Peleks

Virietis (38)
iepazīties ar Peleks

38 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Kā telefonā atgūt bildes?
tak noskanē telefona atmiņas partīciju un atjauno, ja vienkāŗši pazuda, tad failiem tik flagi noņemti, galvenais neko pa virsu nerakstīt

Promiles un sods
tiem kas brauc pālī ar dajebko vajag atņemt tiesības vadīt dajebkādu transportu uz visu mūžu, pēc 3 gadiem pei mums būtu superīgākie braucēji uz ceļa.

Covid19
Dai tak slimību izplata skolas, bernudārzi un narvesen tipa veikali!!

Vai jums ir tetovējumi?
tikai rētas

Cik?
maz, man mēnesī sanāk ap 150 eiro, tērēju mēnesī es 50 max :) peitiek atliektiem galiem, bet nu tas pa naudu, parasti es strādāju par lietām, kas man nepieciešamas, par cik nav veikalu kur šamās nopirkt.

Koka ārdurvis dzīvoklim
Metālu ņem tikai tad, ja durvis būs trepju telpā, savādāk stiepsies rausies ar temperatūru, par koka durvīm - tās labākas, tik vajag galdnieku kas no laba, sausa koka sataisīs, jo kā jau te minēja, ja taisa no slapja, tad ar problēmas.

Kā pašreizējā situācija ietekmē cilvēku mentālo veselību?
psihologs un mentaala problema ir tik vājiem cilvēkiem, tādi manuprāt nav pat cilvēka nosaukuma vērti. I tie kas nodzeras, i tie kas pašnāības veic, i tie kas nonarkojas un krīt depresijā, manis pēc viņi visi var aiziet bojā, beigās te tik tīrāks gaiss paliks.

Oksimetrs
Man nav ne viena, ne otra, tomēr pa šiem dzīves gadiem esmu iemācijies saprast kad ir un kad nav tempertūra. Lai gan no otras puses jau sāku aizmirst, nav bijusi jau gadus 8 laikam. Tas otrs dozators, vai kā viņu sauc - galīgi nav vajadzīgs, ja trūkst skābekļa asiīs - parādās mazspēks, arī nav bijis, jo cenšos sevi uzturēt vislabākajā kārtībā, pretējā gadījumā man laukos vienkārši neizdzīvot.

Uz kādu laiku aptur vakcinēšanos ar "AstraZeneca".
kas pāris ciliņi trobu norāva no cik?? vairākiem miljoniem?? tad jau vajag satraukties, ka zibens adatā šlircei iespers kamēr tevi potēs, iespējamība tāda pati .

Jautājums vīriešiem - Cik jums tas ir svarīgi?
piekrītu Epifānijai, un man ja godīgi nesatrauc, kas ar sievieti bijis kopā pirms manis, galvenais lai kopa esot nesāk pa kreisi skriet. Galu galā mēs paši nav nekādi svētie un nevainību sen zaudējuši.

Pārbaude ar varu un naudu
nu man ir savs viedoklis par šo visu. Manuprāt mūsu valsti vislabāk pārvaldītu 8 -13gadi vecs bērns, kas ir stratēģisko spēļu fans jau tajā vecumā. Kamdēļ bērns - viņš vel nezin kas ir vara, kas ir nauda, viņš vel nav tā samaitājies kā pieaugušie. Vēl viena problēma visā tajā slēpjas, ka cilvēks grib visu izdarīt citu vietā, jeb visiem jārīkojas kā uzskata viņš. Ir tak zelta likums, ka vajag savu...

Paroles
es nezinu, man pat antivirusa nav, viss kas ir netā ir visiem pieejams, ja kāds grib uzlauzt, lai lauž, galu beigās, kāda man šķirba ko šamie dara ar datiem kas iegūti, jo kā jau teicu viss kas iemests netā ir dodams visiem. To vajag saprast liekot bildi, vai kādu citu informāciju internetā!! Nekad neviens neredzēs manu kaņepju lauku.... ups.. :D

Vai vīrieši vispār iemīlas, tad kādās?
protams ka mīl, taču ne jau tādas, kas ar degunu mākoņus baksta, tām ir viens liktenis, palikt par dārgām cukurmeitiņām i vairāk neko, jeb gluži saprotamā valodā izsakoties - dārgām vieglas uzvedības sievietēm.

Vai jūs potētos ar Sputnik vakcīnu?
es labāk pārslimoju un basta!!

Betonēšanas izmaksas saimniecības ēkai
nu es lejot betonu grīdai rēķinu 1maiss uz kvadrātmetru betona ja betona biezums ir +/-10cm + armējošais režģis 6-8mm atkarīgs ko tur pa grīdu pārvietosi reāli ja pats dari, un granti vari pa velti dabūt tad izmaksas ir nu 5 eiro par kvadrātu

Vai jūs uzticaties mūsu valdībai?
Neticu, zin ja godīgi tikai kontuzēti āpši vai arī pati valdība var šamiem uzticēties! :D

Vai vīrietim pieklājas braukt ar mazu auto?
nu ja tevi tāda huiņa satrauc tad man tevis žēl!! :D

Nabadzība - sods par slinkumu?
nu nez, es cilvēku acīs esmu nabags, jo man nav bankā konta, i nav entie tūkstoši naudas mājās, taču no otras puses man ir silta māja, varu ēst pa kilogramam gaļas dienā, darīt ko grību, kad gribu un kā gribu! Protams ir arī savi pienākumi, tos pildu un domāju kā savu laiku lietderīgāk izmantot. Tip ko gribu teikt - neesmu slinks, taču pēc vidējā cilvēka statistikas skaitos pat bomzis :D Bet tāds...

Kādi tarakāni mīt vīriešu galvās un no kā baidās vīrieši attiecībās?
Tur tikai savējie, zinu ka bābieši ar savējiem dalās, tur galvā vispār visa rajona brigādes salaistas :D A mums tikai savējie!! :)

Lauku labumu tirgošana covid laikā
Nepārdod - iemaini vismaz valsts pauri nepisīs i citiem būs labi!

Datora bremzēšana.
Ievērtē vai cietnis nav pilns, updates nekad neraksti ja dators strādā labi. Ir feins teiciens - no laba labu nemeklē, man updates izslēgtas, kompis griež uz nelabo! :) Video pats sarakstu. Ja sācis bremzēt - tad ielāpi konfliktē ar iestatījumiem vai vienkārši cietnis pilns.

Ar ko nodarbojas vīrietis nakts laikā, ja tam pazūd miegs?
varbūt galvā sliktas domas, vai ar veselību kas nav labi, vi vienkārši negrib gulēt, jo nav gana piekusis.

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?
kamēr visa pasaule skrien pēc vakcīnām, tikmēr latviešu idiņi kopā ar krievu idiņiem palaiž savu huiņu, ka vakcīnas ir neefektīvas!! Bet tu nemīz āzi, pie mūsu valdības domāšanas ātruma, tu izslimosi ātrāk nekā tev poti piegādās!!

rav 4 nelec
tas pts, kad man pasaka, ka kompis neiet :D Jopcik 10000000 varintu, dēļ kā neiet, tāpat tev , ne jau mašīna no svecēm un aķa sastāv, tur sākot no vadiem, beidzot ar mirušu sūkni var būt, pa lielam, ja tev ir mašīna, tad jāprot arī viņu izjaukt un salikt, vismaz es pēc tāda principa dzīvoju, viss, kas man ir, ir saremontējams neatkarīgi no tā, kas noticis.

Draudzība starp sievieti un vīrieti
Jābūt pilnīgam morālam kroplim, lai nesaprastu kā tas var būt!! Man ir daudz draudzenes, kas ir kā draugi un nekas vairāk, i nav nekādu problēmu sadzīvot, kopā iedzert, ir pat interesanti kad paklausies ko šīs pālī stāsta, domas, dzīves uztvere, pilnīgi viss ir krietni savādāk.

Ko no tā kas gūļ plauktos veikalos pašreizejā trakumā nevar nopirkt, bet kas vissvairāk vajadzīgs ?
gultasveļu nevaru iegādāties... jāguļ caurā, apenes nevar nopirkt, galda piederumus, traukus...

Eļļa...
nūūū, cik no pieredzes zinu teikt, sūdīga amīšu eļļa maina blīvumu atkarībā no temperatūras.

Kādi ir jūsu trigeri?
viss ko raksta ziņās, tv neesmu skatījies šinī gadsimtā!! lasu tik kultūras ziņas, vairāk neko

Reāli stulbs viedoklis
a man nevienas nav!! ieraksti non google brauzeri un neļauj šim fash instalēt!! i basta!! :)

Vai no vientulības var nojūgties!?
zin, nav tik traki, kad pierod, putni dažādi galvā lido, toties ir laiks visu pārdomāt.

Gāzes katla ieslēgšanās brīdī dzīvoklī rodas saunas tvaiks ar skābu smaku
pārbudi ventilāciju!!

Kā saprast komplimentu.
tas pats kas "Tev ir briesmīgi skaisti zobi!!" :D

Garu meklesana
Es savējiem galdu klāju rudenī, lai viņi ar manīm mierā dzīvo. Nav nekas jāmeklē, šamie ir visapkārt, vajag ar viņiem sadzīvot!!

Upsis granulu katlam
rēķini cik visi vadības bloki ēd, cik sūkņi, tad izdomā pāris traktora akumulatorus AC/DC konverteri un aidā, rezultātā vari aprēķināt cik ilgi uz taviem aķiem viss vilks, bet ģenģis ir labākais variants

40+
Tevi kasa?? būtu tad jau labāk stādijis priekšā plānu kā atgriezt 40- sievietes, kas no Lv aiztinušās :D

Nekustamā īpašuma un zemes nodokļa maksājums -pirms īpašuma pārdošanas.
es māju nopirku, man vajadzēja samaksāt nesamaksātos 6 centus :D

adāmadatu pieredze.
Nu man ir smalkās smalkai dzijai un biezās rupjai dzijai kabelis maza plastmasas trubiņa ko uzmaucu virsu adatas galam. Kas svarīgi lai adatu gali nebūtu dikti asi, savādāk var dzijai starp šķiedrām iebraukt un pirkstos durās. kur pirkt, fig zin, cik zinu Top veikalā varakļānos ir labas, labāk jau skatīt kādos dzijas veikalos, tur izvēlne lielāka.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu