ketija64

Sieviete (54)
iepazīties ar ketija64

76 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

onānisms,,,
rodas 13 gadu vecumā beidz 90

Kā iemācīties rakstīt dzejoļus?
dzejoļus nevar iemācītie rakstīt :) tie vnk rodas galvā,atliek tikai pierakstīt..ne katram tas dots:)

Vai jums ir herpes vīruss?
biškrēsliņus meklē rudenī ,ziedu laikā,apēd katru rītu pa 2 kā tabletes ,3mēn garumā,imunitāte pārs gadus garantēta.

Mīlestības vērtība un tās cena.
Mīlestībai NAV izcenojuma:)

Nūdistu pludmale
Nūdistu pludmalē peldas un sauļojas, seksot vari mežā vai pļavā :)

Kāds, jūsuprāt, ir funkcionāls vīrietis.
Funkcionāls ,nozīmē darbojošs...aparāts funkcionē (nav nokritis uz pusseši),rokas, kājas un smadzenes arī funkcionē.

Par invaliditātes piešķiršanu
Chris1986 Cilvēki arī kārtos invaliditātes grupas,jo reāli līdz 65 gadiem darīt savu darbu var varbūt 50 %,pārējiem ir veselības problēmas.

Kāda pieredze šajā portālā ?
Normāls portāls,var uzzināt citu cilvēku viedokli dažādos jautājumos. Kāds atraksta uzaicina uz randiņu utt. Izcili melotāji arī te ir :)) Kā jau visur.

Kiviča grāmata
Grāmata ir šova turpinājums. Andris pārdod visu, labs biznesmenis. Šāda veida grāmatas lasa cilvēku uzvedības pētnieki. Ja grāmata sarakstīta interesanta un viegli lasāma tad var kādā lietainā dienā izlasīt. Par pašu Andra dzīvi, man vienalga, ne slavēju un arī nenosodu, jo katrs dzīvo kā prot, spēj, var.

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Ai ,ka nu brāķē sievietes te,"pasaules skaistuļi un sporta/seksa čempioni".... Bija laiks ,ka pastaigāju uz randiņiem un tas ko redzēju bija vnk nožēlojami,sarakstē vīrieši sevi saslavē,bet realitātē..45-gadīgi kā 65 gadīgi,bet 50-gadīgi kā 70 gadīgi. Secinājums: gadi uz pieres nav rakstīti ,galvenais ir labi izskatīties un labi justies. Dati pasē ļoti daudziem neatbilst reāli redzamajam,to...

Vai vecums var but skerslis attiecibam?
Vecums nav šķērslis cilvēkiem, kuriem ir nobriedis prāts :)

kapec sievietem vajadzigs lai virietim butu augstaka izglitiba
Var būt dzīvē visādi, tomēr, ja cilvēkam ir bijis mērķis iegūt augstāko izglītību un viņš to ir sasniedzis , tad visu cieņu ..pacietība un mērķtiecība ir viņa stiprā puse. Vēl varu piebilst ,ka cilvēki ar augstāko izglītību nemēdz būt "ņaudētāji" ,viņi nepieder pie cilvēku daļas ,kuriem viss ir slikti.

Vai Jūs maz vispār zināt kas ir mīlestība??!
Mīlestība ir atbildība.

Telefonsarunas
Diagnozes un prognozes telefona sarunu laikā esmu saņēmusi daudz. Daudz komplimentu par balss tembru arī. Rezumējot varu teikt, ka telefona sarunas ar cilvēkiem, kurus neesmu redzējusi dzīvajā, ir bezjēdzīga laika nosišana :)

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Var cilvēks lielīties/plātīties..tomēr tas ir līdz kādai robežai :) ..ne par velti ir teiciens "cilvēks domā, Dievs dara". Šodien ir veselība,darbs ,nauda..rīt tas viss var nebūt..neviens nav pasargāts no autoavārijām,ugunsnelaimēm vai neadekvātiem cilvēkiem. Priecīgas Lieldienas.

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Bezdarbnieka statuss var būt pat 10 gadus, tas nepieciešams lai saņemtu TGS un GMi.

Vai tagad arī Latvijā ir aizliegtās grāmatas?
Pilskungam Grāmata muzejā var būt,bet tirgot un izplatīt nedrīkst. VNK šī grāmata ir aizliegto grāmatu sarakstā ASV. Ja vēlaties ko zināt sīkāk, rakstiet personīgi.

Vai tagad arī Latvijā ir aizliegtās grāmatas?
Nezinu par LV ,bet ASV aizliegta ir grāmata "Krusttēva Toma būda".

Drauga nedienas.
Ak jē ,domāju tīnis uzdevis jautājumu..bet te pieaudzis onkuliņš :))

Diētas liekā svara nomešanai un ķermeņa tauku sadedzināšanai.
Lielbritānijas viesības :)) izklausās ,ka VECA_PIEPE ir diētu konsultante,tik ļoti pārņemta ar liekiem kg:)..

Bakalaura darbs
:)) ja nākamgad ,tad nav ko pārdzīvot

Bakalaura darbs
Bakalaura darbam tēmu izvēlas pats students,cik zinu darbi maijā jau ir jānodod..ko vairs samainīs:))

Ko saka kolorītais OHO kontingents- kā pareizāk?
ankoridzhai Nekur nav teikts ,ka abi vecāki būs laimīgi..bet ja vecāki nedzīvos dubultu dzīvi ,būs mazāk iespējas nokrist ar insultu vai saslimt ar vēzi..tas bērniem varētu būt svarīgi-veseli vecāki.

Ko saka kolorītais OHO kontingents- kā pareizāk?
Jautājuma autoram Kā pats gribētu ,ja būtu savu bērnu vietā ?? Vecākus ,kuri viens otru klusībā neieredz,vai laimīgus vecākus,kuri nedzīvo kopā, bet pie kuriem bērns var ciemoties kad vien vēlas ???

Ja rīt no rīta jūs pamostos
ha ..visgrūtāk būtu nopirkt apģērbu,esmu "kleitu sieviete",neprotu bikses pirkt :))

Ko sievietes saprot ar vārdu attiecības?
kā paši vienojas,tādas arī attiecības ir:)

Drauga seksuālā pagātne
Kāda starpība kas ar ko gulējis, pirms attiecību sākšanas :) Parbaudaties uz STS abi, jo arī normālas meitenes var būt slimas tāpat kā normāli vīrieši. Nav ja pārguļ ar n-tiem, pietiek ar vienu slimu.

Sapņu nozīme
vecā/dilstošā mēnesī sapņi nepiepildās un tiem nozīmes nav

Ar bijušo vīru uz kino?
Pieļauju viņš ir vīrietis ar kompleksiem ,kas nekur viens neiet :) pat uz kino ne :)) smags gadījums. Kino biļete nav ārzemju ceļojums ,vari pati nopirkt,aiziet un lieki nelauzīt par to cilvēku galvu.

Uz kādām trakulībām esat gatavi pavasarī?
Kas ir traks, tas tāds ir vienmēr :) Pavasarī visi izskatās pelēki un noguruši uz trakulibam nespējīgi.

ko īsti vēlas sieviete ?
Ja sievietei viss ir ,tad tas nozīmē,viņa ir pratusi sev visu sagādat.Tomēr, māja ir jāuztur, jāremontē,auto arī nolietojas un degviela jālej,tāpat bērni jāved uz bērnudārzu vai uz pulciņiem utt. Vīrieti vajag ,lai to visu ,kas ir, palīdz uzturēt un pavairot,nevis notriekt. Nav jau liela māksla pieņemt "loderi",kurš grib ērti dzīvot ,bet piedalīties reālā kopdzīvē neprot/negrib...jo redz...

Interesants jautajums
Ja kungam ar sexu būtu viss "štokos" tad nebūtu interese ,kā ir dāmām:) Gan jau liela daļa pusbadā, bet cilvēks tomēr ir ar smadzenēm un kur/š/a katr/s/a sexim neder.

Par to ko meklējam
Viss ir atkarīgs no tā ,kādiem mērķiem ko meklējam un kādas ir intereses. Katram cilvēkam ir savs priekšstats par skaistumu ,gudrību,inteliģenci un seksapīlu :))

Dāmas,kāds ir jūsu skatījumā seksīgs kungs?
Seksīgs nozīmē-- spējīgs, impotents un nevarīgs nebūs seksīgs. Patīk normāli vīrieši,ne tievi ne resni.Patīk smaidīgi un runīgi,nepatīk pīpmaņi un ,kas ož pēc alkohola un pelējuma. :)

Kā reaģēt uz atteikumu?
Cer uz pēdējo reizi :))

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Ļoti daudz ir cilvēku,kas visu pieraduši kritizēt. Nav jau dzīve nevienam "rožu lauks", bet ja te viss ir "līdz kaklam",tad jāpošas prom,jo te esošo sistēmu vēl ilgi mainīt nebūs iespējams. Skumji,bet fakts.

Maksa par satikšanos
Nav ko nosodīt sievietes, arī vīrieši dara līdzīgi. Izšķiras no laulenes ar 3 bērniem,uzturlīdzekļi jāmaksā un tad meklē sievietes pie kurām var dzīvot pa lēto ..dzīve ir dzīve un katram savs liktenis jeb katrs ķepurojas kā māk. Neviens nevar sist sev pie krūtīm un bļaut ..esmu mūžīgs veiksminieks,ar mani nekas līdzīgs nenotiks.

Esmu ģimenes ārsta meklējumos
Parasti NVD piedāvā vismaz 3 ģimenes ārstus, kas ir attiecīgi pēc dzīvesvietas :), bet pacients var meklēt ārstu pa visu LV, tās ir viņa tiesības :)

Ko portālā dara precētie/tās?
Es neesmu dzirdējusi ,bet zinu reālu piemēru :) par sievieti psihoterapeiti un attiecībās esošu alkoholiķi vīrieti..."no bada" arī psihoterapeiti nav pasargāti :)

Ko portālā dara precētie/tās?
Šeit nekur nav atrunāts,ka tas būtu tikai brīvo cilvēku portāls :) Klementīnai "Kāpēc cilvēki, tā vietā, lai dotos pie profesionāliem psihoterapeitiem, kuri, AK, VAI, sniedz tikai maksas konsultācijas, kvern te un traucē brīviem cilvēkiem..." Kas to teicis, ka psihoterapeiti sniedz tikai konsultācijas? Psihoterapeites no klientiem sev arī vīrus piemeklē ..un tas varētu nozīmēt ,ka sniedz vēl...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu