nakunakutekuteku

Sieviete (57)
iepazīties ar nakunakutekuteku

57 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Kas ir lielāks cietējs šķiršanās gadijumā?
Bērni,bērni un vēlreiz bērni.Ja neticiet-pajautājiet šiem nu jau pieaugušajiem bērniem,kā viņi toreiz jutās,ko domāja utt.Vecākiem būtu jānokaunās,jo viena pagale nedeg,tātad brāķis kopīgi radīts,bet šķiroties jau katrs domā tikai par sevi.

Saknes! Lūk šāda tēma ienāca prātā!
Jā,viss plūst un mainās,un,kad tu cilvēks gribi kaut ko uzzināt par senčiem-izrādās vairs īsti nav kam pajautāt.Žēl.Jaunībā nebija interese,tagad nav iespējas.Morāle tikai viena-ragavas jātaisa vasarā.

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Pēc apģērba var spriest par cilvēku...jāsmejas.Vai tad reizēm negribas čībās aizšaut līdz bodei?Es tā mēdzu darīt un,ziniet,atlaides nedod:):).

Rekomendaacijas
Rekomendācijas un vēlreiz rekomendācijas.Kā nu bez tām-kā kaķi maisā,vai??:):):)

Sievietes attieksme...
Svešus bērnus audzināt ir vieglāk.Par viņiem mazāk uztraucies,jo nesāp sirds.Jūti līdzi-jā,palīdzi cik vari-jā,padomu dod to pareizāko-tas viss ir,bet sirds "līdz kaulam"nesāp.Zinu.

Kā dabūt krutākās modeles, aktrises, dziedātājas?
Pieņemsim,ka iegūsiet:):):) un ko tālāk??

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Vai gānot otru mēs paši paliekam labāki???Man rodas iespaids,ka tēmu cepēji/jas visi bez izņēmuma ir super veiksmīgi,izskatīgi,laimīgi,ar dzīvi apmierināti,laimīgi,bagāti...nekur un nekad nav kļūdījušies,nav darījuši cūcības,savu rīcību nenožēlo,jo nav taču iemesla...Vai es būtu ieklīdusi Leiputrijā?

Iepazīšanās inetā...
Kā vieniem,tā otriem jebkurā situācijā ir izvēles iespēja pieņemt vai nepieņemt.Kāpēc gan jātērē enerģija klasifikācijai kurš tur kāds.Ja man konkrētais vīrietis nešķiet pieņemams,es to tā arī pasaku un par viņu aizmirstu.Jā,sievietes ir skaitliskā vairākumā,bet tas nenozīmē,ka uz tā fona jebkurš vīrietis ir vērtība.

atkal vilšanās
Autorei balva par "amerikas atklāšanu".

"Es tevi mīlu"
Pēc šiem vārdiem mēdz rasties lielas ziepes un sarežģījumi./iz pieredzes/

Attiecības tālumā?
Attālums pats par sevi nevar ne vienot,ne šķirt.Cilvēki ir tie,kas "vienojas vai šķiras".

kāpēc ir jābūt vienmēr formā
Ja kādam glupas smadzenes,tad nekādi citi secinājumi nav iespējami.(pēc definīcijas)

Kā jūs rīkotos, ja ..?
Jūs esat pārliecināts,ka raksta tiešām sieviete?

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
Pēc maniem vērojumiem-sievietei jābūt izskatīgai,lai citi apskauž,jābūt spējīgai tikt galā ar sadzīvi,lai "negruzī",jābūt kā "no kalendāra vāka".Kā saka-lai ir pati sev valsts,pati sev stute,pati sev balsts. Piekrītu,ir drusku pārspīlēts,bet lielos vilcienos tā ir.

Nav tā īstā un īstais. Ir tikai vajadzības.Nepastāv pasaulē divu vienādu cilvēku.
"Sevi mīlēt ir ļoti grūti". Kas tas par murgu??Katrs vispirms mīl sevi.Katrs.Dievs ir licis mīlēt savu tuvāko kā sevi pašu,un tur pat lasām,ka cilvēki 100% to nespēj.Par māti Terēzu šeit nerunāju.

Ko lai dara?
av2 03.59 Normāls noteikti tā nedarītu.Piekrītu.

draņķīgs noskaņojums
Ja tās ir kādas atmiņas vai sliktas domas,kas maitā omu,tad ir tāda gudrība-Mēs nevaram atmiņu putniem aizliegt apciemot mūsu apziņas koka zarus,bet mēs varam aizliegt tiem tur vīt ligzdas.

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Atvainojos par drukas kļūdu.:(:(

Kurais ta kam i vairak vajadzigs?
Labtador,tev nav taisnība.

Vīrieši... Ko jūs no sievietēm gribat?
Visi nemaz negrib "blakus".Tie kas grib,tiem jau ir,pārējie vēlas,lai ir pa rokai(kad vajag) un pēc tam klusi un delikāti aiziet.

Ko lai dara?
Viņam vienkārši vajag uzturēt(pašam sev) sajūtu,ka ir vajadzīgs,pabarot savu ego.Trīs mēneši tas nav nekāds rekords,ja būtu trīs gadi,tad jau mēs runātu par ilglaicīgām "attiecībām".Tā ka viss vēl priekšā.Bet to ko apsoluvisu grib sagaidīt,viņš dabū citur.

Cik daudz vīrieti var ierobežot
Vadība vai ierobežošana vajadzīga nepārliecinātiem par sevi cilvēkiem/v un s/.Tādiem,kas no bērna kājas neko nav paši lēmuši.Zinu sievieti,kura ļāvās mātes vadībai līdz pat apm.50 gadiem.Iekšēji viņa "vārā,protestē,bet ārēji tas nav nojaušams,jo pakļaujas vadībai.Žēl cilvēka.Nedomāju,ka ar vīriešiem ir savādāk.Sakarīgu,stabilu cilvēku vispār nav jāierobežo.Tādi varbūt pieļaus kādu feileri,bet tā...

Vai sievietei ir jāstrādā?
"adamsonei" vairs nelejiet,cilvēks galīgi murgo.Padomju laiku sākumā dekrētā māte bija divus mēnešus.Divus un viss.Savukārt mans dekrēta laiks bija gads un tad jāatgriežas darbā vai pārtrauktais stāžs.Ne par kādiem tulpju audzētājiem un mājražotājiem nebija ne runas.Nevajag jaukt ar perestroikas laikiem.

Multfilma (bērniem) Pastuška i Trubočist
Andersena pasakas ir ne tikai skarbas,tās ir nežēlīgas un nebūt nav domātas bērniem.Kāds biogrāfs ir rakstījis,ka Andersens nav ieredzējis bērnus.Varētu jau neticēt,bet pasakas to apliecina.Kāds var nosaukt mīļu pasaku,es nē.

Vai ticat mīlestībai?
Ticu,protams,ka ticu.Un gan jau mana ticība "materializēsies".

Vai sievietei ir jāstrādā?
Es gan labprāt nestrādātu,ja būtu citi ienākumi,kas nodrošinātu kaut nelielu rīcības brīvību.

Vecums, pieredze un piedzīvotais
Protams,ka vīrietis ir brīvs un bez bērniem-kā aizver aiz sevis durvis,tā uzreiz brīvs...:):):)

Pažēlošana
Vai te būtu runa par līdzjūtību,vai tādu ārišķīgu žēlošanu?

Cik lielas ir kopējās perspektīvas?
Ja cilvēki vēlas iepazīties,randiņi ir neizbēgami.Jautājums ir par ko citu.Viena lieta deklarēt,ka meklēju cilvēku kopdzīvei,otra-vai tā tiešām ir.Tas par mani.Vienai būt it kā nav labi,bet ir ērti.Nav ne ar vienu jārēķinās un mana teritorija netiek ekspansīvi aizpildīta.Tā nav pareiza situācijas izpratne,būs jāmainās.:)

mans draugs ir sācis daudz lietot sīvo .ko darīt ,kā likt samazināt devu?
Jadzer ar vinu kopa,tacu mazak vinam tiks.:):):):)

kāpēc otra pusīte nevēlas nomainīt darbu uz labāku?
Man tuvam cilvekam kadreiz latu laika,ja majas nebija 1000naudinas,sakas gaudas un vaimanas-ko mes edisim?Nopietni.Es ar 10-20 naudinam jutos labi-ta ka cita vieta nevar spriest.

Ko domās ieviete, kura katru uzmanības izpausmi sauc par seksuālu uzmākšanos?
A vot ko a?????????:):):):):)

Ir viens psihopāts...
Neko nevajag darit.Daziem ta ir poza,lai iezelinatu,bet ja nopietni nodomi- divtik neko neviens no malas neiespaidos.(no pieredzes)

Vai sievietes ir ļaunas?
Virietim svetigi ir ne vien paraudat(ja ir iemesls),bet lai lidzas ir kads,kas pasaka paldies.Ja jutisies novertets,no adas izlidis,lai sievietei "nav jaraud",preteja gadijuma vini tiesam luzt.

Vīrietis nevelas precēties
Sadas attiecibas sieviete iegust darijuma sliktako dalu.

Vai sievietes ir ļaunas?
Varbut kads kaut kur sturiti ari raudaja,bet redzet gan nav nacies.

Īsts vīrietis !
08;08 runcs51 Pilniga taisniba,jo sainmiece prieksauta var tik daudz iznest,cik saimnieks ratos nespes ievest.

Īsts vīrietis !
Viens draugs sudzas otram-no sievas to viendzirdu dod naudu,dod naudu un ta katru dienu!Otrs neizpratne:"Kapec vinai vajag tik daudz naudas?"Nezinu,nekad neesmu devis.

Mīlestība
Ja kads jauta,kas ir milestiba,tad diemzel to nekad nav izjutis.Zel cilveka.Tie kas megina pamatot,kas tad isti ir ta milestiba,tie ir iepazinusi sis parpasauligas jutas,kad nekas nav par grutu,nekas nav neiespejams...burvigi!

Meli.
...ka teica kads cilveks-lai mani apsmauc(melo),bet eleganti,citadi palieku dusmigs.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu