Ziids

Sieviete (43)
iepazīties ar Ziids

59 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

rādu pēdējos 40 komentārus

Vai bijuši reiz attiecībās var būt draugi?
var .

Skaistam vīrietim.
mīļo, Trollīt, aizmirsi pašu svarīgāko pierakstīt- ka tās vakariņas būs jāatsrādā... :D..bez žigolo jau ir tam domāti...

Labs vīrietis
tāpēc, ka labs vīrietis labu seksu no labas sievietes var dabūt bez viesnīcas, bez dāvanām. Un normāls vīrietis pēc savas uzbūves, nespēj un viņam NAV JĀUZMIN (nevienam nav jāuzmin )otra noskaņojums...tas sanāk vien dabīgā ceļā, ilgstošākā kopdzīvē. ,,,,P.s. saprotu, ka OHO noalgojis jaunu tēmu cepēju??..:D

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
14:23.. raksti tālāk..Tev nav jāsparot, ko meklē sieviete, Tev ir jāatrod savējā, kurai Tu patiksi tāds kāds esi un atbildēs arī uz pliku smaidiņu.

NOPIETNAS ATTIECĪBAS
nopietnas attiecības nenokrīt kā sniegs uz galvas, ne tā???? Šeit , kā jeb kur citur var iepazīties... tālāk dariet, kā abi uzskatāt par vajadzīgu..

Apsargi
apbrīnojams domas lidojums - par visu profesiju spriest pēc dažiem indivīdiem, pēc dažiem indivīdiem spriest par LV genofondu..... es zinu ļoti daudz apsargus, visi man zināmie, ir vnk koņčas, vārda tiešākajā nozīmē... kāpēc tad nenoliekam visus tiesnešus vienas alkoholiķes dēļ??mmm?????

Mana (mans) ĪSTAIS !!!
eksistē, esksitē... vismaz uz laiku... katram savu, noteikto...

Dzīve ar spirāli Mirēna
spirāle ir dzemdē, nevis makstī...

Cik jāpelna sievietei?
cilvēkam jāpelna tik, lai pietiek savām un savu nepilngadīgo bērnu vajadzībām. Punkts.

Kas pieaugušu cilvēku reizēm motivē uzvesties kā bērnam citu priekšā?
mēs uz ielas sākām pikoties... tagad esmu nesaprašanā, tā drīkstēja darīt, vai , tomēr, nē????????????

Ja jūs aizejat uz darbu.
neatkarīgi no visādiem uzrakstiem, paziņojumiem, manus darba pienākumus nosaka mans amata apraksts... tātad, strādātu, pildītu savus tiešos pienākumus.

Vai tad šogad netiek celta minimālā alga?
nē, min.alga netiek celta, kaut prognozē algu kāpumu, paralēli preču/pakalpojumu cenas kāpumam. Toties palielināsies neapl.min.par apgādājamiem,jāskatās FM mājaslapā.

Kā atbaidīt kaķi no mājas kāpņu telpas?
ja ir zināms kaķa īpašnieks, kur problēma sakomunicēt??? Varbūt izsaukt beztabu? Viņiem patīk šitādi sižeti...:D :D

Vai fitness tiešām ir solis pretim homoseksualitātei?
cien, Autor, jebkurš normāli domājošs cilvēks, un tāds, kuram ir kaut neliela sapratne par ekonomiku, ZIN, ka farmācija, ir VIENS LIELS BIZNESS un nekas vairāk...cilvēcei NAV IZDEVĪGI veseli ļaudis, kaut aŗī veselie ļaudis ienes vairāk nodokļus, nekā slimie... bet slimie, darīs visu neiespējamo, lai izdzīvotu.. tas pats par kādu pārtikas piedevu...radod cilvēkā izsalkumu ....

Ziemassvētki un sekss...
kāds ziemassvētkiem sakars ar seksu?..aaaaa, ja nu vienīgi egļu zari istabā...

Prēmijas
22:11 turpinot, zinu arī lielus uzņēmumus, privātuzņēmumus Latvijā, kuri saviem darbiniekiem uz zv dāvina ļoooti lielas prēmijas, t.sk. ceļojumus uz abu dhabi, motivācija, tik tiešām...

Prēmijas
pirmkārt-pašvaldībās nav ierēdņi, otrkārt no Latvijā esošām pašvaldībām, tikai kādās lielās pašvaldībās ir prēmijas, zinu personīgi pašvaldības, kurās nav un nekad nav bijušas ne prēmijas, ne veselības apdrošin, utt..

Vai juus ticat briinumam ka te var atrasst iisto cilveeku?
P.s.es arī šeit esmu iepazinusies ,tikai dzīve rādīs,kas būs tālāk.

Vai juus ticat briinumam ka te var atrasst iisto cilveeku?
Saprotu,ka vecie troļļi pamodušies, tikai kāpēc tik prasta/ sena/ veca tēma,kur tā pat jau viss ir skaidrāks par skaidru???

Vai vīrietim patīk, ja dāma iebāž mēli viņam dziļi rīklē?
Mēles bāšana jebkur, t.sk. rīklē , nenorāda par kaislīgu cilvēku. Manā skatījumā, skūpstā tā pat kā seksā divi iztausta viens otru un "´sadejojas"´- vai arī nē..

Viriesa personibas veidotaja un kam par tas esamibu japasaka paldies?
Autorei- es dziļi atvainojos, bet šeit samežģīju savas smadzenes to lasot...:D (nekā personīga)............

tīri statistikai
- senos laikos, ar vīrieti,zolīdu pēc skata , puķes, šampītc, utt.. aizbraucām uz kafe... normālāko manā toreizējā apvidū. Pats uzprasījās, pats veda... pasūtījām, paēdām... laiks iet prom..viņš maksās ar karti...toreiz nebija pārnēsājamo aparātu. Pieiet ,maksā, bārmene saka, ka kartē naudas nepietiek.. (bija tikai kafija un kautkāds nieciņš pie kafijas)..šis nemaz nepmulst, bet zīmīgi sāk uz...

Kādas lomu spēles jūs uzbudina?
nja, izklāstīt savas privātās fantāzijas atļaujos tikai savam partnerim.. publiskā vidē tas būtu vairāk nekā glupi...

Par ekoloģiski tīri pārtiku
22:26- izcils IQ... izcils..

Par ekoloģiski tīri pārtiku
cik, man zināms, lauku aptrādāšanai ir vajadzīga laba tehnika + strādnieki+ finanses, pričom tur sieviete?

Mīļākais
Nja... troļļot vēl jāpamācās... amatierisms lien ārā..:D

Mīļākais
20:24- es dziļi atvainojos... citēju:ka vīrietim būtu, kaut kas jāizdara, lai konkrēti tieši ar viņu seksu gribētos. Bez tā jau ir tikai plika teorija bez jebkāda reāla notikuma. tātad Jums, Autore, IEKĀRI UN Gribumu PĒC SEKSA nosaka vīrieša dāvana????? Un kāpēc viņam būtu svešai sievietei kaut kas jādāvina, ja viņš seksi var dabūt arī no meitenes, kura iekāro tieši viņu , kā vīrieti bez...

Mīļākais
pačukstēšu mazu nolsēpumu- man seksis ir gan pie manis, gan pie vīrieša- MĀJĀS...kur izdomājam, tur to darām... kādas puķes, kādas dāvanas? Ja abi grib vnk pamīlēties ar vēlāk sekojošām brokastīm, kafiju gultiņā????? Gribi pliku seksi, pati atrodi, kur to realizēt... mašīna arī noder... :D

Dāvana meitenei Ziemassvētkos
nevar iedot sakarīgu atbildi par dāvanu svešam cilvēkam... Tā ir Tava draudzene, Tev vislabāk zināt , vai mēģināt izvilkt, kas patīk, kas nepatīk, utt...ja mīl teātri, koncertus, tad biļete būtu atbilstoši... zinu puisi, kurš zinot savu meiteni, uzdāvināja lidojumu ar zērgli Siguldā...jo meitenei patīk viss ektrēmais... trāpīja 100!

Vai butu gatavi milestibas del mainit savu dzivesvietu uz citu kontinentu?
11.01- mīlestībai nav limita ierobežojumi...

Samaitātā
nelasīju, nelasu un neplānoju lasīt. Pretīgi palika no visām iepriekšējām reklāmām- "dižpārdoklis"´vai kā tur...

Vai butu gatavi milestibas del mainit savu dzivesvietu uz citu kontinentu?
Dzīvē visādi brīnumi pieredzēti, pati esmu pārcēlusies vīŗam līdzi uz citu pilsētu. Bet cits kontinents, iespējams, jā, ja tautība , kultūra vienāda/līdziga...emigrācija nav sarežģīta un pastāv darba iespējas manā/līdzīgā profesijā, jebkurā gadījumā, atstātu atpakaļceļu. Atšķirīgas kultūras mani biedē. Tāpēc esmu Latvijā un mani dzīves svarīgākie vīrieši ir latvieši.

Vīrietim sieviete var būt draugs?
Gan var, gan aŗī ir, arī manā dzīvē tāds ir ..un katram ir savs stāsts kā līdz tai draudzībai nonāca, bet tā ir pārbaudīta, nostiprinājusies un otrām pusēm jāakceptē, ka fiziskās iekāres tur nav.

Vīrietis ginakalogs
Es dziļi atvainojos,bet acis izmezģīju šo lasot. .man jautājums,kas ir primārais : veselība+ prof.speciālists vai jauns vīrieš.dzimtes ārsts?.. Katram savs,..

Vai gimenes arsta masinam ir japrot sanemt e pasts?
Tu esi pārliecināta vai māsiņai ir piekļuve tam epastam??? Varbūt lietderīgāk sazvanīt savu ģim ārstu un noskaidrot?..vismaz es tā darīju un viss notika...

Seksa nozīme NEsvaigās attiecībās..?.
Mēs viens otru iekārojām visu laiku, tik cik liktenis ļāva būt kopā,apm. 20 g...visiem novēlu,ko tādu izjust..

sūtījumu izdošana pasta nodaļās
sūtījumu var izņemt tikai un vienīgi uzrādot personu apliecinošu dokumentu, un tad ir absolūti vienalga, cik jāņu bērziņu ir pasaulē.

Seksa nozīme svaigās attiecībās
nekad neesmu sapratusi cilvēkus, kuri kaut ko štuko,domā, kā būtu ja būtu, kas notiks, kas nenotiks. Mēs nekad , nekad nekad, nezinām uz cik ilgu laiku mums otrs ir dots, tad kāpēc vnk nebaudīt pa visiem 1000000% šo brīdi, it sevišķi , ja abiem ir labi ???

Kādi hobiji drīkst būt (uzrādīti anketā) sievietei, lai nenobaidītu vīrieti???
Ja kādam nepatīk manas intereses,droši var čāpot garām, atbrīvojot vietu tam,kurš to pieņem un akceptē un vèl piedalās.

Vai mēs vispār protam nesavtīgi mīlēt.
SAVU ģimeni Mīlu Nesavtīgi.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu