nepārtraukti. Pats konkrētus piemērus neminēšu, jo mana eksistence ir nestandarta. Ja par dzīves garšu. Manuprāt, lielākā problēma ir...

Sekss ar jaunāku vīrieti? 18-30 robēžās!
Kugār, pako somas un dodies uz Gulbeni! Drāte garantēta!

Vīrieši, uzmanieties!
Tēmas autore kaut ko sajaukusi. Šejienes meitiņas un tantītes jau uzreiz un tieša valodā atklāj savus patiesos nodomus, nevis slēpjas aiz maskas! Bet sievietes, ar kuru varētu veidot nopietnas attiecības, tantukam gan labs sanācis. Vienīgi tas par miņetčicu diskutabli - parasti večiem nepatīk tādas, kurām liela pieredze.

Socionika
Ups, mazliet izgāzos... Sapratu, šī ir kaut kāda lomu spēle. Bet dāmas, kas gan jūs par hamletiem, maksimiem vai gabēniem?!! Oho tantuki parastie, nelikvīdie!!!

Socionika
Epifanij, šajā saitā diez vai atradīsit kādu Maksimu (vismaz es nezinu nevienu latvieti vārdā Maksims), jo te pārsvarā apgrozās latviešu publika. Maksimu jāmeklē starp krievvalodīgajiem.

Sievietes, uzmanieties!
adamsone, piepis ne tikai uzlāpījies, bet arī turpina dzīvot ilūzijās. Tagad droši vien ir kopā ar ilūziju lainera "Harmony of the seas" Kapteini. Varbūt kļūdos, bet domāju, ka tantuks par tirliņiem sauc tos, kuri viņu ir pasūtījūši trīs mājas tālāk, bet tie īstie vīrieši ir tie, kuri bez iebildumiem atļāvuši kāpt sev uz galvas (zempapēžnieki).<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu