Adelante

Sieviete (48)
iepazīties ar Adelante

28 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Ambīcijas, kā ar tām?
Nav man viedokļa par citu ambīcijām. Mūsdienu latviešu valodas vārdnīcas skaidrojums vārdam "ambīcijas"- godkārība, cenšanās pēc kaut kā aiz godkārības; tieksme, pretenzijas iegūt (ko). Tāds tādu atrod- taisnība. Un labi, ka atrod. Man nav pieņemamas attiecības, kas balstās uz godkārību. Bet katram jau savs.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Ja sieva nav tikusi uz izrādi, tad arī vīram jāsēž mājās? Ja sieva tai laikā ir darbā un komunicē darba jautājumos ar vīrieti, tad tā ir nodevība?

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā
Kā 88gadīgs jaunulis (labi vismaz, ka 56 gadu vecumā nevainību zaudējis) var zināt, kas ir VISU sieviešu sapnis? Varbūt Jūsu augstlabdzimtības klasifikācijā neatbilstu terminam "sieviete" (vienīgais izskaidrojums)...

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā
Nē. Patikšanai un ne tikai ir jābūt. Kas tas par Vīrieti, kas gadu no gada atzīstas mīlestībā???

Ja nu cilvēks ir invalīds, ko tad?
Kā būt? Pozitīvam, godīgam, ar pašcieņu, savu iespēju robežās atsaucīgam. Un izdodas pat ģimeni nodibināt ar visiem zieģeļiem.

Vēlētos dzirdēt oriģinālus risinājumus nekustamā īpašuma pasasgāšanai no zagļiem.
Pierīga... Varbūt tenku izziņu birojā pastāsti, ka sieviete jau laba, tikai bailīga- vispirms šauj ar gāzeni, pēc tam skatās. Un krimiķus salasījusies. Kaut kā tā.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Sievietes dažādas, dažāda arī vajadzība pēc seksa. Kā jau te minēja, seksa neesamība nerada apaļīgumu. Drīzāk pašas vecums, organisma izmaiņas novecošanās procesā. Nemācīšu kā pareizāk- katram sava situācija, savas vajadzības.

Par sievām.
Biju laba sieva (vīram ar mani nebija garlaicīgi) :))))) Filozofijai laika neatlika :))))) Tagad neesmu, ja arī vēlreiz precēšos, tad tikai pensionējoties ar pensionāru, nu, ja likumi nepamainīsies. Sieviete praktiskā.

Kāpēc dāmas slēpj savu svaru ?
Pavisam vienkārši- lineāls ar ko izmērīt durvju stenderē iezīmēto garumu maksā centus. Cik maksā svari??? (savu svaru nosaku pēc apģērba: vidusskolas izlaiduma kleita- 62 kg, šūtais bikškostīms- 58 un mazāk kg, ziemas mētelis neder- 70 un vairāk kg, ar steigu jātievē!!!).

Veselības aprūpe no 2019
Nu, nu... Cik noprotu, tad te visi no lielpilsētām, kur nav bezdarba. Ko darīt lauku mājsaimniecei, kas izdzīvo no savas naturālās saimniecības (vecumā ap gadiem 50)? Ne visiem pietiek uzņēmības braukt uz ārzemēm strādāt, ne visiem veselība to ļauj. Pensionēšanās vecums 65... Cik daudzi līdz tam nodzīvo vai ir darba spējīgi?

Vai vecākiem jāapmaksā bērna augstāko izglītību?
Ko pats bērns par to domā? Ja patiešām vēlas studēt, tad atradīs risinājumu. Man ir augstākā izglītība, par to nemaksāju, bet neuzskatu, ka tā obligāta manam bērnam. Kā jau te minēja, augstākā izglītība nav garants veiksmīgai dzīvei. Jā, gribu, lai būtu tā izglītība, bet tā ir bērna dzīve, kas viņam pašam jādzīvo. Bērns iestājās augstskolā, budžeta grupā, savā specialitātē (tā bija viņa izvēle,...

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Nezinu. Miestā ir zināmi daži vīrieši, kas ir ļoti stabili savā dzīvesveidā- 20 g.v. bija 20gadīga, 30 g.v.bija 20gadīga, 40 g.v. bija 20gadīga, 50 g.v. bija 20gadīga, tagad ap 60 gadiem, blakusesošā sieviete starp 20 un 25. Nav ne turīgi, ne izglītoti, ne ar stabilu darbu, ienākumiem, dzīvesvietu, bet vienmēr pozitīvi un smaidīgi, izskatās jaunāki par saviem gadiem.

Vai juus ticat briinumam ka te var atrasst iisto cilveeku?
Var. Ja saskan putnu suga un to patiešām vēlas. Nepiekritīšu Discretai- ir arī sakarīgi Vīrieši mūsu vecumā. Vajag tik rakt :) Un mazāk dzīvot pa PA, kur pārsvarā tikai pļāpas un teorētiķi uzturas :)

Vai vīriešiem nepatīk stipras sievietes?
1. Vajag Vīrietim ļaut būt Vīrietim. 2. Ja kāds sāk mani noniecināt, tad saprotu, ka neesmu viņam īstā. Cienu savu un citu laiku (nav jēgas komunicēt, ja ir pretenzijas).

Cilvēku vērtēšana pēc horoskopa zīmes un numeroloģijas?
Par horoskopiem piekritīšu Geišas viedoklim. Numeroloģija... Mazāk populāra. Tikai mans vērojums- viegla komunikācija veidojas ar cilvēkiem, kuru dzimšanas datuma un mēneša summa ir vienāda ar manējo (piem., 05.01.=6; 14.01=6; 23.01.=6; 04.02.=6 utt.).

Kādu algu vajag lai Latvijā varētu dabūt attiecības/seksu/utt.?
"Mēneša vidējā bruto darba samaksa šā gada 2.ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgu laika posmu pirms gada, pieaugusi par 8,4% jeb 78 eiro, sasniedzot 1004 eiro par pilnas slodzes darbu." Tiešām neatliek un nesanāk ko saveidot??? Lai dabūtu attiecības/seksu vajag naudu??? Varbūt vajag drusku pamācīties, lai arī bez finansēm būtu pievilcīgs pretējam dzimumam.

Vai tik loti ir janosoda?
Nē, nav jānosoda. Tikai jārespektē, ka ir dažādas balsis. Manai ausij šķita, ka nodziedāja samērā tīri, bet absolūti nepiemērota dziesma šim balss tembram, izpildījuma manierei. Tiešām "zeme- atveries"- pēc balss spriežot, mazs bērns izmisīgi grib satikt laikam jau mīļoto , tputu, kur pasaule ripo??? Grezna vakarkleita, augstpapēžu kurpes ir piemērotas operas pirmizrādes apmeklējumam ne...

Gaume, stils un secinājumi par cilvēku
Palasot komentārus, saprotu, ka laikam jāgaida vasara, lai nūdistu pludmalē varētu iepazīties. Konkrēti man ir pilnīgi vienalga, kas otram mugurā, lai tikai ievērotas administratīvā kārtībā noteiktās normas.

Personīgā higiēna
Nevajag brīnumus rīt, tad nesmirdēs (nieres netiek galā, tad nu ož). Kā tad agrāk gāja 1 x nedēļā pirtī un neoda? Un arī apģērba, apavu materiālam ir nozīme.

Krūšturis - ar/bez?
Jā, ir kam patīk staigāt ar, ir kam bez. Tīri individuāli. Ir, kas ar 2. izmēru līdz aptuveni 45 g.v. krūšturi valkāja tikai tad, kad apģērbs plāns, pieguļošs (lai apkārtējie neredz, ka bez staigā). Pēc 45 sāka valkāt, jo šķita, ka vairs pašas neturas tik stalti kā agrāk (jaunībā bija bērnu parojusi līdz 1,5 gadiem). Ģenētika katram sava.

Cik gados ir par vēlu?
Nu cik var ņemties- ja sievietes ir tikai izmantotājas, saimniecībā nenoder, tad attiecībām ir daudz par agru. Nogaidi gadiņus 50 (piecdesmit) un varbūt tad būsi nobriedis attiecībām.

Jūtu vajadzību pēc palīdzības.
Pie psihologa vai psihiatra (viņi ievēro konfidencialitāti ). Cik dzirdēts, lasīts, tad nepārmet, neuzdod 1001 jautājumu.

Kāpec normali viriški dzives laika top par plerzakiem?
Neticu. Vai arī Tavi jaunībsdienu pielūdzēji ir krietni jaunāki par Tevi. Nodzērušies pļerzaki reti nodzīvo līdz 60 g.v. (aknas, nieres, sirds u.c. atsaka).

Vai ar šampūnu var aizvietot delikāto šķidro mazgāšanas līdzekli?
Vanish ir labs, bet ne jau kašmiram!!! Vilna saveļas, ja intensīvi mazgā (veļas mašīnā NEsaudzīgajās programmās) un ja būtiski atšķiras temperatūra mazgājamajam ūdenim no skalojamā (mana veļasmašīna skalo ar aukstu, tādu kāds krānā, tad nu rēķinu- ko var drusku pievelt un kas jāmazgā ar rokām). Vilnai labāk traipus izņemt ar veļas ziepēm ar žulti (ieziepē traipu, dažas minūtes patur un mazgā kā...

Te vispār kāds tāds ir?
Camille, protams, skolotāja rīkojās nepieļaujami. Viņai par abiem starpgadījumiem bija jāziņo direktoram vai uz partijas komiteju, ja direktors nerīkojās (parēķinot Jūsu norādītos gadus anketā, kāda 3.klase sanāk ap 1974.gadu). Un tad jau aktīvisti, partijas biedri lemtu gan par Jūsu vecāku uzticamību valstij, gan par īrnieka došanos ārpus LPSR. Par spekulāciju toreiz reāli lika cietumā.

Te vispār kāds tāds ir?
Beidziet, jamam nav 28 gadi. Visdrīzāk bikšainis, krietnos gados, kam nestāv principā. Nav tagad vientuļās mātes, kuru bērni jāuztur, ir uzturlīdzekļu garantijas fonds un atbildīgi tēvi, kas rūpējas par bērniem arī pēc šķiršanās. NEVAJAG PAGĀTNĒ dzīvot.

Briketes vs malka
Edmunds- padalies lūdzu ar informāciju, kur var nopirkt 3...4x izdevīgāku malku par briketēm. Netrupējušam, sausam ozolam vai osim lielāks karstums kā dzeltenajām, kantainajām briketēm. Cik daudz kurināt? Empīriskā ceļā noskaidro, 3 briketes nokurini un rēķini cik likt nākamajā reizē.

Kā Jotul tipa krasniņu pareizi ielaist skurstenī?
Jurijs55 Kā jau te daudzi rakstīja, ja liek jotulveidīgo krāsniņa, tad vecajam, parastajam ķieģeļu skurstenim "odere" (metāla truba pa iekšpusi) NEPIECIEŠAMA, jo lēni degot, gruzdot skurstenis aizaug ar melnu ķēpu, kas izspiežas caur ķieģeļiem, apmetumu, un arī krāsu, kas krāsota pēc skursteņa bojāšanas novēršanas. Savu skursteni jaunībā sabojāju 1...2 ziemu laikā, lēni kurinot ķieģeļu krāsni...<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu