ketija64

Sieviete (59)
iepazīties ar ketija64

2 tēmas pēdējo 4 mēnešu laikā:

Vai pērkat loterijas biļetes? Ja jā, tad cik procenti no tām ir ar laimestu?

Slinkums! Kāpēc cilvēki paliek slinki, ne nevīžīgi bet tieši slinki.

60 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Pērles meklējumos.
Viss atkarīgs no tā cik pats esi gatavs tajos mēslos rakties. Starp citu jūras mēslos atbilstošajā vēja pūsmaa var atrast prāvus dzintara gabalus.

Vai rādīt dzimumorgānus ir kauns? Kāpēc?
Virtuālā vidē, ar segvārdiem gan jau nav kauns. Ja pie urologa, proktologa, venerologa, ginekologa realitātē, tad ir grūti cilvēkiem.

Kādam jūsuprāt ir jābūt pirmajam randiņam, lai tas nekļūtu arī pēdējais?
Nu, varētu kāds onkulis uzaicināt uz kartupeļu stādīšanu! 😀 Ja nekas nesanāktu, tad vismaz uz kartupeļu novākšanu būtu atkal jāaicina! Citādi naktīs ne gulēs, sirdsapziņa grauzīs! Aicinātu pati kādu, tikai diemžēl lauku nav vairs.

kāpēc?
Noteikumi noliedz atrasties te, ja arī nevēlas sexu ar kuru katru kustoni! 😀

shoreiz par vegetaarieshiem
Cilvēki neizprot kas ir vegans, veģetārietis, kas vnk gaļas neēdājs! 😀 Sabāzt visus vienā maisā grib! Es nelietoju uzturā neko, kur klāt gaļas produkti. Visi manējie to sen zin un nekad nav problēmu ne viesībās, ne ikdienā. Katram cilvēkam ir savi iemesli, kāpēc nelieto uzturā kādu produktu. Galvenais nebazties citiem virsū ar savu pārliecību.

biski cemmi uzsita
Te tagad domu biedri var sev saimnieces izvēlēties. Arī par randiņu kafejnīcām atkritīs tēriņi, paņems līdz ādiņas pagrauzt un laime pilnīga. Man kā gaļas neēdājai viela pārdomām! 😀

Vai Tu nākamajā dzīvē arī gribētu piedzimt Latvijā?
Es gribētu piedzimt Japānā! Latvijā arī ir ok, šajā dzīvē te piedzimu, tomēr īsti nejūtu piederību, jo neesmu latviete.

Tests – vai tu esi īsts Vīrietis
Īsts vīrietis diez vai! Parasti uzturamie saucas alfonsi.

Liela gadu starpība slēpjas psihologijā.
Divi cilvēki, kad iepazīstas nejauši taču neprasa viens otram pases datus! Mērķtiecīgi meklējot partneri ir citādi, katrs meklē sava mērķa vadīts. Viens meklē, kas palīdzēs materiāli izdzīvot, cits meklē ar ko kopā ģimeni veidot un bērnus radīt. Vīrieši 40-gadnieki, kas nav radījuši bērnus, bet ir veidojuši apstākļus, iegādājušies dzīvokli, auto, protams meklēs ...

vai randiņa sievietei ir pašai par sevi jaamaksā?
Nav jāēd, var kā jaunībā satikties un iet uz dīķi pīlītes pabarot! 😀 Pasaki, lai paņem baltmaizes kukuli līdz un nāk!

Tikšanās realitātē
Straut, kas tad tā lamājas! Sivēnmates, celulitpakalas, noslīdējuši urīnpūšļi???? Tiešām ir tik ļoti traki 🤪????

Daudzi sevi novērtē dīvaini , mazliet pārspīlē ...
Saules aptumsums ietekmē tēmas iekš oho! 😀

aljo babulji
True 54 gadīgs būtu tas jaunais puisis??? 😀 Jauns man ir dēls un dēla vecuma vīrieši mani kā sievieti neinteresē! Kas attiecas uz miesas vecumu vai jaunumu, tad tas atkarīgs no dzīvesveida un gēniem. Tomēr būtiskāk ir nevis miesas stāvoklis, bet smadzeņu!

aljo babulji
Jo vairāk lasu, jo vairāk brīnos! True 18:22 tā izceļas ar savu komentāru, ka šķiet, komentē ne cilvēks, bet kāds zvērs, piemēram, zaķis!!! Cienītais True vai sekss ir dēļ atvieglošanaas vai dēļ baudas??? Un domājat jūsu 54 gadus vecā miesa ir daiļāka kā mana gandrīz 60 gadus jaunas sievietes miesa??? 😀 Stipri šaubos!!! Jautājuma autors arī baigais eksperts ...

Kad katru no mums sadedzinās kā raganu vidusslaikos?
Uzmākšanās, mobingi, bosingi, apmelošanas ir pretīga padarīšana. Katrā šādā gadījumā, pirms publiskošanas, būtu jāveic kārtīga, neatkarīga izmeklēšana! Jāizmanto melu detektori. Te žurnālisti publisko bez pierādījumiem un tas nav labi. Stambulas konvenciju grib iekustināt vai arī grib pazemot, iznīcināt kādu.

Vai Jums arī mēdz
Dažreiz ir kā uzlabojas, jo sanāk labs griezums un ieveido perfekti. Dažkārt tieši otrādi ir jāmeklē, kas izlabos sastrādāto! 😀 Frizieres mainu pēc noskaņojuma!

Kuru apkures veidu izvēlētos Jūs?
Ar granulām sanāks ļoti dārgi + vēl pašai par kurinātāju strādāt! Labāk pilsētas siltumam pieslēgties un regulēt siltumu pēc vajadzības.

Pateicība ārstam.
Cik zinu, ārsti saņem algu! Ja operācija būs bezmaksas, tad var pateikties ar labu konjaku vai balzāmu. Ja operācija maksas, tad par pateicību nav pat jādomā. Jādomā kā ātrāk atveseļoties.

Kopā svinēt svētkus ar mīļoto sievieti, vai tomēr ar labāko draugu?
Ne visi svētki ir jāsvin! Var priecāties vienkārši par brīvdienām un atpūsties.

Vīrieši patiesībā negrib kaut cik nopietnas attiecības ...
Crhris 1986 Ja es satiktu tādu CILVĒKU kāds bija mans tēvs, es viņu bildinātu! Mūsdienās tādu nav, vai arī sievas viņus ļoti sargā.

KK demisija
Krimināllieta uzsākta, tad rezultāts būs redzams! Ja aizietu visa Vienotība un visi Progresīvie, tad varētu svinēt! 😀 Pagaidām nekā..

Kādreiz visi bija kaut kā līdzīgi , sievietes obligāti strādāja ....
Katrā ģimenē ir savas nianses. Kā norunā tā arī dzīvo! Ja gadās palikt bez darba, tad kamēr atrod citu darbu ir grūtāk. Galvenais nepalikt par liekēdi un slimestu,neiekrist depresijā.

Liepāja
Man personīgi Liepājas centrs vairs nepatīk, sacukots! Pie jūras ir skaisti jebkurā gadalaikā. Ar tramvaju ieteiktu izbraukt no viena gala līdz otram. Tirgus būs Rožu laukumā.

Sex ar 2, 3 partneriem vienlaicīgi
Domāju ar trim jau sanāk tāds muckulis, kā čūskas pavasarī. Galīgi aplam! 😀

vai dzivojat taupīgi?
Uz elektrību un ūdeni īpaši netaupu. Pārtiku pērkot jau ir iegājies savs pieradums, nepirkt par daudz. Uz akcijām arī paskatos un protams izmantoju. Kas attiecas uz apģērbu, klasika vienmēr ir modē! Apavi ērti un kvalitatīvi. Kopumā īpaši netaupu, ja nav nepieciešams sakrāt lielākam pirkumam!

Sieviete,kas apzinās savu vērtību!
Katrs cilvēks ir vērtība! Tā būtu jābūt! Diemžēl šķirnes zirgs ir lielāka vērtība nekā cilvēks! 😀

Kā tikt galā ar skaļiem kaimiņiem?
Policijai jātiek galā, jūs neiesaistot. Tādi ir noteikumi.

Vīrieši cik Jums ir svarīgs sievietes izskats ?
Crhris 1986 Ja pārstāj mīlēt, tad arī skaistulis sāks riebties! Ja mīl tad ok, tāpat ar ēdienu, ja garšo varu gadiem ēst.

Vīrieši cik Jums ir svarīgs sievietes izskats ?
Šķiet nav nozīmes, jo pārsvarā pēc 40 tās sievietes ripo, veļas līdzi vīriem! Tāpēc jau te precētie meklē kādu slaidāku! Vai arī otrādi sievas nokamejusas un tad meklē kādu ar apaļumiem! 😀

Kā tikt galā ar skaļiem kaimiņiem?
No sākuma jau nepareizi darījāt! Nav jāiet runāt ar kaimiņiem, bet jāzvana pašvaldības policijai! Kaimiņiem pat nebūtu jāzina kurš sūdzas, jo tas tikai vairo konfliktu nevis drošību. Zvanīt policijai un punkts.

Kas pelna vairāk, cilvēki ar bērniem, vai bez?
Kā darba devējs maksā, tik arī nopelna. Ģimenes, kas nespēj izdzīvot, lūdz pabalstus un dzīvo pietiekami labi. Vidējo algu LV var redzēt NVA darba piedāvājumos. Var jau fantazēt un sapņot, tomēr realitāte ir tāda kāda ir.

Kā pierādīt redzes traucējumu?
Pārbaudīt redzi pie sertificēta speciālista un attiecīgi iesniegt izrakstu.

Vai ieraugot nepievilcīgu sievieti, jums rodas vēlēšanās kritizēt viņas izskatu?
Pievilcība ir gaumes lieta. Kādam, kādai nepatīk resnie, citiem kārnie!!! Mūsdienās daļu nepievilcības izcili var noslēpt ar pareizi izvēlētu apģērbu! Man personīgi ne pievilcīgi ir cilvēki, kuri iet sabiedrībā ne mazgājušies, ar netīru apģērbu. Ož pēc sviedriem utt.

Ko jūs uzskatāt šodienā par maukām?
Ir pat teiciens, sieva sabiedrībā dāma, gultā palaistuve! Ko tad te grib noskaidrot, kuram sieva labākā????

Jūsuprāt iemesli, kāpēc, piezvana bijušais vai attiecīgi - bijušā?
Bijušie =mirušie, tāpēc 0%ka piezvanīs! Te domāts brūtgāni, brūtes! Jo vīri, kas ir bērnu tēvi, paliek vienmēr.

Kurš izvēlas..kura izvēlas "princeses/prinčus"!?
Princis, izklausās kā tāds zirgs! 😀

Par randiņu..
Pats stulbākais uz randiņu nest puķes! Ir tā gadījies kādreiz, pats atnesa un vēlāk no sala sargadams iebāza sev azotē! 😀 Gāja mājās ar savām puķēm!

Kā atšūt meiteni, kura kā traka pēc tevis?
Pēdējais šī pilnmēness murgojums! 😀

Vai dotu briesmīga paskata svešiniekam pajumti uz nakti?
Naktspatversmes tam domātas.

Kā skatāties uz to, ka dāma viena pati atnāk uz klubiņu, krogu?
Visur, kur sirds kāro, varu mierīgi doties viena. Teātris, kino, kafe, muzejs, bibliotēka, jūras krasts, mežs un DARBS! 😀 Nekad nepievērsu uzmanību kā kurš iet un ar ko.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu