ketija64

Sieviete (55)
iepazīties ar ketija64

142 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

ko darīt :
Var zvanīt uz uzņemšanu ,savienos ar nodaļu un tur pateiks kā cilvēks jūtas. Ja Jums ir pilnvara ,JŪS jebkurā brīdī varat lūgt vest cilvēku mājās. Tādas ir Jūsu tiesības.

Vai jums viegli izdodas atrast robežu?
Aprunāšana nav man.Draudzīgi pasmieties un pazoboties ir normāli,tomēr jāzin robeža.Darbā bez humora un savstarpējas "paķeršanas" būtu grūti.

Jabut faktiski briivam....
Faktiski brīvs, nozīmē,ka neslīkst "sēru jūrā" pēc kādas neaizsniedzamas būtnes. Brīvs no alimentu maksāšanas (runāju par savam vecumam atbilstošajiem kandidātiem) un brīvs no laulības saitēm.

Vai tiesa, ka neglīti cilvēki ir drauskulīgāki (m...īgāki)?
Gaumes ir dažādas, kas vienam glīts, tas citam ne pārāk! 😉 Ir bijis ienāk kabinetā vizuāli glīts cilvēks, atver muti, sāk runāt un viss!! Vizuālais skaistums pazūd... un tad redzi cik cilvēks patiesībā netīrs un neglīts, pēc tādiem ilgi telpas jā vēdināt, jo netīro enerģiju nav viegli dabūt ārā!

Vīrietis ap 40...
Ja ir liela ģimenes māja ,tad arī dzīvo ar vecākiem,nekā slikta tur neredzu. Ja vīrietim 40 gadu un nav bērnu ,tad viņš noteikti meklēs jaunāku un bez bērniem. Lai kopā veidotu ģimeni,nevis stutētu svešus bērnus.

Vārda "bastards" skaidrojums
Angļi un latvieši ir kā divas dažādas planētas!

Savu principu upurēšana
Pāra attiecībās upurus nevajag.Dēļ bērniem vai dēļ vecākiem dažkārt tas ir neizbēgami.

temperatūra dzīvojamās telpās
Apkure vēl ir.

Vai Jūs sab.transportā liksiet sejas aizsargmasku?
Nē masku nelikšu, man nemaz nav! Piesegt seju drīkst ar šalli, lakatiņu, galu galā ar augsto apkakli. Cik zinu bērniem līdz 7 gadu vecumam seja nav japiesedz.

COVID 19
8:13 Salīdzināji gan ,cenas, kuras te medicīnas tūristiem piedavā ar cenām ,ko piedāvā Minska. Tas ir kā diena pret nakti,tur iztērēsi par kvalitāti tik pat cik te ,kad būsi pusgadu valsts rindā gaidījis.tūristiem te vispār cenas ir 10x augstākas kā vietējiem.Protams ceļš uz Baltkrieviju arī maksā naudu, plus vēl vīza ,bet ja ir biznesa darīšanas, tad pie viena var arī iziet medicīniskās...

COVID 19
Baltkrievija ir labi attistijusi medicīnas pakalpojumus, ir tur modernas iekārtas. Paziņas brauc uz Minsku pie zobārsta un uz magnētisko rezonansi. Nav mēnešiem garu rindu. Medikamenti labi un lēti tur!

kāpēc jūs neatbildētu uz viņa vēstuli ?
Izklausās pec pasakas:)

COVID 19
Ja arī būs ,neviens neteiks :))

Vai Liepaajaa var atrast darbu?
Darba vakances ir NVA mājas lapā,bet cik tās reālas nezinu gan,ir cilvēki ,kuri saka ,ka daudz ir falšo darbavietu, vnk statistikas uzlabošanai.

Stilists
Feldei taisnība,ir daudz tādu.Ieslīguši depresijā un ikdienas rutīnā.Ja tāds satiek sievieti ,tad sievietei vajag ļoti daudz pacietības,lai palēnītēm mainītu vismaz minimumu vīrieša apģērbā un izskatā.Liekot noprast ,ka tas viņa paša nopelns:))

Kāpēc vīrieši ir tik nesakarīgi?
Tāpēc ,ka realitātē viņi ir precēti vai attiecībās.Līdz ar to baidās,ka kāds ieraudzīs.Izņēmuma gadījumi ir tikšanās iekš auto ,kur neviens neredz :)) Tā ka nekas jauns tas nav.

Stilists
Stils un iepirkšanās man ir kā hobijs,varu palīdzēt Liepājā un bezmaksas.

Vai vīrieši nav līdzīgi žurkām, kuri bēg no no slīkstoša kuģa?
Cilvēki ar invaliditāti ir dažādi, viens guļ un piecelties nespēj gadiem ,cits pat uz darbu dodas. Ir arī cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem. Ir ļoti jāizvērtē vai spēsi būt tādam cilvēkam draugs un līdzgaitnieks ikdienā. Nesen lasīju interviju ar dzejnieku Reini Runci ,kurš 17 garus gadus ir paralizēts pēc autoavārijas. Viņam arī bija draudzene,pec avārijas nākusi ciemos,nogurusi un...

Jautājums sievietēm
Shēmas nav,bildes šeit nelieku un nesūtu ,skatāmies facebookā. Uzrunā visādi,bet nav nEkā prieks manis.:)) Ja par putniem, pīles man ne pārāk, tad jau labāk vārnas,tādas nekaunīgas un bez pāra :))

Kādas vēl kreatīvas stulbības varētu piedāvāt pa skaip,ko attālināti var izārstēt?
Nu ja Kaspirovskis kādreiz esot attālināti matus onkuļiem pieaudzejis un vēl visādus brīnumus darījis..😄 tad iespējams kāds ārstē savu pašapziņu apskatot, kas tantei starp kājām attālināti! 😉 Te arī piedāvājās visādi virtuālie mīlnieki... katrs krīzes izslimo kā var!

Kāpēc sievietēm vīrieši ar vairākiem bērniem izraisa paniskas bailes?
Alimentu maksātājs nevienu īpaši neinteresē

Vai tad citu slimību vairs nav?
ThisLove Fui ,nu ka var tā runāt: "Zini, kā ķīnīzeri nogalina upurus? Nē, ne jau eleganti nošaujot, bet perversi atspārdot maisā. Tās ir viņu tieksmes un vērtības." Neesi bijusi Ķīnā ,nezini tur kāds cilvēku dzīves līmenis ,tad nevajag te liet.

Vai tad citu slimību vairs nav?
Tāpēc jāiet pastaigāties, katru dienu vismaz 2 stundas svaigā gaisā! Pastaigas labvēlīgi ietekmē asinsspiedienu!

Restorāni Vecrīgā
Restorāns ir forši,atmosfēra utt. Mana izvēle šobrīd ir pludmales kafejnīca.

Vai ši krīzes laikā latviešu sieviete paliks mazliet taupīgāka un
Nezinu kā darīs latviešu sievietes,neesmu latviete. Nekad neesmu bijusi izšķērdīga,bet arī ne pārmēru taupīga. Priekš sevis nekā nav žēl :))

Vai bērnībā ticējāt salavecim, lieldienu zaķim utt?
Es ticēju sargeņģelim, man omite par viņu stāstīja! Ticu joprojām!

Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina?
Es domāju nav bail, bet tā kā prezidents ir tautas vēlēts, tad liela daļa viņu ciena! Lai gan facebooka mani Krievijas draugi bieži dalās arī ar kritizējosa rakstura video.

Cik jāsamaksā vīriešiem ?(tikai sievietes atbilld)
Cena kas jāmaksā ir milzīga :)) kotletes , zupas u.c. No plīts neatiesi vismaz 2 stundas dienā.

Ko var mūsu laikos dabūt pilnīgi par brīvu?
Tikko izlasīju virsrakstu!!! 😉 "Vīrietis ielaužas aizslēgtaa restorānā un župo četras dienas." Bezmaksas!

Cik jūs pārmaksājat par seksu? ( tikai vīriešiem)
Žēl gan ,ka jautājuma autoram nav bērnu ar ko lepoties,mammas ,kura priecātos par labi izaudzinātu dēlu. Cilvēks izklausas ļoti cietis, morāli, no kādas sieviešu kārtas būtnes un tāpēc visur rēgojas tikai vagīnas. Dzīve ir dzīve,un tā nebūt nav rožu lauks nevienam cilvēkam,tomēr tas nenozīmē ,ka visi cilvēki paliek ienaidnieki. Ir jāatmet rozā brilles un jāskatās uz cilvēkiem ar acīm ,prātu un...

Resnules un sešpakas
Dzīvesveids un sintētiska pārtika noved pie resnuma. 90-jos gados pie mums nebija resnu cilvēki ,nu varbūt no 1000 bija 1. Turpretī tagad, jau 1 no 10 ir resns. Vistrakāk ir ,ka redzi jauni cilvēki ,pusaudži resni. Vēl ir arī otra galējība kārnums,tas arī nav nekas iepriecinošs. Vistrakāk ir ,ka redzi jauni cilvēki ,bērni resni. Tomēr tendence ir tāda ,ka resnie vīrieši grib tieši kārnas...

Nu un....kā atšķirt nopietnu sievieti no afēristes?
Nopietnā uz gultu neaicinās kādu laiku,bet afēriste tūliņ "iedos" :))

Kā pēc foto atšķirt nopietnu vīrieti no traļi vaļi?
Nekur nav teikts ,ka nopietns ir labs :) Personīgi es, pēc bildes nevērtēju neko, ne cilvēkus ne īpašumus,viss ir jāapskata un japtausta dzīvajā.

Par neizskaidrojamo
Ja visu dzīvē notiekošo varētu izskaidrot un paredzēt, tad dzīvot būtu garlaicīgi! 😉

STS izplatīšana
Ejat pie dermovenerologa un risiniet savas problēmas. Par aplipinasanu rakstiet policijā iesniegumu!!

Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka neapturējāt Covid19 pandēmiju?
Man dīvainas šķiet ASV prognozes par pandēmiju Latvijā!!! Kas tās prognozes ir pasūtījis un cik izmaksāja??? 😊

Profesija ekonomists
Domāju, labāks variants būtu finansists - grāmatvedis! Darbs vienmēr būs, jo saka labs grāmatvedis varu uzņēmumu gan pacelt, gan nogremdēt! Tomēr meitai pašai jālemj un jādomā!

Kā cīnīties ar kroņa vīrusu?
Pēc ilgāka laika skatos TV 3 ziņas un... 😄 atkal spārnots teiciens: "lai varētu pārziemot lopi un citi uzņēmēji!!! 😉" Vairāk jāskatās premjera runas, vairosies vitamīnu daudzumu organismā un vīrusi lidos garām.

Kā cīnīties ar kroņa vīrusu?
Vīruss nav galvenais, galvenais "varonis" ir kas cits! Personīgi man patīk Zviedrijas rīcība!! Viņiem nav vajadzīgs biedēt cilvēkus un aizņemties miljardus!!! 😉 Tikai mūsu masu medijos maz ir informācijas par Zviedriju, bet daudz par Itāliju, Spāniju utt. Kāpēc tā pašiem jādomā, ja vien ir prāts. 😄 Ja ziņas neklausās un tv neskatās tad vīrusa nav. Tā arī dzīvojam.

Ko Koronovīruss devis Latvijai.
Ko vīruss devis ???? neko nav devis,dod tikai rīkojumi :) Vardarbības pieaugumu ģimenēs,bezdarba pieaugumu,nabadzības % pieaugumu un gan jau vēl prāta aptumsumus un daudz no tā izrietošas sekas. Tomēr šodien ir Lieldienas un lai visiem tās ir priecīgas un nozīmīgas.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu