Adelante

Sieviete (48)
iepazīties ar Adelante

17 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Nopirku dzivokli bet bijusie irnieki neiet ara...
Komentārs 21.46 Bravo!!! Man patīk 👍 P.s. Tikaj liekas ir pieturzīmes pa vidu un arī diuskaņus raksta ar "j" nevis "i" 😂

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)
Cilvēks meklē risinājumu savai situācijai. Labāk darīt un kļūdīties nekā nedarīt un īdēt. Ir idejas- palīdzi, nav- pasaki, ka garām. P.s. Pirms gada realitātē runāju uz visām pusēm, lai īstenotu savu plāniņu. Radās 2 varianti- 1.man finansiāli neizdevīgāks, 2.- tas, ko meklēju. Nebūtu pa visu miestu pļāpājusi, 2.nebūtu bijis.

Kāpēc jauns, pievilcīgs, vesels, nodrošināts vīrietis neprot baudīt dzīvi, un būt laimīgs?
Bija iešmigojis? Tad nereti uznāk pļāpīgums. Pievilcīgums, nauda neveicina laimes sajūtu. Veselību, jaunību novērtē tad, kad tās sarukušas.

Ko portālā dara precētie/tās?
Nezinu par šejienes precētajiem, bet reālajā dzīvē piedzīvots, ka juridiski brīvais patiesībā ir krietni vien saistītāks (2 mazi bērni no 2 sievietēm...) par juridiski saistīto (bērni lieli, ar sievu gadus 10 dzīvo atsevišķi). Un piekrītu, ka šis ir arī izklaides portāls, ne tikai meklēšanās. P.s. Jau 12 gadus esmu juridiski brīva un PA lasīt precēto viedokļus nereti ir patīkamāk, jo...

Iesakiet smuku šuvēju
No viena palaga nesanāks 1,5vietīgs konverts- materiāla par maz (ja pieņem, ka palags 2 vietīgs, vienalga pietrūkst, jo konvertam vajag 1,5x2=3). Tātad viss darba piedāvājums ir maldi un viltus.

Ambīcijas, kā ar tām?
Nav man viedokļa par citu ambīcijām. Mūsdienu latviešu valodas vārdnīcas skaidrojums vārdam "ambīcijas"- godkārība, cenšanās pēc kaut kā aiz godkārības; tieksme, pretenzijas iegūt (ko). Tāds tādu atrod- taisnība. Un labi, ka atrod. Man nav pieņemamas attiecības, kas balstās uz godkārību. Bet katram jau savs.

Precētais vīrietis ar sievieti(darba kolēģi, piemēram) teātrī
Ja sieva nav tikusi uz izrādi, tad arī vīram jāsēž mājās? Ja sieva tai laikā ir darbā un komunicē darba jautājumos ar vīrieti, tad tā ir nodevība?

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā
Kā 88gadīgs jaunulis (labi vismaz, ka 56 gadu vecumā nevainību zaudējis) var zināt, kas ir VISU sieviešu sapnis? Varbūt Jūsu augstlabdzimtības klasifikācijā neatbilstu terminam "sieviete" (vienīgais izskaidrojums)...

Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā
Nē. Patikšanai un ne tikai ir jābūt. Kas tas par Vīrieti, kas gadu no gada atzīstas mīlestībā???

Ja nu cilvēks ir invalīds, ko tad?
Kā būt? Pozitīvam, godīgam, ar pašcieņu, savu iespēju robežās atsaucīgam. Un izdodas pat ģimeni nodibināt ar visiem zieģeļiem.

Vēlētos dzirdēt oriģinālus risinājumus nekustamā īpašuma pasasgāšanai no zagļiem.
Pierīga... Varbūt tenku izziņu birojā pastāsti, ka sieviete jau laba, tikai bailīga- vispirms šauj ar gāzeni, pēc tam skatās. Un krimiķus salasījusies. Kaut kā tā.

Slims,nevar ,bet grib- ...NODEVIBA,vai SĀNSOLIS????
Sievietes dažādas, dažāda arī vajadzība pēc seksa. Kā jau te minēja, seksa neesamība nerada apaļīgumu. Drīzāk pašas vecums, organisma izmaiņas novecošanās procesā. Nemācīšu kā pareizāk- katram sava situācija, savas vajadzības.

Par sievām.
Biju laba sieva (vīram ar mani nebija garlaicīgi) :))))) Filozofijai laika neatlika :))))) Tagad neesmu, ja arī vēlreiz precēšos, tad tikai pensionējoties ar pensionāru, nu, ja likumi nepamainīsies. Sieviete praktiskā.

Kāpēc dāmas slēpj savu svaru ?
Pavisam vienkārši- lineāls ar ko izmērīt durvju stenderē iezīmēto garumu maksā centus. Cik maksā svari??? (savu svaru nosaku pēc apģērba: vidusskolas izlaiduma kleita- 62 kg, šūtais bikškostīms- 58 un mazāk kg, ziemas mētelis neder- 70 un vairāk kg, ar steigu jātievē!!!).

Veselības aprūpe no 2019
Nu, nu... Cik noprotu, tad te visi no lielpilsētām, kur nav bezdarba. Ko darīt lauku mājsaimniecei, kas izdzīvo no savas naturālās saimniecības (vecumā ap gadiem 50)? Ne visiem pietiek uzņēmības braukt uz ārzemēm strādāt, ne visiem veselība to ļauj. Pensionēšanās vecums 65... Cik daudzi līdz tam nodzīvo vai ir darba spējīgi?

Vai vecākiem jāapmaksā bērna augstāko izglītību?
Ko pats bērns par to domā? Ja patiešām vēlas studēt, tad atradīs risinājumu. Man ir augstākā izglītība, par to nemaksāju, bet neuzskatu, ka tā obligāta manam bērnam. Kā jau te minēja, augstākā izglītība nav garants veiksmīgai dzīvei. Jā, gribu, lai būtu tā izglītība, bet tā ir bērna dzīve, kas viņam pašam jādzīvo. Bērns iestājās augstskolā, budžeta grupā, savā specialitātē (tā bija viņa izvēle,...

Nju neskrien vireļi pēc tām jaunākām bobām, neskrien.
Nezinu. Miestā ir zināmi daži vīrieši, kas ir ļoti stabili savā dzīvesveidā- 20 g.v. bija 20gadīga, 30 g.v.bija 20gadīga, 40 g.v. bija 20gadīga, 50 g.v. bija 20gadīga, tagad ap 60 gadiem, blakusesošā sieviete starp 20 un 25. Nav ne turīgi, ne izglītoti, ne ar stabilu darbu, ienākumiem, dzīvesvietu, bet vienmēr pozitīvi un smaidīgi, izskatās jaunāki par saviem gadiem.<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu