nakunakutekuteku

Sieviete (58)
iepazīties ar nakunakutekuteku

26 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai riteņbraukšana ir intīms process?
Nu redzi,nu!Īlens no maisa laukā gan.Lai kā daži te prasītu padomu,bet piekrīt tikai tam,kas saskan ar paša sen noformulēto.

Greizsirdība
Greizsirdība esot mazvērtības kompleksu māsa vai pat māte.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Visvieglāk olbaltumu ņemt no smadzenēm.Diemžēl.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Gudri dakteri saka,ka vislabākais sports, tādam netrenētam ķermenim kādi vairākumā esam,ir parastā staigāšana.Sākt ar skriešanu nevajadzētu,jo slodze pārāk intensīva.Staigājot slodze mērena,enerģijas avots ir tauku šūnas,bet pie intensīvas slodzes,enerģiju vajag "uz sitiena" un to vieglāk iegūt no olbaltuma.Tā ka masa paliek neskarta,vēdera riepiņas var neuztraukties.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
chris 1986 un citiem,kas nav dzirdējuši latgaliešu anekdotes-tiem šo vārdu spēli nesaprast.

Vai jūs piekrītiet uzskatam?
Un tomēr viņa griežas... Autoram pilnīga taisnība,bet tikai pa pusei.Vājums jau neizpaužas tikai dzeršanā.Vājums ir arī nespēja pieņemt lēmumu,peld pa dzīvi kā....skaida un pēc 60 sūdzas un meklē vainīgos.

Vai jūs piekrītiet uzskatam? Nr.2
Un es domāju-kāpēc man viens pēc otra trāpās nūjoties kārie-izrādās tas ir sportiski un kā jau zināms pretpoli pievelkas.

Sapņu pilis
21:11 Pilnīgi piekrītu.Es tikai teiktu,ka ieguldījumu baudīšana labi sanāk pēc 50.Pēc 35 tā kā drusku par agru.Vēl bērni ceļami,vēl labklājība gādājama.Pēc 50 gan jau var atļauties gan ekonomiski nepamatotus pirkumus,gan kādu "neadekvātu" rīcību.(labā nozīmē)

Vīrietis ar bērnu - Nav svarīgi kura bērnu piedzemdēja, svarīga ir tā kura to izaudzināja
Atkārtošos,bet saku atkal un atkal-svešus bērnus vieglāk audzināt.Zinu.Un arī iemesls gauži vienkāršs-nesāpēja viņu dēļ vēders,nesāp arī sirds.Varbūt skan ciniski,toties patiesi.

Sapņu pilis
merlina Kapā līdzi neko nepaņemsi,dzīves jēga ir citur.Citur.

Lamāšanās daudzums
Cilvēks,kurš strīdā sāk kliegt,strīdu jau ir zaudējis.Tas pats par lamāšanos.Tā atstāj iespaidu tikai uz līdzīgi runājošiem.

Vai Jūs ticat tām jūsmīgajām atsauksmēm ?
Man gan vispirms gribētos zināt,kas tās jūsmīgās atsauksmes raksta.Es personīgi nezinu nevienu,kas būtu izveidojis/usi sakarīgas attiecības,bet,ja gribētos izcelties vai īpašumā būtu lielības gars,varētu teikt:´Es arī zinu,vai vēl labāk,man ir".

Kur ir pazudušas emocijas?
Emocijas kā tādas nekur nav zudušas un nezudīs,mainās cilvēki.Šodien emocionāli spēcīgas filmas nav pieprasītas.Vīriešus tagad nodarbina kā pacelt savu šļaugano vīrietību(pēc 50),sievietes-kur atrast naudīgu vīrieša gabalu.Ir pazudusi normālā lietu kārtība-vispirms emocijas,patikšana,iemīlēšanās un tad kolosāls sekss.Ja gribas sasteigt,tad vārds "kolosāls" nekādi neiederas.Steiga iznīcina...

Ka dzivot ar talbrauceju
Tālbraucēji vispār ir īpaša suga.Nav jau nekāda vieglā dzīve-kraties tai mašīnā un audzē vēderu,kāds brīnums,ka roka pastiepjas pēc ceļmalas labumiem.

Virietis sadavina davanas, iztaisa dzivokli remontu pe tam aprecas un tad parmainas sit sievu un parm
Un tomēr sievietes pašas IR vainīgas,ka nonāk tādā situācijā.Izvēle taču ir sievietes ziņā.Pazīšanās sākumā noteikti viņš bija TIKAI ātri aizkaitināms vai ilgi nomākts,nerunīgs vai pieprasīja sev nedalītu uzmanību,vai izrāda hiperuzmanību(dāvanas,dāvanas,dāvanas). It kā nekaitīgi,bet tās ir nelīdzsvarotas psihes pazīmes. Sievietes,mīļās.Šodien 99% brīvie vīrieši ir tieši tādi,tāpēc meklēsim to...

ko īsti vēlas sieviete ?
Nudien jāsmejas-varētu padomāt,ka šeit esošie vīrieši varētu apgādāt sievieti kā norāda autors ar darbu,auto,dzīvokli,māju...nu varbūt ar bērniem varētu.. Tātad,lūdzu,plašas izpausmes iespējas-pieņemsim-man nav ne darba,ne auto,ne naudas,ne biznesa,nu nekā nav.Autors man to visu iedos,es to visu vēlos. ?Tām,kam viss ir jūsuprāt nav ko vairs gribēt,man ir ko gribēt-lūk, Jums darba lauks,uz...

Vai vīrietis bez seksa būtu gatavs saimniecības darbiem?
Vispirms gan vajadzētu noskaidrot vai tas vīrietis VISPĀR ir gatavs saimniecības darbiem,citādi būs kā hokejā-štanga.

Vai Jūsu privātā dienasgrāmata ir pieejama publiskai apskatei?
00:09 taisnība-visi tik godīgi,ka taisni riebjas.Parādiet man vienu ģimeni kur vīram vai sievai nav "slēptās rezerves".Un ja jau "katrs var paņemt,cik viņam vajag"(c),vai tam pēdējam rindā arī būs ko ņemt.Jāsmejas.Kārtējais murgs par tēmu-cik es esmu laimīga,cik man ideāla ģimene.

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Es teiktu tieši tāpēc neprot priecāties par dzīvi,ka nav ne nodrošināts,ne laimīgs un vesels jau ne tik.

Tēma par pieaugšanu
Mēdz teikt-ja neprātu nevar apturēt,tad to vajag apzināti vadīt.

Sieviete
perpetum,Tu neesi mobile,drīzāk bremzētājs,bet ar milzu ambīcijām.Vai spogulī esi skatījies???

Ūdens spainis
Laikam esmu gājusi nepareizā skolā un strādājusi nepareizā d/v,bet tik intelektuālas izklaides man gājušas secen.

Tēma par pieaugšanu
Būs netaktiski,bet tomēr pajautāšu-un kā ar vīriešu "pieaugšanu",vai pietiek,ka dīgst ūsas,jeb ar to ir drusku par maz? Pati esmu bijusi atbildīga par sevi jau no bērnu dienām.Bija grūti,bija kļūdas,bet vienu muļķību nekad nedarīju divreiz-kurā kategorijā man vieta?

Kvantitāte
Kā mēdz teikt-gadu vecāks,par rubli dārgāks.Vai to var pārfrāzēt-par vienām attiecībām vairāk,par desmit gadiem gudrāks/a?

Maksa par satikšanos
16:48 Te nu būs kļūda..Senākā ir drēbnieka profesija.Palasiet 1.Mozus grāmatu.

Ko portālā dara precētie/tās?
Lai nu kurš/a saka ko tik sadomā,bet sakarīgās ģimenēs esošie gan te nav.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu