Reds

Virietis (32)
iepazīties ar Reds

40 komentāri pēdējo 4 mēnešu laikā:

Cik ilgi cilvēku sabiedrībai jāaug, līdz saskarsmes attīstībai.
Nu bet rādi viņiem piemēru un sāc stāstīt, ja tev uzdod jautājumu, nevis uzdod jautājumus oho

Auto no Anglijas.
Tiem, kas domā ka pārbūvēt angļu auto ir dārgāk nekā nopirkt te pat - viņi ap 8 gadus vecus auto ar svaigu skati, perfektā kārtībā atdod gandrīz par metāllūžņu cenu + izvedot auto no valsts var dabūt atpakaļ daļu par to samaksātos nodokļus(tas kurš izved dabū kompensāciju! Šis gan ir par Īriju, pieņemu ka Anglijā tas pats). Protams ka ja pērk mašīnu, kas tepat maksā dažus tūkstosus, tad nav...

atstarpes laminātam
Jautājums ir par ko? Likt to 1cm atstarpi vai atstāt pie pašas sienas? Likt ritentiņus zem lamināta? Nelikt laminātu bet likt citu materiālu? - nu istabā jau flīzes tak tāpat neliksi. Pustonna tak nekas nav, tas ir tikai 3X vairāk kā gulta ar 2 cilvēkiem un to tu vari pastumdīt plikām rokām pa laminātu pat pa to pusi kura nav paredzēta slīdēšanai.

Mūžīgie meklētāji ?!
saulite34 - jā, jā var visu nopirkt, tikai, kad ieej sievietes dzīvoklī vai mājā, kur kādu laiciņu nav bijis vīrietis, tad uj kā var redzēt - spuldzītes nakstlampiņām nedeg, jo ieskrūvētas nepareizi vai nezin kāds izmērs jāpērk; baterijas svaros otrādi ieliktas, jo ta labak turās u.t.t. Un tās pat nav no tām sievietēm, kas nespēj atzīt ka vīrietim labak padodas vienas lietas un sievietei...

Mūžīgie meklētāji ?!
AivarsN perfekti pateica, vaina ir tajā ka daudzi nav spējīgi vai neizprot ko nozīmē nopietnas attiecības, nemaz jau nerunājot par ģimenes veidošanu. Un vairumā gadījumu tiesi sievietes ir apjukušas ar modernajām idejām par to ka vīrietis viņam nemaz nav vajadzīgs, līdz brīdim, kasd jāsāk skaldīt malka, bet tad jau ir par vēlu.

Tūristu izdarības
Tie ir tie par kuriem mūsu meitenes ir traki lielā sajūsmā - nu tur: īsti vīrieši, mākot rūpēties par sievieti, izteikt komplimentus un apčurāt pieminekļus.

Nepatīkams ķermeņa aromāts
Kādiem visiem pārējiem, patreiz tikai viens no kolektīva sūdzās :D

Nevēlies iepazīties tuvāk?
Tiešām autorei iespaids par cilvēku nemainās no tā vai viņs brauc ar šosejas sporta velosipēdu vai kalnu velosipēdu? Nē nu sievietes galējā stadijā jau tā ir ka pēc tā grūti pateikt maka biezumu un attiecības ne ar ko citu kā peļņas avotu neasociē. Redz, kad tu viņiem stasti ka meklē nopietnas attiecības - normāli cilvēki to asociē ar kopā pavadītu laiku, piemēram, braukāšanos ar riteņiem pa...

dators izslegts - vads ieslēgts tiklā´; paterinjsh kWh ?
Nu bet vienu dienu ejot sauļoties atslēdz ledusskapi un pārejās aktīvās ierīces un vakarā redzēsi cik tev ir patērējis izslēgts televizors un dators. Ja ir kā te daži raksta - 100W, tad pēc 10 stundām būs 1kwh notērējusies, ja ir elektroniskais skaitītājs, tad vēl precīzak var redzēt patēriņu. Daudz ticamāk ir ka tās lietas notērē pāris kwh gadā un viss, mūsdienās jau tam visam gan jau ka ir...

Un tatad..
Ko tu satraucies, kādā internetā? Ej klāt jebkurai un aicini vakarā uz kafejnīcu, viņas ir daudz lielākā izmisumā par tevi, jo sieviete sevi piepilda ģimenē (ar ļoti retiem izņēmumiem), bet tu darbā - tāpēc jau tu neatradīsi sievieti, kura ir pāris gadus bijusi ārā no aprites un nav bijus nopietnās attiecībās tajā laikā. Zini cik Latvijā ir brīvu sieviešu? Mums ir tikai 200 000 ģimeņu uz...

Normāls vīrietis, normāla sieviete.
Bet te, kas raksta ka normāls vīrietis liks justies sievietei kā sievietei, tās abstraktās muļķības neklausies - ja sieviete pati nejūtas sievišķīgi un nemāk panakt sevī sievišķības sajūtu, tur neviens vīrietis nevar palīdzēt.

Normāls vīrietis, normāla sieviete.
Kas ir normāls vīrietis un sieviete - nu normāls - 2 rokas, 2 kājas, viena galva u.t.t.

Dvīnis - kāpēc viens?
Viņi ir vieni, jo ja jau pat slinkums atzīmēt savu dzimšanas dienu kalendārā, tad kur nu vēl kādai rakstīt un iet uz randiņiem.

Viltus profili.
"Vīrietis pēkšņi pārtop par sievieti un otrādi." - mūsdienās tas vairs negarantē ka tas ir viltus profils :D

J-u-ū-tīgums
Diez vai ka tās pārjūtīgās feministes, kuras aizvainojas dēļ apskribelētām papīra lapām ir ar baigi jutīgiem ķermeniem - drīzak jau tieši otrādi.

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
Alma - 600EUR pat četri vīri mēnesī neapēd, vajag beidzot iemācīties gatavot mājās kaut ko. Telefonus arī neviens prātīgs cilvēks sen vairs nepērk uz 2 gadu nomaksu, īpaši jau ja var mēnesī atļauties par to maksāt 80EUR. Par +-100EUR var jaunu bez nomaksas nopirkt. Un nevajag mēģināt stāstīt ka bērniem ir kritiski svarīgi telefonā spēlēt jaunākās spēles vai apliecināt savu statusu biznesa...

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
Bachata - ja māte nav gatava dalīt savas mēbeles un jumtu ar sevis pašas bērnu, tad vajag dot bērnu audzināt tēvam - tēviem kaut kā šitādas jocības prātā tiešam nevar ienākt. Vai arī tev liekas ka sievietei bez bērna nav vajadzīga ne dzīvesvieta ne kas? Nē nu ir jau, kas no viena vīrieša pa taisno pie nākamā un tad pašai par to nav jāmaksā, ar bērnu to tik viegli gan jau ka nav izdarīt. Bet ja...

Nepieciešamais minimums, lai varētu dzīvot kaut cik normālu dzīvi Latvijā audzinot bērnu?
Meitenes kā parasti aizmirst ka uzturlīdzekļi ir paredzēti bērna uzturēšanai, nevis bijušās sievas uzturēšanai, bet uz to visa rietumu pasaule iet, vēl ir drusku jāpaciešas. Latvijā, pagaidām ir tā ka ja sieviete grib ko vairāk par valsts noteikto minimumu, tad ar čekiem ir jāpierāda ka izdevumi bērnam ir lielāki par to minimumu + tik un tā pieprasīt varēs pusi, jo skaitās ka pusi ir jāiegulda...

Vai var pieprasit uzturlidzeklus, ja vecaki dzivo viena majokli bet tevs bernu nenodrosina?
Kā tad, kā tad - izklausās ka tēvs tur ne tikai bērnus uztur, bet arī bijušo sievu un tam nelietim vēl pāri paliek nauda, kuru nu nezin kā attiesāt. Nu reāli - ne jau viņš pie tevis dzīvo - tad jau sen būtu izmetusi.

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Geisha daudzās EU valstīs laulība ir ļoti izkropļots jēdziens - laulība nav priekš tam lai optimizētu nodokļus vai dabūtu apdrošināšanu, bet priekš ģimenes veidošanas.

Dzīvesbiedru likumprojekts nelaulāto pāru aizsardzībai
Ļoti pareizi saprati , tas likums ir vajadzīgs ļoti šauram interesu lokam. Vēl jau ir feministu aspekts tajā pasākumā - kāpēc netiek taisīts likums tikai homoseksuāļiem, bet tiek taisīts priekš visiem? Amerikā ir tā, ja sieviete saņem kaut vienu pasta sūtījumu vīrieša adresē, tas skaitās kā pierādījums kopdzīvei un tad sieviete var pieprasīt "šķiršanos" un vērst prasību uz pusi vīrieša īpašumu...

Ko kad grib gudri vīrieši ?
atbildot uz Laimnese viedoklis "Kalponi jums vajag, nevis sievieti!" - precīzi to pašu var pateikt par sievietes vēlmēm pret vīrieti. "kas pirmais atnāk no darba, tas arī darbojas" un sieviete izmet trīs līkumus pa veikaliem, lai tikai nebūtu pirmā.

Ko kad grib gudri vīrieši ?
Gudram vīrietim nav šī sieviešu problēma ka nevar apjēgt ka visi cilvēki neiedalās tikai 2 grupās! Vīrietis grib sievišķīgu sievieti, it īpaši ja gudrs, un sievisķībai nav nekāda sakara ar izglītību vai darba vietu, ja vien nestrādā skaistuma salonā. Turklāt dikti šaubos ka augsti izglītotās, kas nevienam NEKO nedod, baigi kaut ko tīra mājās vai gatavo.

Vērtīgs vīrietis
"Vērtīgs vīrietis ir tāds vīrietis, kurš izskatās pēc vīrieša." - Nu jā, tas ir baigi svarīgi, jo moderni ir ka nekā cita bez izskata vīrietim no vīrišķības nevajadzētu būt, jābūt klausīgam un rātnam kā jau pirmajā komentārā skaidri aprakstīts - tāpēc arī tāds satraukums par to kā pats izskatās, jo pa lielam jau pilda sievietes lomu.

Kādēļ, vīrieši, jūs dodat priekšroku kvantitātei, ne kvalitātei?
Par ko tu runā? Mēs dodam priekšroku tikai kvalitatīvai kvantitātei!

Kāpēc visi pudeļu ali ir gāzēti?
Nez gan, man šķiet ka tikai daži ir mazliet uzgāzēti, lielākā daļa ir normāli - nu vismaz tepat Latvijā. Varētu būt ka pudeles alus liekas gāzētāks nekā no mucas, jo pudele nelaiž cauri nekādas gāzes, koka muciņa to co2 pie spiediena palaiž ārā.

Funkcionāla sieviete.
"Pat ja vīrietis spēj viens pats to mamutu sagādāt,tad to pagatavot un ģimenes ligzdiņu padarīt mājīgu,var droši uzticēt sievietei." - mūsdienās jau tieši šis arī tiek definēts kā patriarhāts, kurā sieviete tiek paverdzināta un apspiesta.

Facebook
Facebook pie vadības ir radikālās feministes, attiecīgi arī cenzē un čakarē visus, kas nesauc viņām līdzi. Zem feminisma mērķiem tagad ir ne tikai tradicionālās gimenes izjaukšana un vīrieša maksimāla pazemošana, bet arī LGBT popularizēšana, dažās valstīs arī pedofīliju sāk atbalstīt un tadas lietas - kopsavilkums Stambulas Konvencijā. Attiecīgi, ja tu tur dalies vai pievieno postus ar...

Funkcionāla sieviete.
Re kā meitenes uzreiz satraucas - jo zin ka sen vairs neprot būt ne sievas, ne mātes, ne sievišķīgas sievietes sabidrībā. Vienīgais un svarīgākais jautājums galviņās ir par to ko vīrietis viņām dos un kā izklaidēs.

Barterētu moci?
Normāli tas būtu, bet VIDs būs klāt kā likts - skaidro naudu grib likvidēt ne jau tāpēc, lai visi sāktu barterī norēķināties, bet lai varētu iekasēt visiem no apgrozījuma. Negribi lai tev iekasē no apgrozījuma bet tikai no peļņas - vot raksti kaudzi atskaites un mēģini kaut ko viņiem pierādīt.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Virgo - kā tad "apbrīnu", viņām vienalga vai esi precēts, vai nē, tev ir visas jāgrib tik un tā, VISAS. Bet mēs dzīvojam ļoti atšķirīgās paaudzēs attiecību ziņā.

Kā atriebties ienaidniecei-kūdītājai?
uz Svilpste jautājuma autora komentārs 17:22 - tu mani jauc ar kādu citu, es vienmēr esmu bijis par sievišķīgām sievietēm. Bet sievišķīga sieviete atrod sev vīru un vairs nav ne laika, ne intereses shēmot visādas muļķības ar draudzenēm.

Kā atriebties ienaidniecei-kūdītājai?
Vēl var pārgulēt ar viņas labāko draudzeni arī. Nofilmē un pēc tam aizsūti viņai video ar tekstu ka ar viņu gan nepārgulēsi un vai viņai nav vēl citas draudzenes arī. Zini jau ka jums sievietēm tas ir - tas ko nevar dabūt, tas tas saldākais :D

Sieviete
Kā jau te minēja - emocijas ir traki vajadzīgas, bet vēl jau arī viņām ir absolūti nepieciešams par kaut ko sūdzēties, vēl jo vairāk , ja draudzenes sanāk bariņā un visam ir par ko sūdzēties , bet viņai vienai nav, viņa ātri vien bus izstumtā aiz skaudības.

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?
Juridiski nekādas tiesības nedod, tikai pienākumus - matriarhāts + valsts cenšas ieņemt vīrieša lomu sabiedrībā padarot sievietes atkarīgas no sociālajam garantijām, līdz ar to viņas balso par partijām, kuras sasola lielākos labumus. No kurienes ņem naudu sociālajam garantijām? No vīriešiem. Novājināta sabiedrība, nostiprinātas valsts institūcijas, palielināts valsts aparāts un kontrole. Šis...

Kāda pieredze šajā portālā ?
Ciedre, ha,ha - tādi lētie triki kā vīriešu kaunināšana mūsdienās strādā arvien retāk un retāk. Neies cauri feministu sapnis par to ka sievietēm būs tikai tiesības, bet ne pienākumi, ne atbildības uzņemšanās. Ne arī vīrieši pēkšņi sāks meklēt sievietes ar vīrišķīgām īpašībām. Esi vai neesi gatava to māju uzturēt kārtībā un bērnus paēdināt nav svarīgi, svarīgi ir tas ka vairums uz to nav...

Kiviča grāmata
Kivičš jau pats uz to uzprasījās sasolot visiem pa muti, tā arī nevienam nesadeva - skaidrs ka par tādiem visi smejas. Sliktākais visā tajā ir tas ka bērnu tiesību aizsardzības centrs uz to situāciju paspēja izstaipīt muskuļus uz ko neviens nenoreaģēja - tagad var gaidīt ka ja kādam cilvēkam sabiedrībā būs drusku sliktāka reputācija, var palikt bez bērniem tā ka nemaz nemana, pamatojoties uz...

Oho meitenes un to eksistences iemesli? :D
Mazliet pakoriģēšu Neko teikto: Nav tādu, kas nevēlas iepazīties arī tad, ja anketā tiešā tekstā norādīts ka nevēlas - viņas mūžīgi meklē kaut ko labāku. Pilni sociālie tīkli ar precētām sievietēm, kam neviena norāde par aizņemtību nav, toties regulāri tiek liktas pusplikas bildes. Tādos laikos dzīvojam ka sieviete piedāvā sevi palietot un ātri vien ir nākamam kārta - tās, kas neatbild, viņām...

līdz kādam vecuma domājāt, ka jums viss izdosies?
Strādāju savā profesijā mazliet vairāk kā 10 gadus un joprojām domāju ka to nemainīšu, pareizāk sakot, šī doma tikai pastiprinās, kā arī izdošanās iespējas uz visādām lietām par tēmu tikai palielinās. Kapēc mainīt, ja kādi pirmie 5 gadi paiet lai apjēgtu profesiju, nozari un iespējas, kas tur ir. "šad tad esmu piefiksējis, ka profiņiem un topošajiem profiņiem galīgi nav prātā vēlme izzināt un...

Kāda ir saderība?
Es esmu dvīnis tā ka no savas pieredzes varu teikt, ka visam sievietēm ar dvīņiem ir ļoti labs un baudāms sekss it īpaši pirmajā randiņā. Un attiecības izdodas vislabāk, ja nākošā rītā pati uztaisa brokastis un pēc tam nekad vairs dvīni netraucē ar visādiem zvaniem, gribēšanu tikties vēl un tādā garā - ja dvīnis gribēs, pats piezvanīs ;)



<< atpakaļ
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu